MY.UAНовини
Дмитро Гирявець – про другий сезон «Голови», стосунки між акторами, роботу аніматором та весілля
Дмитро Гирявець – про другий сезон «Голови», стосунки між акторами, роботу аніматором та весілля

Дмитро Гирявець – про другий сезон «Голови», стосунки між акторами, роботу аніматором та весілля

4 листопада на глядачів Нового каналу чекає другий сезон серіалу «Голова». У продовженні цієї історії, яка розгортається вже під час повномасштабної війни, найкращі друзі – Богдан та Антон – бачитимуть розвиток сіл Антонівка та Дубці, головами яких вони стають, по-різному. Але без гумору та комічних ситуацій не обійдеться.

В інтерв’ю Коротко про виконавець ролі Богдана Дмитро Гирявець розповів, чому шляхи найкращих друзів розійшлися, які насправді стосунки між акторами серіалу, чим ще заробляє на життя, окрім акторства, про своє весілля у День Незалежності та сім’ю.

Було розчарування у романтичних поглядах на професію

- Дімо, судячи з вашої біографії, це перша головна роль у великому проєкті?

- Так. У мене були головні ролі в «пілотах», але ті проєкти так і не запустилися.

- Важко було пробитися на головну роль?

- Ще з університетських часів у мене все складалося добре. Були головні ролі в студентських виставах, у виставах, з якими ми їздили навіть у Польщу. Але це тривало недовго. Мій випуск і початок повномасштабної війни сталися в один рік. Тому маємо те, що маємо.

Якщо я правильно пам'ятаю, кастинги тривали близько місяця. І складність була в тому, що я ходив туди, як на роботу. Бо спочатку кастингували мене, потім пробували з іншими акторами в ансамблі. Близько місяця щодня ти в підвішеному стані, не знаєш, пройдеш чи ні. Важко було й очікувати на зйомки після пілотної серії. Ми зняли її ще у 2021 році. Але я вірив, що цей світлий проєкт колись має вийти.

Був до нього готовий. Говорю зараз не в плані готовності до зіркової болячки (сміється).

- Так всі спочатку кажуть.

- Я хлопець з Білої Церкви, і знаю, з чого починав. Ніколи це не забуду. Ми просто робимо свою роботу й насолоджуємося.

- На початку повномасштабної війни все зупинилося. Багато хто думав, що кар’єрі кінець. Що ви думали?

- Десь близько року в мене було розчарування у своїй професії. Точніше – у романтичних поглядах на професію, коли нас вчили, що слово може змінити людину, буття.

А тут ти розумієш, що коли перебуваєш у стані війни, слово нічого не змінить. Міняє щось не слово, а дія. Від тієї романтики, коли слово, театр, кіно дарує людям наснагу, натхнення, не лишилося й сліду. Адже коли ми опинилися в хаосі, романтику треба було вимкнути й намагатися вижити та допомогти вижити іншим людям. Тому перший рік у мене був дещо депресивний у стосунках з професією.

- І чим ви займалися? Елементарно потрібна була робота, щоб прожити.

- Бюджети були стиснуті максимально. Напередодні війни закінчив один проєкт, і мені вдалося відкласти 15 тисяч гривень. За ці гроші ми жили з дівчиною у моєї мами в Білій Церкві майже два місяці. Волонтерили, потім повернулися до Києва.

Ще я працюю в івент-агентстві, де ми організовуємо свята для діток. Це мій стабільний заробіток, коли немає зйомок.

Перші замовлення пішли десь після пів року війни. Багато заходів ми проводили на волонтерських засадах. Було дуже складно емоційно, але це варто було робити заради дітей. От уявіть: приїжджаю до хлопчика, якого родина взяла під опіку, бо тоді усиновлення було неможливе. У хлопця в Маріуполі вбили маму, потім тата, коли він пішов її шукати. Бабуся і дідусь не могли його утримувати, тому віддали людям, які змогли вивезти його з Маріуполя і турбуватися про нього.

Виходжу до нього в образі Людини-павука, а він мене питає: «А ти знаєш, що в Маріуполі війна?» І що йому може сказати Людина-павук? Що навіть Людина-павук, супергерой, не може зупинити цю війну?

Важко говорити на цю тему. Але навіть зараз чуєш від людей: йде війна, а ви вмикаєте музику і стрибаєте з дітьми. Я трохи сперечаюся з такими, бо дітям треба дитинство. Якщо я буду розповідати їм про жахіття, які відбуваються, їм від цього краще не стане. Тому й сьогодні моя місія – дарувати діткам щастя. Бо хоча б їм ми можемо його подарувати, щоб вони забули про тривоги на декілька годин.

- Працювати з дітьми важко, бо до кожного треба знайти підхід.

- Я почав працювати з дітьми ще студентом у Бориспільському муніципальному театрі «Березіль». Викладав акторську майстерність. Мені було в задоволення. Та й діти не хотіли йти додому, коли я з ними працював.

Це, до речі, також моє романтичне поняття в навчанні, що художній керівник має стати батьком. І я хотів зробити це реальністю – коли художній керівник маленького дитячого гуртка може стати батьком на дві години і знайти до кожного свій підхід. Щастя було бачити, як дитина, наприклад, яка чогось соромилася, була затиснутою, змінюється за місяць.

У другому сезоні Богдан Кравець стає головою села Антонівка. Фото: Новий канал

Тепер я просто перестав боятися

- У другому сезоні «Голови» між друзями Богданом та Антоном, яких граєте ви з Євгенієм Лісничим, стається конфлікт. У чому суть цього конфлікту?

- Сподіваюся, люди, які виїхали на початку повномасштабної війни, будуть повертатися в Україну. І, звісно, вони побачать суть покращення країни зовсім інакше, ніж бачимо ми, ті, хто залишився тут. Я навіть бачу це по своїм знайомим, коли вони заряджені якимись європейськими системами, звикли до того життя. І вони розказують, як краще.

А ти, будучи тут, розумієш: ні, друже, так не краще. У Європі стиль життя вибудовувався поколіннями, там живуть інші люди, вже звиклі до своєї системи. У нас інша структура, і нам треба знайти інший підхід.

Тому Антон, який не застав важкий період на початку війни, повертається з Америки заряджений і натхненний. А у Богдана, який залишається тут під час війни, бачив всі ці жахіття, інші настрої. Звісно, настрої теж боротися, але зважаючи на ті обставини, які ми маємо, а не які ми можемо мати, що є важливим.

На цьому й побудований конфлікт мого персонажа з персонажем Жені.

- У реальному житті, коли дружба з якихось причин закінчується, це важкий момент. У вас бували такі ситуації?

- Бували. Це стається якраз через те, що ви зростаєте в різні сторони. І таких випадків буде ще більше, мені здається. Боляче стає постфактум, бо наче класна, добра людина була у твоєму житті, а потім щось пішло не так. Ми дуже дружили з одним хлопцем в університеті. Могли розмовляти і 12 годин про літературу, філософію, могли плакатися один одному в сорочку, який несправедливий світ, було стовідсоткове розуміння одне одного. А потім він поїхав вчитися, і з часом ти розумієш, що це вже й не твоя людина.

Я ще в такому віці, коли можу мало філософствувати про дружбу. Вона перевіряється не кількома роками.

Наразі в мене не дуже багато друзів, яких можу називати саме друзями. І я щасливий, що люди, яких я можу називати друзями, це якраз друзі мого дитинства. Ми дружимо, незважаючи на те, що виросли з різними інтересами. Але коли приїжджаю додому, ми так само збираємося у мене компанією, як у старі добрі часи, і просто поринаємо в дитинство. Це незмінна капсула часу, яка дає сили та відпочинок.

- Режисер Олег Туранський розповідав, що, в порівнянні з першим сезоном, молодь «подорослішає» у всіх сенсах. І через війну, і через перипетії, в які вона потрапляє. Як ви «подорослішали» за ці понад два з половиною роки війни?

- Раніше в мене були якісь затиски, невпевненість у собі. А тепер просто перестав боятися. Куди вже боятися більше, якщо над тобою летять ракети?! Я якось робив допис про те, що ми живемо одне чудове життя, і в нас буде ще максимум 80 весен, 80 зим і одне кохання на все життя.

Якщо брати глибше, останнім часом відчуваю якусь масову істерію, коли люди ховаються у свою бульбашку. І готові гризтися за цю бульбашку до останнього. Навіть у простих буденних речах. У метро, наприклад, ми будемо сваритися за те, хто має пройти першим у вагон. Сваритимемося в чергах. Не знаю, як це виправити словом, бо ніхто не чує слів. Я намагаюсь ділом. Пропущу когось першим, скажу «гарного дня», піднесу, подам, бо щасливі люди не сваряться в чергах. Шкода, що втрачається чуйність одне до одного.

- Перестали боятися, що щось складеться у житті не так, як планувалося?

- У 18 років я казав своїм приятелям: якщо в мене не буде квартири, сім'ї, автівки і кар'єри, то застрелюся (сміється). Зараз повертаюся до себе й кажу: ну ти й дурень. Є життя, і воно чудове.

Нещодавно зустрівся з однокурсником, він навчався на режисера, працював помічником режисера в театрі, але полишив цю роботу. І в розмові ми дійшли висновку, що життя без театру і творчості можливе. І воно може бути яскравим. Є сотні тисяч цікавих людей і професій.

Я, наприклад, вважаю себе артистом, це значно ширше, ніж просто актор. Артист і малює, і співає, і пише. І мені хочеться всього потрошку взяти собі.

З Євгенієм Лісничим. Фото: Новий канал

Коли Іра повернулася з-за кордону, взяв валізу і сказав: їдемо додому

- Ви з Іриною одружилися на День Незалежності. Спеціально цю дату обирали?

- Я не нумеролог, але мені дуже подобаються парні цифри. Я освідчився Ірі 24.04.24. Серпень – восьмий місяць, і це теж парне число. А якщо ці числа ще й співпадають з таким чудовим днем – то чому б ні.

- Люди полюблять красиві дати. Черги на цей день були великі?

- Ми подавали заяву за три місяці до одруження, і на 24 серпня вже було лише одне вільне місце зранку.

- Між заручинами і весіллям у вас рівно чотири місяці. Ви з тих людей, які не відкладають життя на потім?

- До початку війни я був з тих людей, які відкладають життя на потім. А з Ірою якраз яскраво проявилась відсутність страху, про що я розповідав вище. Ти розумієш людину, вона розуміє тебе, ви разом не боїтесь, ви впевнені, вам кайфово. Так, мені друзі кажуть: можливо, це цукерково-букетний період, можливо, це тимчасово.

Та в будь-кого цукерково-букетний період тимчасовий. Але саме в цей момент, мені здається, закладається повага, бо любов базується на повазі одне до одного. Та й взагалі, коли ти розумієш, що це твоя людина, немає страху, що чогось не вийде.

- Ви зустрічалися менше року. І одразу зрозуміли, що це ваша людина?

- Ми працювали разом в анімації з 2020 року. Коли вперше побачилися, їй було 17 років. І я на той момент перебував у тривалих стосунках. Зраджувати – це не про мене.

Тоді дивився на Іру, як на молодшу сестру, яка переїхала з Володарки до Києва. А світ Києва не дуже легкий і не надто чистий у багатьох сенсах для маленької дівчини. Тому готовність десь комусь щось пояснити чи дати в лоба в мене була. Ми пропрацювали разом два роки, а на початку війни Ірі запропонували роботу за кордоном.

Не бачилися дуже довго, не спілкувалися. Знову ж таки, було б дуже дивно спілкуватися з іншою дівчиною, питати, як у неї життя, коли в мене є дівчина.

А потім ми з тою дівчиною розійшлися, і якраз приїхала Іра. Вона запропонувала зустрітися – і все. 13 жовтня у нас був рік від початку спілкування до стосунків, які ми маємо зараз.

Ми поспілкувалися три дні, потім вона знову поїхала на роботу за контрактом на три місяці. Але вже тоді пообіцяв, що чекатиму на неї. Коли вона повернулася, я її зустрів, взяв валізу і сказав: їдемо додому.

- У вас дві кішки. Іру ці дві мешканки прийняли?

- Я дуже сумую за Радуською і Мілою. Вони живуть у моєї колишньої дівчини. Вона не хотіла віддавати Радість, а я не хотів їх розлучати, тому що вони дуже люблять одна одну. От їм потрібні саме вони, а не ми.

Важко мені було з ними розлучатися, але киці чудово почуваються. Фоточки в мене є.

- На весіллі у вас були колеги з серіалу «Голова». Зазвичай на весілля запрошують дуже близьких людей. Ви стали близькими друзями?

- Так. Це також величезне надбання, щоб люди, які працюють в одному проєкті, настільки зійшлися і здружилися. Не часто таке буває. Тож, продюсери, робіть якийсь ситком «Друзі», ми всі там класно зіграємо (сміється).

Дмитро та Ірина одружилися 24 серпня. Фото: Instagram.com/dima_giryavets/

Хочу мати велику родину

- Ви пишете музику й записуєте пісні. Музика – це просто хобі? Чи в цьому напрямку теж хотілося б розвиватися?

- Хотілося б. Це ж не означає, що, займаючись музикою, ти викреслюєш себе як актор. Мені подобається і акторство, і музика, вони мене рятують. Це все поміщається в слово «артист». Наприклад, нині в мене немає зйомок, чому б не зайнятися музикою!

- А є якісь пропозиції по зйомках?

- Поки що немає. У мене є агент. Але я й раніше розумів, що агент не гарантує тобі зйомки, агент – це гарант твого правового захисту на майданчику. Можливо, треба самому активніше надсилати портфоліо і всім набридати.

Зараз у планах піти в зал, тому що мій Бодька піднабрав. Я спеціально від’їдався для ролі, адже коли в кадрі і я, і Женя були б однакові статні хлопці, це не цікаво. Цікавіше, коли є, умовно кажучи, красунчик і щокастий, трохи дивакуватий хлопець, як мій герой. Тепер треба цього позбуватися, бо мені самому не комфортно у цій вазі.

- Про що ви сьогодні мрієте?

- Не дуже люблю слово «мрія», якесь воно наче далеке. У мене є задачі та цілі. От був на концерті «Океан Ельзи» і кайфонув від звуку. Думав: якби й мені так з моїм музичним проєктом. Оце ціль. Дуже багато треба зробити, щоб звучати на такому майданчику.

Хочу мати велику родину, бо я ріс у неповній сім'ї – це мама, бабуся і собачка. Хочеться, щоб у моїх дітей було багато родичів.

А віддалена задача – виховати своїх дітей так, щоб вони були гідними. Це кропітка справа. Працюючи з великою кількістю дітей, я бачу різних батьків. Тому не хотілося б пропустити момент закладання в дитину чогось святого і світлого.

Нещодавно працював на заході, де зібралися блогери. Батьки залишили трирічну дитину на аніматорів і за 8 годин жодного разу не прийшли поцікавитися, як вона. Тому мені б хотілося бути хорошим батьком. І це ціль.

- Ви вже хочете дітей?

- Дуже хочу. Але ще треба подбати про фінансову підтримку хоча б на перший час. 860 гривень на місяць на дитину ситуацію не врятують. А морально і Ірчик, і я готові. З іншого боку, Ірі 21 рік, і мені б хотілося, щоб моя дружина ще пожила безтурботним життям. Хочеться їй таке життя дати.

Теги за темою
Зірки
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Лютий вітер, хуртовини і сніг: погода готує нові сюрпризи
TSN
2024-11-22T07:21:11Z
Стан повітря у столиці на ранок 22 листопада: моніторинг від КМДА
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T07:09:39Z
ISTAR у бою: більше знищених рашистів за менші гроші
Украина Криминальная
2024-11-22T07:06:14Z
Кримський політв'язень, журналіст Амет Сулейманов поскаржився на постійні болі в серці
Детектор М
2024-11-22T07:00:08Z
На фронті минулої доби відбулося 190 боєзіткнень
УкраинФорм
2024-11-22T06:46:31Z
Російські війська минулої доби вбили одного жителя Донеччини та ще сімох поранили
УкраинФорм
2024-11-22T06:43:59Z
Таємна стратегія окупантів: експерт розповів про підготовку нового удару по Україні
Политека
2024-11-22T06:42:25Z
Мешканець одного із сіл Курщини розповів про мародерство ЗС РФ, яке заперечувала і російська влада, і пропагандисти
Украина Криминальная
2024-11-22T06:30:32Z
Агентка ФСБ, яка шпигувала у Запоріжжі вдаючи волонтерку, отримала 15 років в'язниці
УкраинФорм
2024-11-22T06:27:39Z
Для ранкової атаки на Суми ворог використав споряджені шрапнеллю дрони
УкраинФорм
2024-11-22T07:15:19Z
До Києва прибув глава МЗС Чехії
Европейская правда
2024-11-22T07:14:56Z
Дипломатія чи зброя: експерт розповів, що з більшою ймовірністю закінчить російсько-українську війну
Политека
2024-11-22T07:13:24Z
Як глава Пентагону повідомив Умєрову про зміни у використанні зброї США
24tv
2024-11-22T07:12:36Z
У Румунії почалося закордонне голосування на президентських виборах
Европейская правда
2024-11-22T07:10:29Z
Кім Чен Ин звинуватив США в нагнітанні напруженості та попередив про ризик ядерної війни
ZN UA
2024-11-22T07:09:52Z
Росія з березня поставила КНДР понад мільйон барелів нафти в обмін на військову допомогу – BBC
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T07:06:52Z
Україні не потрібна ядерка, вона вже здатна завдати по РФ удару, рівному двом Хіросімам – Загородній
GlavRed
2024-11-22T07:06:52Z
Байден обурився ордером МКС на арешт Нетаньягу та Галланта
ZN UA
2024-11-22T07:06:16Z
Відомий український співак розкрив правду про свою сексуальну орієнтацію: "Йдеш за емоціями"
TSN
2024-11-22T07:21:25Z
"Ці питання вирішував чоловік": колишня дружина Остапчука заговорила про новий шлюб
GlavRed
2024-11-22T06:06:59Z
Чому зникла співачка Лавіка, яка ініціювала розлучення з Володимиром Борисенком
24tv
2024-11-22T05:03:02Z
Відома топ-модель зізналася у важкій залежності
GlavRed
2024-11-22T00:27:42Z
У Відні пройшли спеціальні покази фільму «Буча»
УкраинФорм
2024-11-21T23:06:22Z
Олена Зеленська відкрила у музеях Ватикану 8 україномовних аудіогідів
Детектор М
2024-11-21T22:36:00Z
Злата Огнєвіч у рожевому: як пройшла зіркова прем'єра "Wicked: Чародійка" в Києві
Фокус
2024-11-21T22:00:48Z
Наталію Могилевську діти довели до сліз - що сталося
GlavRed
2024-11-21T21:27:35Z
"Він чекав на мене і я повернулася": Віра Брежнєва зробила публічне зізнання - деталі
GlavRed
2024-11-21T21:27:30Z
Як почистити навушники від сірки: прості і дієві поради
GlavRed
2024-11-22T07:06:53Z
Як позбутися другого підборіддя: що насправді допомагає
24tv
2024-11-22T06:06:55Z
Як встановлюватимуть інвалідність після ліквідації МСЕК? Пояснення МОЗ
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:15:37Z
Інвалідність оцінюватимуть за новими критеріями: правила змінять життя
Знай
2024-11-22T04:06:11Z
У Львові провели пересадку кісткового мозку військовому: донором став його брат
ГЛАВКОМ NET
2024-11-21T22:51:43Z
Запах Нового року: 5 причин щодня їсти мандарини цієї зими
Фокус
2024-11-21T21:57:22Z
Максимум користі: 10 добавок, які допоможуть посилити лікувальні властивості чаю
Фокус
2024-11-21T20:57:17Z
Як освіжити одяг без прання: 5 легких способів “на швидку руку”
24tv
2024-11-21T20:09:22Z
Чи перевищує користь ризики: наскільки небезпечний та ефективний анальгін
24tv
2024-11-21T20:03:23Z
Росіяни та білоруси зможуть брати участь у командних змаганнях у водних видах спорту
24tv
2024-11-22T07:15:33Z
Російські біатлоністи скаржаться на нестачу патронів через санкції
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T07:00:45Z
Беллінгем визнаний найкращим гравцем Ла Ліги у сезоні-2023/24 за версією AFE
Football.ua
2024-11-22T06:46:55Z
Представник України судитиме матчі елітного раунду Ліги чемпіонів з футзалу
Football.ua
2024-11-22T06:24:51Z
Карпати — Колос. Напередодні
Football.ua
2024-11-22T06:00:47Z
Хакімі продовжив контракт з ПСЖ – Гокінс
Football.ua
2024-11-22T05:42:12Z
Вже погрожували: волейболісти пояснили, чому не повернулися до України з ЄС
Фокус
2024-11-22T05:30:54Z
Збірна України сьогодні отримає суперників у плей-офф Ліги націй УЄФА
УкраинФорм
2024-11-22T05:30:06Z
Президент Манчестер Сіті: Як і кожен уболівальник, я радий, що шлях Гвардіоли у клубі продовжиться
Football.ua
2024-11-22T05:28:39Z
Дуже важко, – учасниця "Холостяка 13" відверто розповіла про втрату чоловіка на війні
24tv
2024-11-22T07:21:28Z
Висока зарплата, але мало охочих: 5 вакансій, які найважче закрити в Україні
24tv
2024-11-22T07:12:16Z
У Лондоні зустрілися найнижча та найвища жінки у світі
24tv
2024-11-22T07:12:03Z
Валерій Залужний в футболці кольору бургунді подякував українським військовим
Фокус
2024-11-22T07:06:24Z
Пам’яті молодшого сержанта Бориса Атуліна
УкраинФорм
2024-11-22T07:00:29Z
Як працює відправка повісток поштою: важливі деталі для військовозобов'язаних
24tv
2024-11-22T07:00:23Z
Повернувся боронити Україну із Франції. Згадаймо Тараса Угеру
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T07:00:22Z
"Нашу роботу за нас ніхто не зробить": Банік дав пораду тим, хто вагається йти в армію чи ні
24tv
2024-11-22T06:45:19Z
Розкриті технічні характеристики китайської бойової установки, що стріляє 16 ракетами одночасно
InternetUA
2024-11-22T06:22:11Z
Гранти, компенсації та індустріальні парки: як держава підтримає бізнес у 2025 році
Agravery
2024-11-22T07:13:47Z
«Вухастик» та iFresh - власні бренди AFINA Group - визнані переможцями премії «Вибір року-2024»
TSN
2024-11-22T07:09:29Z
Нафта продовжує дорожчати
УкраинФорм
2024-11-22T07:09:06Z
Курс долара продовжує тиснути на росіян: скільки коштує американська валюта
24tv
2024-11-22T07:06:32Z
В Україні подорожчав цукор
AgroNews
2024-11-22T07:06:12Z
БЕБ блокує відправлення вагонів із зерном до Румунії
AgroPortal
2024-11-22T07:00:33Z
Сервіс та запчастини: Volvo оголосило про великі знижки для українців
ЗаРулем
2024-11-22T06:42:30Z
Менше роботи та грошей: компанія Bosch ошелешила працівників
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T06:39:00Z
Укрзалізниця запустить нові маршрути до Європи: графік та ціни
Хвиля
2024-11-22T06:36:41Z
Ракетна атака на Кривий Ріг: уже 32 постраждалих, серед них – діти
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T07:21:22Z
"Шахеди", якими били по Сумах були споряджені шрапнеллю, – Артюх
24tv
2024-11-22T07:06:35Z
У Гнівані затримали раніше судимого зловмисника, який побив до смерті знайомого
Украина Криминальная
2024-11-22T06:42:53Z
Дорогі авто, елітні будинки та інше: у ексслужбовця СБУ виявили незаконні активи на десятки мільйонів
Политека
2024-11-22T06:27:18Z
На хабарі викрито офіцерку Закарпатського ТЦК
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T06:24:37Z
На Чернігівщині викрили двох агенток ГРУ, які коригували ракетні удари по Україні
УкраинФорм
2024-11-22T06:21:56Z
В Китаї вимагають взяти під варту жінку, яка підготувалась до пожежі
Фокус
2024-11-22T06:06:29Z
У Сумах внаслідок російської атаки є загибла
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:48:27Z
Батько трьох дітей відмовився від мобілізації: суд виніс вирок
Политека
2024-11-22T05:30:00Z
3 знаки зодіаку, яким пощастить у коханні до кінця осені
24tv
2024-11-22T07:06:34Z
На свята стане у пригоді: як зробити досконалим навіть найтвердіший шматок сала
24tv
2024-11-22T06:36:07Z
В Ісландії лава від виверження заповзла на паркінг для відвідувачів Блакитної лагуни
Европейская правда
2024-11-22T06:06:35Z
Паризький сніданок можна зробити і в Україні: рецепт тостів з яблуками, краще ніж у французьких пекарнях
Знай
2024-11-22T05:51:11Z
Хто для вас може стати найкращим другом: ось що каже астрологія про сумісність знаків Зодіаку
24tv
2024-11-22T05:03:01Z
Швидко, дієтично та неймовірно смачно: легкий салат з консервованим тунцем
24tv
2024-11-22T05:00:14Z
Гороскоп на завтра 23 листопада: Овнам - день насолоди, Скорпіонам - фінансовий успіх
GlavRed
2024-11-22T04:27:13Z
Що таке "відлога": мало хто зможе пояснити значення слова
GlavRed
2024-11-22T04:27:09Z
Зимові щасливчики: хто зі знаків Зодіаку зустріне Новий рік у гармонії
GlavRed
2024-11-22T04:27:08Z
Найсумніший у світі дельфін відчайдушно розмовляє сам із собою, бо не має друзів
TSN
2024-11-22T07:18:02Z
Meta видаляє мільйони облікових записів, які проштовхують інвестиційне шахрайство
InternetUA
2024-11-22T07:17:21Z
Нова негорюча батарея забезпечує в 10 разів більшу щільність енергії: що відомо
InternetUA
2024-11-22T07:10:35Z
Чому повна розрядка-зарядка смартфонів шкідлива
InternetUA
2024-11-22T06:43:07Z
Вчені заявляють, що «у нас є інструменти» для боротьби зі зміною клімату
Portaltele
2024-11-22T06:30:58Z
Вчені зробили перше детальне зображення зорі з іншої галактики
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:33:29Z
Apple працює над «LLM Siri»
Portaltele
2024-11-22T05:31:39Z
Новий код, старі проблеми: Київстар пояснив, чому месенджери "глючать" на номерах 077
Знай
2024-11-22T05:21:08Z
Прогноз магнітних бур на 22-24 листопада: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:15:07Z
Найпопулярніші вживані авто віком до 5 років в Україні: рейтинг моделей
AutoCentre
2024-11-22T07:16:58Z
Hyundai Ioniq 9: просторий трирядний кросовер з автономністю до 539 км та зарядкою за 24 хвилини
ITC
2024-11-22T07:10:30Z
Понад 30 років досвіду: секрет успіху автохолдингу ALMAZ GROUP
AutoGeek
2024-11-22T07:00:21Z
Спорткар для родини: представлено потужний електрокросовер Kia
Фокус
2024-11-21T18:51:10Z
Honda планує подвоїти запас ходу своїх електрокарів до 2030 року
AutoCentre
2024-11-21T17:01:03Z
Суперника KIA Sportage від Mitsubishi показали на фото
AutoCentre
2024-11-21T16:16:57Z
Підготовлений до перегонів 280-сильний Skoda Citigo виставили на аукціон
AutoCentre
2024-11-21T15:15:37Z
Запас ходу — 625 км: опубліковано зображення недорогого електрокросовера Mitsubishi
Фокус
2024-11-21T14:31:04Z
Безпеку ваговозів вперше оцінили за програмою Euro NCAP
AutoCentre
2024-11-21T14:10:55Z