![Сибіга скоординував з Леммі кроки під час головування Британії в Радбезі ООН](https://thumbor.my.ua/GhR2pZi3tRiFbsiSRoin8YQHF2g=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2Ff00923c9111328af2b9b65a09c2eb9e1.jpg)
Сибіга скоординував з Леммі кроки під час головування Британії в Радбезі ООН
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що під час зустрічі з своїм британським колегою Девідом Леммі скоординували наступні кроки під час головування Великої Британії в Радбезі ООН.
Про це він написав у соцмережі X (Twitter).
"Радий зустрічі з моїм колегою та другом із Великої Британії Девідом Леммі у Брюсселі для підтвердження міцності стратегічного партнерства між Україною та Великою Британією. Ми цінуємо лідерство Великої Британії у підтримці України. Скоординували наші наступні кроки під час головування Великої Британії в Раді Безпеки ООН", – написав він в соцмережі Х.
Зазначимо, що Андрій Сибіга 12-13 листопада перебуває з візитом в Брюсселі, де проводить низку двосторонніх переговорів з високопосадовцями ЄС і НАТО.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала