Миття посуду може здаватися простою справою, але багато хто робить це неправильно, навіть не підозрюючи про це. Ми звикли оцінювати ефективність мийного засобу за кількістю піни, вважаючи, що чим більше бульбашок, тим краще.
Але експерт із прибирання Маффетта Крюгер, яка має понад 20 років досвіду, пояснює, чому ця звичка може бути шкідливою як для посуду, так і для вашого гаманця- пише Better Homes & Gardens.
Скільки засобу потрібно насправді?
Для ефективного миття достатньо лише кількох крапель мийного засобу на губку. Щоб рівномірно розподілити його, просто кілька разів стисніть губку. Якщо ви миєте посуд у раковині, достатньо однієї-двох чайних ложок засобу для всієї посуди. Використання більшої кількості лише збільшує витрати і потребує додаткового полоскання, оскільки залишки мила можуть залишатися на посуді.
Небезпека надмірного використання
Якщо ви використовуєте занадто багато мийного засобу, на посуді може утворитися мильний осад. Це не лише потребує більше води для ополіскування, але й створює ризик, що залишки мила потраплять у їжу. З іншого боку, недостатня кількість засобу залишає жир і бруд на посуді, що може становити загрозу для здоров’я.
Чи завжди потрібна піна?
Багато хто вважає, що піна — це обов’язковий показник чистоти. Але це не зовсім так. Відсутність бульбашок не означає, що мийний засіб втратив свою дію. Насправді це може бути ознакою того, що засіб уже емульгував жир. Замість цього краще звертати увагу на чистоту води та стан посуду.
Як економити мийний засіб?
Щоб витрачати менше мила і води, дотримуйтесь простого правила: використовуйте засіб у мінімальних кількостях і завжди правильно дозуйте його. Крім того, не намагайтеся вимити все одразу великою кількістю мила — це неефективно.
Мийте посуд з розумом, це не лише зекономить ваш час і ресурси, але й допоможе зберегти здоров’я і чистоту без зайвих витрат.
Раніше ми повідомляли, каструля та сковорідка блищатимуть, лайфхак із "секретною" м'якою губкою.
Тертка тупа, а чоловіка в домі немає, як швидко її заточити - розбереться кожен- детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо,забудьте про миття сковорідки після кожної порції котлет, це допоможе.