MY.UAНовини
Володимир Шейко: «Такі турне об’єднують Україну навколо музики»
Володимир Шейко: «Такі турне об’єднують Україну навколо музики»

Володимир Шейко: «Такі турне об’єднують Україну навколо музики»

Уперше за багато десятиліть відбулося гастрольне турне Заслуженого академічного симфонічного оркестру «Українського радіо» містами України.

Протягом двох тижнів концерти пройшли у Черкасах, Полтаві, Житомирі, Хмельницькому, Чернівцях, Тернополі, Рівному, Луцьку та Львові. У кожному залі був аншлаг, а у фіналі слухачі разом співали «Червону руту». Так було у кожному місті, куди приїжджав симфонічний оркестр.

«Ми побували в різних регіонах — і це неймовірні відчуття єднання, краси, цілісності нашої країни. Ми все більше й більше розуміємо, хто ми є, де ми живемо та яку країну представляємо. Для нас було важливо познайомитися з нашою дорогою публікою. Ми були збентежені під час турне цим неймовірним прийомом, отримали навіть більше, ніж уявляли. Це було дуже яскраво, урочисто, емоційно. Ці овації для нас були несподіваним і приємним шоком. Треба їздити Україною, публіка чекає на це, суспільство під час війни тягнеться до чогось світлого», — так для «Детектора медіа» підбив підсумки турне художній керівник і головний диригент Заслуженого академічного симфонічного оркестру «Українського радіо» Володимир Шейко.

Ювілейний концертний тур був присвячений 100-річчю мовника і 95-річчю створення оркестру. Глядачі з дев’яти міст мали можливість почути шедеври української та світової класики, а також пісні Володимира Івасюка у симфонічному аранжуванні.

Протягом туру містами України разом із симфонічним оркестром їздили ведучі «Українського радіо» — Дмитро Хоркін, Галина Бабій і Роман Коляда.

 Галина Бабій і Роман Коляда — ведучі концерту у Полтаві

«Дуже добре, що у різних містах були яскраві представники регіональних філій Суспільного та відомі ведучі, які зустрічали публіку. Це впізнавані люди. І це важливо. Коли на сцену виходили Галина Бабій і Роман Коляда, то реакція людей була: “О, ми вас знаємо. Ми вас слухаємо”», — розповів Володимир Шейко.

Симфонічний оркестр «Українського радіо» заснований третім серед усіх радійних оркестрів Європи, на рік раніше за оркестр BBC. За 95 років своєї творчої біографії колектив записав понад десять тисяч творів української та світової класики, які збережені у фондах Суспільного.

«Такі турне об’єднують Україну і передають естафету від міста до міста, передають емоції від міста до міста. Люди єднаються навколо музики», — говорить Володимир Шейко.

  • Читайте також: Музика, яка об’єднує: симфонічний оркестр «Українського радіо» закінчив український тур у Львові

Черкаси стали першим містом у гастрольному турі. 30 вересня симфонічний оркестр «Українського радіо» виступив у Черкаській обласній філармонії. Концерт відвідали гості ефірів «Українського радіо», постійні слухачі, митці та містяни.

Заслужена художниця України Олександра Теліженко розповіла, що для неї радіо — це і життя, і робота, оскільки й сама свого часу працювала на радіостанції «Рось». «Я з теплом згадую свої роки роботи в радіоефірі. Ті уроки, які мені давало радіо. Зараз слухаю “Українське радіо Черкаси”, тому що це патріотично, професійно, це українська мова. Надалі бажаю “Українському радіо” збагачень, цікавих сюжетів, героїв і так само залишатися українським-рідненьким», — поділилася враженнями Олександра Теліженко.

 Глядачі на концерті у Черкасах

Дизайнерка Олеся Теліженко на своїй фейсбук-сторінці теж поділилася враженнями про концерт, написавши, що то було «свято музики та свято душі».

«Це був потужний приклад пасіонарності української інституції, яка пронесла свою українську ідентичність крізь століття. Це було прекрасно, коли вібрації звуків музичних інструментів проникають у тебе і лікують зсередини мелодійністю, спокоєм, радістю... Особливо я під враженням від блоку з маловідомими широкому загалу музичними композиціями Володимира Івасюка! Скільки життєлюбності, життєрадісності в його творах, скільки позитивної динаміки та звуків України! Який колосальний талант мав Володимир і як багато створив за короткий проміжок свого яскравого життя! І якими треба було бути виродками, щоб цю людину знищити! Слухаючи його фантастично прекрасні композиції, усвідомлюєш, наскільки ми різні з Росією, адже українцями рухає велика любов, а росіянами — жага до війни, крові та вбивства!» — написала Олеся Теліженко.

1 жовтня у Палаці дозвілля «Листопад» у Полтаві на концерт симфонічного оркестру прийшло 1300 глядачів. Володимир Шейко розповів, що всі місця у залі були заброньовані за чотири з половиною дні.

 Симфонічний оркестр «Українського радіо». Виступ у Полтаві

«Неймовірні емоції від феєричного концерту Заслуженого академічного симфонічного оркестру “Українського радіо” під орудою народного артиста України, лауреата Шевченківської премії, славного випускника Полтавського фахового коледжу мистецтв імені Миколи Лисенка Володимира Шейка»,написав на своїй фейсбук-сторінці директор Полтавського музичного коледжу імені Лисенка Микола Демченко.

 Володимир Шейко та Микола Демченко

У програмі концерту, окрім української та світової класики й пісень Володимира Івасюка в симфонічному аранжуванні, прозвучала також композиція, спеціально присвячена події, що сталася 3 вересня у Полтаві. Тоді армія Росії завдала ракетного удару по Інституту зв’язку. Композицію спеціально у пам’ять про загиблих, для виступу оркестру у Полтаві за одну ніч створила німецька авторка.

Володимир Шейко говорить, що концерт у Полтаві для нього мав особливе значення, адже саме у цьому місті пройшли його дитячі та юнацькі роки.

«Я виріс у Полтаві, тут навчався в школі та музичному училищі. Моя мама працювала 50 років у музичному училищі, багато студентів виховала. Весь зал скандував “Дякуємо!”. Я не думав, що у мене 1300 родичів у Полтаві, що мене стільки людей знає», — ділиться враженнями Володимир Шейко.

5 жовтня у Житомирі на концерт, який проходив у концертній залі телецентру філії АТ «НСТУ», завітало 550 глядачів. За словами Володимира Шейка, симфонічний оркестр «Українського радіо» неодноразово виступав на різних майданчиках у Житомирі, а от у телецентрі виступає вперше. «Це викликає особливу радість», — сказав Володимир Шейко. Зала телецентру була заповнена, люди прийшли разом із дітьми, щоб послухати композиції у виконанні оркестру. Під час концерту організували збір коштів на підтримку 14-ї окремої механізованої бригади, яка зараз виконує бойові завдання на Куп’янському напрямку. Зібрали 17 тисяч 600 гривень.

 Концерт симфонічного оркестру «Українського радіо» у Житомирі

Повний зал глядачів зібрав і концерт симфонічного оркестру 6 жовтня у Хмельницькій обласній філармонії. Прийшли на концерт і ветерани-радійники.

«Запам’яталася скоріш за все така інтенсивна робота. Щодня. Тому що обов’язково до певної години, десь так до 16:00, інформаційний випуск був готовий. А це потрібно було зібрати інформацію, відредагувати її, сформувати випуск, щоб він був цікавим для людей», — згадав про роботу ветеран Хмельницького обласного радіо Володимир Бутенко.

 Володимир Шейко та симфонічний оркестр «Українського радіо» у Хмельницькому

Аншлаг був і в Чернівецькій обласній філармонії, куди симфонічний оркестр «Українського радіо» приїхав 7 жовтня. Серед глядачів у залі була й сестра Володимира Івасюка Оксана Івасюк. Пізніше на своїй сторінці у фейсбуці вона написала: «Оркестру є що сказати слухачам своєю музикою. І не лише розповісти якийсь сюжет, але й заспокоїти, дати оптимізму. Це безплатні концерти, лише за реєстрацією, щоб могли потрапити, насолодитися, не оглядаючись на ціну. А музичне виконання творів Володимира Івасюка справді першокласне, майстерне своїми інтерпретаціями, новими музичними наголосами. Дуже справді вдячна! Диригент Володимир Шейко підготував композиції до дрібниць, замовивши оркестровки у відомих сучасних композиторів».

 Володимир Шейко й Оксана Івасюк після концерту в Чернівцях

 Симфонічний оркестр «Українського радіо». Після концерту в Чернівцях

Шостим містом концертного турне став Тернопіль. Симфонічний оркестр «Українського радіо» у Тернопільській обласній філармонії виступив 8 жовтня.

«Ми сподіваємося, що в ці зали приходять ті, хто слухає “Українське радіо”. Тому що ми мовимо на весь світ і найперше — для українців. Насправді ми всі в боргу перед глядачем і слухачем у маленьких містах чи в обласних центрах. На прикладі цього туру ми бачимо, наскільки потужно працює Суспільне в плані духовної та моральної підтримки нашого слухача», — сказала ведуча концерту Галина Бабій.

 Концерт у Тернополі

Рівнесьоме місто, до якого приїхав оркестр під час гастрольного туру. 13 жовтня у міському Будинку культури жителі Рівного зібралися, щоб послухати композиції української та світової класичної музики.

«Ми обрали мандрівку симфонічною музикою в просторі — від Західної Європи до України, й звісно в часі — від тих творів, які написані в часи, коли засновувалося “Українське радіо”, до 1924 року, прем’єра яких відбувалася у 2024 році — і до суперсучасних творів. Сучасність будуть представляти симфонічні роздуми, аранжування пісень Володимира Івасюка», — розповів ведучий концертної програми Роман Коляда.

 Симфонічний оркестр на сцені міського Будинку культури у Рівному

14 жовтня симфонічний оркестр «Українського радіо» виступив у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка у Луцьку.

«У часи військової агресії, в часи страшної війни ми граємо музику тільки тих країн, які підтримують Україну. Будемо грати від класики до сьогодення, різностильове, різножанрове», — говорив тоді Володимир Шейко.

  Концерт симфонічного оркестру у Луцьку

Перед концертом глядачі у фоє театру мали можливість написати побажання «Українському радіо». На концерт прийшли ветерани-радійники: Святослав Пирожко, Лариса Віліщук і Михайло Юхта.

 Глядачі написали побажання «Українському радіо»

«Симфонічний оркестр у Луцьку — це подія. Тому що в нас свого оркестру немає. Я так само долучаюся до організації концертів при найменшій можливості. А сьогодні — це один із найкращих оркестрів України, де прекрасний колектив, шикарний диригент — і вони роблять тур», — говорив відвідувач концерту, директор обласної філармонії Олександр Єфіменко.

Під час концерту тривав благодійний збір для військових — Волинської 14 окремої механізованої бригади. На потреби захисників зібрали 17541 гривню.

15 жовтня  Львівська національна філармонія приймала у своїй камерній залі столичних музикантів. Глядачі, які прийшли на концерт, разом із Заслуженим академічним симфонічним оркестром «Українського радіо» теж попрямували у мандрівку в часі та просторі.

 Симфонічний оркестр грає на сцені Львівської національної філармонії

Володимир Шейко пригадує, що вони хвилювалися перед виступом у Львові. «Бо Львів усе бачив, усе знає, усе чув. Було багато інтелігенції — професура, музична академія. Для нас було дуже важливо, як нас сприйме Львів. І саме у Львові сталося таке, чого я не бачив в жодному місті. Коли оркестр довго виходив на сцену, то лунали ритмічні оплески, які тривали до виходу останнього музиканта. Зал так само аплодував і в кінці, навіть коли на сцені не залишилося жодного музиканта», — поділився Володимир Шейко.

У першому відділенні лунали музичні твори української та світової класики ХІХ століття. Друге відділення завдяки симфонічному аранжуванню творів Володимира Івасюка перенесло глядачів у сучасність, у ХХІ століття. Цього вечора пролунали: «Незване моє кохання», «Я піду в далекі гори», «Я твоє крило», «Нестримна течія», «Балада про мальви», «Балада про дві скрипки», «Відлуння твоїх кроків», «У долі своя весна», «Колискова для Оксаночки», «Тільки раз цвіте любов», «Водограй». Звичайно, не обійшлось і без «Червоної рути». Її співав весь зал, не стримуючи емоцій.

«Івасюк — неймовірний мелодист, неймовірний психолог, реноватор людських душ. Це підсвідоме бажання співати “Червону руту” об’єднує всю Україну», — говорить Володимир Шейко.

«Це великий проєкт Суспільного. Подібних турів не було давно. Він має свою ідеологію. Що “Українське радіо” — це радіо нашої країни. Воно для всіх. Воно не є обмеженим за спектром слухача і глядача. Тому наша програма так і представлена. Вона, як і “Українське радіо”, для всіх. На всі смаки. Для широкого загалу українців. Ми свою місію виконали з радістю для нас. Маємо запрошення з усіх міст продовжувати й маємо розуміння, що це потрібно продовжувати. Це потрібно як для Суспільного, так і для колективу, і для українців», — підсумував Володимир Шейко.

  • Читайте також: 100 років в ефірі: в Києві пройшли урочистості з нагоди ювілею Українського радіо

 Симфонічний оркестр «Українського радіо». Концерт у Національній опері України

Відзначення ювілею «Українського радіо» продовжилось і в столиці, де 15 листопада відбувся урочистий концерт симфонічного оркестру в Національній опері, а 17 листопада радійники зібралися на концерт у Будинку звукозапису «Українського радіо». А напередодні Володимир Шейко отримав державну нагороду — орден «За заслуги» II ступеня.

«Зараз такий час, коли відзначають тих, хто на фронті. Це честь для нас — бути відзначеними в цей період. Головні події відбуваються там, а ми намагаємося підтримувати людей тут, подарувавши їм віру та надію, щоб вони своїми зусиллями підтримували фронт, щоб Україна вижила», — сказав Володимир Шейко.

Турне симфонічного оркестру «Українського радіо» збирало повні зали в кожному місті, куди приїжджав оркестр. Це засвідчило і шану на адресу оркестру, й повагу до роботи «Українського радіо», яке протягом століття залишається зі своїми слухачами.

Фото: Ігор Васильєв; із фейсбук-сторінки Володимира Шейка

Читайте також
100 років в ефірі: в Києві пройшли урочистості з нагоди ювілею Українського радіо
«Українське радіо» відзначає 100-літній ювілей з дня першого виходу в ефір
Від гучномовців на дахах до мовлення в інтернеті: історія «Українського радіо» в архівних знімках
Музика, яка об’єднує: симфонічний оркестр «Українського радіо» закінчив український тур у Львові
Володимир Шейко: «Message з України»
Володимир Шейко: Симфонічний оркестр Українського радіо піднімає рейтинги як суспільного, так і України загалом
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Украинские военные начали массово сдаваться в плен: что известно
Comments UA
2024-11-16T20:00:53Z
Ситуация резко изменилась: что происходит в Купянске после визита Зеленского
Comments UA
2024-11-19T15:18:34Z
В Киеве пробки на дорогах и коллапс в метро
Апостроф
2024-11-21T07:00:32Z
Россияне топчутся на собственных труппах: что происходит под Купянском
Comments UA
2024-11-12T14:21:04Z
Реалии оккупации: враг репрессирует за упоминания о голодоморе
Comments UA
2024-11-22T19:54:34Z
Суровая зима и морозы: какой прогноз погоды на 2025 год в Украине
Comments UA
2024-11-22T19:42:55Z
В Севастополе подорвали авто капитана первого ранга Черноморского флота РФ. Тот не выжил
ZN UA
2024-11-13T11:27:00Z
Билецкий: Запорожская область – опасное направление, РФ уже начала штурмы
TSN
2024-11-22T13:12:31Z
Депутат Николаевской области имитировал уничтожение партии зерна в результате обстрелов
Апостроф
2024-11-19T15:51:21Z
Молодой фаворитке Путина доверили важное культурное мероприятие в России
Comments UA
2024-11-21T19:57:44Z
«Не дай Бог» — Лукашенка рассказал, кого нельзя избирать президентом
ZN UA
2024-11-14T22:02:11Z
Китай отреагировал на удар баллистической ракетой России по Украине
Comments UA
2024-11-22T13:57:41Z
Нарушит еще одну традицию: Мелания Трамп не переедет за мужем в Белый дом
Фокус
2024-11-13T14:35:03Z
Меркель обиделась на Зеленского за приглашение в Бучу после "ужасной резни"
Новости Украины
2024-11-22T19:36:24Z
"Разделение Украины на три части": в разведке подтвердили разработку документа Кремлем
Апостроф
2024-11-22T19:36:03Z
Названы три кандидатуры на должность посла Украины в США
Апостроф
2024-11-12T16:48:41Z
Украинка сорвала выступление Навальной на конференции в Лиссабоне
Comments UA
2024-11-12T14:09:13Z
Усиление кровавого террора: сколько еще времени Путин будет устраивать украинцам ад
Comments UA
2024-11-18T12:39:58Z
На фоне слухов о проблемах в браке одинокую Пугачеву поймали во время прогулки
Comments UA
2024-11-11T21:51:15Z
Врачи не давали сроков: любимица публики Ада Роговцева оказалась в больнице
GlavRed
2024-11-14T17:06:51Z
В России умерла звезда фильма "Бриллиантовая рука"
Comments UA
2024-11-16T14:42:23Z
"Такой п**дец, а ты чипсики рекламируешь": ведущий "Орла и решки" рассказал о разговоре с Ивлеевой после вторжения РФ
Апостроф
2024-11-19T09:48:42Z
25 самых модных образов Хейли Бибер за 2024 год
Marie Claire
2024-11-22T18:01:07Z
Евгения Эмеральд, Марина Аристова и Максим Леонов: как прошла премьера психологического триллера "Еретик"
Фокус
2024-11-22T17:36:36Z
Тринчер сравнили с россиянкой Бузовой из-за поведения на интервью/Певица ответила на вопросы интервьюера после своего выступления
Апостроф
2024-11-19T10:39:25Z
В Facebook сообщили о смерти Виктора Павлика: жена выдала гневную тираду
GlavRed
2024-11-19T16:45:44Z
"Очень хороший муж": Ева Лонгория раскрыла секреты счастливого брака с Хосе Бастоном
Фокус
2024-11-18T11:07:17Z
Найден самый ранний признак деменции: многие с ним сталкиваются, и не один раз
Фокус
2024-11-11T09:51:52Z
Женщины, которые стареют медленнее всех: 6 здоровых привычек датчанок
Фокус
2024-11-16T15:00:35Z
Формула "10-3-2-1-0": ученые вывели беспроигрышное уравнение для здорового сна
Фокус
2024-11-13T10:36:35Z
Ученые доказали, что одиночество приводит к деменции: как избежать опасного состояния
Знай
2024-11-18T11:51:03Z
В чем опасность прокладок: в некоторых ученые обнаружили вещества, которые вредят женскому здоровью
TSN
2024-11-22T16:36:47Z
Консилер выкиенете через пару дней: 3 просто волшебные маски от темных кругов под глазами
Знай
2024-11-22T14:51:49Z
Наперегонки со смертью: ученые представили новый метод спасения жизни при нападении акулы
Фокус
2024-11-16T19:36:35Z
Ночная стража: 5 комнатных растений, которые улучшают сон
Marie Claire
2024-11-16T19:30:52Z
Состарит, убьет потомство и разовьет рак: ученые раскрыли новые опасности курения марихуаны
Фокус
2024-11-15T19:51:31Z
"Боже, какой я была глупой": Ярослава Магучих изменила свои планы по рождению ребенка
Апостроф
2024-11-12T19:06:04Z
Находился в коме: стали известны подробности смерти боксера Вячеслава Узелкова
Комсомольская правда
2024-11-12T10:12:13Z
"Им запретили делать это": раскрыто скандальное условие боя Тайсон - Пол
Корреспондент
2024-11-19T15:36:14Z
Тренер Жироны рассказал, когда Цыганков сможет вернуться на поле
Корреспондент
2024-11-22T19:52:44Z
Звездный боец UFC Макгрегор признан виновным по делу об изнасиловании
ZN UA
2024-11-22T19:22:46Z
Конор Макгрегор проиграл дело об изнасиловании и должен выплатить жертве 250 тысяч евро
Фокус
2024-11-22T19:15:55Z
"Что мы можем сделать?": в Федерации волейбола Украины прокомментировали побег игроков "Решетиловки" за границу
TSN
2024-11-22T14:54:17Z
Украинский боксер Захожий проведет дебютную защиту евротитула: бой покажут на Киевстар ТВ
TSN
2024-11-22T13:12:22Z
Александр Усик сделал заявление о повторном поединке против Тайсона Фьюри
Известия Киев
2024-11-22T12:35:54Z
Почему в Украине стремительно растут цены: банкир Фурса ошарашил ответом
Comments UA
2024-11-12T15:18:16Z
В Украине могут установить ветряные турбины общей мощностью 800 МВт: что известно
Фокус
2024-11-18T17:23:42Z
Отменены графики отключений света в некоторых регионах
Известия Киев
2024-11-19T18:33:42Z
Платежка может вырасти: сколько придется платить за газ в декабре
Знай
2024-11-18T08:07:12Z
Бизнес призвал активизировать борьбу с теневыми рынками
Хвиля
2024-11-22T19:45:01Z
Размер выплат изменится: что ждет пенсионеров в 2025 году
Знай
2024-11-22T19:37:34Z
Цитрусовый ценопад: мандарины, апельсины и лимоны становятся доступнее
Знай
2024-11-18T11:12:37Z
Украинцы могут платить за тепло по "копеечному" тарифу: но есть условие
Знай
2024-11-16T20:12:25Z
Кабмин в очередной раз перенес повышение зарплат учителям
Апостроф
2024-11-12T14:04:44Z
Украинцы в Норвегии лишатся приюта и защиты: что известно о новых правилах
Comments UA
2024-11-16T19:15:52Z
В Ассоциации городов заявили об оттоке украинцев на оккупированные территории
Корреспондент
2024-11-12T17:58:17Z
На семью - 18 500 гривен: украинцев регистрируют на новые "зимние" выплаты
Знай
2024-11-15T04:21:06Z
Точность до 1 метра, поражает движущиеся цели: Франция произведет бомбы AASM для Украины
Фокус
2024-11-12T15:27:21Z
"Мы - игрушки в мусорном пакете": дети предателя Джигана страдают от одиночества
GlavRed
2024-11-22T19:57:07Z
Женщина, страдавшая от бесплодия, теперь ждёт целую армию малышей: было три – стало девять
Знай
2024-11-22T19:51:35Z
В Кривом Роге прощаются с погибшей семьей - Еленой Кулик и ее детьми
Апостроф
2024-11-14T13:54:53Z
Российская ракета, которая упала на дома в Одессе, была сбита ПВО, — Воздушные силы
Комсомольская правда
2024-11-18T14:40:19Z
В Курской области удалось вырвать из окружения 16 бойцов ВСУ
ZN UA
2024-11-15T18:54:19Z
Срочно делайте, иначе останетесь без винограда: бюджетные средства обработки лозы
Знай
2024-11-12T16:51:31Z
Голубцы с булгуром, вкуснее обычных: судья "Мастер Шеф" дала простой рецепт
Политека
2024-11-19T04:00:53Z
Любовный гороскоп для всех знаков Зодиака на неделю с 18 по 24 ноября 2024 года
Фокус
2024-11-17T23:15:40Z
Гороскоп на завтра 14 ноября: Львам - сюрпризы, Весам - большая удача
GlavRed
2024-11-13T07:28:09Z
Нужно найти настоящего убийцу: тест-головоломка на логику и внимательность
TSN
2024-11-22T19:06:49Z
20 лучших тушей для ресниц 2024: выбор редакции Marieclaire.ru
Marie Claire
2024-11-22T19:00:10Z
Как спасти пересоленное блюдо – помогут бабушкины советы/Ситуацию можно исправить!
Апостроф
2024-11-18T11:12:39Z
Телефон в кровати - прямая дорога в могилу: чем опасен смартфон рядом с вами во время сна
Знай
2024-11-22T18:51:10Z
Гороскоп Таро по одной карте на 23 ноября: узнайте, что ждет каждый знак Зодиака в этот день
Политека
2024-11-22T16:27:54Z
Норвежские рыбаки "поймали" в свои сети американскую атомную субмарину
Европейская правда
2024-11-15T12:58:02Z
Российский удар по Киеву: спасатели показали последствия
Апостроф
2024-11-17T07:15:11Z
Среди жертв российского удара по Сумам – 14-летняя Анастасия Боровик
Комсомольская правда
2024-11-18T10:52:24Z
Очевидец о ракетном ударе в Одессе: взрыв был в 15 метрах от нас
Comments UA
2024-11-18T11:15:47Z
Сначала предлагал $200: уклонист задул баллончиком сотрудников ТЦК и скрылся
TSN
2024-11-22T19:27:53Z
В Харькове мужчина "заминировал" облэнерго из-за отключения света
Корреспондент
2024-11-22T18:24:51Z
Дания задержала китайское судно по подозрению в повреждении кабелей
Корреспондент
2024-11-20T19:00:44Z
Под Парижем владелец ресторана захватил заложников в своем заведении
Фокус
2024-11-16T19:54:36Z
Мужчина "забыл дату", поэтому не явился в ТЦК: в суде решали этот вопрос
Политека
2024-11-22T17:01:46Z
"Пожалуйста, умри": искусственный интеллект устал от вопросов и нахамил пользователю
Фокус
2024-11-14T15:06:56Z
Семейная традиция Комонов: ученые обнаружили следы бальзамирования на телах французских аристократов
Фокус
2024-11-18T11:45:32Z
Президент FromSoftware подтвердил работу над несколькими новыми проектами
GameMag
2024-11-22T19:52:24Z
Аудитория Helldivers 2 от Sony достигла 15 миллионов человек
GameMag
2024-11-22T19:01:39Z
Обновление смартфона на Android в будущем станет намного легче: основная причина
Фокус
2024-11-22T18:45:57Z
Военный поблагодарил россиян, которые покупают «S.T.A.L.K.E.R. 2»
Апостроф
2024-11-22T18:37:32Z
Для "зеленой" энергии: передовая батарея преобразит старую угольную электростанцию
Фокус
2024-11-22T18:15:02Z
Смартфоны будут работать в 2 раза лучше: вырастет производительность, упадет энергопотребление
Фокус
2024-11-22T18:02:59Z
Обучали ИИ на статьях без разрешения: OpenAI случайно стерла доказательства NYT в судебном деле
Фокус
2024-11-22T17:15:51Z
Лайфхаки для зимы: как быстро очистить лобовое стекло от льда
Comments UA
2024-11-19T01:00:21Z
За американский автомобиль могут отобрать права: на что обратить внимание
Знай
2024-11-22T17:21:14Z
В Японии запускают в производство необычный гибрид Honda Civic и Dodge Challenger
Фокус
2024-11-22T11:15:38Z
Альтернатива Wrangler: электрический внедорожник Jeep впервые заметили на дорогах
Фокус
2024-11-22T08:36:02Z
Увеличат запас хода до 1000 км: Honda готовит инновационные батареи для электрокаров
Фокус
2024-11-21T17:57:23Z
Новые машины, трассы с "Софией" и коллекция Ferrari: Gran Turismo 7 от Sony получила ноябрьское обновление
GameMag
2024-11-21T13:58:37Z
Гость из 60-х: обнаружен редкий 58-летний спорткар Chevrolet в новом состоянии
Фокус
2024-11-21T13:45:35Z
Премиальный французский электромобиль с запасом хода 750 км показали до премьеры
Фокус
2024-11-21T12:06:21Z
Старый 88-летний мотоцикл продают по цене нового Ferrari
Фокус
2024-11-21T10:06:53Z