MY.UAНовини
Понад 120 трупів окупантів в одній посадці: розмова з комбатом про запеклі бої на Харківщині
Понад 120 трупів окупантів в одній посадці: розмова з комбатом про запеклі бої на Харківщині

Понад 120 трупів окупантів в одній посадці: розмова з комбатом про запеклі бої на Харківщині

Сили оборони чинять потужний спротив і, як розповів командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92 ОШБр Юрій Федоренко у розмові з 24 Каналом, лише в одній посадці завдовжки 200 метрів нарахували понад 120 тіл окупантів, і підрахунок продовжується. Більше деталей про ситуацію на Харківщині та бої – далі у матеріалі.

Про важкі бої на Харківщині

Якою є ситуація на вашому напрямку на Харківщині? Звісно, ті деталі, які безпечно розповідати.

На напрямку Глибокого все залишається без змін – ініціатива повністю на боці Сил оборони. Вдається своєчасно виявляти та нищити окупантів. Наші підрозділи мають можливості бити ворога на випередження і не давати їм реалізувати наміри та виконувати завдання, яке їм поставило командування. Йдеться про просування в глибину наших бойових порядків та наближення до адміністративних меж Харкова.

На поточний момент ситуація повністю контрольована. Дякую українцям за підтримку Сил оборони. Завдяки вам ми маємо мінімальну кількість техніки, яка необхідна для високоефективного виконання бойових завдань.

Інший відтинок – це Куп'янщина. Там складно, бо це на сьогодні один з пріоритетних напрямків для противника. Там активно застосовують авіацію з керованими авіабомбами. Завдають ударів як по правому берегу, так і по лівому, знищуючи під нуль житлову забудову.

Додатково противник мав завдання до 1 листопада вийти та закріпитися в Куп'янську-Вузловому. Завдяки опору та спільній роботі різних підрозділів Сил оборони України, які працюють як єдиний механізм, ворогу не вдалося це реалізувати. Сьогодні окупанти лише частково закріпилися в населеному пункті Кругляківка. Сили оборони працюють, аби вибити противника з тих позицій і укриттів, які вони зайняли.

Також противник намагається розширити плацдарм і рухатися в напрямку населеного пункту Колісниківка, але спротив Сил оборони дуже міцний. Лише в одній невеликій посадці завдовжки у 200 метрів ми нарахували більш ніж 120 тіл окупантів. Підрахунок ще триває. Тут не враховуємо окупантів, які загинули в укриттях, що присипані сміттям та гіллям.

Лише уявіть, яка інтенсивність штурмових дій від противника. Вони буквально йдуть по тілах своїх, але намагаються виконати завдання.

Де розташована Колісниківка: дивіться на карті

Задум окупантів до Нового року

Чому противник так робить? Може скластися враження, що вони максимально вмотивовані, але ні. Насправді система працює дещо по-іншому. Переважна більшість російських окупаційних військ була мобілізована через "соціальний договір" всередині Росії. Маю на увазі рекрутингові програми.

У провінційних містах та селах чоловіки йдуть на війну. Їх віддають за грошову компенсацію в разі загибелі. Сім'ї погоджуються на те, що їхній чоловік, брат, син загине на українській землі. Тому російське окупаційне керівництво має повний інструмент впливу на таких військових. Не виконав завдання? Розстріляли. Не виконав завдання? Показово принизили. Тому окупант боїться повертатися до своїх, не виконавши завдання.

Єдиний варіант, як вони можуть діяти – рухатися лише вперед. Сили оборони знищують переважну більшість окупантів. Йдуть неспівмірні втрати противника до тих результатів, які їм вдалося здобути. Інформаційні кампанії всередині Росії також сильно налагоджені. Окупант міг би здатися в полон, але він цього не робить. Він пускає собі кулю в лоб, але не йде в полон чи не повертається до своїх. Тому ситуація складна.

Чому я про це розповідаю? Щоб українці розуміли – ворог буде тиснути та буде перти. Найближчі місяці об'єктивно будуть складними. Ворог пробуватиме отримати максимальний результат на полі бою до стабілізації політичної ситуації у наших стратегічних партнерів. Ми маємо бути готові до максимального спротиву. Для цього потрібно не піддаватися чварам всередині нашої держави. Росія також хоче на це вплинути.

Тому в міру можливостей потрібно обов'язково підтримувати Сили оборони. Маємо бути міцнішими, потрібно досягнути ще більшого рівня єдності. Навіть більшого за той, який був на початку повномасштабної війни. Тільки так зможемо вистояти й дати можливість нашим дипломатам домовитися про додаткові пакети підтримки для України, про санкції та окремі номенклатури озброєння. Зокрема й про далекобійне для ударів по Росії.

Безпілотники, які були направлені по військових об'єктах в бік Москви, сильно впливають на емоційний стан тих, хто приймає рішення в Кремлі. Москва донедавна перебувала в зоні безпеки. Тепер все зовсім по-іншому. Це впливає на тих, хто ухвалював рішення про початок війни. Отже, нарощуємо спроможності й тримаємо стрій. Я вірю, що нам вдасться вистояти, зберегти українську державність, зберегти національну ідентичність та єдність.

Ви кажете, що впродовж останнього часу ворог активізувався на Куп'янському напрямку. Чого добиваються окупанти? Вони пробують зробити собі ширший плацдарм?

Додатково до тих ділянок, де зараз дуже гаряче, ворог намагається інтенсивно діяти ще й в Харківській області. Які у них цілі та завдання? До 1 листопада вони мали вийти на Куп'янськ-Вузловий та повністю зайняти плацдарм на лівобережжі річки Оскіл. Якби вони змогли це зробити, то почали б форсувати Оскіл, щоб вийти на правий берег. Без цього плацдарму форсувати річку наразі практично неможливо.

У 2022 році, коли ми форсували її у межах Харківського контрнаступу, це було дуже складне випробування. Тоді не були настільки розвинені безпілотні системи, зокрема FPV-дрони, нічні бомбери та багато чого іншого, що дає можливість високоточно нищити ворога.

Для ворога, в межах завдання окупувати Україну, Харківська область також є важливою. Зокрема й ті місця, які межують з Луганською областю. Вони хочуть мати максимально велику "буферну зону". Тому противник рухається у визначеному напрямку. Для них принциповим завданням було заволодіти лівобережною Куп'янщиною. Це дає передумови для виходу на правий берег та подальшої окупації.

Однак противнику вже не вдалося виконати це завдання. Терміни зміщені. Вони намагатимуться зробити це до Нового року. Чи вийде у них? За моїм переконанням, якщо буде стабільне забезпечення Сил оборони та надійна підтримка від української нації, то шанси у противника малоймовірні. Тож тримаємо стрій і активно продовжуємо бої, які точаться і зараз.

Що зараз є перемогою для України

Поки ЗСУ на фронті використовують дрони, аби нищити окупантів та їхню техніку, самі росіяни влаштовують полювання FPV-дронів за цивільним населенням. Наскільки часто такі ситуації трапляються на вашому напрямку і як можна протидіяти такій тактиці ворога?

Цілі та завдання, які ставить перед собою Москва – це не лише окупація території, корисних копалин, загальний вплив на Україну. Росія чітко визначила завдання – знищити українську державність, щоб держава Україна не існувала. Знищити всіх, хто вважає себе українцями.

Чи є ми для них у звичайному розумінні людьми? Ні. Вони не вважають українців людьми. Це позиція російської імперії, яка панує протягом століть. Це потрібно усвідомити нарешті. Певний час ми жили спільно в одній державі – в Радянському Союзі. І все одно росіяни не вважали нас повноцінними. Це їхня політика.

Вони гатять по цивільній інфраструктурі – пологових будинках, дитячих будинках, дитячих лікарнях, житловій забудові. Вони тренують своїх артилеристів та дронників проти українців на цивільній інфраструктурі. Це для них абсолютно нормальне явище. Нас для них не існує. Кожен має усвідомити, що з цим брудом і нечистю неможливо говорити про жодні правила ведення війни.

Інше питання – що є для України перемогою на поточний момент? Це збереження української державності, збереження української нації та в перспективі звільнення наших територій від окупантів. Що ми можемо зробити сьогодні для того, щоб противник не тренував навички своїх пілотів по цивільних українцях? Ми можемо його бити й давити на полі бою.

Як це відбувається на практиці? Хочу це донести та пояснити, тому що в інформаційному полі ми лише чуємо: "Крадуть, недостатньо, там дрони ніби випустили, а вони не приїхали…".

На конкретному прикладі. Кабмін каже, що збільшує кількість дронових програм. Водночас пересічний громадянин України телефонує своєму другу, брату, знайому на фронт, питає, що йому треба й той відповідає – безпілотники. Дисонанс виходить, правда? Одні кажуть, що буде багато, інші кажуть, що постійно не вистачає.

Тут треба пояснити, що в умовах поточного ведення бойових дій, ресурсу такого як ударні та розвідувальні безпілотники ніколи не буде вдосталь – чим більше розвідуваних засобів БпЛА, тим краще бачимо ворога; чим більше ударних, тим більшу категорію цілей можемо знищити й не дати можливості їхнім піхотинцям пройти до наших позицій. Тож безпілотники потрібні будуть завжди.

Правда полягає в тому, що державні програми масштабувалися, дронів дійсно стає більше, якість їхня також покращується. Однак цивільному населенню треба допомагати Силам оборони стільки, скільки триватиме ця страшна війна. Про це потрібно пам'ятати й тут нема ніяких спекуляцій. Чи є у нас проблемні питання всередині держави? Більш ніж достатньо. Ми молода держава і дійсно у нас є дуже багато проблемних місць.

Але чи є якась перспектива? Давайте конкретно поговоримо. Є затримки з далекобійною зброєю, з дозволом на застосування високоточної зброї. Наші дипломати борються за те, щоб переконати партнерів, що це необхідно робити сьогодні на позавчора. Але це не просто відбувається на словах.

Ми як держава змогли розробити, виготовити й ефективно застосовувати ударні безпілотники дальнього радіуса дії. Тобто ми не сидимо і не чекаємо, коли нам дадуть відповідні дозволи. Ми працюємо сьогодні вже над тим, щоб бити ворога в нього на території. Бо чим більше "висушимо" їх там, тим менше прийде свіжої сили на територію України для продовження бойових дій. Ми це вже робимо активно та показуємо всьому світу.


Український військовий / Getty Images

Ми вкотре показуємо світу, що лише сила проти Росії – як економічних санкцій, інша санкційна політика, так і безпосередньо пряме ураження на полі бою, призводить до того, що ворог відповзає. На тому чи іншому напрямку, в тому чи іншому аспекті. Тому, коли виникає думка в когось, що є якісь "великі дядьки", які все вирішують, а від нас на місцях нічого не залежить – це абсолютно хибна думка.

У 2022 році ніхто ставку на Україну не робив. Вважали, що за три дні нас дійсно не буде. Конкретно кожен, хто переглядає цей ефір; кожен українець завдяки своїй роботі, на своєму робочому місці; той, хто взяв до рук зброю; той, хто взявся волонтерити, допомагати – довели найкращим експертам, аналітикам, політикам, що вони помилялися. Ми можемо впливати на хід історії тут і сьогодні.

Для цього потрібно зберігати національну єдність. Не сваритися між собою і працювати максимально наполегливо. Для того, щоб нашим дипломатам, неважливо провладні вони чи опозиційні, дати можливості домовлятися про додаткове фінансування, підтримку.

Коли ми даємо аргументи в руки нашим дипломатам про наші досягнення, тоді, звісно, їм набагато простіше розбивати цю залізобетонну стіну й досягати необхідних результатів для України. Тому, товариство, саме від нас залежить те, де ми будемо сьогодні та де ми будемо завтра. Тримаємо стрій і безмежно дякую українській нації за те, що системно підтримуєте нас.

Важливий збір для батальйону "Ахіллес"

А ми дякуємо вам, пане Юрію. Не можу не спитати про вашу роботу над подоланням ворога. У вашого батальйону зараз є відкритий збір на магнітні датчики. Чи могли б ви нам коротко розповісти про цей збір і загалом пояснити, що це за обладнання.

Я розумію складну економічну ситуацію, але за останній період ми закрили збори на 5 мільйонів гривень на "ударні крила" і "крила-камікадзе", якими ми ефективно нищимо ворога. Це найдорожчі об'єкти, зокрема протиповітряної оборони.

Потім, ми за декілька днів закрили збори на плати ініціації. Це боєприпас, встановлений на FPV-дрони, який призводить до вибуху під час зіштовхування з ціллю. Сьогодні ми оголосили збір на плати, які допомагають нам ставити, зокрема мінні загородження для легкоброньованої та броньованої техніки противника, а також маневровної техніки такої, як багі та двоколісні мотоцикли.

Ці плани не дають можливості противнику наближатися до наших передових позицій. Це суттєво посилює Сили оборони. Відповідно, ці плати вартують грошей. Один боєприпас – це близько 1200 гривень.

Залежно від завдань, які стоять перед нами на полі бою, залежно від смуги відповідальності, інтенсивності бойових дій та характеру дій ворога за місяць ми можемо використати таких до тисячі одиниць. Без цієї плати ефективного опору не виходить. І, на жаль, вони поки що повною мірою не постачаються коштом державного фінансування, це тільки починає масштабуватися.

Тому, щиро просимо підтримати цей збір і, повірте, ми ніколи не робимо запит на те, що дійсно не потрібне для ефективної оборони нашої держави. Просимо підтримати та забезпечити, як завжди, наш з вами спільний результат на полі бою.

Теги за темою
Харківська область
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
До Землі наближається астероїд довжиною понад 115 метрів - NASA
УкраинФорм
2025-02-24T04:21:27Z
Apple iPhone 17 Pro отримає акумулятор на 5200 мАг
InternetUA
2025-02-24T04:01:15Z
У Японії розробили найбільшу в світі біогібридну роботизовану руку
УкраинФорм
2025-02-24T03:18:08Z
Вчені створили мініатюрний атомний годинник для точного GPS
InternetUA
2025-02-24T03:03:23Z
DeepSeek почав розкривати важливі елементи свого ШІ
InternetUA
2025-02-24T01:03:29Z
Чому у котиків м’які лапки: з’явилося наукове пояснення
TSN
2025-02-23T22:36:22Z
Користувачам iPhone радять не оновлюватися до iOS 18.4 Beta
InternetUA
2025-02-23T22:27:31Z
30 хвилин геймплея Gothic 1 Remake — безплатна демоверсія вже завтра
ITC
2025-02-23T21:48:10Z
Де помилка на малюнку: лише люди з "орлиним зором" побачать розгадку за 3 секунди
GlavRed
2025-02-23T21:27:19Z
Ребус для тих, у кого відмінний зір: треба за 5 секунд знайти цифру 24
GlavRed
2025-02-24T04:27:23Z
Для тих, у кого HD-зір: знайдіть захованого в кімнаті метелика за 7 секунд
GlavRed
2025-02-24T04:27:08Z
Підійде до будь-якого салату: улюблений соус французів з 5 інгредієнтів
24tv
2025-02-24T04:09:30Z
Щури втечуть і не повернуться ніколи: що потрібно зробити в домі та в саду
GlavRed
2025-02-24T01:27:24Z
Що приготувати з пекінської капусти: зірка "Мастер Шеф" Литвинова дала геніальний рецепт
Политека
2025-02-24T00:00:53Z
Це все просто марнування продукту: які помилки зіпсують елементарні в приготуванні печериці
24tv
2025-02-23T23:03:57Z
Багаторічний наліт з чайника можна видалити за 5 хвилин: метод приємно вразить
24tv
2025-02-23T22:24:45Z
Тест розкриє, наскільки ви зосереджені на особистих потребах — просто оберіть малюнок
TSN
2025-02-23T22:06:53Z
Wi-Fi завжди поруч: топ-8 ідеальних міст для цифрових кочівників
InternetUA
2025-02-23T21:28:07Z
Жінка намагалась провести за кордон чоловіка під виглядом німої сестри - ДПСУ
УкраинФорм
2025-02-24T04:06:06Z
Поблизу Нью-Йорка перекинувся човен: троє людей загинуло, ще троє постраждали
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T02:09:50Z
На Херсонщині рятувальники витягли собаку з 15-метрового колодязя
УкраинФорм
2025-02-24T01:57:44Z
На українсько-польському кордоні викрили контрабанду діамантів
УкраинФорм
2025-02-23T22:54:12Z
На Чорнобильській АЕС проводяться завершувальні рботи з ліквідації осередка тління
ZN UA
2025-02-23T22:03:37Z
У Деснянському районі столиці впали уламки ворожого безпілотника
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T21:15:03Z
Диво на кордоні. «Німий» чоловік, який прикинувся жінкою, заговорив
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T20:21:32Z
Жінка повірила шахраю і втратила 95 тисяч гривень
InternetUA
2025-02-23T20:07:16Z
Вибухи на Київщині: ОВА попередила про небезпеку
TSN
2025-02-23T20:06:27Z
Як старі друзі: Усик і Роналду розповіли про приємну зустріч
GlavRed
2025-02-23T23:27:07Z
Масстарт на чемпіонаті світу з біатлону 2025: як фінішували українці
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T22:48:01Z
Влахович оформив 50 результативних дій у Серії А за Ювентус
Football.ua
2025-02-23T22:36:26Z
Антоні зацікавив ще один топ-клуб
Football.ua
2025-02-23T22:15:57Z
Сосьєдад розібрався з Леганесом
Football.ua
2025-02-23T22:03:01Z
Ювентус мінімально здолав Кальярі
Football.ua
2025-02-23T21:42:39Z
Легендарний форвард Карпат перейшов у клуб, який виступає у Лізі чемпіонів
24tv
2025-02-23T21:37:41Z
Українські дзюдоїсти здобули «золото», «срібло» та 3 «бронзи» на Warsaw European Open
УкраинФорм
2025-02-23T21:27:02Z
Лупашко: Сподобалось, що Карпати діяли сміливо
Football.ua
2025-02-23T21:16:20Z
Влупить -21 і піде сніг: якою буде погода протягом тижня
GlavRed
2025-02-24T04:27:06Z
Близнюки – досить стримувати себе, Діви – час боротися за важливе: чоловічий гороскоп на тиждень
24tv
2025-02-24T04:21:57Z
Росіяни вдарили по Харкову КАБом, пошкоджено цивільне підприємство
УкраинФорм
2025-02-24T04:21:38Z
Київ зустріне тиждень без опадів: прогноз погоди на 24 лютого
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T04:00:08Z
Дрони атакували НПЗ в Рязанській області
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T03:03:44Z
На Козорогів очікують приємні моменти в особистому житті: гороскоп на 24 лютого
24tv
2025-02-24T03:03:37Z
Від -16 до +6: українцям розповіли про погодні контрасти у регіонах
Хвиля
2025-02-24T03:03:28Z
Комунальне підприємство «Вода Донбасу» отримало допомогу від Фінляндії
УкраинФорм
2025-02-24T03:03:14Z
У створеному пансіонаті на ТОТ Херсонщини скаржаться на аморальну поведінку російських ставлеників - ЦЖР
УкраинФорм
2025-02-24T02:15:46Z
Анатолій Анатоліч заступився за куму Loboda, яка продовжує співати російською
GlavRed
2025-02-24T00:27:18Z
Пропала грамота: дивитись онлайн
CutInsight
2025-02-24T00:09:21Z
Jerry Heil: сексуальні фото
CutInsight
2025-02-23T23:33:16Z
Кімната бажань: дивитися онлайн
CutInsight
2025-02-23T23:09:51Z
Співачка YAGODA презентує продовження легендарного хіта «Я ніколи нікому тебе не віддам»
Storyboom
2025-02-23T22:36:40Z
Євробачення-2025: конкурсант з Італії відмовився від участі
GlavRed
2025-02-23T22:27:00Z
3 короткі серіали до 10 епізодів, з якими ви впораєтесь за кілька вечорів
24tv
2025-02-23T21:57:39Z
Sunday news з Софією Єгоровою! До Перемоги!
FM-TV
2025-02-23T21:48:52Z
Пригоди Котигорошка та його друзів: дивитись онлайн
CutInsight
2025-02-23T21:36:39Z
Яке сьогодні свято 24 лютого 2025 року: як не накликати негаразди на свою родину
GlavRed
2025-02-24T04:27:41Z
Виплати чорнобильцям 2025: яку суму можуть отримати українці
Политека
2025-02-24T04:00:47Z
Сіре посвідчення: які пільги передбачені для сімей загиблих військових
ZN UA
2025-02-24T03:03:11Z
Швеція заявила про передачу Україні систем ППО на майже 113 мільйонів доларів
24tv
2025-02-24T02:15:54Z
Пенсія військовослужбовців в Україні: скільки можна отримати та за яких умов
Политека
2025-02-24T02:03:29Z
Війна в Україні не просто конфлікт між націями, а моральний іспит для всього світу - Вселенський Патріарх
УкраинФорм
2025-02-24T01:30:09Z
Уроки української: як сказати «коляска», «погрємушка», «пустушка»
ZN UA
2025-02-24T01:03:33Z
Львівщина обіцяє залишити виплати родинам Героїв Небесної Сотні, учасникам Революції Гідності, АТО та ООС
УкраинФорм
2025-02-24T00:40:34Z
Макс Барських: сексуальні фото
CutInsight
2025-02-24T00:33:46Z
У ЄС лікують довше: лікарка пояснила різницю між українською та європейською медициною
Хвиля
2025-02-24T02:24:06Z
Цю помилку в спортзалі роблять майже всі, а вона дуже впливає на результати
24tv
2025-02-23T19:36:21Z
Дієвий метод очищення уггі після зими: вони виглядатимуть як нові
24tv
2025-02-23T19:15:03Z
Синдром хронічної втоми: чому ви завжди виснажені та як з цим боротися
24tv
2025-02-23T19:03:38Z
Чому Кабмін заблокував благодійну програму для пацієнтів?
360ua.news
2025-02-23T18:30:13Z
4 причини, чому не тримається гель-лак: про це потрібно знати
24tv
2025-02-23T16:39:38Z
Секретні прийоми: стало відомо, що потрібно робити, щоб прокидатися менш млявими
Фокус
2025-02-23T15:06:26Z
Чоловіки в групі особливого ризику: лікарка назвала несподівану причину ранньої смерті
Хвиля
2025-02-23T14:30:00Z
Замінять каву: 5 напоїв, що швидко наповнять енергією
24tv
2025-02-23T13:51:19Z
Потрійний розрив: як відрізняються ціни на інтернет в Україні, Польщі та Німеччині
Хвиля
2025-02-24T04:03:07Z
Інша сторона медалі, або Як війна трансформує агробізнес
AgroPortal
2025-02-24T04:00:11Z
Тариф на газ в Україні з 1 березня 2025 року: що чекає споживачів
Политека
2025-02-24T03:00:32Z
В Україні розширили список компаній, які можуть стати резидентами Дія.City
InternetUA
2025-02-24T02:03:07Z
Виробництво чипів у США коштує вдвічі дорожче ніж на Тайвані
InternetUA
2025-02-24T00:01:27Z
Нацбанк попереджає про зростання фальшивих банкнот в Україні: які купюри підробляють найчастіше
Политека
2025-02-23T21:00:17Z
Від хліба до інтернету: які послуги та продукти найбільше подорожчають у 2025 році
Хвиля
2025-02-23T20:30:59Z
Ціни на кілограм коропа: де можна купити найдешевше
Политека
2025-02-23T20:30:02Z
Чи можливе перевищення вартості суборенди землі над вартістю оренди
24tv
2025-02-23T20:06:17Z
Збиває водіїв з пантелику: що означає секретна кнопка з "медузою" в авто
GlavRed
2025-02-24T04:27:45Z
Не вмикайте фари до запуску двигуна: механік розвіяв популярний міф
ТСН
2025-02-23T21:51:46Z
Ford відкликає кросовери Explorer та Aviator
360ua.news
2025-02-23T16:42:40Z
Як перевірити машину на штрафи в Україні: найпростіші способи
Политека
2025-02-23T14:33:41Z
Знайдено мотоцикл «Дніпро Соло» з нульовим пробігом
AutoCentre
2025-02-23T13:07:23Z
Як привітання на дорозі може стати причиною штрафу
360ua.news
2025-02-23T08:45:45Z
Honda оновила найпопулярніший сімейний седан
AutoCentre
2025-02-23T08:06:07Z
Водії можуть втратити права через відсутність одного предмета в авто
GlavRed
2025-02-23T04:27:49Z
Принци Вільям і Гаррі володіють секретною технікою водіння, яка рятує життя
24tv
2025-02-22T21:12:28Z
Трамп проти Зеленського: що стоїть за публічними атаками?
GlavRed
2025-02-24T04:27:59Z
У війні проти України Росія все більше спирається на Іран та КНДР - ISW
TSN
2025-02-24T04:21:40Z
Ранок, який змінив світову історію: третя річниця повномасштабного вторгнення Росії в Україну
24tv
2025-02-24T04:03:51Z
Австралія оголосила про найбільший з 2022 року пакет санкцій проти РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T03:42:44Z
Країни Європи пропонують зміни до американського проєкту резолюції ГА ООН щодо річниці російської війни
УкраинФорм
2025-02-24T03:34:22Z
Аналітики ISW назвали угоду, що означає повну капітуляцію України
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T03:33:59Z
Жорстокий і прагматичний: чию сторону у війні вигідно займати Ердогану
24tv
2025-02-24T03:30:42Z
Змінили позицію: на Трампа може чекати неприємний "сюрприз" в Саудівській Аравії
24tv
2025-02-24T02:42:50Z
Трамп висловив задоволення перемогою консерваторів на виборах у Німеччині
УкраинФорм
2025-02-24T02:30:09Z