MY.UAНовини
"Є хороша новина": що змінилося в Маріуполі й на полігонах, які захопили росіяни
"Є хороша новина": що змінилося в Маріуполі й на полігонах, які захопили росіяни

"Є хороша новина": що змінилося в Маріуполі й на полігонах, які захопили росіяни

Що змінилося на ворожих полігонах, зокрема в Бабах-Тарамі, у розмові з 24 Каналом розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Більше деталей – далі у матеріалі.

Через атаку по Маріуполю у росіян проблеми з ППО

У ніч з 9 на 10 листопада в районі аеропорту Маріуполя лунали вибухи. Атакували місце базування ППО окупантів. Потім була пожежа. Скільки часу палало? Чи вийшло пошкодити техніку?

Палало десь близько години. Це зафіксували наші люди на місці. Щодо пошкодження техніки була інформація, що уразили певний розрахунок сил ППО. Тут треба пояснити. Розрахунок ППО – це не лише пускові системи, це ще й радари, багато допоміжної техніки та людей, які до цього залучені.

За нашою інформацією там базувались С-300. Неподалік розташовані "Тори", систематично з'являються "Буки". Тому один із розрахунків точно постраждав. Наші інсайдери бачили та чули від окупаційної влади, що є ураження.

Потрібно більше часу, щоб зрозуміти, що саме уразили – чи це радар, чи пускова система, чи системи зв'язку та забезпечення, і чи є постраждалі серед особового складу. Усе це з'ясовують. Останнім часом трохи важче стало це робити, з огляду на чистки.

Дуже приємно, що ми бачимо системну роботу. Учора близько першої години дня приблизно у тій же зоні зафіксували, що спрацювала система ППО нібито по безпілотнику. Наші люди казали, що бачили старт, але збиття не було. Потім увечері десь о 23 годині зафіксували ураження системи ППО. Далі о 23:45 – 23:50 ми побачили, що наші дрони завдали ударів біля Каменськ-Шахтинського у Ростовській області.


Місце атаки / Петро Андрющенко

Стало зрозумілим, що ураження системи ППО в Маріуполі порушило роботу першого ешелону оборони окупантів. Наші дрони прорвалися. До речі, в Каменськ-Шахтинському розташована військова база й там вже вибухало через 45 хвилин.

Тож бачимо системну роботу. Сподіваємося, що буде продовження цієї історії. А ми встановлюватимемо, наскільки серйозно постраждала система ППО окупантів і що з нею відбувається.

Що росіяни привезли на балкері пізно ввечері

Напередодні ввечері морський балкер зайшов у Маріупольський порт, а потім вийшов. Усе зробили рекордно швидко. Ви казали, що на розвантаження та завантаження росіяни витратили менш ніж добу. Чи відомо, що вони перевозили?

Цей балкер, найімовірніше, поїхав з вугіллям. Що він привіз? Це окрема історія. Ми впевнені, що цього разу це був військовий вантаж. Його розвантажували одразу з балкера до залізничних вагонів. До того ж балкер зайшов пізно ввечері та став на розвантаження й завантаження біля причалу, з якого складно фіксувати, що відбувається. Росіяни знають це. А цей причал незручний для розвантаження та завантаження.

За добу до того вони окремо випускали земснаряд, який розчищав канал, щоб балкер зайшов. Це дуже цікава історія. До того ми не спостерігали, щоб окремо під балкери розчищали канал. По-перше, це свідчить про біду з Азовським морем. З огляду на все, змінюється течія і через це занадто швидко замулюється канал, тому вони змушені чистити його набагато частіше.

По-друге, ми розуміємо, для чого розчищали канал. Сьогодні знову на завантаження зайшов черговий балкер. Вже став під завантаження вугіллям. Приїхав потяг, як і попереднього разу, з Луганської області. З огляду на темп, як завантажують, то завтра – післязавтра балкер покине акваторію Маріупольського порту. Видно, що в Росії стартував опалювальний сезон і вони використовуватимуть українське вугілля, тому така номенклатура вантажів.

Велика країна купує крадений з Маріуполя металолом

Цікава тенденція з вугіллям. До того було зерно, тепер перейшли на вугілля. Ніякого тотального руху по металолому поки що не спостерігаємо. Тут можуть бути різні причини. У будь-якому випадку все це пов'язане з геополітичною ситуацією – не обійшлося і без виборів у США. Найімовірніше, країна-покупець цього металолому не хоче розголосу, бо всі перебувають у невизначеності.

Отже, напевно, історія з металоломом продовжиться вже наступного року. А от вугілля крадуть. Впевнений, що будуть системно вивозити. У Маріупольський порт вже завезли набагато більше вугілля, ніж на 1 – 2 балкери. Зсипають на причал, а потім перевантажують на судна. Так само до того вантажили зерно, навіть з тих самих причалів вантажать.

Цікаво буде, коли вивезуть вугілля, а потім почнуть вивозити зерно. То в когось буде дуже "непогане" зерно щодо якості. Принаймні перші вантажі.

Чи можете розкрити деталі, що це за країна-покупець, яка не хоче світитися в інфополі?

Ми зверталися до міжнародної журналістської спільноти розслідувачів, які викривали рух металолому. Багато історій разом робили. Згідно з гіпотезами, це, найімовірніше, або Китай, або Індія.

По тому, як "замовкла" історія з металоломом, то це Китай. Їм не потрібні додаткові історії, пов'язані з мародерством та викраданням. Вони не хочуть, аби це потрапило в публічний простір. Там розуміють, що сьогодні-завтра стане відомо, хто це був, а вони цього не хочуть.

Чому Китай? У них є великий шмат білої металургії. Їм конче потрібен металолом, а Маріуполь здатен на кілька років завантажити будь-яку білу металургійну галузь будь-якої держави. Це просто "золота жила" з погляду металолому.

Утім, як буде далі – побачимо. Дуже дивно, що перша тестова партія пішла, а потім все завмерло. Це незвично. Має бути якась інша причина. Погода зараз не така, щоб зупиняти навігацію. Точно ще місяць активної навігації може бути, але ми не бачимо жодного руху. Тому я думаю, що це насамперед пов'язане з геополітичною ситуацією у світі. Кісточки доміно зараз рухаються не на користь Рамзана Кадирова і його забаганкам використати все якнайбільше.

Чи є в окупантів проблеми із залізницею

Ви згадували, що завантажували все напряму з балкера на залізничні вагони. У вашому телеграм-каналі з'явилося відео з локомотивом, який прямує до порту. Вагонів не бачимо. Чи можна стверджувати, що в росіян на повну запрацювало залізничне сполучення?

Так, можна. Щодо теплотягів, які рухаються без вагонів. Теплотяжне депо перебуває на території Маріупольського залізничного вокзалу, це поруч з морем, але далеко від порту. Цей теплотяг виходить з депо та їде в порт для маневрування. Потім вже на нього чіпляють вже вагони й він їде з вантажем, хоч і недалеко. До Ростова такий теплотяг не доїде.

Найімовірніше, вони переганяють все на близькі до Маріуполя станції. Там вже чіпляють інший теплотяг, який їде до Росії. Усе це вказує, що залізниця повноцінно працює. Їм поки що немає чим тотально завантажити цю залізницю, але тут питання часу. Гляньмо на ці 18 кілометрів залізниці, які росіяни відновлюють – щойно вони це зроблять, то залізниця запрацює з іншою інтенсивністю.

Може бути історія, що навігація з Маріупольського порту зупиниться, проте з Ростова через Волноваху і далі на Запорізьку область або в Крим ця залізниця працюватиме.

Наші OSINT-спеціалісти систематично вивчають супутникові знімки. Ми бачимо, що постійно йде рух поїздів і в бік Донецька, в бік Волновахи, і в бік Іловайська. Залізниця працює. Бачимо, що вони ремонтують полотно біля Вугледара. Найпесимістичніший сценарій – вони закінчать все в кінці листопада. Якщо буде погана погода чи інтенсивні бої на цьому напрямку, то все перенесеться на наступний рік.

Вони пробують це швидко зробити. Там всього потрібно до 20 – 25 кілометрів полотна полагодити. З цим вони, на жаль, точно справляться, і це насправді сумно.

Є хороша новина з окупованих територій

Упродовж тижня відбувалися активні дії на полігоні в районі селища Бабах-Тарама, на узбережжі Азовського моря, а також в населеному пункті Куликівське Бердянського району у Запорізькій області. Там нібито вперше тренувалися новоконтрактники разом з окупантами, які були відведені на ротацію. Що вони там відпрацьовували?

Відпрацьовували злагодження. Тренують новоконтрактників, зі ствольною артилерією, стрілковою зброєю.

Проте це скоріше хороша новина, аніж погана. Не можна говорити, що цей полігон колись тотально не працював. Уся агломерація, починаючи від Маріуполя – селища Мелекіне, Білосарайської коси, Ялти, Юр'ївки, Урзуфу, Куликівського, Бабах-Тарами, до Новопетрівського полігону, до Бердянська, – всі ці бази завжди були заповнені окупантами.

Вони бували пустими, коли когось відтренували та відправили на фронт, і поки нові їхали на їхнє місце. Але ніколи не було такого, щоб вони стояли разом з тими, кого відвели від лінії фронту. Це означає, що новоконтрактників стало менше, і росіяни не назбирали таку кількість, щоб забити на 100% ці бази.

Де розташоване селище Бабах-Тарама: дивіться на карті

За нашим спостереженням, вивільнилося 30%, які й відвели підрозділам з півночі, що були відправлені на ротацію, злагодження і доукомплектування. Це свідчить про те, що сьогодні росіяни, з урахуванням інтенсивності втрат, які вони зазнають на полі бою, не встигають збирати необхідну кількість людей, аби поповнювати в нуль свій особовий склад.

Вони втрачають на сьогодні приблизно 40 тисяч одиниць особового складу на місяць, а збирають, умовно, – 30 тисяч. Тобто у них лаг у 10 тисяч солдатів. Ми бачимо його сьогодні візуально, зокрема, на полігоні в Бабах-Тарамі.

Якщо така тенденція зберігатиметься, то це досить непогано. Це підкріплює припущення, що 2025 рік буде критичним для Росії, тому що навіть людський ресурс, а саме, контрактники, – не безмежний. Зараз ми перебуваємо у точці, коли можемо, мабуть, вперше почути, побачити у цифрах і в реальній ситуації – в підготовчих таборах. Тому це, найімовірніше, хороша новина, наскільки це можливо за поточних умов.

Крім того, у цій новині є цікаві відтінки. На знімках розташування окупантів між Куликівським і Бабах-Тарамою зафіксовано після минулотижневого ураження в районі Бердянська. Тут гарно видно, що вони розташовуються не безпосередньо на базах відпочинку, пансіонатах і таке інше, а намагаються розтягнути свій особовий склад по лісосмузі, по посадках, і базуватись там.

У такий спосіб вони намагаються уникнути удару українських дронів чи ракет. Це дійсно ускладнює їхнє ураження з одного боку, з іншого – мінімізує втрати, навіть якщо таке ураження відбувається. Тому що все ж таки купчастість не така щільна, коли вони всі разом мешкають на території, наприклад, однієї бази відпочинку. Тобто вони відчувають тривожність, і це досить непогано.

Що росіяни везли через Маріуполь

Також росіяни за останній час до цього полігону накатали нові дороги, які не збігаються з асфальтовими. Це не скорочення, а намагання уникнути прямих асфальтових доріг для того, щоб не було зафіксовано їхнє переміщення.

Це факт місцями з обнадійливими відтінками. Дійсно, хороша новина, тому що насамперед є динаміка спадання. Вона підкріпляється тим, що є переміщення безпосередньо на лінію фронту через Маріуполь у Розівсько-Пологівському напрямку, у бік Курахового, де йдуть бойові дії. Це вже не ті накопичення, які були раніше. Росіяни фактично кидають нові підрозділи з коліс у цю "м'ясорубку".

Також дуже велика кількість побитої техніки тягнеться на територію комбінату Ілліча на ремонт. Такого раніше не було. Це і БМП, і БТР, і танки – по декілька одиниць. Кожного дня лафетами вони завозять на територію комбінату, де вже відкрилась величезна база з ремонту. Раніше ворог або витрачав техніку на лінії фронту, або тягнув її набагато далі – в Ростов-на-Дону, в Ростовську область. Її було набагато менше, аніж ми бачимо сьогодні.

Росіяни повзуть вперед потроху по області, але ціну всього цього ми бачимо. Це точно не про паніку і не про тотальний сум. У кожної медалі є дві сторони. Ми про іншу сторону медалі, яку не всі бачать.

Також росіяни впродовж тижня перекидали техніку через Маріуполь. Вони її тягнули в напрямку Розівки – Пологи. Що вони перевозили і чи був там особовий склад?

Особовий склад був і він домінував у критих "Уралах" чи КАМАЗах. Заходили підрозділи – особовий склад, вантажівки з боєкомплектами, вантажівки з мотлохом. Також частково заходив інженерний підрозділ.

Рухались вони безпосередньо в напрямку Розівка – Пологи і одразу на лінію фронту. Їх одразу кидають в котли і в бій. У такий спосіб намагаються поповнити ті втрати, які вони зазнають від свого системного наступального потенціалу.

Зараз заходить набагато менше особового складу, ніж коли вони формували резерви. Вони дуже швидко пересуваються. Резервів там тотально вже не залишилось, всі вже переміщені на лінію фронту. Усі беруть участь в атакувальних діях. А ці заведення – наразі не для ротації, принаймні на Курахівському напрямку. Це доповнення до того, що є. Причому не доповнення в плюс, а намагання покрити мінус.

Росіяни знову почали перевозити військові вантажі цивільними машинами. Вони довозили ці вантажі аж до міста Приморськ Запорізької області. Ми спілкуємось з "Атеш" по лінії спротиву, і вони також спостерігають, що з Криму прямують цивільні вантажівки, в них завантажені, найімовірніше, ракети, реактивна артилерія, але точно не "Калібри".

Ці колони цивільними машинами супроводжують військові, які ховаються всередині автівок. Якщо не встигають, то залишаються ночувати на бульварі Шевченка в Маріуполі, це фактично центр сучасної забудови – новий центр міста. Вони там ночують, вночі не рухаються, а вранці продовжують рух.

Вони так роблять, тому що якщо навіть точно знати, що це військова ціль, але вона розташована в житловій забудові, навряд чи ми будемо атакувати. Там до найближчого будинку 20 – 30 метрів, і якщо відбудеться детонація, – це буде жах.

Тому вони користуються своїм "щитом" – з одного боку, в іншого – ховаються під виглядом цивільних. Це їхня типова практика. Це теж зрозуміло, тому що в Бердянську було уражено на ходу залізничний потяг з паливом.

Росіяни дуже швидко зорієнтувалися, що ми далеко залітаємо. У них є певне побоювання, що дрони можуть їх дістати на ходу, якщо вони рухатимуться колонами. Тому, щоб убезпечити свої вантажі, боєкомплекти, якщо потрібно везти на далекі відстані, вони ховаються у цивільні машини. Це досить непогана практика з погляду на практичність.

Наші люди бачать цю колону, військових, які супроводжують вантажі у цивільних авто, лише тому, що вони десь поруч. Коли вони виїжджають за місто, набирають швидкість, то відрізнити їх в потоку інших вантажів – неможливо. Тим більше, що на Крим йде достатньо великий потік машин. Неможливо встановити, де справді цивільне авто, а де військове, що видає себе за цивільне. Це набагато ускладнює (виявлення – 24 Канал), плюс ризики. Росіяни, на жаль, це дуже добре усвідомлюють.

Кого ворог зачистив в Маріуполі

У Маріуполі начебто почалась нова хвиля чисток в самому місті. Росгвардійці, яких останнім часом побільшало у місті, займаються перевіркою автотранспорту. Кого вони насамперед зупиняють?

Тепер усіх підряд. Днями відбулась цікава історія. У топі були всілякі громадяни кавказької національності, в Маріуполі їх називають "бородачі". Відбулась зачистка саме кавказців. Імовірно, знову хтось кудись втік з якоюсь зброєю і його шукали.

Вони прочистили Маріупольський район і тепер стоять поки що в Маріуполі. Їм немає чим зайнятися, тому зачищають і перевіряють всіх підряд. Причому, навіть росіян, які транзитом рухаються через Маріуполь. Ті, хто їдуть, з будь-якої території Росії в окупований Крим через Маріуполь, теж підпадають під таку зачистку. Здебільше вони просто наганяють страху, агресивних арештів наразі немає.

Виглядає це страшно, проте спостерігаємо далі. Ближче до кінця тижня інтенсивність їх стала спадати. Сподіваємося, що їх переведуть кудись далі дивитися і супроводжувати. Не скажу, що стане легше в іншому місці на окупованих територіях. Можливо, в Маріуполі стане трохи повільніше, тому що останнім часом дуже сильно його чистили.

Бачимо, що фсбшники також давно засиділися, час вже їх відправляти на ротацію. Тому сподіваємося, що в тій точці, коли чергова велика хвиля зачисток, повторних фільтрацій закінчиться, в місті стане набагато легше.

Гірше, ніж в Маріуполі: Росія посилила призов у Мелітополі

З'явилась інформація, що в селах довкола цього Мелітополя окупанти почали примусовий призов на строкову службу до лав армії Росії. Начебто їздить мобільна медбригада, проводить медичний огляд чоловіків призовного віку, одразу їм встановлюють діагноз і примусово чи непримусово, але агітують вступати до лав російської армії. Це правда?

Так, правда. Цього разу там це проходило досить агресивно. Наші партнери по спротиву, які опікуються Мелітопольським напрямом, визнають, що такого ще не було. Такого ми не бачили ані в Маріуполі, ані в Маріупольському та Бердянському районах.

Мелітополь поки що в топі. Там повигрібали з хат всіх тих, хто підпадає під призов, – це чоловіки до 30 років. Одразу штамп готовий і поїхали. Причому попри іноді наявність чи відсутність російського паспорта. У Мелітополі відбувається те саме, що і в Маріуполі, але набагато агресивніше відбувалася агітація, зміни статусу зі строковика на укладання контракту. Є люди, які укладали контракт, а є ті, хто встояв і поїхав відбувати покарання строковою службою у російському війську.

Також Євгєній Балицький, який керує процесами в окупованій частині Запорізької області, намагається те саме зробити по інших регіонах. Це пов'язано з тим, що Запорізька область не виконує мобілізаційну рознарядку щодо призову і забезпечення мобілізації через укладання контрактів.

Водночас Донецька область перекривається достатньо ефективно мігрантами. Вони всі мають російський паспорт і мали перебувати на військовому обліку, тому їх штрафують і швиденько накопичують штрафні штурмові батальйони.

Оскільки мігрантів та інших працюючих представників Росії на території Запорізької області практично немає, вони змушені набирати місцевих. Місцеві ж не палають любов'ю до росіян, і бігти в перших рядах, щоб встати на військовий облік і йти в російську армію, не дуже хочуть. Принаймні в таких містах, як Мелітополь, Бердянськ.

У Токмаку трохи інша історія, але в Мелітополі точно не хочуть. Тому росіяни почали вдаватися до таких заходів. Що вони ще вигадають, будемо далі дивитись.

Теги за темою
Донецька область
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Україна збила лише половину: аналітики підрахували, скільки шахедів РФ запустила з початку року
ГЛАВКОМ NET
2025-02-12T21:03:49Z
Чоловік встановив на даху сонячні панелі та здивував тим, скільки економить на електриці
24tv
2025-02-12T20:33:17Z
Найкрутіша домашня шаурма швидкого приготування - пальчики оближеш
GlavRed
2025-02-12T20:27:19Z
Фейкова дистанційна робота коштувала жінці 380 тисяч гривень
InternetUA
2025-02-12T20:07:24Z
Інженери використають незвичний матеріал для захисту людей та кораблів від радіації в космосі
24tv
2025-02-12T19:36:22Z
Команда MediaMonitoringBot опублікувала рейтинги українських онлайн-медіа за 2024 рік
Детектор М
2025-02-12T19:09:35Z
Слабка Xbox Series S допомогла творцям Kingdom Come: Deliverance 2 у створенні гри
24tv
2025-02-12T19:06:01Z
AMD працює над ігровою відеокартою з 32 ГБ відеопам'яті
InternetUA
2025-02-12T18:58:49Z
PlayStation проведе спеціальну презентацію Death Stranding 2: On The Beach
24tv
2025-02-12T18:30:05Z
Це не холодильник: де та як потрібно зберігати відкрите вино
24tv
2025-02-12T22:00:29Z
Як можна подрібнити цукор у пудру в домашніх умовах: результат приємно здивує
GlavRed
2025-02-12T21:45:41Z
Що подарувати дівчині на День Валентина: ідеї, які зроблять кохану ще щасливішою
24tv
2025-02-12T21:33:15Z
У якій склянці більше води: лише одиниці здогадаються за 5 секунд
GlavRed
2025-02-12T21:27:34Z
Марний флірт, авантюри чи сексуальне побачення: гороскоп на День святого Валентина для чоловіків
24tv
2025-02-12T20:45:59Z
Коли рідні або гості вже майже прийшли: миттєві та ароматні булочки до чаю
24tv
2025-02-12T20:33:34Z
Чи треба прати нові речі відразу ж після покупки: відповідь неабияк здивує
24tv
2025-02-12T20:30:45Z
Що подарувати на День Валентина – 10 цікавих ідей
24tv
2025-02-12T20:09:35Z
Рідні проситимуть ще: рецепт дуже смачних пиріжків із незвичайною начинкою
GlavRed
2025-02-12T19:27:16Z
Росіяни атакували з дрона автомобіль у Херсоні, постраждав цивільний
УкраинФорм
2025-02-12T18:51:05Z
Взяли на гарячому: у російської ведучої Варнави горе в родині
GlavRed
2025-02-12T18:27:05Z
На Чернігівщині покидьки скалічили кота і кинули в мішку помирати
Украина Криминальная
2025-02-12T18:06:52Z
У Хаджибейському районі Одеси у ДТП загинув чоловік: подробиці аварії
VGorode
2025-02-12T17:54:50Z
Шахраї виманили у чотирьох українців понад 156 000 гривень
InternetUA
2025-02-12T17:19:39Z
У Мелітополі пролунали вибухи: росіяни заплуталися у заявах
Telegraf
2025-02-12T16:42:06Z
На Теребовлянщині чоловік побив до смерті сусіда
Украина Криминальная
2025-02-12T16:30:07Z
СБУ затримала агента рф з Київщини, який шпигував за ЗСУ
InternetUA
2025-02-12T16:16:52Z
Італія завдала потужного удару по мафії Коза Ностри
360ua.news
2025-02-12T16:00:10Z
Черговий "сухар" для Трубіна: Бенфіка мінімально обіграла Монако у Лізі чемпіонів
24tv
2025-02-12T22:09:41Z
Ліга чемпіонів УЄФА. «Бенфіка» з Трубіним виграла в Монако,«Баварія» - в Шотландії
УкраинФорм
2025-02-12T22:03:56Z
Левандовські: Ямал – надзвичайно талановитий гравець, але велике значення має його оточення
Football.ua
2025-02-12T21:57:37Z
Лідер АПЛ оступився: Миколенко допоміг Евертону вирвати нічию проти Ліверпуля
24tv
2025-02-12T21:51:05Z
Евертон із Миколенком в останній атаці вкрав перемогу у Ліверпуля
Football.ua
2025-02-12T21:45:57Z
Плімут разом з Таловєровим розгромив Міллволл
Football.ua
2025-02-12T21:45:06Z
Салах побив 30-річний рекорд АПЛ
Football.ua
2025-02-12T21:15:17Z
Суперник Берінчика спробував влаштувати розбірку з українцем на дуелі поглядів
ZN UA
2025-02-12T21:07:37Z
Челсі не зможе розраховувати на Ніколаса Джексона до квітня
Football.ua
2025-02-12T21:01:13Z
На фронті 112 бойових зіткнень, основні наступальні зусилля росіяни зосереджують на двох напрямках
УкраинФорм
2025-02-12T21:30:15Z
Атака російських дронів: у низці областей - повітряна тривога
УкраинФорм
2025-02-12T20:48:11Z
Синоптики прогнозують 13 лютого в Україні невелике потепління
Комсомольская правда
2025-02-12T20:34:45Z
У Києві оголошено повітряну тривогу
ГЛАВКОМ NET
2025-02-12T19:36:44Z
Військовий розповів, як воюють "бусифіковані": "Вже за пару тижнів..."
Знай
2025-02-12T19:30:55Z
Зброя 19 століття проти сучасних дронів: бійці ЗСУ знайшли місце кулемету "Максим"
Фокус
2025-02-12T19:28:45Z
Дрони окупантів полюють на цивільних, – воєнна кореспондентка про умови життя в Херсоні
24tv
2025-02-12T19:24:20Z
Передавав дані про ЗСУ другу з армії РФ: поліція викрила зрадника з Херсона
InternetUA
2025-02-12T19:16:25Z
У зоні активних бойових дій на Донеччині залишається ще 221 дитина - ОВА
УкраинФорм
2025-02-12T19:03:39Z
Лякає до мурах: чому горор "Чорний телефон" підкорив глядачів та коли вийде друга частина
24tv
2025-02-12T21:39:14Z
"Я стала бабусею": Сєдокова приголомшила черговою новиною
GlavRed
2025-02-12T21:27:55Z
Молода дружина 75-річного Річарда Гіра показала смішне селфі з актором
GlavRed
2025-02-12T21:27:23Z
Зняла спідницю: зрадниця Лоліта закотила бунт під час концерту
GlavRed
2025-02-12T20:27:24Z
"Новий етап": співачка MamaRika повідомила про кардинальні зміни в житті
GlavRed
2025-02-12T20:27:17Z
3 неймовірні романтичні серіали, які повернуть віру у справжнє кохання
24tv
2025-02-12T19:48:46Z
Прикутий до ліжка: у легендарного Девіда Йогансена діагностували четверту стадію раку
24tv
2025-02-12T19:36:09Z
Анна Кошмал здивувала Мережу стійкою на руках на останніх термінах вагітності
GlavRed
2025-02-12T19:27:45Z
Наталія Могилевська - "Я танцювала" – 6 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-02-12T18:57:23Z
13 лютого: яке сьогодні свято, традиції та заборони
ГЛАВКОМ NET
2025-02-12T22:06:51Z
Нідерланди передадуть Україні 25 бронемашин YPR
Европейская правда
2025-02-12T21:54:53Z
Німеччина передасть Україні близько 100 ракет для IRIS-T
УкраинФорм
2025-02-12T21:42:16Z
Уряд Латвії планує передати Україні батальйонний комплект бронетранспортерів
iPress
2025-02-12T21:33:33Z
Вітання з днем народження жінці українською: красиві побажання
Telegraf
2025-02-12T21:09:24Z
Чотири сценарії: експерти розповіли, що чекає армію рф після війни в Україні
Политека
2025-02-12T20:42:09Z
Американські розробники представили атомну бойову субмарину класу Virginia
InternetUA
2025-02-12T20:42:00Z
Освітній омбудсмен розповіла, кого з учнів можна було б залишати на другий рік навчання
24tv
2025-02-12T20:30:05Z
На Масляну: рецепт млинців на окропі
Фокус
2025-02-12T20:12:47Z
Чи може вода зволожити суху шкіру
Знай
2025-02-12T20:51:57Z
За лікування не візьмуть ані копійки: які медичні послуги українці мають отримувати безкоштовно
Знай
2025-02-12T20:33:53Z
В РНБО ухвалили рішення щодо нових санкцій та цін на 100 найважливіших ліків
Gazeta UA
2025-02-12T19:57:36Z
Багато хто ігнорує це завдання: як часто слід мити шторку з ванної
24tv
2025-02-12T19:57:05Z
Жінка спутала менопаузу з раком: які симптоми виявились тривожними
24tv
2025-02-12T18:33:31Z
Експерти назвали 7 видів риби з максимальною користю для організму
AgroNews
2025-02-12T17:25:14Z
Дослідники навчилися передбачати рак ще до народження людини
ITC
2025-02-12T17:01:35Z
Штучний інтелект притуплює розум при надмірному його використанні
InternetUA
2025-02-12T16:28:03Z
TikTok-інфлюенсери та медики почали носити Apple Watch на щиколотках, і цьому є логічна причина
24tv
2025-02-12T16:03:04Z
За кіло каші доведеться віддати 93 грн: супермаркети оновили ціни на рис, гречку та макарони
Знай
2025-02-12T21:12:38Z
Український зерновий сектор очікує суттєве скорочення – прогноз USDA
Хвиля
2025-02-12T21:06:40Z
Долар та євро раптово "злетіли": НБУ встановий новий курс валют
GlavRed
2025-02-12T19:27:41Z
ПФУ розкрив ситуацію з виплатою пенсій, субсидій та лікарняних: чи чекати українцям грошей
Хвиля
2025-02-12T19:27:39Z
Єврокомісія призначила членів Аудиторської ради Ukraine Facility
УкраинФорм
2025-02-12T19:22:00Z
Виплавка сталі в Україні зросла після піврічного падіння
AgroNews
2025-02-12T19:13:35Z
У США інфляція в січні досягла найвищого за пів року рівня
УкраинФорм
2025-02-12T19:00:44Z
Фігурують 8 млрд доларів у біткоїнах: якого росіянина поміняли на американця Фогеля
Фокус
2025-02-12T18:42:45Z
ЄС розглядає обмеження цін на газ
360ua.news
2025-02-12T18:42:33Z
Створено генератор, який перетворює вихлопні гази на електрику: як працює
InternetUA
2025-02-12T21:33:00Z
Журналісти випробували економічність Volvo FH Aero 500 I-Save
AutoCentre
2025-02-12T18:13:57Z
За ціною смартфона: презентовано найдешевший електричний Suzuki
Фокус
2025-02-12T18:00:12Z
Range Rover Velar EV готується до бою з Porsche Macan Electric
AutoCentre
2025-02-12T17:09:06Z
Німецькі вчені представили інноваційну ШІ-розробку для моделювання поведінки акумуляторів
ГЛАВКОМ NET
2025-02-12T17:06:15Z
Легенда повертається: Toyota відродить знаменитий спорткар
Фокус
2025-02-12T17:06:06Z
1300 км ходу за ціною від $11 тис: Geely випустила плагін-гібрид Galaxy L6 EM-i
ITC
2025-02-12T17:01:06Z
Як перевірити двигун при купівлі авто: потрібен лише аркуш паперу
GlavRed
2025-02-12T16:27:15Z
Hyundai готує серійний N Vision 74 та нові позашляховики
AutoCentre
2025-02-12T16:13:27Z
Путін накопичує ресурси для війни у 2025 році й веде певну дипломатичну гру, – ЦПД
24tv
2025-02-12T22:00:13Z
Видавець The Sun офіційно вибачився перед принцом Гаррі за втручання в особисте життя
InternetUA
2025-02-12T21:54:53Z
Міністр заявив, що угода зі США про корисні копалини дасть Україні післявоєнний "щит безпеки"
24tv
2025-02-12T21:54:03Z
Європейські союзники відреагували на розмову Трампа з Путіним — Politico
TSN
2025-02-12T21:48:23Z
Трамп схвалив зняття питання про членство України в НАТО, – CBS News
ГЛАВКОМ NET
2025-02-12T21:48:07Z
Контракти для 18 – 24-річних добровольців: у ЦПД попередили про дискредитаційну операцію Росії
24tv
2025-02-12T21:39:30Z
Трамп мав «тривалу та продуктивну» розмову з Путіним: деталі
ГЛАВКОМ NET
2025-02-12T21:39:20Z
Керівник Мінфіну США зустрівся з прем'єром Шмигалем
iPress
2025-02-12T21:33:48Z
У Росії відкрили новий спосіб боротьби з бізнес-конкурентами: за допомогою FPV-дронів
ZN UA
2025-02-12T21:33:46Z