MY.UAНовини
1000 днів вторгнення РФ: бійці розповіли Фокусу, як змінилася війна так чого чекати далі
1000 днів вторгнення РФ: бійці розповіли Фокусу, як змінилася війна так чого чекати далі

1000 днів вторгнення РФ: бійці розповіли Фокусу, як змінилася війна так чого чекати далі

У війні проти однієї з найбільших країн світу, українці вже 1000 днів доводять всьому світу — ми незламні.Невідомо, як далі розвиватиметься війна, проте Фокус дізнався, що думають військові про теперішню ситуацію та перспективу перемоги.

Сьогодні триває 1000 день війни, боротьби з російськими окупантами, які 24 лютого 2022 року розпочали повномасштабне вторгнення. Майже за три роки боїв Україна втрачала території, відступала, йшла в контрнаступ та повертала захоплені міста й села. Ба більше, Силам оборони вдалося зайти на ворожу територію та розпочати Курську операцію, яка має неабиякий вплив на ситуацію по всьому фронту.

Ворог продовжує атакувати мирні міста України за допомогою різних видів зброї, а військовослужбовці Сил оборони завдають удари безпілотниками по військових обʼєктах РФ. Нещодавно Київ отримав дозвіл на удари по тилу противника західними далекобійними ракетами, що в перспективі ще більше покращить становище України.

1000 день війни: українська нація відбулася

Війна розпочалася не у 2022 році, а ще в лютому 2014, коли РФ окупувала Крим, нагадує Боєць ЗСУ Кирило Яковлев.

"Я всім повторюю, що саме цей місяць та рік є початком війни, коли Росія ввела свої війська на територію України та окупувала Крим. Це дуже важливо для розуміння людей у майбутньому. У 2022 році вже почалося повномасштабне вторгнення", — каже Фокусу Яковлев.

Наразі важливо, що Україна встояла. За його словами, це виключно завдяки тим українцям, які в перші дні війни пішли захищати Батьківщину, та тим, хто допомагав цьому по всьому світу.

Добре зараз чи погано, військовий не береться стверджувати, проте потрібно робити висновки з помилок. Якщо Україна покращуватиметься швидше, ніж противник, то переможе. Він переконаний, що українці впораються, якщо згадають, що таке бути разом та допомагати один одному.

Командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92-Ї ОШБр ім. Івана Сірка Юрій Федоренко вважає, що за 1000 днів війни "українська нація відбулася". Він наголосив, що кращі світові лідери, експерти не давали Україні більше трьох днів у прямому протистоянню Росії, але завдяки обʼєднаній роботі українців навколо боротьби з ворогом було доведено, що весь світ помилявся.

"Сьогодні ми маємо вже третій рік повномасштабної війни, національного супротиву. За цей період часу нам вдалося показати всьому світу те, що Росія дирява, вона не може забезпечити безпеку всіх своїх кордонів. Зокрема, Курська операція все це довела. Борючись з ворогом, який переважає в рази в силах та засобах, ми демонструємо шалений опір", — каже Фокусу Федоренко.

За його словами, росіяни несуть неспівмірні втрати на полі бою до тих тактичних результатів, які здобули, та тих земель, які були окуповані. Він вважає, що Росія десятиліттями оговтуватиметься після перемоги України. Зокрема, РФ не виконала та не виконає своє завдання — знищення української державності та всіх українців.

"За цей час повномасштабної війни я безмежно гордий тим, що є представником української нації. Я безмежно гордий бути українцем", — наголосив військовий.

Федоренко зазначив, що ворог розуміє, що українців можна перемогти, розділивши та посваривши між собою. Тому завдання суспільства — бути більш обʼєднаним, ніж це було навіть на початку повномасштабного вторгнення. Він переконаний, що Україні вдасться дотиснути окупантів.

Велика війна в Україні: що змінилось

Натомість лейтенант ЗСУ з позивним "Алекс" наголосив, що без різниці, чи це 1000 день війни, тисяча перший чи десятитисячний. Насправді ж бійцям на нулі все одно, який день, вони це не рахують.

"Кожен повинен налаштуватися на свою роботу, свої чіткі обов'язки, які він виконує. Лише тоді реально буде результат. Не тоді, коли ми будемо казати про якусь перемогу, не тоді, коли ми будемо рахувати вже тисячний день. Натомість кожен повинен взятися за свої обовʼязки та виконувати їх", — сказав Фокусу "Алекс".

Український військовослужбовець Данило Яковлев заявив у розмові з Фокусом, що Україна продовжує воювати проти однієї з найбільших держав світу, якій інші країни допомагають зброєю, технологіями та людьми.

"Це вже дуже добрий показник того, що ми щось правильно робимо в цьому житті. Але є велике питання в тому, що нам треба думати, як перемогти не тільки дипломатично, але й у військовому плані. Адже якщо на фронті ситуація буде не дуже, то нам ніяка дипломатія не допоможе", — сказав боєць.

За його словами, в першу чергу, на 1000 день війни потрібно зрозуміти, що основний пріоритет, який повинен бути надалі, це реформування українського війська, підходів до ведення війни та самих тактик і стратегій на сучасний лад.

На 1000 день війни змінилося все, каже Фокусу речник 3-ї ОШБр Олександр Бородін. Зокрема, за цей період війна перейшла з одного формату в інший, технологічний з погляду підходів до всього.

"Тисячний день війни ще раз показує, що це велика війна, надскладна війна, війна континентального рівня, яка отримує стратегічного розуміння. Це не можна порівнювати з АТО, війнами на Балканах тощо. Це можна порівняти тільки з континентальним війнами — і по розмаху, і по можливостях у всьому", — каже Бородін.

Такої ж думки лейтенантка з 47-ї ОМБр Анастасія Блищик. За її словами, 1000 день війни абсолютно відрізняється від першого. Зокрема, на початку повномасштабного вторгнення люди були готові до боротьби, волонтерили, допомагали, тоді як нині військовослужбовці набагато менше відчувають цю підтримку.

"Проте цей тисячний день показав, що Україна посідає ключову роль на політичній арені цього світу. Про нас говорять, про Україну знає весь світ, з нами вже рахуються, нас чують, наше слово є важливим на різноманітних майданчиках", — говорить Фокусу Блищик.

Вона зауважила, що це круто, адже на початку вторгнення Україну недооцінювали, в неї не вірили, всі думали, що держави не буде, Київ візьмуть за три дні тощо. Але нині весь світ розуміє, що українці є потужною нацією, яка готова захищати свою країну.

Військовослужбовець з 25-ї ОПДБр з позивним "Мучной" вважає, що 1000 день війни показує українську міць та стійкість.

"Це вкотре доводить, що ми залишаємося нацією незламних синів України, які повинні не зганьбити наших предків і показати наш дух, наше коріння. Єдине, що від нас треба — це лише боротися та не здаватися, не йти на поводу в під*р*шки, не приймати їхні умови, а далі продовжувати боронити рідну неньку. Через важкі часи та запеклі бої гартується сила волі кожного воїна, чим більше ти буваєшь у пеклі, тим вогонь стає твоїм другом. Продовжуємо боротися за саме святе, що ми маємо, та не даємо жодного шансу ворогу. Війна закінчиться тільки нашою перемогою та капітуляцією противника!" — заявив "Мучной".

Натомість екснардеру та військовому Ігорю Луценку не подобається, як нині себе поводить українське суспільство.

"Суспільство демобілізовано на 1000 день війни. Суспільство очікує, що десь якісь перемовини будуть тощо. Загальний настрій країни не сильно подобається", — повідомив Фокусу Луценко.

Зима буде важкою: від чого залежить розвиток війни та перемога

За словами заступника командира 3-ї ОШБр Максима Жоріна на сьогоднішній день, на жаль, війна поки йде не на нашу користь.

"Не дивлячись на безліч різних заяв з усіх сторін, що все скоро закінчиться, на різні сценарії та плани, як і хто принесе завершення війни нам — впевнений, що ще тривалий час на нас чекають складні часи й важкі бої. І ставатимуть ці події тільки важчими. Безумовно, Штати спробують повпливати на хід подій. Але це точно не відбудеться в короткій перспективі. І зима для нас буде досить важкою", — каже Фокусу Жорін.

На думку військового, принести українську перемогу може лише великий комплекс заходів. Який передбачає як зовнішню, так і внутрішню роботу.

"Окремо нічого не спрацює. Ми маємо сконцентруватись над внутрішньою роботою: над розбудовою ВПК, налагодженню свого виробництва, над змінами підходу до застосування військ, змінами інформаційної та внутрішньої ідеологічної політики. До цього, звісно, необхідна допомога зовнішньополітична — у вигляді зброї, боєприпасів, коштів та їхньої дипломатії", — каже Жорін.

Анастасія Блищик зазначила, що ніхто не знає, як далі розвиватиметься війна. За її словами, всі очікують, що Дональд Трамп, який став президентом США, закінчить війну за 24 години. На думку військовослужбовиці, ніхто не розуміє, на яких це буде умовах, зокрема, вони точно не будуть виграшними для України.

Ба більше, люди, які проживають подалі від прифронтових територій, не розуміють, що Путін не зупиниться.

"І якщо почнеться наступна війна, а вона почнеться, то тим людям, які зараз кричать, що вже все, треба завершувати цю війну, необхідно вже сідати за стіл переговорів, віддавати половину нашої країни — потрібно розуміти, що ці прифронтові території потім стануть їхніми містами й селами", — вважає Блищик.

Вона наголосила, що дозвіл бити по території РФ — це гарна новина. Вона хоче, аби Росія відчула, що таке війна, і якомога більше росіян зрозуміли, що таке біль, страждання та лишитися без нічого.

За словами Юрія Федоренка, перспектива застосування додаткової зброї для ударів по РФ може суттєво вплинути на хід бойових дій. Він зазначив, що Путін розуміє лише силу, її мають українські партнери, яким потрібно поділитися нею з Києвом.

"Там, де Путін отримує по зубах, можна отримувати результат", — наголосив він.

Федоренко зауважив, що не від Трампа залежить, як швидко завершиться війна, а лише від спроможностей Путіна вести бої. Тоді як перед Трампом буде вибір: або той розуміє всю природу РФ та дасть Україні обіцяну силу, в результаті Сили оборони змусять ворога відступити, або піде іншим шляхом. На його думку, перший сценарій є дуже ймовірним, а другий не дасть жодного результату.

"Тільки від Путіна залежить те, наскільки буде довго тривати війна. Щоб Путін прийняв інше рішення, його треба позбавити можливостей для ведення цієї війни. Це здобувається за рахунок додаткового контролю і нарощування санкційної політики по блокуванням Росії, зокрема, що стосується енергоресурсів. І це стосується прямої можливості нищити військові обʼєкти ворога на його території", — каже командир батальйону.

Кирило Яковлев повідомив, що війна може розвиватися багатьма шляхами. Перший — замороження конфлікту, якщо Європа та США обмежать фінансування, постачання зброї та боєприпасів. У такому разі замороження конфлікту дорівнюватиме програшу.

"Так, не завтра, не через тиждень, може через рік, два-три… але це буде так само як у 2014 році ми заморозили конфлікт, нічого не робили з 14 по 22-й рік. І тому зіштовхнулися з повномасштабною війною", — сказав він.

Іншим шляхом боєць називає протести у РФ. Коли почне сипатися ворожа влада, українці повинні скористатися цим так, аби перемогти, добити противника. Третій шлях є найважчим — перемога військовим шляхом. Вигнати противника вдасться за допомогою західної зброї та людей, які проходять службу у війську.

"Але це дуже важкий шлях, дуже болісний для всієї країни, тому що багатьом доведеться віддати своє життя. Я гадаю, що нам потрібно бути готовими до першого, другого та третього розвитку подій. Точно сказати, як буде, ніхто не може, тому нам потрібно розробляти плани відразу по декількох напрямках. А там вже будемо виходити з того, що буде", — додав Кирило Яковлев.

Офіцер "Алекс" вважає, що не потрібно думати про те, що буде далі, натомість необхідно бути готовим до всього, адже статися може все, що завгодно.

"Війна може завтра закінчитися, або завтра може перерости в третю світову. Питання не в тому, що буде далі, а в тому, наскільки всі ми готові до того, що буде", — підсумував лейтенант.

Данило Яковлев наголосив, що Україна сильно залежить від західних партнерів. Якщо ті відкриють для Києва всі можливості в плані технологій, розвідки, спроможності щодо ракет, снарядів та не будуть довго вагатися, то ситуація зміниться в бік України.

"Але поки Росія, яка є авторитарною країною, приймає дуже радикальні й правильні рішення, а демократичні країни дуже довго вагаються. Тому питання в швидкості прийняття рішень. Якщо з боку Росії вже відкрито воюють солдати-корейці, то Європа до сих пір вагається і не дозволяє нам відкрито проводити рекрутинг іноземців", — наголосив військовий.

На думку Олександра Бородіна, розвиток війни надалі залежатиме від того, наскільки буде збережена гідність у спільному розумінні, що українці хочуть та на що готові заради цього. Зокрема, важливо, аби це була обʼєднана єдина мета.

Ігор Луценко також вважає, що наступні українські досягнення залежатимуть від подальших дій — або суспільство прокинеться, або перемоги не буде.

Своєю чергою "Мучной" хоче, аби всі українці обʼєдналися та не були в різних світах. Він зауважив, що знає про втому суспільства, бійці також хочуть додому. Для того, щоб це здійснити, потрібно докласти спільних зусиль.

"Тому я закликаю всіх, кому не все одно, продовжувати допомагати війську заради світлого майбутнього", — наголосив боєць.

Нагадаємо, 15 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що за адміністрації Дональда Трампа "війна звершиться швидше". За його словами, для України важливий справедливий мир, аби не було відчуття, що втратили найкращих задля несправедливості.

17 листопада прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо зауважив, що Оттава хоче, аби війна в Україні закінчилася якомога швидше. Він вважає, що це може статися "в найближчі місяці".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Чи можна щось будувати на землях власного паю
24tv
2025-07-11T19:03:56Z
Дефіцит продуктів у Харкові: на що рекордно зростуть ціни
Политека
2025-07-11T19:00:32Z
Mazda випустила дві ідентичні моделі SUV, але запевняє, що кожна знайде свого покупця
Топ Жир
2025-07-11T18:48:45Z
Bitcoin перевищив позначку в $118 000
Portaltele
2025-07-11T18:42:05Z
Україна уклала низку угод щодо післявоєнного відновлення на понад 5 млрд євро
Лига
2025-07-11T18:30:08Z
Українська компанія Headway залучила інвестиції від фонду, який інвестував у Spotify та Slack
24tv
2025-07-11T18:15:51Z
В Україні водіям загрожує позбавлення прав на півроку: названо причину
Хвиля
2025-07-11T18:06:38Z
Чи можна підняти 1 мільйон доларів: скільки важать монети та купюри
24tv
2025-07-11T18:06:13Z
Агенція оборонних закупівель оголосила перші тендери на придбання FPV-дронів
УкраинФорм
2025-07-11T17:57:21Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
Темний шоколад і зелений чай можуть діяти як ліки від гіпертонії
360ua.news
2025-07-11T19:15:07Z
Як почистити зволожувач повітря, щоб запобігти росту цвілі та бактерій
24tv
2025-07-11T19:03:21Z
Ось чому жовтіють зуби: ви робите 5 помилок, але їх можна легко усунути
24tv
2025-07-11T18:57:35Z
Мігрень на зміну погоди: що робити, коли головний біль атакує
TSN
2025-07-11T18:48:08Z
Тривожність у понеділок — не тільки про роботу, як це впливає на здоров’я
360ua.news
2025-07-11T18:27:22Z
Не 10 тисяч: скільки насправді кроків треба ходити щодня
GlavRed
2025-07-11T17:27:11Z
Загадковий вірус знайшли в мозку хворих із Паркінсоном: він може стати ключем до лікування
Фокус
2025-07-11T17:21:44Z
Республіканці в Конгресі хочуть глибше розглянути «самодіяльність» Гегсета щодо України - The Hill
УкраинФорм
2025-07-11T19:24:46Z
Комітет Сенату США схвалив оборонний бюджет з $500 млн для України
Европейская правда
2025-07-11T19:24:06Z
Навроцький у річницю подій Волині наполягає на системному вирішенні справи пошуково-ексгумаційних робіт
УкраинФорм
2025-07-11T19:15:06Z
Путін втратив 4% підтримки за тиждень
Gazeta UA
2025-07-11T19:12:51Z
Президент Угорщини написав листа сімʼї угорця, нібито смертельно побитого ТЦК
Европейская правда
2025-07-11T19:12:31Z
Сибіга обговорив із генсеком ОЕСР подальшу продуктивну співпрацю
УкраинФорм
2025-07-11T19:12:29Z
До Верховної Ради надійшов законопроєкт про вихід з конвенції про заборону протипіхотних мін
УкраинФорм
2025-07-11T19:03:30Z
Трамп може не виступити в парламенті Британії під час державного візиту
Европейская правда
2025-07-11T19:01:44Z
Трамп відреагував на російський удар по пологовому будинку в Харкові
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T18:57:45Z
Людину-Павука помітили на багатоповерхівці в Одесі: епічні кадри
GlavRed
2025-07-11T19:27:26Z
Поїла городину та газон: Запоріжжя окупувала сарана
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T19:09:02Z
Депутат пояснив, навіщо росіяни обстрілюють ТЦК
Знай
2025-07-11T19:06:25Z
Війна в Україні: воїни відверто розповіли про ситуацію та фронті та розчарування у тилу
TSN
2025-07-11T19:03:40Z
Знову змінили пріоритет: куди росіяни перекидають техніку через окуповані території
24tv
2025-07-11T19:03:19Z
Атака на пологовий у Харкові та підозра очільнику ЦПД: головне за 11 липня
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T18:42:44Z
Хто стоїть за протестами проти ВЕС на Закарпатті – розслідування ЗМІ
Политека
2025-07-11T18:33:06Z
«Мене затримали, не пиши». Журналістська робота під прикриттям в анексованому Криму
Детектор М
2025-07-11T18:03:44Z
У Львівській ОВА пояснили, чому дозволили виїхати чоловікам за листами з підписом Олександра ІІІ
Комсомольская правда
2025-07-11T18:00:00Z
Словенські розробники представили нову дистанційно керовану бойову турель Loki RWS
InternetUA
2025-07-11T19:28:02Z
Українці з прифронтових територій намагаються залишитися в країні – ООН
Лига
2025-07-11T19:27:33Z
Троянди будуть тішити безперервним цвітінням: що варто зробити влітку
GlavRed
2025-07-11T19:27:11Z
Випорожнення, бруд та трупи: як виглядали та як пахли вулиці Стародавнього Риму
24tv
2025-07-11T19:21:59Z
Як зарахувати закордонний стаж до пенсії: що треба знати
Знай
2025-07-11T19:21:54Z
Скандал із "примусовою мобілізацією" журналіста Буткевича завершився: що було насправді
TSN
2025-07-11T19:21:23Z
Пільговиків змусять повернути гроші через суд: у ПФУ зробили важливу заяву
Хвиля
2025-07-11T19:21:10Z
Як працює реєстр "Оберіг": звідки беруть дані та хто має доступ до них
24tv
2025-07-11T19:03:33Z
Проти України воюють вже понад 700 000 росіян. Угрупування збільшилось
Лига
2025-07-11T19:00:39Z
Міністри культури України та Італії відкрили виставкові проєкти в межах програми URC2025
УкраинФорм
2025-07-11T19:24:31Z
Сусідка здивувала всіх: таємничі квіткові візерунки біля дверей виявилися стародавнім мистецтвом
Фокус
2025-07-11T18:06:38Z
Костюм із присмаком росії: як вбрання Бейонсе порадувало росіян у соцмережах
Знай
2025-07-11T17:51:38Z
Що дивитися влітку 2025: 7 гарячих серіалів, про які будуть говорити всі - Момоа, Ортега і навіть Дженсен Еклз
Знай
2025-07-11T16:51:06Z
Народився у Лубнах, працював в Україні, а тепер допомагає окупантам: як змінився зовні брат путініста Джигурди
Telegraf
2025-07-11T16:30:25Z
Літературний фестиваль «Фронтера» презентував програму заходів
УкраинФорм
2025-07-11T16:03:51Z
Це вже не модно: 4 застарілих тренди у підлогових покриттях
24tv
2025-07-11T16:03:05Z
"Фундація" повернулась із новим сезоном і новими героями
Gazeta UA
2025-07-11T15:30:30Z
Що читає, слухає та дивиться солістка відомого рок-гурту Vivienne Mort
24tv
2025-07-11T15:24:41Z
Дитяча порнографія та шантаж: на Вінниччині чоловік вимагав інтимні фото у малолітньої
InternetUA
2025-07-11T19:12:15Z
Найменшій дитині – одна доба: шокуючі кадри пологового в Харкові після атаки дронами
24tv
2025-07-11T18:51:27Z
Вербували соціально незахищених громадян: на Одещині викрили торгівців людьми
24tv
2025-07-11T18:51:14Z
В РФ загорівся завод з виробництва деталей РСЗВ
1News
2025-07-11T18:48:23Z
У Києві зіткнулися маршрутка і вантажівка, дев’ятеро постраждалих
УкраинФорм
2025-07-11T17:48:14Z
Шахрайський call-центр ошукав українців на понад 1,4 млн грн
InternetUA
2025-07-11T17:46:12Z
Аномальна спека в Європі вже вбила понад дві тисячі людей
24tv
2025-07-11T17:24:32Z
"Шахеди" атакують Україну, тривога вже на Київщині: де зараз є небезпека
24tv
2025-07-11T16:48:32Z
На Київщині та в низці регіонів - повітряна тривога через загрозу БПЛА
УкраинФорм
2025-07-11T16:36:06Z
Його зʼїдають цілими тацями: салат з крабовими паличками за 10 хвилин
24tv
2025-07-11T18:57:55Z
Як зберегти яскравий колір речей після багаторазового прання
24tv
2025-07-11T18:45:24Z
Куди піти у Львові з дітьми: 5 локацій, які нічого не коштуватимуть
24tv
2025-07-11T18:06:15Z
Спеція, яку роблять із плодів чагарнику: що це таке, куди її додати та чи росте вона в Україні
24tv
2025-07-11T17:15:24Z
Майже як окрошка, але не вона: як приготувати освіжаючий літній суп з огірків
Telegraf
2025-07-11T17:09:20Z
Всі просто ахнуть: ніжний пиріг "Селянський" – не втрачає популярності десятиліттями
24tv
2025-07-11T17:00:12Z
Євпаторія в окупації стала схожою на Прип’ять: пляжі порожні, зате працює барахолка
Telegraf
2025-07-11T16:48:17Z
Розумний полив рослин: як не нашкодити саду та зекономити воду
24tv
2025-07-11T16:45:47Z
Найкрасивіша дорога у світі: коли відкрита траса Трансфагараш у 2025 році
24tv
2025-07-11T16:39:02Z
Приготуйтеся до більш виразного та стильного дизайну нового Audi Q3
Топ Жир
2025-07-11T19:18:03Z
Rheinmetall представила нову армійську вантажівку TGS-Mil Protected
AutoCentre
2025-07-11T18:22:44Z
Генеральний директор назвав головну загрозу для електромобілів, і це не Трамп
Топ Жир
2025-07-11T17:18:51Z
Volvo продовжує збільшувати продажі автомобілів, одночасно скорочуючи робочі місця
Топ Жир
2025-07-11T16:48:52Z
Hyundai показала заряджений IONIQ 6 N: 641 к.с., 3,2 секунди до сотні й імітація звуку ДВЗ
ITC
2025-07-11T16:28:01Z
Maserati може несподівано повернути восьмициліндрові двигуни
Топ Жир
2025-07-11T16:03:34Z
Покупці готові переплачувати за модель Volvo, яку бренд припинив поставляти в США
Топ Жир
2025-07-11T15:33:56Z
24 світові рекорди: електрогіперкар Rimac Nevera R за €2,3 млн демонструє потенціал EV
ITC
2025-07-11T15:04:30Z
Оновлення Suzuki Jimny в дорозі, але зміни будуть малопомітними
Топ Жир
2025-07-11T14:48:48Z
Бразильська "заклинателька тварин": 5-річна Софія заколисує звірів своїм співом
TSN
2025-07-11T18:48:19Z
Apple оновила список застарілих продуктів
Portaltele
2025-07-11T18:42:39Z
Топовий чип "оживить" ваші гаджети: розробники пішли на несподіваний крок
Фокус
2025-07-11T18:06:25Z
Це місто може стати найскладнішою перешкодою для тесла-роботаксі
Топ Жир
2025-07-11T18:03:14Z
Рятуватимуть і трошки шпигуватимуть: у Китаї створили бджіл-кіборгів
Фокус
2025-07-11T18:00:36Z
На дні озера Мічиган знайшли камінь із мастодонтом, створений 9 тисяч років тому
360ua.news
2025-07-11T18:00:19Z
Ранкова програма «Ранок у великому місті» тепер виходитиме на власному ютуб-каналі
Детектор М
2025-07-11T17:45:01Z
Якщо у вашому інтер'єрі є світло-сірий колір: 4 відтінки, які ідеально поєднуються
24tv
2025-07-11T17:36:24Z
Як нахил осі Марса призвів до втрати води на планеті
360ua.news
2025-07-11T17:30:48Z
Ньюкасл офіційно підписав Елангу
Football.ua
2025-07-11T19:18:35Z
Сестра зірки українського тенісу одягла звабливу сукню для ефектної фотосесії
24tv
2025-07-11T19:03:39Z
"Ноні вирішив піти": Мареска підтвердив перехід Мадуеке до Арсеналу
Football.ua
2025-07-11T18:58:08Z
Пануччі: Я вірю у Довбика
Football.ua
2025-07-11T18:58:06Z
Щесни розповів про відмінності між Ювентусом та Барселоною
Football.ua
2025-07-11T18:34:51Z
Італієць Сііннер став другим фіналістом Вімблдона-2025
УкраинФорм
2025-07-11T18:33:28Z
Петрович змінить Челсі на Борнмут — Орнштейн
Football.ua
2025-07-11T18:22:20Z
Матч Серії А Мілан — Комо може пройти в Австралії — ESPN
Football.ua
2025-07-11T18:16:16Z
У США заарештували скандального чемпіона світу, який мав битися з Ломаченком
24tv
2025-07-11T18:15:58Z