MY.UAНовини
Росія готується до обстрілів упродовж усієї зими: скільки ракет накопичила і що під прицілом
Росія готується до обстрілів упродовж усієї зими: скільки ракет накопичила і що під прицілом

Росія готується до обстрілів упродовж усієї зими: скільки ракет накопичила і що під прицілом

Скільки крилатих ракет Х-101 ворогу вже вдалося накопичити та які об'єкти під прицілом росіян насамперед, у розмові з 24 Каналом розповів керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко. Більше деталей – читайте далі у матеріалі.

Скільки ракет накопичили окупанти

Минулого тижня пропагандистські ЗМІ писали, що ракетних атак начебто більше не буде. Утім, 11 листопада Росія підіймала МіГи, ми очікували на запуск "Кинджалів", але цього не сталося. Росіяни таки вдарили по цивільній інфраструктурі Кривого Рогу. Ви повідомляли, що ворог значно накопичив кількість ракет і готується до масованих обстрілів. Скільки зараз накопичено ракет і навіщо вони роблять цю імітацію?

Насправді зараз ворог накопичив 117 крилатих ракет Х-101. Це десь на два масованих обстріли. Відповідно, ми пам'ятаємо, що масовані обстріли у нас понад 2 місяці вже не відбуваються. Упродовж цього часу Росія використовує дешеві та малоефективні "Шахеди" для ударів по енергетиці в Сумській області, на Житомирщині й не тільки. "Шахеди" ефективні виключно для терору цивільних.

Через санкції та певні проблеми у ВПК ворог дуже повільно виробляє саме ракети. Тож шляхом використання "Шахедів", без інтенсивного використання крилатих ракет, Росія накопичила їх на аеродромах стратегічної авіації. Зараз авіація вже готова до застосування й ракети є.

З огляду на те, що понад 2 місяці не було масованих обстрілів, ворог проводив сьогодні (11 листопада – 24 Канал) імітаційні тренування, дії. Відповідно, повністю відпрацював елемент завдання масованого ракетного удару з використанням МіГів, з використанням стратегічних бомбардувальників. Тож фактично провів імітацію обстрілу, демонструючи, що у нього все вже є для того, щоб вражати українську інфраструктуру і, на жаль, тероризувати цивільне населення.

Про "розмову" Путіна і Трампа

Також тут варто звернути увагу на доволі цікавий момент. За день до цього The Washington Post написали статтю, що буцімто була розмова Владіміра Путіна з Дональдом Трампом. Сьогодні це спростували, але начебто в цій розмові Трамп просив Путіна не робити ескалацій. Знаєте, такий дивний збіг: виходить ця стаття The Washington Post і вночі злітає стратегічна авіація, демонструючи, що Росія, мовляв, нікого не слухатиме.

Відбувається підняття ставок і паралельно після цього спростовується факт самої розмови. Я не виключаю, що росіяни самі могли вкинути таку дезінформацію в західні медіа. Вони дуже давно вміють це робити й дуже давно роблять вкиди у вигідний момент, підвищуючи ставки або маніпулюючи інформацією для впливу як західні еліти, так і українське суспільство, українську владу.

Росіяни постійно це роблять. У них є мережа лобістів у США, яку вони регулярно використовують. Зокрема, їхня служба зовнішньої розвідки, яка з ними працює. Через цих людей вони намагаються просунути в ті чи інші медіа у США, так би мовити, "інсайди".

На які маніпуляції піде Росія найближчі 2 місяці

Ви повідомляли про те, що росіяни зараз намагатимуться створити максимальний хаос із вкидами у західні медіа і через колишній Twitter, а зараз мережа X. Яку інформацію вони вкидатимуть і навіщо?

Різного роду маніпуляції навколо мирних перемовин, різні "мирні" сценарії, які взагалі не відповідатимуть дійсності. Це вже частково відбувається.

Російські ботоферми доволі розповсюджені у мережі X, але не тільки ботоферми, вони створили мережу медіа. Тобто це фактично майданчики, які працюють як медіа в мережі X, мають відповідну верифікацію, існують на передплату, зокрема вони розміщені в країнах Близького Сходу, а також на Заході. Ці медіа мімікрують під нібито прозору роботу, а насправді потім починають просувати ту чи іншу риторику.

Наприклад, меседжі про переслідування російської церкви в Україні або інші вигідні Росії наративи. Тобто основна дезінформація проти України на Заході зараз крутиться навколо церкви.

До січня, до інавгурації Дональда Трампа, росіяни безпосередньо маніпулюватимуть різного роду інформацією. Вони намагатимуться у виданнях калібру The Wall Street Journal, New York Times, Washington Post і не тільки під офрек – під виглядом певних джерел, просунути вигідну їм інформацію та маніпуляції. До цього треба бути готовими, зокрема, нашим медійникам.

Звісно, це буде важко. Ми зі свого боку аналізуватимемо матеріали в медіа, оскільки так чи інакше маємо інформацією, яка закрита від публіки й розуміємо, що відбувається насправді. Будемо коригувати певні меседжі в західних медіа, які з'являються, розподіляючи, де правда, а де – неправда. Це дуже відповідально потрібно буде робити у ці 2 місяці.

Які об'єкти найбільша ціль ворога

Щодо масованого обстрілу, який можуть готувати росіяни. Деякі експерти кажуть, що вони якраз-таки можуть бити по енергетичному сектору і чекають холодів. Саме для цього і накопичують ракети. Чи є у вас інформація, яка може підтвердити або спростувати це?

Звісно, основна мета ворога давно була в тому, щоб вражати українську енергетику. І, звісно ж, накопичення ракет проводиться для того, щоб у ворога була можливість здійснювати декілька масованих ракетних обстрілів упродовж фактично всієї зими. Росія створює запас саме для цього.

Основний акцент у ворога давно був на енергетиці, зокрема навіть на розподільчих потужностях атомних електростанцій. Це велика загроза й потрібно активно звертати увагу міжнародної спільноти саме на цій загрозі, оскільки, так чи інакше, це війна з цивільними людьми. Енергетика – це не економіка війни, це більше економіка цивільного сектору.

Єдина умова, за якої можна зупинити російський наступ

Росія зібрала у Курській області 50 тисяч солдатів, зокрема північнокорейських. У The New York Times повідомили, що Росія готується до наступальних дій, які можуть початися найближчими днями. Чи відомо вам, коли цей наступ може розпочатися? І чи дійсно росіяни накопичили 50 тисяч військових для цього?

Насправді перевірка боєм вже відбувається. Відбулася спроба прориву північніше міста Суджі – район Погребки. Там ворог намагався прориватися з бронетехнікою. І західніше міста Суджа – Любимівка, там ворог також намагався прориватися, застосовував десантників.

Військові КНДР зараз "розмиваються" між підрозділами російської армії, яка там перебуває. Вони з'являються на бойових позиціях, потрапляють під обстріл, але в штурмах поки участі не беруть. Фактично вони проходять навчання в умовах реальної війни – вчаться керувати FPV-дронами, проводити розмінування тощо.

Відповідно, перевірка боєм була. Ворог вже втрачав танки Т-80, регулярно втрачає багі, на яких піхота намагається прориватися.

Потрібно розуміти, що Курщина є переважно лісистою місцевістю, доріг, порівнюючи, наприклад, навіть з тим же Сходом України, – там менше. Тож вузли, де можна закріпитися, – це населені пункти, до яких доводиться прориватися або по дорогах, або через лісисту місцевість.

Отже, ворогу буде дійсно важко вибивати Сили оборони й втрати там великі. Саме тому Росія зробила з запасом кількість піхоти та "приправила" цю піхоту "гарматним м'ясом" у вигляді військових КНДР. Там будуть важкі бої, насправді потрібно це розуміти, але Сили оборони готові до цього.


Військові КНДР поки не беруть участі у штурмах / Getty Images

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський сказав, що важливо продовжувати знищувати ворога на його території. Це важливо, аби росіяни не просувалися на інших напрямках, зокрема на Східному. Як ви думаєте, чи дійсно це ефективна операція і тактика зараз?

Я не даватиму оцінок головнокомандувачу ЗСУ, але з погляду картини, яка зараз вимальовується, – дійсно є велика концентрація ворожої армії на Курщині. Це не дало росіянам можливості перекинути посилення. Вони не можуть посилити підрозділи, зокрема на Півдні та Сході. Частково з Півдня російські підрозділи виводили на Курщину, що не дає їм можливості повноцінно наступати на Півдні, в Запорізькій області й так далі.

Хоча на Сході наступ росіян триває і вони займають населені пункти, активно діють на Курахівському напрямку, проте, за планами російської армії, в жовтні вони вже хотіли зайти в Покровськ. Цього не сталося. Відповідно, швидкість просування загальмована втратами, а втрати оцінюються від 1200 до 1400 російських військових за добу.

Якщо ми візьмемо навіть російську статистику, а вони можуть завищувати, то на контракт вони нібито залучають до 30 тисяч військових за місяць. Можемо порахувати, що з такими втратами російська армія все одно йде в мінус. Відповідно, сточується їх наступальний потенціал.

Рано чи пізно, враховуючи втрати техніки, цей наступальний потенціал можливо буде зупинити – коли втрати суттєво перевищуватимуть накопичення та прихід контрактників, добровольців у військо. Отже, на цьому етапі єдиний вихід для України – завдавати максимально великих втрат російським військам, щоб їх зупинити.

"Наступні місяці будуть вирішальними"

В ЄС хочуть тиснути на Північну Корею дипломатичним шляхом через участь військових КНДР у війні проти України. На вашу думку, чим небезпечна участь солдатів КНДР у війні на боці Росії? Якщо не буде, крім дипломатичної реакції, сильнішої позиції у Заходу, чи зможе країна-агресорка залучити у такий спосіб більше військових?

Насправді наступні місяці будуть вирішальними, тому що підготовка корейського військового до реальної сучасної війни займатиме від одного місяця до трьох. Якщо росіянам вдасться їх підготувати й військовий з КНДР зможе замінити на позиції російського солдата, то це вже буде велика проблема.

Тоді прибуватиме більше північнокорейців, і за відсутності сильної реакції Заходу вони це робитимуть. А це вже Європа, і перебування тут військових КНДР – загроза не тільки Україні, а в майбутньому й країнам НАТО. Адже за ними можуть приїхати іранці, сирійці. Також за 4 – 6 років з такою слабкою дипломатичною позицією, яка нині є у Заходу, країни Балтії можуть стати жертвами агресії Росії.

Враховуючи, що Сєргєй Лавров, міністр закордонних справ Росії, озвучує, що НАТО має повернутися до кордонів 1990-х років, то це означає, що країни Балтії, Польща та інші держави Європи не мають бути в НАТО. Росіяни озвучують як вони мислять, а способи, як цього досягнути, вони шукатимуть, якщо не давати їм сильно по зубах.

Тож зараз велика надія на прихід до влади у США Дональда Трампа і на зміну курсу дипломатії зокрема США на більш жорсткий, такий як був з 2016 року після першої каденції Дональда Трампа. Тоді на Близькому Сході він жорстко діяв проти Ірану, також жорсткі дії були й проти КНДР.

Варто нагадати, що під час своєї першої каденції Дональд Трамп вводив достатньо серйозні санкції проти Китаю, якщо їх знову застосувати, то від цього страждатиме також КНДР. Відповідно, Китай матиме більше стимулів впливати на Кім Чен Ина для того, щоб він забрав свої війська або більше, ніж зараз, не перекидав до Росії. Це дуже важливо.

Які об'єкти в Росії вдалося уразити

Російська армія практично повністю знищила авіабомбами місто Суджа на Курщині. Переселенці звідти вийшли на мітинг у Курську через невдоволення діями влади. Кажуть, що живуть в жахливих умовах і всім на них байдуже. Це означає, що у них наступило прозріння? Чи почують їх жителі інших російських регіонів і чи можуть переселенці достукатися до своїх же громадян, я вже не кажу про їхній уряд?

Прозріння у них я не помітив, оскільки вони так і не сказали, хто винний у війні та хто її розпочав. У них ця історія не сходиться – зруйнована Суджа та відсутність домівок з тим, що саме їхня влада розпочала війну. Саме вони 24 – 25 лютого 2022 року у Суджі влаштовували концерт, святкували, випивали на честь проходу російських колон, які рухалися на територію України. Є відповідні відео.

Зараз вони вже "шлунками" відчули, що щось не так: квартири їм не дали; невідомо, коли вони повернуться до свого житла; з ними ніхто не спілкується і фактично всім плювати на них. До того ж більшість з них взагалі не знає, що з їхнім житлом, тому що росіяни не висвітлюють руйнування міста Суджа, а воно знищене на 85% їхніми авіабомбами.

Росіяни, звісно, розповідатимуть, мовляв, це все Україна зробила, але жителі селища Глушкове на Курщині, які повернулися додому, вже побачили свої розграбовані будинки, а там стояла саме російська армія. Проте у Глушковому хоча б частково щось залишилось цілим, а в Суджі – ні.

Навіть після цього навряд чи вони прозріють. Вони просто вимагатимуть дати їм безплатне житло, стоятимуть в черзі по 5 років, будуть бігати, вимагати. Це дуже нагадує Радянський Союз. У підсумку поки вони мітингуватимуть в Курську – взагалі нічого не станеться. Якщо якимось дивом вони потраплять у Москву, до якогось чиновника, той подзвонить у Курськ, дасть по голові губернатору і той видасть комусь одну квартиру.

Але здебільшого інші люди можуть піти по кримінальних статтях. У Радянському Союзі партійні чиновники на місцях були дуже незадоволені, коли хтось добігав до Москви й там скаржився. Як правило, більшість людей, які туди добігали, досить жорстоко карали. Росія мало чим відрізняється від СРСР.

ЗСУ майже кожен день проводять успішні операції на території Росії, зокрема йшлося про можливий приліт в Саратові. Раніше у Брянській області було уражено склад боєприпасів, а в Тульській – атаковано хімкомбінат. Також лунали вибухи поблизу Москви. Пропагандистські ЗМІ писали, що, ймовірно, влучили у військову частину. Як російська влада пояснює це своїм громадянам, адже так звана "сво" триває чомусь на їхній території?

Частина пропагандистів калібру Ольги Скабєєвої намагаються у такий спосіб посилювати пропаганду ненависті у російському суспільстві, демонструють ці кадри. Вони кажуть, що це буцімто "київський режим" атакує та тероризує їхнє мирне населення, але російська армія йде вперед.

Російські воєнкори показують зазвичай цю історію нейтрально, тому що у них своєрідна аудиторія, яка цікавиться війною. Вони це демонструють, як перипетії війни, але акцентують на тому, що російська армія, мовляв, частіше проводить атаки й тут нічого дивного немає, треба перемогти. Такі меседжі вони транслюють.

Кожна атака на територію Росії має свої особливості. Наприклад, у Брянську ціллю був тактичний склад, де зберігалися КАБи, артилерійські боєприпаси, реактивні системи залпового вогню, боєприпаси. Відповідно, його ураження має тактичний характер на Курщині, де російська армія наступає – у них велика витратність боєприпасів і знищення таких складів порушує логістику.

Щодо ураження хімкомбінату у Тульській області, то там виготовлялися компоненти для вибухівки, зокрема, які використовуються для створення безпілотних систем. Якщо ж говорити про атаку на аеродром "Енгельс" в Саратові, то в цьому випадку поверталися бомбардувальники стратегічної авіації й з ними стався неприємний сюрприз. Це був досить непоганий задум.

А щодо вибухів, які чули біля Москви? Там теж працювала ППО, збивалися дрони, але місцеві публікували кадри, на яких зафіксовані влучання. Також йшлося про військову частину. Чи вам відомі деталі?

У цьому випадку краще лишитись без подробиць, бо до Москви зараз стягнули найбільше систем "Панцир" та С-400, які охороняють місто. Це ж фактично центр прийняття рішень, який впливає на громадську думку росіян загалом.

Навіть останнє опитування "Левади-Центру" свідчить про те, що найбільш втомлені від війни – люди, які живуть у прикордонні та інших регіонах. Найменш втомлені від так званої "сво" і найбільше хочуть її продовження – це пенсіонери, які живуть, як правило, в містах, і жителі Москви. Це ті, хто найменше постраждали від наших ударів.

Тож росіяни охороняють Москву дуже серйозно, але це добре. Потрібно постійно нагадувати, що до Москви можуть долітати дрони й щоб вони навіть не думали забирати звідти умовний "Панцир" ближче до Дагестану. Туди також по Каспійську долетіли дрони й уразили кораблі військово-морського флоту Росії.

У росіян не вистачає засобів прикрити всі стратегічні об'єкти, навіть ППО. Вони на європейську частину Росії стягнули практично все, що у них є. Так само в Криму. А все, що далі, як правило, не прикрите. Ця територія прикривається своєрідними аналогами наших мобільних груп, але ми добиваємо і туди.

Там немає кому і чим збивати, тому у росіян могло виникнути бажання відтягнути якийсь "Панцир" від Москви. Дуже добре, що дрони туди полетіли, тепер це бажання у них зникне на певний час.

Також з нашого боку це певний психологічний тиск, адже, якщо летить на столицю Росії, то, мабуть, місцеві теж трошки нервуються.

Нам дійсно потрібно нарощувати інтенсивність. Психологічно це може вплинути на думку росіян, якщо постійно Москва буде під нальотами дронів, але для цього нам потрібно ще нарощувати інтенсивність виробництва БпЛА. Це інвестиції, і нам є над чим працювати, але, з огляду на те, як ми динамічно збільшуємо кількість безпілотників, – впевнений, що у цьому сенсі також будуть певні позитивні рішення.

Про те, як Google виклав позиції ЗСУ на картах

Нещодавно Google виклав на картах розміщення військових систем ЗСУ. Ви писали, що мали зустріч і розмову з їхніми представниками. Яка була їхня аргументація, навіщо вони це зробили?

У Google керуються власною політикою, їхні карти не адаптовані під зони воєнних дій. Якщо раніше вони думали, що виклавши оновлення, наприклад, за 2023 рік, не завдадуть цим шкоди, то насправді вона також завдається, тому що там повністю видно малюнок і стратегію розміщення систем протиповітряної оборони й не тільки. Там можна знайти об'єкти.

Це стосується навіть не російської розвідки, яка може, наприклад, проводити космічну розвідку і мати закриту інформацію. Це стосується того, що будь-який розвідник з Бангладеш чи з якоїсь іншої країни має у відкритому доступі таку інформацію. Це неприпустимо.

Звісно, ми провели розмову. На щастя, ми були почуті, і ситуація була виправлена. Надалі наша структура та інші в нашій країні працюватимуть з Google для того, щоб унеможливити в подальших оновленнях потрапляння в публічний простір будь-якої інформації, яка загрожує національній безпеці України.

Тепер всі об'єкти заблюрені, у цьому плані все буде добре. Це насправді важливо і для інших зон конфлікту, наприклад на Близькому Сході для Ізраїлю. Він так само використовує частково системи ППО Patriot, як і Україна. Тому якщо буде видно малюнок їхнього розміщення, а оскільки Ізраїль маленька країна, то це надасть терористам додаткову інформацію. Це не дуже добре.

Тому у Google все почули, виправились і подякували. Дуже плідна та оперативна співпраця, я їм теж вдячний.

Теги за темою
КНДР
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Мерц ставить під сумнів вступ України до ЄС до 2034 року
ZN UA
2025-07-18T19:21:33Z
Трамп збільшив тарифний поріг для Євросоюзу до 15-20% у торговельних переговорах - ЗМІ
УкраинФорм
2025-07-18T19:21:25Z
Словаччина передчасно розповіла про поліцейську операцію з Чехією в Україні
Европейская правда
2025-07-18T19:19:38Z
Українські диверсійні групи заходили на 600 км вглиб РФ - Павленко
УкраинФорм
2025-07-18T19:15:28Z
Кремль нервує через тиск на російські медіа у Європі - розвідка
УкраинФорм
2025-07-18T19:09:13Z
В Нацполіції поки не розкривають жодних деталей щодо справи львів’янина Назарія Гусакова
InternetUA
2025-07-18T19:07:34Z
Експерт пояснив, що потрібно для звільнення Кінбурнської коси та виходу України до моря
FaceNews
2025-07-18T19:06:19Z
Трамп заявив про намір позиватися до WSJ через статтю про записку Епштейну
УкраинФорм
2025-07-18T19:00:21Z
В НАТО заявили про готовність вмить вдарити по Калінінграду: чому це не просто залякування
24tv
2025-07-18T18:54:31Z
Rheinmetall веде переговори з Румунією щодо створення спільного підприємства
Европейская правда
2025-07-18T19:22:29Z
Що робити, коли запізнилися на потяг: провідниця пояснила
TSN
2025-07-18T19:21:17Z
Трамп наполягає на мінімальному тарифі для всіх товарів з ЄС
ZN UA
2025-07-18T19:19:43Z
Ветерани ДТЕК зустрілися з Борисом Джонсоном
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T19:06:08Z
Сербська компанія, повʼязана з "Газпромом", укотре просить відстрочки від санкцій США
Европейская правда
2025-07-18T18:49:39Z
В Україні оренда квартир зросла до 47 тис. грн: скільки платять у великих містах
Фокус
2025-07-18T18:33:56Z
Дефіцит продуктів у Львівській області: через нестачу зростають ціни
Политека
2025-07-18T18:00:55Z
Топ-10 професій з бронюванням: що змінилось на ринку праці
24tv
2025-07-18T17:51:30Z
Штрафи для ФОП у 2025: хто ризикує через перевищення лімітів доходу
360ua.news
2025-07-18T17:42:46Z
Ось якого розміру мають бути біцепси у вашому віці
24tv
2025-07-18T18:39:33Z
МОЗ отримало велику партію вакцини ПЕНТА-Hib для захисту дітей від п’яти хвороб
360ua.news
2025-07-18T18:21:51Z
Що таке медикаментозний сон: коли його застосовують та наскільки він безпечний
24tv
2025-07-18T18:09:32Z
Знижує стрес, відновлює гормональний фон та зміцнює волосся: дивовижні властивості звичайної липи
Знай
2025-07-18T17:51:40Z
Генетично відбірні діти: у США тестують ембріони на шизофренію, рак і IQ, серед клієнтів – Маск
24tv
2025-07-18T16:15:30Z
У Вінниці відкрився центр психологічного здоров’я «Відновлення»
УкраинФорм
2025-07-18T15:57:22Z
Дослідження на мільйонах дітей ще раз спростувало брехню, яку поширюються антивакцинатори
24tv
2025-07-18T14:39:20Z
Як захистити килим від вицвітання на сонці: поради для довговічності
24tv
2025-07-18T14:36:41Z
У Трампа діагностували хронічну венозну недостатність - що відомо про цю хворобу
Gazeta UA
2025-07-18T14:33:20Z
Робота для пенсіонерів у Харкові: де готові платити від 25 тисяч гривень
Политека
2025-07-18T19:00:48Z
Найближчим часом буде масований обстріл: біля Києва вже працює ППО
GlavRed
2025-07-18T18:39:35Z
Обмеження руху в Чернівецькій області: де перекриють дороги
Политека
2025-07-18T18:31:10Z
Справжній потоп накрив Україну: синоптики та рятувальники б'ють на сполох
GlavRed
2025-07-18T18:27:49Z
3 знаки зодіаку, у яких після ретроградного Меркурія почнеться чорна смуга у житті
24tv
2025-07-18T18:24:05Z
«Доброкор»: у Росії створили нову схему вербування найманців на війну проти України
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T18:06:17Z
На Донеччині тривають найзапекліші бої: Сирський доповів Зеленському про ситуацію на фронті
Gazeta UA
2025-07-18T18:04:31Z
Україні прогнозують важкі літо-осінь 2025: Жданов попередив про масовані обстріли
TSN
2025-07-18T18:03:01Z
Грози та аномальна спека накриють Україну: Діденко розповіла, кому готувати парасольки, а кому - кондиціонери
Хвиля
2025-07-18T18:00:33Z
Мадяр: Ми не бачимо закінчення війни – ні завтра, ні, ймовірно, цього року
Лига
2025-07-18T19:06:38Z
Чи можна зрізати дерево на власному подвір'ї без дозволу
24tv
2025-07-18T19:06:10Z
Греція готується до аномальної спеки: названо дату
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T19:03:00Z
В Україні змінили процедуру обміну водійських прав: що потрібно знати у 2025 році
Хвиля
2025-07-18T18:51:44Z
У Болгарії виявили надгробну плиту ІІ століття із зображенням цілої родини
УкраинФорм
2025-07-18T18:45:44Z
Ніде в світі такого досі нема: експерт розповів, як Україна створила новий тип зброї
InternetUA
2025-07-18T18:45:39Z
Сергій Притула розповів, в якій країні навчатиметься його син і чи стоїть він на обліку в ТЦК
24tv
2025-07-18T18:45:27Z
Гендерний скандал у Warhammer: чому космодесантники перестали бути чоловіками
Фокус
2025-07-18T18:42:33Z
Чи можна відправляти панахиду раніше чи пізніше: священник назвав "правильний" час
GlavRed
2025-07-18T18:39:09Z
Хороших новин немає: Симоньян розповіла про стан Кеосаяна
GlavRed
2025-07-18T19:15:25Z
Вилитий Кіркоров: син Стоцької пішов ще й на зріст
GlavRed
2025-07-18T18:57:33Z
Руйнування будівлі в Буенос-Айресі: Netflix використав штучний інтелект у серіалі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T18:54:18Z
Батіг Індіани Джонса, подарунок від Гаррісона Форда, продали за шалені гроші: сума вражає
Фокус
2025-07-18T18:27:32Z
Після скандалу зі зрадою на концерті Coldplay Федоров анонсував цікаву послугу в Дії
24tv
2025-07-18T18:03:05Z
Disney бореться за Міккі Мауса в суді
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T17:42:12Z
Грала з кожної праски: яку пісню кожен українець чув у 2009 році
24tv
2025-07-18T17:18:26Z
Netflix змінив правила: ШІ вперше в справжньому серіалі – вибухова сцена в El Eternauta
Фокус
2025-07-18T16:57:11Z
Netflix уперше використав генеративний ШІ для спецефектів у серіалі
InternetUA
2025-07-18T16:52:39Z
Гороскоп на 19 липня: Овнам - зустрічі, Тельцям - пропозиція на співпрацю
FaceNews
2025-07-18T19:15:39Z
Несподіване місце, що приваблює комах у ванну кімнату: як цьому покласти край
24tv
2025-07-18T19:00:12Z
У мережі показали європейський острів, який з висоти нагадує відбиток пальця: у чому феномен
24tv
2025-07-18T18:39:34Z
Для чого насправді потрібна "Х" на спині піджака - стиліст розкрив таємницю
GlavRed
2025-07-18T18:27:46Z
Більше не треба гнути спину. Як зробити своїми руками крапельний полив
Telegraf
2025-07-18T18:06:20Z
Ці речі в секонд-хенді краще не купувати: тільки витратите гроші дарма
24tv
2025-07-18T17:57:47Z
Ніжні, соковиті та з хрусткою скоринкою: як приготувати зрази з кабачків
Telegraf
2025-07-18T17:54:40Z
Париж не за всі гроші світу: які визначні місця можна побачити абсолютно безкоштовно
24tv
2025-07-18T16:54:07Z
"Метод печерної людини": як зберегти прохолоду в спеку без кондиціонера
24tv
2025-07-18T16:45:54Z
На Прикарпатті власника підпільної ІТ-компанії викрили у співпраці з Росією
УкраинФорм
2025-07-18T19:09:37Z
На Вінниччині викрито злочинну групу, яка заволоділа паями померлих людей
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T18:48:53Z
В навчальному центрі шерифа Лос-Анджелеса стався вибух, загинули троє правоохоронців
Лига
2025-07-18T18:48:08Z
"Понабирали кредитів": українка розповіла, як її "Дію" зламали шахраї
Фокус
2025-07-18T18:36:30Z
Пообіцяли Telegram Premium: спецслужби РФ завербували українського підлітка новим способом
Фокус
2025-07-18T18:21:08Z
У Київській області – вибухи: працює ППО
24tv
2025-07-18T18:15:18Z
У Полтавській громаді впали уламки ракети
УкраинФорм
2025-07-18T18:12:41Z
Поліція затримала підозрюваного в підпалі греко-католицької церкви на Закарпатті
УкраинФорм
2025-07-18T18:09:06Z
Поліція склала протокол на адміністратора київського клубу, де звучали російські пісні
Комсомольская правда
2025-07-18T18:06:04Z
Слава Україні! Усик потужно завершив останню дуель поглядів із Дюбуа
Telegraf
2025-07-18T19:09:21Z
Арсенал та Челсі стежать за ситуацією навколо майбутнього Хаві Сімонса — Романо
Football.ua
2025-07-18T19:00:54Z
Викрали трофеї та кубки: у Франції зухвало пограбували експрезидента УЄФА Мішеля Платіні
24tv
2025-07-18T18:51:06Z
Ньюкасл хоче підписати захисника Челсі
Football.ua
2025-07-18T18:49:48Z
Юрій Паньків став спортивним директором Академії Руху
Football.ua
2025-07-18T18:31:42Z
Інтернасьйональ продовжив оренду вінгера Динамо
Football.ua
2025-07-18T18:24:58Z
Арсенал готується оголосити про підписання нового контракту з Нванері — The Telegraph
Football.ua
2025-07-18T18:01:31Z
Леннокс Льюїс сказав, коли Усику слід завершувати кар'єру
Gazeta UA
2025-07-18T17:54:30Z
Лукман повністю узгодив особисті умови з Інтером
Football.ua
2025-07-18T17:22:34Z
Жодних вологих серветок. Як правильно чистити екран смартфона
InternetUA
2025-07-18T19:13:19Z
Новий інструмент ChatGPT може виконувати доручення та керувати комп’ютером
360ua.news
2025-07-18T19:12:45Z
Монітори пишуть, що могли злетіти Ту: в ЦПД закликали бути уважними до тривог
24tv
2025-07-18T19:09:35Z
Чим відрізняються 2 дідусі: із загадкою впораються лише справжні інтелектуали
GlavRed
2025-07-18T19:06:58Z
Американські розробники представили новітній дрон Z1 класу Group II, що працює на водні
InternetUA
2025-07-18T18:28:22Z
У ChatGPT додалися функції агента-помічника
ZN UA
2025-07-18T18:24:40Z
Золото, бурштин і тисячі артефактів: археологи знайшли у Чехії масштабне поселення кельтів
24tv
2025-07-18T18:03:49Z
Що робити, якщо протекла батарейка: корисні поради на всі випадки життя
Фокус
2025-07-18T17:36:04Z
"Це яка мова взагалі? Сорі, я з Шотландії": фраза одеситки стала новим мемом у TikTok
Фокус
2025-07-18T17:12:16Z
Феєрійний мотоцикл з двигуном Ferrari V8 стає загрозою для суперкарів
Топ Жир
2025-07-18T19:18:46Z
Наступний електричний позашляховик від Porsche може викликати найбільше суперечок
Топ Жир
2025-07-18T18:48:28Z
Прощання з трасою: чемпіон «Формули-1» Дженсон Баттон завершить гоночну кар’єру після сезону 2025 року
ITC
2025-07-18T18:19:04Z
Плани Jaguar та Range Rover щодо випуску електромобілів несподівано відклали, повідомляють джерела
Топ Жир
2025-07-18T18:03:03Z
Цей легкий двигун видає потужність, яка перевершує більшість суперкарів
Топ Жир
2025-07-18T17:33:52Z
Бензин, гібрид або електро: General Motors показали семимісний кросовер за $10 000
Фокус
2025-07-18T16:57:42Z
Цей GR Corolla спочатку намагався наздогнати Porsche 911, а потім згорів у вогні
Топ Жир
2025-07-18T16:48:13Z
Subaru представила електрокросовер Uncharted — з розгоном до «сотні» за 5 секунд і запасом ходу 492 км
ITC
2025-07-18T16:28:32Z
Цей Volkswagen не потребує ідентифікації, щоб подарувати вам заряд енергії, який змусить вас злетіти
Топ Жир
2025-07-18T16:03:49Z