MY.UAНовини
1000 днів вторгнення РФ: бійці розповіли Фокусу, як змінилася війна так чого чекати далі
1000 днів вторгнення РФ: бійці розповіли Фокусу, як змінилася війна так чого чекати далі

1000 днів вторгнення РФ: бійці розповіли Фокусу, як змінилася війна так чого чекати далі

У війні проти однієї з найбільших країн світу, українці вже 1000 днів доводять всьому світу — ми незламні.Невідомо, як далі розвиватиметься війна, проте Фокус дізнався, що думають військові про теперішню ситуацію та перспективу перемоги.

Сьогодні триває 1000 день війни, боротьби з російськими окупантами, які 24 лютого 2022 року розпочали повномасштабне вторгнення. Майже за три роки боїв Україна втрачала території, відступала, йшла в контрнаступ та повертала захоплені міста й села. Ба більше, Силам оборони вдалося зайти на ворожу територію та розпочати Курську операцію, яка має неабиякий вплив на ситуацію по всьому фронту.

Ворог продовжує атакувати мирні міста України за допомогою різних видів зброї, а військовослужбовці Сил оборони завдають удари безпілотниками по військових обʼєктах РФ. Нещодавно Київ отримав дозвіл на удари по тилу противника західними далекобійними ракетами, що в перспективі ще більше покращить становище України.

1000 день війни: українська нація відбулася

Війна розпочалася не у 2022 році, а ще в лютому 2014, коли РФ окупувала Крим, нагадує Боєць ЗСУ Кирило Яковлев.

"Я всім повторюю, що саме цей місяць та рік є початком війни, коли Росія ввела свої війська на територію України та окупувала Крим. Це дуже важливо для розуміння людей у майбутньому. У 2022 році вже почалося повномасштабне вторгнення", — каже Фокусу Яковлев.

Наразі важливо, що Україна встояла. За його словами, це виключно завдяки тим українцям, які в перші дні війни пішли захищати Батьківщину, та тим, хто допомагав цьому по всьому світу.

Добре зараз чи погано, військовий не береться стверджувати, проте потрібно робити висновки з помилок. Якщо Україна покращуватиметься швидше, ніж противник, то переможе. Він переконаний, що українці впораються, якщо згадають, що таке бути разом та допомагати один одному.

Командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92-Ї ОШБр ім. Івана Сірка Юрій Федоренко вважає, що за 1000 днів війни "українська нація відбулася". Він наголосив, що кращі світові лідери, експерти не давали Україні більше трьох днів у прямому протистоянню Росії, але завдяки обʼєднаній роботі українців навколо боротьби з ворогом було доведено, що весь світ помилявся.

"Сьогодні ми маємо вже третій рік повномасштабної війни, національного супротиву. За цей період часу нам вдалося показати всьому світу те, що Росія дирява, вона не може забезпечити безпеку всіх своїх кордонів. Зокрема, Курська операція все це довела. Борючись з ворогом, який переважає в рази в силах та засобах, ми демонструємо шалений опір", — каже Фокусу Федоренко.

За його словами, росіяни несуть неспівмірні втрати на полі бою до тих тактичних результатів, які здобули, та тих земель, які були окуповані. Він вважає, що Росія десятиліттями оговтуватиметься після перемоги України. Зокрема, РФ не виконала та не виконає своє завдання — знищення української державності та всіх українців.

"За цей час повномасштабної війни я безмежно гордий тим, що є представником української нації. Я безмежно гордий бути українцем", — наголосив військовий.

Федоренко зазначив, що ворог розуміє, що українців можна перемогти, розділивши та посваривши між собою. Тому завдання суспільства — бути більш обʼєднаним, ніж це було навіть на початку повномасштабного вторгнення. Він переконаний, що Україні вдасться дотиснути окупантів.

Велика війна в Україні: що змінилось

Натомість лейтенант ЗСУ з позивним "Алекс" наголосив, що без різниці, чи це 1000 день війни, тисяча перший чи десятитисячний. Насправді ж бійцям на нулі все одно, який день, вони це не рахують.

"Кожен повинен налаштуватися на свою роботу, свої чіткі обов'язки, які він виконує. Лише тоді реально буде результат. Не тоді, коли ми будемо казати про якусь перемогу, не тоді, коли ми будемо рахувати вже тисячний день. Натомість кожен повинен взятися за свої обовʼязки та виконувати їх", — сказав Фокусу "Алекс".

Український військовослужбовець Данило Яковлев заявив у розмові з Фокусом, що Україна продовжує воювати проти однієї з найбільших держав світу, якій інші країни допомагають зброєю, технологіями та людьми.

"Це вже дуже добрий показник того, що ми щось правильно робимо в цьому житті. Але є велике питання в тому, що нам треба думати, як перемогти не тільки дипломатично, але й у військовому плані. Адже якщо на фронті ситуація буде не дуже, то нам ніяка дипломатія не допоможе", — сказав боєць.

За його словами, в першу чергу, на 1000 день війни потрібно зрозуміти, що основний пріоритет, який повинен бути надалі, це реформування українського війська, підходів до ведення війни та самих тактик і стратегій на сучасний лад.

На 1000 день війни змінилося все, каже Фокусу речник 3-ї ОШБр Олександр Бородін. Зокрема, за цей період війна перейшла з одного формату в інший, технологічний з погляду підходів до всього.

"Тисячний день війни ще раз показує, що це велика війна, надскладна війна, війна континентального рівня, яка отримує стратегічного розуміння. Це не можна порівнювати з АТО, війнами на Балканах тощо. Це можна порівняти тільки з континентальним війнами — і по розмаху, і по можливостях у всьому", — каже Бородін.

Такої ж думки лейтенантка з 47-ї ОМБр Анастасія Блищик. За її словами, 1000 день війни абсолютно відрізняється від першого. Зокрема, на початку повномасштабного вторгнення люди були готові до боротьби, волонтерили, допомагали, тоді як нині військовослужбовці набагато менше відчувають цю підтримку.

"Проте цей тисячний день показав, що Україна посідає ключову роль на політичній арені цього світу. Про нас говорять, про Україну знає весь світ, з нами вже рахуються, нас чують, наше слово є важливим на різноманітних майданчиках", — говорить Фокусу Блищик.

Вона зауважила, що це круто, адже на початку вторгнення Україну недооцінювали, в неї не вірили, всі думали, що держави не буде, Київ візьмуть за три дні тощо. Але нині весь світ розуміє, що українці є потужною нацією, яка готова захищати свою країну.

Військовослужбовець з 25-ї ОПДБр з позивним "Мучной" вважає, що 1000 день війни показує українську міць та стійкість.

"Це вкотре доводить, що ми залишаємося нацією незламних синів України, які повинні не зганьбити наших предків і показати наш дух, наше коріння. Єдине, що від нас треба — це лише боротися та не здаватися, не йти на поводу в під*р*шки, не приймати їхні умови, а далі продовжувати боронити рідну неньку. Через важкі часи та запеклі бої гартується сила волі кожного воїна, чим більше ти буваєшь у пеклі, тим вогонь стає твоїм другом. Продовжуємо боротися за саме святе, що ми маємо, та не даємо жодного шансу ворогу. Війна закінчиться тільки нашою перемогою та капітуляцією противника!" — заявив "Мучной".

Натомість екснардеру та військовому Ігорю Луценку не подобається, як нині себе поводить українське суспільство.

"Суспільство демобілізовано на 1000 день війни. Суспільство очікує, що десь якісь перемовини будуть тощо. Загальний настрій країни не сильно подобається", — повідомив Фокусу Луценко.

Зима буде важкою: від чого залежить розвиток війни та перемога

За словами заступника командира 3-ї ОШБр Максима Жоріна на сьогоднішній день, на жаль, війна поки йде не на нашу користь.

"Не дивлячись на безліч різних заяв з усіх сторін, що все скоро закінчиться, на різні сценарії та плани, як і хто принесе завершення війни нам — впевнений, що ще тривалий час на нас чекають складні часи й важкі бої. І ставатимуть ці події тільки важчими. Безумовно, Штати спробують повпливати на хід подій. Але це точно не відбудеться в короткій перспективі. І зима для нас буде досить важкою", — каже Фокусу Жорін.

На думку військового, принести українську перемогу може лише великий комплекс заходів. Який передбачає як зовнішню, так і внутрішню роботу.

"Окремо нічого не спрацює. Ми маємо сконцентруватись над внутрішньою роботою: над розбудовою ВПК, налагодженню свого виробництва, над змінами підходу до застосування військ, змінами інформаційної та внутрішньої ідеологічної політики. До цього, звісно, необхідна допомога зовнішньополітична — у вигляді зброї, боєприпасів, коштів та їхньої дипломатії", — каже Жорін.

Анастасія Блищик зазначила, що ніхто не знає, як далі розвиватиметься війна. За її словами, всі очікують, що Дональд Трамп, який став президентом США, закінчить війну за 24 години. На думку військовослужбовиці, ніхто не розуміє, на яких це буде умовах, зокрема, вони точно не будуть виграшними для України.

Ба більше, люди, які проживають подалі від прифронтових територій, не розуміють, що Путін не зупиниться.

"І якщо почнеться наступна війна, а вона почнеться, то тим людям, які зараз кричать, що вже все, треба завершувати цю війну, необхідно вже сідати за стіл переговорів, віддавати половину нашої країни — потрібно розуміти, що ці прифронтові території потім стануть їхніми містами й селами", — вважає Блищик.

Вона наголосила, що дозвіл бити по території РФ — це гарна новина. Вона хоче, аби Росія відчула, що таке війна, і якомога більше росіян зрозуміли, що таке біль, страждання та лишитися без нічого.

За словами Юрія Федоренка, перспектива застосування додаткової зброї для ударів по РФ може суттєво вплинути на хід бойових дій. Він зазначив, що Путін розуміє лише силу, її мають українські партнери, яким потрібно поділитися нею з Києвом.

"Там, де Путін отримує по зубах, можна отримувати результат", — наголосив він.

Федоренко зауважив, що не від Трампа залежить, як швидко завершиться війна, а лише від спроможностей Путіна вести бої. Тоді як перед Трампом буде вибір: або той розуміє всю природу РФ та дасть Україні обіцяну силу, в результаті Сили оборони змусять ворога відступити, або піде іншим шляхом. На його думку, перший сценарій є дуже ймовірним, а другий не дасть жодного результату.

"Тільки від Путіна залежить те, наскільки буде довго тривати війна. Щоб Путін прийняв інше рішення, його треба позбавити можливостей для ведення цієї війни. Це здобувається за рахунок додаткового контролю і нарощування санкційної політики по блокуванням Росії, зокрема, що стосується енергоресурсів. І це стосується прямої можливості нищити військові обʼєкти ворога на його території", — каже командир батальйону.

Кирило Яковлев повідомив, що війна може розвиватися багатьма шляхами. Перший — замороження конфлікту, якщо Європа та США обмежать фінансування, постачання зброї та боєприпасів. У такому разі замороження конфлікту дорівнюватиме програшу.

"Так, не завтра, не через тиждень, може через рік, два-три… але це буде так само як у 2014 році ми заморозили конфлікт, нічого не робили з 14 по 22-й рік. І тому зіштовхнулися з повномасштабною війною", — сказав він.

Іншим шляхом боєць називає протести у РФ. Коли почне сипатися ворожа влада, українці повинні скористатися цим так, аби перемогти, добити противника. Третій шлях є найважчим — перемога військовим шляхом. Вигнати противника вдасться за допомогою західної зброї та людей, які проходять службу у війську.

"Але це дуже важкий шлях, дуже болісний для всієї країни, тому що багатьом доведеться віддати своє життя. Я гадаю, що нам потрібно бути готовими до першого, другого та третього розвитку подій. Точно сказати, як буде, ніхто не може, тому нам потрібно розробляти плани відразу по декількох напрямках. А там вже будемо виходити з того, що буде", — додав Кирило Яковлев.

Офіцер "Алекс" вважає, що не потрібно думати про те, що буде далі, натомість необхідно бути готовим до всього, адже статися може все, що завгодно.

"Війна може завтра закінчитися, або завтра може перерости в третю світову. Питання не в тому, що буде далі, а в тому, наскільки всі ми готові до того, що буде", — підсумував лейтенант.

Данило Яковлев наголосив, що Україна сильно залежить від західних партнерів. Якщо ті відкриють для Києва всі можливості в плані технологій, розвідки, спроможності щодо ракет, снарядів та не будуть довго вагатися, то ситуація зміниться в бік України.

"Але поки Росія, яка є авторитарною країною, приймає дуже радикальні й правильні рішення, а демократичні країни дуже довго вагаються. Тому питання в швидкості прийняття рішень. Якщо з боку Росії вже відкрито воюють солдати-корейці, то Європа до сих пір вагається і не дозволяє нам відкрито проводити рекрутинг іноземців", — наголосив військовий.

На думку Олександра Бородіна, розвиток війни надалі залежатиме від того, наскільки буде збережена гідність у спільному розумінні, що українці хочуть та на що готові заради цього. Зокрема, важливо, аби це була обʼєднана єдина мета.

Ігор Луценко також вважає, що наступні українські досягнення залежатимуть від подальших дій — або суспільство прокинеться, або перемоги не буде.

Своєю чергою "Мучной" хоче, аби всі українці обʼєдналися та не були в різних світах. Він зауважив, що знає про втому суспільства, бійці також хочуть додому. Для того, щоб це здійснити, потрібно докласти спільних зусиль.

"Тому я закликаю всіх, кому не все одно, продовжувати допомагати війську заради світлого майбутнього", — наголосив боєць.

Нагадаємо, 15 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що за адміністрації Дональда Трампа "війна звершиться швидше". За його словами, для України важливий справедливий мир, аби не було відчуття, що втратили найкращих задля несправедливості.

17 листопада прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо зауважив, що Оттава хоче, аби війна в Україні закінчилася якомога швидше. Він вважає, що це може статися "в найближчі місяці".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Атака на Харків: зросла кількість поранених, деталі від ОВА
TSN
2024-11-19T14:21:44Z
Окупанти мобілізують українську молодь на тимчасово окупованих територіях – ISW
TSN
2024-11-19T14:21:11Z
На Харківському напрямку росіяни чотири рази штурмували позиції Сил оборони, на Куп’янському окупанти атакували п’ять разів — Генштаб ЗСУ
Мій Харків
2024-11-19T14:16:31Z
Росіяни обстріляли Дніпровський район Херсона, є поранений
УкраинФорм
2024-11-19T13:43:51Z
Обстріл Глухова. Батько втратив усю родину: дружину та двох синів
ГЛАВКОМ NET
2024-11-19T13:42:01Z
У Чернігові депутати міськради зірвали сесію, де мали передати ЗСУ обладнання на ₴38 мільйонів
УкраинФорм
2024-11-19T13:40:33Z
Незначне потепління, але зі штормовим попередженням: якою буде погода 20 листопада
24tv
2024-11-19T13:36:27Z
У Києві очікуються І рівень небезпеки: у КМВА зробила важливе попередження
TSN
2024-11-19T13:33:57Z
Україна вперше вдарила ATACMS по росії та планує знищити кримський міст, — ЗМІ
ITC
2024-11-19T13:32:49Z
Камінська показала, який вигляд її обличчя та тіло мають після пластики
GlavRed
2024-11-19T14:21:52Z
Співачка TRINY T презентує свою палітру емоцій у новій роботі «Фарби»
Storyboom
2024-11-19T14:15:55Z
Комедія, детектив і сніговий апокаліпсис: найкращі фільми для зустрічі Нового року
Фокус
2024-11-19T14:00:33Z
Юрій Горбунов чесно зізнався, чи стикався з кризами у шлюбі з Осадчою під час війни
TSN
2024-11-19T14:00:22Z
Артем Котенко вручив переможцю Дитячого Євробачення-2024 подарунок з України
24tv
2024-11-19T14:00:21Z
«Є нова версія сценарію»: Джуд Лоу дав оновлення щодо фільму «Шерлок Холмс 3» із Робертом Дауні-молодшим
ITC
2024-11-19T13:41:56Z
Не підуть стопами батьків: що відомо про дітей Анджеліни Джолі та чим вони займаються
24tv
2024-11-19T13:36:45Z
Забудьте про шапку: 9 альтернативних головних уборів на зиму
Фокус
2024-11-19T13:36:38Z
«Ми заснули за кермом»: Рідлі Скотт вважає, що «Прометей» був провалом франшизи «Чужий»
ITC
2024-11-19T13:32:21Z
До МЗС Литви викликали представника РФ через масований ракетний удар по Україні
Европейская правда
2024-11-19T14:24:53Z
Глава Міноборони Німеччини підозрює диверсію у пошкодженні кабелів в Балтійському морі
Европейская правда
2024-11-19T14:21:56Z
Апеляційний суд залишив Сергія Гнезділова під вартою
ГЛАВКОМ NET
2024-11-19T14:21:27Z
Зменшення мобілізаційного віку та індексація пенсій: Зеленський виступив в Раді
GlavRed
2024-11-19T14:21:14Z
Комбат ударних БпАК розповів деталі штурму Куп'янська та назвав головну мету Путіна
24tv
2024-11-19T14:15:56Z
Президент окреслив три основні напрямки нової економічної політики України
УкраинФорм
2024-11-19T14:11:53Z
Клімкін припустив, що у 2025-му вдасться зменшити рівень ескалації на фронті
ZN UA
2024-11-19T14:11:21Z
З наближенням президентства Трампа Україна повинна показати, на що вона здатна за допомогою Заходу на полі бою — аналітик RUSI
ZN UA
2024-11-19T14:11:18Z
Cейм Польщі вшанував хвилиною мовчання жертв російської агресії в Україні
УкраинФорм
2024-11-19T14:10:29Z
Жінки в медицині: як лідерство і рівність змінюють українську систему охорони здоров'я
24tv
2024-11-19T14:09:41Z
5 заспокійливих напоїв, які полегшать напружений день: візьміть їх до уваги
24tv
2024-11-19T13:51:33Z
Тиран чи надійний захисник: як визначити тип характеру чоловіка за зморшками
GlavRed
2024-11-19T13:33:43Z
Приймати чи ні: наскільки корисний контрастний душ
24tv
2024-11-19T12:03:10Z
Основні митні правила Словаччини: які речі можна перевозити через кордон, а що – в жодному разі
24tv
2024-11-19T11:42:13Z
Роботи з відновлення Охматдиту мають початися навесні - Ляшко
УкраинФорм
2024-11-19T11:33:26Z
Здешевити ліки та знищити фармацевтичну мафію посередників — Юлія Тимошенко створила відповідну ТСК
Политека
2024-11-19T11:21:17Z
Що робити, щоб буряк швидше зварився: 25 хвилин на будь-який розмір плоду — і каструля буде чистою
TSN
2024-11-19T11:04:29Z
Чому не можна віджимати пакетик у чашку після заварювання чаю
TSN
2024-11-19T11:03:18Z
У бюджеті-2025 на проєкти відбудови виділили понад 224 мільярдів
УкраинФорм
2024-11-19T14:21:59Z
Викрито масштабну схему ухилення від сплати податків на сертифікації ввезених з-за кордону автомобілів
Украина Криминальная
2024-11-19T14:15:02Z
Яким чином можна відновити втрачені документи на землю
24tv
2024-11-19T14:06:42Z
Масові скорочення у Boeing: компанія звільнить близько 2500 робітників
InternetUA
2024-11-19T14:01:40Z
Яких збитків зазнала Росія через західні санкції
24tv
2024-11-19T14:00:37Z
ЕКА за десять місяців підтримало український експорт на ₴6,6 мільярда
УкраинФорм
2024-11-19T13:57:23Z
Україна може отримати від МВФ ще $1,1 мільярда - Шмигаль
УкраинФорм
2024-11-19T13:51:00Z
За 1000 днів війни українці втричі збільшили інвестиції в ОВДП - Мінфін
УкраинФорм
2024-11-19T13:49:18Z
Відключення світла 19 листопада: в "Укренерго" повідомили, коли не буде електрики
TSN
2024-11-19T13:45:54Z
6 завдань у саду, які потрібно закінчити у листопаді: вже варто поспішити
24tv
2024-11-19T14:21:11Z
Без нього не обходиться жодне свято: рецепт легендарного салату "Білочка"
24tv
2024-11-19T14:06:23Z
Чи варто стелити килим на сходах: дизайнери назвали переваги та недоліки
24tv
2024-11-19T13:36:05Z
Від накипу на прасці не залишиться й сліду: фахівці розповіли про хитрий трюк з "копійчаним" засобом
TSN
2024-11-19T13:33:57Z
Названа одна з важливих причин, чому кури не несуться: цього може бути забагато
TSN
2024-11-19T13:33:13Z
Чи треба насправді мити кота дуже часто: ветеринар дав неочікувану відповідь
GlavRed
2024-11-19T13:25:29Z
Впускає комах всередину: одне важливе зимове завдання, про яке всі забувають
24tv
2024-11-19T13:24:00Z
Навіщо на джинсах нашивають шкіряну вставку: про це мало хто знає
TSN
2024-11-19T13:18:31Z
У вас проблеми з волоссям не через шампуні та нестачу вітамнів: що треба знати всім про гребінець
Знай
2024-11-19T12:51:54Z
Албанія – Україна: де дивитись заключний матч команди Реброва у Лізі націй
ZN UA
2024-11-19T14:04:50Z
Лунін ризикує втратити місце у воротах Реала
ГЛАВКОМ NET
2024-11-19T14:03:13Z
"Хочу стати чемпіоном світу": олімпійський чемпіон з боксу Хижняк розгляне перехід на професійний ринг
ZN UA
2024-11-19T14:01:38Z
Нідерланди U-19 — Україна U-19: онлайн-відеотрансляція матчу відбору Євро-2025
Football.ua
2024-11-19T13:55:07Z
Він мав виграти п'ять "Золотих м'ячів", – Буффон шокував вибором найважчого суперника в кар'єрі
24tv
2024-11-19T13:54:07Z
Збірна України оголосила заявку на матч з Албанією без динамівського форварда
360ua.news
2024-11-19T13:31:25Z
Олімпійський чемпіон з Росії Нагорний потрапив під санкції Британії
ГЛАВКОМ NET
2024-11-19T13:18:56Z
І це не Судаков: Манчестер Сіті бажає придбати зірку збірної України
24tv
2024-11-19T13:15:03Z
Тайсон увійде в історію боксу через бій з Полом: який рекорд було встановлено
Фокус
2024-11-19T13:12:28Z
Українці незабаром почнуть отримувати "тисячу Зеленського": коли можна буде подати заявку
24tv
2024-11-19T14:24:24Z
У Польщі через любов до малювання прикордонники затримали 6-річну дитину з України
Фокус
2024-11-19T14:21:47Z
Чоловік перетворив вулицю на імпровізоване сміттєзвалище: як сусіди нарешті прогнали його
24tv
2024-11-19T14:21:44Z
Легенда Pink Floyd не зміг продати дім, що побудував, і справа не в ціні: деталі
Фокус
2024-11-19T14:21:03Z
В ОАЕ провели зустріч української громади
УкраинФорм
2024-11-19T14:18:04Z
Біла ажурна блуза та чорні штани: стилістка відповіла, що думає про образ Олени Зеленської в Словенії
Фокус
2024-11-19T14:15:40Z
Пенсіонери можуть збільшити виплати: витягайте старі документи
Знай
2024-11-19T14:12:58Z
Український ОПК отримає 130 млн євро від Данії — прем'єрка Фредеріксен
TSN
2024-11-19T14:08:01Z
Спадщина без заповіту: українцям пояснили, хто має право на майно
Политека
2024-11-19T14:01:52Z
В Одесі знешкодили агентурну групу ФСБ, що планувала серію терактів
TSN
2024-11-19T14:24:30Z
У передмісті Херсона ворожий дрон атакував цивільне авто, двоє поранених
УкраинФорм
2024-11-19T14:12:12Z
На Харківщині затримали чоловіка, який зґвалтував неповнолітню
Мій Харків
2024-11-19T14:11:26Z
Російські дрони вдарили по гуртожитку у Глухові: багато загиблих, під завалами люди
TSN
2024-11-19T14:06:25Z
Поліція Тернопільщини розслідує порушення прав дітей у спецшколі
УкраинФорм
2024-11-19T14:00:00Z
На Фастівщині чоловік потрапив під колеса потягу
ГЛАВКОМ NET
2024-11-19T13:54:41Z
В Одесі обвалилася частина пошкодженого обстрілами будинку, є постраждалий
УкраинФорм
2024-11-19T13:52:57Z
На Сумщині перед судом постане чоловік, який побив до смерті знайомого
Украина Криминальная
2024-11-19T13:51:35Z
Правоохоронці викрили нові схеми для ухилянтів: затримано посадовців МСЕК
ГЛАВКОМ NET
2024-11-19T13:48:03Z
Цивільний літак подолав звуковий бар’єр і побив декілька рекордів
InternetUA
2024-11-19T14:19:39Z
Багато скриншотів GTA 6 та натяк на новий трейлер
ITC
2024-11-19T14:08:42Z
Стародавня піраміда зруйнувалася: місцеві налякані "зловісним знаком"
TSN
2024-11-19T14:06:31Z
Шахраї імітують популярні онлайн-магазини, щоб надурити вас у Чорну п'ятницю
24tv
2024-11-19T14:06:00Z
Мін’юст США вимагає, щоб Google продала браузер Chrome, — Bloomberg
ITC
2024-11-19T14:01:25Z
У Telegram з’явилася нова схема злому акаунтів
InternetUA
2024-11-19T14:01:10Z
Старі моделі iPhone і iPad позбудуться доступу до важливої функції
InternetUA
2024-11-19T13:46:09Z
Танець маорі "підірвав" TikTok та миттєво став хітом: користувачі масово відтворюють хаку
24tv
2024-11-19T13:36:59Z
Великий вибух, але інший: фізики запропонували нову теорію походження темної матерії
Фокус
2024-11-19T13:36:22Z
Donkervoort анонсував екстремальний родстер F22 Final Five
AutoCentre
2024-11-19T14:10:37Z
Geely представила недорогий кросовер з яскравим дизайном
AutoCentre
2024-11-19T13:37:21Z
BYD святкує випуск 10 млн електрифікованих автомобілів – шлях довжиною у 30 років від батарей до лідера ринку
ITC
2024-11-19T13:32:28Z
Автомобілі яких кольорів найчастіше потрапляють у ДТП в Україні: статистика
Фокус
2024-11-19T13:25:38Z
Електронний замок не відчинив двері: чотири пасажири Tesla згоріли в авто
AutoGeek
2024-11-19T11:51:58Z
Раритетний спорткар Ford Mustang McLaren 30 років простояв серед лісу
Фокус
2024-11-19T11:42:04Z
Які найпопулярніші бензинові авто в Україні
ГЛАВКОМ NET
2024-11-19T11:30:34Z
DS Automobiles відправить у серію наступника культового Citroen SM
AutoCentre
2024-11-19T11:15:49Z
Створить конкуренцію мотоциклам з ДВЗ: спортивний електробайк Damon розкрив характеристики
AutoGeek
2024-11-19T11:00:56Z