Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Вдячний Червоному Хресту за цю можливість і за те, що повірили і допомогли. Ми навіть перевершили очікування, бо планувалося встановити 40 будиночків, але завдяки чудовій роботі команд їх 56. З одного боку, це не так багато, але з іншого – це 16 сімей, які отримають ключі від цих будиночків», - зазначив голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Сергій Сухомлин.
Встановлення та повне облаштування модульних будинків профінансував італійський Червоний Хрест. Кожен із них має площу 45 кв. м та складається з двох спалень, кухні-студії та ванної кімнати. Усі будинки обладнанні меблями та побутовою технікою.
За словами секретаря Житомирської міської ради Галини Шиманської, для модульного містечка з місцевого бюджету спрямували 46 млн грн. За ці кошти облаштували мережі водопостачання та водовідведення, зовнішнє освітлення, електромережі та благоустрій.
Загалом у модульному містечку проживатимуть 155 людей. Це переселенці, серед яких є сім’ї військовослужбовців, які захищали Україну, багатодітні родини, люди з особливими потребами, а також три сім’ї житомирян, чиє житло зруйноване російськими обстрілами.
Люди, які оселяться в модульних будинках, приїхали з Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької областей та Автономної Республіки Крим.
Усі будинки модульного містечка перебувають у комунальній власності Житомирської громади. Люди можуть проживати в них стільки, скільки потрібно, сплачуючи лише комунальні платежі.
Як повідомляв Укрінформ, у вересні на Закарпатті відкрили модульне містечко для переселенців.