MY.UAНовини
Ракети долітають до Москви та мільйони снарядів: яку зброю Південна Корея може надати Україні
Ракети долітають до Москви та мільйони снарядів: яку зброю Південна Корея може надати Україні

Ракети долітають до Москви та мільйони снарядів: яку зброю Південна Корея може надати Україні

Росія у своїй агресії проти України кардинально підвищує рівень ескалації та залучає на допомогу на третій рік своєї триденної операції ядерну державу – КНДР. У відповідь на це американці зайняли відверто страусину позицію і стверджують, що начебто нічого не бачать.

Натомість українці готуються знищувати нових окупантів. І в цьому нам точно може і знає як допомогти потужний союзник – Республіка Корея або "Корея нормальної людини". Недарма військовий ринок Південної Кореї називають великим гіпермаркетом озброєння. Як саме і чим нам може допомогти Сеул – читайте в матеріалі 24 Каналу.

Загроза КНДР для України: чому позиція США шокує

Відкрита участь вояків з Північної Кореї у війні проти України та на боці Росії відверто шокувала світ, але, треба визнати, що до цього все йшло. Корейські комуністи вже понад рік як є учасниками вторгнення.

  • Спершу це були снаряди для росіян (за оцінками експертів корейський імпорт складає до 3 мільйонів снарядів армії вторгнення на рік, що може дорівнювати половині від усіх потужностей).
  • Потім експорт розширився до ПТРК Bulsae-4 та північнокорейські версії російських "Іскандерів" з точністю в плюс-мінус сотні метрів.

Північна Корея – наш близький сусід, наш партнер, і ми розвиваємо наші відносини в усіх сферах… Це не повинно нікого турбувати, тому що ця співпраця не спрямована проти третіх країн,
– речник Кремля Дмітрій Пєсков сам не розуміє, що говорить, 21 жовтня 2024 року.

Звісно, за всією цією номенклатурою стояли живі люди – воєнні інженери та офіцери-ракетники. З осені 2024 року до них приєдналися також і північнокорейські штурмовики. За оцінками української розвідки, їх буде не менше 11 тисяч штиків. Наразі вони проходять вишкіл на російському Далекому Сході, проте незабаром їх вже очікують на Курському фронті та на інших гарячих ділянках.

Військові з КНДР на Далекому Сході Росії: дивіться відео

Зверніть увагу! Проти КНДР діють потужні обмежувальні санкції, за 9-й пакет яких Росія та Китай також голосували у вересні 2017 року (термін інспекцій по ракетах і ядерній зброї сплив і стараннями Росії не поновився, але решта обмежень, зокрема нафтових, діють).

Отже, продаж комуністами зброї росіянам, а тим більше надсилання найманців – це пряме порушення резолюції Ради Безпеки ООН. Порушенням санкцій є також і російський бартер – в обмін на зброю Кіми отримують від Путіна нафту та нафтопродукти. Це також жорстке порушення санкцій і за ці дії російські кораблі і юридичні особи вже потрапили під санкції Південної Кореї та інших держав.

"Північна Корея допомагає російській агресії проти України зброєю і людьми. Не найманцями. Регулярними частинами, які Москва планує використовувати як гарматне м'ясо. Це треба усвідомити", – наголосив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга та закликав союзників рішуче реагувати на ескалацію з боку Росії.

У цій ситуації позиція США відверто шокує. Там публічно заявили (вже кілька разів), що не бачать підготовки корейських комуністів у Росії для участі у війні.

Раптову сліпоту найпотужнішої у світі розвідки, звісно, можна пояснити виборами. Проте це дуже схоже на дитячу реакцію, а не на дії відповідальної та авторитетної наддержави, адже своїм спростуванням американці, де-факто, заявляють, що їхні союзники – брехуни. А це не так, бо нині маємо більш ніж достатньо доказів протилежного.

Власне, цього не приховують й самі росіяни та навіть підсвічують присутність вояків КНДР там, де їх ще наразі немає (корейський прапор на териконах).

Як Південна Корея давно вже допомагає Україні

У всьому цьому негативі є й нотки позитиву, адже активне залучення росіянами "Кореї курця" розблоковує для України унікальну можливість посилити союзницькі відносини з головним ворогом династії Кімів – "Кореєю нормальної людини" – власниці однією з найкращих та найтехнологічніших армій світу, господарки величезних арсеналів та виробника найсучаснішої зброї.

Республіка Корея з перших днів вторгнення росіян підтримувала Україну, проте робила це дуже обережно. Офіційно це були лише фінансова, дипломатична та гуманітарна допомога, а також легендарні корейські каски та нелетальне озброєння. Проте за посередництвом США Корея активно допомагає Україні й зброєю. Передовсім снарядами.


Південнокорейська гаубиця калібру 105-мм K105 HT / Фото MND

Постачання відбувалися за схемою посередництва: корейські снаряди передавалися Азійському командуванню США і вони на складах заміняли ті, що надсилалися вже Україні. За схожою схемою Південна Корея працювала з Польщею (наразі найбільшим шанувальником корейської зброї в Європі). Звісно, це був секрет Полішинеля, який нікого не міг обдурити, проте формальності були збережені. Щоправда, лише для цивілізованого світу, бо Росія використала цей факт, щоб дозволити собі організувати снарядний експорт з режимом Кімів. Звісно, всупереч усім нормам та законам.

  • У цій ситуації офіційний Сеул почав робити те, що мали б робити його союзники з Вашингтону. 21 жовтня посол Росії у Республіці Корея Георгій Зінов'єв був викликаний до місцевого МЗС, де отримав наказ негайно вивести найманців-комуністів з території Росії. У відповідь росіянин заявив, що цього його країна робити не планує і взагалі – співпраця Москви та Пхеньяну нібито не порушує міжнародне право (брехня) і не спрямована проти інтересів безпеки Південної Кореї (знову брехня).
  • Колеги Зінов'єва з представництва МЗС Росії у Владивостоці (колишнє китайське місто Хайшеньвей) були менш стриманими, але не менш цинічними. У власному телеграмі вони прокоментували повідомлення південнокорейських ЗМІ про прибуття до Росії кімівських найманців у дусі: "Що, страшно?". Щоправда, далі страшно стало вже їм, бо скандальний допис швидко був видалений, але залишився на численних скриншотах.


Страшно? / Той самий скриншот

Імітатори Марії Захарової можуть скільки завгодно змагатися в дотепності, але вони, схоже, не розуміють, що випускають джина з пляшки та розв'язують Сеулу руки. Помста росіянам неодмінно буде – нині вже невідворотним виглядає розширення Республікою Корея антиросійських санкцій (до цього не надто болісних), але найголовніше, що ця ситуація знімає з Сеула всі обмеження щодо підтримки України.

Про це вже обережно пишуть як південнокорейські, так і західні ЗМІ. Мовиться як про обмін даними розвідки (вже відбувається), так і направлення спостережної місії та навіть наступальної зброї. Також про це вже говорять і офіційні особи.

Якщо незаконна військова співпраця між Північною Кореєю і Росією продовжиться, Південна Корея не залишиться осторонь, а вживе рішучих заходів у співпраці з міжнародною спільнотою,
– заступник радника з національної безпеки Республіки Корея Кім Тхе Хе обіцяє жорстку відповідь Росії та КНДР.

Ще одним підтвердженням рішучості Південної Кореї є дзвінок президента Юн Сук Йоля до генсека НАТО Марка Рютте. Той нині опинився між двох вогнів – має тримати лінію поведінки головної сили Альянсу – США. Але Сполучені Штати нині перебувають в позиції страуса і це входить у дисонанс із природним бажанням самого Рютте бути яструбом. Тому нідерландець змушений на публіку повторювати мантру про "іхтамнєт", але паралельно проводити непублічні консультації з приводу нової загрози.

Що ж до Юн Сук Йоля, то він не обмежений такими умовностями та має всі підстави діяти рішуче. Як повідомляє агенція Bloomberg, залучення комуністів з КНДР у війну в Сеулі вважають "серйозною загрозою безпеці" для Південної Кореї та міжнародної спільноти. Нині Сеул проводить екстрені наради силового блоку, на яких обговорюються подальші дії.


У липні 2023 року президент Республіки Корея Юн Сок Йоль зустрічався з Володимиром Зеленським / Фото ОП

Чому допомога Україні найкращий варіант

Варіант допомоги України разом із посиленням санкцій проти Росії наразі виглядає дійсно оптимальним. Чому так? Бо нині пряме бойове зіткнення двох Корей на рідному півострові неодмінно закінчиться катастрофою.

Довідково! Республіка Корея має армію в понад 3 мільйони солдатів (365 000 дійсних, решта – резервісти). У Кореї військова служба обов'язкова для всіх чоловіків без виключень, про що добре відомо всім фанатам К-Попу).

Країна має величезні запаси зброї та техніки, і вона, на відміну від північних сусідів, – сучасна. Проте Сеул розташований лише за 60 кілометрів від кордону з КНДР. Саме на кордоні з Південною Кореєю Кім постійно тримає 8 артилерійських бригад та час від часу мобілізує до війська сотні тисяч голодних резервістів та підриває дороги на південь, по яких і так ніхто не їздить.

Тож технологічна перевага нівелюється й, попри те, що армія Півдня суттєво переважає Північ, переможців у прямому зіткненні не буде.

У цій ситуації куди простіше буде з'ясовувати стосунки між двома Кореями десь в районі Суджі, а ще краще – допомогти українцям запустити ефект доміно, що почнеться з Росії та закінчиться в Пхеньяні. При цьому фізична наявність фахівців із Південної Кореї також зайвою не буде – комусь треба буде допитувати полонених і гугл-перекладач тут далеко не завжди стане у пригоді (спитайте, що з обличчям у хлопців з "Українського наступу").

Також корейські ЗМІ припускають, що співпраця може відбуватися на рівні штабів та обміну досвідом про спільного ворога.

Якою зброєю нам може допомогти Південна Корея

Крім зрозумілих і вже чинних форматів грошових кредитів та обміну розвідувальною інформацією (як думаєте, звідки у мережі відео та супутникові знимки з Далекого Сходу з корейцями на секретних російських полігонах у Владивостоку, Уссурійську, Хабаровську і Благовєщенську?), Україна має право очікувати й на зброю з Південної Кореї.

Видання Newsweek повідомляє, що після останніх подій Сеул відкритий до переговорів щодо летальної зброї. І це дуже добрі для нас новини.

Якщо це правда, то маємо дійсно колосальне зрушення, бо раніше Південна Корея, немов та Швейцарія, вперто блокувала усі розмови про пряме надання Україні зброї. Це пояснюється не лише бажанням не злити КНДР, Росію та Китай, але й внутрішньополітичною боротьбою.

Довідково! Південна Корея – демократична держава, де велику роль відіграє парламент, а там доволі строкате представництво різних політичних сил. У цих обставинах президент є заручником політичної волі різних фракцій. Власне, це він довів нещодавно, коли після обнадійливого візиту до Києва в липні 2023 року, вже 9 травня 2024-го оголосив позицію Кореї на заборону передачі Україні озброєння.

Можливо, такий статус-кво залишалося б у силі й надалі, якби Путін не наважився запросити на війну комуністів з КНДР. Так, російський диктатор отримав війська на тиждень бойових втрат (відповідно до ранкових зведень Генштабу ЗСУ), але й Україна тепер отримає відповідні засоби.

Це можуть бути снаряди, воєнна техніка та воєнні технології. Але, якщо обирати у форматі "тут і зараз", то нам найбільше б допомогли корейські ракети. Сеул має широку номенклатуру та великі запаси, а ми – гостру потребу у них.


Далекобійні ракети на озброєнні в Південної Кореї / Інфографіка CSIS

Які ракети Південна Корея може передати Україні

  • Насамперед йдеться про KTSSM-II. Це корейський аналог ATACMS, з якими українці вже працюють, але досі не можуть використовувати цю зброю для ударів вглиб російської території.

KTSSM-II запускається із реактивної системи K239 Chunmoo. Ракета має два варіанти: Block I має вагу бойової частини 500 кілограмів і дальність 180 кілометрів, а дальність Block II складає вже 290 кілометрів – і це те, що нам потрібно.

KTSSM-II в дії: дивіться відео

  • Ще одна цікавинка – оперативно-тактичні балістичні ракети сімейства Hyunmoo-2 (не намагайтеся транскрибувати це кирилицею). Перший варіант ракети Hyunmoo-2A має дальність 300 кілометрів, другий варіант – Hyunmoo-2B – в діапазоні 500 – 800 кілометрів. Бойова частина ракети – 997 кілограмів, стартова маса – 5,4 тонни, довжина корпусу – 12 метрів.

Hyunmoo-2 в дії: дивіться відео

Але й це ще не все, бо у завбачливих корейців є ще й Hyunmoo-3. Дальність ракет у варіанті Hyunmoo-3 складає 500 кілометрів, а Hyunmoo-3В – 1000 кілометрів при масі бойової частини 500 кілограмів. Це дуже потужна зброя і найближчим аналогом тут є російський "Іскандер-К".

Працює Hyunmoo-3: дивіться відео

Наявність таких потужних інструментів у ЗСУ могла б сама по собі поставити галочку в Плані перемоги Зеленського навпроти пункту про неядерне стримування Росії. Бо ці Hyunmoo зможуть легко долітати до Москви.

Мільйони снарядів, яких так потребує Україна, а також радянська військова техніка

Утім, потрібно розуміти, що швидко ми це не отримаємо, тому починати треба з "простого". Цього в арсеналах Південної Кореї також чимало. Мовиться передусім про дефіцитні для нас снаряди калібру 105-міліметрів. Їх у Південної Кореї аж 3,4 мільйона.

Зверніть увагу! На відміну від калібру 155-міліметрів армія Південної Кореї їх фактично не використовує – вони потрібні лише тамтешній САУ K105 HT, які нині поступово виводять у резерв (200 машин). Натомість Україна нині активно використовує натівські аналоги корейських самохідних гаубиць і з радістю прийме снаряди до них. При цьому для самої Південної Кореї це жодним чином не вплине на обороноздатність.

Так само валізою без ручки для Кореї нині є російські Т-80 та БМП-3. На початку 1990-их Корея отримала 40 танків і 70 бронемашин від Росії як частину ще радянського боргу. Корейцям вона була особливо ні до чого, бо вони на той час вже мали кращу, але в Сеулі логічно розсудили, що з Росії треба взяти хоч щось. З того часу ця техніка використовувалась під час навчань (імітувала армію Кімів), потрохи ржавіла та виходила з ладу, але частина машин все ж на ходу.

Весь цей металевий скарб точно не завадив би Україні: після ремонту ці танки та БМП могли б поїхати на фронт, а решта стати донорами запчастин, яких ніколи не буває достатньо. Саме про це говорив президент Зеленський навесні 2022 року у зверненні до парламенту Південної Кореї. Нині ж для цього більше не існує жодних перешкод.

Робота на перспективу

З цього можна почати і це буде гарний старт. А далі співпраця відкриває і для України, і для Кореї нові горизонти.

Нині Україна активно розвиває практику спільних підприємств і локалізованих виробництв. Все це не лише забезпечить підвищення нашої обороноздатності, але й принесе солідні прибутки партнерам.

Корея давно є серед лідерів на ринку зброї – вона виготовляє якісні та технологічні зразки, причому вони дешевші за американські й подекуди за європейські аналоги, а також якісніші за індійські та китайські.

Мовиться й про "корейський Абрамс" – танк K1A1, і про його наступника танк K2 "Чорна пантера", і про ті ж ракети (корейські ATACMS та "Іскандери"), і про безпілотники KAI RQ-101 Songgolmae, і системи ППО Doosan K-SAM Chunma (зроблені за підтримки росіян та є аналогами С-400), а також ще багато всього цікавого та потрібного.

Корейська зброя зроблена відповідно до стандартів НАТО і це те, що дуже підходить Україні. Після того як з ринку експорту зброї пішла Росія, саме Корея стала одним з тих гравців, що прагне зайняти її місце. І Україна може їй допомогти, бо кращої реклами для корейських зброярів годі й шукати. Отже, проблема, яку підкинули нам Кім і Путін, цілком має потенціал перетворитись на початок великої дружби з не менш цікавим потенціалом між Києвом і Сеулом. Тож треба починати.

Теги за темою
ЗброяКНДР
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Упіймала "павучка": Демі Мур приписують роман із відомою голлівудською зіркою
GlavRed
2025-01-22T00:27:23Z
Дружина Романа Сасанчина розкрила діагноз їхньої трирічної доньки: "Я молюся"
GlavRed
2025-01-21T23:27:59Z
Джеймс Ганн пояснив новий канон DCU — тільки «Монстри Командос» / Creature Commandos канонічні
ITC
2025-01-21T22:57:50Z
З ціною в половину мінімалки: Винник після провалу в Польщі дасть два концерти
GlavRed
2025-01-21T22:27:25Z
Козацька слава дісталася Африки: запорозький козак прикрашає срібну монету Камеруну
Telegraf
2025-01-21T21:06:17Z
Зрадниця Клара Новікова вийшла на зв'язок і здивувала зізнанням - деталі
GlavRed
2025-01-21T20:27:24Z
Дизайнер розповів, яке таємне послання зробила Меланія Трамп під час інавгурації
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T19:54:48Z
Ексдружина Бєднякова з дітьми повернулася до США й показала, як кордон перетинала
TSN
2025-01-21T19:51:15Z
Українська співачка не потрапила до Нацвідбору і йде на конкурс від іншої країни
GlavRed
2025-01-21T19:27:14Z
Причина вас здивує: чому насправді Ярослав Мудрий так розбудував Київ
Telegraf
2025-01-22T00:12:59Z
Українцям продовжили виплати по 6,5 тисяч грн: хто може отримати
ZN UA
2025-01-21T23:48:38Z
Суд арештував полковника та генерала, яких підозрюють у неналежній обороні Харківщини
Украина Криминальная
2025-01-21T23:45:55Z
У "Резерв+" повернули відстрочки для студентів та аспірантів
InternetUA
2025-01-21T23:33:50Z
Астрологи назвали найхаризматичніших жінок за знаком Зодіаку: природній магнетизм та пристрасть у погляді
Политека
2025-01-21T23:30:39Z
Україною кружляють ворожі дрони: озвучено траєкторію польоту
TSN
2025-01-21T23:09:53Z
Наглядова рада ще на рік продовжила контракт з директоркою Агенції оборонних закупівель Безруковою
ZN UA
2025-01-21T23:01:29Z
Дрони підірвали ємності нафтобази в Тульській області РФ: знімки наслідків
GlavRed
2025-01-21T22:27:58Z
Дивляться на світ очима дітей: які ТОП-4 знаки ніколи не старіють
GlavRed
2025-01-21T22:27:08Z
"Це буде дуже погано": названо наслідки окупації РФ Часового Яру
GlavRed
2025-01-22T00:27:39Z
США хочуть закінчити війну між РФ та Україною так, аби вона не повторилася через декілька років ‒ Рубіо
ZN UA
2025-01-22T00:18:33Z
Трамп не виключає нових санкцій проти Росії, якщо Путін не піде на переговори
УкраинФорм
2025-01-22T00:01:42Z
Переговори з Путіним на рівних – це програш для України, – Зеленський
24tv
2025-01-21T23:48:22Z
Трамп заявив, що готовий посилити санкції проти Росії
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T23:45:32Z
"Найбільший в історії": Трамп оголосив про масштабний проєкт у галузі ШІ в США
ZN UA
2025-01-21T23:40:05Z
Кремль формує авторитарну вісь: експерт оцінив стратегічне партнерство між РФ та Іраном
Хвиля
2025-01-21T23:39:21Z
Суд відправив під арешт генерала у справі про провал оборони Харківщини
ZN UA
2025-01-21T23:15:20Z
Коаліція 18 штатів подала до суду через указ Трампа, що обмежує надання громадянства США
УкраинФорм
2025-01-21T22:57:50Z
Херсонському музею передадуть старовинну книгу та колекцію монет, вилучені на митниці
УкраинФорм
2025-01-21T23:33:38Z
Війна, день 1063. СБУ затримала головного психіатра ЗСУ, запобіжні заходи в справі про неналежну оборону Харківщини
Football.ua
2025-01-21T23:03:56Z
У Києві знову фіксують збої GPS: користувачів "переносить" до Курська
24tv
2025-01-21T22:09:09Z
Карта бойових дій в Україні станом на 22 січня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T22:00:58Z
На фронті - 109 зіткнень, ЗСУ відбили майже пів сотні атак на Покровському напрямку
УкраинФорм
2025-01-21T21:36:37Z
Справу кримського політв'язня, громадського діяча Володимира Ананьєва окупанти передали до суду в Ростові
Детектор М
2025-01-21T21:27:49Z
У Києві уламки російського дрона впали у водойму
УкраинФорм
2025-01-21T21:27:47Z
На Харківщині відновлюють сім мостів
УкраинФорм
2025-01-21T20:33:27Z
Погода в Україні 22 січня: на півдні до 7 градусів тепла, а на заході та півночі - мокрий сніг і дощі
Комсомольская правда
2025-01-21T20:31:09Z
Поліцейські з початку року викрили 35 корупційних схем
УкраинФорм
2025-01-22T00:27:55Z
Пожежа в готелі в Туреччині забрала життя 76 людей: очевидці розповіли деталі трагедії
Telegraf
2025-01-22T00:21:47Z
Миколаїв атакували сім "Шахедів": вже відомо про наслідки
TSN
2025-01-21T23:27:52Z
У Вараші водій збив жінку з дитиною у візку: місячне немовля загинуло
Украина Криминальная
2025-01-21T22:36:21Z
У Миколаєві після атаки дронів пошкоджене житло та інфраструктура, є постраждала
УкраинФорм
2025-01-21T22:00:04Z
Шахрай викрав гроші у матері безвісти зниклого військового майже мільйон – деталі цинічної схеми
TSN
2025-01-21T21:39:57Z
Атака дронів: у Миколаєві пролунала серія вибухів
УкраинФорм
2025-01-21T21:21:18Z
У Туреччині оголосили день національної жалоби через пожежу на гірськолижному курорті Карталкая
УкраинФорм
2025-01-21T21:00:39Z
Побиття дівчинки-підлітка у Білій Церкві: поліція розповіла подробиці
УкраинФорм
2025-01-21T20:27:41Z
Трамп презентував інвестиційний проєкт на $500 мільярдів для розвитку ШІ
УкраинФорм
2025-01-21T23:57:57Z
Експерт розповів, чи зростуть ціни на хліб у 2025 році
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T23:30:38Z
Українцям обіцяють 40 тисяч гривень допомоги: коли і кому почнуть платити
Знай
2025-01-21T23:30:32Z
Канада готова до дзеркальної відповіді у разі запровадження США мит на її товари - Трюдо
УкраинФорм
2025-01-21T21:33:09Z
Ціни на пальне у січні: скільки коштує бензин і дизель на різних АЗС
Политека
2025-01-21T21:00:56Z
Трамп запровадив надзвичайний стан в енергетиці: експерти розповіли, як це вплине на ціни на нафту та екологію
Политека
2025-01-21T20:42:44Z
Американський газ знову на світовому ринку: Трамп скасував заборону Байдена
iPress
2025-01-21T20:12:55Z
Португалія планує повністю позбутися імпорту російського газу
iPress
2025-01-21T20:12:19Z
Скільки можна отримати, якщо здати 200 євро сьогодні
24tv
2025-01-21T20:06:34Z
Гороскоп на завтра 23 січня: Близнюкам - задоволення, Дівам - хороший прибуток
GlavRed
2025-01-22T00:27:53Z
Чим відмити сковорідку з антипригарним покриттям: господині розповіли дієві методи
24tv
2025-01-21T22:42:56Z
Правило 37 днів допоможе знайти справжнє кохання — що відомо про нашумілу стратегію
TSN
2025-01-21T22:09:29Z
Несподіваний спосіб зберегти цибулю свіжою до трьох місяців
Знай
2025-01-21T21:51:17Z
Схожий на "Київський", але хрумкіший: давній рецепт "Королівського" торта
24tv
2025-01-21T20:33:23Z
Гості точно спитають рецепт цієї незвичної закуски: оригінальний рулет зі смачною начинкою
Telegraf
2025-01-21T20:30:59Z
Жовті смуги назавжди зникнуть з унітаза: потрібний копійчаний засіб з аптеки
24tv
2025-01-21T20:30:46Z
На свята і просто так: рецепт шоколадного торта з бананами
Фокус
2025-01-21T20:06:00Z
Як живе Абрамович у "золотій клітці" Туреччини: дає чайові тисячами доларів і більше не плаває на своїх яхтах
Telegraf
2025-01-21T19:39:22Z
Боротьба за блогерів: Instagram залучає авторів з TikTok грошовими бонусами
InternetUA
2025-01-21T22:01:42Z
Microsoft оголосила 18 новинок Xbox Game Pass — Doom: The Dark Ages, Far Cry New Dawn, Sniper Elite: Resistance та одна секретна гра
ITC
2025-01-21T21:57:19Z
Прототип NVIDIA RTX 5090 на 800 Вт з двома роз’ємами 12V-2×6 — фото та характеристики
ITC
2025-01-21T20:31:06Z
Футболка буде як нова: як врятувати розтягнутий комірець, простий лайфхак
GlavRed
2025-01-21T20:27:42Z
Археологи розкрили 1400-річну таємницю австралійських аборигенів – дослідження
TSN
2025-01-21T20:09:46Z
Відтворили церемоніальну маску шаманки: 9000-літнє поховання призвело до нових відкриттів
Фокус
2025-01-21T19:36:42Z
У WhatsApp з'явилася нова функція
InternetUA
2025-01-21T19:31:05Z
Який будинок відрізняється: потрібно розгадати загадку за 7 секунд
GlavRed
2025-01-21T19:27:02Z
MMORPG у всесвіті Horizon Zero Dawn і Horizon Forbidden West скасовано
24tv
2025-01-21T19:21:03Z
Вода чи молоко: на чому краще варити вівсянку
24tv
2025-01-21T21:57:00Z
У популярних ліків Ozempic та Wegovy виявляють все більше негативних побічних реакцій
24tv
2025-01-21T20:15:48Z
У Вишгороді на базі медустанови відкрили реабілітаційне відділення
УкраинФорм
2025-01-21T20:12:54Z
Не присідання і не станова тяга: ось найкраща вправа для сильних ніг і сідниць
24tv
2025-01-21T20:00:59Z
Чому варто уникати надмірного використання солі взимку: чим це загрожує
24tv
2025-01-21T19:54:50Z
Сильна магнітна буря атакує Україну, кому слід приготуватися: названі дати
Политека
2025-01-21T18:42:57Z
Народилася з “бомбою” в голові: у Львові прооперували дитину з небезпечною аномалією
TSN
2025-01-21T17:39:43Z
Україна готує новий календар щеплень: вакцинувати дітей від кору будуть на два роки раніше
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T17:18:02Z
Яйця ніколи не будуть тріскатися під час варіння: потрібно додати один інгредієнт
24tv
2025-01-21T17:06:04Z
Онлайн-трансляція матчу Шахтар – Брест в Лізі чемпіонів
24tv
2025-01-21T22:36:33Z
Дикі фейли Трубіна та Щенсного: Бенфіка у гольовій перестрілці програла Барселоні
24tv
2025-01-21T22:09:50Z
Неймовірний Ліверпуль виграв сьомий матч Ліги чемпіонів поспіль та напряму вийшов в 1/8 фіналу
24tv
2025-01-21T22:09:35Z
Лідер Динамо не зіграє в останньому матчі Ліги Європи
24tv
2025-01-21T21:09:56Z
Домашній матч збірної України у Лізі націй проти Бельгії пройде в Іспанії
ZN UA
2025-01-21T20:51:07Z
Андрій Ярмоленко став топ-бомбардиром Динамо в Лізі Європи та Кубку УЄФА: рейтинг голеадорів
24tv
2025-01-21T20:42:54Z
Шовковський: Аналізуючи будь-яку гру, ми не маємо завжди прив'язуватися до результату
Football.ua
2025-01-21T20:27:37Z
На війні з російськими окупантами загинув чемпіон України з панкратіону Павло Унгурян
24tv
2025-01-21T20:27:00Z
Чому важливо підтримувати місцеві футбольні школи
iPress
2025-01-21T20:12:52Z
Клоун, перфекціоніст чи бос: що про водія каже положення рук на кермі - тест
GlavRed
2025-01-21T22:27:59Z
В Україні зріс попит на китайські авто: які купують найчастіше
24tv
2025-01-21T19:21:09Z
Названо найпопулярніші джипи, які українська держава закуповує під час війни
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T18:12:46Z
Заправити "повний бак" авто за ціною чашки кави - це реально. Показуємо на прикладі
Telegraf
2025-01-21T18:00:02Z
Як на Прикарпатті бронюють автомобілі для рятувальників
AutoCentre
2025-01-21T17:25:47Z
Volkswagen ID.4 – найпопулярніший китайський автомобіль в Україні у 2024 році
ITC
2025-01-21T16:58:46Z
Проїхав 6000 км пустелею: Hyundai створили потужний позашляховий кросовер
Фокус
2025-01-21T16:27:36Z
Дорожній знак з червоною рамкою та чорною стрілкою: що він означає і де його використовують
ТСН
2025-01-21T16:18:41Z
Нова Mazda CX-5 2026 засвітилася під час випробувань
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T16:12:49Z