MY.UAНовини
Справжність у PR: чому Поплавський залишається впізнаваним і успішним
Справжність у PR: чому Поплавський залишається впізнаваним і успішним

Справжність у PR: чому Поплавський залишається впізнаваним і успішним

«Михайло Поплавський вдало капіталізував свій особистий бренд»

Вілена Воронова, відома брендологиня, кандидатка наук із соціальних комунікацій, засновниця і генеральна директорка Міжнародного брендингового агентства «BRANDING & BRANDING & CONSULTING VVV» напередодні 75-річчя Михайла Поплавського надала експертну оцінку успішності особистого бренду ювіляра. На її думку, це унікальний приклад поєднання епатажу, креативу, творчості та бізнесу. Як майстер побудови емоційного зв’язку з аудиторією, він довів, що справжність та інтуїція можуть бути ключовими елементами успіху.

Поговоримо про секрети побудови персонального бренду, економічну ефективність його проєктів і те, як «співочий ректор» перетворює будь-яку ідею на прибутковий бізнес.

– Який бренд можна вважати успішним? Які є «рецепти», щоб стати власником капіталізованого бренду? У чому на Вашу думку секрет персонального бренду Михайла Поплавського?

– Успішний бренд – це результат системної роботи, поєднання багатьох чинників і унікальної ідентичності. Не існує магічної формули, яка автоматично створює цінний бренд. Основний «рецепт» – це глибоке усвідомлення своїх сильних сторін, постійна робота над собою та правильне позиціонування.

Михайло Поплавський є чудовим прикладом того, як особиста унікальність, майстерність, комунікаційні навички та сильна інтуїція можуть стати основою для створення персонального бренду. Він завжди акцентує увагу на індивідуальності, що викликає довіру й емоційний зв'язок з аудиторією. Сьогодні він підтвердив факт того, що у світі немає нічого дзеркального. Все індивідуально і неповторно. І домінуючу позицію в цій ієрархії неповторності займає ЛЮДИНА. А ще сила його власного бренду у справжності.

Що допомагає Поплавському бути у трендах

– У справжності? Здивували. Важко повірити, що у наш час там де є місце піару та PR-технологіям може залишитися місце для справжності?

– Справжність – це основа успішного бренду. Споживачі очікують, що цінності, які він декларує, будуть дотримані повністю. Чесність і прозорість – ключ до довгострокового успіху.

Михайло Поплавський – це людина, яка вміє зачарувати своїм відвертим підходом. Читаючи його книги чи слухаючи інтерв’ю, ти відчуваєш щирість і емоційність, які неможливо ігнорувати. Його сміливі заяви та нестандартний погляд викликають реакцію, привертають увагу та залишають слід у пам’яті.

Дослідження показують, що емоційна реклама працює краще: вона формує довіру та позитивне ставлення до бренду. Поплавський розуміє це і вміло використовує емоції як інструмент для спілкування зі своєю аудиторією.

У світі, де багато хто ховається за масками чи грає ролі, Поплавський відрізняється тим, що залишається собою. Він – майстер створення яскравого шоу, але це завжди шоу про правдивість та індивідуальність, а не про гру за чужими сценаріями. Його формат – це справжність, що надихає.

Він завжди використовує свій шанс і пише власну історію, ставши сценаристом та режисером свого життя, довіряючи власній інтуїції, яка як дарунок Творця допомагає йому не зраджувати собі і жити так, щоб про нього сказали : «Veni, vidi, vici».

– Михайла Поплавського сьогодні можна вважати людиною-брендом? Чи все ж таки це міф, який вдало використовується задля власного піару?

Михайло Поплавський – це людина-бренд, і це не просто міф чи результат вдалої PR-кампанії. Продумана і сильна стратегія, яка базується на поєднанні харизми, наполегливої праці та сміливості бути собою.

Як кажуть: «Створюйте про себе легенди, адже навіть Боги починали з цього». Легенди привертають увагу, заряджають енергією та формують інтерес. У випадку Поплавського він завжди залишався в центрі уваги – хтось захоплювався його талантом, хтось критикував. Але ця різноманітність реакцій лише підсилювала його впізнаваність, а через його образ приверталась увага до очольованого ним Університету культури.

Сьогодні бренд Поплавського став чимось більшим – він об’єднує його особистістні якості, цінності із новими ініціативами й проєктами. Він фактично показав, як капіталізувати свій бренд і використовувати його як платформу для створення нових успішних стартапів. Це його унікальний внесок у побудову сучасного брендингу в Україні.

Використання теорії стресу у PR-кампаніях – це ризикований, але іноді дуже ефективний інструмент. Наприклад, Михайло Поплавський, довів це своїм проєктом «Співаючий ректор як технологія». Попри критику і негативні коментарі на кшталт «Хто дав йому мікрофон?» цей PR-хід став успішною комунікаційною стратегією, яка принесла беззаперечний успіх.

Поплавський ризикнув привернути увагу до себе через суперечливість, доводячи аудиторію до своєрідного «стресу». Однак саме це дало йому змогу побудувати міцний емоційний зв'язок із публікою. Телевізійні шоу, концерти, перформанси – всі ці засоби допомогли встановити раппорт із аудиторією і викликати емпатію.

Поплавський вміє ламати стереотипи й усувати кліше. Він створив нову парадигму у своїй сфері – будувати бренд через сміливість, експресію та унікальність. Його діяльність виходить за межі творчості: він зробив Київський національний університет культури і мистецтв справжнім брендом, сильним і впізнаваним в Україні. Це яскравий приклад того, як особистість може трансформувати інституцію і зробити її символом якості та інновацій.

Сьогодні Михайло Поплавський, ректор Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ), своєю наполегливою працею та новаторським підходом зробив університет настільки впізнаваним, що його називають просто – «університет Поплавського» і займає лідируючі позиції в топрейтингах серед ЗВО.

Михайло Поплавський не тільки розвиває заклад, він активно працює над підвищенням конкурентоспроможності української освіти, адже розуміє її важливість для інтелектуального та духовного розвитку суспільства. Він легко руйнує культурні стереотипи, створюючи нові тренди, і залучає до роботи найкращих фахівців. Його талант полягає у вмінні об’єднувати тих, хто готовий працювати на благо культури, бачачи її як основу державності та духовну силу нації. Його університет став не просто освітнім закладом, а символом національного духу і сучасного підходу до культури.

– А якщо перейти на мову економічну, то що в першу чергу Ви можете сказати про бренд Михайла Поплавського?

– Бренди покликані забезпечувати своїм власникам прибуток. Крапка. Якщо ваш бренд не приносить вам прибутки, значить, ви, ймовірно, наслухалися марення та пустої балаканини про брендинг. Я вже говорила, що Поплавський вдало капіталізував свій особистий бренд. Він знає основи поведінки споживача, знає основи маркетингу, а також всі інші механізмибізнесу, які використовуються для створення і підтримки бренду на сучасному ринку. Його мережа ресторанів «Батьківська Хата» стала не лише проукраїнською гастрономічною візитівкою, але й культурним маркером. Вона популяризує українську кухню та національні традиції, перетворюючи трасу «Київ-Одеса» на туристично-привабливий маршрут.

Це впізнаваний гастрономічний бренд, який базується на традиційних українських стравах – варениках, борщі та навіть кропиві. Він вдало поєднав гастрономію та туризм, показуючи, як національна кухня може мотивувати туристів і залучати інвесторів.

– Чи є взаємозв`язок успішності особистих брендів з брендом країни?

– Успішні українці – успішна Україна. Михайло Поплавський просуває не лише свій особистий бренд та Університет культури, але й українську культуру, ідентичність та ідею національної гордості.

Від «простого хлопця з села» до «співочого ректора» і громадського діяча. Він не просто популяризує себе, а будує національний бренд.

Одним із ключових його досягнень є створення проєктів, які підтримують українське мистецтво та молоді таланти. Наприклад, дитячий телевізійний конкурс «Крок до зірок» дав багатьом молодим артистам можливість зробити перші кроки до успіху. Завдяки таким ініціативам Поплавський не лише популяризує українську пісню, але й формує основу для майбутніх поколінь, що вірять у силу свого таланту та потрібності своїй країні.

Михайло Поплавський орієнтується на майбутнє, створюючи нові ідеї та проєкти. Його особистий бренд нерозривно пов’язаний із брендом країни.

Він розуміє, що бренд України – це щоденна робота, кожен повинен робити в нього свій внесок. Люди, які досягають успіху, стають своєрідними амбасадорами своєї держави.

Поплавський довів, що сила бренду «Україна» – в її емоційному наповненні. Він об’єднує навколо себе тих, хто готовий вкладати свої зусилля в розвиток нації, щоб кожен міг пишатися своєю країною. Його місія – допомогти Україні зайняти гідне місце у світі, завдяки культурі, творчості та національній ідентичності.

Також вічний холостяк Михайло Поплавський розповів про шлях до успіху та секрет щастя

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Постпред Зеленського у Криму отримала мандат народного депутата
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T16:33:22Z
У Києві та області очікується туман
УкраинФорм
2024-11-25T16:31:51Z
У Харкові кількість постраждалих через ракетний удар зросла до 25
УкраинФорм
2024-11-25T16:10:27Z
Одягнений у футболку боєць ЗСУ самотужки відбив атаку шістьох екіпірованих росіян
Фокус
2024-11-25T16:06:22Z
"Чекаємо нових ударів": розмова з Петром Андрющенком про вибухи та чистки в Маріуполі
24tv
2024-11-25T16:03:45Z
На фронті загинув журналіст із Луганська Андрій Бучак
УкраинФорм
2024-11-25T15:54:06Z
За час окупації Криму зафіксували 26 випадків кримінального переслідування жінок - правозахисники
УкраинФорм
2024-11-25T15:51:52Z
У Львові на 92 році життя помер радянський політв’язень Іван Мігус
Комсомольская правда
2024-11-25T15:48:53Z
Окупанти вдруге за день вдарили по Одещині ракетою
24tv
2024-11-25T15:36:42Z
Глава МЗС Чехії: На 2025 рік у світі є велика кількість снарядів, які можна викупити для ЗСУ
Европейская правда
2024-11-25T16:40:19Z
Опозиційний депутат через суд вимагає від Туска перепросити перед шахтарями
Европейская правда
2024-11-25T16:40:14Z
F-16 та системи ППО: Стефанчук назвав Трюдо ключові оборонні потреби України
УкраинФорм
2024-11-25T16:39:08Z
НАБУ розслідує незаконне збагачення нардепа Тищенка, його майно арештовано
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T16:31:21Z
ЦВК визнала Тамілу Ташеву обраною народною депутаткою
Детектор М
2024-11-25T16:31:04Z
Удар по західній підтримці: над Україною нависла загроза з Румунії - Sky News
GlavRed
2024-11-25T16:27:58Z
Топгенерал НАТО: Армія РФ зараз більша, ніж два роки тому, але її якість гірша
Европейская правда
2024-11-25T16:27:51Z
"США тиснуть і на РФ, і на Україну": Снєгирьов сказав, як може завершитися війна
GlavRed
2024-11-25T16:27:09Z
Між мером Варшави та безпартійним істориком: у Польщі вже обирають президента. По-новому
Комсомольская правда
2024-11-25T16:25:36Z
У Баку проходить фотовиставка про українських біженців
УкраинФорм
2024-11-25T16:31:08Z
Як одягнутись на Новий рік 2025?
Фокус
2024-11-25T16:30:44Z
Де зараз живе телеведуча Василіса Фролова, яка виїхала з України
24tv
2024-11-25T16:15:07Z
Криптоінвестор заховав скарби на мільйони доларів
360ua.news
2024-11-25T16:06:09Z
Що подивитися у Чорну п’ятницю: 8 найкращих фільмів про моду і продажі
Вива
2024-11-25T16:00:33Z
Василіса Фролова показала кадри розпису з батьком своєї дитини
Комсомольская правда
2024-11-25T15:59:48Z
Де і як купити білі чоловічі кеди: стильний вибір для будь-якого образу
iPress
2024-11-25T15:55:41Z
MONATIK – "Назавжди" та Volodymyr Dantes – "Руда вода" - 10 і 9 місця чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2024-11-25T15:55:36Z
У Києві відкрилася виставка картин дружин і матерів полеглих українських героїв «Малюю серцем»
УкраинФорм
2024-11-25T15:55:25Z
Як зробити так, щоб взуття не промокало: корисні поради для зимової пори
GlavRed
2024-11-25T15:27:08Z
Стовбурові клітини, вирощені в космосі, мають несподівану перевагу
24tv
2024-11-25T15:03:41Z
Ця реформа МСЕК нічого не змінить, – активіст пояснив абсурдність змін, анонсованих у МОЗ
24tv
2024-11-25T14:48:15Z
Що робити, коли не вдається завагітніти: поради гінекологиня
24tv
2024-11-25T14:12:17Z
Як помити вікна до блиску, щоб не було розводів: несподівані лайфхаки
24tv
2024-11-25T13:18:28Z
Чому кава корисна для здоров'я: основні причини
TSN
2024-11-25T13:06:26Z
Хвороба Альцгеймера насправді може не бути хворобою мозку
Portaltele
2024-11-25T12:52:59Z
Чи допомагають вилікувати ангіну спреї для горла
24tv
2024-11-25T12:06:22Z
Користуйтесь сезоном на повну: 5 причин щодня їсти мандарини
Знай
2024-11-25T11:51:34Z
Українські черлідерки здобули срібло на Кубку світу
Комсомольская правда
2024-11-25T16:40:04Z
Любовна "Санта-барбара": кохана легіонера Динамо розповіла про пікантні переписки із динамівцям
24tv
2024-11-25T16:30:36Z
Вінісіус – після травми: Божевільний календар
Football.ua
2024-11-25T15:58:25Z
Анчелотті схопився за голову: Реал Луніна ледь зібрав заявку на топ-матч проти Ліверпуля в ЛЧ
24tv
2024-11-25T15:54:06Z
ПСВ – Шахтар: де дивитися і ставки букмекерів на матч Ліги чемпіонів
TSN
2024-11-25T15:42:12Z
Скандал в українському футболі: делегата УАФ відсторонили за "смішний" хабар
24tv
2024-11-25T15:33:23Z
Матчі тижня: єврокубки заходять за екватор, Der Klassiker і кузня чемпіонів на Енфілді
Football.ua
2024-11-25T15:16:44Z
Лукас Тейлор, Пайшао та Крушинський гратимуть із перших хвилин проти Зорі
Football.ua
2024-11-25T15:02:19Z
Величезна втрата для Реала: суперзірка "вершкових" пропустить важливі матчі
24tv
2024-11-25T15:00:07Z
Зеленський провів Ставку: ключова тема - енергетика та її захист
УкраинФорм
2024-11-25T16:40:00Z
Розкрадання мільйонів у держави та відкатні схеми: ЗМІ розповіли про "мутні" схеми Ольги Миколюк та її "Хімпостача"
Знай
2024-11-25T16:39:59Z
Не тільки сонце та вітер: які ще альтернативні джерела енергії можна використовувати вдома
Фокус
2024-11-25T16:36:31Z
Чому можуть не надходити виплати ВПО
24tv
2024-11-25T16:36:15Z
Reuters: Австрія конфіскувала російський газ на 230 млн євро
Европейская правда
2024-11-25T16:33:34Z
Дворічна гарантія BEDNAR — спочатку в Україні, а тепер в усьому світі
AgroPortal
2024-11-25T16:28:24Z
Чи втратять бронь працевлаштовані після 18 травня: у Мінекономіки відповіли
GlavRed
2024-11-25T16:27:24Z
Субсидію перестануть надавати в деяких випадках: в ПФУ пояснили, хто залишиться без допомоги
Политека
2024-11-25T16:25:30Z
Виплати добігають кінця: що відбувається з фінансуванням пенсій, субсидій та лікарняних
Хвиля
2024-11-25T16:24:04Z
"Страшніший, ніж на Геловін": покупці жахаються різдвяного робота-ельфа у магазині
24tv
2024-11-25T16:39:37Z
Харківський настоятель передавав рф дані про місцеперебування ЗСУ
InternetUA
2024-11-25T16:39:30Z
Чим можна збити міжконтинентальну балістику та чи здатна сьогодні Україна на це
24tv
2024-11-25T16:36:16Z
Як Наташа Влащенко ходила в книжний. А треба було в книгарню
Детектор М
2024-11-25T16:36:06Z
Прийде нещастя: що не можна робити 26 листопада - прикмети
GlavRed
2024-11-25T16:27:41Z
На Сумщині внаслідок російської атаки загинула відома поетеса
TSN
2024-11-25T16:25:26Z
У Калузі атакували завод "Тайфун": що це за військовий об'єкт
24tv
2024-11-25T16:24:45Z
В Україні дівчинка народилась із чоловічими статевими органами: подробиці рідкісної генетичної аномалії
TSN
2024-11-25T16:18:03Z
ЮНІСЕФ розширить допомогу сім’ям з дітьми, які живуть у 30-кілометровій зоні від лінії фронту
УкраинФорм
2024-11-25T16:13:29Z
У Єгипті затонуло туристичне судно: понад 30 людей зникли безвісти
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T16:31:46Z
У сонячну Туреччину прийшов апокаліпсис – частину країни скував сніг та мороз
24tv
2024-11-25T16:30:55Z
Пекельний автопром: на заводі Tesla стався «витік токсинів» через несправні двері печі, персонал працював у тумані та за +38°C, — ЗМІ
ITC
2024-11-25T16:25:38Z
У промзоні Москви загорівся склад із фреоном - ЗМІ
УкраинФорм
2024-11-25T16:12:23Z
Працівники одеського ТЦК на блокпостах вимагали гроші у чоловіків
1News
2024-11-25T15:52:13Z
На Хустщині затримали раніше судимого зловмисника, який п’яним смертельно травмував односельця
Украина Криминальная
2024-11-25T15:51:15Z
У Харкові затримали чоловіка, який ледве не зарізав свого знайомого
Мій Харків
2024-11-25T15:48:16Z
В місті Ізюм чоловік викрав алюмінієві плити з прізвищами загиблих в роки Другої світової війни: йому повідомили про підозру
Мій Харків
2024-11-25T15:43:42Z
Три благодійні фонди продали понад 700 авто, які ввезли під виглядом допомоги для ЗСУ
УкраинФорм
2024-11-25T15:42:25Z
Справжнє диво для саду: що можна зробити із використаної чайної заварки
GlavRed
2024-11-25T16:36:14Z
Риси, які знадобляться під час працевлаштування: на що роботодавці звертають увагу
24tv
2024-11-25T16:30:12Z
Від календаря до кактуса: неочікувані речі, що можуть принести невдачу в оселю
GlavRed
2024-11-25T16:27:48Z
Ці помилки в резюме можуть коштувати роботи: що точно не варто робити
24tv
2024-11-25T16:24:26Z
Ніжний настільки, що тане в роті: цей "Наполеон" вразить гостей наповал
24tv
2024-11-25T16:03:49Z
Як обрати найкращий готель в Туреччині: поради для туристів
Детектор М
2024-11-25T16:01:31Z
Печиво "Брязкальце": рецепт незвичайної та дуже красивої випічки до свят
Фокус
2024-11-25T15:36:57Z
Знадобиться сіль Епсома і пиво: лайфхак, що створить на вікнах ефект матового покриття та морозу
24tv
2024-11-25T15:30:13Z
9 речей, які не можна дарувати: яких подарунків варто уникати, згідно з етикетом
GlavRed
2024-11-25T15:27:55Z
Після випуску власної пошукової системи OpenAI складе конкуренцію Google зі ще одним продуктом
24tv
2024-11-25T16:36:38Z
Експерти назвали єдину характеристику смартфона, яка має значення: що це
InternetUA
2024-11-25T16:21:20Z
Голова NVIDIA розповів, коли ШІ перестане «галюцинувати» та дав урок пікапа
ITC
2024-11-25T16:20:48Z
Як отримати інформацію з трудової книжки онлайн
24tv
2024-11-25T16:15:13Z
Nvidia представила ШІ-модель Fugatto, яка «розуміє і генерує звук так само, як це роблять люди»
ITC
2024-11-25T16:11:56Z
Зірка серіалу «Спіймати Кайдаша» озвучив 23 персонажів гри Stalker 2
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T16:06:44Z
Як назавжди видалити акаунт в Instagram: покрокова інструкція
InternetUA
2024-11-25T16:02:45Z
Штучний інтелект сплачуватиме податки в Україні
24tv
2024-11-25T15:54:56Z
Блискучі тварини перехитрили хижаків за допомогою оптичних ілюзій
Portaltele
2024-11-25T15:52:38Z
Повернення легенди: Toyota відродить культову спортивну модель
Фокус
2024-11-25T16:21:21Z
В Україні виготовили партію автопаливозаправників на шасі MAN TGM 4×4
AutoCentre
2024-11-25T16:15:26Z
Kia EV9 GT 2025: Електричний сімейний автомобіль зі спортивним характером та потужністю понад 500 к.с
ITC
2024-11-25T15:16:34Z
Автомобілі Chery продаватимуть під відродженим брендом Ebro
AutoCentre
2024-11-25T15:07:19Z
ВАР відправила на фронт ще 18 автомобілів
Agravery
2024-11-25T14:52:01Z
Підтримка довговічности кліматичних систем автомобілів
Топ Жир
2024-11-25T14:51:56Z
Нові авто для будь-якого бюджету: пропозиції на AUTO.RIA
Топ Жир
2024-11-25T14:45:40Z
Стартувало виробництво Mercedes eActros 600
Portaltele
2024-11-25T13:52:14Z
Готуємо автомобіль до зими: важливі етапи та чому вони необхідні
AutoCentre
2024-11-25T13:49:42Z