MY.UAНовини
Трамп наздоганяє Гарріс: що показують рейтинги кандидатів та які прогнози для України
Трамп наздоганяє Гарріс: що показують рейтинги кандидатів та які прогнози для України

Трамп наздоганяє Гарріс: що показують рейтинги кандидатів та які прогнози для України

5 листопада 2024 року американці будуть обирати 47-ого президента Сполучених Штатів. Опитування показують, що кандидати на виборах президента США Камала Гарріс та Дональд Трамп мають однакові шанси на перемогу. Фокус зібрав останню інформацію про рейтинги кандидатів, їх шанси та коментарі політологів-міжнародників про хід передвиборчої гонитви, та про наслідки цих перегонів для України.

Опитування громадської думки, які проводять аналітичні інститути та медіа, показують рівні шанси обох кандидатів. Втім, останні дані свідчать про зростання ймовірності перемоги Трампа, але гарантій не дає ніхто.

Вибори президента США 2024 – рейтинги та хід голосування

Процедура обрання почалась у вересні, оскільки закони окремих штатів дозволяють дострокове дистанційне голосування. Паралельно відбувається опитування виборців для зрозуміння динаміки настроїв. Фокус відшукав результати, отримані різними аналітиками – дані відрізняються, оскільки їх проводять різні інституції та різною методикою.

"Всенародне голосування" порталу YouGov станом на 16 жовтня показувало перевагу Гарріс над Трампом – 50% до 47%. Опитування 26-29 жовтня підтвердило перевагу демократки з результатами 47% на 46%, але ця перевага зменшилась на три відсотки. Також вказано, що дистанційно проголосувало 40% виборців – серед них вона також лідер. На графіку зі змінами вподобань американців бачимо, що починаючи з липня рейтинг Камали стабільно перевищував рейтинг Дональда.

Вибори президента США 2024 - попередні результати опитувань 26-29 жовтня
Фото: Скриншот

На інфографіці у вигляді карти США зображено 53 штати, зафарбовані різними відтінками синього (голоси за демократів) та червоного (за республіканців). Якщо колір насичений – там з великою ймовірністю перемагає один з кандидатів. Штати, в яких кандидати мають однакові відсотки, позначені сірим кольором – це Аризона, Джорджія, Невада, Північна Кароліна, Пенсильванія. Число 270 означає, що саме стільки голосів має набрати кандидат, щоб здобути перемогу. Дані You Gov — 250 у Гарріс та 219 у Трампа. На порталі ABC News показують дещо інший прогноз – 226 гарантованих голосів для Гарріс та 262 – для Трампа. На CNN – перевага у демократки в п’ять голосів.

Вибори президента США 2024 - дані You Gov, 26-29.10.24
Вибори президента США 2024 - дані CNN
Вибори президента США 2024 - дані ABC News

На інфографіці The Times — між обома кандидатам різниця в 1%, і графіки показують, як зростають шанси Трампа. Перевагу Трампа, розміром у чотири голоси, також показують результати опитування порталу Fox News.

Вибори президента США 2024 - як змінювались позиції кандидатів
Фото: Скриншот
Вибори президента США 2024 - інфографіка Fox News щодо переваги Трампа

На порталі Five Thirty Eight тим часом можна побачити наочну інфографіку про зміну позиції в штатах, де немає відчутної перемоги у обох кандидатів. На графіках видно, що Гарріс має стабільну підтримку, але у Трампа вона зростає.

Вибори президента США 2024 - розподіл голосів у важливих штатах
Фото: Скриншот

Аналітики YouGov пояснили, чому результати опитувань відрізняються. З'ясувалось, що 40% американців вже проголосували (поштою або особисто) і більшість з них заявляє, що віддали перевагу Гарріс. Решта, які віддадуть голос пізніше, також є її прихильниками. Водночас підсумки інших опитувань показують певну перевагу Трампу (від 1 до 4 голосів виборців). Є штати, які не визначились, але можуть вплинути на результати.

Аналітики Reuters уточнили, чому ніхто не може спрогнозувати підсумки виборів президента США. Однією з причин є виборча система, у якій останніми рахують голоси, надіслані поштою і закриті до 5 листопада. "Сірі" штати, які можуть вирішити результат волевиявлення – Аризона, Джорджія, Мічиган, Невада, Північна Кароліна, Пенсильванія, Вісконсин.

Передвиборчі заяви Гарріс та Трампа

На порталі Pewresearch описали основні теми, які вони очікують почути в передвиборчих заявах Гарріс та Трампа. На першому місці – проблеми в економіці США (93% для республіканців). Крім того, не менш важливим для них є імміграційні питання (82% у республіканців) та аборти (67% демократів).

Вибори президента США 2024 - основні проблеми, які турбують виборців
Фото: Скриншот

Кандидати пояснюють, як будуть розв’язувати питання, які турбують американців.

Камала Гарріс, згідно з аналітикою BBC, для розв'язання економічних проблем зосереджуватиметься на інвестиціях в інфраструктурні проєкти та зелену енергетику. Крім того, вона планує підтримку громадян у придбанні житла в іпотеку, пільги батькам новонароджених дітей, фіксацію цін на продукти. Щодо імміграційного питання, політикиня підтримує більш поміркований підхід до кризи на південному кордоні США. Її пропозиції – розширення можливостей депортацій, прискорення висновків щодо надання притулку. Крім того, вона допомогла зібрати 3 млрд дол. інвестицій, щоб потенційні іммігранти залишалися вдома.

Позиція Гарріс щодо України – продовжувати політику Байдена, йдеться у статті. Вона надаватиме зброю і прагнутиме не посилювати ескалацію. Під час з’їзду Демократичної партії у 2024 році вона розповіла, що допомогла налагодити "глобальну відповідь" на вторгнення РФ. Щодо майбутньої позиції, то політикиня планує відійти від політики ізоляціонізму і забезпечити лідерство США, а не Китаю, нагадали журналісти.

"Без України? Ні. Якби Дональд Трамп був президентом, то Путін би зараз сидів у Києві. Він каже, що може покінчити з цим у перший день. Ви знаєте, що це таке. Йдеться про капітуляцію", — заявила Гарріс в інтерв’ю CBS.

Дональд Трамп тим часом роздає обіцянки про те, як він полегшить життя американців завдяки власним планам на економіку, пояснило видання BBC. Серед його планів – депортація мігрантів, що має знизити ціни на нерухомість, збільшення видобутку нафти, щоб менше коштувало пальне, та зменшити відсоткову ставку на кредити (аналітики зауважили, що на останнє він навряд чи вплине самостійно). Щодо України, то він вже озвучував мирний план, який полягає у завершенні війни протягом 24 годин. При цьому політик підтримує ідею ізоляціонізму: на його думку, США слід зосередитися на собі і не втручатися в процеси та проблеми у зовнішньому світі.

"У мене є дуже точний план, як зупинити Україну і Росію. І в мене є певна ідея, можливо, не план, але ідея щодо Китаю. Я не можу дати вам ці плани, тому що якщо я дам вам ці плани, я не зможу ними скористатися", — пояснив Трамп у інтерв’ю Лексу Фрідману влітку 2024 року.

Мітинги в ключових штатах та скандальні заяви

28-31 жовтня відбулись останні передвиборчі мітинги, перебіг яких висвітлювався американськими ЗМІ та у соцмережах кандидатів. Обоє політиків зробили міні-тур штатами, в яких, ймовірно, вирішуватиметься доля виборів. Цю групу штатів називають Сан-Белт, серед них — Джорджія, Аризона та Північна Кароліна, Пенсильванія.

28 жовтня відбувся мітинг Дональда Трампа на майданчику Medison Square Garden в Нью-Йорку. На зустріч з республіканцем зібралось близько 20 тис. прихильників, які гучно кричали слова підтримки своєму кандидату.

Вибори президента США 2024 - мітинг Дональда Трампа в Нью-Йорку

Під час мітингу пролунало кілька скандальних заяв. Наприклад, комік Тоні Гінчкліфф (Tony Hinchcliffe) назвав частину США Пуерто-Рико "плавучим островом сміття". Крім того, він висміяв латиноамериканців, які начебто мають єдине уміння — це народжувати дітей.

Інші прихильники лідера Республіканської партії також гостро висловились. Наприклад, республіканець Девід Рем назвав Гарріс "антихристом та дияволом", адвокат Трампа Руді Джуліані зауважив, що вона та Байден захищають "терористів". Своєю чергою ще один учасник зібрання, мільярдер та підприємець Ілон Маск заявив, що він може стати головою урядової комісії з ефективності видатків. З його слів, на цій посаді бізнесмен миттєво зменшить урядові видатки на 2 трлн дол.

Комік Тоні Гінчкліфф (Tony Hinchcliffe) назвав частину США Пуерто-Рико "плавучим островом сміття"

Тим часом Дональд Трамп в ніч на 1 листопада (за Києвом) дав інтерв’ю журналісту, прихильнику республіканців, Такеру Карлсону. Подія відбулась у Аризоні і заявлялось, що мета ефіру – благодійний збір для американців, які постраждали під час ураганів Мілтон та Хелен. Розмова тривала чотири години, її переглянули 2 млн глядачів в соцмережі X (Twitter) та ще 400 тис. на YouTube (на момент публікації статті). Серед тем, яких торкнувся політик, — його ставлення до суперників-демократів. Наприклад, він звинуватив нинішнього президента США Джо Байдена у тому, що він допустив політичне об'єднання РФ та Китаю. При цьому запевняв, що за його часів такого не було, і згадав, як завадив будівництву російського газопроводу "Північний потік-2". Крім того, Трамп дозволив собі критичні висловлювання у бік Камали Гарріс: на його думку, у неї начебто невисокий інтелект. Також республіканець сказав, що не є російським шпигуном і "другом Путіна", а такі звинувачення – це провокації суперників.

"Зближення Росії і Китаю — це дуже небезпечна річ. Байден їх об'єднав. Це ганьба… Мені доведеться їх роз'єднати. Думаю, я зможу це зробити", — заявив політик.

Вибори президента США 2024 - інтерв'ю Дональда Трампа журналісту Такеру Карслону

Остання зустріч республіканця зі своїми прихильниками відбулась у Неваді — він подякував усім присутнім за підтримку.

Тим часом Камала Гарріc провела завершальний мітинг поруч з майданчиком перед Білим домом. У своєму виступі вона зауважила, що це символічне місце, оскільки саме тут у січні 2021 року прихильники Трампа прорвались в Капітолійчерез незгодну з результатами виборів. Політикиня закликала американців "перегорнути сторінку ери Трампа" і перейти до "лідерства нового покоління". Кандидатка запевнила, що буде президенткою не лише своїх прихильників: наголосила, що буде посилювати єдність США та усіх американців.

"Важка робота — це хороша робота, важка робота — це радісна праця, і будьте певні, ми виграємо! Тому що, якщо ви знаєте, що ви обстоюєте, то ви знаєте, за що боретесь, і ці вибори про два дуже різні бачення для нашої нації. Одне — Дональда Трампа, який зосереджений на самому собі і на минулому, і ми не повернемося назад. І ось чому: бо ми зосереджені на майбутньому та потребах американських людей, на відміну від Трампа, який весь день проводить, дивлячись у дзеркало, зосереджений на собі", — заявила Гарріс.

Вибори президента США 2024 - мітинг Камали Гарріс

У соцмережах можна відшукати акторів, музикантів, які підтримують Камалу. Наприклад, на мітингу в Лас-Вегасі в Неваді була співачка Дженніфер Лопес (44 млн читачів у X) та латиноамериканський співак Maná (1,2 млн підписників у X).

Селебріті, які підтримують кандидатів в президенти США, мають різну кількість підписників у соцмережах, зауважили на порталі "Слово і Діло". Журналісти зібрали інформацію у Instagram та підрахували, що кількість підписників у прихильників Трампа дещо більша — 26,9 млн, тоді як у Гарріс — 18,7 млн.

Вибори президента США 2024 - які селебріті підтримують Гаррріс та Трампа
Фото: Слово і діло

Хаос та розбрат в США, примус України до миру – прогнози політологів

Голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента", політолог Володимир Фесенко погодився, що неможливо наперед передбачити переможця на виборах президента США. Втім, рейтинг Трампа протягом останніх двох тижнів показує тенденцію до зростання, тому деякі фахівці прогнозують йому перемогу.

"Якщо оцінювати шанси з точки зору соціології, шанси приблизно однакові. Зазвичай перевагу має той кандидат, який демонструє кращу динаміку на фініші кампанії, поки це Трамп", — сказав політолог.

Водночас політолог пояснив, що близька кількість голосів може призвести до "виникнення політичної кризи в США". Один з кандидатів може, наприклад, висловити недовіру до результатів. Попередній випадок, коли таке сталось — це вибори 2020 року, які призвели до "штурму Капітолія" прихильниками Трампа. Судові позови, перерахунок голосів — це все вирішується. Більш серйозно — це розбрат між цілими штатами, які тривалий час підтримували ту чи іншу партію.

"Ще один вимір політичної кризи — якщо раптом конфлікт, де обидві сторони не будуть мати консенсус щодо результату виборів, або одна з сторін не визнає результату виборів, або, припустимо, Трамп стане президентом і почне переслідування своїх опонентів з демократичної партії, а демократи мають контроль над рядом штатів, то це може спричинити конфлікт, розкол всередині країни. Це ще один потенційний сценарій: в США вже є таке відчуття передчуття громадянської війни. Є опитування, згідно з якими чверть американців не виключають громадянської війни внаслідок президентських виборів", — наголосив Фесенко.

Крім того, політолог пояснив, що на вибори в США намагаються вплинути Росія, Китай і навіть Іран, діючи, наприклад, через соцмережі. При цьому Москва більш прихильна до Трампа, хоч її все ж "цікавить конфлікт та внутрішній розкол". Пекін і Багдад, ймовірно, зацікавлені в Гарріс. Однак вважати, що Кремль зможе маніпулювати виборами — це "зневага до американців". На думку Фесенка, Кремль "грає на суперечностях", які вже є американському суспільстві.

Якщо зіграє найгірший сценарій, то це найнегативнішим чином відіб'ється на Україні — в США не будуть цікавитись російсько-українською війною, сказав політолог. З іншого боку, і Трамп, і Гарріс, у випадку перемоги, будуть говорити Києву про мирні перемовини та завершення війни. Різниця полягатиме в підходах — при республіканцю ітиметься про капітуляцію, відмову від НАТО, заморозку війни, "лендліз" замість безоплатної військової допомоги, відсутність вливань на підтримку економіки, підсумував експерт.

Тим часом експерт аналітичного центру "Об'єднана Україна", доцент КНУ ім. Тараса Шевченка Петро Олещук перелічив, які саме конкретні дії РФ та її союзників можуть вплинути на американців на виборах президента США. Мета Кремля — максимальна дестабілізація і демонстрація слабкості демократів, зауважив він. Для цього, ймовірно, у Північній Кореї відбувся пуск міжконтинентальної балістичної ракети, з'являється інформація про ядерні випробування КНДР, про "потужну відповідь" Ірану на атаку Ізраїля тощо. Якщо спроби Москви проваляться, то новий президент пройде інавгурацію у січні 2025 року і вже з березня можливі якісь зміни в політиці відносно України. Гарріс буде з великою ймовірністю продовжувати політику Байдена, тоді як дії Трампа передбачити просто неможливо, заявив Олещук.

"Не треба розраховувати, що американська політика буде якоюсь дуже проукраїнською, і що американці відмовляться від спроб домовлятися з росіянами, в тому числі в обхід України, тому не треба там якось особливо зациклюватись на американських виборах, хоч вони, безперечно, важливі", — сказав він.

Директор програми "Північна Америка", експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма" Олександ Краєв торкнувся питання протистояння двох особистостей, які він спостерігає на виборах президента США. Камала Гарріс має приріст донорських інвестицій, в неї росте електоральна база, і вона наче має "непогані шанси". З іншого боку, Трамп фігурує у ЗМІ з "провокативними і радикальними" заявами. Однак починає діяти "феномен Трампа" — він здатен швидко акумулювати підтримку прихильників і це може зіграти роль в останні передвиборчі дні, зауважив експерт.

"Трамп для України ризиковіший, тобто насправді він більш непередбачуваний, він більш хаотичний, але дійсно можна погодитися з думкою, що якраз він може дати Україні максимально багато підтримки, зброї і так далі. Або він може взагалі перекрити цей канал. В той час Гарріс — менш ризикова, тобто вона прогнозовано буде продовжувати підтримувати Україну, але [є питання], наскільки повільна і наскільки обмежена буде ця підтримка, чи буде це просто продовження того, що робив Джозеф Байден", — сказав Краєв.

Нагадуємо, 30 жовтня Джо Байден під час виступу на платформі громадської організації Voto Latino назвав "сміттям" прихильників Трампа: Білий дім прокоментував заяву президента.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Це «великі неприємності». Керівництво Ірану побоюється перемоги Трампа на виборах
ГЛАВКОМ NET
2024-11-02T14:36:13Z
Чому не можна казати "в тому числі", говоримо українською правильно
TSN
2024-11-02T14:36:05Z
Президент Чехії дозволив 60 громадянам приєднатися до лав ЗСУ
ZN UA
2024-11-02T14:34:46Z
Одна з моделей показує лідерство Гарріс з невеликим відривом за кілька днів до виборів
Европейская правда
2024-11-02T14:33:47Z
На BBC Україна вийшов документальний серіал про Дональда Трампа та його вплив на світ
Детектор М
2024-11-02T14:30:46Z
"Імперська дурість Путіна": Пентагон оцінив, чи досягнув "фюрер" стратегічної цілі у війні
TSN
2024-11-02T14:30:34Z
У РФ визнали «іноагентами» чотирьох журналістів
InternetUA
2024-11-02T14:28:23Z
"Війська КНДР заходять на позиції": ЗСУ окреслили ситуацію на Курському напрямку
GlavRed
2024-11-02T14:27:57Z
Хто б не переміг: які виклики постануть перед Україною після виборів у США
24tv
2024-11-02T14:24:14Z
Міноборони допустило до експлуатації бойовий модуль «Таврія»
УкраинФорм
2024-11-02T14:36:22Z
Робота в Польщі: в країні вже з січня можуть змінитися плавила працевлаштування іноземців
ZN UA
2024-11-02T14:36:14Z
"Я р**ню терпіти не можу": жінка в Москві поставила російських робітників на місце
24tv
2024-11-02T14:30:12Z
Ворог намагається заплутати українську ППО - запускає «Шахеди» на низькій висоті
УкраинФорм
2024-11-02T14:18:19Z
Мобілізація у листопаді: чи можуть вручити повістку не за місцем прописки
24tv
2024-11-02T14:03:55Z
Деякі українці можуть втратити пенсію з інвалідності: хто в зоні ризику
Фокус
2024-11-02T14:00:51Z
В Україні відкрили перший Центр реінтеграції для звільнених з полону військових
УкраинФорм
2024-11-02T14:00:48Z
МВС спростило процедуру отримання водійських прав: що можна зробити самостійно
Хвиля
2024-11-02T14:00:01Z
Бронь від мобілізації: список професій, представники яких можуть отримати її у листопаді 2024 року
TSN
2024-11-02T13:54:46Z
Причини раку знайдено: віруси виявилися небезпечнішими, ніж учені вважали раніше
Фокус
2024-11-02T14:06:59Z
Стоматологічна допомога: профілактика та лікування карієсу
Детектор М
2024-11-02T13:39:12Z
Нове відкриття про вплив кави та чаю на здоров'я серця
24tv
2024-11-02T13:33:35Z
Міф має бути зруйнований: вчені розповіли правду про причини подагри
Фокус
2024-11-02T13:30:06Z
Учені створили цифрових двійників пацієнтів: як це допоможе у лікуванні раку
ГЛАВКОМ NET
2024-11-02T13:21:18Z
Магнітні бурі в листопаді 2024: коли їх очікувати та як вберегтися
VGorode
2024-11-02T13:12:41Z
Містить багато білка та впливає на концентрацію: у чому користь волоського горіха
24tv
2024-11-02T13:03:03Z
МРТ розкриває приховану систему видалення відходів мозку
Portaltele
2024-11-02T11:55:33Z
Чи потрібно солити "Олів'є": не кожен дасть правильну відповідь – бо все не так однозначно
24tv
2024-11-02T11:09:06Z
Окупанти залишили позиції у Запорізькій області: "АТЕШ" про наслідки удару Сил оборони
TSN
2024-11-02T14:36:59Z
У Криму «націоналізували» нерухомості на 4,5 мільярда рублів
УкраинФорм
2024-11-02T14:27:27Z
Ворог стирає лівобережну Купʼянщину, – Федоренко про цілі, які має ворог на цьому напрямку
24tv
2024-11-02T14:24:59Z
У NYT оцінили, до чого може призвести втрата українськими військами Торецька
TSN
2024-11-02T14:03:54Z
Боротися з АЧС і пташиним грипом на Кіровоградщині допоможе поліція
AgroPortal
2024-11-02T14:00:59Z
Суд застосував запобіжний захід для українки, яка передавала інформацію про розташування ЗСУ
InternetUA
2024-11-02T13:58:51Z
В Україні 3 листопада очікується похолодання, в ряді регіонів випаде мокрий сніг
Комсомольская правда
2024-11-02T13:54:56Z
Загроза наступу на Дніпро: експерт оцінив, коли РФ може піти на місто
TSN
2024-11-02T13:54:52Z
Через сильні пориви вітру в Києві оголосили перший рівень небезпеки
УкраинФорм
2024-11-02T13:48:43Z
У компанії Терена і команди шоу: Решетники показали, як дивилися прем'єру 13 сезону "Холостяка"
24tv
2024-11-02T14:18:16Z
Хто побореться за серце "Холостяка" Терена: таролог, сомельє та тату-майстер
Комсомольская правда
2024-11-02T14:12:27Z
Віктор Павлік розкрив, як його 40-річний син під час війни виїхав до США і відкрив там бізнес
TSN
2024-11-02T14:01:51Z
"Мама" Вєрки Сердючки Білоконь на рідкісному фото показалася з чоловіком
TSN
2024-11-02T13:54:44Z
Андрій Бєдняков назвав причину, через яку розпався його 10-річний шлюб з дружиною
TSN
2024-11-02T13:51:18Z
Оксані Пекун – 55. Біографія Народної артистки та ведучої «Фольк-music»
ГЛАВКОМ NET
2024-11-02T13:42:50Z
У театрі Лесі Українки відбудеться прем’єра вистави за творами Стефаника
УкраинФорм
2024-11-02T13:39:19Z
Розчулили публіку до сліз: Анна Трінчер заспівала в дуеті з ветераном війни
24tv
2024-11-02T13:27:15Z
Це тренд 2025 року: дизайнери назвали найстильніший візерунок для оббивки меблів
24tv
2024-11-02T13:18:39Z
У Німеччини внаслідок інциденту на дорозі загинув робітник-українець
Европейская правда
2024-11-02T14:33:19Z
У Фінляндії вперше зафіксували ураган, без електрики залишилися тисячі будинків
УкраинФорм
2024-11-02T14:18:16Z
Росіяни завдали масованого удару по Херсонщині - загинула жінка, поранено троє дітей
Комсомольская правда
2024-11-02T14:01:43Z
У Черкаській області внаслідок падіння дронів-камікадзе пошкоджено підприємство
ZN UA
2024-11-02T13:54:26Z
На Львівщині затримали водія Audi – учасника смертельної ДТП
Украина Криминальная
2024-11-02T13:54:17Z
На Сумщині батько ґвалтував рідну доньку на очах сина
TSN
2024-11-02T13:54:12Z
На Київщині внаслідок атаки є пошкодження у 4 районах: люди без світла, згорів комбайн
24tv
2024-11-02T13:51:10Z
Дніпрянин викрав з підприємства кабелю на понад мільйон гривень
InternetUA
2024-11-02T13:46:21Z
Удар по відділенню поліції в Харкові: серед поранених поліцейських – вагітна жінка
24tv
2024-11-02T13:12:16Z
Як обрати найвигідніший мобільний тариф
Знай
2024-11-02T14:30:56Z
Аграрії Донеччини завершують збір зернових
AgroNews
2024-11-02T14:24:00Z
Витік води на реакторі ЗАЕС: експертка з ядерної енергетики пояснила, чим це загрожує
24tv
2024-11-02T14:18:44Z
Понад 220 перевізників відключили від системи «Шлях» за схеми з виїзду чоловіків за кордон
УкраинФорм
2024-11-02T14:16:17Z
Держава не забезпечила умови для залучення інвесторів в зелену енергетику – експерт
ГЛАВКОМ NET
2024-11-02T14:09:36Z
Яка ціна 1 гектара землі у листопаді
24tv
2024-11-02T14:03:46Z
Курс валют трохи змістяться вгору: в листопаді очікуються нові цифри в обмінниках
Политека
2024-11-02T14:03:37Z
В Україні суттєво зростуть комунальні тарифи: коли і наскільки
TSN
2024-11-02T13:54:38Z
Митниця повідомила про черги на прикордонному КПП
1News
2024-11-02T13:54:28Z
Смачнюща закуска з тіста філо за 5 хвилин: кулінар дала геніальний рецепт
Политека
2024-11-02T14:33:27Z
Від замків до готелів: 5 найбільш відвідуваних привидами місць у Європі
Фокус
2024-11-02T14:30:28Z
Насолода у кожному шматочку: готуємо розкішний торт "Червоний оксамит" в домашніх умовах
24tv
2024-11-02T14:24:35Z
Ці 6 речей ніколи не можна класти у пральну машинку: вони зіпсуються
24tv
2024-11-02T14:00:34Z
Як правильно носити джинси в осінньо-зимовий сезон: забудьте про голі щиколотки
24tv
2024-11-02T13:27:52Z
"ЖадАний" чи "жАданий" – як правильно: якої помилки потрібно уникати
GlavRed
2024-11-02T13:27:10Z
Як приготувати тонкий лаваш на сковороді із трьох інгредієнтів: простий рецепт від Тетяни Литвинової
Политека
2024-11-02T13:00:53Z
Ця звичка в душі є "дуже огидною", і ви самі в цьому винні: цікава думка дерматологині
24tv
2024-11-02T12:27:49Z
Більше не доведеться купувати контейнери: як зробити органайзери для кухні з підручних засобів
24tv
2024-11-02T12:16:48Z
Стартував Підсумковий турнір WTA-2024
УкраинФорм
2024-11-02T14:33:33Z
Перша ліга: Епіцентр розгромив Минай, Полтава поступилася Кудрівці
Football.ua
2024-11-02T14:33:32Z
Арсенал мінімально поступився Ньюкаслу
Football.ua
2024-11-02T14:31:40Z
Менеджер Усика назвав потенційного суперника для українця після реваншу з Ф'юрі
TSN
2024-11-02T14:18:15Z
Український супертяж, який побив брата Ф'юрі, проведе бій проти непереможеного кубинця
24tv
2024-11-02T14:15:41Z
Перша ліга: «Епіцентр» розгромив «Минай» у 15-у турі
УкраинФорм
2024-11-02T14:03:07Z
Манчестер Юнайтед – Челсі: де дивитися і ставки букмекерів на матч АПЛ
TSN
2024-11-02T13:54:11Z
Тренер збірної Бразилії висловився про те, що Вінісіус залишився без Золотого м'яча
Football.ua
2024-11-02T13:46:32Z
За крок до звільнення: Мілан виставив ультиматум екстренеру Шахтаря
24tv
2024-11-02T13:42:09Z
Названо 5 найкращих відеокарт для бюджетних ігрових ПК у 2024 році
InternetUA
2024-11-02T14:31:42Z
Топ-10 найпотужніших Android-смартфонів, що здивують ціною
360ua.news
2024-11-02T14:21:52Z
Колишній працівник Rockstar впевнений, що GTA 6 "знесе голови" геймерам
24tv
2024-11-02T14:18:45Z
Нова фотоелектрична кераміка для сонячних панелей у 1000 разів потужніша за аналоги
InternetUA
2024-11-02T14:01:27Z
Найстрашніший хижак на Землі: 95% усіх видів в Африці бояться його "голосу"
Фокус
2024-11-02T14:00:32Z
Вчені навчилися обчислювати небезпечні комети з метеорних потоків
Portaltele
2024-11-02T13:55:26Z
Батько з донькою розшифрували "сигнал прибульців" з Марса
TSN
2024-11-02T13:54:58Z
Прогресивні джекпоти що видають автомати онлайн – різновиди і типи
iPress
2024-11-02T13:31:20Z
Створено батарею, яка заряджається за 5 хвилин і не перегрівається: допоміг графен
InternetUA
2024-11-02T13:31:14Z
Захищений гігант: General Motors показали найдорожчий американський позашляховик
Фокус
2024-11-02T14:12:43Z
Як 372-тонний кар’єрний самоскид проїхав Лас-Вегасом
AutoCentre
2024-11-02T13:27:45Z
Хто кому має дати дорогу: цікава задача з ПДР для досвідчених водіїв
GlavRed
2024-11-02T10:27:38Z
Вперше показали прототип компактного електромобіля Kia EV2
Portaltele
2024-11-02T09:55:30Z
Розсекречено електричний кросовер Toyota за $28 000
AutoCentre
2024-11-02T08:16:32Z
Просто та доступно: як зробити незамерзаючу рідину для омивача авто
GlavRed
2024-11-02T06:27:11Z
Більшість здивується: що означає логотип BMW та як він розшифровується
GlavRed
2024-11-02T04:27:07Z
На українському ринку нових авто змінився лідер: які марки були найпопулярнішими
ITC
2024-11-01T21:16:59Z
Водіям на замітку: про що свідчить незрозуміла наліпка під капотом біля фар
Хвиля
2024-11-01T20:39:51Z