MY.UAНовини
Віктор Жданов: Найбільше мені подобається грати простих людей, багато бачу таких у житті
Віктор Жданов: Найбільше мені подобається грати простих людей, багато бачу таких у житті

Віктор Жданов: Найбільше мені подобається грати простих людей, багато бачу таких у житті

«Старий» у «Кіборгах», Омелько Кайдаш у «Спіймати Кайдаша», дядя Вася у «Додому», Хорун у «Захарі Беркуті», Свирид Івасюта в «І будуть люди», Петрович у «Я працюю на цвинтарі», Сергій Сергійович у «Сірих бджолах»… Це лише частинка стрічок, які прикрасив своєю грою Віктор Жданов.

12 грудня в прокат виходить комедія «Збори ОСББ», де у актора також одна із головних ролей. За сюжетом, напередодні новорічних свят мешканці багатоквартирного будинку збираються, щоб обговорити купівлю спільного генератора. Однак сусіди, які місяць не могли узгодити колір фарби для лавок, у цьому питанні не можуть порозумітися й поготів.

В інтерв'ю Коротко про Віктор Жданов розповів про важливі для себе ролі, чому завжди погоджується зніматися у Ахтема Сеітаблаєва, про гру разом з дружиною Оленою Хохлаткіною, що допомогло не зневіритися, коли 2014-го вони родиною переїхали з Донецька до Києва, чи став Київ його домівкою та якими мріями живе сьогодні.

Мій Кайдаш - це мої споглядання із життя

- Вікторе, коли ви граєте, умієте лише одним поглядом передати всі емоції, в вас хочеться вдивлятися і вдивлятися. Це вроджена риса чи акторська майстерність?

- Це, мабуть, вже надбання досвіду. І - віку. Раніше, звичайно, так не було. Молодшим був зовсім інакший. Та й час такий, диктує якісь свої умови.

- У вас в кіно що не роль – і вона прекрасно зіграна. Здається, що саме під вас і писали персонажа. І стрічки за вашою участю подобаються глядачеві. Як обираєте для себе, де грати? Бо, буває, актори кажуть, що грають якісь ролі, бо треба за щось жити, а ці ролі – так собі.

- Я так само кажу. Я теж трішки займаюся самоїдством. І мені, буває, дещо не подобається. Якщо людям подобається, якщо вони виносять щось для себе з того, що вони подивилися, то я їм дякую.

Ролі я не вибираю. Зараз не той час, щоб їх вибирати. Хоча, мабуть, трішки лукавлю, бо все ж таки дещо вибираю. Найбільше мені подобається грати простих людей. Я дуже багато таких людей бачу у житті. Можливо, це спрацьовує.

Беру все з життя. Намагаюся, принаймні. Намагаюся споглядати, дивитися, як, хто і що робить, підмічати. Це і професія моя диктує. Десь родичів своїх показую. Мій Кайдаш, наприклад, - це мої якісь споглядання із життя. Мені навіть казали, що побачили в ньому і те, і се, як у житті.
 
- Це ж круто, коли люди пізнають у ваших персонажах себе, значить, це не відірвано від реальності.

- Намагаюся так робити. Я ж так само дивлюся фільми, і щось мене захоплює, щось мені не цікаво. Як це виходить, то вже глядач скаже. От ви говорите добрі слова, дякую. А буває, і не попадаєш.

- Не знаю такого з вашої фільмографії. Мій чоловік, він військовий, наприклад, говорячи про «Кіборгів», сказав, що вам вірить.

- У «Кіборгах» було особисте. А коли воно й написано добре, коли написано про життя, то й грати… Не сказав би, що легше, але приємніше. Ти відчуваєш насолоду від того, що робиш.

Віктор Жданов у ролі Кайдаша в серіалі «Спіймати Кайдаша». Фото: facebook.com/natalia.vorozhbyt/

Коли молоді люди роблять щось для країни, це класно

- Стрічка «Збори ОСББ» - це легка комедія. Здається, з комедій ви грали хіба що у «Я працюю на цвинтарі». Але ж це трохи інше. Ця історія чим вас зацікавила?

- Тут мене поставили в якісь трішки інші рамки. Для мене цей персонаж ще не розгаданий. Просто по часу були стислі терміни, треба було дуже швидко все робити. І я не дуже задоволений своєю роботою.

- Саме своєю грою чи сценарій не дуже сподобався?

- Сценарій чудовий. Просто я не зміг повною мірою зробити те, що можна було б зробити. Не було можливості через щільні зйомки. Вважаю, що недоробив дуже багато. У мене й простору здебільшого там не було. Дядько в мене скований і в словах, він тільки відстрілює поглядами.

- Але ж якраз погляд – це ваша фішка.

- Не знаю, чи спрацює ця фішка.

- Ви сказали, що іноді займаєтеся самоїдством. Може, це воно?

- Коли знімається кіно, ти виконуєш волю режисера. Якщо тобі запропонують певні рамки, ти не можеш щось від себе робити, додавати. Це було трішки для мене незвично і іноді навіть неприємно.

- З власного досвіду що скажете: зробити повнометражний фільм за півтора місяця реально?

- На мою думку, це дуже замало. Але, познайомившись з людьми, які робили цей фільм, я побачив їхні великі прагнення. Вони написали чудовий сценарій, мені дуже сподобався сценарій, вони працюють для людей і про людей.

Може, це буде звучати під час війни не дуже коректно, але вони не знімали суто про війну, хоча війна там і присутня. І це класно, що вони зробили такий хід. Бо стрілянина вже трішки набридла і в житті.

Я дуже радий, що є перспектива росту і в них, і в нашого кінематографу. Коли такі люди беруться за справу, дай бог, щоб все вийшло. Я тільки за це. Я і їм це говорив. Коли молоді люди роблять щось для країни, це класно.
 
- За сюжетом, мешканці будинку збираються разом, щоб обговорити купівлю генератора. Ви підготувалися до можливих блекаутів?

- Звичайно. Ми ж це вже переживали. Є генератор. Робимо все для того, щоб захистити себе і своїх близьких. Навіть сусідів.

Знову ж таки, це саме та тема, яка зараз потрібна. Знайти свій баланс у житті, гармонію дуже важко. Цим мені ця історія і подобається.

Я не зраджував професії

- У багатьох стрічках ви граєте разом з дружиною Оленою Хохлаткіною. Як так випадає? Між вами одразу виникає якась спорідненість на майданчику?

- Щиро кажучи, важко відповісти на це запитання. Ми виконуємо свою роботу. Так, ми рідні люди. Але у кожного своя роль і кожен робить її по-своєму. Навіть непорозуміння легенькі виникають. Комусь хотілось би так, а комусь - так. Ми ставимося одне до одного по-доброму, але є сценарій, режисер - це робота.

- Коли ви переїхали з Донецька до Києва у 2014-му, були певний час без роботи, жили на допомогу для переселенців. Нині у вас прекрасні роботи в кіно, ви актор Театру Франка, одного з найпопулярніших театрів країни. Це наполегливість до цього привела? Не лише ж доля так складається.

- Мені здається, ви самі відповіли на це запитання. Я це говорю і своїм знайомим, і дітям: мабуть, так склалося тому, що я не зраджував професії. Я робив свою роботу, добився якихось результатів. Дякую богу, що так склалося, що мене побачили, чимось я приглянувся, що я потрібний. Навіть не знаю, як сказати. Іншими словами це вже буде звучати якось не дуже приємно. Мовляв, я такий крутий. Ні. Я так не вважаю. Ти займаєш те місце, яке займаєш. Я прийшов у кіно у 2014 році завдяки Саші Кобзарю, я це не перестаю повторювати. Він мене взяв за руку і привів на майданчик. Це факт.

- Що це було за кіно?

- «Останній яничар». Я дивився на тих акторів, які були поруч, а поруч були дуже класні артисти, слідкував за тим, як вони працюють, що вони роблять. Підкрадав, а що поробиш! Якщо є що вкрасти, то це дуже класно. Така в нас робота.

- Та вкрасти щось і зробити це своїм - це теж треба зуміти.

- Так, ми користуємося акторськими прийомами, але все одно, як то кажуть, очі не брешуть про те, що в тебе всередині.

- Ваша життєва історія ще й про те, як не опускати руки, не зневіритися.

- Звісно, був якийсь розпач, якісь незрозумілі ситуації. Але щоб припинити роботу, припинити продовжувати життя, то такого не було. Я нікому нічого не хотів доказувати, просто розумів, що треба щось робити. І робити якомога краще. Що в театрі, що в кіно. Ти ж увесь час складаєш екзамен. На кастингу - складаєш екзамен, в театрі – знову складаєш екзамен. Ти вчиш ролі, щось собі доказуєш, щось - людям. Мабуть, сама професія тебе підштовхує до того, щоб ти щось робив, а не сидів склавши руки. Якщо сидіти, то нічого й не буде.
 
- Щоб не впасти в депресію, напевно, має бути й якесь світле ставлення до життя.

- Була й депресія. Але від цього нас, багатьох акторів, рятує робота. Якщо ти в неї занурюєшся, то забуваєш про всі депресії, думаєш над образом, як його краще зробити, і все інше відлітає на другий, третій, четвертий план. Я вже потім переймався – що їсти, якимось побутом. А на роботі я займався і займаюся роботою. І це рятувало.

У фільмі «Кіборги» актор зіграв захисника Донецького аеропорту з позивним «Старий». Фото: кадр з фільму

Не сказав би, що став киянином, але мені тут комфортно

- Ваша дружина розповідала, що, коли їхала з Донецька, гладила стіни, просила їх дочекатися. Втрата дому чи почуття втрати – це дуже важко. Ви це відпустили?

- У мене не було таких передчуттів і таких відчуттів. Коли вступив навчатися на режисуру до університету у Києві, вже тоді як би прощався з Донецьком. У дружини свої відчуття, у мене - свої. Я ще тоді говорив усім, що треба їхати в Київ.

- Які це роки?

- Це, напевно, 2007-2008 рік. Насправді ми дому ніколи й не мали. Отримавши - втратили через 2-3 роки. Я б не сказав, що це був розпач. Просто порожнеча. Люди цього не розуміли, посміхалися навколо, у них життя продовжувалося. Це зараз, коли жахнуло всіх, всі зрозуміли.

Нам набагато легше було все знову переживати, бо ми вже це переживали. І втрату домівки, і безробіття, і безгрошів’я. Багато хто мені говорив: «тепер я тебе розумію». Тепер! Бо раніше війна була десь там, всі жили своїм життям.

Радує те, що зараз люди не забувають про війну, донатять, роблять все для того, щоб вона закінчилася і закінчилася перемогою України.

- Боляче, думаю, було, коли люди не розуміли, через що ви пройшли у 2014-му. Бо в тому ж Києві було все прекрасно.

- Так було не лише в Києві. Так було і в Херсоні. Так було всюди. Ми ж були і там, і там, поки не зрозуміли, де нам зупинитися, де, так би мовити, починати знову щось робити. Було нелегко.

Приємно бачити, що зараз народ об’єднується. Трапляються, звичайно, випадки дуже неприємні, але я все одно вірю, що добро переможе.

- Неприємні – це які?

- І те, що відбувається на фронтах, і військові говорять, і ми самі бачимо багато чого. І страшна корупція. Хтось багатіє, а хтось життя втрачає. З цим треба боротися.

Я все одно вірю і впевнений, я з цим живу, що культура – це ідеологія країни. Людину, її думку, світогляд формує культура. Інакше нічого не буде. Інакше нащо все? Для того, щоб гроші заробляти?

Спорт - так само, це ж не лише про гроші. Той же Усик на які щаблі підняв Україну!

Я не все відкидаю від Радянського Союзу, чому нас вчили. Дечому варто слідувати. Життя – як сито, воно проціджує увесь непотріб, а те, що потрібно – залишається.
 
- Київ став для вас домом?

- У мене це відчуття з’явилося десь у 2019-2020 році. Коли виїжджав з Києва до Львова чи на Херсонщину, тиждень там висидіти не міг. Мені хотілося назад. І я зробив для себе висновок, що це якийсь значущий момент у моєму житті, якщо тобі хочеться повернутися у Київ. Я б не сказав, що став киянином, але мені тут комфортно, мені тут подобається.

Директор цвинтаря Петрович у стрічці «Я працюю на цвинтарі». Фото: FILM.UA Distribution

Ти займаєш свою нішу – «старичок». Хоча себе таким не вважаю

- Насичений у вас зараз графік по зйомках?

- Ні, зйомок немає. Я розумію, що пішла вперед молодь, зараз вони працюють, вони більш затребувані. Ти займаєш свою нішу – «старичок». Хоча я себе таким не вважаю. Та все одно, вікова категорія така штука, яку ти нікуди не подінеш. Як немає – то немає.

- Не всі ж ролі молодь може зіграти!

- Зараз пишеться молодіжне. Пишеться воєнне. Стариків там переважно немає. У мене немає претензій ні до кого, що мене десь не беруть. Ну не на часі ти. Ну не випадає, як кажуть мої знайомі (сміється).

- Нагадаємо зараз режисерам, що Віктор Жданов вільний.

- Звісно, хотілося б ще десь попрацювати. Від чогось я і відмовлявся. Я віддавав пріоритет театру зараз. Бо те, що мені пропонували, не дуже подобалося. А в театрі була велика робота. І театр – це моя основна робота.

З’їздив у Польщу. Мені дуже приємно, що випала така нагода. Перший раз виїхав туди, знявся з поляками. Побачив, як вони працюють. Напевно, фільм вийде влітку. Це копродукція України і Польщі, але це польська історія. Не можу поки все розповідати, але мені сподобалося усе – ставлення, сам процес, як вони працюють. Це класно для себе, для досвіду, для обізнаності.

- Відмовляєтеся, щоб не псувати хорошу біографію?

- Не хочеться робити гірше, ніж було. Хтось мені нещодавно сказав, що вперше побачив мене в негативній ролі. Всі звикли, що я - такий позитивний дядько, такий увесь хороший. А тут трішки інакший, і все – люди дивляться на тебе зовсім по-іншому.

Не хочеться бути лише Кайдашем, звичайно, але й гірше не хочеться, щоб було. Оце найголовніше.

- До речі, в «Мирному-21» у вас негативний герой.

- У «Мирному-21» - Ахтем Сеітаблаєв. Я Ахтему сказав: у тебе буду грати навіть собаку (сміється). Я серйозно кажу. Мені просто приємно спілкуватися з такими людьми. І коли тебе кличуть навіть на епізод, це дуже класно.

- Але ж цікаво грати не лише позитивних героїв, а й негативних, як кажуть актори, там завжди є де розгулятися.

- Та звичайно! Вони й набагато цікавіші. Мені подобаються шкодні, неоднозначні люди. Вони цікаві.

А ще цікаво, коли в тобі бачать щось інше. Навіть ти сам від себе можеш цього не очікувати, коли тобі пропонують певні обставини. Це дуже цікаво.

У нас є поговірка, що актор повинен бути адвокатом своєї ролі, тобто має виправдати свого персонажа. А в мене були такі моменти, що я не міг виправдати персонажа. І я відмовлявся, бо таку сволоту зіграти не міг. Я можу грати сволоту, але в мене повинно бути залізобетонне алібі, чому я це граю, що герой вчиняє так, бо такі обставини, і чому він так діє. А таку скотину я виправдати не зміг.

Батько у виставі «Земля» за романом Ольги Кобилянської, що йде у Театрі Франка. Фото: ft.org.ua/performances/zemlia

Треба просто любити тих, хто з тобою поруч

- У вашій родині дуже тепле ставлення одне до одного. Олена з вашою донькою, акторкою Оксаною Ждановою, розповідали, як ви любите всі одне одного дуже сильно. У багатьох родинах, буває, навіть не розмовляють одне з одним. Як вам вдається вибудовувати оцей зв’язок?

- Треба просто любити тих, хто тебе оточує, хто з тобою поруч. А як інакше? По-іншому не вийде. У мене одне тільки слово – любити. І сприймати їх такими, якими вони є.

Це заслуга більше Олени. Оксана, слава богу, в неї вдалася, вона така сама: щось організувати, щось цікаве придумати, кудись піти. Я зовсім не такий. У мене все по-іншому. А я вже ведуся на те, що вони говорять, і з задоволенням підтримую, підхоплюю, відвезти, привезти. Але всі ідеї йдуть від них.

Жінки, мені здається, завжди шось витворяють. А ми десь поряд допомагаємо, перенести важкі речі, так би мовити.

- Оксана - успішна акторка, сподіваюся, все, чого вона хоче, у неї в професії є. Павло вивчився на кінооператора. Йому є де працювати? Бо ринок невеличкий.

- Син працює художником по світлу в Театрі Франка. Він знає, як працювати зі світлом, професія кінооператора дуже допомогла. Він ввійшов у цей колектив. Його прийняли. І дай бог.

Мені дуже приємно, що він працював помічником оператора у фільмі «Сірі бджоли», який ми дознімали вже в Києві, бо починали знімали у Сєвєродонецьку. Дякую Іванці Дядюрі (продюсерка фільму. – Авт.), що взяла його.

Зараз набагато складніше і важче, мабуть. І себе треба сформувати, і думки зібрати докупи, і знайти сили. Але одразу тільки згадуєш про хлопців, які на передовій, все стає на свої місця.

- Про що сьогодні мріє Віктор Жданов? Звісно, окрім перемоги, бо ми всі заради цього живемо і боремося.

- Взагалі я мрію тільки про це. Якщо буде перемога, все інше налаштується, відбудується, і життя піде нормальним руслом.

Хочеться, щоб було здоров’я. Мрію, звичайно, мати свій будиночок чи квартирку. Бо бігати по зйомних вже трішки набридло. Це прямо мрія. Хочеться, щоб діти були забезпечені.

Але зараз приходиш до висновку, що головне все ж таки – це мир, порядок і нормальні позитивні люди в країні, які правлять країною, будують країну, відстоюють інтереси. У мене зараз лише такі думки.

- Сподіваюся, на хатинку собі відкладаєте. Бажаю вам мати свій дім.

- Відкладали (сміється). Намагаємося щось робити. Але це дуже смішне питання нині. Головне, щоб була змога рухатися до своєї мети. А все інше буде. Мені здається, треба не втрачати віру, надію - і все буде добре.

З дружиною Оленою Хохлаткіною та донькою Оксаною Ждановою. Фото: «Артхаус Трафік»

Теги за темою
Звезды
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
72 часа до вероятной опасности: эксперты предсказывают атаки 8–9 мая
Новости Украины
2025-05-05T19:21:39Z
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
Путин получил «подарок судьбы» и теперь хочет полностью уничтожить Украину
Comments UA
2025-04-23T08:39:37Z
Лидера движения сопротивления выпустили из тюрьмы
Gazeta UA
2025-05-06T02:40:57Z
Румынский кандидат в президенты объяснил, почему выступает против поставок оружия Украине
ZN UA
2025-05-06T02:02:51Z
Трамп высказался о трехдневном "перемирии" Путина
Европейская правда
2025-05-05T21:01:44Z
Путин впервые публично заговорил о своем преемнике
Comments UA
2025-05-04T12:00:03Z
Готовит ли Россия наступление на Сумы: что известно
Comments UA
2025-05-05T19:15:55Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
Степан Казанин признался, почему Елена Кравец ушла из "Квартала 95": "Не могла оставаться"
TSN
2025-05-06T01:34:55Z
Звезда популярного советского фильма смертельно больна
Comments UA
2025-05-05T20:21:12Z
Вячеслав Соломка после публичной ссоры с Камалией раскрыл правду об их отношениях
TSN
2025-04-26T20:46:39Z
Старый костюм Зеленского изжил себя: специалист по этикету назвала причину
Telegraf
2025-04-28T16:04:40Z
"Я получила уже миллион угроз": "холостяк" Терен объявил войну блоггерке Алхим из-за русских песен и языка
Апостроф
2025-05-04T17:18:34Z
Минсоцполитики назвало самую большую пенсию в Украине
Корреспондент
2025-04-22T14:27:08Z
"Добрый вечер, мы из ПриватБанка": украинцев заставляют добровольно перечислять деньги в россию - новая мошенническая схема
Знай
2025-04-27T12:12:52Z
Будьте готовы вернуть "лишнее": Пенсионный фонд может потребовать деньги
Знай
2025-04-22T09:30:00Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Жилищная субсидия: кто будет получать ее в мае
ZN UA
2025-05-06T02:24:35Z
Продажа авто: какие налоги нужно заплатить
ZN UA
2025-05-06T00:13:12Z
Бычки, сардины и шпроты переходят в категорию деликатесов: как изменились цены
Знай
2025-04-28T03:52:35Z
В 2025 году не будут повышать цены на газ
Gazeta UA
2025-04-23T11:21:19Z
Денежная помощь мобилизованным в Харькове: названы суммы и кому принадлежат
Политека
2025-04-22T20:00:28Z
Больше не дом: одна из стран ЕС оставит украинцев без помощи на жилье и денег
Знай
2025-04-24T19:12:14Z
Молодая девушка постоянно жаловалась на усталость: через семь месяцев она умерла
Comments UA
2025-04-23T14:54:38Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
Военный учет 17-летних: с чем у юношей могут возникнуть проблемы
TSN
2025-05-04T10:48:54Z
Хетсет анонсировал увольнение каждого пятого топ-генерала и адмирала США
Корреспондент
2025-05-06T02:34:13Z
6 мая – какой сегодня праздник, что нельзя делать, традиции и обычаи этого дня
Комсомольская правда
2025-05-06T02:32:51Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Дроны прошли российскую ПВО: попадание в завод по производству "Шахедов"
Новости Украины
2025-04-24T07:45:11Z
Почему нельзя сплетничать 5 мая и что нужно высадить в огороде сгеодня: приметы и запреты на Ирины
Знай
2025-05-05T05:46:16Z
Удар по Киеву 24 апреля: количество жертв возросло
UAToday
2025-04-24T06:46:13Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
В Подольском районе Киева произошла стрельба: полиция установила причастных – фото
Лига
2025-04-24T13:31:15Z
В Германии взорвался аккумулятор электросамоката, пять человек получили ранения
Известия Киев
2025-04-22T09:28:14Z
В Броварах собака напала на школьников: семеро детей в больнице
TSN
2025-05-06T01:35:04Z
Курская область в огне: россияне массово эвакуируются
Gazeta UA
2025-05-06T01:30:07Z
В Индии боевики убили около двадцати человек
Корреспондент
2025-04-23T08:13:28Z
Россияне убили пенсионера на Херсонщине
Корреспондент
2025-05-06T00:16:56Z
Офицера ВСУ разоблачили на махинациях с боевыми доплатами
ZN UA
2025-05-05T22:55:39Z
Уменьшает холестерин, улучшает сон и лечит кишечник: невероятные свойства обычного хумуса
Знай
2025-04-24T07:51:58Z
Ночные перекусы: почему возникает голод после позднего ужина
Gazeta UA
2025-04-27T17:51:43Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Люди какого роста имеют больше шансов на карьерный рост: исследование
Gazeta UA
2025-05-05T21:39:07Z
Кофе способствует здоровому старению: какое количество чашек спасет жизнь
Знай
2025-05-05T20:51:04Z
Забудете о болезнях: назвали главную пользу от коротких тренировок
Gazeta UA
2025-05-05T17:51:22Z
Слух и речь оказались сигналами опасности: ученые связали их с опасным видом деменции
Фокус
2025-05-05T15:06:31Z
Можно ли добавлять оливковое масло в кофе: что советует наука
UAToday
2025-05-05T12:00:39Z
Врач назвал пять основных симптомов рака, с которыми многие не пойдут на обследование
Факти ICTV
2025-05-05T11:58:37Z
Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"
Знай
2025-04-28T07:00:08Z
В Николаеве СБУ задержала российского информатора
Корреспондент
2025-04-22T13:06:50Z
Бойцы Азова захватили троих россиян на самокатах
Корреспондент
2025-04-27T18:06:09Z
Враг массированно атаковал Харьков ракетами
Хвиля
2025-04-24T03:57:06Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T02:21:23Z
Удастся ли армии РФ выйти на границы Днепропетровщины к 9 мая: эксперт ответил
TSN
2025-05-06T01:35:44Z
Гороскоп на сегодня, 6 мая: кому день принесет успех, а кого собьет с ног
Знай
2025-05-06T01:34:58Z
Россияне меняют тактику войны на Донечине: эксперт заявил об опасности
TSN
2025-05-06T01:34:49Z
В метро Киева заметили живого гуся — что произошло
TSN
2025-05-06T01:33:57Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Цена отдыха в Болгарии 2025 с онлайн турагентством АНЕКС Тур
Gazeta UA
2025-05-05T16:24:34Z
Как называли киви в прошлом: было ягодой, а не фруктом
Gazeta UA
2025-05-05T16:15:23Z
Редиска, которая не потеряет хруст: как правильно хранить популярный овощ
Знай
2025-04-27T13:51:25Z
Просто и со вкусом: садоводы раскрыли "магическую" пользу зеленого чая для любой грядки
Знай
2025-05-05T15:51:56Z
Как легко отмыть стиральную машину с помощью лимона и зубной пасты: действенный способ
Gazeta UA
2025-05-05T15:43:50Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Xiaomi отменила ограничение мощности SU7 Ultra после возмущения владельцев
Корреспондент
2025-05-05T18:22:41Z
Привыкли, все по-домашнему: водителям напомнили, чем грозит зарядка авто из окна квартиры
Знай
2025-05-05T16:52:14Z
Volkswagen отзывает почти 6 тысяч авто из-за слишком просторных сидений
Корреспондент
2025-05-05T14:33:57Z
Одна из команд-середняков Формулы-1 близка к замене пилота
Корреспондент
2025-05-05T09:48:51Z
Хэмилтон рассказал подробности своего разговора с руководителем Феррари
Корреспондент
2025-05-05T08:54:29Z
Душ, кухня и спальня: бусик Toyota перетратили в люксовый дом на колесах
Знай
2025-05-05T04:51:15Z
Как и когда правильно промывать двигатель: советы от экспертов
Gazeta UA
2025-05-05T00:00:25Z
В Кривом Роге задержали известного украинского боксера: подробности
Telegraf
2025-04-26T15:27:45Z
Впервые китаец-любитель выиграл чемпионат мира по снукеру
Корреспондент
2025-05-05T21:00:22Z
Шапаренко может перейти в другой чемпионат
Корреспондент
2025-05-05T20:28:36Z
Миколенко в Эвертоне прижился: его уход не предвидится
Корреспондент
2025-05-05T19:45:37Z
Сикан сравнял счет в матче турецкого чемпионата после автогола Батагова
Корреспондент
2025-05-05T19:06:13Z
В турецком чемпионате у украинского футболиста вышел причудливый автогол
Корреспондент
2025-05-05T18:54:45Z
Реднапп: Увидеть в Забарном хорошего игрока способны не многие
Корреспондент
2025-05-05T18:33:18Z
Промоутер Усика отметил желание боксировать и указал на подготовку украинца
Корреспондент
2025-05-05T18:15:21Z
Первый титул украинца Яремчука в чемпионате Греции
Корреспондент
2025-05-05T17:18:41Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Популярная головоломка о возрасте вызвала споры в Сети: многие ошиблись с ответом
TSN
2025-05-06T01:35:19Z
Подводная дорога из желтого кирпича привела дайверов к уникальной находке: что это было
TSN
2025-05-06T01:34:37Z
Шарм, драйв и страсть автоспорта: Геймплейный трейлер симулятора Project Motor Racing от создателей Project CARS
GameMag
2025-05-05T19:58:42Z
На венгерском вулкане обнаружены сотни артефактов бронзового века
Корреспондент
2025-05-05T19:46:52Z
Командная игра без наказания за поражение: Marathon от Bungie станет «социальным extraction-шутером»
GameMag
2025-05-05T19:34:17Z
Hisense представила телевизоры среднего сегмента с ИИ
Корреспондент
2025-05-05T18:09:02Z
Владельцы PlayStation 5 массово покупают игры Microsoft — Forza Horizon 5 и The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered лидируют в PS Store
GameMag
2025-05-05T17:49:54Z
Новое начало для ПК-геймеров: Microsoft переименовала игровую платформу Windows PC в Xbox PC
GameMag
2025-05-05T17:49:23Z