MY.UAНовини
Хто зараз користується майном каналів Медведчука, Мураєва та Шуфрича
Хто зараз користується майном каналів Медведчука, Мураєва та Шуфрича

Хто зараз користується майном каналів Медведчука, Мураєва та Шуфрича

Що сталося з майном 112-го, ZIK, NewsOne, Першого незалежного, UkrLive, «Нашого», «Максі ТВ», 4-го каналу та Ukraine World News.

За президента Володимира Зеленського держава конфіскувала або наклала санкції на дев’ять мовників. Це канали зрадника й колишнього народного депутата Віктора Медведчука, які офіційно належали його соратнику Тарасу Козаку — 112, ZIK, NewsOne; канали депутата забороненої проросійської партії «ОПЗЖ» Нестора Шуфрича — Перший незалежний та UkrLive; канали екснардепа забороненої партії «Наші» Євгена Мураєва — «Наш» і «Максі ТВ»; 4-й канал колаборанта Олексія Ковальова та канал арештованого бізнесмена Віталія Кропачова Ukraine World News («Так TV»). Що сталося з майном цих активів, хто та як використовує техніку підсанкційних і конфіскованих каналів, з’ясовував «Детектор медіа».

Підсанкційні канали

Усі ці згадані канали умовно можна розділити на дві групи: компанії, на які накладені санкції, та ті, які були конфісковані внаслідок арешту та висунення підозри власнику. Щодо них існують різні процедури припинення роботи та відчуження майна.

«Є два основні механізми, за якими держава Україна може забрати активи, пов’язані з росіянами, що причетні до агресії. Перший — це розслідування кримінальних проваджень стосовно росіян і російських юридичних осіб, і, відповідно, подальша конфіскація за вироком суду в кримінальній справі. Інший механізм — застосування нового виду санкцій за рішенням суду: стягнення такого активу на користь держави», — пояснила членкиня правління Центру протидії корупції Олена Щербан.

До повномасштабного вторгнення з лютого 2021 року по лютий 2022 року використовували механізм санкцій. Саме таким шляхом закрили сім проросійських каналів, які контролювали депутати від ОПЗЖ та партії «Наші».

Спершу 2 лютого 2021 року президент Володимир Зеленський створив прецедент, на який не наважувалися його попередники, — ввів у дію рішення РНБОУ «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Воно передбачало запровадження санкцій проти народного депутата України Тараса Козака та компаній, які володіли ліцензіями телеканалів «групи Медведчука» — «112 Україна», NewsOne і ZIK (ТОВ «ТБ Вибір», ТОВ «ТРК 112-ТВ», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «Новини 24 години», ТОВ «ТРК Нові комунікації»). Санкції запроваджено на п’ять років, тобто до лютого 2026 року. Вони передбачали блокування активів, призупинення ліцензій, припинення роботи, заборону користування радіочастотним ресурсом України, а також припинення надання послуг із ретрансляції, розповсюдження телепрограм, надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Майже через рік, 28 грудня 2021-го, цей же механізм був застосований доканалівUkrLive і Перший незалежний, які придбав Нестор Шуфрич (юридичні особи ТОВ «Медіахолдинг Новини», ТОВ «Тайм Медіа» та ТОВ «Телепростір»). Найдовше протрималися канали Євгена Мураєва «Наш» і «Максі ТВ», на які санкції наклали за кілька тижнів перед наступом Росії, 11 лютого 2022 року (юридичні особи  ТОВ «Наша Прага», ТОВ «Наш 24», ТОВ «Наш 365»).

За словами Олени Щербан, санкційний механізм використовують до громадян інших держав або до українських громадян, пов’язаних із тероризмом: «Навіть до колаборантів цей механізм застосовувати не можуть. Це також значно швидша процедура, сутність якої зводиться до того, що держава спочатку блокує цей актив, тобто не дає можливості ним розпоряджатися, а далі шукає докази причетності власника активу до російської агресії».

Згідно з санкціями, цифровий і супутниковий оператори й усі провайдери вимкнули ці канали. Вони одразу припинили працювати ще при чинних ліцензіях. Національна рада з питань телебачення та радіомовлення змогла їх анулювати лише у червні 2023 року, після того, як набув чинності закон «Про медіа».

Але що за цей час сталося з майном каналів? Вони всі мали сучасні студії, техніку, в орендованих приміщеннях були ньюзруми, монтажки, павільйони під виробництво різних шоу. За інформацією «Детектора медіа», техніка лише трьох каналів Медведчука-Козака коштувала 5—10 млн доларів, на її основі можна було запустити від трьох до шести каналів.

За словами Олени Щербан, згідно з законом, Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) не відповідає за управління активами під санкціями: «Проблема санкційного механізму в тому, що поки активи не стягнені, вони блокуються. Їх заборонено продавати та щось із ними робити. Їх складно і вкрасти, бо якщо вони блокуються, то власник нічого з ними не зможе зробити. Поки ці активи не стягнені, держава також не може їх використовувати. Щодо телеканалів, то якщо застосований вид санкцій лише у вигляді блокування — це означає, що ці активи не перебувають в управлінні держави й доки не будуть знайдені докази та достатні підстави для їх стягнення — вони залишатимуться у такому статусі. Проте слід зрозуміти, чи є щодо таких активів, наприклад, кримінальні провадження».

Після накладання санкцій і припинення роботи каналів, як розказують джерела «Детектора медіа», техніка залишалась у тих приміщеннях, де раніше працювали мовники. Коли почалося повномасштабне вторгнення, за інформацією обізнаних джерел «Детектора медіа», на підсанкційні канали прийшли військові, правоохоронці та СБУ. Були різні ідеї щодо того, як використовувати це майно. Наприклад, розглядали можливість підсилення іномовлення, використання техніки для марафону «Єдині новини». Оскільки у перші місяці вторгнення Київ обстрілювали, то це майно планували вивезти на захід, у більш безпечні регіони. Навіть почали демонтаж. Однак його не вивезли й воно залишилось у студіях підсанкційних мовників.

У березні 2024 року у відповіді на запит «Детектора медіа» СБУ повідомила, що рішення про розпорядження майном каналу Мураєва «Наш» відповідно до п.3 ч.1 ст.8 Закону «Про правовий режим воєнного стану» приймав Головнокомандувач ЗСУ. У згаданій статті йдеться, що військове командування разом із військовими адміністраціями можуть «використовувати потужності та трудові ресурси підприємств, установ і організацій усіх форм власності для потреб оборони, змінювати режим їхньої роботи, проводити інші зміни виробничої діяльності, а також умов праці відповідно до законодавства про працю».

«Але якщо держава забирає майно у такий спосіб, то вона має повернути його власнику після завершення воєнного стану. Навіть якщо власник перебуває під санкціями. З цим механізмом держава забрала “Укрнафту”, але всі розуміють, що Коломойський має право на повернення цього активу або відшкодування грошей за нього», — каже Олена Щербан.

Саме тому у випадку санкцій наступним кроком може стати стягнення активів на користь держави. Для цього, за словами Олени Щербан, Міністерство юстиції має подати позов до Вищого антикорупційного суду: «Наразі за цим механізмом уже стягнено мільярди російських активів на користь України (наприклад, ТРЦ Ocean Plaza). У липні 2024 року був поданий такий позов щодо активів Медведчука». Про цей позов ішлось у повідомленні Мін’юсту, де зазначали, що серед заявленого до стягнення майна є майно телеканалів Оксани Марченко та Віктора Медведчука, але перелік каналів там не наведений.

У відповіді на запит «Детектора медіа» Міністерство юстиції відповіло, що може застосовувати санкції у вигляді стягнення активів у дохід держави лише у період дії правового режиму воєнного стану та за умови, що на відповідну фізичну чи юридичну особу в порядку, визначеному цим Законом, уже накладено санкцію у виді блокування активів після 24.05.2022.

«Тобто санкції до вищезазначених юридичних осіб було застосовано до 24 травня 2022 року», — йдеться у відповіді заступниці міністра Інни Богатих.

Санкції у вигляді блокування активів були застосовані до Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко 19 жовтня 2022 року. І якраз на основі цих санкцій Мін’юст подав до Вищого антикорупційного суду позовну заяву про застосування санкції, передбаченої пунктом 11 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції», до Медведчука В.В. та Марченко О.М. (справа №991/5770/24).

Але у цій справі не фігурують корпоративні права юридичних осіб підсанкційних каналів.

«Оскільки в цьому випадку стягненню в дохід держави підлягають ті активи, які належать Медведчуку В.В. та Марченко О.М., а також ті активи, щодо яких останні можуть прямо чи опосередковано (через інших фізичних або юридичних осіб) вчиняти дії, тотожні за змістом здійсненню права розпорядження ними», — пише Інна Богатих.

Натомість у цій справі фігурують юридичні особи каналів групи «1+1».

Також заступниця міністра закликала у разі наявності документального підтвердження зв’язку Медведчука В.В. та/або Марченко О.М. з ТОВ «ТБ Вибір», ТОВ «ТРК 112-ТВ», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «Новини 24 години», ТОВ «ТРК Нові комунікації», ТОВ «Медіахолдинг Новини», ТОВ «Тайм Медіа», ТОВ «Телепростір», ТОВ «Наша Прага», ТОВ «Наш 24», ТОВ «Наш 365» надіслати такі документи Міністерству юстиції України. Чомусь доказів зв’язку Віктора Медведчука з каналами 112, ZIK, NewsOne, Перший незалежний, UkrLive у Мін’юсту немає.

РНБО на запит «Детектора медіа» з запитанням про те, де зараз перебуває майно підсанкційних каналів, хто ним розпоряджається та на якій підставі, не відповіла по суті, написавши, що «визначальним для публічної інформації є те, щоб вона була заздалегідь готовим, зафіксованим продуктом, отриманим або створеним лише суб’єктом владних повноважень у процесі виконання ним своїх обов’язків, що підтверджується, зокрема, судовими рішеннями». «Для відповіді на запит розпорядник не повинен створювати нову інформацію (готувати аналітичні матеріали, роз’яснення тощо). Проаналізувавши зміст Вашого запиту, зазначаємо, що він не містить прохання про отримання відображеної та задокументованої Радою національної безпеки й оборони України та її Апаратом інформації», — написав перший заступник керівника апарату Ради національної безпеки й оборони України Сергій Гербеда.

Подібна реакція на запит була й у Державного бюро розслідувань: «Не є інформаційним запитом звернення, для відповіді на яке необхідно створити інформацію, крім випадків, коли розпорядник інформації не володіє нею, але зобов’язаний володіти», — йдеться у відповіді на запит за підписом начальниці відділу розгляду звернень Управління забезпечення діяльності ДБР Оксани Згіблової.

ДБР проінформувало, що не веде облік питань, викладених у запиті. Окрім цього, бюро вважає, що положення закону не поширюються на доступ до інформації або документів, створених під час досудового розслідування, бо доступ до них мають лише сторони й учасники.

Артем Дехтяренко, начальник управління взаємодії зі ЗМІ та громадськістю СБУ, у відповідь на запит повідомив, що, окрім санкцій, СБУ «працює у кримінально-процесуальній площині» стосовно окремих юридичних і фізичних осіб, згаданих у запиті. Так, слідчі служби завершили досудове розслідування у кримінальному проваджені стосовно Євгена Мураєва. Матеріали справи з обвинувальним актом уже скеровані до суду.

Про майно підсанкційних каналів (що з ним, де воно та хто ним користується) СБУ також не відповіла. Лише зазначила, що розпорядженням майном займаються «відповідні органи державної влади» в межах наданих їм повноважень. Які саме — СБУ не уточнює.

Також «Детектор медіа» звернувся до Міністерства оборони, однак попри те, що вже минув визначений законом час відповіді на запити, Міністерство не відповіло.

Конфісковані канали

Інша історія — з активами, які конфісковані за результатами кримінальних справ. «Якщо йдеться про розслідування кримінального злочину (наприклад, державна зрада, фінансові або корупційні злочини), то такі активи можуть заарештовувати в рамках кримінальної справи, й надалі треба чекати фінального рішення суду про конфіскацію або відмову у конфіскації. У багатьох випадках арештовані активи надають для управління АРМА», — пояснила Олена Щербан.

Після Революції гідності так конфіскували, наприклад, активи Курченка. А у час повномасштабного вторгнення під цей механізм потрапили юридичні особи 4-го каналу. Улітку 2022 року Державне бюро розслідувань почало кримінальне провадження проти народного депутата з фракції «Слуга народу» Олексія Ковальова через його співпрацю з ворогом в окупованій Херсонській області. Його заочно арештували, а згодом суд заарештував майно колаборанта: три компанії та його банківські рахунки. Серед цих компаній була одна з юридичних осіб 4-го каналу (ТОВ «ТРК Інтеррадіо», власник супутникової ліцензії). Згодом під арешт потрапили ще дві, які мали близько 10% техніки й оборотних активів каналу: ТОВ «Ар ті ай продакшн» і ТОВ «ІА “Ар ті ай”».

Потім ДБР проінформувало, що передає управління корпоративними правами цих компаній Агентству з розшуку та менеджменту активів. Спочатку в АРМА планували продати на відкритому аукціоні корпоративні права компаній Ковальова, а ситуація з майном була невизначеною. Потім держава передумала продавати активи й вирішила шукати для них управителя, а до того часу передала їх у розпорядження Державного агентства України з питань кіно.

У розпорядження цієї установи потрапило майно каналу вартістю 18,5 мільйона гривень. Ідеться, зокрема, про спеціальну техніку й обладнання, офісний інвентар, програмне забезпечення, ліцензію на мовлення тощо.

Тепер на черзі — ще одна історія з конфіскацією майна каналу Ukraine World News («Так ТV»). У тому ж травні 2024 року Державне бюро розслідувань і Національна поліція затримали бізнесмена Віталія Кропачова. Йому висунули підозру й інкримінують заподіяння державі 2 млрд грн збитків на махінаціях у вугільній сфері через ТОВ «Краснолиманське», що входить до групи компаній ТОВ «Укрдонінвест». Згадані компанії арештовані, а також під арештом опинився і медійний бізнес Віталія Кропачова. За словами доньки власника UWNЮлії Кропачової, 13 вересня Національне агентство України з питань виявлення, розшуку й управління активами (АРМА) розпочало процедуру оцінки та подальшої передачі під зовнішнє управління медіаактивів.

Андрій Позняк, радник голови АРМА, прокоментував «Детектору медіа», що ухвалами Печерського районного суду Києва від 07.06.2024 в управління АРМА було передано рухоме та нерухоме майно, корпоративні права компаній бізнесмена. Зокрема, ТОВ «Корона санрайс» (100% статутного капіталу), ТОВ «УДІ Медіа», до якого входять ТОВ «Ера Продакшн» (100% статутного капіталу) та ТОВ «Так ТВ центр плюс» (100% статутного капіталу). Після цього агентство оголосило конкурс на оцінювача та проєктів управління.

«Обраний оцінювач проведе незалежну оцінку активів, після чого відбудеться конкурс на управителя цим активом на Prozorro», — сказав Андрій Позняк. Детальніше про цю історію читайте у матеріалі «Детектора меді» «Від мрії — до арешту. Історія каналу Кропачова Ukraine World News».

Хто користується майном каналів Медведчука, Мураєва та Ковальова

Тож дев’ять каналів — у підпорядкуванні держави. Але як, хто, на якій підставі використовує їхнє майно? Чи в інтересах суспільства?

Оскільки через санкції заблокована частина техніки каналів, то й продати їх без належних дозволів досить складно. Коли на початку 2023 року запускався канал Віталія Кропачова, на ринку говорили про те, що він використовує техніку каналів Медведчука.

Однак друг бізнесмена і власник «Радіо “П’ятниця”» Денис Козлітін заперечив цю інформацію. «Щодо обладнання каналів Медведчука, наскільки я знаю, Міністерство культури й інформаційної політики та правоохоронні органи написали листи виробникам, аби вони заблокували програмне забезпечення. Вся техніка продавалася за контрактами й виробники знають усі номери пристроїв», — сказав Денис Козлітін.

Щодо каналів, арештованих через АРМА, простежити використання майна простіше. Як уже йшлося вище, 4-й канал був переданий Держкіно. Після цього агентство у вересні 2022 року заявило про створення щеодного державного мовника. « Є ухвала суду й АРМА передає нам їх на зберігання. Поки це ще не в управління, хоча це планується. Коли це станеться, то буде ще один державний канал, який поки що буде транслюватися в телемарафоні. Але ж ми сподіваємося на найшвидшу перемогу нашої країни, після якої він далі буде розвиватися як повноцінний державний телеканал», — розповідала тодішня голова Держкіно Марина Кудерчук. Після цього її інтерв’ю жодних згадок про появу нового державного каналу, який також має транслювати марафон, не було.

Натомість за два місяці після цих слів у листопаді 2022 року в ефір вийшов і розпочав виробництво марафону новий канал «Ми — Україна», який позиціювали як приватну ініціативу колишніх співробітників медіагрупи Ахметова та політтехнолога Ігоря Петренка. Канал отримав ліцензію, дозвіл на мовлення у цифрі та ввійшов до обраного складу виробників марафону. Один зі співзасновників Юрій Сугак писав, що канал «Ми — Україна» належить «винятково журналістам, колишнім працівникам МГУ» й фінансується з внесків засновників. Статутний капітал компанії — тисяча гривень.

Наміри створити ще один державний канал для марафону та поява приватного каналу, який фінансують «самі журналісти», не дуже схоже на збіг. Адже техніка 4-го каналу таки дісталася «Ми — Україні». У відповіді на запит «Детектора медіа» заступник голови Держкіно Максим Александров розказав, що майно юридичної особи 4-го каналу (ТОВ «ТРК Інтеррадіо»), арештоване ухвалою Личаківського районного суду Львова у справі №463/5893/22, перебуває у зберіганні агентства з правом комерційного використання, володіння та розпорядження. Держкіно уклало договір тимчасового використання майна від 16 вересня 2022 року з ТОВ «Ми — Україна» й передало частину майна в комерційне використання (це сталося через 12 дів після слів про наміри створити державний канал). Цей договір станом на листопад 2024 є чинним. Решта майна зберігається відповідно до договору з ДП «Національна кінематека України».

Але і це ще не все. Канал «Ми — Україна» (не згадуватимемо точно адресу) розташований там, де раніше був студійний павільйон каналів Медведчука, з нього видавали токшоу в ефір. Там також розташована Ivory Films. «Детектор медіа» звернувся до пресслужби «Ми — Україна» з запитаннями, чи використовують канали групи техніку або інше майно підсанкційних каналів.

«Ні з ким із перелічених вами у запиті суб’єктів ТОВ “Ми — Україна” ніколи не укладало договори на використання будь-якого майна та/або обладнання та взагалі не вступала в будь-які інші договірні та господарсько-правові відносини», — відповів директор каналів Ігор Петренко. Однак, як уже йшлося вище, річ у тім, що заблоковані підсанкційні активи офіційно й не можна продавати, укладати договори про використання тощо. «Детектор медіа» уточнив у каналу, чи дійсно це майно не використовується, і чекає на відповідь.

Ще одним бенефіціаром техніки підсанкційних мовників, за інформацією джерел «Детектора медіа», став канал Міністерства оборони «Армія ТБ». Одна з його студій розташована там, де раніше була студія «112 каналу» (не вказуватимемо точну адресу). Щоб офіційно підтвердити цю інформацію, «Детектор медіа» звернувся до Міністерства оборони, однак наразі відповіді не отримав. У СБУ, ДБР та РНБО цю інформацію не коментували.

Титульне фото: Getty Images

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Військовий збір 2025: хто і з яких доходів його має сплачувати
Факти ICTV
2025-04-01T10:49:34Z
Мовний скандал в таксі: компанія Bolt звільнила водія, який напав на пасажирку
Фокус
2025-04-01T10:39:33Z
Чи обов'язково ставати на військовий облік за кордоном: як це відбувається
Telegraf
2025-04-01T10:33:30Z
Пенсія в Україні: хто вийде на заслужений відпочинок в 50 та 55 років
Политека
2025-04-01T10:30:36Z
Безстрашні британці: Королівський ВМФ на шляху до нових ядерних підводних човнів "Дредноут"
Фокус
2025-04-01T10:30:24Z
Доплати за вік і нові правила: що зміниться для пенсіонерів з 1 квітня
Факти ICTV
2025-04-01T10:19:01Z
Мобілізація в Україні: кого призиватимуть до армії у квітні
24tv
2025-04-01T10:18:34Z
Заступник начальника штабу та його спільників за гроші переводили військових до тилових частин
Украина Криминальная
2025-04-01T10:12:20Z
Частину українських біженців позбавлять безкоштовного проїзду в транспорті Таллінна
Европейская правда
2025-04-01T10:12:07Z
ЗСУ завдали РФ рекордних втрат у техніці в березні 2025 року
Факти ICTV
2025-04-01T10:54:38Z
Родина з Норвегії прихистила собаку загиблого бійця ЗСУ з Сум
Комсомольская правда
2025-04-01T10:49:11Z
В Одесі після переливання крові в жінки виникло гостре пошкодження нирок — прокуратура
Факти ICTV
2025-04-01T10:45:36Z
Кіоски «Київхліб» недоторкані? Вибірковий демонтаж МАФів у Києві спровокував скандал
ГЛАВКОМ NET
2025-04-01T10:24:20Z
У Києві та Дніпрі збільшили дозволену швидкість — де діють нові обмеження
Фокус
2025-04-01T10:21:28Z
Прогноз погоди в Дніпрі на 2 квітня: синоптики попередили про різке похолодання
Политека
2025-04-01T10:01:55Z
На Одещині правоохоронця судитимуть за допомогу ухилянтам перетнути кордон під виглядом військових
Украина Криминальная
2025-04-01T09:42:01Z
Путін помер, метро у Києві закривають. Як жартували українці у День дурня
ГЛАВКОМ NET
2025-04-01T09:39:50Z
ЗС РФ просунулись відразу біля трьох населених пунктів: в DeepState поділились подробицями
Фокус
2025-04-01T09:27:17Z
Україна та США працюватимуть над досягненням взаємоприйнятної угоди про надра, - Сибіга
Antikor
2025-04-01T10:54:52Z
У НАТО обговорять забезпечення тривалого миру в Україні: Рубіо їде до Брюсселя
Факти ICTV
2025-04-01T10:54:00Z
Навіщо спростовувати дрібні російські «фейки»? Пояснює керівник Центру протидії дезінформації
ГЛАВКОМ NET
2025-04-01T10:51:18Z
Україні насправді може бути краще без Америки Трампа — The Hill
ZN UA
2025-04-01T10:45:38Z
В Італії і Німеччині пройшли рейди проти впливового мафіозного клану
Европейская правда
2025-04-01T10:43:44Z
Чи живе Данилов на 5 тисяч грн? Які доходи задекларував за 2024 і чи вистачить їх на утримання майна
Telegraf
2025-04-01T10:42:15Z
Росія порушує енергетичне перемир’я, нова атака завдала шкоди об’єкту в Херсоні - МЗС
Antikor
2025-04-01T10:39:33Z
Стало відомо, який дохід має Данілов після звільнення з посади секретаря РНБО
ГЛАВКОМ NET
2025-04-01T10:39:01Z
Глава МЗС Литви: з Росією є три сценарії – війна, загроза чи окупація
Европейская правда
2025-04-01T10:37:06Z
Підприємство на Київщині планує запустити біогазове виробництво
24tv
2025-04-01T10:51:42Z
Отвєтка за "Укрзалізницю"? Хакери атакували російську залізницю, купити квитки онлайн неможливо
Telegraf
2025-04-01T10:49:15Z
У квітні українці отримають третю платіжку за газ: що зміниться у тарифах
Antikor
2025-04-01T10:48:56Z
В Європі запустили нове нафтове родовище, яке оцінили в 8 мільярдів доларів
24tv
2025-04-01T10:45:25Z
4 квітня Укрпошта презентує нову серію марок "Маяки України" з унікальними спецпогашеннями
Antikor
2025-04-01T10:42:22Z
Держмитслужба України замовила у польської компанії мобільні сканери для митниць на майже 10 мільйонів євро
Antikor
2025-04-01T10:33:55Z
В АГРОТРЕЙД весняна посівна стартувала з гірчиці
AgroPortal
2025-04-01T10:30:08Z
Британія зобов'яже компанії посилити кіберзахист після хвилі атак
InternetUA
2025-04-01T10:28:57Z
Реальний ВВП України зріс: які показники були у 2024 році
24tv
2025-04-01T10:27:45Z
Педрі: Хочу, щоб Золотий м'яч виграли Ямал або Рафінья
Football.ua
2025-04-01T10:52:25Z
Титулований український стронгмен буде тренером проєкту «Зважені та щасливі»
ГЛАВКОМ NET
2025-04-01T10:39:13Z
Руні розповів, як зірвався його трансфер до Барселони
Football.ua
2025-04-01T10:31:23Z
На війні проти Росії загинув колишній футболіст Юрій Яцків
24tv
2025-04-01T10:30:00Z
Неймар – про поразку Бразилії від Аргентини: Це був поганий день для всіх
Football.ua
2025-04-01T10:25:31Z
40 яєць. У Норвегії найкращий гравець матчу отримав оригінальний приз
ГЛАВКОМ NET
2025-04-01T10:24:46Z
Ващук розповів про найважчі моменти на війні під час служби в НГУ
24tv
2025-04-01T10:18:04Z
Пономарьов перед грою з Динамо: Звісно, ​​Рух гратиме лише на перемогу
Football.ua
2025-04-01T10:13:39Z
«Не було вибору». Тенісистка Касаткіна пояснила, чому відмовилася від громадянства Росії
ГЛАВКОМ NET
2025-04-01T10:03:50Z
У М'янмі загиблих майже 3000, у Таїланді під руїнами хмарочоса є "ознаки життя"
Лига
2025-04-01T10:54:32Z
СБУ викрила на Київщині підпільне PR-агентство, яке працювало на спецслужби РФ
Antikor
2025-04-01T10:54:19Z
На Житомирщині чоловік серед білого дня стріляв по автомобілю: йому загрожує до 7 років ув’язнення
Antikor
2025-04-01T10:51:46Z
В Ісландії почав вивергатися вулкан, евакуйовані люди
Европейская правда
2025-04-01T10:49:31Z
Столичні оперативники затримали грабіжника, який вирвав золоту прикрасу з вуха 72-річної бабусі
Украина Криминальная
2025-04-01T10:48:06Z
Землетрус зруйнував "оселю королів" М'янми: як стихійне лихо загрожує режиму в країні
24tv
2025-04-01T10:39:52Z
Знову Греція під ударом: через потужний циклон затоплює популярні острови – шокуючі кадри
24tv
2025-04-01T10:39:19Z
Кіберполіція Харківщини викрила шахрайське угруповання псевдоцілителів
Украина Криминальная
2025-04-01T10:36:31Z
Замість ремонту автомобілів зняв з них деталей на пів мільйона гривень – судитимуть керівника СТО
Украина Криминальная
2025-04-01T10:24:23Z
За скільки можна купити квартиру в Туреччині: актуальні ціни в популярних містах
24tv
2025-04-01T10:39:34Z
Якою плиткою найкраще замінити шпалери: новий тренд у 2025 році
24tv
2025-04-01T10:30:10Z
Експерти закликали не викидати фрукти та овочі у смітник: яка причина
GlavRed
2025-04-01T10:27:24Z
Ті самі, що зібрали мільярди переглядів: готуємо дубайські цукерки не за всі гроші світу
24tv
2025-04-01T09:42:25Z
Що клеїти першим – багет чи шпалери: експерти дали остаточну відповідь
24tv
2025-04-01T09:30:23Z
Привітання з 1 квітня: прикольні картинки та слова
GlavRed
2025-04-01T09:25:23Z
"Сміятимуться всі": які розіграші можна підготувати для друзів та родини на 1 квітня
24tv
2025-04-01T09:18:42Z
Птахи більше не будуть гніздуватися в небажаних місцях: ось як їх зупинити
24tv
2025-04-01T08:27:24Z
Китайський гороскоп на завтра 2 квітня: Мавпам - проблеми, Зміям - сварки
GlavRed
2025-04-01T08:27:06Z
Наступний iPad Pro отримає фірмовий 5G-модем Apple
InternetUA
2025-04-01T10:46:12Z
Не тільки від перезаряджання: вчені виявили несподівану причину деградації батарей
Фокус
2025-04-01T10:42:41Z
Компанія Маска запустила на орбіту корабель з космічними туристами
Gazeta UA
2025-04-01T10:39:03Z
Нова StarCraft від корейців? NCSoft та інші розробники ведуть переговори з Blizzard
ITC
2025-04-01T10:31:13Z
TSMC наближається до старту виробництва 2-нм процесорів із рекордним прибутком
InternetUA
2025-04-01T10:31:02Z
Виявили вперше: вчені отримали натяк на нову фізику за допомогою "красивої" антиматерії
Фокус
2025-04-01T10:30:25Z
Домашня піца за 15 хвилин: бомбічний рецепт з одним секретом
GlavRed
2025-04-01T10:27:31Z
В інстаграмі шириться нова шахрайська схема з використанням образливих коментарів
Детектор М
2025-04-01T10:24:38Z
Представлені Vivo Y300 Pro+ та Y300t — батарея 7300 мАг та яскравість 5000 ніт за $250
ITC
2025-04-01T10:21:14Z
Вчені з’ясували, що впливає на апетит – і це не просто звичка
24tv
2025-04-01T10:19:32Z
Це — не першоквітневий жарт: ліки дешевшають, а сигарети дорожчають
Telegraf
2025-04-01T09:33:58Z
Проти облисіння: розроблено молекулу, що відновлює волосся
Факти ICTV
2025-04-01T09:16:46Z
Американка народила в 57 і вже чотири роки годує дитину грудьми
Факти ICTV
2025-04-01T09:07:02Z
Число уповноважених фітосанітарних лабораторій зросло до 27
AgroPortal
2025-04-01T08:30:08Z
Таблетки без гормонів: тривають випробування перших контрацептивів для чоловіків
Факти ICTV
2025-04-01T08:06:49Z
Як довго марихуана впливає на реакцію водіїв
24tv
2025-04-01T07:48:07Z
Не робіть цього із кавою, якщо не хочете зіпсувати собі імідж
24tv
2025-04-01T07:24:06Z
Буде танути у роті: скільки потрібно варити печінку – пояснення для кожного виду
24tv
2025-04-01T03:06:20Z
Найновіший український детективний серіал із гострим сюжетом, який закохає у себе глядачів
24tv
2025-04-01T10:36:22Z
Зірка українського стендапу народила первістка - подробиці
GlavRed
2025-04-01T10:33:12Z
Total black образ і золотий акцент: Зеленська вразила символічною брошкою на зустрічі у столиці
24tv
2025-04-01T10:18:10Z
Помер Річард Нортон – зірка бойовиків 90-х та напарник Джекі Чана
Факти ICTV
2025-04-01T10:13:35Z
Стендап-комік Алла Волкова вперше стала мамою
Комсомольская правда
2025-04-01T10:13:14Z
"Мене понесло": чому дружина Кошового хотіла з ним розлучитися
Фокус
2025-04-01T10:12:03Z
У Бельгії скасували показ російської пропагандистської стрічки «Росіяни на війні»
Детектор М
2025-04-01T09:57:12Z
Суспільне працює над документальним фільмом про мультимисткиню Параску Плитку-Горицвіт
Детектор М
2025-04-01T09:52:35Z
Сергій Притула вперше за довгий час показав підрослих доньок
Gazeta UA
2025-04-01T09:45:58Z
Відео дня: новий електричний кросовер Mazda EZ-60 показали без камуфляжу
AutoGeek
2025-04-01T10:51:08Z
Toyota має проблеми з відповіданням попиту на свої гібриди
Топ Жир
2025-04-01T10:30:23Z
Новий гібридний кросовер GAC S7 б’є всі рекорди за замовленнями
Топ Жир
2025-04-01T10:27:22Z
Український виробник автовишок реалізував цікавий проект
AutoCentre
2025-04-01T10:15:09Z
Супергібрид Aston Martin Valhalla вивели на фінальні тести
AutoGeek
2025-04-01T09:57:40Z
Стартують продажі абсолютно нового Volkswagen Tayron. В Україні – вже у 2025 році
ЗаРулем
2025-04-01T09:42:27Z
Бюджетний електрокросовер Hyundai перетворили на екстремальний спорткар
Фокус
2025-04-01T09:36:02Z
Aston Martin Valkyrie встановив новий рекорд кола Top Gear
AutoCentre
2025-04-01T09:16:23Z
Календар Формули-1 на 2025 рік: розклад перегонів
Факти ICTV
2025-04-01T09:07:07Z