MY.UAНовини
1000 днів вторгнення РФ: бійці розповіли Фокусу, як змінилася війна так чого чекати далі
1000 днів вторгнення РФ: бійці розповіли Фокусу, як змінилася війна так чого чекати далі

1000 днів вторгнення РФ: бійці розповіли Фокусу, як змінилася війна так чого чекати далі

У війні проти однієї з найбільших країн світу, українці вже 1000 днів доводять всьому світу — ми незламні.Невідомо, як далі розвиватиметься війна, проте Фокус дізнався, що думають військові про теперішню ситуацію та перспективу перемоги.

Сьогодні триває 1000 день війни, боротьби з російськими окупантами, які 24 лютого 2022 року розпочали повномасштабне вторгнення. Майже за три роки боїв Україна втрачала території, відступала, йшла в контрнаступ та повертала захоплені міста й села. Ба більше, Силам оборони вдалося зайти на ворожу територію та розпочати Курську операцію, яка має неабиякий вплив на ситуацію по всьому фронту.

Ворог продовжує атакувати мирні міста України за допомогою різних видів зброї, а військовослужбовці Сил оборони завдають удари безпілотниками по військових обʼєктах РФ. Нещодавно Київ отримав дозвіл на удари по тилу противника західними далекобійними ракетами, що в перспективі ще більше покращить становище України.

1000 день війни: українська нація відбулася

Війна розпочалася не у 2022 році, а ще в лютому 2014, коли РФ окупувала Крим, нагадує Боєць ЗСУ Кирило Яковлев.

"Я всім повторюю, що саме цей місяць та рік є початком війни, коли Росія ввела свої війська на територію України та окупувала Крим. Це дуже важливо для розуміння людей у майбутньому. У 2022 році вже почалося повномасштабне вторгнення", — каже Фокусу Яковлев.

Наразі важливо, що Україна встояла. За його словами, це виключно завдяки тим українцям, які в перші дні війни пішли захищати Батьківщину, та тим, хто допомагав цьому по всьому світу.

Добре зараз чи погано, військовий не береться стверджувати, проте потрібно робити висновки з помилок. Якщо Україна покращуватиметься швидше, ніж противник, то переможе. Він переконаний, що українці впораються, якщо згадають, що таке бути разом та допомагати один одному.

Командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92-Ї ОШБр ім. Івана Сірка Юрій Федоренко вважає, що за 1000 днів війни "українська нація відбулася". Він наголосив, що кращі світові лідери, експерти не давали Україні більше трьох днів у прямому протистоянню Росії, але завдяки обʼєднаній роботі українців навколо боротьби з ворогом було доведено, що весь світ помилявся.

"Сьогодні ми маємо вже третій рік повномасштабної війни, національного супротиву. За цей період часу нам вдалося показати всьому світу те, що Росія дирява, вона не може забезпечити безпеку всіх своїх кордонів. Зокрема, Курська операція все це довела. Борючись з ворогом, який переважає в рази в силах та засобах, ми демонструємо шалений опір", — каже Фокусу Федоренко.

За його словами, росіяни несуть неспівмірні втрати на полі бою до тих тактичних результатів, які здобули, та тих земель, які були окуповані. Він вважає, що Росія десятиліттями оговтуватиметься після перемоги України. Зокрема, РФ не виконала та не виконає своє завдання — знищення української державності та всіх українців.

"За цей час повномасштабної війни я безмежно гордий тим, що є представником української нації. Я безмежно гордий бути українцем", — наголосив військовий.

Федоренко зазначив, що ворог розуміє, що українців можна перемогти, розділивши та посваривши між собою. Тому завдання суспільства — бути більш обʼєднаним, ніж це було навіть на початку повномасштабного вторгнення. Він переконаний, що Україні вдасться дотиснути окупантів.

Велика війна в Україні: що змінилось

Натомість лейтенант ЗСУ з позивним "Алекс" наголосив, що без різниці, чи це 1000 день війни, тисяча перший чи десятитисячний. Насправді ж бійцям на нулі все одно, який день, вони це не рахують.

"Кожен повинен налаштуватися на свою роботу, свої чіткі обов'язки, які він виконує. Лише тоді реально буде результат. Не тоді, коли ми будемо казати про якусь перемогу, не тоді, коли ми будемо рахувати вже тисячний день. Натомість кожен повинен взятися за свої обовʼязки та виконувати їх", — сказав Фокусу "Алекс".

Український військовослужбовець Данило Яковлев заявив у розмові з Фокусом, що Україна продовжує воювати проти однієї з найбільших держав світу, якій інші країни допомагають зброєю, технологіями та людьми.

"Це вже дуже добрий показник того, що ми щось правильно робимо в цьому житті. Але є велике питання в тому, що нам треба думати, як перемогти не тільки дипломатично, але й у військовому плані. Адже якщо на фронті ситуація буде не дуже, то нам ніяка дипломатія не допоможе", — сказав боєць.

За його словами, в першу чергу, на 1000 день війни потрібно зрозуміти, що основний пріоритет, який повинен бути надалі, це реформування українського війська, підходів до ведення війни та самих тактик і стратегій на сучасний лад.

На 1000 день війни змінилося все, каже Фокусу речник 3-ї ОШБр Олександр Бородін. Зокрема, за цей період війна перейшла з одного формату в інший, технологічний з погляду підходів до всього.

"Тисячний день війни ще раз показує, що це велика війна, надскладна війна, війна континентального рівня, яка отримує стратегічного розуміння. Це не можна порівнювати з АТО, війнами на Балканах тощо. Це можна порівняти тільки з континентальним війнами — і по розмаху, і по можливостях у всьому", — каже Бородін.

Такої ж думки лейтенантка з 47-ї ОМБр Анастасія Блищик. За її словами, 1000 день війни абсолютно відрізняється від першого. Зокрема, на початку повномасштабного вторгнення люди були готові до боротьби, волонтерили, допомагали, тоді як нині військовослужбовці набагато менше відчувають цю підтримку.

"Проте цей тисячний день показав, що Україна посідає ключову роль на політичній арені цього світу. Про нас говорять, про Україну знає весь світ, з нами вже рахуються, нас чують, наше слово є важливим на різноманітних майданчиках", — говорить Фокусу Блищик.

Вона зауважила, що це круто, адже на початку вторгнення Україну недооцінювали, в неї не вірили, всі думали, що держави не буде, Київ візьмуть за три дні тощо. Але нині весь світ розуміє, що українці є потужною нацією, яка готова захищати свою країну.

Військовослужбовець з 25-ї ОПДБр з позивним "Мучной" вважає, що 1000 день війни показує українську міць та стійкість.

"Це вкотре доводить, що ми залишаємося нацією незламних синів України, які повинні не зганьбити наших предків і показати наш дух, наше коріння. Єдине, що від нас треба — це лише боротися та не здаватися, не йти на поводу в під*р*шки, не приймати їхні умови, а далі продовжувати боронити рідну неньку. Через важкі часи та запеклі бої гартується сила волі кожного воїна, чим більше ти буваєшь у пеклі, тим вогонь стає твоїм другом. Продовжуємо боротися за саме святе, що ми маємо, та не даємо жодного шансу ворогу. Війна закінчиться тільки нашою перемогою та капітуляцією противника!" — заявив "Мучной".

Натомість екснардеру та військовому Ігорю Луценку не подобається, як нині себе поводить українське суспільство.

"Суспільство демобілізовано на 1000 день війни. Суспільство очікує, що десь якісь перемовини будуть тощо. Загальний настрій країни не сильно подобається", — повідомив Фокусу Луценко.

Зима буде важкою: від чого залежить розвиток війни та перемога

За словами заступника командира 3-ї ОШБр Максима Жоріна на сьогоднішній день, на жаль, війна поки йде не на нашу користь.

"Не дивлячись на безліч різних заяв з усіх сторін, що все скоро закінчиться, на різні сценарії та плани, як і хто принесе завершення війни нам — впевнений, що ще тривалий час на нас чекають складні часи й важкі бої. І ставатимуть ці події тільки важчими. Безумовно, Штати спробують повпливати на хід подій. Але це точно не відбудеться в короткій перспективі. І зима для нас буде досить важкою", — каже Фокусу Жорін.

На думку військового, принести українську перемогу може лише великий комплекс заходів. Який передбачає як зовнішню, так і внутрішню роботу.

"Окремо нічого не спрацює. Ми маємо сконцентруватись над внутрішньою роботою: над розбудовою ВПК, налагодженню свого виробництва, над змінами підходу до застосування військ, змінами інформаційної та внутрішньої ідеологічної політики. До цього, звісно, необхідна допомога зовнішньополітична — у вигляді зброї, боєприпасів, коштів та їхньої дипломатії", — каже Жорін.

Анастасія Блищик зазначила, що ніхто не знає, як далі розвиватиметься війна. За її словами, всі очікують, що Дональд Трамп, який став президентом США, закінчить війну за 24 години. На думку військовослужбовиці, ніхто не розуміє, на яких це буде умовах, зокрема, вони точно не будуть виграшними для України.

Ба більше, люди, які проживають подалі від прифронтових територій, не розуміють, що Путін не зупиниться.

"І якщо почнеться наступна війна, а вона почнеться, то тим людям, які зараз кричать, що вже все, треба завершувати цю війну, необхідно вже сідати за стіл переговорів, віддавати половину нашої країни — потрібно розуміти, що ці прифронтові території потім стануть їхніми містами й селами", — вважає Блищик.

Вона наголосила, що дозвіл бити по території РФ — це гарна новина. Вона хоче, аби Росія відчула, що таке війна, і якомога більше росіян зрозуміли, що таке біль, страждання та лишитися без нічого.

За словами Юрія Федоренка, перспектива застосування додаткової зброї для ударів по РФ може суттєво вплинути на хід бойових дій. Він зазначив, що Путін розуміє лише силу, її мають українські партнери, яким потрібно поділитися нею з Києвом.

"Там, де Путін отримує по зубах, можна отримувати результат", — наголосив він.

Федоренко зауважив, що не від Трампа залежить, як швидко завершиться війна, а лише від спроможностей Путіна вести бої. Тоді як перед Трампом буде вибір: або той розуміє всю природу РФ та дасть Україні обіцяну силу, в результаті Сили оборони змусять ворога відступити, або піде іншим шляхом. На його думку, перший сценарій є дуже ймовірним, а другий не дасть жодного результату.

"Тільки від Путіна залежить те, наскільки буде довго тривати війна. Щоб Путін прийняв інше рішення, його треба позбавити можливостей для ведення цієї війни. Це здобувається за рахунок додаткового контролю і нарощування санкційної політики по блокуванням Росії, зокрема, що стосується енергоресурсів. І це стосується прямої можливості нищити військові обʼєкти ворога на його території", — каже командир батальйону.

Кирило Яковлев повідомив, що війна може розвиватися багатьма шляхами. Перший — замороження конфлікту, якщо Європа та США обмежать фінансування, постачання зброї та боєприпасів. У такому разі замороження конфлікту дорівнюватиме програшу.

"Так, не завтра, не через тиждень, може через рік, два-три… але це буде так само як у 2014 році ми заморозили конфлікт, нічого не робили з 14 по 22-й рік. І тому зіштовхнулися з повномасштабною війною", — сказав він.

Іншим шляхом боєць називає протести у РФ. Коли почне сипатися ворожа влада, українці повинні скористатися цим так, аби перемогти, добити противника. Третій шлях є найважчим — перемога військовим шляхом. Вигнати противника вдасться за допомогою західної зброї та людей, які проходять службу у війську.

"Але це дуже важкий шлях, дуже болісний для всієї країни, тому що багатьом доведеться віддати своє життя. Я гадаю, що нам потрібно бути готовими до першого, другого та третього розвитку подій. Точно сказати, як буде, ніхто не може, тому нам потрібно розробляти плани відразу по декількох напрямках. А там вже будемо виходити з того, що буде", — додав Кирило Яковлев.

Офіцер "Алекс" вважає, що не потрібно думати про те, що буде далі, натомість необхідно бути готовим до всього, адже статися може все, що завгодно.

"Війна може завтра закінчитися, або завтра може перерости в третю світову. Питання не в тому, що буде далі, а в тому, наскільки всі ми готові до того, що буде", — підсумував лейтенант.

Данило Яковлев наголосив, що Україна сильно залежить від західних партнерів. Якщо ті відкриють для Києва всі можливості в плані технологій, розвідки, спроможності щодо ракет, снарядів та не будуть довго вагатися, то ситуація зміниться в бік України.

"Але поки Росія, яка є авторитарною країною, приймає дуже радикальні й правильні рішення, а демократичні країни дуже довго вагаються. Тому питання в швидкості прийняття рішень. Якщо з боку Росії вже відкрито воюють солдати-корейці, то Європа до сих пір вагається і не дозволяє нам відкрито проводити рекрутинг іноземців", — наголосив військовий.

На думку Олександра Бородіна, розвиток війни надалі залежатиме від того, наскільки буде збережена гідність у спільному розумінні, що українці хочуть та на що готові заради цього. Зокрема, важливо, аби це була обʼєднана єдина мета.

Ігор Луценко також вважає, що наступні українські досягнення залежатимуть від подальших дій — або суспільство прокинеться, або перемоги не буде.

Своєю чергою "Мучной" хоче, аби всі українці обʼєдналися та не були в різних світах. Він зауважив, що знає про втому суспільства, бійці також хочуть додому. Для того, щоб це здійснити, потрібно докласти спільних зусиль.

"Тому я закликаю всіх, кому не все одно, продовжувати допомагати війську заради світлого майбутнього", — наголосив боєць.

Нагадаємо, 15 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що за адміністрації Дональда Трампа "війна звершиться швидше". За його словами, для України важливий справедливий мир, аби не було відчуття, що втратили найкращих задля несправедливості.

17 листопада прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо зауважив, що Оттава хоче, аби війна в Україні закінчилася якомога швидше. Він вважає, що це може статися "в найближчі місяці".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Победительница "Битвы экстрасенсов" назвала дату масштабной атаки РФ на Украину
TSN
2025-05-11T13:34:57Z
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
Портников объяснил, почему Путин отказался от прекращения огня и предложил переговоры
TSN
2025-05-11T13:34:59Z
Зеленский исключил из состава Ставки генерала Гаврилюка
Корреспондент
2025-05-12T21:51:13Z
ЕС хочет запретить 25 танкерам «теневого флота» РФ курсировать в Балтийском и Северном морях
TSN
2025-05-12T21:48:32Z
Путин в бешенстве: как Зеленский совершил "дипломатический гамбит"
Comments UA
2025-05-12T10:46:37Z
72 часа до вероятной опасности: эксперты предсказывают атаки 8–9 мая
Новости Украины
2025-05-05T19:21:39Z
Кадыров попросил, чтобы его уволили с должности главы Чечни
Comments UA
2025-05-06T15:15:29Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
Степан Казанин резко высказался об исчезновении Елены Кравец из "Квартал 95": "Мы ее научили..."
Знай
2025-05-10T09:51:08Z
День Украины пройдет на Каннском кинофестивале
Корреспондент
2025-05-12T15:54:01Z
В России умерла звезда фильмов режиссера Гайдая
Корреспондент
2025-05-12T15:48:33Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
София Ротару продала элитную недвижимость в Москве: насколько продешевила певица
Знай
2025-05-04T04:51:29Z
Необратимые изменения: врач рассказал о диагнозе известной российской певицы, заставившей ее уйти со сцены
Comments UA
2025-05-11T20:57:50Z
Названо количество пользователей искусственного интеллекта среди украинцев
Корреспондент
2025-05-12T18:51:37Z
Украинки не планируют возвращаться домой после войны: результаты опроса
Comments UA
2025-05-07T22:27:31Z
В ЕС уменьшилось количество украинцев с временной защитой
Европейская правда
2025-05-12T18:18:59Z
Пенсионерам выплатят специальные надбавки: какие суммы обещают
Знай
2025-05-03T15:30:37Z
Ракетная программа и дроны: президент провел совещание
Корреспондент
2025-05-12T18:57:26Z
Часть из 800 млрд евро на перевооружение ЕС пойдет на закупки для ВСУ – комиссар
Европейская правда
2025-05-12T16:06:37Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Делал селфи: Зеленский вышел в центр Киева и фотографировался с людьми, — соцсети
Фокус
2025-05-07T18:18:33Z
Под заснеженной горой может скрываться вход в "мир пришельцев": документы ЦРУ
Фокус
2025-05-11T16:51:58Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Завтрак для женщин: что должно быть в рационе каждой
Gazeta UA
2025-05-09T21:39:52Z
Ученые открыли редкую мутацию, которая позволяет высыпаться всего за 4 часа
Факти ICTV
2025-05-11T09:30:52Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Операция через глаз: американцы удалили опасную опухоль позвоночника
Новости Украины
2025-05-12T12:45:55Z
Сезонные рецепты: как приготовить спаржу с соусом голландайз
Фокус
2025-05-12T12:36:49Z
В Львове, чтобы спасти пациента, хирурги остановили работу всех органов на 1 час 20 минут
Факти ICTV
2025-05-12T09:43:21Z
Чем опасен Wi-Fi роутер и почему его стоит отключать перед сном?
UAToday
2025-05-12T09:00:21Z
Праздники 12 мая 2025 года: что нельзя делать в этот день
Корреспондент
2025-05-12T08:00:47Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Венгрия замораживает часть бюджетных расходов из-за рекордного дефицита
Европейская правда
2025-05-12T18:16:20Z
Китай увеличил импорт нефти "про запас" - СМИ
Корреспондент
2025-05-12T17:48:48Z
Всемирный банк выделил Молдове 90 миллионов долларов
Корреспондент
2025-05-12T12:51:59Z
Торговая сделка между США и Китаем стимулировала рост рынка
Корреспондент
2025-05-12T12:40:43Z
Автопроизводитель Nissan уволит 19 тысяч сотрудников - СМИ
Корреспондент
2025-05-12T12:36:00Z
Украинцы получили рекордную сумму "Нацкешбека" за месяц: детали
Comments UA
2025-05-12T12:12:29Z
Когда и на сколько в Украине собрались поднять минималку
Comments UA
2025-05-12T11:57:53Z
Nvidia модифицирует чип H20 для Китая, чтобы обойти экспортные ограничения США
Хвиля
2025-05-12T11:51:03Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
В Запорожье возросло число травмированных. В ГСЧС показали последствия атаки 6 мая
ZN UA
2025-05-07T04:45:58Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
Трое бельгийских военных получили ранения на учениях в Шотландии
Европейская правда
2025-05-12T18:55:02Z
Лондонская полиция расследует пожар в доме премьера Великобритании
Европейская правда
2025-05-12T18:06:39Z
В Харьковской области раскрыли схему присвоения недвижимости умерших
Корреспондент
2025-05-12T17:22:23Z
Выезд за 9 тыс. долларов: ГБР разоблачило правоохранителя в помощи уклонистам в бегстве
Апостроф
2025-05-12T16:06:45Z
Служителей МП отправили под стражу за схему для уклонистов
Корреспондент
2025-05-12T14:30:25Z
Остаемся без еды: Украину накроет опасная жара и засуха уже летом, что обещает прогноз погоды
Знай
2025-05-11T04:30:41Z
Медсестра одним выстрелом из гранатомета уничтожила группу оккупантов
Comments UA
2025-05-12T13:52:51Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
В Киеве прохладно и сыро: синоптики обновили прогноз на субботу
Gazeta UA
2025-05-10T03:24:36Z
Генштаб назвал число боевых столкновений на фронте
Корреспондент
2025-05-12T22:19:06Z
Россия усиливает ПВО в Крыму, "жертвуя" своими регионами - ВМС
Корреспондент
2025-05-12T21:06:04Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
Зеленский заслушал доклад Сырского
Корреспондент
2025-05-12T19:21:34Z
Историки рассказали о подлинном происхождении названия "Киев"
TSN
2025-05-12T18:49:59Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
На складе Tesla накоплено более 10 тысяч непроданных пикапов Cybertruck
Корреспондент
2025-05-07T17:39:20Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Audi отзывает около 90 тысяч автомобилей из-за утечки моторного масла
Корреспондент
2025-05-12T16:45:30Z
Руководство Формулы-1 может неожиданно смениться
Корреспондент
2025-05-12T16:30:33Z
Универсальный транспорт: представлен оригинальный автодом-амфибия
Фокус
2025-05-12T09:27:56Z
Уклонистам не оставят ничего: заберут деньги, авто и жилье
Знай
2025-05-12T08:30:18Z
Большой вэн и еще большие возможности: Toyota Proace и Proace Verso тест
Корреспондент
2025-05-12T07:28:37Z
Как правильно действовать, если ваше авто заблокировали на парковке
Comments UA
2025-05-12T05:54:28Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
5 самых популярных заправок, которые сделают любой салат вкуснее
TSN
2025-05-12T18:03:48Z
"Згідний" или "згодний": языковед разъяснил употребление схожих слов
TSN
2025-05-12T17:19:12Z
Руины и тишина: туристов привлекает село-музей под открытым небом, в котором остановилось время
Gazeta UA
2025-05-12T12:51:20Z
Кальциевая бомба: как обычная яичная вода превращается в суперподкормку для растений
Знай
2025-05-12T10:51:49Z
Ничего не стоит: как навсегда вывести из дома муравьев без дихлофоса
Фокус
2025-05-12T09:36:40Z
ПСЖ подал в суд на Мбаппе, требуя от игрока Реала денежную компенсацию
Корреспондент
2025-05-12T20:48:39Z
Ямаль рассказал, что помогло Барселоне одержать победу над Реалом
Корреспондент
2025-05-12T19:30:51Z
Усик выразил согласие на проведение третьего поединка с Фьюри
Корреспондент
2025-05-12T18:54:25Z
Мбаппе обратился к болельщикам Реала после поражения от Барселоны
Корреспондент
2025-05-12T18:33:31Z
Техника против физики: тренер оценил поединки Усика с Фьюри и Джошуа
Корреспондент
2025-05-12T18:12:13Z
Осимхен выбрал для себя приоритетный клуб для дальнейшей карьеры
Корреспондент
2025-05-12T17:18:15Z
Катмен Усика Расс Анбер подверг критике организацию боя Кроуфорда и Канело
Корреспондент
2025-05-12T16:15:34Z
Тренер Адам Бут поделился своим видением реванша Усика - Дюбуа
Корреспондент
2025-05-12T16:00:06Z
Звездное трио Шахтера восстановилось к финальному противостоянию с Динамо
Корреспондент
2025-05-12T15:33:15Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Google обновляет свой логотип "G" впервые за 10 лет
Корреспондент
2025-05-12T16:36:14Z
Украинский турнирный оператор объявил о проведении Budapest Major 2025
Корреспондент
2025-05-12T16:24:23Z
Можно не заряжать 2 месяца: вышел "неубиваемый" смартфон Doogee V Max S
Фокус
2025-05-12T13:58:19Z
Сегодня над Украиной взойдет Цветочное полнолуние - чем особенна эта ночь?
Новости Украины
2025-05-12T13:57:48Z
Вебінар: Гранти для фермерів. Хто отримає, хто — ні
AgroNews
2025-05-12T13:45:16Z
Надежно и безопасно: как сохранить фотографии, но обойтись без Google Photos
Фокус
2025-05-12T13:31:44Z
The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered установила рекорд по модам: 123 в день
Знай
2025-05-12T12:51:00Z
iPhone подорожает. Эксперты называют скрытые причины
ZN UA
2025-05-12T12:48:12Z