MY.UAНовини
Моніторинг телемарафону «Єдині новини» й ефіру Першого каналу Суспільного за 18—20 листопада 2024 року — коротко
Моніторинг телемарафону «Єдині новини» й ефіру Першого каналу Суспільного за 18—20 листопада 2024 року — коротко

Моніторинг телемарафону «Єдині новини» й ефіру Першого каналу Суспільного за 18—20 листопада 2024 року — коротко

Висвітлення основних тем тижня, представлення парламентських фракцій і груп у гостьових студіях, прояви політичного піару та російські наративи й токсичні медійні персонажі в телемарафоні, порушення основних стандартів інформаційної журналістики — стисло.

Телемарафон «Єдині новини» стартував 24 лютого 2022 року. «Детектор медіа» почав моніторити телемарафон 21 березня того ж року за такою методологією. У січні цього року «Детектор медіа» уточнив і доповнив цю методологію, відповідно до зауважень і побажань від редакцій учасників телемарафону. Автор моніторингу — Ігор Куляс, медіатренер та автор основної методології моніторингових досліджень «Детектора медіа».

З березня 2022-го по вересень 2024 року у фокусі уваги моніторингу були фіксація й аналіз ефірних сіток різних каналів, основний контент, який продукували редакції (сюжети, прямі ввімкнення, гостьові студії), порушення стандартів інформаційної журналістики учасниками телемарафону, прояви політичного піару, представлення в ефірі різних парламентських фракцій і депутатських груп, російські наративи й токсичні медійні персонажі в ефірі марафону, замовчані телемарафоном події та теми.

21 травня 2024 року Перший канал Суспільного вийшов із телемарафону й вирушив у самостійне плавання 24/7. Для моніторингу ця зміна не є принциповою. Робота інформаційної редакції Суспільного мовника оцінюється так само як і раніше. Методологія оцінки ефірного продукту Суспільного мовника залишається такою ж, як до телемарафону.

З жовтня 2024 року моніторинг телемарафону змінив формат. Тепер його основу становить аналіз висвітлення головних суспільно важливих тем у марафоні та для порівняння — на Першому каналі Суспільного. Відстежується висвітлення учасниками телемарафону головних тем кожного дня й тижня, представлення народних депутатів різних фракцій/депгруп в ефірі каналів, як і раніше, прояви політичного піару у формі сюжету або ж гостьової студії, наявність токсичних медіаперсонажів і російських наративів. Детальніше про новий формат моніторингу читайте тут.

Резюме моніторингових звітів читайте тут. У рубриці «Щоденні теленовини» щодня виходить короткий огляд марафону. А підсумки моніторингу телемарафону «Єдині новини» за липень — вересень 2024 року читайте тут (перша частина) і тут (друга).

Вступ

У висвітленні фронтової тематики в телемарафоні канали по-різному, але загалом нерівномірно приділяли увагу найпроблемнішим напрямкам фронту. І цього разу була менша, ніж зазвичай, кількість фронтових репортажів. Перший канал Суспільного взагалі не робив репортажів, натомість був системнішим за телемарафон у гостьовій політиці.

У висвітленні наслідків двох атак по Сумах і Одесі й телемарафон, і Перший канал Суспільного були однаково повними й оперативними, атаку по Глухову якісно висвітлював лише Перший канал Суспільного.

У найважливішій внутрішньополітичній тематиці (бюджет-2025 і «План стійкості» від президента) якісно і ґрунтовно відпрацював Перший канал Суспільного. Натомість у телемарафоні висвітлення цих тем було повністю провалене.

Було повне домінування фракції «Слуга народу» в «депутатських» гостьових студіях телемарафону і збалансоване представлення політсил в ефірах Першого каналу Суспільного.

Найбільше проявів політичного піару в підзвітні дні було в ефірі каналу «Рада». В ефірі Першого каналу Суспільного був один прояв політичного піару.

1. Висвітлення основних тем тижня

СИТУАЦІЯ НА РІЗНИХ ДІЛЯНКАХ ФРОНТУ:

18—20 листопада найбільш інтенсивними, відповідно до інформації Генштабу, були бої на Покровському (до 38 боєзіткнень на добу), Курахівському (до 30) і Времівському (до 28) напрямках фронту, відчутно інтенсивно ворог наступав також на Куп’янському напрямку (до 23 боєзіткнень на добу, до того ж одного разу прорвався на околиці міста) та на Курщині (до 22 боєзіткнень). Підвищеною була й увага до Запорізької області, бо в ці дні висловлювалися припущення щодо підготовки ворогом масованого наступу там.

У телемарафоні цим напрямкам канали приділяли увагу дуже нерівномірно. Наприклад, на каналі «1+1» основну увагу приділяли Куп’янському напрямку і ситуації на Запоріжжі, а от Времівський, Курахівський і Покровський напрямки випали з уваги. На каналі «Інтер» говорили про бої на Курщині, а всі інші напрямки залишили поза увагою. На каналі «Рада» зосередилися на Харківському, Покровському і Курахівському напрямках, забули про Времівський і Куп’янський. Канал «Ми — Україна» зосереджував увагу на Краматорському напрямку і Запоріжжі, інші напрямки згадував хіба епізодично. Найбільш системно з учасників марафону висвітлювала події на фронті об’єднана редакція каналів ICTV та СТБ. Репортажі з фронту в ці дні робили лише на ICTV та СТБ й на «Раді».

Перший канал Суспільного в гостьових студіях приділив увагу всім без винятку основним напрямкам фронту, більше уваги приділяв більш складним. Натомість у ці дні на каналі взагалі не було репортажів із фронту.

НАСЛІДКИ ВОРОЖИХ ОБСТРІЛІВ І БОМБАРДУВАНЬ ЦИВІЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ:

Найгіршими за наслідками у ці три дні були ворожий удар балістикою по Сумах (11 загиблих і 89 поранених) і ракетний удар по Одесі (10 загиблих і 55 поранених) 18 листопада, а також удар по Глухову Сумської області 19 листопада (12 загиблих і 11 поранених — усі цифри тут і далі згідно з офіційною інформацією на кінець дня атаки).

Перші дві події і телемарафон, і Перший канал Суспільного висвітлювали паритетно — достатньо оперативно в репортажній частині, й достатньо ґрунтовно — в гостьових студіях. Наслідкам ворожої атаки по Глухову учасники телемарафону приділили набагато менше уваги, ніж редакція Першого каналу Суспільного. Зокрема, не робили ні прямих ввімкнень, ні репортажів з місця події. І не запрошували до гостьових студій жодного гостя.

ВНУТРІШНЯ ПОЛІТИКА:

Найважливіші події внутрішньої політики сталися 19 листопада. По-перше, Верховна Рада ухвалила в другому читанні державний бюджет на наступний рік. По-друге, цього ж дня президент Володимир Зеленський презентував у парламенті внутрішній «План стійкості».

Телемарафон повністю провалив висвітлення обох цих подій із довгостроковими наслідками для всієї країни, навіть (що мене сильно здивувало!) план президента, до якого (до президента в сенсі) в телемарафоні завжди прикуто максимум уваги. Про ухвалення бюджету марафонці просто повідомляли короткими повідомленнями, а говорили про ухвалений бюджет лише з міністром фінансів і з колишнім економічним радником президента. Відтак, глядачі марафону так і не почули критиків ухваленого документа від опозиції. І не почули глибокого експертного аналізу головного фінансового документа країни. Натомість Перший канал Суспільного вповні забезпечив обидві складові — й репортажну, й аналітичну. І навіть більше — зробив дві депутатські дискусійні студії з представниками президентської фракції і опозиції.

Схожою була картина і з планом президента. Телемарафон повідомляв про нього лаконічно, обмежившись хіба що трансляцією промови Зеленського в Раді. План, який мав десять різновекторних пунктів, у телемарафоні обговорили хіба за трьома-чотирма з них — із радником президента та з абсолютно лояльним до всіх дій влади політологом. Натомість Перший канал Суспільного поставився до теми більш як відповідально. Крім уже згаданих депутатських дискусійних студій організували у себе в ефірі надзвичайно широке експертне обговорення практично всіх основних позицій плану.

ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА УКРАЇНИ ТА СВІТОВА ПОЛІТИКА:

Основною темою цих днів був, звісно ж, дозвіл США Україні бити по території Росії далекобійними ракетами і пов’язані з цим дозволом події — імовірний перший такий удар (по Брянщині) та зміну диктатором Путіним «російської ядерної доктрини».

У телемарафоні більш ґрунтовними були канали «1+1», ICTV з СТБ і «Ми — Україна», які давали більше експертних оцінок за інші канали марафону. Але навіть всі гуртом вони виявилися в експертизі слабшими за Перший канал Суспільного. Зокрема й тому, що Суспільний мовник, на відміну від редакцій телемарафону, щоразу (і в цій тематиці зокрема) намагається розширювати коло якісних коментаторів.

Частина тем / подій, які не згадували в ефірі телемарафону, але згадували в ефірі Першого каналу Суспільного:

  • Акція родичів полонених українців під Верховною Радою (19 листопада).
  • Зеленський в інтерв’ю Fox News припустив, що без підтримки США Україна програє війну (20 листопада).

Частина подій, про які не повідомляли ні в марафоні, ні в ефірі Першого каналу Суспільного:

  • Офіс президента не відповів на інформаційний запит «Української правди» щодо кількості радників Єрмака та їхніх задач (18 листопада).
  • «Громадське»: власник провладного телеграм-каналу «Джокер» знявся з військового обліку, перебуваючи за кордоном (20 листопада).
  • Міноборони не перевіряє якість мінометних мін, які «Укроборонпром» постачає на фронт, військові скаржаться на низьку якість (20 листопада).

2. Порушення стандартів інформаційної журналістики 18—20 листопада

Пояснення: йдеться про найгрубіші порушення та про ті, які були лише в матеріалах за основними темами.

Телемарафон:

В ефірах каналу «1+1» найбільше було грубих порушень стандарту достовірності (використання ворожих анонімних телеграм-каналів, розмиті псевдопосилання на джерела фактичної інформації та на авторство суб’єктивних думок, суто абстрактні псевдопосилання та подання фактів без посилань узагалі). І багато було порушень стандарту відокремлення фактів від думок, переважно суто емоційні оцінки і висновки журналістів. Поширеними порушеннями стандарту точності були невідповідності картинки й тексту, а ще традиційне для каналу титрування раніше відзнятого відео неправдивим титром «наживо».

В ефірах каналів ICTV та СТБ теж часто грубо порушували стандарт достовірності, найбільше було узагальнених псевдопосилань на авторство суб’єктивних думок. І дуже багато було грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок, головно — це були суто емоційні оцінки журналістів у новинах.

В ефірах каналу «Інтер» порушували стандарт достовірності найчастіше узагальненими псевдопосиланнями на авторство суб’єктивних думок. І порушували стандарт відокремлення фактів від думок — використанням суто емоційних оцінок і припущень.

В ефірах каналу «Рада» стандарт достовірності порушували грубо найбільше — були узагальнені псевдопосилання на джерела фактичної інформації, суто абстрактні псевдопосилання і псевдопосилання на авторство суб’єктивних думок. Тексти «перекривали» випадковим невідповідним відео (порушення стандарту точності). Порушували також стандарт відокремлення фактів від думок суто емоційними оцінками. Були і грубі порушення стандарту повноти інформації.

В ефірах каналу «Ми — Україна» кілька разів грубо порушували стандарт достовірності, зокрема використовували відео ворожих анонімних телеграм-каналів. Були також абстрактні псевдопосилання. Порушували стандарт відокремлення фактів від думок, були емоційні оцінки. Грубо порушували і стандарт повноти інформації, зокрема відсутністю інтершуму на відео в численних матеріалах.

Перший канал Суспільного:

В ефірах каналу в ці дні було чимало грубих порушень стандартів. Зокрема, стандарт достовірності порушували в різні способи (показували відео з анонімних ворожих телеграм-каналів і було дуже багато суто абстрактних псевдопосилань, також робили узагальнені псевдопосилання на авторство суб’єктивних думок). Були грубі порушення стандарту точності, зокрема часом відео не відповідало тексту за кадром, невідповідно «ілюстрували» та «перекривали» і прямі ввімкнення, і розмови з гостями. Було кілька грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок — це були суто емоційні оцінки журналістів. Дуже багато порушень стандарту повноти інформації були пов’язані з неповноцінними представленнями різних експертів.

3. Представлення парламентських фракцій і груп у гостьових студіях 18—24 листопада

Депутати у телемарафоні:

Цього тижня народних депутатів запрошували в телемарафон 20 разів, це частіше, ніж попереднього тижня (14 разів). Цього разу 85% депутатських студій були за владною фракцією партії «Слуга народу» (17 запрошень). А з урахуванням формально позафракційного, втім делегованого тією ж «Слугою» спікера парламенту Руслана Стефанчука частка провладних депутатів в ефірі телемарафону насправді становила непристойні 90% від усіх депутатських ефірів! Крім «слуг» в ефірі одного разу побував представник «Батьківщини» (незмінний Михайло Цимбалюк) і представниця депгрупи «За майбутнє». Традиційно народних депутатів від фракцій «Голосу» та «Європейської солідарності» в ефір телемарафону не запрошували. Телеканал «Рада» «зображав плюралізм» запрошеннями представників «Батьківщини» і «За майбутнє». Всі інші канали були стовідсотково лояльними до влади і запрошували винятково «слуг народу».

«Найпопулярнішою» гостею-депутаткою в телемарафоні цього тижня була Леся Забуранна, яку кликали в ефіри трьох каналів. Ще кількох «слуг» (Жана Беленюка, Євгенію Кравчук, Олексія Леонова і Єгора Чернєва) запрошували в марафон по два рази. Інші депутати зі списку запрошених побували в марафоні по одному разу.

Депутати на Першому каналі Суспільного:

На Перший канал Суспільного депутатів протягом звітного тижня запрошували майже вдвічі частіше, ніж у телемарафон, — 38 разів. Традиційно збалансованими були депутатські студії за принципом «влада — опозиція» (представників «Слуги народу» кликали в ефір 17 разів, представників опозиційних фракцій — 19). Трохи менш збалансованим було представництво різних опозиційних фракцій, канал відверто надає перевагу найбільш радикальним критикам влади з «Європейської солідарності» (12 запрошень), відчутно менше запрошує представників більш помірного «Голосу» (4 запрошення) та ще більш помірної «Батьківщини» (3 запрошення). Найчастіше цього тижня в ефір каналу запрошували Олексія Гончаренка з «Європейської солідарності» (4 рази). Всі інші народні депутати в ефірі каналу були по два рази або по одному.

4. Прояви політичного піару в телемарафоні 18—20 листопада

Протягом трьох проаналізованих днів у телемарафоні я зафіксував 12 проявів політичного піару. Найбільше проявів політичного піару в телемарафоні цього разу знову було зафіксовано в ефірах каналу «Рада» (8). Головними «бенефіціарами» цих проявів у звітні дні стала перша леді Олена Зеленська. В ефірі Першого каналу Суспільного в ці дні я зафіксував один прояв політичного піару (недоречна згадка фракційної приналежності депутата, запрошеного як очевидця подій).

5. Російські наративи й токсичні медійні персонажі в телемарафоні 18—20 листопада

Російських пропагандистських наративів у ефірах телемарафону і Першого каналу Суспільного протягом звітного тижня я не зафіксував. Як і завжди, ефіри каналів «Інтер» і «Рада» вели деякі їхні токсичні ведучі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Сирський на Донеччині: Підрозділи на Покровському й Курахівському напрямках посилять резервами та зброєю
УкраинФорм
2024-11-29T13:18:06Z
На сході росіян зосередили основні зусилля на чотирьох напрямках - Сили оборони
УкраинФорм
2024-11-29T13:13:19Z
У Києві завтра очікується туман, видимість на дорогах - до 500 метрів
УкраинФорм
2024-11-29T13:13:00Z
Сирський побував на передовій і заявив про посилення підрозділів резервами
24tv
2024-11-29T13:09:57Z
У Запоріжжі провели акцію на підтримку полонених жителів Енергодару
УкраинФорм
2024-11-29T13:07:17Z
Масове дезертирство серед російських військових на окупованій Херсонщині
360ua.news
2024-11-29T13:03:33Z
Підготовка до Нового року: де у Києві можна придбати ялинку
ZN UA
2024-11-29T13:01:54Z
Заслужений луганський пропагандист «русского міра». Хто такий Леонард Свідовськов
Детектор М
2024-11-29T13:00:25Z
Опади у кількох областях, туман, але не холодно: прогноз погоди на 30 листопада
24tv
2024-11-29T13:00:15Z
Праві в Європарламенті завадили засудженню Фіцо за його плани поїхати в Москву
Европейская правда
2024-11-29T13:17:55Z
Бербок поїде з візитом у Пекін - говоритиме про війну РФ проти України
УкраинФорм
2024-11-29T13:16:57Z
СБУ затримала ще 5 проросійських агітаторів, які виправдовували агресора і чекали повної окупації України
Украина Криминальная
2024-11-29T13:13:51Z
У Польщі кліматичні активісти знову протестували, поліція вимагає покарання для учасників акцій
Европейская правда
2024-11-29T13:08:05Z
У розвідці Британії назвали найвірогіднішу мету запуску "Орєшніка"
Европейская правда
2024-11-29T13:06:13Z
Епізод із хабарем. НАБУ зареєструвало нове кримінальне провадження, де фігурує Крупа
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T13:06:02Z
«Електронні візи» для українців. Посол Ізраїлю прокоментував зміну міграційних правил із 1 січня
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T12:57:05Z
НАЗК назвало топ-10 корупційних ризиків у МСЕК щодо встановлення інвалідності
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T12:57:00Z
Захистять кордони: британські війська мають бути в Україні в будь-якому разі, — Джонсон
Фокус
2024-11-29T12:51:51Z
Як часто потрібно мити підлогу насправді: несподівана відповідь
24tv
2024-11-29T12:09:42Z
Рак легенів: кому потрібно проходити регулярні обстеження
24tv
2024-11-29T12:06:17Z
З початку року до сімейних лікарів по психологічну допомогу звернулося 420 тисяч осіб
УкраинФорм
2024-11-29T11:12:38Z
95% людей роблять це неправильно: як розморозити м'ясо, щоб воно було безпечним для здоров'я
TSN
2024-11-29T10:39:08Z
Що їсти на вечерю після 50, щоб організм уві сні швидше оновлювався й омолоджувався
TSN
2024-11-29T10:07:04Z
Коли серце говорить SOS: розуміємо серцево-судинні розлади
Eco Town
2024-11-29T09:16:04Z
Через неправильне споживання цієї зелені можуть з'явитись камені в нирках
24tv
2024-11-29T09:12:42Z
Нещодавно виявлений нейрон може бути ключем до зупинки переїдання
Portaltele
2024-11-29T08:15:18Z
Бюджет-2025: скільки виділили на медицину та на що витратять гроші
24tv
2024-11-29T08:03:40Z
Джонні Депп підігрів чутки про новий роман: деталі
Фокус
2024-11-29T13:15:59Z
Топ-8 українських співаків 90-х, які зберегли свою популярність
Вива
2024-11-29T13:15:03Z
Відома співачка майстерно відповіла на закиди, що вона будує кар'єру за гроші сина нардепа ОПЗЖ
TSN
2024-11-29T13:09:52Z
5 найкращих британських фільмів, які можна переглянути на Netflix
24tv
2024-11-29T12:51:00Z
Гарпер Бекхем у стильному пальті приєдналася до батьків на публіці
Фокус
2024-11-29T12:45:53Z
Джессіка Альба продемонструвала струнку фігуру в бікіні
Фокус
2024-11-29T12:45:46Z
На Закарпатті презентували мультимедійне Королівське Євангеліє
УкраинФорм
2024-11-29T12:43:29Z
Відомий репер, який перебуває в ЗСУ, розчулив, як дружина прощалася з ним: "Можу загинути"
TSN
2024-11-29T12:39:22Z
Один елемент, який зробить образ дорогим і вишуканим: цей секрет знають не всі
24tv
2024-11-29T12:36:50Z
В Україні зібрано 73,6 мільйона тонн зернових та олійних культур
УкраинФорм
2024-11-29T13:15:42Z
Дві країни Європи нададуть гранти на підтримку енергостійкості мікро та малого бізнесу України
Хвиля
2024-11-29T13:15:04Z
Грудневий старт: чи будуть стабільними курси валют
24tv
2024-11-29T13:09:29Z
Скільки платять мобілізованим айтівцям і яка зарплата в IT: головне з дослідження IT Research
24tv
2024-11-29T13:06:10Z
Трамп спровокував подорожчання валюти країни, якій погрожував новими митами
24tv
2024-11-29T13:06:05Z
Для відновлення роботи трьох АЕС знадобиться до двох тижнів — науковець
ZN UA
2024-11-29T13:04:34Z
АМКУ оштрафував держкомпанію за зловживання монополією в порту Чорноморськ
AgroPortal
2024-11-29T13:00:48Z
Система зберегла цілісність, але ситуація складна, – Шмигаль про енергетику
24tv
2024-11-29T12:58:34Z
Майже половина покупців у США зустріли Чорну п'ятницю з торішніми святковими боргами - опитування
InternetUA
2024-11-29T12:58:02Z
У Кишиневі для дітей з Молдови й України проведуть циркове шоу «Магія Різдва»
УкраинФорм
2024-11-29T13:16:25Z
Українка знімає в Ізраїлі шикарну квартиру з "кімнатою-бомбосховищем": скільки коштує ця розкіш
24tv
2024-11-29T13:15:06Z
Чоловік рік не міг запліднити дружину з "найбезглуздішої" причини
TSN
2024-11-29T13:09:30Z
У соціальному центрі «Довіра» пройшли занняття з глинотерапії для дітей
Мій Харків
2024-11-29T13:08:05Z
Оманці викупили долю росіян в алмазодобувному підприємстві в Анголі
Петр и Мазепа
2024-11-29T13:07:51Z
30 листопада відзначаємо свято Андрія Первозванного: ворожимо на долю, бешкетуємо та ліпимо вареники
Комсомольская правда
2024-11-29T13:04:41Z
В Україні стартують безкоштовні курси для вивчення та вдосконалення української мови
ZN UA
2024-11-29T13:04:00Z
Жінки стануть військовозобов’язаними після базової військової служби: новий законопроєкт
24tv
2024-11-29T13:03:59Z
БФ «Українська сила» підтримав проведення Міжнародного форуму «Ветерани – шлях додому» у Львові
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T12:54:18Z
Проблеми тривають. Через Google Maps в Індії загинуло троє людей
InternetUA
2024-11-29T13:16:03Z
На дорогах України з початку року загинуло понад 2500 людей – статистика поліції
AutoCentre
2024-11-29T13:13:16Z
У Києві затримали чоловіка, який ошукав пенсіонерку на $4000 за схемою «Ваш родич у біді»
Украина Криминальная
2024-11-29T13:09:42Z
Буковинку засуджено за домашнє насильство над співмешканцем
Украина Криминальная
2024-11-29T13:09:14Z
У Вільнюсі почали збирати найбільші уламки вантажного літака, що розбився у понеділок
Европейская правда
2024-11-29T13:08:01Z
Смертельна ДТП 16-річного водія Infiniti: суд у Харкові розглядає справу батька, матір - у розшуку
УкраинФорм
2024-11-29T12:58:33Z
На Житомирщині у будинку живцем згоріли троє людей
TSN
2024-11-29T12:51:54Z
У Кривому Розі судитимуть водія, який вчинив смертельну ДТП і втік
Украина Криминальная
2024-11-29T12:43:48Z
Страшне видовище: в Одесі – масштабна пожежа у закладі на березі моря
24tv
2024-11-29T12:39:24Z
ФІФА визначила кандидатів на звання найкращого тренера 2024 року: хто претендує на нагороду
24tv
2024-11-29T13:06:00Z
Ще один українець в Англії: клуб Забарного зацікавився лідером Динамо
24tv
2024-11-29T12:45:09Z
Павлюк повернувся до стартового складу Ворскли на матч проти Інгульця
Football.ua
2024-11-29T12:42:35Z
Шахтар і Цинциннаті не дійшли згоди щодо повноцінного трансферу Келсі
Football.ua
2024-11-29T12:35:23Z
Марта Костюк готується до нового тенісного сезону у Франції
УкраинФорм
2024-11-29T12:27:02Z
Як Різник встановив абсолютний рекорд Ліги чемпіонів: відео зі всіма сейвами українця
24tv
2024-11-29T12:24:21Z
Розклад 1-го етапу Кубка світу-2024/2025 з біатлону: коли змагатимуться українці
24tv
2024-11-29T12:21:59Z
Вікторія Балабан з ФК «Нептунас» вийшла до плей-офф Єврокубка
УкраинФорм
2024-11-29T12:13:17Z
Жіноча збірна України вийде на Бельгію у вирішальному матчі
360ua.news
2024-11-29T12:00:42Z
Як знайти артефакт "Корона" у STALKER 2: детальний гайд
24tv
2024-11-29T13:09:33Z
Це не сподобається Змії: які прикраси не варто вішати на ялинку 2025 року
TSN
2024-11-29T13:09:26Z
Чому над Тибетом відмовляється літати авіація: відповідь здивує багатьох
GlavRed
2024-11-29T12:27:49Z
Хочеш вилетіти – плати: на Мальдівах підвищують один з податків
24tv
2024-11-29T12:24:10Z
Без кавомашини: 3 способи приготувати ароматне еспресо в домашніх умовах
24tv
2024-11-29T11:52:27Z
Місячний календар стрижок на грудень 2024: названі сприятливі та погані дні
Политека
2024-11-29T11:31:59Z
Скільки хвилин треба варити сушені гриби: яка помилка може зробити їх твердими й несмачними
TSN
2024-11-29T11:09:06Z
Ці 5 невеликих речей роблять ваш інтер'єр застарілим: змініть їх вже зараз
24tv
2024-11-29T11:00:43Z
Як зняти шпалери, не пошкодивши стіни: 3 простих способи
24tv
2024-11-29T10:24:59Z
Огляд навушників Xiaomi OpenWear Stereo: компромісна модель з яскравим дизайном
ITC
2024-11-29T13:08:57Z
Вийшов тизер Zeverland – зомбі-виживалка з унікальною системою подвійної перспективи
Знай
2024-11-29T12:52:20Z
iPhone 17 показали на перших рендерах, створених на основі чуток․ Він жахливий
24tv
2024-11-29T12:36:35Z
Науковці навчили ШІ відтворювати особистість людини після двогодинного інтерв’ю
ITC
2024-11-29T12:31:07Z
Треба знайти заховану жабу за 7 секунд: загадка для найкмітливіших
GlavRed
2024-11-29T12:27:27Z
Що робити, якщо мікрофон не працює на смартфоні Android: 6 простих кроків
Фокус
2024-11-29T12:21:15Z
Створено першу у світі пральну машину для людей: який вона має вигляд і як працює
TSN
2024-11-29T12:21:08Z
Експерт попереджає про нову шахрайську схему в WhatsApp
InternetUA
2024-11-29T12:19:12Z
Українські науковці створили безпілотник з елементами штучного інтелекту
InternetUA
2024-11-29T12:01:43Z
Honda презентувала недорогі електроскутери вартістю від 1000 доларів
Фокус
2024-11-29T13:00:54Z
Toyota Supra A90 Final Edition – лебедина пісня серії Supra нинішнього покоління, яка «дасть перцю» завдяки збільшеній до 429 к.с. потужності
ITC
2024-11-29T12:31:55Z
Спецназ «Донеччина» отримав бронемашини «Козак-5» та Senator
AutoCentre
2024-11-29T12:10:05Z
Яку кнопку в авто не варто натискати під час снігу з дощем: представник поліції дав важливу пораду водіям
ТСН
2024-11-29T12:06:02Z
Tiguan на максималках: новітній сімейний кросовер Volkswagen надійшов у виробництво
Фокус
2024-11-29T12:00:44Z
Jetour Dashing в комплектації преміум зі знижкою 60000 грн!
AutoCentre
2024-11-29T11:46:04Z
Норвегія прощається з ДВЗ: у жовтні електромобілі «захопили» 94% ринку нових авто
ITC
2024-11-29T11:27:35Z
Найменший у родині: тест-драйв нового кросовера Jeep Avenger
Фокус
2024-11-29T11:12:10Z
Volkswagen готує заміну Golf та покликав на допомогу Rivian
AutoCentre
2024-11-29T11:09:27Z