MY.UAНовини
Віктор Жданов: Найбільше мені подобається грати простих людей, багато бачу таких у житті
Віктор Жданов: Найбільше мені подобається грати простих людей, багато бачу таких у житті

Віктор Жданов: Найбільше мені подобається грати простих людей, багато бачу таких у житті

«Старий» у «Кіборгах», Омелько Кайдаш у «Спіймати Кайдаша», дядя Вася у «Додому», Хорун у «Захарі Беркуті», Свирид Івасюта в «І будуть люди», Петрович у «Я працюю на цвинтарі», Сергій Сергійович у «Сірих бджолах»… Це лише частинка стрічок, які прикрасив своєю грою Віктор Жданов.

12 грудня в прокат виходить комедія «Збори ОСББ», де у актора також одна із головних ролей. За сюжетом, напередодні новорічних свят мешканці багатоквартирного будинку збираються, щоб обговорити купівлю спільного генератора. Однак сусіди, які місяць не могли узгодити колір фарби для лавок, у цьому питанні не можуть порозумітися й поготів.

В інтерв'ю Коротко про Віктор Жданов розповів про важливі для себе ролі, чому завжди погоджується зніматися у Ахтема Сеітаблаєва, про гру разом з дружиною Оленою Хохлаткіною, що допомогло не зневіритися, коли 2014-го вони родиною переїхали з Донецька до Києва, чи став Київ його домівкою та якими мріями живе сьогодні.

Мій Кайдаш - це мої споглядання із життя

- Вікторе, коли ви граєте, умієте лише одним поглядом передати всі емоції, в вас хочеться вдивлятися і вдивлятися. Це вроджена риса чи акторська майстерність?

- Це, мабуть, вже надбання досвіду. І - віку. Раніше, звичайно, так не було. Молодшим був зовсім інакший. Та й час такий, диктує якісь свої умови.

- У вас в кіно що не роль – і вона прекрасно зіграна. Здається, що саме під вас і писали персонажа. І стрічки за вашою участю подобаються глядачеві. Як обираєте для себе, де грати? Бо, буває, актори кажуть, що грають якісь ролі, бо треба за щось жити, а ці ролі – так собі.

- Я так само кажу. Я теж трішки займаюся самоїдством. І мені, буває, дещо не подобається. Якщо людям подобається, якщо вони виносять щось для себе з того, що вони подивилися, то я їм дякую.

Ролі я не вибираю. Зараз не той час, щоб їх вибирати. Хоча, мабуть, трішки лукавлю, бо все ж таки дещо вибираю. Найбільше мені подобається грати простих людей. Я дуже багато таких людей бачу у житті. Можливо, це спрацьовує.

Беру все з життя. Намагаюся, принаймні. Намагаюся споглядати, дивитися, як, хто і що робить, підмічати. Це і професія моя диктує. Десь родичів своїх показую. Мій Кайдаш, наприклад, - це мої якісь споглядання із життя. Мені навіть казали, що побачили в ньому і те, і се, як у житті.
 
- Це ж круто, коли люди пізнають у ваших персонажах себе, значить, це не відірвано від реальності.

- Намагаюся так робити. Я ж так само дивлюся фільми, і щось мене захоплює, щось мені не цікаво. Як це виходить, то вже глядач скаже. От ви говорите добрі слова, дякую. А буває, і не попадаєш.

- Не знаю такого з вашої фільмографії. Мій чоловік, він військовий, наприклад, говорячи про «Кіборгів», сказав, що вам вірить.

- У «Кіборгах» було особисте. А коли воно й написано добре, коли написано про життя, то й грати… Не сказав би, що легше, але приємніше. Ти відчуваєш насолоду від того, що робиш.

Віктор Жданов у ролі Кайдаша в серіалі «Спіймати Кайдаша». Фото: facebook.com/natalia.vorozhbyt/

Коли молоді люди роблять щось для країни, це класно

- Стрічка «Збори ОСББ» - це легка комедія. Здається, з комедій ви грали хіба що у «Я працюю на цвинтарі». Але ж це трохи інше. Ця історія чим вас зацікавила?

- Тут мене поставили в якісь трішки інші рамки. Для мене цей персонаж ще не розгаданий. Просто по часу були стислі терміни, треба було дуже швидко все робити. І я не дуже задоволений своєю роботою.

- Саме своєю грою чи сценарій не дуже сподобався?

- Сценарій чудовий. Просто я не зміг повною мірою зробити те, що можна було б зробити. Не було можливості через щільні зйомки. Вважаю, що недоробив дуже багато. У мене й простору здебільшого там не було. Дядько в мене скований і в словах, він тільки відстрілює поглядами.

- Але ж якраз погляд – це ваша фішка.

- Не знаю, чи спрацює ця фішка.

- Ви сказали, що іноді займаєтеся самоїдством. Може, це воно?

- Коли знімається кіно, ти виконуєш волю режисера. Якщо тобі запропонують певні рамки, ти не можеш щось від себе робити, додавати. Це було трішки для мене незвично і іноді навіть неприємно.

- З власного досвіду що скажете: зробити повнометражний фільм за півтора місяця реально?

- На мою думку, це дуже замало. Але, познайомившись з людьми, які робили цей фільм, я побачив їхні великі прагнення. Вони написали чудовий сценарій, мені дуже сподобався сценарій, вони працюють для людей і про людей.

Може, це буде звучати під час війни не дуже коректно, але вони не знімали суто про війну, хоча війна там і присутня. І це класно, що вони зробили такий хід. Бо стрілянина вже трішки набридла і в житті.

Я дуже радий, що є перспектива росту і в них, і в нашого кінематографу. Коли такі люди беруться за справу, дай бог, щоб все вийшло. Я тільки за це. Я і їм це говорив. Коли молоді люди роблять щось для країни, це класно.
 
- За сюжетом, мешканці будинку збираються разом, щоб обговорити купівлю генератора. Ви підготувалися до можливих блекаутів?

- Звичайно. Ми ж це вже переживали. Є генератор. Робимо все для того, щоб захистити себе і своїх близьких. Навіть сусідів.

Знову ж таки, це саме та тема, яка зараз потрібна. Знайти свій баланс у житті, гармонію дуже важко. Цим мені ця історія і подобається.

Я не зраджував професії

- У багатьох стрічках ви граєте разом з дружиною Оленою Хохлаткіною. Як так випадає? Між вами одразу виникає якась спорідненість на майданчику?

- Щиро кажучи, важко відповісти на це запитання. Ми виконуємо свою роботу. Так, ми рідні люди. Але у кожного своя роль і кожен робить її по-своєму. Навіть непорозуміння легенькі виникають. Комусь хотілось би так, а комусь - так. Ми ставимося одне до одного по-доброму, але є сценарій, режисер - це робота.

- Коли ви переїхали з Донецька до Києва у 2014-му, були певний час без роботи, жили на допомогу для переселенців. Нині у вас прекрасні роботи в кіно, ви актор Театру Франка, одного з найпопулярніших театрів країни. Це наполегливість до цього привела? Не лише ж доля так складається.

- Мені здається, ви самі відповіли на це запитання. Я це говорю і своїм знайомим, і дітям: мабуть, так склалося тому, що я не зраджував професії. Я робив свою роботу, добився якихось результатів. Дякую богу, що так склалося, що мене побачили, чимось я приглянувся, що я потрібний. Навіть не знаю, як сказати. Іншими словами це вже буде звучати якось не дуже приємно. Мовляв, я такий крутий. Ні. Я так не вважаю. Ти займаєш те місце, яке займаєш. Я прийшов у кіно у 2014 році завдяки Саші Кобзарю, я це не перестаю повторювати. Він мене взяв за руку і привів на майданчик. Це факт.

- Що це було за кіно?

- «Останній яничар». Я дивився на тих акторів, які були поруч, а поруч були дуже класні артисти, слідкував за тим, як вони працюють, що вони роблять. Підкрадав, а що поробиш! Якщо є що вкрасти, то це дуже класно. Така в нас робота.

- Та вкрасти щось і зробити це своїм - це теж треба зуміти.

- Так, ми користуємося акторськими прийомами, але все одно, як то кажуть, очі не брешуть про те, що в тебе всередині.

- Ваша життєва історія ще й про те, як не опускати руки, не зневіритися.

- Звісно, був якийсь розпач, якісь незрозумілі ситуації. Але щоб припинити роботу, припинити продовжувати життя, то такого не було. Я нікому нічого не хотів доказувати, просто розумів, що треба щось робити. І робити якомога краще. Що в театрі, що в кіно. Ти ж увесь час складаєш екзамен. На кастингу - складаєш екзамен, в театрі – знову складаєш екзамен. Ти вчиш ролі, щось собі доказуєш, щось - людям. Мабуть, сама професія тебе підштовхує до того, щоб ти щось робив, а не сидів склавши руки. Якщо сидіти, то нічого й не буде.
 
- Щоб не впасти в депресію, напевно, має бути й якесь світле ставлення до життя.

- Була й депресія. Але від цього нас, багатьох акторів, рятує робота. Якщо ти в неї занурюєшся, то забуваєш про всі депресії, думаєш над образом, як його краще зробити, і все інше відлітає на другий, третій, четвертий план. Я вже потім переймався – що їсти, якимось побутом. А на роботі я займався і займаюся роботою. І це рятувало.

У фільмі «Кіборги» актор зіграв захисника Донецького аеропорту з позивним «Старий». Фото: кадр з фільму

Не сказав би, що став киянином, але мені тут комфортно

- Ваша дружина розповідала, що, коли їхала з Донецька, гладила стіни, просила їх дочекатися. Втрата дому чи почуття втрати – це дуже важко. Ви це відпустили?

- У мене не було таких передчуттів і таких відчуттів. Коли вступив навчатися на режисуру до університету у Києві, вже тоді як би прощався з Донецьком. У дружини свої відчуття, у мене - свої. Я ще тоді говорив усім, що треба їхати в Київ.

- Які це роки?

- Це, напевно, 2007-2008 рік. Насправді ми дому ніколи й не мали. Отримавши - втратили через 2-3 роки. Я б не сказав, що це був розпач. Просто порожнеча. Люди цього не розуміли, посміхалися навколо, у них життя продовжувалося. Це зараз, коли жахнуло всіх, всі зрозуміли.

Нам набагато легше було все знову переживати, бо ми вже це переживали. І втрату домівки, і безробіття, і безгрошів’я. Багато хто мені говорив: «тепер я тебе розумію». Тепер! Бо раніше війна була десь там, всі жили своїм життям.

Радує те, що зараз люди не забувають про війну, донатять, роблять все для того, щоб вона закінчилася і закінчилася перемогою України.

- Боляче, думаю, було, коли люди не розуміли, через що ви пройшли у 2014-му. Бо в тому ж Києві було все прекрасно.

- Так було не лише в Києві. Так було і в Херсоні. Так було всюди. Ми ж були і там, і там, поки не зрозуміли, де нам зупинитися, де, так би мовити, починати знову щось робити. Було нелегко.

Приємно бачити, що зараз народ об’єднується. Трапляються, звичайно, випадки дуже неприємні, але я все одно вірю, що добро переможе.

- Неприємні – це які?

- І те, що відбувається на фронтах, і військові говорять, і ми самі бачимо багато чого. І страшна корупція. Хтось багатіє, а хтось життя втрачає. З цим треба боротися.

Я все одно вірю і впевнений, я з цим живу, що культура – це ідеологія країни. Людину, її думку, світогляд формує культура. Інакше нічого не буде. Інакше нащо все? Для того, щоб гроші заробляти?

Спорт - так само, це ж не лише про гроші. Той же Усик на які щаблі підняв Україну!

Я не все відкидаю від Радянського Союзу, чому нас вчили. Дечому варто слідувати. Життя – як сито, воно проціджує увесь непотріб, а те, що потрібно – залишається.
 
- Київ став для вас домом?

- У мене це відчуття з’явилося десь у 2019-2020 році. Коли виїжджав з Києва до Львова чи на Херсонщину, тиждень там висидіти не міг. Мені хотілося назад. І я зробив для себе висновок, що це якийсь значущий момент у моєму житті, якщо тобі хочеться повернутися у Київ. Я б не сказав, що став киянином, але мені тут комфортно, мені тут подобається.

Директор цвинтаря Петрович у стрічці «Я працюю на цвинтарі». Фото: FILM.UA Distribution

Ти займаєш свою нішу – «старичок». Хоча себе таким не вважаю

- Насичений у вас зараз графік по зйомках?

- Ні, зйомок немає. Я розумію, що пішла вперед молодь, зараз вони працюють, вони більш затребувані. Ти займаєш свою нішу – «старичок». Хоча я себе таким не вважаю. Та все одно, вікова категорія така штука, яку ти нікуди не подінеш. Як немає – то немає.

- Не всі ж ролі молодь може зіграти!

- Зараз пишеться молодіжне. Пишеться воєнне. Стариків там переважно немає. У мене немає претензій ні до кого, що мене десь не беруть. Ну не на часі ти. Ну не випадає, як кажуть мої знайомі (сміється).

- Нагадаємо зараз режисерам, що Віктор Жданов вільний.

- Звісно, хотілося б ще десь попрацювати. Від чогось я і відмовлявся. Я віддавав пріоритет театру зараз. Бо те, що мені пропонували, не дуже подобалося. А в театрі була велика робота. І театр – це моя основна робота.

З’їздив у Польщу. Мені дуже приємно, що випала така нагода. Перший раз виїхав туди, знявся з поляками. Побачив, як вони працюють. Напевно, фільм вийде влітку. Це копродукція України і Польщі, але це польська історія. Не можу поки все розповідати, але мені сподобалося усе – ставлення, сам процес, як вони працюють. Це класно для себе, для досвіду, для обізнаності.

- Відмовляєтеся, щоб не псувати хорошу біографію?

- Не хочеться робити гірше, ніж було. Хтось мені нещодавно сказав, що вперше побачив мене в негативній ролі. Всі звикли, що я - такий позитивний дядько, такий увесь хороший. А тут трішки інакший, і все – люди дивляться на тебе зовсім по-іншому.

Не хочеться бути лише Кайдашем, звичайно, але й гірше не хочеться, щоб було. Оце найголовніше.

- До речі, в «Мирному-21» у вас негативний герой.

- У «Мирному-21» - Ахтем Сеітаблаєв. Я Ахтему сказав: у тебе буду грати навіть собаку (сміється). Я серйозно кажу. Мені просто приємно спілкуватися з такими людьми. І коли тебе кличуть навіть на епізод, це дуже класно.

- Але ж цікаво грати не лише позитивних героїв, а й негативних, як кажуть актори, там завжди є де розгулятися.

- Та звичайно! Вони й набагато цікавіші. Мені подобаються шкодні, неоднозначні люди. Вони цікаві.

А ще цікаво, коли в тобі бачать щось інше. Навіть ти сам від себе можеш цього не очікувати, коли тобі пропонують певні обставини. Це дуже цікаво.

У нас є поговірка, що актор повинен бути адвокатом своєї ролі, тобто має виправдати свого персонажа. А в мене були такі моменти, що я не міг виправдати персонажа. І я відмовлявся, бо таку сволоту зіграти не міг. Я можу грати сволоту, але в мене повинно бути залізобетонне алібі, чому я це граю, що герой вчиняє так, бо такі обставини, і чому він так діє. А таку скотину я виправдати не зміг.

Батько у виставі «Земля» за романом Ольги Кобилянської, що йде у Театрі Франка. Фото: ft.org.ua/performances/zemlia

Треба просто любити тих, хто з тобою поруч

- У вашій родині дуже тепле ставлення одне до одного. Олена з вашою донькою, акторкою Оксаною Ждановою, розповідали, як ви любите всі одне одного дуже сильно. У багатьох родинах, буває, навіть не розмовляють одне з одним. Як вам вдається вибудовувати оцей зв’язок?

- Треба просто любити тих, хто тебе оточує, хто з тобою поруч. А як інакше? По-іншому не вийде. У мене одне тільки слово – любити. І сприймати їх такими, якими вони є.

Це заслуга більше Олени. Оксана, слава богу, в неї вдалася, вона така сама: щось організувати, щось цікаве придумати, кудись піти. Я зовсім не такий. У мене все по-іншому. А я вже ведуся на те, що вони говорять, і з задоволенням підтримую, підхоплюю, відвезти, привезти. Але всі ідеї йдуть від них.

Жінки, мені здається, завжди шось витворяють. А ми десь поряд допомагаємо, перенести важкі речі, так би мовити.

- Оксана - успішна акторка, сподіваюся, все, чого вона хоче, у неї в професії є. Павло вивчився на кінооператора. Йому є де працювати? Бо ринок невеличкий.

- Син працює художником по світлу в Театрі Франка. Він знає, як працювати зі світлом, професія кінооператора дуже допомогла. Він ввійшов у цей колектив. Його прийняли. І дай бог.

Мені дуже приємно, що він працював помічником оператора у фільмі «Сірі бджоли», який ми дознімали вже в Києві, бо починали знімали у Сєвєродонецьку. Дякую Іванці Дядюрі (продюсерка фільму. – Авт.), що взяла його.

Зараз набагато складніше і важче, мабуть. І себе треба сформувати, і думки зібрати докупи, і знайти сили. Але одразу тільки згадуєш про хлопців, які на передовій, все стає на свої місця.

- Про що сьогодні мріє Віктор Жданов? Звісно, окрім перемоги, бо ми всі заради цього живемо і боремося.

- Взагалі я мрію тільки про це. Якщо буде перемога, все інше налаштується, відбудується, і життя піде нормальним руслом.

Хочеться, щоб було здоров’я. Мрію, звичайно, мати свій будиночок чи квартирку. Бо бігати по зйомних вже трішки набридло. Це прямо мрія. Хочеться, щоб діти були забезпечені.

Але зараз приходиш до висновку, що головне все ж таки – це мир, порядок і нормальні позитивні люди в країні, які правлять країною, будують країну, відстоюють інтереси. У мене зараз лише такі думки.

- Сподіваюся, на хатинку собі відкладаєте. Бажаю вам мати свій дім.

- Відкладали (сміється). Намагаємося щось робити. Але це дуже смішне питання нині. Головне, щоб була змога рухатися до своєї мети. А все інше буде. Мені здається, треба не втрачати віру, надію - і все буде добре.

З дружиною Оленою Хохлаткіною та донькою Оксаною Ждановою. Фото: «Артхаус Трафік»

Теги за темою
Звезды
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
На Київщині працює ППО: область атакують "Шахеди"
24tv
2024-11-24T20:39:54Z
Атака на Куп’янськ: начальник Генштабу прокоментував ситуацію в місті
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T19:39:24Z
Ситуація на фронті ускладнюється: Герой України назвав причину
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T19:15:06Z
У низці областей України - повітряна тривога
УкраинФорм
2024-11-24T18:54:24Z
Скує 8-градусний мороз і буде штормовий вітер: коли в Україну прийде потепління
GlavRed
2024-11-24T18:27:40Z
Вісім годин чекав на евакуацію з кулею у голові: неймовірна історія порятунку бійця «Азова»
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T18:15:38Z
Чи буде ще в Україні значне потепління
24tv
2024-11-24T18:06:45Z
Морпіхи відбили баггі-штурм росіян на Курщині
1News
2024-11-24T18:00:30Z
Погода в Одесі на 25 листопада покаже характер: синоптики попередили
Политека
2024-11-24T17:27:13Z
Запрошення до агресії: експерт розповів, як Британія послаблює НАТО
Политека
2024-11-24T20:42:11Z
Україна працює з партнерами щодо удару РФ по Дніпру новою ракетою - Зеленський
УкраинФорм
2024-11-24T20:33:12Z
Ексголова розвідки назвав ймовірні першочергові цілі в Росії для ATACMS і Storm Shadow
24tv
2024-11-24T20:33:03Z
Сирський провів зустріч із блогерами, які висвітлюють військові теми
УкраинФорм
2024-11-24T20:30:00Z
Майбутній радник Трампа: Війна в Україні – м’ясорубка людей і техніки, яку треба зупинити
Европейская правда
2024-11-24T20:27:31Z
Півмільйонне місто під загрозою: РФ готує новий штурм – The Economist
GlavRed
2024-11-24T20:27:08Z
Вибори президента Румунії: екзитполи прогнозують другий тур
УкраинФорм
2024-11-24T20:15:53Z
"Ймовірні цілі – підстанції": коли можливі масовані удари росіян по енергетиці
24tv
2024-11-24T20:12:08Z
РФ готується до масованої атаки "роїв безпілотників" із штучним інтелектом - ЗМІ
GlavRed
2024-11-24T20:09:25Z
Україна на Дитячому Євробаченні й "Міс Всесвіт" та інше: головні події тижня в шоубізі
24tv
2024-11-24T19:33:17Z
Sunday news з Софією Єгоровою! До Перемоги!
FM-TV
2024-11-24T19:13:44Z
«Попай убивця» — трейлер горору з персонажем мультфільмів
ITC
2024-11-24T19:05:55Z
Дизайнери бренду Andreas Moskin запустили подкаст про факапи відомих людей: чим він особливий
24tv
2024-11-24T18:36:53Z
Російський бізнесмен Чичваркін вперше розповів про дружбу з Поляковою та як з нею час проводить
TSN
2024-11-24T18:33:52Z
"Оскар-2025": одразу п'ять українських фільмів потрапили до лонглиста кінопремії
TSN
2024-11-24T17:18:42Z
Було образливо, – учасниця "Холостяка" розповіла, як її госпіталізували під час шоу
24tv
2024-11-24T16:36:52Z
Чіпляють за душу: 3 сумні фільми для часів, коли хочеться поплакати
24tv
2024-11-24T16:06:50Z
У чому найкраще зустрічати Новий рік 2025: стильні образи з теплими сукнями
TSN
2024-11-24T15:06:23Z
Захистіть своє здоров’я під час магнітної бурі 25–27 листопада
360ua.news
2024-11-24T17:30:57Z
Названо зелень, яка може спричинити тромбоз, хоча вона вважається дуже корисною
TSN
2024-11-24T16:06:26Z
Війна і сифіліс. Делікатна розмова про інтимне здоров’я українців
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T12:00:11Z
Це лакмусовий папірець: що означає, якщо ви не можете зробити бодай одне підтягування
24tv
2024-11-24T11:48:04Z
Природні джерела кальцію
360ua.news
2024-11-24T10:06:49Z
Вчені виявили молекулу, яка лікує кишківник і бореться з розвитком раку
Portaltele
2024-11-24T07:45:49Z
У США виявили перший випадок зараження дитини на пташиний грип H5N1, – CDC
24tv
2024-11-24T07:15:16Z
Швидка допомога по-новому: куди везтимуть українців із серйозними діагнозами
Знай
2024-11-24T05:06:35Z
Балансування на одній нозі протягом 10 секунд – чудова вправа для довголіття
24tv
2024-11-24T04:54:35Z
Лестер може призначити Поттера
Football.ua
2024-11-24T19:57:09Z
"Реал" без Луніна здобув розгромну перемогу та наблизився до "Барселони" в Ла Лізі
TSN
2024-11-24T19:54:37Z
Євробаскет-2025. Матч Ізраїль - Україна відбудеться за закритими дверима
УкраинФорм
2024-11-24T19:48:50Z
Мбаппе прорвало: Реал без Луніна впевнено перемагає Леганес
24tv
2024-11-24T19:33:35Z
"Рома" із Довбиком у складі програла у першому матчі Раньєрі
ZN UA
2024-11-24T19:13:36Z
Італія вдруге поспіль виграла Кубок Девіса, здолавши у фіналі збірну Нідерландів
УкраинФорм
2024-11-24T19:09:41Z
Довбик не врятував: Рома поступається Наполі після повернення Раньєрі
24tv
2024-11-24T18:57:21Z
Наполі мінімально обіграв Рому
Football.ua
2024-11-24T18:57:21Z
Верес — Олександрія 1:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Football.ua
2024-11-24T18:57:10Z
Що б чекало на Україну, якби ЗСУ не зайшли до Курської області: генерал Баргилевич відповів
TSN
2024-11-24T20:36:58Z
Генерал Баргилевич назвав головну причину СЗЧ в українській армії
TSN
2024-11-24T20:36:24Z
Навіщо "присідати на доріжку": ось що означає давній звичай
24tv
2024-11-24T20:27:06Z
Мають бути бусифіковані всі, – Аліна Михайлова різко відповіла тим, хто жартує про мобілізацію
24tv
2024-11-24T20:12:55Z
Україна розширила потенціал: у ГУР розповіли, на якій відстані дрони можуть вражати цілі
24tv
2024-11-24T20:12:27Z
Над британськими авіабазами помітили невідомі безпілотники – The Guardian
iPress
2024-11-24T19:54:50Z
Associated Press показало фрагменти ракети "Орєшнік", якою рф вдарила по Дніпру
iPress
2024-11-24T19:54:14Z
Підлітків просять з'явитися до ТЦК: навіщо це потрібно й у які терміни
Знай
2024-11-24T19:51:06Z
Литва передала Україні нову партію військової допомоги
УкраинФорм
2024-11-24T19:46:26Z
У Фінляндії знайшли несподіваний спосіб утилізації старих вітряних турбін
24tv
2024-11-24T20:27:17Z
Польські фермери припинили блокування пункту пропуску у Шегинях
ZN UA
2024-11-24T20:24:42Z
Укренерго оприлюднило графік відключень світла на 25 листопада
Хвиля
2024-11-24T19:42:38Z
Польські фермери припинили блокаду кордону з Україною
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T19:27:46Z
Бронювання працівників через “Дію”: нові правила з грудня
360ua.news
2024-11-24T19:09:10Z
Польські фермери почали протест на кордоні з Україною: скільки триватиме страйк
Хвиля
2024-11-24T18:30:33Z
Дефектні копійки дорожчі за золото: які українські монети принесуть багато грошей
Знай
2024-11-24T18:21:41Z
Українцям можуть повернути гроші за неякісну комуналку: названо кілька способів
Политека
2024-11-24T18:03:17Z
Відчують не всі українці: як відбудеться індексація пенсій у 2025 році
Фокус
2024-11-24T18:00:52Z
Палає літак із понад 90 росіянами на борту: подробиці та відео
FaceNews
2024-11-24T20:12:14Z
На Львівщині чоловік видурив у жінки майже 200 тис грн: сказав, що це на лікування її онука
Политека
2024-11-24T20:00:55Z
Стало відомо, хто влаштував стрілянину в столичному клубі в ніч на 23 листопада
Khreschatyk
2024-11-24T18:48:00Z
У Харкові внаслідок зіткнення автівок постраждав водій
Мій Харків
2024-11-24T18:43:48Z
ТЦКшники, медики та поліцейські придумали схему ухилення від мобілізації: брали від 9 до 14 тисяч доларів
Политека
2024-11-24T18:28:03Z
У Києві правоохоронці фіксують хвилю диверсій: деталі
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T18:12:47Z
Стрілянина в готелі в Києві: у ЗМІ пишуть, що напасти могли військового
24tv
2024-11-24T18:12:38Z
Дрони атакували нафтобазу "Роснафти" у Калузі: пошкоджено резервуари
24tv
2024-11-24T17:51:13Z
Одеські рятувальники показали, як витягали дітей, які застрягли на атракціоні
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T17:51:05Z
Чому "санчата" – головний червоний прапорець у знайомствах сьогодні
24tv
2024-11-24T19:42:06Z
Напрочуд ефективне рішення: чому столові прибори треба встромляти в цибулю
24tv
2024-11-24T19:36:04Z
Замість шуби та олів'є: приготуйте салатний торт з куркою
24tv
2024-11-24T19:12:51Z
Копійчаний засіб творить дива: якою таблеткою відмити пригорілі каструлі
24tv
2024-11-24T18:27:17Z
Фінансовий гороскоп на тиждень з 25 листопада по 1 грудня
GlavRed
2024-11-24T18:15:48Z
Країни, які платять за переїзд
360ua.news
2024-11-24T18:00:22Z
Вийде золотиста та ароматна: які два інгредієнти обов'язково треба додати при варінні картоплі
24tv
2024-11-24T17:24:38Z
Як стильно прикрасити маленьку вітальню на Різдво: 6 креативних способів
24tv
2024-11-24T17:00:18Z
Копійчаний засіб творить дива: названо моментальний спосіб миття брудних чашок
GlavRed
2024-11-24T16:25:55Z
Minecraft виходить у реальний світ: де та коли будуть створені ігрові парки
InternetUA
2024-11-24T20:16:28Z
Amazon заполонили підробні AMD Ryzen 9800X3D — за $200 під час дефіциту
ITC
2024-11-24T19:25:32Z
Справжній хіт: S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля розійшлася тиражем понад мільйон копій в перші 2 дні після виходу
Фокус
2024-11-24T19:16:20Z
Кому точно не підходить бездротова зарядка: плюс і мінуси "зі шнурком" і без
Знай
2024-11-24T18:51:54Z
Представлені телевізори Redmi Smart TV X 2025
Portaltele
2024-11-24T18:49:26Z
Як знайти телефон за допомогою IMEI — інструкція для iOS та Android
InternetUA
2024-11-24T18:19:47Z
Шахраї обдурили жінку за допомогою штучного інтелекту
InternetUA
2024-11-24T18:06:53Z
Ілон Маск побив власний рекорд: скільки грошей в найбагатшої людини світу
InternetUA
2024-11-24T17:54:30Z
Супутникові знімки показують прихований відступ арктичних льодовиків
Portaltele
2024-11-24T17:48:47Z
Найнадійніші та найгірші авто року за версією TÜV
360ua.news
2024-11-24T20:12:33Z
Який найменший у світі мотоцикл
AutoCentre
2024-11-24T18:13:54Z
Дебют Mercedes-AMG E53 у Києві
360ua.news
2024-11-24T14:07:53Z
На продаж виставили "найстрашніше" американське авто
Фокус
2024-11-24T10:00:09Z
Понад 600 сил і 3,8 с до сотні: в Україну привезли новий спортивний седан Mercedes
Фокус
2024-11-24T08:51:23Z
Jaguar E-Type знаменитого шпигуна виставили на аукціон
AutoCentre
2024-11-24T08:03:54Z
KIA K5 та Porsche Cayenne майже задарма: співробітник ТЦК Дмитро Некраш на одну зарплату організував собі автопарк
Знай
2024-11-24T05:21:51Z
Механік назвав моделі авто, які б він ніколи не купив: деякі з них популярні в Україні
24tv
2024-11-23T21:24:32Z
Німеччина поки не буде купувати заміну своїм танкеткам Wiese
InternetUA
2024-11-23T20:00:45Z