MY.UAНовини
Шалена енергія та молодість душі: Михайло Поплавський розкрив головні секрети
Шалена енергія та молодість душі: Михайло Поплавський розкрив головні секрети

Шалена енергія та молодість душі: Михайло Поплавський розкрив головні секрети

Тоді ж відбудеться і його масштабний концерт «Україна, вперед!». А поки Михайло Михайлович допомагає Збройним Силам України та надихає студентів рідного Університету культури своєю життєвою енергією, яка бурлить незважаючи на поважний вік.

У цьому році Михайло Поплавський став тричі дідусем. Але маленького Мирона ще не бачив разом з батьками та двома братами він живе зараз за кордоном. Михайло Михайлович вже не памʼятає, коли брав вихідний і, навіть, дивується, коли про це питаєш. Він дуже ретельно стежить за своїм здоровʼям, не вживає солодкого, не пʼє алкоголь, не курить цигарки та вже багато років віддає перевагу бичачим яйцям.

- Молодість це стан душі, каже Михайло Михайлович, з легкістю бігаючи просторими коридорами Університету культури, не помічаючи сходинок.

«Не бійтеся помилятися і бути смішними»

В ексклюзивному інтервʼю “ФАКТАМ” Михайло Поплавський згадав переїзд до Києва, перехід на українську, розрив з першою дружиною та початок великої війни.

- Відверто кажучи, від компліментів не втриматися. Михайло Михайлович, вам точно 75-ть буде?

- І за кожний з цих років я вдячний долі. Те, як я виглядаю багаторічний спосіб життя. Я стараюся добре висипатися при температурі 16-17 градусів, вмиваюся холодною водою, зранку за китайським методом: випиваю стакан гарячої води 50-60 градусів, яка є виключно з криниці зі свого рідного села. Три варених яйця на сніданок без жовтка. Вживаю лише екологічно чисті продукти зі своєї молочно-товарної ферми бичачі яйца, кістковий мозок з молодої телятинки, пʼю сироватку або кефір на ніч. Регулярно проходжу процедури реоферезу це метод очищення крові, який застосовується для покращення мікроциркуляції та обміну речовин у тканинах, знижує рівень загального холестирину тощо і плазмаферезу це cучасний спосіб очищення крові від хвороботворних токсичних речовин, кров поділяється на плазму та кров'яні тіла. Донори крові чому живуть довше, бо у них активується система кровотворення, відбувається оновлення клітин крові та стимулюється імунітет. Ще я багато ходжу і не рекомендую в поважному віці бігати як придурки це велике навантаження на серцево-судинну систему організму, ну і звичайно підтримую сексуальну енергію (сміється-Авт.). А ще відношусь до всього філософськи: «не беру дурного в голову і важкого в руки».

- Зараз культура в Україні переживає справжній бум і ваш університет, як ніколи, стає актуальним. У чому причина змін?

- Насправді, університет культури завжди був актуальним. Я більше тридцяти років впроваджую національну ідею підтримки культури. Національна культура – це і є національна ідея. І пишаюся тим, що зараз ми переживаємо великий культурний прорив. Хоча тридцять років тому мене за це «затюкували», за те що розмовляв і співав українською називали «селом». Тоді всі слухали російських артистів, у більшості з яких, до речі, було українське походження.

- Відомо, що і ви свого часу вчилися в школі де викладали російською.

- Так, в Одеській області. Я почав переходити на українську мову тільки, коли мене призначив ректором університету тодішній міністр культури Іван Дзюба. Памʼятаю, мені дорікали: «У вас нелітературна вимова». А я казав: «У мене одеський діалект».

Михайло Поплавський - наймолодший ректор країни. 1993 рік

- Це був початок девʼяностих років

- Так, 21 квітня 1993 року мене призначили ректором тоді ще Інституту культури. Я майже інтуїтивно розумів, що треба робити ставку на все українське. Так, це була маскультура яку підтримує майже 90 відсотків населення. Врешті решт, історія показала, що я був правий.

- Ваш проєкт «Співаючий ректор» став легендарним. Його вже досліджують науковці із соціальних комунікацій та піарники.

- До речі, він був створений як технологія розкрутки Київського інституту культури. Юрій Рибчинський та Геннадій Татарченко написали хіт «Юний орел» і з того все почалося. Хоча спочатку я був категорично проти того, щоб виходити на сцену. Обурювався: «Ви з глузду зʼїхали?! Я – ректор, доктор наук, професор і буду пертися на сцену?!»

- Ви розуміли, що над вами можуть сміятися.

- Так, але зараз я кажу своїм студентам – не бійтеся помилятися, не бійтеся бути смішними. Чим більше ми помиляємось, тим сильнішими стаємо. Мене завжди непокоїло, що російська попса домінувала в українському шоу-бізнесі. Ми виперли з українського телепростору «Утреннюю звезду» започаткувавши всеукраїнський телевізійний дитячий конкурс «Крок до зірок» (1997 рік). Потім витіснили «Песню года» – створив авторський проєкт «Наша пісня» (2004 рік), який з часом змінив назву та набув статусу Національної музичної премії «Українська пісня року», щороку коли це ще не було мейнстримом традиційно в березні проводили масштабні Шевченківські вечори «Ми діти твої Україно!» (з 2008 року), концерти в травні до Міжнародного Дня матері «Мамо, вічна і кохана» (з 2008 року). Втілили безпрецедентний телемарафон української пісні «Пісня об’єднує нас!» (2012 рік), який увійшов до світової книги рекордів Гіннеса як «Найтриваліший музичний телемарафон національної пісні у прямому ефірі». Весь світ спостерігав за тріумфом нашої країни і ми довели що є наспівочішою нацією. Без перерви на рекламу та новини 5 діб в прямому ефірі на Першому національному телеканалі звучала українська пісня – 110 годин, 3 хвилини й 27 секунд із 29 березня по 2 квітня. Також музичні фестивалі проводили у Криму, відкривали філіали університету в російськомовних регіонах. Я відчував, що колись наші зусилля «вистрілять» і потихеньку бив в одну точку, так би мовити «колупав скелю». При чому, не перестаючи наголошувати: «Я не співак і не вокаліст. Я – популяризатор української пісні, української мови, української культури, кожен проєкт разом з командою ми реалізовували під гаслом «Тримаймо разом українську хвилю»!

- Ви не співак, а збираєте багатотисячні зали. На крайньому вашому ювілейному концерті «Я українець» в Палаці спорту було понад 10 тисяч глядачів! Як так?

- Як говорив один мудрий еврей, щоб був хороший чай не жалійте заварки. Ми завжди сворюємо масштабні шоу – костюми, грандіозні постановки з чисельним балетом, віджеїнг, спецефекти. Здивувати – значить перемогти. Ми даруємо емоції людям. Кожен концерт Михайла Поплавського – це ще й своєрідний творчий звіт КНУКіМ. Підготовка такого шоу – це практичний досвід і значний поштовх до подальшого розвитку. Для мене важливо, аби на сцену виходили молоді артисти, щоб студенти розуміли – досягти успіху може кожен, треба лише дуже цього хотіти і багато працювати. Це моя патріотична, політична і життєва позиція.

Михайло Поплавський – студент ПТУ №25 м.Горлівка Донецької області. 1968 р.

- Як залишатись собою і йти до своєї мети попри критику.

- Не обговорюють того, хто нічого не робить. Я за своє життя зробив і роблю багато, а історія розсудить. Я помилявся, падав – підіймався, падав – і знову підіймався. Я точно знав чого хочу.
Завжди будуть люди, які не сприймають вас. І завжди будуть люди, які просто вас любитимуть. Я завжди говорю студентам: Будьте на позитиві і дійте! За вас ніхто не зробить: ні батьки, ні вчителі, ні друзі. За вас зробите тільки ви. У вас є ви!

- У свої 24 роки ви вже були керівником районного будинку культури, мали, майже все. Але в один момент все залишили і поїхали до Києва.

- Я зрозумів, що мені треба вчитися, бо в селі б спився і мені «настали б капці». Так, я мав багато чого, був вже одружений, жив у трикімнатній квартирі, мав службову «Волгу» з «оленем» на капоті, мотоцикл. Памʼятаю, запропонував дружині переїхати до Києва. А вона: «Або я, або Київ». Я вибрав Київ. Переїхав, почав вчитися і паралельно працювати на пʼяти роботах. Був, навіть, вихователем у гуртожитку «Київресторантресту». Як би важко мені не було я вкладав у свій імідж та саморозвиток. Але весь час мріяв накормити людей і думав, як стати успішним. Гроші були потрібні для реалізації моїх проєктів.

Михайло Поплавський- студент КДІК 1975-1979 рр.

«Самий успішний проєкт мого життя – Університет культури»

- Мрії здійснилися?

- А як же! Я реалізував свої мрії по максимуму.

- Зараз про що мрієте?

- Я живу сьогоднішнім днем. Минуле нам непідвладне, що буде завтра – не знаємо. Це прийшло з початком великої війни. Зараз як: прокинувся, став на дві ноги – значить живий і слава Богу! А далі – на роботу.

- Насправді, виявилося, для щастя багато не треба.

- Моя формула щастя вже запатентована. Емоційний інтелект із творчо-прикладним характером починає і виграє! Це незгасаючий запал, сила духу і дії в досягненні поставленої мети, яка стала українським шляхом довжиною в життя.

Це саме те, чому ми вчимо наших студентів – філософії лідерів, філософії переможців, вірі в себе та любові до своєї професії. Віра – це магія. Я вірив і пишаюся сьогодні самим успішним проєктом мого життя – Університетом культури.

- Ви колись думали про те, щоб залишити його?

- Навіть у думках не було! А от інші цього хотіли. При кожному президентові країни мене хотіли змістити з посади, використовуючи навіть «брудні технології» та я боровся і повертався. У тому числі, через суди. Памятаю, за часів Кучми ректори, навіть, петицію написали, що мене треба усунути, бо я був «незручним» для них зі своїми реформаторськими ідеями щодо зміни підходів до навчання та змісту освіти. До мене з цією петицією приходили і з СБУ. Але я тоді їм відповів, кажу: «Проєкт «Співаючий ректор» – це оперативна розробка СБУ». Вони почухали потилиці, пішли розбиратися і більше не приходили.

- Ви найдоросліший серед топових Інстаграм-блогерів, публікуєте виключно україномовний контент і «розриваєте» інші соціальні мережі. Наразі у вас понад 8 млн. 200 підписників в Інстаграм, більше лише у президента України, в ТікТок – 1,5 мільйона, ваші кліпи в YouTube набирають мільйонні перегляди. Навіщо це все вам потрібно, ви так заробляєте?

- Це потужний інструмент для популяризації та розкрутки Національного університету культури і мистецтв, підтримки його іміджу та лояльності до бренду. До речі, цього року саме через соцмережі ми набрали студентів. Нам необхідно з цільовою аудиторією спілкуватися на молодіжному сленгу. Тому я створюю сучасний україномовний контент, просуваю його у світовий інформаційний простір через соціальні мережі.

Моя місія – вести за собою креативну, амбіційну й перспективну молодь, яка буде творити новітню історію України. Для мене це виключно іміджевий інструмент для популяризації університету. Найкраща монетизація – це довіра та повага, їх не купиш. Ми створюємо українські проєкти і популяризуємо їх. Хочу, щоб наші українські тренди були в топі й світ знайомився з нашими культурою, піснею, кухнею, традиціями. Ми повинні показати, що українське – це модно, це в тренді й за цим майбутнє!

- У вас було передчуття великої війни?

- Ні! Хоча я завжди казав: бійтеся своїх друзів, а не ворогів. Але у кошмарному сні не міг передбачити, що росія вчинить напад на Україну. Памʼятаю, ніч 24 лютого 2022 року я вже не спав. Чув вибухи, бачив, що танки заходять на Оболонь. Зранку був в університеті – вирішував, куди переселяти наших студентів з гуртожитку. Я не полишив Київ і кожного дня був на роботі. Тоді багато студентів і викладачів жили у підвалі університету.

- Ви ходите до укриття?

- До студентів буває ходжу під час тривоги, щоб підтримати їх та зарядити оптимізмом. Спілкуємося, шуткуємо, співаємо. Вселяю їм віру, що все буде добре. Бо якщо є Віра – буде й Перемога!

- В чому ваш секрет успіху?

- Мені не цікаво, хто про мене що думає і говорить. Головне, що я сприймаю людей такими, які вони є. Я завжди був самим собою, не намагався себе переробити. Потрібно пізнати себе і знайти свій унікальний український шлях. Це і є успіх! Вірте в себе. Мрійте масштабно. Впевнено йдіть до своєї мети. Удача любить наполегливих! Моя мрія зараз – максимально встигнути за життя створити більше національних проєктів і залишити хороший слід на землі!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Москва сделала свой выбор относительно окончании войны: что произошло перед переговорами в Абу-Даби
Comments UA
2026-02-03T07:48:48Z
В Милане выбросили из окна бывшего украинского банкира, одного из «кошельков» Семьи Януковича
Новости Украины
2026-01-29T18:09:38Z
В США озвучили крайне неожиданный сценарий прекращения войны в Украине: произошедшее
Comments UA
2026-02-03T07:36:24Z
Медведев озвучил ультиматум: в США раскрыли, что теперь Москва требует по Украине
Comments UA
2026-02-03T05:12:29Z
Выйдет ли Украина из Донбасса: Сибига рассказал, что именно Киев согласовал с Вашингтоном
TSN
2026-02-03T19:00:59Z
Второй раунд переговоров: с чем украинская делегация едет на встречу в Абу-Даби
TSN
2026-02-03T18:48:37Z
Похоже на провал власти: в Раде подвергли резкой критике заявление Зеленского после обстрела
Comments UA
2026-02-03T13:06:11Z
Небывалые 74 млрд евро: как ЕС готовится усилить оборону 8 стран
MY.UA
2026-01-26T17:33:22Z
Тысячи чехов вышли на митинг: кто угрожает президенту и почему это задело Украину?
MY.UA
2026-02-01T16:39:03Z
Трагедия в Белогородке: российская атака унесла жизни супругов за несколько часов до праздника
MY.UA
2026-01-28T21:10:31Z
Апокалипсис в США: 85 погибших и сотни тысяч без света
Comments UA
2026-01-30T19:51:58Z
Ревность, бензин и смерть: в Тернопольской области женщина сожгла соперницу, мужчина чудом выжил
Comments UA
2026-01-30T18:36:53Z
Досадная авиакатастрофа: бизнес-джет разбился во время взлета в США
MY.UA
2026-01-26T05:28:45Z
Львовскую поставщицу костюмов для спасателей подозревают в растрате 6,4 млн грн
Новости Украины
2026-02-03T18:54:06Z
Без света и воды: в Белгороде и области прогремела серия взрывов на подстанциях. ВИДЕО
Новости Украины
2026-02-03T18:42:21Z
Кривой Рог: Шахед попал в многоэтажку, начался масштабный пожар
MY.UA
2026-01-26T19:47:22Z
Трагедия в Кривом Роге: атака дронов забрала жизнь пожилой женщины, трое раненых
MY.UA
2026-01-29T16:13:37Z
Неожиданное сообщение и месть: чешский суд заключил украинца на 10 лет
MY.UA
2026-01-26T17:54:03Z
"Наваивался": известного российского актера ликвидировали на войне в Украине
Comments UA
2026-02-02T20:57:37Z
Джозефина Джексон позирует в декольтированных мини по случаю своего 31-летия
Comments UA
2026-02-03T05:45:51Z
"Что же я за мать": Тодоренко бросила ребенка в опасной ситуации
GlavRed
2026-01-31T09:36:24Z
Тайна раскрыта: певица из Ужгорода в России вышла замуж за известного шоумена из Одессы
Comments UA
2026-01-30T21:00:22Z
Победительница "Холостяка-13" Инна Белень вышла замуж: подробности свадьбы
MY.UA
2026-02-03T18:56:51Z
Даша Квиткова в шубке на голое тело в мороз попозировала на крыше многоэтажки: реакция ее жениха
TSN
2026-02-03T15:48:38Z
Фильм Чернова «2000 метров до Андреевки»: от Канн до номинации Гильдии сценаристов Америки
MY.UA
2026-01-29T15:11:23Z
Дочь Ивана Марчука выступила в защиту отца в скандале с авторскими правами
MY.UA
2026-01-30T17:10:17Z
Готочкина после расставания с Цымбалюком заговорила о новых романах и свиданиях
TSN
2026-02-03T15:09:27Z
Один простой трюк с радиатором: комната прогревается в разы быстрее
GlavRed
2026-01-31T17:45:05Z
YouTube начал зачистку: ИИ-каналы с миллионами подписчиков исчезают один за другим
Знай
2026-02-01T13:51:07Z
Великобритания начала расследование в отношении чат-бота Маска
Европейская правда
2026-02-03T12:54:47Z
"Только интернет": директор УЦОКО рассказала, что необходимо для подготовки к НМТ
Знай
2026-02-02T23:33:36Z
Лазейка закрыта: популярная функция YouTube больше не будет бесплатной
Фокус
2026-02-03T18:42:48Z
Слух: Ремейк Prince of Persia: The Sands of Time был почти готов — появилось возможное доказательство
GameMag
2026-02-03T17:51:39Z
Скільки яєць безпечно їсти на день для здоров’я серця
AgroNews
2026-01-23T17:18:20Z
Впервые в США технологические гиганты Meta, TikTok и YouTube предстанут перед судом по обвинению в зависимости
MY.UA
2026-01-26T17:12:40Z
Україна у 2025 році імпортувала 1,1 млн т плоского металопрокату
AgroNews
2026-01-23T18:24:21Z
Перевод часов в Украине: появилось важное уточнение о летнем времени
Хвиля
2026-02-02T20:21:36Z
Гороскоп на сегодня 1 февраля: нетерпение Овнов, критика Львов и разочарование Стрельцов
Знай
2026-02-01T02:54:06Z
Как употребление авокадо влияет на здоровье сердца: раскрыта неожиданная тенденция
Comments UA
2026-01-21T10:39:53Z
Пьете кофе натощак? Вот как это влияет на ваш организм
UAToday
2026-01-24T10:03:25Z
Женщина чуть не потеряла зрение из-за контактных линз: почему так случилось
TSN
2026-02-03T16:51:20Z
Врачи назвали продукты, неожиданный эффект от употребления которых поразит многих
Comments UA
2026-02-03T16:24:07Z
Что есть с утра для здоровья сердца: 10 завтраков, которые советуют эксперты
TSN
2026-01-23T16:06:16Z
Темный шоколад замедляет старение? Ученые нашли новую пользу десерту
Знай
2026-01-21T09:51:14Z
Можно ли есть гранат с косточками и что будет потом с вашим кишечником
Знай
2026-01-30T10:51:51Z
Сильные морозы по всей Украине: какой будет погода сегодня
TSN
2026-02-03T05:36:13Z
Свет побеждает тьму: когда в Украине наступит весеннее равноденствие в 2026 году
Знай
2026-02-01T20:51:59Z
Большой областной центр оказался под серьезной угрозой: в ВСУ сделали важное предупреждение
Знай
2026-01-30T21:33:15Z
Россия накрывает Украину баллистикой и дронами: удары по Киеву, Харькову и Днепру
Comments UA
2026-02-02T23:51:24Z
Россияне рыщут вдоль границы и ищут «щели»: Трегубов о ситуации на фронте
Новости Украины
2026-02-03T18:54:51Z
Сибига рассказал, как спецзона на Донбассе может вывести переговоры из тупика
MY.UA
2026-02-03T18:25:25Z
Гороскоп на картах Таро на 1 февраля 2026: новый старт для Водолеев и важный сигнал для Дев
TSN
2026-02-01T03:06:06Z
Герой Украины, который защищает Покровск, оценил реальные шансы РФ на Донбассе
MY.UA
2026-01-25T17:20:43Z
Тысячи украинцев Днепропетровщины и Киевщины погрузятся во тьму: графики на 3 февраля
MY.UA
2026-02-02T23:56:58Z
Гороскоп на 4 февраля 2026 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2026-02-03T16:27:29Z
Не делайте этого во время застолья, даже если вас об этом попросят
Comments UA
2026-02-02T19:57:08Z
Пышные, ароматные и вкусные: что добавить в тесто на оладьи, чтобы не опадали и не впитывали жир
TSN
2026-01-30T10:51:54Z
США в листопаді скоротили імпорт металопрокату на 18,7% м./м
AgroNews
2026-02-03T18:31:05Z
Как сделать обувь менее скользкой: простой лайфхак, который позволит держать равновесие даже во время гололеда
Знай
2026-02-03T16:51:58Z
Кухонные полотенца будут как новые: как японки их отбеливают
TSN
2026-02-03T16:39:49Z
"Проверка кошельков" на границе: сколько денег нужно иметь для въезда в три популярных страны ЕС
Хвиля
2026-02-03T16:12:54Z
Почему даже от современных окон дует холодом: эксперты рассказали, как утеплить их без лишних трат
Знай
2026-02-03T15:52:18Z
Февраль станет испытанием: гороскоп для женщин
Comments UA
2026-02-03T15:51:19Z
Кремль выкачивает деньги из россиян: инфляция превращается в скрытый налог
MY.UA
2026-01-30T17:31:06Z
Мифы и факты: будет ли обязательный техосмотр для авто в Украине до 2026 года?
MY.UA
2026-01-24T05:39:28Z
Курс валют на 27 января: сколько стоят доллар, евро и злотый
UAToday
2026-01-27T10:06:00Z
Скидки на такси: Как "Укрзализныця" поддержит ночных пассажиров
MY.UA
2026-01-26T05:49:06Z
Жесткие ограничения: «Укрэнерго» анонсирует отключение света во всех регионах
MY.UA
2026-02-03T18:15:02Z
Завтра свет будут отключаться во всех областях
Комсомольская правда
2026-02-03T18:03:49Z
Удары по ТЭЦ и подстанциям: эксперты оценили масштаб повреждений энергосистемы после атаки
Новости Украины
2026-02-03T17:51:00Z
Неожиданный поворот: почему Индия сократила импорт российской нефти?
MY.UA
2026-02-03T17:33:07Z
"Кассы в смартфоне" охватили 80% рынка Украины, а средний чек вырос вдвое - исследование
Хвиля
2026-02-03T17:21:53Z
Россияне наносят комбинированный удар: по всей Украине – воздушная тревога
Украинская правда
2026-02-03T05:12:38Z
Украинцам старше 55 выплатят почти по 11 тысяч гривен: как получить помощь
Хвиля
2026-01-30T20:45:35Z
Что нужно сделать со свечами 1 февраля и о чем нельзя думать сегодня: приметы и запреты на Трифона
Знай
2026-02-01T02:54:56Z
Сколько окупантов отправились в ад за прошлые сутки: Генштаб назвал цифру
TSN
2026-02-03T05:36:21Z
Политэксперт обвинил ТОП-блогеров в ложных отсрочках от ВСУ
MY.UA
2026-02-03T18:56:52Z
Опасная игра: Иранские лодки с пулеметами атаковали танкер США в Ормузе
MY.UA
2026-02-03T18:46:27Z
3 февраля – какой сегодня церковный праздник, что нельзя делать, традиции и приметы этого дня
Комсомольская правда
2026-02-03T03:36:28Z
Какой завтра, 2 февраля, праздник — все об этом дне, какой церковный праздник
TSN
2026-02-01T07:06:55Z
Детские молитвы в каждом стежке: в Киеве начали вышивать оберег для Кирилла Буданова
Знай
2026-01-30T15:48:59Z
Дается только 10 дней: что нужно успеть сделать после покупки автомобиля
Знай
2026-01-21T10:21:20Z
Семейный суперкар: в Украине появился скоростной 900-сильный кроссовер Aston Martin
Фокус
2026-02-03T15:27:39Z
Радикальные изменения: каким будет новый Hyundai Tucson 2027
Фокус
2026-02-03T10:21:25Z
Живёт в собственном мире: друг Михаэля Шумахера сделал шокирующее признание о состоянии легенды Ф-1
Знай
2026-02-03T09:51:51Z
Вы не поверите, зачем водители натирают лобовое стекло луком — как этот трюк спасает автомобиль зимой
TSN
2026-02-03T09:36:49Z
Tesla представила новую Model Y за $41 990: спасет ли это продажи?
MY.UA
2026-02-03T09:21:23Z
Что будет если залить плохое масло в двигатель
Comments UA
2026-02-03T09:15:45Z
Самый большой электрокроссовер Toyota рассекретили до презентации
Фокус
2026-02-03T08:30:27Z
Уксус вместо "дворников"? Простой зимний лайфхак, спасающий водителей от запотевших окон
Знай
2026-02-02T21:51:50Z
Неожиданный герой: Трубин выводит «Бенфику» в плей-офф Лиги чемпионов
MY.UA
2026-01-28T22:52:39Z
Неожиданная встреча: Усик вышел на поле с Мюллером после футбольного матча
MY.UA
2026-01-28T16:40:08Z
Каталонская "Барселона" борется за финал Лиги чемпионов 2029 года
MY.UA
2026-02-03T14:56:21Z
Возвращение России в большой футбол: у Путина отреагировали на "сигнал" от ФИФА
Comments UA
2026-02-03T13:52:41Z
Министр спорта осудил идею ФИФА: возвращение россиян несовместимо с ценностями Fair Play
MY.UA
2026-02-03T13:42:57Z
Ольга Харлан объявила о беременности и сделала паузу в карьере
MY.UA
2026-02-03T12:50:11Z
Олимпийская чемпионка Ольга Харлан ждет первенца: трогательное видео с женихом
MY.UA
2026-02-03T12:29:16Z
Возвращение РФ в мировой футбол: Сибига назвал президента ФИФА "моральным дегенератом"
Фокус
2026-02-03T00:57:45Z
Не пожмет руку: украинская теннисистка отказалась от приветствия с венгеркой, которая играла в России
MY.UA
2026-02-02T21:31:24Z