MY.UAНовини
"Путін сьогодні слабший, ніж на початку війни": Сікорський про перемогу Трампа, майбутнє України та російський колапс
"Путін сьогодні слабший, ніж на початку війни": Сікорський про перемогу Трампа, майбутнє України та російський колапс

"Путін сьогодні слабший, ніж на початку війни": Сікорський про перемогу Трампа, майбутнє України та російський колапс

У відвертому інтерв'ю міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський ділиться своїм баченням майбутнього країни та аналізує ключові виклики сучасної геополітики. Від президентських амбіцій та відносин зі США до перспектив завершення війни в Україні - політик, спираючись на свій багатий дипломатичний і особистий досвід, включаючи роботу військовим кореспондентом в Афганістані, розглядає актуальні проблеми міжнародних відносин. Особливу увагу Сікорський приділяє стратегічній меті - входженню Польщі до G20 та завершенню модернізації країни.

ПРО ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ В ПОЛЬЩІ:

Зараз у нас йдуть праймеріз, і опитування показують, що наш кандидат, хто б він не був, має шанси на перемогу. Це дозволить нам реалізувати нашу передвиборчу програму і виконати зобов'язання перед поляками. Нинішній президент, як відомо, досить зловмисно відправляє прийняті народом закони до Конституційного трибуналу магістра Пшилембської або просто накладає вето.

Дійсно, динаміка складається на мою користь, в останніх опитуваннях мої шанси зростають. Ще кілька місяців тому здавалося, що у нас є тільки один кандидат, а тепер у нових опитуваннях головне те, що ми перемагаємо кандидата від ПіС.

Рафал Тшасковський має право спробувати взяти реванш за поразку 2020 року, я це розумію. У 2020 році він був оптимальним кандидатом, тоді йшлося про верховенство права. Правила партія ПіС, а він був єдиним значущим політиком опозиції. До того ж тоді ще не було повномасштабної війни на горизонті. Якби він переміг тоді, мені було б краще - можливо, він би підписував мої посольські призначення. Але часи змінилися, стало небезпечно, і у мене в сфері безпеки, об'єктивно кажучи, карти сильніші.

Це не питання того, хто краще або гірше. Це підбір правильної людини для правильних завдань. І це не безчестя - те, що ми спеціалізуємося в різних сферах. Якби обирали гіда по Варшаві і хотіли відвідати Музей сучасного мистецтва, навіть я б обрав Рафала Тшасковського, але якщо потрібно відвідати Музей польської армії - я підходжу більше.

Я належу до покоління "Солідарності", коли доводилося ризикувати через політичні рішення - будь то вибір ще за часів ПНР, або пізніше в еміграції, або на війнах. Це формує характер - таке перебування в небезпеці або прийняття ризику. Щодо Дональда Туска - нагадаю, що саме я допомагав йому повернутися в польську політику, очолити опозицію і перемогти ПіС. Були ті, хто безуспішно намагався цьому перешкодити. Але це не означає, що президент Сікорський буде підписувати все підряд, що надішле парламент.

ПРО ТРАМПА І ПОЛІТИЧНУ СИТУАЦІЮ В США:

Масштаб перемоги вражаючий - він здобув перемогу не тільки в колегії виборників, але й в popular vote, отримавши більшість голосів виборців. У нього тепер перемога і реальна, і моральна, і в Сенаті, і ймовірно в Палаті представників, плюс вже є республіканська більшість у Верховному суді. У нього буде величезна влада.

Потрібно проаналізувати причини перемоги. Ми згадали інфляцію. Другий фактор, на мій погляд, той же, що й у Польщі - американці вимагають ефективного контролю над тим, хто може і хто не може в'їжджати в країну, над кордоном, над міграцією.

З моменту вступу на посаду я уважно стежив за тим, щоб підтримувати контакти з обома сторонами політичного протистояння в США. Під час останніх візитів до Вашингтона я зустрічався з генералом Келлогом, з Робертом О'Брайєном - колишнім головою Ради національної безпеки, з Майком Помпео - я розмовляв з ним буквально вчора. Він не буде міністром оборони, принаймні на даному етапі, але залишається значущою фігурою - колишній директор ЦРУ, колишній держсекретар. Це була хороша розмова, він прояснив стан думок у вищих ешелонах республіканської партії, і я вийшов дещо заспокоєним.

Є угруповання, яке говорить про необхідність швидше перекидати ресурси на протистояння з Китаєм, в тому числі у військовій сфері. Я б поки утримався від оцінок майбутньої політики, оскільки ні президент Трамп, ні його люди ще не мають доступу до секретної інформації. Коли вони вступлять на посаду 20 січня, отримають брифінги від чиновників, матеріали розвідслужб - цивільних, військових, супутникової розвідки - виявиться, що вибори, перед якими вони стоять, дуже схожі на ті, перед якими стоїть нинішня адміністрація.

У відносинах з США Польща має виняткову достовірність. Я очікую, що президент Трамп буде ставити Польщу в приклад, тому що ми зробили з надлишком саме те, до чого він закликав. Я неодноразово говорив, що згоден не тільки з тим, що говорить Трамп про необхідність Європі витрачати більше на озброєння, але навіть зі стилем, в якому він це говорив. Коли про це ввічливо говорили всі попередні президенти, починаючи з Ейзенхауера - це не доходило. А тепер Європа збільшує витрати на оборону, і Польща в авангарді.

Щодо характеру і стилю спілкування з Трампом - потрібно саме мати характер, щоб сказати Дональду Трампу або комусь подібному в очі те, що я сказав російському послу в Раді Безпеки або навіть Володимиру Зеленському з питання Волині - які польські інтереси. Наприклад, я точно не став би нічого підписувати стоячи - треба себе поважати. Таке запобігання перед лідером дружньої країни, але все ж президентом іноземної держави, вважаю нижче нашої гідності. Є правила дипломатичного протоколу, які я, мабуть, знаю краще інших політиків.

ПРО НОВУ БІПОЛЯРНІСТЬ У СВІТІ:

Біполярність світу не змінюється - у нас є демократичний Захід, який намагається дотримуватися правил, але значно зросла сила решти світу, включаючи автократії. Ці автократії співпрацюють між собою, тому що бачать наші цінності як внутрішню загрозу для своєї моделі правління.

Зараз ми перебуваємо в ситуації, коли тектонічні плити світу прийшли в рух. Для Польщі було б краще мати демократичних сусідів по обидва боки кордонів. Краще бути в безпечному центрі, ніж на розломі або, не дай боже, в зоні зіткнення. Але Росія пішла уторованою дорогою автократії - що царської, що радянської. Володимир Путін не впорався з проектом модернізації Росії, який декларував спочатку, і кинув виклик не тільки Україні, але всьому Заходу.

Чи могли ви уявити п'ять років тому, що Росія, яка передбачала - і сам Володимир Путін передбачав - що у неї одна з найважливіших армій у світі, буде змушена використовувати дрони з Ірану або старі боєприпаси з Північної Кореї? Те, що росіяни повинні залучати 10 000 корейців для повернення окупованих територій - це міра слабкості і відчаю Володимира Путіна.

Щодо БРІКС - це інше. До БРІКС входить Індія - найбільш населена країна світу, але вона не приєднується до антизахідної коаліції, тому що сама є демократією і традиційно була лідером руху неприєднання. ПАР теж - найкращий приклад: на саміт БРІКС у Південній Африці президент Путін не поїхав, тому що боявся рішення суду про його арешт всупереч волі уряду. Це означає, що верховенство права в Південній Африці працює краще, ніж в автократіях.

БРІКС - це не монолітна структура, це певна альтернатива. Зараз вони зустрічалися в Казані, але група тісно співпрацюючих між собою автократій набагато вужча. Я як експерт люблю історичні аналогії, але як міністру мені не слід їх використовувати, тому що вони можуть бути для деяких образливими. Ми хочемо аналізувати розстановку сил, а не проводити історичні паралелі.

ПРО ВІЙСЬКОВІ ЗАГРОЗИ І ГІБРИДНУ ВІЙНУ:

Напад Росії на НАТО був би безумством. Росія не може перемогти Україну, не кажучи вже про НАТО. Тому такий сценарій малоймовірний, а якби він здійснився, ми знаємо,... хто б переміг.

Росіяни, на жаль, дуже нахабно хитрі - вони нікому не оголошують війну. Це дії нижче порога війни, гібридні дії. У диктатур є перевага перед демократіями - єдність командування і здатність швидко реагувати на виникаючі можливості. А демократії завжди повільні з зрозумілих причин - ми не шукаємо конфліктів, хочемо, щоб нас залишили в спокої, інвестуємо в свій народ і прагнемо до розвитку. Ми прислухаємося до голосу людей, а не шукаємо сварок. І коли ми як демократії десь робимо помилку, Путіну легко це використати.

Таких помилок було чимало - реакція США на атаки 11 вересня, спочатку Афганістан, потім Ірак, потім те, що інтервенція, спрямована на ліквідацію Аль-Каїди, перетворилася на 20-річну спробу стабілізувати країну. Зовнішня політика - це серія ставок на майбутнє. Ми висуваємо якийсь тезис про те, куди рухаються події або чого хочемо досягти, намагаємося цього досягти - виходить або ні. І ми як Захід програли кілька таких ставок.

ПРО СУЧАСНІ МЕЖІ ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ:

Війни починаються по-різному. Але в міжнародному праві вважається, що війна повинна бути результатом якоїсь кінетичної події, тобто акту насильства. Путін же порушує міжнародне право, йому на нього наплювати. Він намагався створити штучний привід для вторгнення в Україну, але завдяки розвідувальній перевазі США плановані операції були заздалегідь розкриті.

Зараз ми маємо справу з діями нижче порога війни. У нас є акти диверсії - людей вербують через соціальні мережі, їм платять спочатку за розвідку об'єктів, потім за підпали. І ми знаємо, хто за цим стоїть - Російська Федерація. Такі випадки вже були в країнах Балтії, Великобританії, Польщі, Німеччині, Чехії, Болгарії та інших країнах.

Більше того, НАТО вже офіційно у своїх документах називає кіберпростір полем битви. Це особливо складно визначити - почалося вже чи ще ні. Складна атрибуція - важко довести джерело атаки. Фахівці знають, але важко показати громадськості, що автором атаки дійсно є противник. При цьому кібератака може мати фізичні наслідки - атака на ек

стренні служби або лікарню може призвести до людських жертв.

Саме тому диктатури використовують такі методи - це можливість нашкодити без несення відповідальності. Є також інформаційна агресія. У минулому, якби іноземна держава втручалася у виборчий процес, це можна було б визнати ворожим актом. Саме тому я прийняв жорстке рішення про закриття російського консульства в Познані - щоб надіслати російській стороні сигнал: ми знаємо, що ви робите, припиніть. А якщо не припините - залишаємо за собою право на подальші рішення.

ПРО ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКІ ВІДНОСИНИ:

У наших стратегічних інтересах, щоб Україна вистояла. У цьому питанні немає відмінностей між урядом і президентом або між урядом і опозицією.

У мене є аргумент, яким я спочатку не хотів користуватися, але був змушений: якщо Україна допустила ексгумацію 100 000 солдатів Вермахту, то чому не дозволяє полякам, які були синами тієї землі і були вбиті, зробити те ж саме?

Зняття цього питання з порядку денного двосторонніх відносин в інтересах самої України, тому що в її інтересах - підтримання дружнього ставлення в польському суспільстві. Не тільки тому, що, будучи демократією, ми повинні слухати наших виборців, але й тому, що в Польщі зараз живе 1,8 мільйона українців, і в їхніх інтересах мати найкращі відносини з поляками.

Я пояснюю українським друзям, що завжди некомфортно дізнаватися про те, що наш народ, яким ми пишаємося, зробив у минулому щось, чим пишатися не можна. Ми 30 років тому не знали про Єдвабне. У будь-якому випадку, це питання виникло тільки наприкінці 90-х, і там теж було питання ексгумації, але навпаки - ми проводили ексгумацію для встановлення остаточного числа жертв, а єврейська релігійна сторона попросила цього не робити, оскільки це суперечить їхній релігії. І ми поважили їхні почуття, відмовившись від виконання польського закону.

ПРО ПЕРСПЕКТИВИ ЗАВЕРШЕННЯ ВІЙНИ В УКРАЇНІ:

Оптимальним було б повернення Україною контролю над всією своєю територією. Якщо цього не станеться, Путін отримає якусь вигоду від агресії, а це було б непедагогічно.

Карти Путіна сьогодні слабші, ніж на початку війни - він вже втратив півмільйона людей вбитими і пораненими, витратив сотні мільярдів доларів на цю війну, опинився в ізоляції, має ордер на арешт. Ситуація тільки погіршується. За невеликі містечка платить по 30-40 тисяч вбитими і пораненими.

США можуть санкціями, посиленням фінансової системи, згодою на використання ракет дальньої дії, поставками більшої кількості танків створити президенту Росії ще більший дискомфорт. Якщо Україні вдасться пережити цю зиму і наступний рік, то приблизно через 18 місяців російська економіка опиниться в серйозних труднощах.

ПРО БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО ПОЛЬЩІ:

Польщі необхідно завершити модернізацію. Перш за все потрібно оцінити те, чого ми вже досягли. Коли я був біженцем у Великобританії, працював у пабі, був нічним портьє - і корона з голови не впала. Якби мені тоді сказали, що настане час, коли Польща буде в Європейському Союзі, а Великобританії там не буде, і що гарячою темою в британській політиці стане те, що Польща незабаром обжене їх економічно - я б сказав, що це настільки фантастично, що я б багато віддав за це. А сьогодні ми перебуваємо саме в такій ситуації.

Тепер потрібно тільки завершити розпочате і не зіпсувати цю сприятливу кон'юнктуру. Це означає завершення мережі автомагістралей, розвиток польської атомної енергетики як чистого і безпечного, незалежного від Росії джерела енергії. Це означає будівництво великого аеропорту, який не буде загрожувати регіональним аеропортам і допоможе зв'язати Польщу мережею швидкісних залізниць.

Якщо я стану президентом, то зможу робити те ж, що роблю як міністр закордонних справ, але на турбонаддуві - тобто домагатися просування Польщі в ієрархії націй. Мета, яку я б поставив - це входження Польщі в 10% найважливіших країн світу. G20 об'єднує 20 найважливіших країн, що відповідають за 80% світового ВВП і населення. І як президент я б мав більше можливостей ввести Польщу в G20.

Наша сила в тому, що ми менш нерівне суспільство, ніж, наприклад, Великобританія - як в географічному сенсі, так і в сенсі розподілу добробуту. Тому вже є безліч місць у Польщі, які багатші, де якість життя вище, ніж у багатьох місцях у Великобританії.

У нас є парадоксальні успіхи в культурі - більшість наших нобелівських лауреатів - це поети, літератори. Але нам все ще не вистачає патентів, не вистачає міжнародно визнаних торгових марок. Ось маленька Естонія має ряд продуктів у кібернетичній сфері. Я помітив, що коли просуваю польську економіку, виявляється, що BLIK і mObywatel - це речі, які інші визнають як ознаку польської сучасності. Є "Відьмак" - The Witcher, Cyberpunk 2077, у Inglot теж є потенціал, ну і звичайно, Роберт Левандовський.

ПРО АФГАНСЬКИЙ ДОСВІД:

Я бачив, як інша наддержава йшла з Афганістану. 15 лютого 1989 року на околицях Кабула в партизанському загоні я спостерігав через бінокль за останніми радянськими танками, які йшли після 10 років війни, підібгавши хвіст. Американська кампанія тривала 20 років, радянська тільки 10, але в результаті програної війни в Афганістані Радянський Союз розпався, а США не втратили своєї наддержавної позиції.

Мої господарі, афганські партизани, які воювали з Радянським Союзом, говорили мені тоді: "Слухай, ти не думай, що ми воюємо тільки за свободу Афганістану. Ми боремося за перемогу над комунізмом і за свободу твоєї країни теж". Тоді я думав, що вони просто підбадьорюють себе, але виявилося, що вони мали рацію.

Це був для мене дуже важливий досвід, тому що таке протистояння фізичній небезпеці загартовує людину, доводить самому собі, що ти можеш впоратися. Це допомагає мені досі.

Коли падають бомби, коли ти під мінометним або артилерійським обстрілом і відчуваєш справжній страх - а його відчуває кожен - виявляється, що готовність людини допомогти тобі, попередити про небезпеку, ризикнути своїм життям заради тебе залежить від людяності, тобто від чогось більш фундаментального, ніж культура або релігія.

Я провів багато місяців серед людей іншої культури та іншої релігії, які ризикували своїм життям заради мене. Звичайно, у своїх інтересах - вони хотіли, щоб я розповів про те, через що вони проходять під час цієї жорстокої війни, в якій радянські війська вбили мільйон афганців. Але це навчило мене тому, яка жахлива річ війна і скільки потрібно зробити, щоб тримати її якомога далі від наших кордонів.

Тисячі сімей, що біжать за кордон - тоді налічувалося 5 мільйонів біженців в Ірані та Пакистані. Вигляд спалених сіл, сморід від тіл людей і тварин, поля, випалені напалмом, села, мечеті, цілі висохлі річки, цілі провінції, перетворені на пустелю. Три місяці під час однієї подорожі - безперервний гуркіт артилерії і нічні звуки далеких бомбардувань. Атака вертольотів під Кандагаром, в якій знищили половину нашого конвою і зрівняли з землею село. Тоді ракета влучила в глинобитну хатину, де ми укрилися. Якби вона вдарила на метр далі по зовнішній стіні, вона розірвалася б у нашій кімнаті, і ми б сьогодні не розмовляли.

ПРО НЕВДАЛІ ТВІТИ І РОЗВІДКУ:

Коли багато і задирикувато пишеш у Twitter, помилки неминучі. Я дізнався, що британський МЗС, заохочуючи активність своїх дипломатів у соцмережах, виходить з того, що 2-3% твітів будуть невдалими або спірними. Я ставлю собі планку вище і допускаю, що тільки один з тисячі може бути невдалим.

Що стосується мого твіта про "Північний потік-2" - я просто дуже зрадів, що цей геополітичний проект, що загрожував нам, був завершений. Сьогодні ми знаємо з американської преси, що США мали попередню інформацію про цю операцію і ефективно її не зупинили.

Я дуже ціную співпрацю з Агентством розвідки. Так, серед наших співробітників, як і в усіх МЗС світу, є представники розвідувальних служб. У мене є формалізована співпраця на рівні керівництва МЗС і Агентства розвідки. Це професійна, корисна служба, що добре працює на благо Польщі.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Погода призведе до порушення роботи транспорту та пошкодить ранньоквiтучі дерева – УкрГМЦ
Факти ICTV
2025-04-06T14:54:44Z
У Києві продають квартиру з розкішним ремонтом: який вигляд має житло за 1,3 мільйона доларів
24tv
2025-04-06T14:51:30Z
Окупанти хваляться захопленням села на Сумщині, що кажуть прикордонники
ГЛАВКОМ NET
2025-04-06T14:51:11Z
Росія готує новий наступ: військовий назвав міста, на які підуть окупанти
ГЛАВКОМ NET
2025-04-06T14:51:01Z
Графіки відключення газу в Харківській області з 7 по 13 квітня: де будуть введено обмеження
Политека
2025-04-06T14:49:35Z
В Україні завтра пройде незначний сніг, уночі заморозки, вдень до +4°
УкраинФорм
2025-04-06T14:48:57Z
Сніг, хуртовина та заморозки до -10: у яких регіонах України буде найхолодніше
GlavRed
2025-04-06T14:45:14Z
До Великодня чи після? Коли краще садити цибулю для великого урожаю
Telegraf
2025-04-06T14:42:59Z
Операція "Демілітаризація": ЗСУ показали ефектні кадри знищення російських гармат
24tv
2025-04-06T14:42:50Z
Сили ППО України збили 481 повітряну ціль за тиждень, включаючи ракети і дрони
Antikor
2025-04-06T14:51:46Z
Україну обстріляли "Калібрами": Плетенчук повідомив деталі
Gazeta UA
2025-04-06T14:42:09Z
Українські ППО стають менш ефективними проти модернізованих російських «іскандерів» та «кинжалів»
Antikor
2025-04-06T14:36:19Z
"Пропав сенс життя": дідусь поділився спогадами про вбитого у Кривому Розі 3-річного онука
24tv
2025-04-06T14:27:00Z
Зооексперти розкрили таємницю самки мавпи, яка завагітніла, залишаючись одна у своїй клітці
Фокус
2025-04-06T14:06:37Z
Депортація українців: Женевська конвенція не дозволяє, але є винятки
Комсомольская правда
2025-04-06T14:04:47Z
Ніколи не кажи «тримайся». Як треба та як не треба підтримувати?
ZN UA
2025-04-06T14:04:33Z
Все, що потрібно знати про мобілізацію чоловіків 50-60 років в Україні
360ua.news
2025-04-06T14:03:45Z
Буданов розповів про одну з найкрутіших операцій ГУР
Хвиля
2025-04-06T14:00:16Z
Реакції США досі немає, – Зеленський про позицію Росії щодо перемир'я на Чорному морі
24tv
2025-04-06T14:54:58Z
Тарифна відповідь Трампу: Країни ЄС готують контрзаходи для США
ГЛАВКОМ NET
2025-04-06T14:54:18Z
Білий дім: Тарифи проти РФ не ввели через мирні перемовини
ZN UA
2025-04-06T14:51:03Z
Посольство України в Ізраїлі про удари РФ по Україні: «Терор проти населення посилюється»
ZN UA
2025-04-06T14:46:09Z
Київський апеляційний суд скасував вирок щодо Оксани Мінцевої, обвинуваченої в колабораційній діяльності
Antikor
2025-04-06T14:42:50Z
РФ порушила режим тиші у морі: Зеленський зробив гучну заяву
GlavRed
2025-04-06T14:39:44Z
У Сирії після падіння режиму Асада може залишатися понад 100 складів хімічної зброї – NYT
iPress
2025-04-06T14:39:38Z
У лідерів ультраправих найвищі шанси перемогти у першому турі виборів президента Франції
УкраинФорм
2025-04-06T14:21:33Z
The Hill: У США готують нову спробу імпічменту Трампа
Antikor
2025-04-06T14:15:23Z
Українська режисерка отримала престижну нагороду за кліп до хіта Леді Гаги
GlavRed
2025-04-06T14:51:00Z
Українка Таню Муіньо, яка зняла кліп для Леді Гаги, здобула перемогу на престижній премії у США
24tv
2025-04-06T14:00:31Z
В Україні знімають біографічний фільм про Квітку Цісик
УкраинФорм
2025-04-06T13:00:00Z
Неправильно говорити такі речі, – Трінчер потрапила у скандал через коментар про місто Бережани
24tv
2025-04-06T12:57:50Z
"Аби ви не поверталися": нове фото Пугачової розлютило окупантів
GlavRed
2025-04-06T12:48:24Z
Рецензія на анімаційний серіал «Диявол теж плаче» / Devil May Cry
ITC
2025-04-06T12:42:03Z
Ви не можете це пропустити: який колір помади буде в тренді навесні 2025
24tv
2025-04-06T12:27:56Z
Пішла з життя зірка фільму «За двома зайцями» Таїсія Литвиненко
ГЛАВКОМ NET
2025-04-06T11:51:22Z
Жалоба в Україні: Ірина Білик перенесла свій ювілейний концерт
ГЛАВКОМ NET
2025-04-06T11:45:32Z
Удар по Кривому Рогу: у важкому стані серед постраждалих перебувають четверо дітей
УкраинФорм
2025-04-06T14:37:14Z
Сторожинецький суд засудив військового до 8 років ув’язнення за незаконне переправлення ухилянтів через кордон
Antikor
2025-04-06T14:21:16Z
«Смотрящий» з Бердичівської колонії отримав 9 років ув’язнення за те, що ошукував родичів зниклих військових
Antikor
2025-04-06T14:12:32Z
Двічі впійманий на хабарях суддя із Львівщини мобілізувався в ЗСУ
ГЛАВКОМ NET
2025-04-06T13:54:57Z
Ексвійськовослужбовця засудили до 2 років ув’язнення за зловживання впливом: за 10 тисяч доларів обіцяв вплинути на ВЛК
Antikor
2025-04-06T13:54:18Z
В ОВА розповіли, у якому стані постраждалі після атаки на Кривий Ріг
24tv
2025-04-06T13:36:12Z
Олександрія та Кривбас вшанували пам'ять загиблих внаслідок удару по Кривому Рогу
24tv
2025-04-06T13:24:11Z
Перші секунди пекла: поліція показала відео з бодікамери після обстрілу у Києві
24tv
2025-04-06T13:12:25Z
Чоловіки, які під час комендантської години в стані алкогольного сп’яніння влаштували бійку з поліцією, отримали тюремні строки
Antikor
2025-04-06T13:09:18Z
Ексгравець молодіжної збірної України з футзалу загинув, воюючи на боці Росії
Комсомольская правда
2025-04-06T14:57:45Z
«Динамо» здолало «Лівий Берег» у матчі футбольної Прем'єр-ліги України
УкраинФорм
2025-04-06T14:48:07Z
Ротань: Матч проти Кривбасу був рівний з обох сторін
Football.ua
2025-04-06T14:39:54Z
"Він провалився": тренер Реала про нереалізований пенальті Вінісіуса
24tv
2025-04-06T14:39:45Z
Магвайр та Гойлунн — у стартовому складі на манчестерське дербі проти Сіті
Football.ua
2025-04-06T14:31:09Z
Динамо Київ знову спокійно розібралось із Лівим Берегом у дербі столичних берегів Дніпра
Football.ua
2025-04-06T14:25:35Z
Брав Лігу чемпіонів з Мессі та Неймаром: відомий футболіст тепер працює продавцем
Telegraf
2025-04-06T14:15:59Z
Реал Сосьєдад у гостях обіграв Лас-Пальмас
Football.ua
2025-04-06T14:13:24Z
Аліссон, Еліас та Грам гратимуть із перших хвилин проти Вереса
Football.ua
2025-04-06T14:01:55Z
Чому не можна ставити сумку на підлогу: про ці речі ви навіть не здогадувалися
24tv
2025-04-06T14:21:45Z
Несподівані помилки знаків Зодіаку, які ламають долю: перевірте, чи ви у списку
Знай
2025-04-06T13:36:04Z
Це має значення: коли солити рибу для смаження
24tv
2025-04-06T13:27:23Z
Любовний гороскоп на тиждень з 7 по 13 квітня
GlavRed
2025-04-06T13:21:19Z
Як позбутися подряпин на склі: корисні поради
Gazeta UA
2025-04-06T12:45:44Z
Ідеальна глазур без білків і зморочок: лайфхак, який підійде навіть новачкам у приготуванні паски
Telegraf
2025-04-06T12:45:41Z
Назвали два види хліба, яких варто уникати під час схуднення
Gazeta UA
2025-04-06T12:33:34Z
Де 5 зайчиків у парку: надзвичайно складна загадка на уважність
GlavRed
2025-04-06T12:27:45Z
Як захистити рослини від квітневих заморозків: всім городникам варто знати
24tv
2025-04-06T12:27:26Z
Нові мита від США можуть бути вигідними Україні - названо несподіваний нюанс
GlavRed
2025-04-06T14:39:14Z
Яка зарплата потрібна, щоб отримувати пенсію 15 тисяч при 30 роках стажу
24tv
2025-04-06T14:36:42Z
Fortescue будуватиме сонячну електростанцію для операцій з видобутку руди
InternetUA
2025-04-06T14:01:54Z
Скільки потрібно заплатити за рік страхового стажу для пенсії
24tv
2025-04-06T13:54:45Z
В Україні знизились ціни на імпортні помідори
УкраинФорм
2025-04-06T13:45:52Z
В Україні зміняться правила податку на нерухомість: скільки доведеться платити
Украина Криминальная
2025-04-06T13:30:36Z
У 2025 році Україна може залишитися без популярного фрукта: у чому причина
GlavRed
2025-04-06T13:27:14Z
Чому не приймають долари 2006 року та скільки вони коштують
24tv
2025-04-06T13:09:52Z
Зростання в деяких галузях: яких змін в економіці слід чекати в 2025 році
24tv
2025-04-06T13:06:18Z
Як працює QR-код: просто про складне
Portaltele
2025-04-06T14:37:15Z
Оновлення тарифів Київстар з 8 квітня: все, що потрібно знати
Telegraf
2025-04-06T14:33:18Z
Що робити, якщо смартфони Samsung Galaxy не заряджаються: 6 простих кроків
InternetUA
2025-04-06T14:31:31Z
Google потайки встановила програму, яка шпигує за мільярдом Android-пристроїв
InternetUA
2025-04-06T14:01:42Z
Signal є найбезпечнішим з популярних месенджерів, — Буданов
Детектор М
2025-04-06T13:54:16Z
Такі розумні, що аж страшно: вчені з'ясували, як саме відеоігри змінюють мозок юних геймерів
Знай
2025-04-06T13:51:42Z
Чому спін-офф Half-Life від Arkane так і не побачив світ – засновник студії розповів причину
24tv
2025-04-06T13:45:41Z
Microsoft: 95% коду буде генеруватися ШІ до 2030 року
Portaltele
2025-04-06T13:37:55Z
Екіпаж SpaceX успішно завершив дослідження Землі з полярної орбіти
360ua.news
2025-04-06T13:33:35Z
Як і чим білити дерева навесні - кілька порад
Gazeta UA
2025-04-06T14:15:24Z
Люди, які доживають до 100 років, їдять одні й ті самі 10 продуктів
GlavRed
2025-04-06T13:27:44Z
Чи можуть мобілізувати людину з III групою інвалідності
24tv
2025-04-06T12:15:30Z
Хлопці 10-14 років на Одещині вживають алкоголь частіше за підлітків, - дослідження
Antikor
2025-04-06T11:57:36Z
Приховані віруси в ДНК можуть допомогти боротися з раком нирок
Portaltele
2025-04-06T11:34:10Z
Всього 18 горішків на день: що буде з організмом, якщо їсти кеш'ю щодня
24tv
2025-04-06T11:09:31Z
Спалах кору в США: зафіксовано вдвічі більше випадків, ніж за весь 2024 рік
Факти ICTV
2025-04-06T09:37:56Z
Що буде, якщо ранкову каву замінити на бульйон
Gazeta UA
2025-04-06T08:06:38Z
Зміни в раціоні харчування можуть зменшити біль від ендометріозу — дослідження
Факти ICTV
2025-04-06T07:36:35Z
Огляд електричного кросовера Kia EV5 2025: Чому ця модель краще відповідає потребам, ніж Model Y
Топ Жир
2025-04-06T13:45:08Z
В США знижуються ціни на автомобілі Ford
360ua.news
2025-04-06T13:03:55Z
Авто-бестселери: які моделі найчастіше купують цьогоріч
24tv
2025-04-06T11:15:29Z
Чи знаєте ви, що насправді означає символ "i" на панелі приладів автомобіля
24tv
2025-04-06T10:48:22Z
«Формула-1»: Ферстаппен виграв Гран-прі Японії
УкраинФорм
2025-04-06T10:04:55Z
Колекційний Corvette 70-х завівся після 14 років простою
Фокус
2025-04-06T09:42:05Z
Формула-1: особистий залік пілотів та Кубка конструкторів у 2025 році
Факти ICTV
2025-04-06T07:30:17Z
Ферстаппен здобув четверту поспіль перемогу на Гран-прі Японії
Факти ICTV
2025-04-06T07:21:24Z
Спецверсія Mercedes-AMG CLE здивувала набором опцій
AutoCentre
2025-04-06T07:19:38Z