MY.UAНовини
"Це можна зробити тільки під час війни": інтерв'ю з Подоляком про ядерну зброю і Tomahawk
"Це можна зробити тільки під час війни": інтерв'ю з Подоляком про ядерну зброю і Tomahawk

"Це можна зробити тільки під час війни": інтерв'ю з Подоляком про ядерну зброю і Tomahawk

Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу наголосив, що це суттєво вплине на перебіг війни та ситуацію в Росії. Водночас він відкинув маніпуляції щодо відновлення ядерного потенціалу України, підкресливши, що це – не наш шлях.

Нагадаємо, що в першій частині інтерв'ю ми писали для чого насправді Путіну війська КНДР в Україні, кого відправили та чи може Китай змусити Кім Чен Ина забрати своїх вояк. Деталі – за посиланням.

Про витік секретних даних щодо Плану перемоги

Президент Володимир Зеленський сказав, що Україна не виготовляє ядерну зброю і не планує, мовляв, щойно ми почнемо рух до ядерної зброї, то залишимося одні. Ми маємо 10% з того, що партнери нам пообіцяли й цим захищатися нереально. Також ми не можемо вийти на самозахист, бо за міжнародними правилами нам не дають можливості відновити свій ядерний статус, не дають неядерного арсеналу. Я розумію, що ми маємо розраховувати самі на себе, але який у нас вихід?

Я не прихильник ядерної риторики. Вважаю, що це мало бути вже давно знищено у всіх країнах. Тому що це не зброя стримування, а зброя піар-шантажу. Для України це не шлях і є інші напрямки.

Насамперед треба тиснути на партнерів й все ж таки змінити цю математику. Треба хоча б виконувати те, про що вже є домовленості. Ми вже не говоримо про масштабовані речі, спочатку треба виконати те, що домовлено. Треба тиснути. Тут треба менше пафосу, вміти вести переговори на різних рівнях. Це те, що має робити Україна. У нас є країни-лобісти, зокрема країни Балтії, країни Північної Європи, Польща, які будуть до цього долучатися, ефективно працювати.

Крім того, це інвестиції в різні виробництва. Зокрема, ракетні виробництва на території України. Тут потрібні й ліцензії, і спільні виробництва тощо. Цим можна займатися, й сьогодні Україна йде цим шляхом. Мені здається, що це взагалі єдиний шлях.

Щодо, наприклад, оцих секретних додатків (про злиття секретного пункту Плану перемоги щодо передачі Україні Tomahawk – 24 Канал), то для мене дивно, що газети це обговорюють. З цим треба дуже обережно. Й все ж таки, коли ми говоримо про третій пункт Плану перемоги, то він, на мою думку, виглядає логічно. Це про неядерні стратегічні ракетні комплекси. Фактично це бази, які мають бути створені в Україні. Це можна зробити тільки під час війни.

Ми пам'ятаємо, коли раніше Україна говорила, що хоче, аби на її території з мілітарного погляду були присутні партнери, то Росія казала, що це неможливо. Сьогодні війна, гаряча фаза й всі ці неможливості можна обнулити.

Україна говорить, щойно ці бази, ракетні стратегічні комплекси будуть створені на території нашої держави, то це суттєво впливатиме на усвідомлення Росії, що буде далі. Якщо ми беремо далекобійний інструмент, особливо з дальністю 1500 – 2500 кілометрів, і якщо їх буде достатньо, то це суттєво вплине, бо практично всі ключові цілі, великі військові об'єкти Росії будуть в зоні ураження.

Сьогодні зрозуміло, що російська розпіарена система радіолокаційного контролю і протиракетної оборони не є такою дієвою, як Росія про це заявляла. Безумовно, це був би дуже ефективний крок, якби в Україні проти Росії були побудовані ракетні комплекси. Питання в іншому – якщо ви ще не ухвалили рішення, то навіщо все це зливаєте й обговорюєте в газетах?

Про системи ППО, які партнери пообіцяли й досі не дали

Перед самітом НАТО у Вашингтоні партнери казали, що не готові зробити запрошення Україні до Альянсу, але дадуть 6 – 7 систем ППО. Президент сказав, що ми досі не отримали ці системи. Готуємося до зими, але деякі партнери не дотримуються своїх слів. І запрошення в НАТО дати не готові, і не можуть дати достатньо зброї. Не хочеться ширити зраду, але все виглядає досить "сіро".

Це не зрада, просто треба працювати далі. Продовжувати тиснути; щось говорити публічно; щось – непублічно. І Україна це робить.

Я так зрозумів, що країнам-партнерам головне "продати" слово, а не діло. Чому виборці періодично не голосують за традиційні консервативні партії? Бо виборці люблять "купити" слово, а хочуть певне діло. А потім вони розуміють, що слово продається, а діла немає. Так само як з нами.

У нас є логіка: ось формула миру, будуємо переговорний процес на міжнародному праві. Але Росія не сяде за стіл переговорів, бо звикла вести переговори через ультиматум. Вони не використовують інструменти міжнародного права. Тоді треба їх змусити. Ось є План перемоги, де чітко прописано, скільки потрібно зброї; які удари будемо завдавати та як це впливатиме на Росію.

Також зафіксуймо запрошення України до НАТО, щоб убезпечити себе від різних політичних та економічних ризиків. Ми розуміємо, що далі є процедура та потрібно відповідати певним протоколам. Але зафіксуймо, що на території України розмістять бази, щоб Росія не пішла в атаку через певний час і так далі. Логіка тут абсолютно чітка та математично вивірена. Ми казали союзникам – якщо вони не готові, то нехай дадуть альтернативу. Тільки вона теж має бути логічно пояснена.

Якщо ви говорите про переговори з Росією і про віддачу територій, бо це "компроміс"... Чекайте, а що за "компроміс"? Є класична окупаційна війна, до нас прийшли на нашу землю. У нас немає спірних територій, немає нічого, що потребувало б якогось компромісу. Є агресія на нашій території. У такому випадку компроміс – це стимулювання агресора. Ви віддали щось агресору, а він, хоч і не вирішив завдання окупації всієї України, але забрав частину території.

Щойно ви йдете на такий "компроміс", то за замовчуванням показуєте, що Росія буцімто не є злочинцем; не вчинила факту агресії та воєнних злочинів; і Росія не має за це платити. Якщо йти на поступки агресору, то він не зупинятиметься. Це тільки простимулює його далі вести агресію, тому це не альтернатива. Замороження другого етапу війни з Росією – це не про мир.

Добре, не готові ви (союзники – 24 Канал) до Плану перемоги. Але ви говорили про 6 – 7 систем ПРО. Їх немає на сьогодні. Ви готові до того, що Росія битиме по енергоінфраструктурі, щоб заморозити велику країну? Яка тоді у вас логіка в цьому процесі? Будь-яка людина має право на будь-яку позицію, але коли йдеться про життя та смерть, хочеться зрозуміти логіку цієї позиції. А її немає.

Що тоді союзники роблять? Повертаються і кажуть, що спробують дипломатично натиснути на країну, з якою дипломатичних відносин ні у кого немає – на Північну Корею. КНДР нікого ніколи не слухала, там заточені під війну. Спробуєте дипломатично на них натиснути, а ви колись це робили? Ні. Є якісь інструменти впливу? Ні, вони не виконуватимуть те, що ви попросите.

Україна може зробити зараз 2 речі

У мене таке враження, що західний світ завмер чи від страху, чи від нерозуміння. Путін дає ядерну зброю Білорусі. КНДР нібито хоче передові технології у галузі ядерної зброї, а на Заході кажуть, що не можуть з цим нічого зробити. Раніше Еммануель Макрон говорив про відправку іноземних військ в Україну, зараз про це ніхто не каже. Президент України заявив, що нам потрібні не іноземні військові, а зброя. Також нам не готові дати запрошення до НАТО. Ні до чого не готові.

Готові чи не готові – для нас з вами все одно. Нам важливо продовжувати наполегливо пояснювати логіку історичного моменту тих процесів, які відбуваються. Потрібно отримати необхідний інструмент для ведення об'єктивної оборонної війни у межах коаліції. Це питання дипломатичних та переговорних зусиль України. Це питання непафосних позицій України. Це питання консолідації України на зовнішніх ринках, там де йдуть дискусії.

Я розумію, що було б бажано, якби коаліція усвідомила усі ризики. Але, якщо ти далеко від війни, то не відчуваєш того, що насправді відбувається, бо в тебе є необхідність виграти вибори чи подумати, що на пів долара здорожчала ціна на якісь продукти й так далі. У нас є своя позиція. Я хочу, щоб ми не депресували щодо цього всього, бо Захід поводиться так, як звик за останні 30 років після розпаду Радянського Союзу. Вони живуть в кінці історії, де думають, що не буде ніяких великих конфліктів. Сьогодні вони шоковані.

Коли людина адаптована до кризи, то швидко стає антикризовою – вона розуміє, аналізує та приймає рішення. Україна – це антикризовий центр в певному сенсі, що приймає рішення, з огляду на реалії. Інші наші партнери живуть в стані шоку, а шок іноді не дає можливості приймати рішення. Вони відвертаються від необхідності проаналізувати, що відбувається; ухвалити та виконати прийняті рішення. І нам треба тиснути саме сюди.

Треба пояснювати, що потрібно аналізувати та приймати рішення. Давайте справедливо завершувати те, що вже йде. Справедливість у цій війні дозволить переформатувати міжнародне право, зробити роботу над помилками та трошки додати інструментів превентивної дії для міжнародних інститутів. Ми зможемо прибрати багато спекуляцій, на підставі яких поступово просувались до нової холодної війни після розпаду СРСР.

Ми можемо зробити дві речі: ефективно працювати на переговорних майданчиках та продовжувати захищати себе.

Чи очікувати від Байдена сильні рішення після виборів

5 листопада вибори у США. Деякі експерти кажуть, що до цього часу не варто чекати конкретних рішень від Джо Байдена. Після виборів буде ще певний період, коли він перебуватиме на посаді. Чи маємо ми ще якісь "рожеві окуляри", що будуть від Байдена серйозні рішення? Чи може щось відбутися?

Може відбутися. Тут у нас з вами надвеликі "рожеві окуляри". Ми ними користуємося вже 2 роки й 8 місяців щодо ключових партнерів. Щось може відбутися. Можна говорити багато гарних слів, але чи потрібні вони нам? Наприклад, слова, мовляв, "якщо побачите північних корейців на полі бою, то маєте їх знищувати"... Це дуже "важливо" для нас, ми б самі "не зрозуміли", що потрібно робити.

Слова – це головний продукт сьогоднішнього глобального політичного процесу, з діями трошки складніше. Для авторитарного альянсу, як виявилося, дії – це хліб, на якому все збудоване. Навіть якщо вони йдуть у розрізі з міжнародним правом. Для нас дії, м'яко кажучи, розходяться зі словами. Слова дуже гарні, та чи буде щось більше, крім слів? Думаю, що буде.


Кандидати у президенти США Дональд Трамп і Камала Гарріс / Getty Images

Я завжди залишаю місце, щоб сказати, що все-таки є максимально інтелектуальні люди в оточенні тих чи інших кандидатів, чи президентів різних країн. Вони готують дуже якісні аналітичні продукти, які дають повне розуміння того, чого очікувати демократичним спільнотам. Там йде перелік ризиків, які виникають, якщо все продовжиться так, як йде сьогодні. Я хочу, щоб ці люди домінували. Вони є об'єктивними, мають харизму і можуть показати, що насувається на демократичну частину людства.

Чи дійсно Росія прикриває стратегічні об'єкти військовополоненими

Про удар по Чечні. Це перший такий удар по цьому регіону. Через це Рамзан Кадиров заявив, що на кожному стратегічному об'єкті на території Росії або Чечні наразі тримають українських полонених. Ця практика була під час Другої світової війни. Мене цікавить реакція ООН, Червоного Хреста і наша реакція. Чи могли вони реально тримати наших військовополонених на стратегічних об'єктах?

Десь вони тримають, бо це – Росія. Вона є нащадком тих репресивних та геноцидних технологій, які використовували у Другій світовій війні. Але встановити, хто та де перебуває – неможливо, бо не працює і не хоче працювати ні моніторингова місія ООН, ні Міжнародний комітет Червоного Хреста.

Їм байдуже, вони отримують донати, фінансують якісь свої програми, і почуваються дуже добре. Їх мало обходить, що хтось порушує положення Женевських конвенцій про поводження з військовополоненими чи з цивільними полоненими. Треба завершити тему, що ООН чи Червоний Хрест можуть впливати на якісь процеси.

Хто стоїть за ударом по Чечні

Щодо удару – не впевнений, що це Україна зробила. Чому? Бо починаються певні події на Кавказі. Є Дагестан, є Інгушетія, де є конфлікт. Була перестрілка в центрі Москви навколо великого маркетплейса Wildberries. Там йдеться про 10 – 15 мільярдів доларів товарообігу.

Потужні події навколо цього відбуваються. Тож я не впевнений, що Україна атакувала Чечню. Це могли зробити сусіди, які хочуть щось перерозподілити.

Усе, що продавав Путін про свою армію, не відповідає дійсності. Усе, що продавав Кадиров щодо своїх спецназів, – теж не відповідає дійсності. Це розуміють інгуші та дагестанці. Там багато сусідських питань.

Якби Україна вже сьогодні масштабувала удари по території Росії, то там був би зовсім інший психосоціальний настрій, про що я постійно говорю. Тоді ці події вже були б активізовані й ми з вами побачили б внутрішню війну зовсім іншого рівня, зокрема і на території Кавказу.

Теги за темою
Зброя
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
«Будете реготати, кричати і плакати»: перші реакції на фільм жахів «Мавпа», знятий за оповіданням Стівена Кінга
ITC
2025-01-21T08:22:53Z
TAYANNA пожалілася на проблеми зі здоров'ям: "Жорстко потріпав мене минулий рік"
TSN
2025-01-21T08:21:16Z
Штани-парашути знову в моді: як носити тренд сезону 2025
Знай
2025-01-21T07:51:43Z
Джон Траволта додав цікавинки у білу кухню: дизайнери пояснили, у чому секрет
24tv
2025-01-21T07:27:50Z
Зірка серіалу «Розрив» / Severance дивиться нові епізоди на DVD, бо не має обладнання для Apple TV+
ITC
2025-01-21T07:10:41Z
Пам’яті музиканта Юрія Мелофона
УкраинФорм
2025-01-21T07:03:31Z
Горор «Прокляті» вийде в кінотеатрах у лютому
Кино-Театр
2025-01-21T07:03:25Z
"Його поїзд пішов": у РФ збунтувалися проти Меладзе і виганяють його з країни
GlavRed
2025-01-21T06:27:28Z
Катерина Тишкевич звернулася до чоловіка і зробила публічне зізнання - причина
GlavRed
2025-01-21T06:27:15Z
У столиці однієї з країн ЄС планується страйк: перевірте, чи ви не там
24tv
2025-01-21T08:24:02Z
Відмовитись неможливо: клієнтка Київстару обурилась щоденними платіжами
Знай
2025-01-21T08:21:36Z
Чи зупинена в Україні мобілізація 50-річних чоловіків: адвокат відповів
TSN
2025-01-21T08:21:05Z
Біля Гуляйполя російський солдат застрелив командира через тортури й вимагання грошей - АТЕШ
УкраинФорм
2025-01-21T08:15:35Z
В Ірані популярного співака засудили до смертної кари за богохульство
1News
2025-01-21T08:09:18Z
Зачистили бліндажі і завели піхоту: як працюють ССО у ворожих окопах
УкраинФорм
2025-01-21T08:06:15Z
Обслуговує штурмовики Су-25: у ЦПД розповіли про атаку на авіазавод у Смоленську
ZN UA
2025-01-21T07:57:13Z
Астрологи назвали знаки зодіаку, які мають найскладнішу долю
TSN
2025-01-21T07:51:02Z
Мобілізують не всіх. Хто не підлягає призову в 2025 році
Telegraf
2025-01-21T07:39:24Z
Громадянство США за народженням: Трамп впроваджує нові жорсткі правила
TSN
2025-01-21T08:24:12Z
США призупиняють всі програми зовнішньої допомоги на 90 днів
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T08:24:08Z
Трамп повернув смертну кару своїм наказом – АР
TSN
2025-01-21T08:21:44Z
Вірив у добрий Захід і слабку Росію: політолог пояснив помилку Кучми 20 років тому
Telegraf
2025-01-21T08:21:30Z
Росіяни вранці атакували з безпілотника Херсон - четверо поранених
УкраинФорм
2025-01-21T08:21:11Z
Трамп анонсував запровадження 25% мита для Мексики та Канади з 1 лютого
УкраинФорм
2025-01-21T08:19:22Z
Президент Ірану не захотів чекати на Путіна, який запізнився на перемовини
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T08:18:45Z
Трамп офіційно заявив про вихід США із ВООЗ
360ua.news
2025-01-21T08:18:36Z
Трамп повернув в Овальний кабінет червону кнопку: для чого вона
Фокус
2025-01-21T08:15:49Z
Окупанти блокують умовно-дострокове звільнення Єсипенка - дружина
УкраинФорм
2025-01-21T08:24:50Z
На Київщині через атаку російських дронів пошкоджені приватний будинок і автомобіль
УкраинФорм
2025-01-21T08:15:29Z
Військові РФ штурмують Торецький напрямок новою тактикою: подробиці
TSN
2025-01-21T08:09:56Z
Пошкоджені будинки та ЛЕП: ворожі дрони атакували Полтавщину і Черкащину
24tv
2025-01-21T08:09:28Z
У Києві оголошено перший рівень небезпеки: що сталося
TSN
2025-01-21T08:09:17Z
На фронті минулої доби відбулося 152 боєзіткнення
УкраинФорм
2025-01-21T08:03:16Z
На Харківщині росіяни просунулися на два кілометри в одному із ключових селищ
ZN UA
2025-01-21T08:01:19Z
Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 21 січня
Мій Харків
2025-01-21T07:52:12Z
Росіяни вдарили по Кременчуку. В ОВА показали фото наслідків
ZN UA
2025-01-21T07:46:44Z
Побиття дівчинки-підлітка у Білій Церкві: поліція розповіла подробиці
УкраинФорм
2025-01-21T08:21:58Z
Україну атакували понад 130 дронів: скільки збили та які наслідки
GlavRed
2025-01-21T08:21:53Z
У Житомирі затримали пару співмешканців, причетних до розбійного нападу
Украина Криминальная
2025-01-21T08:18:59Z
Тополя різко звернувся до підприємця, який подав до суду на АНТИТІЛА, вимагаючи мільйон
24tv
2025-01-21T08:03:11Z
На гірськолижному курорті в Туреччині спалахнула пожежа: десятки загиблих
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T08:00:50Z
Удар по середмістю Запоріжжя: одну людину вважають зниклою безвісти
TSN
2025-01-21T07:39:06Z
На Херсонщині чоловік підірвався на російській міні
УкраинФорм
2025-01-21T07:30:19Z
Жінка віддала банківські картки чоловіку зі сайту знайомств, а він набрав на неї кредитів
InternetUA
2025-01-21T07:28:30Z
Військовий пішов у СЗЧ, бо недостатньо платили: суд вирішив його долю
Политека
2025-01-21T07:27:44Z
Усе розтане за 30 хвилин: як легко очистити духовку і скло від жиру
GlavRed
2025-01-21T08:15:01Z
Впорається навіть новачок: як приготувати пухкі панкейки на молоці
Telegraf
2025-01-21T08:00:06Z
Не лише захищає від морозу: як сніг може нашкодити саду
24tv
2025-01-21T07:36:04Z
Ви будете вражені: як виглядає єдиний у світі McDonald's у літаку
24tv
2025-01-21T07:33:41Z
Чи належите ви до 3 знаків зодіаку, які стануть щасливими до кінця цієї зими
24tv
2025-01-21T07:12:38Z
Вийдуть корисними та соковитими: що додати до котлет з тунця
Telegraf
2025-01-21T07:12:08Z
Де заховані 4 пари черевиків: лише геній знайде їх за 10 секунд
GlavRed
2025-01-21T05:27:51Z
Як очистити душ від вапняного нальоту за допомогою пакета: хитрий трюк
GlavRed
2025-01-21T04:27:33Z
"ПорЯдковий" чи "порядкОвий" номер – як правильно: не усі зможуть дати відповідь
GlavRed
2025-01-21T04:27:17Z
Ціни на нафту відреагувала на заяву Трампа про надзвичайну ситуацію в енергетиці
ZN UA
2025-01-21T08:16:08Z
Заберуть субсидію та змусять повернути гроші. У ПФУ попередили, кому це загрожує
Telegraf
2025-01-21T08:06:51Z
Африканська чума свиней знову лютує на Вінниччині
24tv
2025-01-21T08:03:22Z
Як продати будинок в Україні, якщо земля не приватизована
AgroNews
2025-01-21T08:03:07Z
Малі фермери в Україні отримали торік від Євросоюзу €20 млн
AgroPortal
2025-01-21T08:00:21Z
Рішення однієї країни підірвало світові ціни на цукор
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T07:57:41Z
На порталі «Дія» відновили послугу автоматичного закриття ФОП
InternetUA
2025-01-21T07:54:44Z
Альфа-самець має бути один: Honda вимагає від Nissan розірвати зв’язки з Renault
ЗаРулем
2025-01-21T07:33:46Z
Україна оновила рекорд переробки сої та експорту шроту
AgroPortal
2025-01-21T07:30:44Z
Ліга чемпіонів: розклад та результати всіх матчів дня 21 січня
ZN UA
2025-01-21T08:16:16Z
Костюк залишила AO-2025, зазнавши прикрої поразки у чвертьфіналі парного розряду
24tv
2025-01-21T08:03:41Z
Australian Open: Світоліна проведе чвертьфінал у середу
УкраинФорм
2025-01-21T07:57:37Z
Вест Гем запропонував Астон Віллі 57 мільйонів фунтів за Дурана
Football.ua
2025-01-21T07:51:31Z
НБА. «Юта» поступилася в Новому Орлеані. Михайлюк набрав 19 очок
УкраинФорм
2025-01-21T07:42:57Z
«Я хотів покинути бокс»: Усик розповів про важкий момент у кар’єрі
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T07:18:47Z
Хабі Алонсо: Питання про Реал мене не турбують
Football.ua
2025-01-21T06:51:02Z
Мареска: Перші 40 хвилин з Вулвергемптоном – топ, ми домінували. Потім знову повторилося те, що було в останніх іграх
Football.ua
2025-01-21T06:33:47Z
Ліверпуль запропонував Конате новий контракт
Football.ua
2025-01-21T06:12:57Z
Вчені кажуть, що гігантський об’єкт може спотворити Сонячну систему
Portaltele
2025-01-21T08:24:55Z
Українцям пишуть з відділу кадрів TikTok: нова шахрайська схема
InternetUA
2025-01-21T08:24:48Z
Ноутбуки за $199: Energizer виходить на новий ринок з бюджетною лінійкою EnergyBook
ITC
2025-01-21T08:13:27Z
Як номери телефонів українців потрапляють до шахраїв та спамерів
Украина Криминальная
2025-01-21T08:09:27Z
Настільні ігри та слоти в онлайн-казино: як обрати для комфортної гри
Мій Харків
2025-01-21T08:01:04Z
Instagram представив новий додаток для редагування відео
InternetUA
2025-01-21T07:46:41Z
DeepSeek запустила «думаючу» ШІ-модель R1 — як o1 від OpenAI, але безплатно
ITC
2025-01-21T07:46:30Z
Герой Маска в Path of Exile 2 проходив данжі, коли сам бізнесмен був на інавгурації Трампа
InternetUA
2025-01-21T07:40:09Z
Забудьте про Bluetooth. Що відомо про Wi-Fi навушники та коли вони нарешті вийдуть
InternetUA
2025-01-21T07:25:21Z
Не пологи: вчені нарешті з'ясували, який найгірший біль може відчувати людина
TSN
2025-01-21T07:51:18Z
Прем'єри тижня
Кино-Театр
2025-01-21T07:03:55Z
Щеплення від туберкульозу. Україна готується змінити правила для немовлят
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T06:57:45Z
Оперізуючий лишай: що це за захворювання і як його лікувати
24tv
2025-01-21T06:06:06Z
Неконтрольований режим харчування – це найгірше, що ви можете зробити для своєї форми
24tv
2025-01-21T05:00:27Z
Не так багато, як усі думають: скільки калорій у банані
GlavRed
2025-01-21T04:27:47Z
У Сумах відкрився інсультний центр із новітнім обладнанням
УкраинФорм
2025-01-21T04:24:17Z
Не лише через стрес: чому в людини трясуться руки - названо головні причини
GlavRed
2025-01-21T01:27:36Z
Пільги та виплати особам із I групи інвалідності у 2025 році: повний перелік
Политека
2025-01-20T20:27:59Z
Mitsubishi готує заміну популярному Pajero Sport
AutoCentre
2025-01-21T08:22:53Z
Новий кросовер Dacia Bigster перетворять на плагін-гібрид
AutoGeek
2025-01-21T07:42:04Z
Щоб не обмерзало лобове скло: простий лайфгак від блогера
ТСН
2025-01-21T07:36:42Z
Старий армійський Mercedes-Benz G-Class перетворили на розкішний всюдихід
AutoCentre
2025-01-21T07:19:53Z
Світловідбивний одяг пішоходів може бути небезпечним на дорогах: результати дослідження
AutoGeek
2025-01-21T06:42:32Z
Названо найпопулярніші пікапи, які найбільше закуповує українська держава під час війни
ГЛАВКОМ NET
2025-01-21T05:00:00Z
Для чого потрібні червоні відсічки на спідометрі: загадка для багатьох водіїв
GlavRed
2025-01-21T04:27:38Z
Японський стартап розробив двигун для електрокарів без рідкоземельних мінералів
УкраинФорм
2025-01-21T04:18:08Z
Легендарний Ford GT40 1966 року продали за 7 мільйонів доларів
360ua.news
2025-01-20T20:18:09Z