MY.UAНовини
1000 днів війни: як зміниться ситуація на фронті в 2025 році та коли настане мир
1000 днів війни: як зміниться ситуація на фронті в 2025 році та коли настане мир

1000 днів війни: як зміниться ситуація на фронті в 2025 році та коли настане мир

2025 рік може стати ключовим у війні Росії проти України, визначаючи напрямок її завершення та впливаючи на глобальну безпеку, наголошують аналітики.

Ви дізнаєтесь:

19 листопада тривалість повномасштабної війни Росії проти України досягне рубежу в тисячу днів. Ця війна змінила хід історії, випробувала на міцність не лише українське суспільство, але й міжнародну спільноту. За цей час Україна продемонструвала всьому світу свою силу, об’єднавши народ у боротьбі за незалежність та суверенітет.

Главред з'ясував, чого чекати Україні та українцям далі та, як скільки ще може тривати збройна агресія Росії.

Як може закінчитись війна в Україні

На думку військового експерта, ветерана російсько-української війни, майора запасу Збройних сил України Олексія Гетьмана, існує кілька сценаріїв закінчення війни в Україні.

За словами експерта, перший сценарій передбачає початок переговорів із Росією до кінця цього року або на початку наступного, що може призвести до тимчасового припинення бойових дій на лінії розмежування.

"Це зараз активно обговорюється у закордонних медіа, які подають це як ініціативу Трампа про створення демілітаризованих "сірих" зон. В такому випадку війна не закінчиться в найближчі декілька місяців, а призупиниться", - відзначив він в ексклюзивній колонці на Главреді.

Водночас другий сценарій прогнозує завершення війни влітку або восени 2025 року. Це пов’язано з тим, що до того часу можливості російського військово-промислового комплексу можуть вичерпатися, і Росія втратить здатність вести активні наступальні операції.

"Тоді, ймовірно, теж почнуться перемовини, але Київ тут говоритиме з позиції сили. При цьому ми будемо контратакувати противника, і, подейкують, зараз Україна готує наступальні дії на весну наступного року. За таких умов війна закінчиться восени 2025 року", - вказує він.

За словами Гетьмана, третій сценарій передбачає виснаження обох сторін, якщо попередні варіанти не реалізуються. У такому випадку війна може перетворитися на довготривалу позиційну боротьбу, подібну до періоду АТО, коли активного просування майже не було, але невеликі зіткнення тривали. Тривалість такого конфлікту важко передбачити.

"Та зрозуміло одне – в такому випадку бойові дії відновляться через три-п’ять років", - підсумовує він.

Хто такий Олексій Гетьман?

Олексій Гетьман - український військовий експерт, майор ЗСУ. Ветеран російсько-української війни.

Як військовий експерт коментує події війни Росії проти України на радіо, телебаченні та Інтернет-ресурсах.

Гетьман наголошує, що кожен із цих сценаріїв має приблизно однакову ймовірність реалізації, тому важко визначити найбільш реалістичний. Однак найближчим часом один із них може стати більш імовірним. При цьому перший сценарій уже активно обговорюється в українських і міжнародних медіа, що свідчить про певні підготовчі процеси та дискусії.

"Можливо, на найближчій зустрічі G20 дещо з’ясується. Тому перший сценарій виглядає більш динамічним", - резюмує експерт.

Які країни входять до G-20 / Інфографіка Главред

Водночас керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко вказує, що 2025 рік багато в чому буде визначальним.

"Ближче до осені або до кінця наступного року ймовірний вихід на певні переговорні позиції, що зрештою може привести до підписання мирних домовленостей. Але це може відбутися не раніше, ніж через рік, тому що 2025-й буде ознаменований мирними ініціативами та пошуком шляхів до перемовин, оскільки і Росія вичерпується, і буде тиск на Київ і Москву з тим, щоб сторони рухалися в цьому напрямку. Тобто цей рік буде роком пошуків політичних рішень", - зазначив він в ексклюзивній колонці на Главреді.

Однак, вплив ухвалених рішень на ситуацію на фронті залежатиме від їхньої суті та реалізації.

Хто такий Олександр Мусієнко

Олександр Мусієнко - блогер і експерт. Є головою недержавної організації "Центр військово-правових досліджень". Виступає в якості експерта в ефірах телеканалів, пише My.ua.

Яке завдання для України на 2025 рік

Мусієнко підкреслює, що без реалізації концепції "миру через силу" Україні буде складно досягти вигідних умов.

"Наше завдання в 2025 році – це вистояти, зберегти стійкість суспільства та фронту, а також забезпечити сильні позиції за столом переговорів. І цього можна досягти лише за допомогою сили. Я не виключаю, що Збройні сили України – в разі стабільної підтримки та її нарощування – зможуть покращити ситуацію на фронті і змусити Путіна піти на поступки", - припускає експерт.

Скільки ще може тривати війна в Україні

Експерт також зауважує, що тривалість війни в Україні важко передбачити через вплив багатьох факторів. Те, що зараз здається раціональним і очевидним, може змінитися з часом. Наприклад, такі події, як рішення Дональда Трампа, можуть мати несподіваний вплив, адже навіть у Вашингтоні не всі плани можуть реалізуватися так, як це уявляється нині.

"На мою думку, наступної осені ні російські, ні українські війська не зможуть проводити масштабні операції, і ми перейдемо до позиційної війни. Тоді доведеться шукати рішення: чи то буде встановлено нетривале перемир’я (припинення вогню), чи то Україні нададуть інші пакети підтримки від Заходу, чи то будуть залучені іноземні війська для підтримки України. Але зараз складно спрогнозувати, що саме буде", - зазначив він.

За словами Мусієнка, оптимістичний сценарій передбачає завершення війни до кінця 2025 року, хоча активна фаза бойових дій може закінчитися раніше. Водночас, навіть у такому випадку, досягнення остаточної угоди, яка б повністю завершила конфлікт, може затягнутися.

"За песимістичного сценарію, ми ще тривалий час будемо у стані "ні війни, ні миру", тобто не буде інтенсивних бойових дій, але водночас не буде і виходу на переговорні позиції, які б поставили навіть не крапку, а бодай трикрапку у війні. При цьому постійно зберігатиметься ризик відновлення великої війни", - резюмував він.

Політолог і директор аналітичного центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов припускає, що оптимістичний сценарій завершення війни з Росією передбачає припинення вогню наприкінці 2024 року або з 20 січня 2025 року. Проте він вважає такий прогноз занадто оптимістичним. На його думку, війна, ймовірно, триватиме щонайменше до першої половини 2025 року, оскільки наразі немає передумов для її швидкого завершення.

"Путін не демонструє ані найменшого прагнення вийти на компромісний варіант і, як і раніше, діє в дусі того ультиматуму, який висунув у серпні минулого року. У всякому разі поки що ніщо не вказує на готовність Путіна погодитися на ті самі пропозиції Трампа. Втім, пропозиції Трампа неприйнятні для Києва, оскільки це загрожує політичною турбулентністю з далекосяжними наслідками", - припускає він в ексклюзивній колонці на Главреді.

Хто такий Андрій Золотарьов

Андрі́й Володи́мирович Золотарьо́в (нар. 15 травня 1965, Дніпропетровськ) — український політолог, керівник центру "Третій сектор". Політконсультант Олександра Рябченка (1994), Володимира Литвина (1994), Юлії Тимошенко (1996-97), повідомляє Вікіпедія.

Чи зможе Україна вийти на кордони 1991 року

Військовий експерт Олексій Гетьман вважає, що повернення України до кордонів 1991 року наразі виглядає малоймовірним. Це можливо лише за умови, якщо Росія добровільно або під тиском міжнародних партнерів погодиться відступити на ці позиції.

"Наразі у нас немає достатньо сил та засобів, аби досягнути цього військовим шляхом. Давайте дивитися правді в очі: поки що ми з боями, але відходимо, нехай і не суттєво, але відступаємо. З весни цього року, після нашого відходу з Авдіївки, ми чуємо про те, що "ворог суттєво просувається". Але від Авдіївки до того місця, де російські війська зупинилися під Покровськом, 35 км. Хіба ж це "суттєве просування"? За 200 днів всього 35 км!", - пише він.

Що відомо про Покровськ / Інфографіка: Главред

Аналітик зазначає, що значним досягненням можна було б вважати просування на один кілометр на день, оскільки за таких темпів за 200 днів війська могли б досягти правого берега Дніпра, навіть за Києвом. Хоча просування на 35 км також є негативним фактором, варто згадати, що під час контрнаступу на Харківщині українські сили подолали таку відстань за кілька днів.

Політолог і директор аналітичного центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов зазначає, що якщо Путін прагне денацифікації та демілітаризації України, то Україна, у свою чергу, хоче повернутися до кордонів 1991 року. Однак навіть президент Зеленський уже припинив говорити про це. Зважаючи на поточний стан української економіки та збройних сил, досягнення цієї мети військовим шляхом виглядає нереальним.

"Проблема ж у чому. Ми могли домогтися результату на короткій дистанції. Якби 2022 року Байден не смажив жабу на повільному вогні, тобто одразу дав повноцінну військову допомогу, то до кінця 2022-го ми могли б домогтися набагато більших результатів, ніж вихід до Азовського моря. А тоді можна було б домогтися набагато кращих умов миру", - припускає він.

Золотарьов також підкреслює, що Україна не готова до війни на виснаження, оскільки для цього потрібні власні ресурси. Він наголошує, що дві третини енергетичної інфраструктури вже зруйновані, і залишків вистачає лише на потреби цивільного сектора. Але що тоді з військово-промисловим комплексом і промисловістю загалом? Без стабільної енергетики неможливо підтримувати ефективну боротьбу.

"Тож найімовірніша перспектива - це продовження війни ще на роки, не на рік-два, а на роки. І час працює проти України, а це передбачає ще більші територіальні та людські втрати. А економіка, мобілізаційний ресурс і кількість озброєнь Росії перевершують наші", - резюмував політолог.

Яка ціль російського наступу - як може змінитись ситуація на фронті

Олександр Мусієнко зазначає, що в найближчі місяці Україну очікують інтенсивні бої на Донеччині та Запорізькому напрямку, де російські війська вже активізуються. Українські Сили оборони зосередяться на стримуванні ворога й відбитті численних атак, і, зрештою, наступ російських військ на цих ділянках буде зупинено.

"У подальшому багато що залежатиме від забезпечення України партнерами, від того, наскільки нам вдасться стабілізувати лінію фронту (а я думаю, що українським оборонцям це вдасться) і розвитку подій на Курщині", - зазначає він.

Військовий експерт Олексій Гетьман підкреслює, що хоча звучать припущення про можливий наступ Росії на Запоріжжя чи Херсон, наразі кількість російських військ на цих напрямках недостатня для таких масштабних операцій.

"Звісно, теоретично можна припустити, що Росія спробує окупувати ці міста. Наприклад, та кількість сил і засобів противника, яку він зосередив на Запорізькому напрямку, не перевищує кількість живої силі техніки, яка штурмувала Авдіївку чи Бахмут, витратила на ці штурми від півроку до десяти місяців і зазнала величезних втрат", - коментує він.

Він наголошує, що для захоплення Запоріжжя чи Херсона потрібно значно більше сил, ніж для боїв за Авдіївку чи Бахмут. На прикладі невдалих спроб ворога захопити Покровськ стає очевидним, що такі прогнози малоймовірні.

Політолог Андрій Золотарьов додає, що Путін прагне або примусити Україну до поступок, або завдати їй максимальних руйнувань. Він припускає, що значні військові втрати, такі як вихід російських військ до Дніпра, можуть викликати внутрішню політичну кризу в Україні, що, за задумом Кремля, призведе до хаосу.

"Путін буде також намагатися захопити Запоріжжя. Якщо йому це вдасться, то вразливим стане і Дніпро, адже це і гребля, і промислова база. А Дніпро, Запоріжжя і Кривий Ріг - це останні промислові райони, що залишилися, і вихід до моря, без яких держава стає не державою", - резюмував політичний експерт.

Чого чекати Україні від Курської операції

Військовий експерт Олексій Гетьман вказує на те, що існує 2 варіанти розвитку ситуації на Курському напрямку. Йдеться про розширення та згортання.

"Розширювати підконтрольну ЗСУ територію Курщини не має сенсу: ми ж не збираємся приєднувати ці території до України. Чи можуть нас росіяни звідти видавити? Звісно, можуть, особливо якщо залучать більше сил. Ми не зможемо триматися на Курщині так, як поблизу Покровська. Ми й зараз уникаємо там серйозних бойових зіткнень, маневруємо", - пише він.

Аналітик зауважує, що якщо ворог зосередить надмірну кількість сил на цьому напрямку, українські війська можуть відступити на свої позиції без докорів сумління. Це не вважатиметься поразкою, оскільки наразі на Курщині перебуває порівняно невелика кількість наших військових. Їхнє завдання — змусити росіян тримати там значні сили, включно з північнокорейськими підрозділами.

"Якби ми з Курщини забрали, умовно кажучи, 5 тисяч своїх військовослужбовців і перекинули на Курахівський напрямок, те саме зробили б росіяни і перекинули б туди 50 тисяч своїх людей. А на Курахівському напрямку ми не зможемо проводити маневрену оборону – там доведеться оборонятися позиційно, у фортифікаціях", - говорить він.

Гетьман пояснює, що для стримування 50 тисяч окупантів необхідно близько 15 тисяч українських військовослужбовців. Таким чином, навіть зараз позитивний ефект від Курської операції є очевидним.

Чого чекати Україні від президентства Трампа

Андрій Золотарьов підкреслює, що мета Путіна проста — його ультиматум спрямований на поразку і знищення України. Він розуміє критичну залежність України від допомоги партнерів, особливо США, і те, що Україна не була готова до зміни політичної ситуації в Штатах.

Гіпотетично можна уявити, що Трамп, зіткнувшись із небажанням Путіна прийняти його умови і прагненням затягувати процес, може ініціювати ленд-ліз. Але такий сценарій більше схожий на фантазію, ніж на реальність, оскільки наразі Трамп формує команду, яка дотримується принципу "Америка понад усе".

"Зараз, на тисячний день війни, у нас складається вкрай критична ситуація, оскільки власних ресурсів для продовження війни або ресурсної бази країн Євросоюзу для протистояння російській агресії, на жаль, недостатньо", - наголошує політолог.

Експерт уточнює, що навіть оптимістичний сценарій передбачає лише припинення вогню, а не повне завершення війни чи політичне врегулювання. Це скоріше перемир’я, подібне до того, що існує між Північною і Південною Кореєю, яке триває вже майже 70 років. Проте такий варіант не влаштовує ані Путіна, ані Зеленського.

"Цілком очевидно, які саме козирі будуть щодо Зеленського, щоб переконати Київ. А ось Москві Трамп погрожував обрушити цінову кон'юнктуру на нафту, але поки що нафтогазових доходів вистачає Путіну і на війну, і на підтримання відносного соціального блага. Хоча і проблем у Росії достатньо: там і проблеми на ринку нерухомості, і дефіцит робочих рук. Але поки що Росія в кращому становищі, ніж Україна", - говорить він.

На думку Золотарьова, говорити про повне завершення війни поки що передчасно. Максимум, на що можна сподіватися найближчим часом, — це досягнення перемир’я.

Як Трамп може протидіяти "Осі зла"

Політичний і економічний експерт Тарас Загородній вважає, що 2025 рік стане ключовим у розумінні напрямку розвитку подій, особливо у контексті можливого обрання Дональда Трампа президентом США. Він прогнозує, що Трамп систематично працюватиме над ослабленням "осі зла", яка виступає проти України. Його перемога не стане катастрофою для України, і це зумовлено кількома важливими факторами.

Таким чином, союзники Росії, такі як Іран і Китай, опиняться під потужним економічним і військовим тиском США. Загородній наголошує, що ці дії не будуть безпосередньо пов’язані з Україною, а радше з інтересами США, які збігатимуться із ослабленням противників України.

"Тож подальший перебіг війни в Україні залежатиме від того, як далі розвиватимуться події: чи будуть росіяни відступати, чи почнеться реальний обвал Росії, перш за все, економічний, чи буде Трамп боротися з тіньовим флотом тощо", - вказує він.

Що відомо про Дональда Трампа / Інфографіка: Главред

Політичний аналітик вважає, що адміністрація Трампа може найближчим часом повернутися до реалізації плану Помпео, що передбачає запуск ленд-лізу. Це створить можливість для України повернутися до кордонів станом на 24 лютого 2022 року, а також завдавати ударів по території Росії.

"Безумовно, можливе і заморожування конфлікту по лінії розмежування. Але все впирається в Путіна: він поки що цього не хоче", - припустив Тарас Загородній в своїй ексклюзивній колонці на Главреді.

Хто такий Тарас Загородній

Тарас Загородній - політтехнолог і експерт. Понад двадцять років займається політичним консалтингом, брав участь у виборчих кампаніях в якості політтехнолога, веде блоги в українських ЗМІ. Також його запрошують на політичні ток-шоу в якості експерта.

Наразі складно передбачити точний розвиток подій, але аналітик вважає, що повернення до кордонів 24 лютого, реалізація плану Помпео та введення миротворців є цілком імовірними. Україна повинна наполягати на розміщенні миротворчого контингенту саме з США або країн-членів НАТО, адже це фактично стане кроком до вступу в Альянс. У разі повернення до кордонів 1991 року Україна отримає право на безумовний вступ до НАТО, без додаткових вимог і процедур.

Хоча подальший хід війни передбачити важко, Загородній упевнений, що за адміністрації Трампа час гратиме на користь України та проти Росії, що відрізняється від ситуації за президентства Байдена. Попри численні сценарії розвитку подій, 2025 рік, на думку експерта, стане визначальним моментом у цій війні.

"Щоправда, куди цей поворот виведе, поки що залишається питанням. У будь-якому разі, шанси України вийти в позитив значно зросли після зміни керівництва США", - резюмував Загородній.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Россияне бешенеют от злости: Пугачева вернулась с новыми с песнями о войне
Comments UA
2025-03-31T20:48:28Z
"Время больше не работало", - женщина, которая была мертвой 24 минуты, рассказала об ощущениях
Новости Украины
2025-03-31T21:03:37Z
Украинскую модель нашли искалеченной в Дубае: появились новые подробности о ее состоянии
Comments UA
2025-03-31T20:42:25Z
Самый массовый призыв срочников от диктатора Путина: реакция Украины
Comments UA
2025-04-01T14:54:54Z
Названы самые востребованные специальности в центрах рекрутинга украинской армии
Апостроф
2025-04-03T08:42:13Z
Избалованному шимпанзе Майкла Джексона исполнилось 42 года: где и как он живет
TSN
2025-04-03T08:39:28Z
Церковный праздник 1 апреля: что нельзя делать, чтобы не получить проблемы
Telegraf
2025-03-31T21:21:45Z
Курская операция: полковник подвел промежуточные итоги
TSN
2025-04-01T14:13:37Z
В Литве нашли тело еще одного американского военного
Comments UA
2025-04-02T05:54:26Z
Трамп связал свою каденцию не с Израилем или Китаем, а именно с Украиной: мнение эксперта
Политека
2025-04-02T20:19:19Z
Может остановить Россию за 24 часа: Жданов удивил, как можно закончить войну в Украине
TSN
2025-04-01T16:13:50Z
"Мы ее ждали": российские спецслужбы сделали заявление о Пугачевой
GlavRed
2025-04-01T15:00:54Z
Зеленский назвал условия, при которых мир наступит в 2025 году
Gazeta UA
2025-04-02T06:06:13Z
Глава МИД Франции назвал почти неизбежным военное столкновение с Ираном без ядерной сделки
Лига
2025-04-03T08:40:09Z
Восстание в рядах республиканцев: они отреагировали на решение Трампа
Comments UA
2025-04-03T08:39:49Z
Раскрылись детали нового соглашения Украины и США о полезных ископаемых
Известия Киев
2025-04-02T06:36:11Z
Почему время в войне сейчас работает против Украины: какой важный рычаг потеряли ВСУ
Comments UA
2025-04-02T06:36:35Z
НАБУ грубо нарушает законы: провело обыск без определения суда и поставило «прослушку» - заявление Ассоциации адвокатов
Новости Украины
2025-04-01T15:15:57Z
Оккупанты шокированы: командование РФ запретило эвакуацию раненых
Comments UA
2025-04-02T20:45:01Z
Замучили известного композитора и поэта
Gazeta UA
2025-04-01T02:39:18Z
Украинские военные уничтожают элитные подразделения рф в Часовом Яру. ВИДЕО
Новости Украины
2025-04-02T06:39:47Z
В Чернобыльском заповеднике появился «незваный гость», вытесняющий местные виды
Комсомольская правда
2025-04-02T05:01:30Z
Бригада "Кара-Даг" останавливает врага на Купянском направлении. ВИДЕО
Новости Украины
2025-04-03T08:39:21Z
Какая ситуация на Волчанском направлении: в ВСУ ответили
TSN
2025-04-03T08:39:12Z
ВС РФ расширяют плацдарм в Лимане: в ISW выяснили, что задумали россияне
Фокус
2025-04-02T07:36:58Z
Россия обвиняет Украину в новых обстрелах: что известно
Comments UA
2025-04-01T10:00:36Z
У США обвалилися ціни на яйця
AgroNews
2025-04-01T15:18:20Z
Спикер ВМС ВСУ увидел "карательную дискотеку"/ Сеть взорвалась комментариями от современного российского эстрадного "творчества"
Апостроф
2025-04-01T16:39:08Z
Жила в России 20 лет, но приезжала в Украину к дочери: как выглядит мама Поляковой и что о ней известно
Telegraf
2025-04-01T17:03:53Z
Дважды победил в "Голосі", женился на старшей девушке из соседнего села: интересные факты из жизни Романа Сасанчина/После участия в шоу парень стал народным любимцем
Апостроф
2025-04-01T14:39:18Z
Популярный американский актер потерял штаны во время шоу
GlavRed
2025-04-01T20:30:58Z
Анна Ризадинова устроила фотосессию в облегающем кожаном платье
Gazeta UA
2025-04-03T08:42:28Z
Южный Парк возвращается с 27-м сезоном
Корреспондент
2025-04-03T08:33:28Z
Процедура под наркозом: Гвоздева объяснила, что делала в больнице
Факти ICTV
2025-04-01T10:13:15Z
После серии лирических треков: Тринчер выпустила зажигательный хит Зірочка палай
Факти ICTV
2025-04-03T08:22:31Z
Монатик рассказал о домашнем прозвище и имени младшего сына
Корреспондент
2025-04-03T08:18:39Z
Когда появятся гривны с новыми портреты на банкнотах: в НБУ сделали заявление
Comments UA
2025-04-02T10:27:20Z
Пенсионеры могут не дождаться пересчета: как заставить ПФУ вовремя заплатить деньги
Знай
2025-04-01T14:30:57Z
ПриватБанк объявил новую волну выплаты госпомощи в 1,5 тыс. грн: какие условия
Апостроф
2025-04-01T14:45:39Z
В Госспецсвязи сделали заявление по поводу кибератаки на УЗ
Корреспондент
2025-04-01T14:30:33Z
Этим украинцам свет за долги не отключат: список
Telegraf
2025-04-03T07:54:52Z
"Есть шансы договориться о других условиях": в Минэкономики объяснили, что означают для Украины новые пошлины от США
VGorode
2025-04-03T07:33:44Z
«Лекарства подешевеют на 5-52%»: журналистка рассказала, что еще изменится в апреле
Знай
2025-04-02T06:21:36Z
С 1 апреля НБУ отменил лимит на карточные переводы между физическими лицами, но есть нюанс
VGorode
2025-04-02T00:18:10Z
Чем больше лет, тем дальше до пенсии: требования к стажу снова выросли
Знай
2025-04-03T07:30:25Z
Боксер по провищу "Успех" умер во время боя
Telegraf
2025-04-01T09:54:16Z
Бывший футболист "Динамо" неожиданно поддержал Россию
ZN UA
2025-03-31T22:57:52Z
Кубок Украины: где и когда смотреть четвертьфиналы "Динамо" и "Шахтера"
Telegraf
2025-04-01T14:21:18Z
Озвучена реакция УАФ на информацию о натурализации легионера Шахтера
Корреспондент
2025-04-01T11:24:20Z
Барселона победила Атлетико во втором матче полуфинала Кубка Италии
Корреспондент
2025-04-03T04:45:46Z
Интер и Милан не определили победителя в матче полуфинала Кубка Италии
Корреспондент
2025-04-03T04:39:08Z
Борнмут сенсационно уступил Ипсвичу, Брентфорд проиграл Ньюкаслу
Корреспондент
2025-04-03T03:39:19Z
Братья Кличко официально появились в боксерской игре Undisputed
Комсомольская правда
2025-04-02T18:45:53Z
"Динамо" обыграло "Рух" в Кубке Украины благодаря соло голу Пихаленка
Telegraf
2025-04-02T16:57:27Z
Чем помыть краны, чтобы сверкали, как новые: эффективные методы, о которых мало кто знает
TSN
2025-04-01T12:13:34Z
Избегайте тем о политике и религии: аргентинка раскрыла особый секрет долголетия
Gazeta UA
2025-04-01T12:03:30Z
Как выбрать хороший растворимый кофе: украинцам дали лайфхаки
Апостроф
2025-04-01T18:27:38Z
Как ухаживать за седыми волосами: прически для женщин старше 40 лет
GlavRed
2025-04-01T16:30:42Z
Чем отличается cold brew от эспрессо: главные достоинства каждого напитка
Gazeta UA
2025-04-03T08:42:03Z
Как выбрать идеальное время для посева гороха, чтобы получить обильный урожай
Gazeta UA
2025-04-03T07:39:12Z
Последний шанс спасти свою сладкую жизнь: рецепт тех самых легендарных пряников с глазурью
Знай
2025-04-01T06:51:33Z
Писанка или крашанка? Как правильно называть пасхальные яйца и в чем разница
Telegraf
2025-04-03T06:54:23Z
Сонник: к чему снится гроб – толкование от А до Я
Comments UA
2025-04-03T06:42:52Z
В Киеве нетрезвый мужчина стрелял в больнице
Gazeta UA
2025-03-31T19:57:45Z
Враг нанес массированный удар дронами по Харькову: последствия
Хвиля
2025-04-02T06:42:03Z
Авиаудар по общине в Запорожье: количество пострадавших возросло. ФОТО
Новости Украины
2025-04-01T02:45:10Z
Под Киевом будут раздаваться взрывы: что известно
TSN
2025-04-03T08:39:56Z
Россияне обстреляли Краснополье, возникли пожары
Корреспондент
2025-04-03T08:10:43Z
Украинский прокурор попался на взятке
Апостроф
2025-04-03T07:42:25Z
Удар по многоэтажке в Харькове: последствия атаки. ФОТО
Новости Украины
2025-04-03T07:21:20Z
В Україні очікується суттєве зростання ціни на газ
AgroNews
2025-04-03T07:09:39Z
В Днепре и области раздавались мощные взрывы: что известно по состоянию на утро
Comments UA
2025-04-03T04:54:07Z
Великий пост 2024: меню с рецептами на пятую неделю поста с 15 по 21 апреля
Факти ICTV
2025-04-03T07:58:10Z
Польза витамина Е для собак и как его добавить в рацион
Знай
2025-04-03T07:51:47Z
В оккупации бушует опасный вирус: что известно
Comments UA
2025-04-03T07:45:04Z
В апреле в Украине подешевеют еще 100 лекарственных средств - обнародован полный список
Известия Киев
2025-04-03T07:27:16Z
Клубника будет большой и сладкой: что нужно сделать во время цветения
Comments UA
2025-04-03T07:18:52Z
Безвозвратный грант: Украина получит $16 млн для укрепления сферы здравоохранения
Факти ICTV
2025-04-03T05:57:38Z
Готовь тело к лету: как вода поможет сбросить вес быстрее и почувствовать себя лучше
Знай
2025-04-03T05:51:43Z
Острая реакция на стресс: пострадавшего просим выдохнуть и не даем пить
Комсомольская правда
2025-04-03T04:01:53Z
Может привести к отравлению: почему нельзя есть вчерашний рис
Знай
2025-04-03T03:51:54Z
Осторожно, апрель 2025: опасные дни, которые могут перевернуть вашу жизнь
Знай
2025-03-31T19:30:00Z
"Женщину трогают за грудь, мужчину хватают за пах": Metal Gear Solid Delta: Snake Eater получила взрослый возрастной рейтинг
GameMag
2025-03-31T19:46:10Z
Научный прорыв позволит долететь до Альфа Центавра: что сконструировали ученые
Фокус
2025-04-01T11:10:57Z
Ретроградная Венера 2025: 10 психологических аффирмаций
TSN
2025-04-03T08:39:01Z
Рождение Иисуса могло состояться весной: названы вероятный месяц и год
Comments UA
2025-04-03T08:33:34Z
Их разбросали великаны: откуда появились эрратические валуны на севере Польши
Фокус
2025-04-03T08:27:50Z
На Волині злочинна група незаконно виготовляла агрохімікати
AgroNews
2025-04-03T08:25:22Z
Пара купила "чистокровного" пса за $900, а потом сделала ДНК-тест: что выяснилось
Фокус
2025-04-03T08:21:08Z
ИИ сделает перестановку в квартире за вас: как изменить интерьер с минимальными вложениями с помощью современных технологий
Telegraf
2025-04-03T08:00:16Z
Продажи автомобилей Tesla упали до трехлетнего минимума
Корреспондент
2025-04-03T08:18:31Z
Всего одно действие может стоить водителям почти 4 тысячи гривен: о чем следует знать
Знай
2025-04-03T02:51:43Z
Японские автопроизводители начали производство биоэтанолового топлива
Корреспондент
2025-04-02T16:39:46Z
Sony без лишнего шума отправляет PlayStation 4 на покой
GameMag
2025-04-02T08:27:40Z
Названы самые ликвидные и наименее ликвидные кроссоверы современности
Фокус
2025-04-02T07:30:15Z
Европейская комиссия оштрафовала 15 автопроизводителей на €458 млн
Корреспондент
2025-04-01T18:36:24Z
Маск в шоке: в Европе катастрофически упали продажи Tesla
Comments UA
2025-04-01T18:21:44Z
Как простое чихание может стоить водителю 54 тысяч гривен
Знай
2025-04-01T15:51:37Z
Акции Xiaomi упали после ДТП с ее электромобилем
Корреспондент
2025-04-01T14:39:59Z