У 2017 році Кессі Холмс провела цікавий експеримент, в якому брали участь понад 400 працюючих американцях, й зробила несподівані висновки.
Дослідниця щастя Кессі Холмс розповіла, що багато людей проводять свої вихідні, виконуючи завдання, на які у них не було часу протягом робочого тижня. Зокрема, займаються пранням, прибирають або доробляють справи, а потім настає понеділок. За словами експертки, так жити не можна. Свої рекомендації та висновки вона надала у книзі "Щаслива година", а також зробила коротке резюме у подкасті "Кожен день краще з Лією Смарт".
Як стати щасливішим
Холмс стверджує, що слід ставитися до своїх вихідних як до відпустки.
"Люди асоціюють відпустку з перервою, тоді як вихідні, як правило, є частиною рутини, в якій ми живемо постійно. Отже, ставлення до вихідних як до маленької відпустки допоможе вирватися з буденності", — переконана дослідниця щастя.
У 2017 році Кессі провела цікавий експеримент, в якому брали участь понад 400 працюючих американцях. Вона попросила частину групи у п'ятницю перейти в режим відпустки, а всіх решту — провести вихідні у звичний спосіб. Вимірявши рівень щастя, експертка виявила, що перша група була більш задоволеною і позитивно налаштованою, коли повернулася до роботи.
"Ці люди виконували менше хатньої роботи, більше їли та довше спали зі своїм партнером. Але найбільша відмінність полягала в тому, що вони жиди у моменті", — пояснює авторка.
Холмс рекомендує присвятити вільний час тому, що дозволяє почуватися більш розслабленим і відірваним від рутини.
"Поїдьте у зоопарк або заповідник, сходіть в новий ресторан або проведіть день у SPA-салоні. Якщо у вас багато справ, винагородіть себе коктейлем після того, як помиєте посуд або послухайте улюблений подкаст, поки складаєте одяг. Це важливо, щоб зробити ментальну перерву", — розповідає письменниця.
За її словами, багато успішних людей використовують подібний метод, щоб зробити свій понеділок більш продуктивним.
Нагадаємо, у новому дослідженні вчені з'ясували, як ми вимірюємо рівень щастя і як це впливає на наше благополуччя.
А от Мері Спірс із Манчестера (Велика Британія), якій у серпні виповнилося 106 років, розкрила секрет довгого та щасливого життя: довгожителька не палить, не вживає алкоголю та уникає чоловіків.