MY.UAНовини
Ракети долітають до Москви та мільйони снарядів: яку зброю Південна Корея може надати Україні
Ракети долітають до Москви та мільйони снарядів: яку зброю Південна Корея може надати Україні

Ракети долітають до Москви та мільйони снарядів: яку зброю Південна Корея може надати Україні

Росія у своїй агресії проти України кардинально підвищує рівень ескалації та залучає на допомогу на третій рік своєї триденної операції ядерну державу – КНДР. У відповідь на це американці зайняли відверто страусину позицію і стверджують, що начебто нічого не бачать.

Натомість українці готуються знищувати нових окупантів. І в цьому нам точно може і знає як допомогти потужний союзник – Республіка Корея або "Корея нормальної людини". Недарма військовий ринок Південної Кореї називають великим гіпермаркетом озброєння. Як саме і чим нам може допомогти Сеул – читайте в матеріалі 24 Каналу.

Загроза КНДР для України: чому позиція США шокує

Відкрита участь вояків з Північної Кореї у війні проти України та на боці Росії відверто шокувала світ, але, треба визнати, що до цього все йшло. Корейські комуністи вже понад рік як є учасниками вторгнення.

  • Спершу це були снаряди для росіян (за оцінками експертів корейський імпорт складає до 3 мільйонів снарядів армії вторгнення на рік, що може дорівнювати половині від усіх потужностей).
  • Потім експорт розширився до ПТРК Bulsae-4 та північнокорейські версії російських "Іскандерів" з точністю в плюс-мінус сотні метрів.

Північна Корея – наш близький сусід, наш партнер, і ми розвиваємо наші відносини в усіх сферах… Це не повинно нікого турбувати, тому що ця співпраця не спрямована проти третіх країн,
– речник Кремля Дмітрій Пєсков сам не розуміє, що говорить, 21 жовтня 2024 року.

Звісно, за всією цією номенклатурою стояли живі люди – воєнні інженери та офіцери-ракетники. З осені 2024 року до них приєдналися також і північнокорейські штурмовики. За оцінками української розвідки, їх буде не менше 11 тисяч штиків. Наразі вони проходять вишкіл на російському Далекому Сході, проте незабаром їх вже очікують на Курському фронті та на інших гарячих ділянках.

Військові з КНДР на Далекому Сході Росії: дивіться відео

Зверніть увагу! Проти КНДР діють потужні обмежувальні санкції, за 9-й пакет яких Росія та Китай також голосували у вересні 2017 року (термін інспекцій по ракетах і ядерній зброї сплив і стараннями Росії не поновився, але решта обмежень, зокрема нафтових, діють).

Отже, продаж комуністами зброї росіянам, а тим більше надсилання найманців – це пряме порушення резолюції Ради Безпеки ООН. Порушенням санкцій є також і російський бартер – в обмін на зброю Кіми отримують від Путіна нафту та нафтопродукти. Це також жорстке порушення санкцій і за ці дії російські кораблі і юридичні особи вже потрапили під санкції Південної Кореї та інших держав.

"Північна Корея допомагає російській агресії проти України зброєю і людьми. Не найманцями. Регулярними частинами, які Москва планує використовувати як гарматне м'ясо. Це треба усвідомити", – наголосив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга та закликав союзників рішуче реагувати на ескалацію з боку Росії.

У цій ситуації позиція США відверто шокує. Там публічно заявили (вже кілька разів), що не бачать підготовки корейських комуністів у Росії для участі у війні.

Раптову сліпоту найпотужнішої у світі розвідки, звісно, можна пояснити виборами. Проте це дуже схоже на дитячу реакцію, а не на дії відповідальної та авторитетної наддержави, адже своїм спростуванням американці, де-факто, заявляють, що їхні союзники – брехуни. А це не так, бо нині маємо більш ніж достатньо доказів протилежного.

Власне, цього не приховують й самі росіяни та навіть підсвічують присутність вояків КНДР там, де їх ще наразі немає (корейський прапор на териконах).

Як Південна Корея давно вже допомагає Україні

У всьому цьому негативі є й нотки позитиву, адже активне залучення росіянами "Кореї курця" розблоковує для України унікальну можливість посилити союзницькі відносини з головним ворогом династії Кімів – "Кореєю нормальної людини" – власниці однією з найкращих та найтехнологічніших армій світу, господарки величезних арсеналів та виробника найсучаснішої зброї.

Республіка Корея з перших днів вторгнення росіян підтримувала Україну, проте робила це дуже обережно. Офіційно це були лише фінансова, дипломатична та гуманітарна допомога, а також легендарні корейські каски та нелетальне озброєння. Проте за посередництвом США Корея активно допомагає Україні й зброєю. Передовсім снарядами.


Південнокорейська гаубиця калібру 105-мм K105 HT / Фото MND

Постачання відбувалися за схемою посередництва: корейські снаряди передавалися Азійському командуванню США і вони на складах заміняли ті, що надсилалися вже Україні. За схожою схемою Південна Корея працювала з Польщею (наразі найбільшим шанувальником корейської зброї в Європі). Звісно, це був секрет Полішинеля, який нікого не міг обдурити, проте формальності були збережені. Щоправда, лише для цивілізованого світу, бо Росія використала цей факт, щоб дозволити собі організувати снарядний експорт з режимом Кімів. Звісно, всупереч усім нормам та законам.

  • У цій ситуації офіційний Сеул почав робити те, що мали б робити його союзники з Вашингтону. 21 жовтня посол Росії у Республіці Корея Георгій Зінов'єв був викликаний до місцевого МЗС, де отримав наказ негайно вивести найманців-комуністів з території Росії. У відповідь росіянин заявив, що цього його країна робити не планує і взагалі – співпраця Москви та Пхеньяну нібито не порушує міжнародне право (брехня) і не спрямована проти інтересів безпеки Південної Кореї (знову брехня).
  • Колеги Зінов'єва з представництва МЗС Росії у Владивостоці (колишнє китайське місто Хайшеньвей) були менш стриманими, але не менш цинічними. У власному телеграмі вони прокоментували повідомлення південнокорейських ЗМІ про прибуття до Росії кімівських найманців у дусі: "Що, страшно?". Щоправда, далі страшно стало вже їм, бо скандальний допис швидко був видалений, але залишився на численних скриншотах.


Страшно? / Той самий скриншот

Імітатори Марії Захарової можуть скільки завгодно змагатися в дотепності, але вони, схоже, не розуміють, що випускають джина з пляшки та розв'язують Сеулу руки. Помста росіянам неодмінно буде – нині вже невідворотним виглядає розширення Республікою Корея антиросійських санкцій (до цього не надто болісних), але найголовніше, що ця ситуація знімає з Сеула всі обмеження щодо підтримки України.

Про це вже обережно пишуть як південнокорейські, так і західні ЗМІ. Мовиться як про обмін даними розвідки (вже відбувається), так і направлення спостережної місії та навіть наступальної зброї. Також про це вже говорять і офіційні особи.

Якщо незаконна військова співпраця між Північною Кореєю і Росією продовжиться, Південна Корея не залишиться осторонь, а вживе рішучих заходів у співпраці з міжнародною спільнотою,
– заступник радника з національної безпеки Республіки Корея Кім Тхе Хе обіцяє жорстку відповідь Росії та КНДР.

Ще одним підтвердженням рішучості Південної Кореї є дзвінок президента Юн Сук Йоля до генсека НАТО Марка Рютте. Той нині опинився між двох вогнів – має тримати лінію поведінки головної сили Альянсу – США. Але Сполучені Штати нині перебувають в позиції страуса і це входить у дисонанс із природним бажанням самого Рютте бути яструбом. Тому нідерландець змушений на публіку повторювати мантру про "іхтамнєт", але паралельно проводити непублічні консультації з приводу нової загрози.

Що ж до Юн Сук Йоля, то він не обмежений такими умовностями та має всі підстави діяти рішуче. Як повідомляє агенція Bloomberg, залучення комуністів з КНДР у війну в Сеулі вважають "серйозною загрозою безпеці" для Південної Кореї та міжнародної спільноти. Нині Сеул проводить екстрені наради силового блоку, на яких обговорюються подальші дії.


У липні 2023 року президент Республіки Корея Юн Сок Йоль зустрічався з Володимиром Зеленським / Фото ОП

Чому допомога Україні найкращий варіант

Варіант допомоги України разом із посиленням санкцій проти Росії наразі виглядає дійсно оптимальним. Чому так? Бо нині пряме бойове зіткнення двох Корей на рідному півострові неодмінно закінчиться катастрофою.

Довідково! Республіка Корея має армію в понад 3 мільйони солдатів (365 000 дійсних, решта – резервісти). У Кореї військова служба обов'язкова для всіх чоловіків без виключень, про що добре відомо всім фанатам К-Попу).

Країна має величезні запаси зброї та техніки, і вона, на відміну від північних сусідів, – сучасна. Проте Сеул розташований лише за 60 кілометрів від кордону з КНДР. Саме на кордоні з Південною Кореєю Кім постійно тримає 8 артилерійських бригад та час від часу мобілізує до війська сотні тисяч голодних резервістів та підриває дороги на південь, по яких і так ніхто не їздить.

Тож технологічна перевага нівелюється й, попри те, що армія Півдня суттєво переважає Північ, переможців у прямому зіткненні не буде.

У цій ситуації куди простіше буде з'ясовувати стосунки між двома Кореями десь в районі Суджі, а ще краще – допомогти українцям запустити ефект доміно, що почнеться з Росії та закінчиться в Пхеньяні. При цьому фізична наявність фахівців із Південної Кореї також зайвою не буде – комусь треба буде допитувати полонених і гугл-перекладач тут далеко не завжди стане у пригоді (спитайте, що з обличчям у хлопців з "Українського наступу").

Також корейські ЗМІ припускають, що співпраця може відбуватися на рівні штабів та обміну досвідом про спільного ворога.

Якою зброєю нам може допомогти Південна Корея

Крім зрозумілих і вже чинних форматів грошових кредитів та обміну розвідувальною інформацією (як думаєте, звідки у мережі відео та супутникові знимки з Далекого Сходу з корейцями на секретних російських полігонах у Владивостоку, Уссурійську, Хабаровську і Благовєщенську?), Україна має право очікувати й на зброю з Південної Кореї.

Видання Newsweek повідомляє, що після останніх подій Сеул відкритий до переговорів щодо летальної зброї. І це дуже добрі для нас новини.

Якщо це правда, то маємо дійсно колосальне зрушення, бо раніше Південна Корея, немов та Швейцарія, вперто блокувала усі розмови про пряме надання Україні зброї. Це пояснюється не лише бажанням не злити КНДР, Росію та Китай, але й внутрішньополітичною боротьбою.

Довідково! Південна Корея – демократична держава, де велику роль відіграє парламент, а там доволі строкате представництво різних політичних сил. У цих обставинах президент є заручником політичної волі різних фракцій. Власне, це він довів нещодавно, коли після обнадійливого візиту до Києва в липні 2023 року, вже 9 травня 2024-го оголосив позицію Кореї на заборону передачі Україні озброєння.

Можливо, такий статус-кво залишалося б у силі й надалі, якби Путін не наважився запросити на війну комуністів з КНДР. Так, російський диктатор отримав війська на тиждень бойових втрат (відповідно до ранкових зведень Генштабу ЗСУ), але й Україна тепер отримає відповідні засоби.

Це можуть бути снаряди, воєнна техніка та воєнні технології. Але, якщо обирати у форматі "тут і зараз", то нам найбільше б допомогли корейські ракети. Сеул має широку номенклатуру та великі запаси, а ми – гостру потребу у них.


Далекобійні ракети на озброєнні в Південної Кореї / Інфографіка CSIS

Які ракети Південна Корея може передати Україні

  • Насамперед йдеться про KTSSM-II. Це корейський аналог ATACMS, з якими українці вже працюють, але досі не можуть використовувати цю зброю для ударів вглиб російської території.

KTSSM-II запускається із реактивної системи K239 Chunmoo. Ракета має два варіанти: Block I має вагу бойової частини 500 кілограмів і дальність 180 кілометрів, а дальність Block II складає вже 290 кілометрів – і це те, що нам потрібно.

KTSSM-II в дії: дивіться відео

  • Ще одна цікавинка – оперативно-тактичні балістичні ракети сімейства Hyunmoo-2 (не намагайтеся транскрибувати це кирилицею). Перший варіант ракети Hyunmoo-2A має дальність 300 кілометрів, другий варіант – Hyunmoo-2B – в діапазоні 500 – 800 кілометрів. Бойова частина ракети – 997 кілограмів, стартова маса – 5,4 тонни, довжина корпусу – 12 метрів.

Hyunmoo-2 в дії: дивіться відео

Але й це ще не все, бо у завбачливих корейців є ще й Hyunmoo-3. Дальність ракет у варіанті Hyunmoo-3 складає 500 кілометрів, а Hyunmoo-3В – 1000 кілометрів при масі бойової частини 500 кілограмів. Це дуже потужна зброя і найближчим аналогом тут є російський "Іскандер-К".

Працює Hyunmoo-3: дивіться відео

Наявність таких потужних інструментів у ЗСУ могла б сама по собі поставити галочку в Плані перемоги Зеленського навпроти пункту про неядерне стримування Росії. Бо ці Hyunmoo зможуть легко долітати до Москви.

Мільйони снарядів, яких так потребує Україна, а також радянська військова техніка

Утім, потрібно розуміти, що швидко ми це не отримаємо, тому починати треба з "простого". Цього в арсеналах Південної Кореї також чимало. Мовиться передусім про дефіцитні для нас снаряди калібру 105-міліметрів. Їх у Південної Кореї аж 3,4 мільйона.

Зверніть увагу! На відміну від калібру 155-міліметрів армія Південної Кореї їх фактично не використовує – вони потрібні лише тамтешній САУ K105 HT, які нині поступово виводять у резерв (200 машин). Натомість Україна нині активно використовує натівські аналоги корейських самохідних гаубиць і з радістю прийме снаряди до них. При цьому для самої Південної Кореї це жодним чином не вплине на обороноздатність.

Так само валізою без ручки для Кореї нині є російські Т-80 та БМП-3. На початку 1990-их Корея отримала 40 танків і 70 бронемашин від Росії як частину ще радянського боргу. Корейцям вона була особливо ні до чого, бо вони на той час вже мали кращу, але в Сеулі логічно розсудили, що з Росії треба взяти хоч щось. З того часу ця техніка використовувалась під час навчань (імітувала армію Кімів), потрохи ржавіла та виходила з ладу, але частина машин все ж на ходу.

Весь цей металевий скарб точно не завадив би Україні: після ремонту ці танки та БМП могли б поїхати на фронт, а решта стати донорами запчастин, яких ніколи не буває достатньо. Саме про це говорив президент Зеленський навесні 2022 року у зверненні до парламенту Південної Кореї. Нині ж для цього більше не існує жодних перешкод.

Робота на перспективу

З цього можна почати і це буде гарний старт. А далі співпраця відкриває і для України, і для Кореї нові горизонти.

Нині Україна активно розвиває практику спільних підприємств і локалізованих виробництв. Все це не лише забезпечить підвищення нашої обороноздатності, але й принесе солідні прибутки партнерам.

Корея давно є серед лідерів на ринку зброї – вона виготовляє якісні та технологічні зразки, причому вони дешевші за американські й подекуди за європейські аналоги, а також якісніші за індійські та китайські.

Мовиться й про "корейський Абрамс" – танк K1A1, і про його наступника танк K2 "Чорна пантера", і про ті ж ракети (корейські ATACMS та "Іскандери"), і про безпілотники KAI RQ-101 Songgolmae, і системи ППО Doosan K-SAM Chunma (зроблені за підтримки росіян та є аналогами С-400), а також ще багато всього цікавого та потрібного.

Корейська зброя зроблена відповідно до стандартів НАТО і це те, що дуже підходить Україні. Після того як з ринку експорту зброї пішла Росія, саме Корея стала одним з тих гравців, що прагне зайняти її місце. І Україна може їй допомогти, бо кращої реклами для корейських зброярів годі й шукати. Отже, проблема, яку підкинули нам Кім і Путін, цілком має потенціал перетворитись на початок великої дружби з не менш цікавим потенціалом між Києвом і Сеулом. Тож треба починати.

Теги за темою
ОружиеКНДР
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Украинские военные начали массово сдаваться в плен: что известно
Comments UA
2024-11-16T20:00:53Z
Ситуация резко изменилась: что происходит в Купянске после визита Зеленского
Comments UA
2024-11-19T15:18:34Z
Випробування найновішого бомбардувальника B-21 Raider потрапили на відео
Portaltele
2024-11-25T09:52:38Z
В Киеве пробки на дорогах и коллапс в метро
Апостроф
2024-11-21T07:00:32Z
Количество пострадавших при утреннем обстреле Харькова увеличилось до 25 человек
Комсомольская правда
2024-11-25T16:48:17Z
"К Новому году" – военный командир рассказал о целях россиян на Купянском направлении
TSN
2024-11-25T16:36:21Z
Блэкаут в Одессе: в городе не могут заживить критическую инфраструктуру, закрывают школы
Фокус
2024-11-17T22:57:29Z
Россияне топчутся на собственных труппах: что происходит под Купянском
Comments UA
2024-11-12T14:21:04Z
Не разводить на балконе костер: в ГСЧС рассказали, как уберечь приборы во время отключений света
Фокус
2024-11-23T11:36:59Z
Молодой фаворитке Путина доверили важное культурное мероприятие в России
Comments UA
2024-11-21T19:57:44Z
Китай отреагировал на удар баллистической ракетой России по Украине
Comments UA
2024-11-22T13:57:41Z
Нарушит еще одну традицию: Мелания Трамп не переедет за мужем в Белый дом
Фокус
2024-11-13T14:35:03Z
«Не дай Бог» — Лукашенка рассказал, кого нельзя избирать президентом
ZN UA
2024-11-14T22:02:11Z
Могут быть забронированы по общему порядку – в Минэкономики выступили заявление нардепа
TSN
2024-11-25T16:48:59Z
Трамп может кардинально изменить решение об окончании войны в Украине: что "дожмет" Путина
Comments UA
2024-11-25T16:45:43Z
Маск цинично унизил всех украинцев: что немедленно должна сделать Банковая
Comments UA
2024-11-18T09:03:21Z
Усиление кровавого террора: сколько еще времени Путин будет устраивать украинцам ад
Comments UA
2024-11-18T12:39:58Z
Названы три кандидатуры на должность посла Украины в США
Апостроф
2024-11-12T16:48:41Z
На фоне слухов о проблемах в браке одинокую Пугачеву поймали во время прогулки
Comments UA
2024-11-11T21:51:15Z
В России умерла звезда фильма "Бриллиантовая рука"
Comments UA
2024-11-16T14:42:23Z
"Такие бабки": звезда "Женского квартала" оскорбила поклонниц актера Остапа Ступки
Апостроф
2024-11-25T13:51:27Z
Врачи не давали сроков: любимица публики Ада Роговцева оказалась в больнице
GlavRed
2024-11-14T17:06:51Z
Жена Позитива призналась, что знает пол первенца
Фокус
2024-11-25T16:27:16Z
Известный украинский певец впервые заявил об опыте секса втроем
TSN
2024-11-25T16:06:19Z
"Такой п**дец, а ты чипсики рекламируешь": ведущий "Орла и решки" рассказал о разговоре с Ивлеевой после вторжения РФ
Апостроф
2024-11-19T09:48:42Z
В Facebook сообщили о смерти Виктора Павлика: жена выдала гневную тираду
GlavRed
2024-11-19T16:45:44Z
Тринчер сравнили с россиянкой Бузовой из-за поведения на интервью/Певица ответила на вопросы интервьюера после своего выступления
Апостроф
2024-11-19T10:39:25Z
Дайте мозгу отдохнуть: 5 упражнений для улучшения психического здоровья
Фокус
2024-11-24T12:45:51Z
Женщины, которые стареют медленнее всех: 6 здоровых привычек датчанок
Фокус
2024-11-16T15:00:35Z
Формула "10-3-2-1-0": ученые вывели беспроигрышное уравнение для здорового сна
Фокус
2024-11-13T10:36:35Z
Что предлагают вместо МСЭК: от анонимности пациента до видеофиксации и индивидуальных экспертов
Комсомольская правда
2024-11-19T06:02:12Z
Кому нельзя есть "Селедку под шубой": популярный новогодний салат полезен не всем
TSN
2024-11-25T16:36:14Z
Решения МСЭК по установлению инвалидности госслужащим проверяют: МОЗ сообщило подробности
TSN
2024-11-25T15:33:02Z
Ночная стража: 5 комнатных растений, которые улучшают сон
Marie Claire
2024-11-16T19:30:52Z
Состарит, убьет потомство и разовьет рак: ученые раскрыли новые опасности курения марихуаны
Фокус
2024-11-15T19:51:31Z
«Они совсем не темнеют»: простой лайфхак, чтобы хранить авокадо неделями
Marie Claire
2024-11-21T03:04:10Z
"Боже, какой я была глупой": Ярослава Магучих изменила свои планы по рождению ребенка
Апостроф
2024-11-12T19:06:04Z
Перес раскритиковал обновленный формат Лиги чемпионов и увеличение количест
Корреспондент
2024-11-24T17:00:03Z
Находился в коме: стали известны подробности смерти боксера Вячеслава Узелкова
Комсомольская правда
2024-11-12T10:12:13Z
"Им запретили делать это": раскрыто скандальное условие боя Тайсон - Пол
Корреспондент
2024-11-19T15:36:14Z
Украинского боксера жестко раскритиковали после поражения
Корреспондент
2024-11-25T16:48:31Z
Владимир Кличко ответил комику Рогану, который послал Зеленского на подкасте
Фокус
2024-11-25T16:12:06Z
GGBET стал титульным спонсором луганского ФК «Заря». Сотрудничество будет включать не только финансовую поддержку
ITC
2024-11-25T15:16:17Z
"Повторяешь пропаганду Путина": Владимир Кличко обратился к известному комментатору UFC
ZN UA
2024-11-25T14:40:15Z
Шахтер и ПСВ рассудит арбитр, при котором Ризнык пропустил два гола
Корреспондент
2024-11-25T11:42:48Z
Три сценария зимних отключений 2024-2025: эксперты рассказали, чего ждать украинцам
ZN UA
2024-11-25T03:34:28Z
Почему в Украине стремительно растут цены: банкир Фурса ошарашил ответом
Comments UA
2024-11-12T15:18:16Z
"Тысяча Зеленского": правительство обнародовало постановление
Корреспондент
2024-11-25T09:08:35Z
Курс валют на 25 ноября: сколько стоят доллар, евро и злотый
Комсомольская правда
2024-11-25T07:39:47Z
Цены в Украине: подорожают ли продукты до конца года
Хвиля
2024-11-25T16:45:46Z
Украинцы могут добиться снижения сумм в платежках за коммуналку: когда это возможно
Знай
2024-11-25T16:21:50Z
В Украине могут установить ветряные турбины общей мощностью 800 МВт: что известно
Фокус
2024-11-18T17:23:42Z
Украинцы могут платить за тепло по "копеечному" тарифу: но есть условие
Знай
2024-11-16T20:12:25Z
Отменены графики отключений света в некоторых регионах
Известия Киев
2024-11-19T18:33:42Z
Украинцы в Норвегии лишатся приюта и защиты: что известно о новых правилах
Comments UA
2024-11-16T19:15:52Z
В Кривом Роге прощаются с погибшей семьей - Еленой Кулик и ее детьми
Апостроф
2024-11-14T13:54:53Z
В Ассоциации городов заявили об оттоке украинцев на оккупированные территории
Корреспондент
2024-11-12T17:58:17Z
Российская ракета, которая упала на дома в Одессе, была сбита ПВО, — Воздушные силы
Комсомольская правда
2024-11-18T14:40:19Z
В Польше стартовали учения Jaguar-24
Корреспондент
2024-11-25T16:45:37Z
Россияне стремительно расхотели воевать с Украиной: что произошло
Comments UA
2024-11-25T16:36:23Z
Сон на работе принес мужчине $48 тысяч
Фокус
2024-11-24T15:36:01Z
На семью - 18 500 гривен: украинцев регистрируют на новые "зимние" выплаты
Знай
2024-11-15T04:21:06Z
В Курской области удалось вырвать из окружения 16 бойцов ВСУ
ZN UA
2024-11-15T18:54:19Z
Норвежские рыбаки "поймали" в свои сети американскую атомную субмарину
Европейская правда
2024-11-15T12:58:02Z
Российский удар по Киеву: спасатели показали последствия
Апостроф
2024-11-17T07:15:11Z
Среди жертв российского удара по Сумам – 14-летняя Анастасия Боровик
Комсомольская правда
2024-11-18T10:52:24Z
В Одессе спасатели сняли с 18-метрового аттракциона четырех детей
ZN UA
2024-11-24T21:31:37Z
Суд арестовал стрелка из отеля Sky Loft в центре Киева
Комсомольская правда
2024-11-25T16:34:23Z
Водопад нечистот залил торговый центр после прорыва туалета – видео
TSN
2024-11-25T16:06:41Z
Очевидец о ракетном ударе в Одессе: взрыв был в 15 метрах от нас
Comments UA
2024-11-18T11:15:47Z
Дания задержала китайское судно по подозрению в повреждении кабелей
Корреспондент
2024-11-20T19:00:44Z
Под Парижем владелец ресторана захватил заложников в своем заведении
Фокус
2024-11-16T19:54:36Z
Срочно делайте, иначе останетесь без винограда: бюджетные средства обработки лозы
Знай
2024-11-12T16:51:31Z
Голубцы с булгуром, вкуснее обычных: судья "Мастер Шеф" дала простой рецепт
Политека
2024-11-19T04:00:53Z
Гороскоп на завтра 14 ноября: Львам - сюрпризы, Весам - большая удача
GlavRed
2024-11-13T07:28:09Z
Любовный гороскоп для всех знаков Зодиака на неделю с 18 по 24 ноября 2024 года
Фокус
2024-11-17T23:15:40Z
Рождественский кекс с сухофруктами: простой рецепт без масла, яиц и сахара
TSN
2024-11-25T16:36:29Z
Сохранить связь: как две минуты в неделю могут спасти вашу дружбу
Marie Claire
2024-11-25T16:31:10Z
Как спасти пересоленное блюдо – помогут бабушкины советы/Ситуацию можно исправить!
Апостроф
2024-11-18T11:12:39Z
Что ждет ваш знак зодиака 26 ноября: ответ в гороскопе
Comments UA
2024-11-25T16:24:14Z
Гороскоп Таро на 26 ноября для всех знаков Зодиака: Овнов ждет удар, Девам нужно отступить
Политека
2024-11-25T15:43:00Z
Авторы The Invincible представили антибоевую ролевую игру Dante's Ring — выходит в 2025 году
GameMag
2024-11-24T13:16:07Z
Семейная традиция Комонов: ученые обнаружили следы бальзамирования на телах французских аристократов
Фокус
2024-11-18T11:45:32Z
"Пожалуйста, умри": искусственный интеллект устал от вопросов и нахамил пользователю
Фокус
2024-11-14T15:06:56Z
"Космический скунс": астронавты сообщили о вони на российском корабле, прибывшем на МКС
TSN
2024-11-25T16:48:00Z
Скоро в мире появится "зеленый" интернет: что известно о новаторском проекте
Фокус
2024-11-25T16:30:27Z
Разговоры левиафанов: нечто в глубинах океана издает странные звуки
ZN UA
2024-11-25T16:20:16Z
В сети набирает популярность маска из фекалий: в чем ее «эффект»
Comments UA
2024-11-25T16:15:35Z
Монитор 240 герц – новый уровень плавности и четкости изображения
Depo UA
2024-11-25T15:03:31Z
Земля прощается со своей "мини-Луной": вернется ли снова таинственный астероид
Апостроф
2024-11-25T14:15:24Z
Лайфхаки для зимы: как быстро очистить лобовое стекло от льда
Comments UA
2024-11-19T01:00:21Z
Топ-менеджер Jaguar, отвечающий за радикальный ребрендинг, оказался в центре скандала
Фокус
2024-11-25T12:00:34Z
С тюнингом от McLaren: на аукционе продали винтажный спорткар звезды "Формулы-1"
Фокус
2024-11-25T11:12:19Z
425-сильный предок "Раптора": в США показали уникальный спортивный пикап Ford 60-х
Фокус
2024-11-25T10:22:40Z
Миллионы на тачки: топ элитных авто таможенников, бросающихся в глаза всем
TSN
2024-11-24T18:21:09Z
Заправлять машину лучше в это время суток: 4 правила для автомобилей на газе
UAToday
2024-11-24T12:33:32Z
Ферстаппен отреагировал на завоевание чемпионского титула
Корреспондент
2024-11-24T10:12:53Z
Старая классика с новой начинкой: в Украине маршрутчикам показали электрический "Спринтер"
Знай
2024-11-24T08:51:43Z
Выдержит до -40°С: Китай представил новую натрий-ионную батарею для электромобилей
Фокус
2024-11-23T15:00:02Z