MY.UAНовини
1000 днів війни: як зміниться ситуація на фронті в 2025 році та коли настане мир
1000 днів війни: як зміниться ситуація на фронті в 2025 році та коли настане мир

1000 днів війни: як зміниться ситуація на фронті в 2025 році та коли настане мир

2025 рік може стати ключовим у війні Росії проти України, визначаючи напрямок її завершення та впливаючи на глобальну безпеку, наголошують аналітики.

Ви дізнаєтесь:

19 листопада тривалість повномасштабної війни Росії проти України досягне рубежу в тисячу днів. Ця війна змінила хід історії, випробувала на міцність не лише українське суспільство, але й міжнародну спільноту. За цей час Україна продемонструвала всьому світу свою силу, об’єднавши народ у боротьбі за незалежність та суверенітет.

Главред з'ясував, чого чекати Україні та українцям далі та, як скільки ще може тривати збройна агресія Росії.

Як може закінчитись війна в Україні

На думку військового експерта, ветерана російсько-української війни, майора запасу Збройних сил України Олексія Гетьмана, існує кілька сценаріїв закінчення війни в Україні.

За словами експерта, перший сценарій передбачає початок переговорів із Росією до кінця цього року або на початку наступного, що може призвести до тимчасового припинення бойових дій на лінії розмежування.

"Це зараз активно обговорюється у закордонних медіа, які подають це як ініціативу Трампа про створення демілітаризованих "сірих" зон. В такому випадку війна не закінчиться в найближчі декілька місяців, а призупиниться", - відзначив він в ексклюзивній колонці на Главреді.

Водночас другий сценарій прогнозує завершення війни влітку або восени 2025 року. Це пов’язано з тим, що до того часу можливості російського військово-промислового комплексу можуть вичерпатися, і Росія втратить здатність вести активні наступальні операції.

"Тоді, ймовірно, теж почнуться перемовини, але Київ тут говоритиме з позиції сили. При цьому ми будемо контратакувати противника, і, подейкують, зараз Україна готує наступальні дії на весну наступного року. За таких умов війна закінчиться восени 2025 року", - вказує він.

За словами Гетьмана, третій сценарій передбачає виснаження обох сторін, якщо попередні варіанти не реалізуються. У такому випадку війна може перетворитися на довготривалу позиційну боротьбу, подібну до періоду АТО, коли активного просування майже не було, але невеликі зіткнення тривали. Тривалість такого конфлікту важко передбачити.

"Та зрозуміло одне – в такому випадку бойові дії відновляться через три-п’ять років", - підсумовує він.

Хто такий Олексій Гетьман?

Олексій Гетьман - український військовий експерт, майор ЗСУ. Ветеран російсько-української війни.

Як військовий експерт коментує події війни Росії проти України на радіо, телебаченні та Інтернет-ресурсах.

Гетьман наголошує, що кожен із цих сценаріїв має приблизно однакову ймовірність реалізації, тому важко визначити найбільш реалістичний. Однак найближчим часом один із них може стати більш імовірним. При цьому перший сценарій уже активно обговорюється в українських і міжнародних медіа, що свідчить про певні підготовчі процеси та дискусії.

"Можливо, на найближчій зустрічі G20 дещо з’ясується. Тому перший сценарій виглядає більш динамічним", - резюмує експерт.

Які країни входять до G-20 / Інфографіка Главред

Водночас керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко вказує, що 2025 рік багато в чому буде визначальним.

"Ближче до осені або до кінця наступного року ймовірний вихід на певні переговорні позиції, що зрештою може привести до підписання мирних домовленостей. Але це може відбутися не раніше, ніж через рік, тому що 2025-й буде ознаменований мирними ініціативами та пошуком шляхів до перемовин, оскільки і Росія вичерпується, і буде тиск на Київ і Москву з тим, щоб сторони рухалися в цьому напрямку. Тобто цей рік буде роком пошуків політичних рішень", - зазначив він в ексклюзивній колонці на Главреді.

Однак, вплив ухвалених рішень на ситуацію на фронті залежатиме від їхньої суті та реалізації.

Хто такий Олександр Мусієнко

Олександр Мусієнко - блогер і експерт. Є головою недержавної організації "Центр військово-правових досліджень". Виступає в якості експерта в ефірах телеканалів, пише My.ua.

Яке завдання для України на 2025 рік

Мусієнко підкреслює, що без реалізації концепції "миру через силу" Україні буде складно досягти вигідних умов.

"Наше завдання в 2025 році – це вистояти, зберегти стійкість суспільства та фронту, а також забезпечити сильні позиції за столом переговорів. І цього можна досягти лише за допомогою сили. Я не виключаю, що Збройні сили України – в разі стабільної підтримки та її нарощування – зможуть покращити ситуацію на фронті і змусити Путіна піти на поступки", - припускає експерт.

Скільки ще може тривати війна в Україні

Експерт також зауважує, що тривалість війни в Україні важко передбачити через вплив багатьох факторів. Те, що зараз здається раціональним і очевидним, може змінитися з часом. Наприклад, такі події, як рішення Дональда Трампа, можуть мати несподіваний вплив, адже навіть у Вашингтоні не всі плани можуть реалізуватися так, як це уявляється нині.

"На мою думку, наступної осені ні російські, ні українські війська не зможуть проводити масштабні операції, і ми перейдемо до позиційної війни. Тоді доведеться шукати рішення: чи то буде встановлено нетривале перемир’я (припинення вогню), чи то Україні нададуть інші пакети підтримки від Заходу, чи то будуть залучені іноземні війська для підтримки України. Але зараз складно спрогнозувати, що саме буде", - зазначив він.

За словами Мусієнка, оптимістичний сценарій передбачає завершення війни до кінця 2025 року, хоча активна фаза бойових дій може закінчитися раніше. Водночас, навіть у такому випадку, досягнення остаточної угоди, яка б повністю завершила конфлікт, може затягнутися.

"За песимістичного сценарію, ми ще тривалий час будемо у стані "ні війни, ні миру", тобто не буде інтенсивних бойових дій, але водночас не буде і виходу на переговорні позиції, які б поставили навіть не крапку, а бодай трикрапку у війні. При цьому постійно зберігатиметься ризик відновлення великої війни", - резюмував він.

Політолог і директор аналітичного центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов припускає, що оптимістичний сценарій завершення війни з Росією передбачає припинення вогню наприкінці 2024 року або з 20 січня 2025 року. Проте він вважає такий прогноз занадто оптимістичним. На його думку, війна, ймовірно, триватиме щонайменше до першої половини 2025 року, оскільки наразі немає передумов для її швидкого завершення.

"Путін не демонструє ані найменшого прагнення вийти на компромісний варіант і, як і раніше, діє в дусі того ультиматуму, який висунув у серпні минулого року. У всякому разі поки що ніщо не вказує на готовність Путіна погодитися на ті самі пропозиції Трампа. Втім, пропозиції Трампа неприйнятні для Києва, оскільки це загрожує політичною турбулентністю з далекосяжними наслідками", - припускає він в ексклюзивній колонці на Главреді.

Хто такий Андрій Золотарьов

Андрі́й Володи́мирович Золотарьо́в (нар. 15 травня 1965, Дніпропетровськ) — український політолог, керівник центру "Третій сектор". Політконсультант Олександра Рябченка (1994), Володимира Литвина (1994), Юлії Тимошенко (1996-97), повідомляє Вікіпедія.

Чи зможе Україна вийти на кордони 1991 року

Військовий експерт Олексій Гетьман вважає, що повернення України до кордонів 1991 року наразі виглядає малоймовірним. Це можливо лише за умови, якщо Росія добровільно або під тиском міжнародних партнерів погодиться відступити на ці позиції.

"Наразі у нас немає достатньо сил та засобів, аби досягнути цього військовим шляхом. Давайте дивитися правді в очі: поки що ми з боями, але відходимо, нехай і не суттєво, але відступаємо. З весни цього року, після нашого відходу з Авдіївки, ми чуємо про те, що "ворог суттєво просувається". Але від Авдіївки до того місця, де російські війська зупинилися під Покровськом, 35 км. Хіба ж це "суттєве просування"? За 200 днів всього 35 км!", - пише він.

Що відомо про Покровськ / Інфографіка: Главред

Аналітик зазначає, що значним досягненням можна було б вважати просування на один кілометр на день, оскільки за таких темпів за 200 днів війська могли б досягти правого берега Дніпра, навіть за Києвом. Хоча просування на 35 км також є негативним фактором, варто згадати, що під час контрнаступу на Харківщині українські сили подолали таку відстань за кілька днів.

Політолог і директор аналітичного центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов зазначає, що якщо Путін прагне денацифікації та демілітаризації України, то Україна, у свою чергу, хоче повернутися до кордонів 1991 року. Однак навіть президент Зеленський уже припинив говорити про це. Зважаючи на поточний стан української економіки та збройних сил, досягнення цієї мети військовим шляхом виглядає нереальним.

"Проблема ж у чому. Ми могли домогтися результату на короткій дистанції. Якби 2022 року Байден не смажив жабу на повільному вогні, тобто одразу дав повноцінну військову допомогу, то до кінця 2022-го ми могли б домогтися набагато більших результатів, ніж вихід до Азовського моря. А тоді можна було б домогтися набагато кращих умов миру", - припускає він.

Золотарьов також підкреслює, що Україна не готова до війни на виснаження, оскільки для цього потрібні власні ресурси. Він наголошує, що дві третини енергетичної інфраструктури вже зруйновані, і залишків вистачає лише на потреби цивільного сектора. Але що тоді з військово-промисловим комплексом і промисловістю загалом? Без стабільної енергетики неможливо підтримувати ефективну боротьбу.

"Тож найімовірніша перспектива - це продовження війни ще на роки, не на рік-два, а на роки. І час працює проти України, а це передбачає ще більші територіальні та людські втрати. А економіка, мобілізаційний ресурс і кількість озброєнь Росії перевершують наші", - резюмував політолог.

Яка ціль російського наступу - як може змінитись ситуація на фронті

Олександр Мусієнко зазначає, що в найближчі місяці Україну очікують інтенсивні бої на Донеччині та Запорізькому напрямку, де російські війська вже активізуються. Українські Сили оборони зосередяться на стримуванні ворога й відбитті численних атак, і, зрештою, наступ російських військ на цих ділянках буде зупинено.

"У подальшому багато що залежатиме від забезпечення України партнерами, від того, наскільки нам вдасться стабілізувати лінію фронту (а я думаю, що українським оборонцям це вдасться) і розвитку подій на Курщині", - зазначає він.

Військовий експерт Олексій Гетьман підкреслює, що хоча звучать припущення про можливий наступ Росії на Запоріжжя чи Херсон, наразі кількість російських військ на цих напрямках недостатня для таких масштабних операцій.

"Звісно, теоретично можна припустити, що Росія спробує окупувати ці міста. Наприклад, та кількість сил і засобів противника, яку він зосередив на Запорізькому напрямку, не перевищує кількість живої силі техніки, яка штурмувала Авдіївку чи Бахмут, витратила на ці штурми від півроку до десяти місяців і зазнала величезних втрат", - коментує він.

Він наголошує, що для захоплення Запоріжжя чи Херсона потрібно значно більше сил, ніж для боїв за Авдіївку чи Бахмут. На прикладі невдалих спроб ворога захопити Покровськ стає очевидним, що такі прогнози малоймовірні.

Політолог Андрій Золотарьов додає, що Путін прагне або примусити Україну до поступок, або завдати їй максимальних руйнувань. Він припускає, що значні військові втрати, такі як вихід російських військ до Дніпра, можуть викликати внутрішню політичну кризу в Україні, що, за задумом Кремля, призведе до хаосу.

"Путін буде також намагатися захопити Запоріжжя. Якщо йому це вдасться, то вразливим стане і Дніпро, адже це і гребля, і промислова база. А Дніпро, Запоріжжя і Кривий Ріг - це останні промислові райони, що залишилися, і вихід до моря, без яких держава стає не державою", - резюмував політичний експерт.

Чого чекати Україні від Курської операції

Військовий експерт Олексій Гетьман вказує на те, що існує 2 варіанти розвитку ситуації на Курському напрямку. Йдеться про розширення та згортання.

"Розширювати підконтрольну ЗСУ територію Курщини не має сенсу: ми ж не збираємся приєднувати ці території до України. Чи можуть нас росіяни звідти видавити? Звісно, можуть, особливо якщо залучать більше сил. Ми не зможемо триматися на Курщині так, як поблизу Покровська. Ми й зараз уникаємо там серйозних бойових зіткнень, маневруємо", - пише він.

Аналітик зауважує, що якщо ворог зосередить надмірну кількість сил на цьому напрямку, українські війська можуть відступити на свої позиції без докорів сумління. Це не вважатиметься поразкою, оскільки наразі на Курщині перебуває порівняно невелика кількість наших військових. Їхнє завдання — змусити росіян тримати там значні сили, включно з північнокорейськими підрозділами.

"Якби ми з Курщини забрали, умовно кажучи, 5 тисяч своїх військовослужбовців і перекинули на Курахівський напрямок, те саме зробили б росіяни і перекинули б туди 50 тисяч своїх людей. А на Курахівському напрямку ми не зможемо проводити маневрену оборону – там доведеться оборонятися позиційно, у фортифікаціях", - говорить він.

Гетьман пояснює, що для стримування 50 тисяч окупантів необхідно близько 15 тисяч українських військовослужбовців. Таким чином, навіть зараз позитивний ефект від Курської операції є очевидним.

Чого чекати Україні від президентства Трампа

Андрій Золотарьов підкреслює, що мета Путіна проста — його ультиматум спрямований на поразку і знищення України. Він розуміє критичну залежність України від допомоги партнерів, особливо США, і те, що Україна не була готова до зміни політичної ситуації в Штатах.

Гіпотетично можна уявити, що Трамп, зіткнувшись із небажанням Путіна прийняти його умови і прагненням затягувати процес, може ініціювати ленд-ліз. Але такий сценарій більше схожий на фантазію, ніж на реальність, оскільки наразі Трамп формує команду, яка дотримується принципу "Америка понад усе".

"Зараз, на тисячний день війни, у нас складається вкрай критична ситуація, оскільки власних ресурсів для продовження війни або ресурсної бази країн Євросоюзу для протистояння російській агресії, на жаль, недостатньо", - наголошує політолог.

Експерт уточнює, що навіть оптимістичний сценарій передбачає лише припинення вогню, а не повне завершення війни чи політичне врегулювання. Це скоріше перемир’я, подібне до того, що існує між Північною і Південною Кореєю, яке триває вже майже 70 років. Проте такий варіант не влаштовує ані Путіна, ані Зеленського.

"Цілком очевидно, які саме козирі будуть щодо Зеленського, щоб переконати Київ. А ось Москві Трамп погрожував обрушити цінову кон'юнктуру на нафту, але поки що нафтогазових доходів вистачає Путіну і на війну, і на підтримання відносного соціального блага. Хоча і проблем у Росії достатньо: там і проблеми на ринку нерухомості, і дефіцит робочих рук. Але поки що Росія в кращому становищі, ніж Україна", - говорить він.

На думку Золотарьова, говорити про повне завершення війни поки що передчасно. Максимум, на що можна сподіватися найближчим часом, — це досягнення перемир’я.

Як Трамп може протидіяти "Осі зла"

Політичний і економічний експерт Тарас Загородній вважає, що 2025 рік стане ключовим у розумінні напрямку розвитку подій, особливо у контексті можливого обрання Дональда Трампа президентом США. Він прогнозує, що Трамп систематично працюватиме над ослабленням "осі зла", яка виступає проти України. Його перемога не стане катастрофою для України, і це зумовлено кількома важливими факторами.

Таким чином, союзники Росії, такі як Іран і Китай, опиняться під потужним економічним і військовим тиском США. Загородній наголошує, що ці дії не будуть безпосередньо пов’язані з Україною, а радше з інтересами США, які збігатимуться із ослабленням противників України.

"Тож подальший перебіг війни в Україні залежатиме від того, як далі розвиватимуться події: чи будуть росіяни відступати, чи почнеться реальний обвал Росії, перш за все, економічний, чи буде Трамп боротися з тіньовим флотом тощо", - вказує він.

Що відомо про Дональда Трампа / Інфографіка: Главред

Політичний аналітик вважає, що адміністрація Трампа може найближчим часом повернутися до реалізації плану Помпео, що передбачає запуск ленд-лізу. Це створить можливість для України повернутися до кордонів станом на 24 лютого 2022 року, а також завдавати ударів по території Росії.

"Безумовно, можливе і заморожування конфлікту по лінії розмежування. Але все впирається в Путіна: він поки що цього не хоче", - припустив Тарас Загородній в своїй ексклюзивній колонці на Главреді.

Хто такий Тарас Загородній

Тарас Загородній - політтехнолог і експерт. Понад двадцять років займається політичним консалтингом, брав участь у виборчих кампаніях в якості політтехнолога, веде блоги в українських ЗМІ. Також його запрошують на політичні ток-шоу в якості експерта.

Наразі складно передбачити точний розвиток подій, але аналітик вважає, що повернення до кордонів 24 лютого, реалізація плану Помпео та введення миротворців є цілком імовірними. Україна повинна наполягати на розміщенні миротворчого контингенту саме з США або країн-членів НАТО, адже це фактично стане кроком до вступу в Альянс. У разі повернення до кордонів 1991 року Україна отримає право на безумовний вступ до НАТО, без додаткових вимог і процедур.

Хоча подальший хід війни передбачити важко, Загородній упевнений, що за адміністрації Трампа час гратиме на користь України та проти Росії, що відрізняється від ситуації за президентства Байдена. Попри численні сценарії розвитку подій, 2025 рік, на думку експерта, стане визначальним моментом у цій війні.

"Щоправда, куди цей поворот виведе, поки що залишається питанням. У будь-якому разі, шанси України вийти в позитив значно зросли після зміни керівництва США", - резюмував Загородній.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
На росії готується масштабна мобілізація: нове поповнення окупантів
Знай
2024-11-18T18:06:59Z
Зеленський провів нараду з безпекових і соціальних питань на Харківщині
УкраинФорм
2024-11-18T18:03:27Z
В Україні погіршиться погода: де і коли будуть значні дощі, сніг і хуртовини
24tv
2024-11-18T18:03:14Z
Не критична інфраструктура: дитячі садочки в Києві не під'єднають до постійного електроживлення
Фокус
2024-11-18T17:57:20Z
У Києві та областях оновили графіки відключень: пояснення ДТЕК
24tv
2024-11-18T17:27:14Z
На Харківщині внаслідок обстрілу поранений чоловік
УкраинФорм
2024-11-18T17:25:57Z
В Одесі повний блекаут: що відбувається в місті після удару РФ
GlavRed
2024-11-18T17:25:06Z
На Київщині судитимуть держреєстратора, який фальсифікував дані в реєстрі
InternetUA
2024-11-18T17:08:57Z
На Київщині відбудовано міст через річку Здвиж, зруйнований на початку війни
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T17:04:25Z
Фільм «Медовий місяць» про стосунки під час окупації переміг на фестивалі у Франції
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T18:12:39Z
Три книжки українських письменників увійшли до списку найкращих видань 2024 року від The Telegraph
Детектор М
2024-11-18T18:03:13Z
"Караоке на майдані" та скандал із Козловським: як сьогодні живе продюсер Ігор Кондратюк
24tv
2024-11-18T17:30:41Z
Чи буде “Гладіатор III”? Рідлі Скотт вже працює над сценарієм
360ua.news
2024-11-18T17:27:49Z
У Софії Київській відкриють виставку невідомих робіт Марії Примаченко та Марії Галушко
УкраинФорм
2024-11-18T17:22:32Z
Віктор Розовий повернувся до "Ліги Сміху": чим він займатиметься у проєкті
Фокус
2024-11-18T17:21:13Z
Українська співачка купила БТР для Збройних сил
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T17:14:23Z
Хливнюк відмовився від премії Магнітського
УкраинФорм
2024-11-18T17:13:09Z
Відома українська реперка заявила про проблеми з ментальним здоров'ям і назвала діагноз
TSN
2024-11-18T17:06:28Z
Президентка Грузії оскаржить результати парламентських виборів у Конституційному суді
Европейская правда
2024-11-18T18:12:26Z
У Чехії вшанувати памʼять всіх загиблих в Україні від дій РФ
УкраинФорм
2024-11-18T18:06:50Z
"Ситуація складна": Україна може опинитися без ракет від США - Жданов
GlavRed
2024-11-18T18:06:14Z
Розмірковує як бос мафії: які ризики можуть виникнути після інавгурації Трампа
24tv
2024-11-18T18:03:51Z
Куди ЗСУ можуть дістати західними ракетами на території Росії: зведення від Світана
24tv
2024-11-18T18:03:28Z
20 років Помаранчевій революції. Соратник Ющенка пояснив шкоду, яку завдала українські політиці партія «Наша Україна»
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T18:03:25Z
США запровадили санкції проти ізраїльтян через незаконне заселення Західного берегу
УкраинФорм
2024-11-18T18:03:12Z
Анатомія зради. Найсвіжіші вироки та історії громадян, обвинувачених у роботі на Росію
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T18:03:07Z
В Росії знайшли мертвим зірку балету: раніше він виступав проти вторгнення РФ до України
Фокус
2024-11-18T18:00:18Z
У Польщі закликають щепитись від поліомієліту: вірус виявили у стічних водах
Европейская правда
2024-11-18T17:28:23Z
Як дізнатися, чи є в молочних продуктах пальмова олія
AgroNews
2024-11-18T17:22:41Z
Чому після вживання фруктів болить живіт: несподівана відповідь
24tv
2024-11-18T16:57:06Z
Стигле авокадо за 3 хвилини: кулінар поділився геніальним лайфхаком
GlavRed
2024-11-18T15:25:48Z
Кому потрібно робити генетичні тести перед вагітністю
24tv
2024-11-18T15:15:33Z
Половина серед хворих на грип та Covid-19 у столиці – діти
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T14:42:15Z
Як покращити родючість ґрунту: розсипте цей порошок восени та високі врожаї забезпечені
TSN
2024-11-18T14:40:03Z
"Хочу бути мамою": все що треба знати про материнство – на новому YouTube-каналі
24tv
2024-11-18T14:05:37Z
Солодка пастка: які небезпеки приховує надмірне споживання цукру
24tv
2024-11-18T13:36:40Z
Будівельне обладнання від Укр-Стандарт – запорука успіху будь-якого проєкту
iPress
2024-11-18T17:50:41Z
BETA випробувала серійну версію електролітака ALIA CTOL
InternetUA
2024-11-18T17:40:41Z
Вперше за півтора місяця: в Україні здешевшали огірки
TSN
2024-11-18T17:25:36Z
На Вінниччині ТЕС припинила роботу після російських атак
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T17:24:33Z
АЗС Київської області опублікували свіжі ціни на пальне: як змінилася вартість бензину, дизеля та автогазу
Хвиля
2024-11-18T17:03:49Z
Зима наближається: відключення електроенергії в Україні
360ua.news
2024-11-18T17:00:34Z
Аграрії та фермери постраждалих територій можуть отримати $3 тис. допомоги
AgroPortal
2024-11-18T17:00:02Z
Вступаючи до ЄС, Україна має дбати передусім про свої інтереси – Метінвест
TSN
2024-11-18T16:48:54Z
Курс валют на 19 листопада: скільки коштуватимуть долар, євро і злотий
TSN
2024-11-18T16:43:26Z
Більше 100 ракет: Умєров розповів про хід виробництва "Нептунів" та "Паляниці"
Хвиля
2024-11-18T18:11:41Z
Національний кешбек: українцям пояснили, в чому небезпека відкриття картки
Политека
2024-11-18T18:00:03Z
У ГУР розповіли, скільки ракет Х-101 Росія може виробляти щомісяця
24tv
2024-11-18T17:50:37Z
У Токіо відбулася міжконфесійна панахида за жертвами Голодоморів в Україні
УкраинФорм
2024-11-18T17:46:14Z
Реформа шкільних їдалень: школярам повністю змінять раціон - до такого ще не звикли
Знай
2024-11-18T17:36:55Z
«Резерв+» помилково записав у розшук понад 700 тис. українців: застосунок чекає трансформація з автоматичним взяттям на військовий облік
ITC
2024-11-18T17:36:17Z
Скільки чоловіків та якого віку цьогоріч вступили в аспірантуру львівських вишів
24tv
2024-11-18T17:14:29Z
"Приносила стільки радості": помер улюблений собака королеви Камілли
Фокус
2024-11-18T17:14:14Z
Чи зможуть батьки отримати "тисячу Зеленського" за своїх дітей
24tv
2024-11-18T17:06:14Z
Контейнери для їжі знову стануть прозорі: додайте це у воду
24tv
2024-11-18T18:06:25Z
Як виростити великий урожай зеленої цибулі на підвіконні: треба зробити ось що
TSN
2024-11-18T18:06:10Z
Швидкий тест на уважність: відшукайте усіх каченят за 5 секунд
TSN
2024-11-18T17:51:07Z
Альтернатива кошика для білизни, що зробить складання одягу зручнішим
24tv
2024-11-18T17:45:53Z
Чим почистити білі кросівки в домашніх умовах: засоби, які впораються з брудом та жовтизною
24tv
2024-11-18T17:45:04Z
Не починайте дзвінок зі слова "алло": які правила телефонної розмови
TSN
2024-11-18T17:33:55Z
Створюють атмосферу рівноваги й тепла: ТОП-3 найкомфортніших знаків зодіаку
GlavRed
2024-11-18T17:25:00Z
Ідеальний рецепт на Новий рік 2025: як засолити будь-яку рибу за 15 хвилин
TSN
2024-11-18T17:24:17Z
Новорічні салати замість олів'є та шуби, що порадують Змію
TSN
2024-11-18T17:06:16Z
На фронті загинув ексгравець Мотора та збірної України Михайло Цап
24tv
2024-11-18T17:57:06Z
Де Йонг та ван Дейк покинули розташування збірної Нідерландів
Football.ua
2024-11-18T17:25:39Z
Звернувся до родин загиблих: Ребров виступив із заявою на тлі ударів росіян по Україні
TSN
2024-11-18T17:24:53Z
Рейндерс заявив, що веде переговори з Міланом щодо нового контракту
Football.ua
2024-11-18T17:01:04Z
Зірковий ексчемпіон UFC звернувся до Майка Тайсона після поразки від Джейка Пола
TSN
2024-11-18T16:43:59Z
Росія вбила у Сумах майстра спорту Сергія Сухарєва
Комсомольская правда
2024-11-18T16:43:24Z
Рауль: Реал довів, що у нас найкраща академія у світі
Football.ua
2024-11-18T16:37:15Z
Обстріл Сум та Одеси: як український спорт відреагував на трагедії у містах
24tv
2024-11-18T16:36:15Z
Джонатан Девід назвав команду, за яку вболіває з дитинства
Football.ua
2024-11-18T16:22:48Z
Мешканець Київщини вимагав від підприємця $700 тис. за вирішення неіснуючих проблем із землею
Украина Криминальная
2024-11-18T18:16:24Z
В Україні повідомлено про підозру злодію, який обікрав військового майже на пів мільйона гривень
InternetUA
2024-11-18T18:07:27Z
Кількість жертв ракетного удару у Сумах зросла до 12
Комсомольская правда
2024-11-18T17:21:19Z
Водій, який наїхав на жінок у Хмельницькому, був під дією наркотиків
Комсомольская правда
2024-11-18T17:14:24Z
У Чехії затримали закарпатського рекетира, який намагався втекти від українського правосуддя
Украина Криминальная
2024-11-18T17:01:12Z
У Києві судитимуть чоловіка, який систематично знущався над своєю дружиною
Украина Криминальная
2024-11-18T16:43:41Z
У Сумах росіяни вбили 14-річну школярку Настю та 9-річного Іллю, який від народження боровся за життя
TSN
2024-11-18T16:42:04Z
Це було пекло, – в ДСНС Одещини розповіли, як рятували людей після страшного удару
24tv
2024-11-18T16:36:50Z
На Київщині спіймали шахрая, що обіцяв "вирішити питання із землею"
Khreschatyk
2024-11-18T16:27:13Z
Компанія Nike вперше надрукувала кросівки на 3D-принтері
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T18:15:40Z
Перше в історії спостереження зигзагоподібної подвійної гравітаційної лінзи
360ua.news
2024-11-18T18:09:44Z
Від Bluesky до Threads: чому мільйони людей йдуть із соцмережі Маска Х після виборів у США
24tv
2024-11-18T18:03:19Z
Супутники Starlink все частіше сприймаються людьми, як загадкові НЛО
24tv
2024-11-18T18:03:13Z
Суд зобов'язав Meta виплатити компенсації користувачам Facebook за витік даних 2021 року
InternetUA
2024-11-18T18:03:09Z
Порівняно автономність п'яти актуальних флагманських смартфонів
InternetUA
2024-11-18T17:44:01Z
Завтра знову відключатимуть світло: де і коли не буде електрики
TSN
2024-11-18T17:33:47Z
ІТ-системи російських судів не змогли відновитися після української хакерської атаки
InternetUA
2024-11-18T17:23:24Z
Ілон Маск на шляху помсти: мільярдер додав у свій позов проти OpenAI корпорацію Microsoft
24tv
2024-11-18T17:06:01Z
Розбирають як гарячі пиріжки: Xiaomi вже передала замовникам 100 тис. електромобілів SU7 та вкотре збільшила план на 2024 рік
ITC
2024-11-18T18:11:40Z
Нові самоскиди від японських партнерів допоможуть у відновленні критичної інфраструктури
AutoCentre
2024-11-18T18:10:50Z
Porsche представила ексклюзивну версію 911 Dakar
AutoCentre
2024-11-18T17:54:33Z
Знають одиниці: яка таємна кнопка в машині може "зупинити знос двигуна"
GlavRed
2024-11-18T17:25:10Z
Водії будуть здивовані: для чого потрібні чорні крапки на лобовому склі авто
GlavRed
2024-11-18T17:25:07Z
У Швейцарії створили дешевий електрокар за 20000 євро із дверима типу "крило чайки"
Фокус
2024-11-18T16:21:33Z
Audi презентував подовжений седан A5L
AutoCentre
2024-11-18T16:10:09Z
BMW презентувала довгобазний седан серії M
AutoCentre
2024-11-18T15:10:01Z
Caterpillar представляє потужні колісні навантажувачі з напівавтономним керуванням
AutoCentre
2024-11-18T14:11:40Z