Як передає Укрінформ, про це в телеефірі заявив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін.
"Майже 700 заявок вже надійшло. Перша група - підписали контракти і відправилися на навчання. Це представники не лише Польщі - це українці, які мешкають в різних країнах Європи: в Чехії, Німеччині, Ірландії. Представники різних професій. Дехто з них має військово-облікову спеціальність, дехто - ні, але вони всі будуть проходити базову військову підготовку з інструкторами із країн НАТО, а не лише з польськими інструкторами", - сказав він.
За словами речника, добровольцям забезпечать фахову військову підготовку. Також вони отримають всі бонуси, які отримали люди перед підписанням першого контракту.
"У процесі проходження базової військової підготовки можна отримати іншу військову облікову спеціальність, а також після проходження БВП можна відправитися вже на фахову підготовку на базах НАТО. Люди будуть навчені за сучасними методиками і будуть максимально підготовлені на сучасній західній техніці", - додав Лазуткін.
Він зазначив, що всі витрати на розміщення та харчування беруть на себе представники Польщі. Також багато заявок на приєднання до Українського легіону фіксують і від жінок, але поки підписали контракти та вирушили на навчання виключно чоловіки.
"Добровільно долучитися до Сил оборони бажають українки, які знаходяться за кордоном. Різні в них побажання з приводу посад. Вони зараз розглядаються, проходять співбесіди. Процес йде і вони однозначно долучаться. Поки що про кількість важко говорити, тому що повинен пройти якийсь проміжок часу", - зауважив речник.
Дмитро Лазуткін підсумував, що добровольці спочатку пройдуть базову військову підготовку, наступним етапом буде отримання фахової підготовки, а потім відбуватиметься бойове злагодження. Також Міноборони розглядає Український легіон як єдину структуру.
Як повідомляв Укрінформ, перша група добровольців зі складу Українського легіону підписала контракти зі Збройними силами України.