/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F4c42e0f29d3f9da2ab392667f53eb2a7.jpg)
Ціни на нафту стрімко обвалилися: усе через атаку Ізраїлю на Іран
Що відбувається на ринку нафти
У понеділок, 28 жовтня, нафта зафіксувала різкий обвал на ринку. Обидва еталонні бренди нафти впали в ціні до найнижчого рівня з початку жовтня. Нафта дешевшає через ситуацію на Близькому Сході, інформує видання Reuters.
Річ у тому, що на вихідних Ізраїль атакував у відповідь Іран, але в обхід нафтових і ядерних об'єктів Тегерана. Таким чином проблем із постачанням постачання енергоносіїв не виникло, що послабило геополітичну напруженість на Близькому Сході.
Ціни на нафту: останні зміни
Нафта Brent впала в ціні на 3,13 долара або на 4,1%. Сировина торгується на рівні 72,92 долара за барель. Водночас нафта WTI подешевшала на 3,15 долара або на 4,4% до 68,63 долара за барель.
Цікаво, що за минулий тиждень еталонні бренди нафти подорожчали на 4%. Цьому сприяли непевність щодо відповіді Ізраїлю на атаку Ірану, а також наближення президентських виборів у США.
Згідно з даними Bloomberg, актуальні ціни на нафту зупинилися на таких рівнях:
Ф'ючерси на нафту марки Brent коштують 72,62 долара за барель (- 4,51%);
- Контракти WTI торгуються на рівні 68,36 долара за барель (- 4,76%).