Про це він розповів у своєму блозі.
«Це балістична ракета середньої дальності, що несе 6 індивідуальних головних частин з 6 субчастинами у кожній, загалом 36 блоків. По-друге, швидкість при підльоті до мети гіперзвукова, а це понад 6 махів», - розповідає Олег Старіков.
З урахуванням швидкості при заході на ціль, продовжує він, можна зробити однозначний висновок, що БЧ має вигляд безпілотного маневреного глайдера, який після виведення на верхню точку траєкторії (а це вже космічний простір) планує на ціль, а не падає балістичною траєкторією, тому блок важко відстежити за допомогою РЛС та збити зенітно керованою ракетою.
Крім того, наголошує експерт, ці глайдери йдуть на мету з такою швидкістю, з якою падають метеорити, охоплені плазмою. Таким чином, стверджує він, це можна назвати новим видом озброєння, наприклад, кінетичним чи метеоритним.
«Це з урахуванням того, що всі роботи та розрахунки проєктувальників, промисловців правильні, і всі процедури виконуватимуться. Але такого не буває, розуміючи і знаючи менталітет населення нашого північного сусіда. Тому один пуск, хоча навіть вдалий, не говорить про те, що вся система відпрацьована повністю. Реально в ракетно-космічній галузі необхідно провести до 10 пусків, щоб переконатися в успіху», - підсумовує Олег Старіков.