Про що ви дізнаєтесь:
Дуже часто під час прибирання всього дому саме ванна кімната - те місце, яке не дуже хочеться мити, адже це складно та рутинно. Саме чистка туалету часто викликає найбільше труднощів. Проте є ефективний спосіб зробити це легко, застосовуючи нетиповий засіб, розповідають експерти Sante+.
Главред розкрив техніку, яка дозволяє швидко повернути туалету блиск і створює приємний аромат у ванній кімнаті. І все це завдяки незвичайному засобу, який ви зазвичай не використовуєте щодня.
Як почистити туалет за допомогою підручних засобів?
Цей спосіб дуже простий і не вимагає зусиль.
Для нього вам знадобляться пральний порошок, щітка та трішки часу.
Методи, які полегшують прибирання, завжди залишаються популярними. Ось деякі з них:
- Чистка глиняним каменем. Глиняний камінь можна застосовувати для різних поверхонь, зокрема й у ванній. Нанесіть на губку трохи каменю та води і потріть стінки унітаза. Залиште на кілька хвилин, а потім змийте. Це доступний і результативний спосіб.
- Рідкий засіб для посуду для легких забруднень. Туалет можна освіжити за допомогою звичайного засобу для миття посуду. Додайте трохи гарячої води, щоб підсилити дію. Налийте засіб у чашу, зачекайте 30 хвилин, а потім змийте для ідеальної чистоти.
- Сода – екологічний помічник для чистоти. Сода підходить для різноманітних завдань, зокрема для очищення та усунення запахів. Щоб прибрати наліт і запах, потріть стінки губкою із содою, змішаною з водою. Для кращого ефекту додайте трохи лимонного соку.
- Лимонна кислота проти вапняного нальоту. Лимонна кислота допомагає впоратися з жиром і нальотом у туалеті. Візьміть 0,5 літра гарячої води та додайте три ложки кислоти. Залийте суміш у туалет, після чого потріть щіткою для повного видалення забруднень.
- Чистка білим оцтом. Білий оцет часто використовують для прибирання. Нагрійте його, додайте трохи крупної солі й налийте на брудні стінки унітаза. Залиште на ніч, а на ранок очистьте щіткою. Оцет відмінно справляється із забрудненням і нальотом.
Santé+ Magazine
Santé + Magazine - це журнал, що спеціалізується на порадах по дому та невеликих порадах для повсякденного життя, журнал, який вже більше десяти років є частиною франкомовного ландшафту друкованих ЗМІ. Спочатку журнал був доступний у друкованому вигляді, але згодом вийшов у цифровій версії.
До речі, також існують 3 найкращі способи, як прибрати запах з мікрохвильової печі. Ці прості інгредієнти є у кожного вдома, щоб неприємний запах з мікрохвильовки зник безслідно.
Інші цікаві новини про прибирання: