MY.UAНовини
Припинення вогню — у 2025-му: як це може статися і який у цьому інтерес США та Китаю
Припинення вогню — у 2025-му: як це може статися і який у цьому інтерес США та Китаю

Припинення вогню — у 2025-му: як це може статися і який у цьому інтерес США та Китаю

2025 рік, цілком імовірно, стане роком укладення якоїсь угоди про припинення вогню, припускає аналітик Ігар Тишкевич. Питання "на яких умовах" — залежить від гнучкості України та вміння бачити картину цілком, тому що свої інтереси намагатимуться реалізувати і Росія, і Китай, і США.

Трамп, Путін, Сі та мир в Україні

Оточення Дональда Трампа ще до офіційного оголошення результатів виборів у США видало кілька заяв про можливі сценарії завершення війни в Україні. Точніше, її заморозки на поточному етапі. І якщо впродовж передвиборчих перегонів ішлося про, умовно, два варіанти планів — "тези Heritage Foundation" зі збільшенням допомоги Україні та примусу Путіна до поступок і "тези America First Policy Institute", що полягають у заморожуванні конфлікту за лінією дотику, — то останніми днями активно обговорюють саме останні. При цьому обидва умовних "плани" припускають початок переговорів між Україною і Росією без реалізації тези "кордону 1991 року". Різниця лише в тому, що більш активна позиція передбачає домогтися зміни балансу на лінії фронту і вже після цього говорити з Кремлем з позиції сили. Це робить повернення до кордонів можливим у межах політичного треку. Другий підхід передбачає заморозку тут і зараз з усвідомленням (але не обов'язково визнанням) неможливості повернення територій у найближчому майбутньому. Як ілюстрацію можна навести вже проговорювані тези "забути про Крим" або "дочекатися змін у Росії".

На цьому тлі Російська Федерація істотно посилює тиск на фронті. Попри досить великі втрати, ЗС РФ, хоч і не обвалили український фронт, але за останні три місяці домоглися найзначніших успіхів з 2022 року. А Путін, виступаючи на Валдаї, вкотре згадав про "стамбульські домовленості" — читай, російський ультиматум Україні. При цьому, попри різку риторику, Росії є куди поспішати з питаннями початку переговорів. Серед основних (і таких, що визнаються Кремлем):

  • зростання технологічного розриву між РФ і розвиненими країнами світу. Йдеться не тільки про держави умовного "Західного світу", а й навіть частину країн умовного "глобального Півдня";
  • зростання залежності російської економіки від КНР. Тут варто звернути увагу не тільки і не стільки на торговельний баланс, скільки на зростаючий ступінь технологічної та фінансової залежності російської економіки від Китаю. Фактично, Пекін робить із Москвою те ж саме, що Москва намагалася робити з Мінськом останні 30 років. Але у китайських комуністів виходить краще і швидше;
  • Росія втрачає геополітичний вплив. Центральна Азія вже не є "заднім двором РФ" і стає частиною умовного "китайського світу". На Кавказі різко зріс вплив Туреччини, на Балканах російські інтереси стискаються, поступаючись місцем реалізації інтересів згаданих вище КНР і Турецької республіки;
  • усередині Російської Федерації відбуваються колосальні за своїм майбутнім впливом демографічні процеси — умовна "російська складова вимирає", а чисельність населення підтримують приростом у національних автономіях і міграцією.

Усе це вже призвело до того, що, втративши лідерство в ШОС, Кремль не зміг нав'язати (або підтвердити) свій лідерський статус у БРІКС. Ба більше, якщо проаналізувати базову доповідь Валдайського клубу і нещодавній виступ Путіна, то напрошується висновок про зміну позиціонування. Навіть на своєму майданчику РФ уже не виступає з позиції лідера і "локомотива" змін. Російські спікери (і президент зокрема) багато говорять про багатополярний світ, але апелюють до колективних форматів "не Заходу", де не підкреслюють виняткову роль для своєї країни. Фактично Росія змушена почати позиціонувати себе як регіонального, але вже не глобального лідера.

Останнє — самопозиціонування Росії є одним із ключових у розумінні політики ключових світових гравців у питанні завершення війни в Україні.

Путін почав цей етап війни як елемент політики зі збереження статусу одного зі світових лідерів за Росією. Адже економічно РФ давно випала з пулу провідних держав світу. Технологічно теж. Політичний вплив поступово розмивався. Залишався єдиний козир — військова міць. Цей козир Путін і виклав у надії на швидкий успіх. І якби стався "Київ за три дні", РФ повернула б собі вплив на Кавказі, в Центральній Азії, різко б зміцнила позиції на Балканах, в Африці. Фактично, через силу, змусила б сприймати себе як одного з безумовних архітекторів нового світопорядку.

Розбита російська техніка під Києвом
Фото: Генштаб ЗСУ

Але "Києва за три дні" не сталося. Ба більше, Росія спіткнулася об опір держави, яку сама ж позиціонувала у світі як Failed State. Тобто Путін продемонстрував, що його "останній козир" у діалозі про геополітичне лідерство не є таким. І якщо 2021 року під час аналізу можливих змін світової системи часто говорили про трикутник Вашингтон-Пекін-Москва, то вже наприкінці 2022 року йшлося про діалог між КНР і США. Росія сама себе викинула з процесу. І тому слова Путіна січня 2023 року про те, що війна йде "за майбутнє Росії", були правдою. Поразка або навіть умовна "нічия" в російсько-українській війні позбавляла РФ умовного статусу ключового геополітичного гравця.

Така ситуація цілком задовольняла Пекін і Вашингтон. Адже, якщо говорити простими словами, набагато легше почати розмову про формування двополярного світу, ніж вести складний діалог у тристоронньому форматі. Ця ситуація задовольняла і Європейський Союз, для якого послаблення впливу Кремля на континенті також створювало додаткові можливості. Зокрема й у питаннях суб'єктивізації Союзу на світовій арені. Не менш вигідним послаблення Росії було і для нових регіональних лідерів. Починаючи від засновників БРІКС (крім РФ, природно) і, закінчуючи Туреччиною, Іраном, Саудівською Аравією.

Таким чином, повна поразка України була і залишається невигідною для більшості країн світу. Але "не програти" — не означає "перемогти".

На жаль, але повна поразка Росії і пов'язані з цим ризики глибокої кризи в РФ аж до загрози розпаду були (і значною мірою залишаються) невигідними ключовим гравцям:

  • для США розпад Росії означає дестабілізацію відразу в декількох регіонах. Що призведе або до кратного посилення впливу Китаю, або змусить Сполучені Штати повернутися до витратної політики "світового поліцейського" без гарантій її успішності. Що призведе до зростання безпекових ризиків і нового рівня ескалації з КНР;
  • для КНР Росія важлива як єдина, досить керована держава. У статусі регіонального (але не глобального) лідера з досить високим рівнем залежності від Китаю;
  • для низки політиків Європейського Союзу бачення Росії близьке до китайської позиції — єдина держава, досить потужна. Відмінність лише в оцінці ризиків китайського впливу на РФ. Для ЄС, природно, такий розвиток подій є небажаним;
  • для більшості незахідних держав (насамперед, регіональних лідерів) бажане збереження досить сильної (але, знову ж таки, без амбіцій на геополітичне лідерство) Росії.

Таким чином, для значної кількості світових держав поразка Росії також виглядає "невигідною". Ця позиція, до речі, змінюється. Адже ще два роки тому замість слова "невигідний" можна було використовувати "неприпустимий". Але швидкість змін вкрай мала. І тут є, зокрема, вина України, яка вкрай мало на зовнішньому полі комунікувала питання "пост війни". Тобто — що буде після закінчення війни і як можна нівелювати ризики від російської кризи в разі поразки РФ.

На цьому повертаємося до пари США-КНР. Обидві держави не бажають поразки України, але не бажають і повної поразки Росії. Отже, з їхньої точки зору, війна має бути зупинена десь між зазначеними крайніми точками.

Питання — де? І тут доречно згадати американсько-китайське протистояння і процес потрапляння РФ у залежність від КНР:

  • для Пекіна ідеальним моментом завершення війни був би початок переговорів після того, як російська економіка пройшла "точку неповернення" в технологічній і фінансовій прив'язці до Китаю. Простіше кажучи, в умовах, коли навіть зняття всіх санкцій не дасть змоги Росії повернутися до переважного використання європейських і американських технологій та фінансових інструментів;
  • для США потрапляння РФ у таку залежність від КНР є кошмарним сценарієм. Адже тоді Пекін отримує у своє розпорядження не лише сировинну базу Росії, а й, наприклад, логістику в Арктиці, різке посилення на Близькому Сході, на Африканському континенті. Тому для Вашингтона ідеальним моментом завершення мирних переговорів (або заморозки війни) щодо України є період "за п'ять хвилин до точки неповернення" падіння Москви в обійми Пекіна. Що дасть змогу, інтенсифікувавши співпрацю з Кремлем (можливо, не напряму, а через держави-посередники), підтримувати вигідний для себе рівень російсько-китайської конкуренції за зони впливу.

Таким чином, позиції, з яких зовнішні гравці підходитимуть до питання російсько-української війни, частково залежать і від рівня американо-китайських відносин. Сьогодні країни стоять на межі повноцінної торговельної війни. Але економіки обох держав взаємозалежні — переконатися в цьому можна, проаналізувавши обсяги і структуру взаємної торгівлі. З огляду на зростаючий економічний і політичний вплив Китаю — конфлікти, конкуренція неминучі. Причому в галузі нових технологій вони "невиліковні" — в умовах переходу до "економіки знань" держава, яка зберегла за собою (або отримала) технологічну перевагу, конвертує її в зростання політичного та економічного впливу. З іншого боку, і США, і КНР усвідомлюють необхідність у форматі майбутнього співіснування.

І тут доречно згадати про роль Трампа. Тим паче, що гаряча фаза протистояння Вашингтона і Пекіна почалася якраз за його правління. Протиріччя накопичувалися роками, а одним зі спускових гачків у 2017 році став... "зелений перехід" Китаю. Саме цього року КНР заявив про припинення приймання на утилізацію пластикових відходів зі США та ЄС (а це 60% відходів американського пластику). Дональд Трамп тоді оперативно організував азійський вояж (до речі, повторивши його 2019-го). Після чого (безрезультатної зустрічі з Сі) китайські комуністи стали загрозою, а в'єтнамські (В'єтнам погодився працювати з відходами) — хорошими хлопцями. Але тема відходів, повторюю, була лише "спусковим гачком" — суперечностей і бази для технологічних воєн було вже більш ніж достатньо.

Назріває новий етап китайсько-американського протистояння
Фото: Getty Images

Сьогодні, як не парадоксально, Трамп може знову зіграти у свою улюблену "човникову дипломатію". Але вже з іншим посилом. Мова, природно, не йде про відновлення відносин рівня 2010-15 років. Швидше, про вироблення рамок співпраці зі збереженням конкуренції за технології. Тим паче, що за такий формат може виступити значна частина його спонсорів. Включно з Ілоном Маском. Маск зацікавлений у китайській продукції та матеріалах, в азіатському ринку для своїх товарів. Зрештою, саме в КНР працює тесловська "гігафабрика", а питання її розширення було поставлено на паузу керівництвом КНР 2023 року.

Таким чином, досить велика ймовірність швидкого (після інавгурації) повторення Трампом азіатського вояжу. І від його результатів безпосередньо залежатиме позиція адміністрації американського президента щодо завершення війни в Україні.

Швидкий успіх (вкрай малоймовірний сценарій) діалогу Трампа і Сі може дати старт спільному тиску КНР і США на РФ і Україну відповідно. Причому, якщо Україна зможе грамотно вибудувати комунікацію на обох векторах, з примусом Росії до політичних поступок. Наприклад, у питаннях перспектив політичного треку повернення територій. Але, ще раз повторю, без створення "образу поразки" Росії. У разі впертості Путіна, цілком імовірний перехід США до роботи в логіці згаданих на початку тексту тез Heritage Foundation, які в українській пресі частіше називають позицією Помпео.

Збереження рівня конфронтації між США і Пекіном або зростання її рівня призведе до спроби США реалізувати алгоритм заморожування "як є", щоб спробувати використати фактор відновлення співпраці з РФ як інструмент впливу на КНР. Однак тут варто пам'ятати, що для США неприпустима "поразка України". І якщо Путін озвучить неприйнятні умови припинення війни, так само можливий перехід Трампа в більш різку позицію. Чи призведе такий формат до більшої залученості Пекіна у війну в Україні? Сумнівно: КНР не бажає брати на себе додаткові витрати з підтримання безпеки у світі або вплутуватися у війну, яка може вийти на рівень військового протистояння зі США.

Перспектива масштабування війни, до речі, лякає як Пекін, так і Вашингтон. І, наприклад, російська активність у залученні армії КНДР створює потенційні виклики обом столицям. Адже посилення (за рахунок нового досвіду) північнокорейської армії різко погіршує ситуацію на Корейському півострові. Що ставить КНР і США на межу військового протистояння. Це розуміє і Путін, працюючи одразу за кількома напрямками: адже крім північнокорейського чинника, є ядерний шантаж, розгойдування Близького Сходу, активність в Африці. В уявленнях російської сторони, така політика може призвести до того, що США і КНР синхронно вирішать працювати на якнайшвидше призупинення війни в Україні як одного з ключових чинників дестабілізації. Для нас це означає найгірший сценарій із масштабними поступками Росії.

Але уявлення Путіна, як і 2022 року, можуть виявитися далекими від реальності, оскільки як для Вашингтона, так і для Пекіна посилення геополітичного впливу Росії (а це буде в разі "перемоги" РФ і успіху шантажу) є вкрай небажаним. Тому спроби "перегнути палицю" можуть призвести до зворотного результату — схиляння США і КНР до домовленостей між собою.

Що в цьому всьому для нас?

2025 рік, цілком імовірно, стане роком укладення якоїсь угоди про припинення вогню. Питання "на яких умовах" залежить від нашої гнучкості та вміння бачити картину цілком. Зрештою, від того, чи зможе українське керівництво запропонувати своє (адекватне) бачення поствійни в регіоні та позиціонування України відносно ключових центрів сили. Для цього час і можливості є.

Автор висловлює особисту думку, яка може не збігатися з позицією редакції. Відповідальність за опубліковані дані в рубриці "Думки" несе автор.

Джерело

Важливо Чому радіють Маск і Дугін: чи стане Україна першою жертвою "нового світу" Трампа
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Предала свою страну и поехала развлекать россиян: хореограф из Украины перекроила себя
Comments UA
2025-01-09T20:57:54Z
Остап Ступка рассказал подробности романа с младшей на 35 лет возлюбленной
Комсомольская правда
2025-01-11T07:51:48Z
Известная украинская ведущая высказалась о проблемах в браке после рождения сына: "Меньше романтики"
TSN
2025-01-11T14:54:58Z
Седокова хочет забрать деньги покойного мужа, который убил себя: семья спортсмена в шоке
Comments UA
2025-01-09T21:21:07Z
Звезда "50 оттенков серого" Дакота Джонсон и Крис Мартин возобновили свой роман
Фокус
2025-01-22T09:30:18Z
Скандал на съемочной площадке: Джастин Бальдони против Блейк Лайвли
Корреспондент
2025-01-22T09:21:25Z
Список номинантов на «Оскар» может стать короче: какой скандал происходит вокруг главных фильмов года
Marie Claire
2025-01-22T09:00:43Z
Paramount объявила дату премьеры четвертой части Соника
Корреспондент
2025-01-22T08:51:43Z
Брак с Тищенко и работа на пророссийском канале: где сейчас "Мисс Украина-2008" Журавская и как выглядит
Telegraf
2025-01-22T08:51:07Z
"Это пример другим": Зеленский рассказал, где находятся его дети во время войны
Фокус
2025-01-11T11:51:36Z
Зеленский ответил на петицию об отмене раздачи "тысячи Зеленского"
Comments UA
2025-01-09T08:46:28Z
Германия создаёт новую дивизию для защиты стратегических объектов
Апостроф
2025-01-11T15:12:30Z
Женщин отпустят на пенсию досрочно: кому не нужно ждать 60 лет
Знай
2025-01-08T17:36:45Z
ПВО отразила атаку почти 100 "шахедов"
Корреспондент
2025-01-22T09:39:44Z
День Соборности: о каких уроках прошлого следует помнить Украине
ZN UA
2025-01-22T09:37:06Z
В Украину прибыла первая партия новейших немецких бронемашин Lynx
Апостроф
2025-01-09T14:00:11Z
Украинские полярники создали живую цепь единства ко Дню Соборности
Комсомольская правда
2025-01-22T09:28:35Z
Считают ли предателями украинцы людей на оккупированных территориях: опрос
Comments UA
2025-01-22T09:27:41Z
Трамп круто изменил обещание по поводу войны в Украине: на Западе узнали подробности
Comments UA
2025-01-09T20:30:37Z
В МИД РФ истерически отреагировали на адские санкции Байдена: каким ответом грозят
Comments UA
2025-01-11T18:42:38Z
Украина будет без ЕС и НАТО: кандидат в президенты Польши поставил ультиматум
Comments UA
2025-01-09T23:15:05Z
Сбежавший в Румынию детектив НАБУ оказался причастен к фальсификации дела ПриватБанка
Комсомольская правда
2025-01-11T17:12:43Z
Go Home: у Трампа произошел курьез с удалением испанского языка со страницы Белого дома
Апостроф
2025-01-22T09:36:05Z
"Непоправимо поврежденная": дизайнер шляпы Мелании Трамп рассказал как создал новый аксессуар за четыре дня
Фокус
2025-01-22T09:36:01Z
У Трампа готовят встречу с Путиным — Reuters
ZN UA
2025-01-10T17:33:22Z
Трюдо раскрыл карты: зачем Трамп угрожает сделать Канаду 51-м штатом США
Comments UA
2025-01-10T09:04:55Z
Россия и Путин предали Тегеран и Асада – иранский генерал рассказал подробности
ZN UA
2025-01-10T00:16:45Z
Ночью Россия атаковала Никопольщину и Киевщину
Комсомольская правда
2025-01-10T06:39:46Z
ВСУ выбили солдат Кима из села в Курской области. ВИДЕО
Новости Украины
2025-01-09T17:33:30Z
Оккупанты захватили населенный пункт в Харьковской области и продолжают наступать дальше
Comments UA
2025-01-22T09:42:49Z
Диверсия в Донецке: учасники движения "АТЕШ" сожгли военный автомобиль окупантов
TSN
2025-01-22T09:36:53Z
Загадочный символ на шевроне 30 ОМБр связан с воевавшим с татарами и московитами князем
Telegraf
2025-01-22T09:12:41Z
Гороскоп для знаков зодиака на 23 января 2025 года
Корреспондент
2025-01-22T09:09:33Z
Россияне массированно обстреляли Харьковщину: десять раненых, есть разрушения
ZN UA
2025-01-22T09:04:13Z
Сырский обратился к воинам: что сегодня происходит на фронте
Comments UA
2025-01-22T08:45:44Z
РФ возобновляет работу секретной базы подводных лодок в Крыму времен Холодной войны
Фокус
2025-01-22T08:42:52Z
Доллар в Украине приблизился к новой психологической отметке - курс валют
Известия Киев
2025-01-10T06:27:02Z
МИД ответил на манипулятивные заявления Венгрии относительно транзита и цен на газ
Европейская правда
2025-01-08T12:48:41Z
Работает ПВО: европейским авиакомпаниям не советуют летать в РФ
Корреспондент
2025-01-09T22:48:48Z
ДТЭК делает все возможное для усиления энергобезопасности Украины и Европы – гендиректор компании Тимченко для CNBC
Апостроф
2025-01-22T09:39:02Z
В России планируют транзит газа в Приднестровье, от покупки ресурса пока отказались
ZN UA
2025-01-22T09:34:34Z
Повышение тарифов госкомпаний может привести к уменьшению производства и массовым увольнениям - заявление «АрселорМиттал Кривой Рог»
Апостроф
2025-01-22T09:21:56Z
Совместные предприятия Украины и ЕС объединят экономики стран и позволяют увеличить производство – The Economist
Апостроф
2025-01-22T09:06:55Z
Цены стабилизировались, но лучше наедаться вперед: яйца стали доступнее — не факт, что надолго
Знай
2025-01-22T09:06:02Z
В Украине появятся новенькие банкоматы с функцией обмена валют: как будут выглядеть
Telegraf
2025-01-22T09:03:58Z
В Киеве столкнулись минивэн и автобус: есть погибшие, а среди травмированных - дети
Апостроф
2025-01-11T21:48:39Z
Удар по Запорожью: количество пострадавших возросло
TSN
2025-01-08T21:27:51Z
В Запорожье количество пострадавших возросло до 122
Корреспондент
2025-01-09T18:21:58Z
В Черкасской области задержали экс-начальника ТЦК за взятку в 2 тыс долларов действующему начальнику ТЦК
Известия Киев
2025-01-22T09:31:36Z
Число жертв пожара на горнолыжном курорте в Турции возросло до 76 человек
Апостроф
2025-01-22T08:57:56Z
Раненые люди и изуродованные дома: последствия атаки врага на Сумы
Апостроф
2025-01-22T07:39:18Z
В Сумах дрон попал в частный сектор, пострадали три человека
Комсомольская правда
2025-01-22T07:22:56Z
Суд дал реальный срок за СОЧ и отправил солдата в тюрьму, хотя тот и раскаялся
Telegraf
2025-01-22T07:03:43Z
Российские дроны атаковали Николаев: что известно о последствиях
TSN
2025-01-22T06:39:42Z
Почему категорически запрещено присваивать найденные вещи и при чем здесь предрассудки
Comments UA
2025-01-09T23:30:46Z
Что подарить девушке на День святого Валентина: подборка идей для влюбленных
Лига
2025-01-22T08:18:45Z
Обычные готовить больше не захотите: рецепт сочных рубленых котлет
Telegraf
2025-01-22T07:12:08Z
Если времени мало — приготовьте этот плов: справитесь за 30 минут
Telegraf
2025-01-22T04:15:01Z
Остается свежим в три раза дольше и не прорастает: где нужно хранить картофель
Marie Claire
2025-01-22T03:00:21Z
Парфюмерный этикет: почему 35% россиян готовы сделать замечание окружающим из-за аромата
Marie Claire
2025-01-22T01:00:26Z
Астрологи назвали пятерку самых сложных знаков зодиака: кто покидает партнера в слезах
Знай
2025-01-21T20:51:25Z
Овнам — благополучие, Девам — крушение планов: гороскоп Таро на 22 января 2025 года
Telegraf
2025-01-21T18:48:05Z
Россияне в панике массово сдают путевки и отменяют бронь: где не хотят отдыхать
Comments UA
2025-01-21T17:57:35Z
Китай обошел США в новой гонке: где страна берет "бесконечную" энергию
Фокус
2025-01-22T09:42:50Z
Безграничная энергия все ближе: китайское "искусственное Солнце" установило новый рекорд
Фокус
2025-01-22T09:34:35Z
Обезьяну из Black Myth: Wukong подвинут с пьедестала: появился игровой трейлер конкурента
Фокус
2025-01-22T09:15:23Z
Презентация Galaxy S25: онлайн-трансляция
ZN UA
2025-01-22T09:07:38Z
Предок четвероногих выполз из моря 400 млн лет назад, но заполз обратно: что ему не понравилось
Фокус
2025-01-22T08:57:36Z
Отметьте эти дни в календаре: лучшие даты для карьеры в ближайшие полгода
Telegraf
2025-01-22T08:33:25Z
Известные личности продолжают отказываться от соцсети Илона Маска
Comments UA
2025-01-22T08:18:48Z
Молодежь выбирает JOMO: в чем идея нового тренда
Фокус
2025-01-22T08:00:30Z
SpaceX в 400-й раз посадила першу ступінь ракет сімейства Falcon
Portaltele
2025-01-22T07:30:26Z
Возьмут ли в армию с туберкулезом или гепатитом: какие болезни освобождают от службы
Знай
2025-01-10T19:06:40Z
Три знака Зодиака, которым стоит быть осторожнее до конца зимы
Фокус
2025-01-22T09:27:13Z
Можно ли пить без вреда здоровью? Новые выводы ученых об алкоголе
Знай
2025-01-22T08:51:32Z
Воспользуйтесь этим 5-минутным трюком и засыпать начнете очень быстро
Comments UA
2025-01-22T08:06:02Z
Домашняя мазь от усталости и тяжести в ногах: рецепт, который работает всегда
Знай
2025-01-22T07:51:11Z
Могут ли уволить за частые больничные
Знай
2025-01-22T07:21:25Z
Реформа МСЭК: как проводят установление инвалидности сейчас
ZN UA
2025-01-22T07:06:27Z
Углубления, отслойка и изменение цвета: о каких проблемах со здоровьем могут сказать ногти
Знай
2025-01-22T05:51:22Z
«Почему варикоз может появиться в молодом возрасте?»
Marie Claire
2025-01-22T05:00:53Z
Бедняков и жена Усика помогают семье избитой в Белой Церкви девочки
Комсомольская правда
2025-01-22T08:58:21Z
Лига чемпионов: расписание всех матчей дня 22 января
ZN UA
2025-01-22T08:43:42Z
Салах вписал себя в историю Ливерпуля бомбардирским достижением
Корреспондент
2025-01-22T08:15:04Z
"Ливерпуль" одержал седьмую победу подряд и продолжил возглавлять таблицу Лиги чемпионов
TSN
2025-01-22T07:51:16Z
Свитолина повторила свой лучший результат на Australian Open
Telegraf
2025-01-22T07:42:50Z
Пушич назвал главную проблему Шахтера перед игрой с Брестом
Корреспондент
2025-01-22T07:21:32Z
"Ляп" Трубина и 9 голов на двоих: "Барселона" одолела "Бенфику" в суперматче Лиги чемпионов
TSN
2025-01-22T07:21:10Z
"Люди!!!! Что с вами не так!!?" Жена Усика сравнила жизнь в Украине с фильмом ужасов/Женщину шокировала гибель одномесячного младенца
Апостроф
2025-01-22T07:12:41Z
Барселона переиграла Бенфику в матче с девятью голами и хет-триком
Корреспондент
2025-01-22T05:15:52Z
Риск для жизни: водителей предостерегли, чего нельзя делать на заправке
Знай
2025-01-22T08:21:29Z
В Украине появился роскошный электрифицированный минивэн от BYD и Mercedes
Фокус
2025-01-22T07:15:40Z
Просторный, практичный, современный: тест-драйв нового Opel Combo
Фокус
2025-01-22T05:42:38Z
Транспорт будущего: в США создали электрический летающий мотоцикл-амфибию
Фокус
2025-01-21T17:30:40Z
Мошенничество на дорогах: полиция назвала три схемы, как пешеходы "разводят" водителей
Знай
2025-01-21T15:21:43Z
Просторный, практичный, современный: тест-драйв нового Opel Combo
Фокус
2025-01-21T14:51:58Z
Новая жизнь классики: ржавый "Гелендваген" превратили в покорителя бездорожья
Фокус
2025-01-21T13:15:29Z
Это очень опасно: водителей за езду в куртке оштрафуют на 5100 грн
Знай
2025-01-21T12:51:01Z
Культовый американский спорткар 60-х завелся и поехал после 45 лет простоя
Фокус
2025-01-21T10:21:41Z