MY.UAНовини
Віктор Жданов: Найбільше мені подобається грати простих людей, багато бачу таких у житті
Віктор Жданов: Найбільше мені подобається грати простих людей, багато бачу таких у житті

Віктор Жданов: Найбільше мені подобається грати простих людей, багато бачу таких у житті

«Старий» у «Кіборгах», Омелько Кайдаш у «Спіймати Кайдаша», дядя Вася у «Додому», Хорун у «Захарі Беркуті», Свирид Івасюта в «І будуть люди», Петрович у «Я працюю на цвинтарі», Сергій Сергійович у «Сірих бджолах»… Це лише частинка стрічок, які прикрасив своєю грою Віктор Жданов.

12 грудня в прокат виходить комедія «Збори ОСББ», де у актора також одна із головних ролей. За сюжетом, напередодні новорічних свят мешканці багатоквартирного будинку збираються, щоб обговорити купівлю спільного генератора. Однак сусіди, які місяць не могли узгодити колір фарби для лавок, у цьому питанні не можуть порозумітися й поготів.

В інтерв'ю Коротко про Віктор Жданов розповів про важливі для себе ролі, чому завжди погоджується зніматися у Ахтема Сеітаблаєва, про гру разом з дружиною Оленою Хохлаткіною, що допомогло не зневіритися, коли 2014-го вони родиною переїхали з Донецька до Києва, чи став Київ його домівкою та якими мріями живе сьогодні.

Мій Кайдаш - це мої споглядання із життя

- Вікторе, коли ви граєте, умієте лише одним поглядом передати всі емоції, в вас хочеться вдивлятися і вдивлятися. Це вроджена риса чи акторська майстерність?

- Це, мабуть, вже надбання досвіду. І - віку. Раніше, звичайно, так не було. Молодшим був зовсім інакший. Та й час такий, диктує якісь свої умови.

- У вас в кіно що не роль – і вона прекрасно зіграна. Здається, що саме під вас і писали персонажа. І стрічки за вашою участю подобаються глядачеві. Як обираєте для себе, де грати? Бо, буває, актори кажуть, що грають якісь ролі, бо треба за щось жити, а ці ролі – так собі.

- Я так само кажу. Я теж трішки займаюся самоїдством. І мені, буває, дещо не подобається. Якщо людям подобається, якщо вони виносять щось для себе з того, що вони подивилися, то я їм дякую.

Ролі я не вибираю. Зараз не той час, щоб їх вибирати. Хоча, мабуть, трішки лукавлю, бо все ж таки дещо вибираю. Найбільше мені подобається грати простих людей. Я дуже багато таких людей бачу у житті. Можливо, це спрацьовує.

Беру все з життя. Намагаюся, принаймні. Намагаюся споглядати, дивитися, як, хто і що робить, підмічати. Це і професія моя диктує. Десь родичів своїх показую. Мій Кайдаш, наприклад, - це мої якісь споглядання із життя. Мені навіть казали, що побачили в ньому і те, і се, як у житті.
 
- Це ж круто, коли люди пізнають у ваших персонажах себе, значить, це не відірвано від реальності.

- Намагаюся так робити. Я ж так само дивлюся фільми, і щось мене захоплює, щось мені не цікаво. Як це виходить, то вже глядач скаже. От ви говорите добрі слова, дякую. А буває, і не попадаєш.

- Не знаю такого з вашої фільмографії. Мій чоловік, він військовий, наприклад, говорячи про «Кіборгів», сказав, що вам вірить.

- У «Кіборгах» було особисте. А коли воно й написано добре, коли написано про життя, то й грати… Не сказав би, що легше, але приємніше. Ти відчуваєш насолоду від того, що робиш.

Віктор Жданов у ролі Кайдаша в серіалі «Спіймати Кайдаша». Фото: facebook.com/natalia.vorozhbyt/

Коли молоді люди роблять щось для країни, це класно

- Стрічка «Збори ОСББ» - це легка комедія. Здається, з комедій ви грали хіба що у «Я працюю на цвинтарі». Але ж це трохи інше. Ця історія чим вас зацікавила?

- Тут мене поставили в якісь трішки інші рамки. Для мене цей персонаж ще не розгаданий. Просто по часу були стислі терміни, треба було дуже швидко все робити. І я не дуже задоволений своєю роботою.

- Саме своєю грою чи сценарій не дуже сподобався?

- Сценарій чудовий. Просто я не зміг повною мірою зробити те, що можна було б зробити. Не було можливості через щільні зйомки. Вважаю, що недоробив дуже багато. У мене й простору здебільшого там не було. Дядько в мене скований і в словах, він тільки відстрілює поглядами.

- Але ж якраз погляд – це ваша фішка.

- Не знаю, чи спрацює ця фішка.

- Ви сказали, що іноді займаєтеся самоїдством. Може, це воно?

- Коли знімається кіно, ти виконуєш волю режисера. Якщо тобі запропонують певні рамки, ти не можеш щось від себе робити, додавати. Це було трішки для мене незвично і іноді навіть неприємно.

- З власного досвіду що скажете: зробити повнометражний фільм за півтора місяця реально?

- На мою думку, це дуже замало. Але, познайомившись з людьми, які робили цей фільм, я побачив їхні великі прагнення. Вони написали чудовий сценарій, мені дуже сподобався сценарій, вони працюють для людей і про людей.

Може, це буде звучати під час війни не дуже коректно, але вони не знімали суто про війну, хоча війна там і присутня. І це класно, що вони зробили такий хід. Бо стрілянина вже трішки набридла і в житті.

Я дуже радий, що є перспектива росту і в них, і в нашого кінематографу. Коли такі люди беруться за справу, дай бог, щоб все вийшло. Я тільки за це. Я і їм це говорив. Коли молоді люди роблять щось для країни, це класно.
 
- За сюжетом, мешканці будинку збираються разом, щоб обговорити купівлю генератора. Ви підготувалися до можливих блекаутів?

- Звичайно. Ми ж це вже переживали. Є генератор. Робимо все для того, щоб захистити себе і своїх близьких. Навіть сусідів.

Знову ж таки, це саме та тема, яка зараз потрібна. Знайти свій баланс у житті, гармонію дуже важко. Цим мені ця історія і подобається.

Я не зраджував професії

- У багатьох стрічках ви граєте разом з дружиною Оленою Хохлаткіною. Як так випадає? Між вами одразу виникає якась спорідненість на майданчику?

- Щиро кажучи, важко відповісти на це запитання. Ми виконуємо свою роботу. Так, ми рідні люди. Але у кожного своя роль і кожен робить її по-своєму. Навіть непорозуміння легенькі виникають. Комусь хотілось би так, а комусь - так. Ми ставимося одне до одного по-доброму, але є сценарій, режисер - це робота.

- Коли ви переїхали з Донецька до Києва у 2014-му, були певний час без роботи, жили на допомогу для переселенців. Нині у вас прекрасні роботи в кіно, ви актор Театру Франка, одного з найпопулярніших театрів країни. Це наполегливість до цього привела? Не лише ж доля так складається.

- Мені здається, ви самі відповіли на це запитання. Я це говорю і своїм знайомим, і дітям: мабуть, так склалося тому, що я не зраджував професії. Я робив свою роботу, добився якихось результатів. Дякую богу, що так склалося, що мене побачили, чимось я приглянувся, що я потрібний. Навіть не знаю, як сказати. Іншими словами це вже буде звучати якось не дуже приємно. Мовляв, я такий крутий. Ні. Я так не вважаю. Ти займаєш те місце, яке займаєш. Я прийшов у кіно у 2014 році завдяки Саші Кобзарю, я це не перестаю повторювати. Він мене взяв за руку і привів на майданчик. Це факт.

- Що це було за кіно?

- «Останній яничар». Я дивився на тих акторів, які були поруч, а поруч були дуже класні артисти, слідкував за тим, як вони працюють, що вони роблять. Підкрадав, а що поробиш! Якщо є що вкрасти, то це дуже класно. Така в нас робота.

- Та вкрасти щось і зробити це своїм - це теж треба зуміти.

- Так, ми користуємося акторськими прийомами, але все одно, як то кажуть, очі не брешуть про те, що в тебе всередині.

- Ваша життєва історія ще й про те, як не опускати руки, не зневіритися.

- Звісно, був якийсь розпач, якісь незрозумілі ситуації. Але щоб припинити роботу, припинити продовжувати життя, то такого не було. Я нікому нічого не хотів доказувати, просто розумів, що треба щось робити. І робити якомога краще. Що в театрі, що в кіно. Ти ж увесь час складаєш екзамен. На кастингу - складаєш екзамен, в театрі – знову складаєш екзамен. Ти вчиш ролі, щось собі доказуєш, щось - людям. Мабуть, сама професія тебе підштовхує до того, щоб ти щось робив, а не сидів склавши руки. Якщо сидіти, то нічого й не буде.
 
- Щоб не впасти в депресію, напевно, має бути й якесь світле ставлення до життя.

- Була й депресія. Але від цього нас, багатьох акторів, рятує робота. Якщо ти в неї занурюєшся, то забуваєш про всі депресії, думаєш над образом, як його краще зробити, і все інше відлітає на другий, третій, четвертий план. Я вже потім переймався – що їсти, якимось побутом. А на роботі я займався і займаюся роботою. І це рятувало.

У фільмі «Кіборги» актор зіграв захисника Донецького аеропорту з позивним «Старий». Фото: кадр з фільму

Не сказав би, що став киянином, але мені тут комфортно

- Ваша дружина розповідала, що, коли їхала з Донецька, гладила стіни, просила їх дочекатися. Втрата дому чи почуття втрати – це дуже важко. Ви це відпустили?

- У мене не було таких передчуттів і таких відчуттів. Коли вступив навчатися на режисуру до університету у Києві, вже тоді як би прощався з Донецьком. У дружини свої відчуття, у мене - свої. Я ще тоді говорив усім, що треба їхати в Київ.

- Які це роки?

- Це, напевно, 2007-2008 рік. Насправді ми дому ніколи й не мали. Отримавши - втратили через 2-3 роки. Я б не сказав, що це був розпач. Просто порожнеча. Люди цього не розуміли, посміхалися навколо, у них життя продовжувалося. Це зараз, коли жахнуло всіх, всі зрозуміли.

Нам набагато легше було все знову переживати, бо ми вже це переживали. І втрату домівки, і безробіття, і безгрошів’я. Багато хто мені говорив: «тепер я тебе розумію». Тепер! Бо раніше війна була десь там, всі жили своїм життям.

Радує те, що зараз люди не забувають про війну, донатять, роблять все для того, щоб вона закінчилася і закінчилася перемогою України.

- Боляче, думаю, було, коли люди не розуміли, через що ви пройшли у 2014-му. Бо в тому ж Києві було все прекрасно.

- Так було не лише в Києві. Так було і в Херсоні. Так було всюди. Ми ж були і там, і там, поки не зрозуміли, де нам зупинитися, де, так би мовити, починати знову щось робити. Було нелегко.

Приємно бачити, що зараз народ об’єднується. Трапляються, звичайно, випадки дуже неприємні, але я все одно вірю, що добро переможе.

- Неприємні – це які?

- І те, що відбувається на фронтах, і військові говорять, і ми самі бачимо багато чого. І страшна корупція. Хтось багатіє, а хтось життя втрачає. З цим треба боротися.

Я все одно вірю і впевнений, я з цим живу, що культура – це ідеологія країни. Людину, її думку, світогляд формує культура. Інакше нічого не буде. Інакше нащо все? Для того, щоб гроші заробляти?

Спорт - так само, це ж не лише про гроші. Той же Усик на які щаблі підняв Україну!

Я не все відкидаю від Радянського Союзу, чому нас вчили. Дечому варто слідувати. Життя – як сито, воно проціджує увесь непотріб, а те, що потрібно – залишається.
 
- Київ став для вас домом?

- У мене це відчуття з’явилося десь у 2019-2020 році. Коли виїжджав з Києва до Львова чи на Херсонщину, тиждень там висидіти не міг. Мені хотілося назад. І я зробив для себе висновок, що це якийсь значущий момент у моєму житті, якщо тобі хочеться повернутися у Київ. Я б не сказав, що став киянином, але мені тут комфортно, мені тут подобається.

Директор цвинтаря Петрович у стрічці «Я працюю на цвинтарі». Фото: FILM.UA Distribution

Ти займаєш свою нішу – «старичок». Хоча себе таким не вважаю

- Насичений у вас зараз графік по зйомках?

- Ні, зйомок немає. Я розумію, що пішла вперед молодь, зараз вони працюють, вони більш затребувані. Ти займаєш свою нішу – «старичок». Хоча я себе таким не вважаю. Та все одно, вікова категорія така штука, яку ти нікуди не подінеш. Як немає – то немає.

- Не всі ж ролі молодь може зіграти!

- Зараз пишеться молодіжне. Пишеться воєнне. Стариків там переважно немає. У мене немає претензій ні до кого, що мене десь не беруть. Ну не на часі ти. Ну не випадає, як кажуть мої знайомі (сміється).

- Нагадаємо зараз режисерам, що Віктор Жданов вільний.

- Звісно, хотілося б ще десь попрацювати. Від чогось я і відмовлявся. Я віддавав пріоритет театру зараз. Бо те, що мені пропонували, не дуже подобалося. А в театрі була велика робота. І театр – це моя основна робота.

З’їздив у Польщу. Мені дуже приємно, що випала така нагода. Перший раз виїхав туди, знявся з поляками. Побачив, як вони працюють. Напевно, фільм вийде влітку. Це копродукція України і Польщі, але це польська історія. Не можу поки все розповідати, але мені сподобалося усе – ставлення, сам процес, як вони працюють. Це класно для себе, для досвіду, для обізнаності.

- Відмовляєтеся, щоб не псувати хорошу біографію?

- Не хочеться робити гірше, ніж було. Хтось мені нещодавно сказав, що вперше побачив мене в негативній ролі. Всі звикли, що я - такий позитивний дядько, такий увесь хороший. А тут трішки інакший, і все – люди дивляться на тебе зовсім по-іншому.

Не хочеться бути лише Кайдашем, звичайно, але й гірше не хочеться, щоб було. Оце найголовніше.

- До речі, в «Мирному-21» у вас негативний герой.

- У «Мирному-21» - Ахтем Сеітаблаєв. Я Ахтему сказав: у тебе буду грати навіть собаку (сміється). Я серйозно кажу. Мені просто приємно спілкуватися з такими людьми. І коли тебе кличуть навіть на епізод, це дуже класно.

- Але ж цікаво грати не лише позитивних героїв, а й негативних, як кажуть актори, там завжди є де розгулятися.

- Та звичайно! Вони й набагато цікавіші. Мені подобаються шкодні, неоднозначні люди. Вони цікаві.

А ще цікаво, коли в тобі бачать щось інше. Навіть ти сам від себе можеш цього не очікувати, коли тобі пропонують певні обставини. Це дуже цікаво.

У нас є поговірка, що актор повинен бути адвокатом своєї ролі, тобто має виправдати свого персонажа. А в мене були такі моменти, що я не міг виправдати персонажа. І я відмовлявся, бо таку сволоту зіграти не міг. Я можу грати сволоту, але в мене повинно бути залізобетонне алібі, чому я це граю, що герой вчиняє так, бо такі обставини, і чому він так діє. А таку скотину я виправдати не зміг.

Батько у виставі «Земля» за романом Ольги Кобилянської, що йде у Театрі Франка. Фото: ft.org.ua/performances/zemlia

Треба просто любити тих, хто з тобою поруч

- У вашій родині дуже тепле ставлення одне до одного. Олена з вашою донькою, акторкою Оксаною Ждановою, розповідали, як ви любите всі одне одного дуже сильно. У багатьох родинах, буває, навіть не розмовляють одне з одним. Як вам вдається вибудовувати оцей зв’язок?

- Треба просто любити тих, хто тебе оточує, хто з тобою поруч. А як інакше? По-іншому не вийде. У мене одне тільки слово – любити. І сприймати їх такими, якими вони є.

Це заслуга більше Олени. Оксана, слава богу, в неї вдалася, вона така сама: щось організувати, щось цікаве придумати, кудись піти. Я зовсім не такий. У мене все по-іншому. А я вже ведуся на те, що вони говорять, і з задоволенням підтримую, підхоплюю, відвезти, привезти. Але всі ідеї йдуть від них.

Жінки, мені здається, завжди шось витворяють. А ми десь поряд допомагаємо, перенести важкі речі, так би мовити.

- Оксана - успішна акторка, сподіваюся, все, чого вона хоче, у неї в професії є. Павло вивчився на кінооператора. Йому є де працювати? Бо ринок невеличкий.

- Син працює художником по світлу в Театрі Франка. Він знає, як працювати зі світлом, професія кінооператора дуже допомогла. Він ввійшов у цей колектив. Його прийняли. І дай бог.

Мені дуже приємно, що він працював помічником оператора у фільмі «Сірі бджоли», який ми дознімали вже в Києві, бо починали знімали у Сєвєродонецьку. Дякую Іванці Дядюрі (продюсерка фільму. – Авт.), що взяла його.

Зараз набагато складніше і важче, мабуть. І себе треба сформувати, і думки зібрати докупи, і знайти сили. Але одразу тільки згадуєш про хлопців, які на передовій, все стає на свої місця.

- Про що сьогодні мріє Віктор Жданов? Звісно, окрім перемоги, бо ми всі заради цього живемо і боремося.

- Взагалі я мрію тільки про це. Якщо буде перемога, все інше налаштується, відбудується, і життя піде нормальним руслом.

Хочеться, щоб було здоров’я. Мрію, звичайно, мати свій будиночок чи квартирку. Бо бігати по зйомних вже трішки набридло. Це прямо мрія. Хочеться, щоб діти були забезпечені.

Але зараз приходиш до висновку, що головне все ж таки – це мир, порядок і нормальні позитивні люди в країні, які правлять країною, будують країну, відстоюють інтереси. У мене зараз лише такі думки.

- Сподіваюся, на хатинку собі відкладаєте. Бажаю вам мати свій дім.

- Відкладали (сміється). Намагаємося щось робити. Але це дуже смішне питання нині. Головне, щоб була змога рухатися до своєї мети. А все інше буде. Мені здається, треба не втрачати віру, надію - і все буде добре.

З дружиною Оленою Хохлаткіною та донькою Оксаною Ждановою. Фото: «Артхаус Трафік»

Теги за темою
Зірки
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Закон про обмеження повноважень НАБУ і САП набув чинності: текст документа
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:48:59Z
"Ганьба і відставка", – Кротевич влаштував жорсткий рознос керівництву НАБУ
24tv
2025-07-23T09:48:43Z
Трамп дав путіну "стратегічний подарунок" — The Atlantic про наслідки 50-денного ультиматуму
iPress
2025-07-23T09:45:42Z
Зеленський зібрав усіх керівників правоохоронних та антикорупційних органів: про що говорили
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:45:36Z
В ОЕСР попередили Банкову про наслідки для оборонних інвестицій в Україну через НАБУ
Европейская правда
2025-07-23T09:42:53Z
Єврокомісія повідомила уряду України про наслідки для руху в ЄС через закон про НАБУ
Европейская правда
2025-07-23T09:37:24Z
Республіканці хочуть перейменувати оперний театр Кеннеді Центру на честь Меланії Трамп
ZN UA
2025-07-23T09:34:52Z
Саміт ЄС та Китаю: сторони готуються до складних переговорів — FT
ZN UA
2025-07-23T09:34:43Z
Робот евакуював важкопораненого бійця ЗСУ під вогнем противника
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:45:52Z
Водна криза на тимчасово окупованій Донеччині сягнула критичного рівня - ЦПД
УкраинФорм
2025-07-23T09:36:55Z
У Рівному зафіксували випадок тропічної малярії
УкраинФорм
2025-07-23T09:33:27Z
Дефіцит продуктів у Кіровоградській області: що стає розкішшю для українців
Политека
2025-07-23T09:31:24Z
Найближчим часом очікуються ще кілька етапів обмінів полоненими
Известия Киев
2025-07-23T09:31:10Z
Сарана здатна дістатися Полтавщини
AgroPortal
2025-07-23T09:30:57Z
Ворог проривається на висоти: Братчук повідомив про загострення на Запоріжжі
GlavRed
2025-07-23T09:27:40Z
Негода вдарила по столичному зоопарку: пошкоджено вольєри, огорожі та дерева
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:21:05Z
Блогери у Києві знімали провокативні відео у поліцейській формі задля хайпу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:18:40Z
"Порішати" інвалідність стало важче, та все ще можливо: що не так з реформою МСЕК
Telegraf
2025-07-23T08:33:58Z
5 найнебезпечніших психологічних міфів про схуднення, які заважають вам жити
24tv
2025-07-23T08:27:43Z
ВООЗ занепокоєна новим спалахом вірусу у світі
iPress
2025-07-23T07:33:48Z
Яка дешева риба не містить ртуті, але має найкорисніший склад
24tv
2025-07-23T07:30:04Z
Японія передала для столичних лікарень сучасне реабілітаційне обладнання
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T06:36:44Z
Скільки вам залишилося жити: розроблено тест, який може показати, коли ви помрете
Фокус
2025-07-23T06:15:44Z
Сказ і чума атакують: Україна фіксує нову хвилю небезпечних інфекцій серед тварин
Gazeta UA
2025-07-23T04:51:14Z
Кому потрібно більше спати – жінкам чи чоловікам
24tv
2025-07-23T04:39:57Z
ВООЗ б'є на сполох через поширення небезпечного вірусу, який переносять комарі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T03:42:39Z
Золотисте курча з хрусткою скоринкою: не робіть цю помилку – і результат буде, як ніколи раніше
24tv
2025-07-23T09:48:45Z
"Не зміг відкрити штори": гість показав дивний номер у готелі, де за ним могли спостерігати
24tv
2025-07-23T09:48:30Z
Чим підживити гортензії в середині літа, щоб пишно цвіли до перших заморозків
Gazeta UA
2025-07-23T09:42:52Z
Тільки не обрізайте її: натомість зробіть з гортензією ці 3 речі у липні
24tv
2025-07-23T09:33:00Z
Китайський гороскоп на завтра 24 липня: Козлам - зрив, Собакам - стрес
GlavRed
2025-07-23T09:27:51Z
Ретроградний Меркурій у серпні: для 4 знаків зодіаку починається нова глава життя
GlavRed
2025-07-23T09:27:29Z
Де можна ловити рибу в Луцьку: найкращі місця
24tv
2025-07-23T09:06:13Z
Ні грама зайвого жиру: готуємо коропа на мангалі – найкращий рецепт для походу на природу
24tv
2025-07-23T09:03:52Z
Неприємний запах з дивану зникне за хвилини: один засіб творить дива
GlavRed
2025-07-23T08:27:01Z
Не обійшлось без російської пропаганди: оголошено програму Венеційського кінофестивалю-2025
24tv
2025-07-23T09:39:35Z
Стрижки каре для круглого обличчя: актуальні зачіски на літню пору
24tv
2025-07-23T09:39:07Z
«Бути собі ціллю»: у столиці презентували виставку про лідерство жінок з інвалідністю під час війни
ZN UA
2025-07-23T09:28:33Z
Несуть квіти та свічки на Алею слави: Лос-Анджелес прощається з легендарним Оззі Осборном
24tv
2025-07-23T09:27:24Z
Брюс Вілліс втратив здатність говорити через хворобу: що відомо про «Міцного горішка»
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:24:04Z
Ніхто не чекав такого від зірки "Гаррі Поттера": шокуючі ролі, які зіграв Деніел Редкліфф
24tv
2025-07-23T09:18:38Z
"У мене немає українського паспорта": Олег Винник здивував заявою про свої документи
Фокус
2025-07-23T09:13:29Z
Антоніна Хижняк закрутила новий роман і зробила зізнання: "Є близька людина"
TSN
2025-07-23T09:06:03Z
Російська хвиля пробилась в Одесу: у авто звучала пісня на підтримку окупантів
Telegraf
2025-07-23T08:57:42Z
Понад 100 гуманітарних та правозахисних організацій заявили про голод в секторі Гази
УкраинФорм
2025-07-23T09:48:06Z
"Караоке на Майдані" повернулось, але не на екрани: що задумав Ігор Кондратюк
Фокус
2025-07-23T09:42:31Z
Неможливо впізнати: пара показала, як змінився інтер'єр будинку за 2 роки ремонту
24tv
2025-07-23T09:39:48Z
Черногоренко йде з посади? Заява заступниці міністра оборони
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:39:03Z
«Шахеди» можуть стати керованими — на це вказують компоненти, знайдені в російських дронах
InternetUA
2025-07-23T09:31:16Z
"Одна з них": кішка вирішила, що вона курка і не відходить від зграї
Фокус
2025-07-23T09:30:43Z
Уже в серпні, – ексофіцер Повітряних сил сказав, на що робитиме ставку Росія під час атак
24tv
2025-07-23T09:27:53Z
Відстали від реалій: армія США видала скид з дрона, як дивину і нарвалася на критику через Україну
Фокус
2025-07-23T09:27:32Z
Декого з ФОПів звільнено від сплати військового збору: хто в списку
Фокус
2025-07-23T09:27:21Z
Правоохоронці України та Чехії ліквідували мережу шахрайських call-центрів – фото
Лига
2025-07-23T09:48:47Z
​Літак потонув: ДБР невідкладно розпочало розслідування аварії Mirage-2000 на Волині
24tv
2025-07-23T09:42:05Z
Розтрата майже ₴750 тис. під час ремонту дитячої спортивної школи «Козак» – повідомлено про підозру директору закладу
Украина Криминальная
2025-07-23T09:39:28Z
В Італії розбився надлегкий літак: є загиблі
Европейская правда
2025-07-23T09:30:02Z
Жахливе відкриття: чоловік виявив, хто тривалий час крав їжу з його холодильника
Фокус
2025-07-23T09:27:47Z
Затримано зловмисників, які викрали киянина та вимагали в нього 50 000 доларів вигаданого боргу
Украина Криминальная
2025-07-23T09:24:37Z
Біля грецького Коринфа спалахнула масштабна лісова пожежа: евакуюють села
Европейская правда
2025-07-23T09:24:35Z
За пів року в Україні у ДТП загинуло 1367 людей
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:24:20Z
На Волині викрили підпільну тютюнову фабрику у приміщенні дитячого табору
24tv
2025-07-23T09:06:23Z
Coca-Cola випустить новий напій на вимогу Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:48:13Z
Україна закликає Ізраїль поновити роботу міжурядової економічної комісії
УкраинФорм
2025-07-23T09:39:07Z
"Нова золота ера": Японія інвестує $550 млрд у США, які отримають 90% прибутку
FaceNews
2025-07-23T09:33:58Z
Хто має право на дострокову пенсію в Україні: в ПФУ назвали головні умови
GlavRed
2025-07-23T09:27:52Z
Майбутніх інвесторів SpaceX попереджають, що Маск може повернутися в американську політику — Bloomberg
InternetUA
2025-07-23T09:24:59Z
"Зерновий шок": Україна різко скоротила експорт основних культур
Хвиля
2025-07-23T09:12:54Z
Блискавична дія санкцій: ще один танкер не вантажитиме паливо з індійського НПЗ
24tv
2025-07-23T09:12:00Z
Гендиректор OpenAI попереджає про загрозу масового шахрайства зі штучним інтелектом
ZN UA
2025-07-23T09:09:45Z
Українці можуть компенсувати частину витрат за комуналку, але є умови
Знай
2025-07-23T09:06:21Z
Колишній абсолютний чемпіон світу з боксу вимушено завершив кар'єру через ризик осліпнути
24tv
2025-07-23T09:42:33Z
Півзахисник Інтера хоче повернутися до Ла Ліги
Football.ua
2025-07-23T09:42:21Z
Шандрук: Верес гратиме на перемогу та радуватиме вболівальників
Football.ua
2025-07-23T09:28:59Z
Довбик змінив ігровий номер у Ромі
Football.ua
2025-07-23T09:28:54Z
Фергюсон — новий конкурент Довбика на вістрі атаки Роми
Football.ua
2025-07-23T09:28:43Z
Ще один гравець Мілана може перебратися до Болоньї
Football.ua
2025-07-23T09:00:40Z
"Завжди опускають голову": українська бійчиня розповіла про росіян в ММА
24tv
2025-07-23T08:57:58Z
Українські арбітри працюватимуть на матчі кваліфікації Ліги конференцій
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T08:51:30Z
Челсі близький до узгодження особистих умов із Сімонсом
Football.ua
2025-07-23T08:46:32Z
Павуки насправді прийшли з океану: знайдено доказ віком 500 млн років
Фокус
2025-07-23T09:45:42Z
Потенційно придатний для життя світ: на поверхні супутника Юпітера панує "хаос"
Фокус
2025-07-23T09:45:01Z
Apple скасовує ще більше скандальних елементів Liquid Glass у новій бета-версії iOS 26
24tv
2025-07-23T09:33:41Z
Не робіть цього — 5 помилок, які "вбивають" батарею смартфона
InternetUA
2025-07-23T09:19:16Z
Найнепотрібніший телефон 2025 року: якій моделі присудили цей сумний титул
Фокус
2025-07-23T09:15:02Z
Sharp представила прототип VR-перчаток із тактильним зворотним зв’язком
360ua.news
2025-07-23T09:12:22Z
Невідома катастрофа майже знищила людство: на Землі залишалося лише 1280 осіб
Фокус
2025-07-23T09:00:03Z
Землянам не бачити спокою? Чи вирує на Землі магнітна буря
Telegraf
2025-07-23T08:54:56Z
Alibaba запускає модель кодування штучного інтелекту, яку рекламують як найсучаснішу
InternetUA
2025-07-23T08:39:47Z
Створені для знищення: чому абсолютно нові Chevrolet Corvette розрізають навпіл
ЗаРулем
2025-07-23T09:42:34Z
Škoda Karoq: безпека понад усе
AutoCentre
2025-07-23T09:31:48Z
Тест-драйв Opel Mokka 2025: простір та збалансовані зміни
ITC
2025-07-23T08:57:42Z
У Китаї Xiaomi YU7 перепродають дорожче за новий
360ua.news
2025-07-23T08:51:49Z
Opel представив електричний позашляховик, який може стати серйозним конкурентом для спортивних хетчбеків
Топ Жир
2025-07-23T08:48:49Z
Вже за кілька років: Європа хоче заборонити авто з ДВЗ у прокатних сервісах
AutoGeek
2025-07-23T08:48:31Z
Для небагатих країн: представлено новий 7-місний кросовер Mitsubishi
ЗаРулем
2025-07-23T08:45:47Z
Нове покоління найнадійнішого авто у світі показали до презентації
Фокус
2025-07-23T08:30:39Z
Таких лише 19: на аукціон виставили рідкісний суперкар Ferrari
AutoCentre
2025-07-23T08:09:57Z