![Компанії з КНР, Сербії, посадовці з КНДР: нові антиросійські санкції ЄС](https://thumbor.my.ua/obRnDMOkMzgk3ZnEg7WzJMla6Vw=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F199f69658c2a2b43d3d11c155287eb6d.jpg)
Компанії з КНР, Сербії, посадовці з КНДР: нові антиросійські санкції ЄС
Нові санкції ЄС
Радник – уповноважений Президента з питань санкційної політики Владислав Власюк повідомив, що ЄС підготував 15 пакет санкцій, передає 24 Канал.
Зокрема вони торкнуться:
- Російських виробників озброєння та деяких китайських компаній, що постачають їм компоненти;
- Компаній, що допомагають Москві отримувати критичні компоненти включає суб'єкти з: Росії, Сербії, Ірану, Гонконгу, Китаю, Індії, ОАЕ, Таїланд;
- Посадовців з КНДР, які причетні до відправки військових на територію Росії;
- Компаній, які займаються перевезеннями нафти, та їхні керівники.
Також у новому пакеті йтиметься про заборону доступу до європейських портів для близько 45 російських нафтових танкерів. Ще додадуть кілька технічних правок по Euroclear/знерухомленим активам.
Теги за темою
ЄвросоюзПоділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони