Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора у Телеграмі, передає Укрінформ.
«Для слідчих і прокурорів розслідування справ Майдану залишається у фокусі особливої уваги та не припиняється навіть в умовах повномасштабного вторгнення», - йдеться у повідомленні.
Як зазначається, з моменту початку розслідування злочинів, вчинених під час Революції гідності, правоохоронці повідомили про підозру 540 особам, серед яких: 46 високопосадовців та осіб, що займали керівні посади; 299 правоохоронців; 25 прокурорів; 33 судді.
До суду скеровано 318 обвинувальних актів стосовно 495 осіб.
Відео: Телеграм-канал Офісу Генерального прокурора
Упродовж поточного року правоохоронці притягнули до кримінальної відповідальності 64 особи, серед яких: 8 високопосадовців та керівників правоохоронних органів; 32 правоохоронці, у тому числі 6 слідчих; 21 співробітник ФС РФ.
Загалом, як підсумували в ОГП, із 2014 року суди ухвалили обвинувальні вироки стосовно 76 осіб, з них 26 були засуджені до позбавлення волі з реальним відбуванням покарання. Наразі 68 вироків набрали законної сили.
Як повідомлялося, у жовтні до суду направили обвинувальні акти щодо командира роти та двох міліціонерів спецпідрозділу «Беркут» УМВС України, які здійснили перші постріли по мітингувальниках 20 лютого 2014 року в Києві.
Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначається День гідності та свободи., встановлений на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2013 року.