/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F42b15e95c95e4617c6871219e9122eab.jpg)
Le Figaro прибрало інформацію про дозвіл Британії та Франції бити вглиб Росії
Наразі ж публікацію відредагували та замінили на інформацію про рішення США. Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на змінений варіант матеріалу видання Le Figaro.
Що змінили у статті
Le Figaro повідомляло, що Велика Британія та Франція дозволили Україні завдавати удари вглиб російської території за допомогою їхніх ракет SCALP/Storm Shadow разом із тим, як адміністрація Байдена зняла заборону на удари по Росії ракетами ATACMS дальнього радіуса дії.
Втім, наразі видання прибрало цю інформацію і пише лише про рішення Сполучених Штатів. Жодної чіткої згадки про дозволи з боку Лондона та Парижу вже немає.
У канцеляріях уже вирували дебати щодо дозволу на використання західних ракет проти російської території. Емманюель Макрон висловився за це під час державного візиту до Німеччини в травні 2024 року,
– йдеться у відредагованому матеріалі.
Нагадаємо, напередодні The New York Times з посиланням на американських посадовців повідомило, що чинний президент США Джо Байден дозволив Києву бити вглиб Росії ракетами американського виробництва дальнього радіуса дії ATACMS на тлі залучення північнокорейських сил.