Українська гра «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» зазнала масової атаки негативними відгуками. У мережі розповсюджуються пропозиції від росіян за гроші писати та поширювати негативні коментарі, помітило Gamepressure.
За даними ресурсу, росіяни закликають залишати коментарі у Steam та TikTok, однак ймовірно не обмежуються цими двома платформами. Повідомлення про це поширюють через Telegram.
Згідно з інформацією, якою діляться користувачі мережі, за негативний коментар у TikTok пропонують 80 копійок, а за відео на цій платформі — 5 рублів за кожні 200 переглядів. Негативний відгук у Steam за готовим шаблоном оцінюють у 100 рублів (приблизно 37 грн). Заробити від 350 до 450 рублів (приблизно 128–165 грн) нібито можна за унікальний відгук із критикою технічної оптимізації або інших аспектів гри.
Here is another photo from telegram, where they now will give you 3,25 dollars for a negative review, and 4,25 for a negative review where bugs and optimization problems are mentioned. This is just pathetic
byu/Common_Brick_8222 instalker
«Причиною всієї цієї ситуації є те, що S.T.A.L.K.E.R. 2 вже на даному етапі є потужним символом опору та стійкості українців проти російської агресії. Розробники описують гру як любовний лист до України, розроблений у дуже складних умовах», — вважають в Gamepressure.
Нагадаємо, гра «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» вийшла 20 листопада. Через кілька годин після релізу у гру одночасно грали понад 100 тисяч людей. За два дні після виходу було продано 1 мільйон копій відеогри.
Як повідомляв MediaSapiens, у геймплеї «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» можна почути окремі фрагменти й епізоди українських подкастерів.
Читайте також:
- Не твій, от ти й бісишся. Як росіяни реагують на S.T.A.L.K.E.R. 2
- «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля»: українська відеогра, яку чекають у всьому світі
Фото: «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля»
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.