Про це повідомила дружина Президента Олена Зеленська в Телеграмі, передає Укрінформ.
«Вони називаються «Школи супергероїв». Бо діти, які в них навчаються, одночасно проходять багатомісячне лікування, фактично живуть у лікарнях, проте не хочуть відставати від шкільної програми. Лікуватися й навчатися водночас (та ще й під час війни) – це справді Вчинок. Вже 17 таких просторів працюють у лікарнях 13 міст України», - поінформувала Зеленська.
Вона додала, що «не лише учні тут мають префікс «супер». Те саме можна сказати про їхніх учителів».
Також Зеленська поінформувала, що напередодні вчительська спільнота «Шкіл супергероїв» – понад 150 фахівців з усієї країни – зібралася на конференцію в Києві, щоб поділитися досвідом та поспілкуватися.
«Рада можливості висловити їм своє захоплення й повагу. Тим більше, що маю честь уже три роки патронувати цей проєкт як державний. А цьогоріч у «Школи супергероїв» зайшла й команда моєї Фундації. Тому що одне з її завдань – забезпечити доступ до освіти всім дітям України», - наголосила дружина Президента.
Зеленська поінформувала, що за фінансування Фундації ще шість нових Супершкіл цього року з’явилися в лікарнях Львова, Вінниці, Полтави, Кривого Рогу, Одеси та Рівного.
«Попереду – створення ще шести нових осередків, а також відновлення Супершколи, яка діяла при «Охматдиті» та була зруйнована російською ракетою під час обстрілу в липні», - розповіла дружина Президента.
Як відомо, ДУ «Школа супергероїв» реалізується в межах флагманського проєкту «Освіта для всіх» від Міністерства освіти і науки України - на виконання Стратегії створення безбарʼєрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.
Фото: Телеграм\Олена Зеленська