MY.UAНовини
Григорій Герман – про озвучку S.T.A.L.K.E.R.2., стосунки у родині, мову та почуття оптимізму
Григорій Герман – про озвучку S.T.A.L.K.E.R.2., стосунки у родині, мову та почуття оптимізму

Григорій Герман – про озвучку S.T.A.L.K.E.R.2., стосунки у родині, мову та почуття оптимізму

Наша розмова з Григорієм Германом, ведучим програми «Ранок у великому місті» на ICTV2, співпала з виходом легендарної гри S.T.A.L.K.E.R.2. Якщо ви не гравець, то культові фрази бандитів з першої гри – його голосу справа. Чого тільки варті «чікі-брікі – і в дамки» або «ай мля, я маслину спіймав».

В інтерв’ю Коротко про Григорій Герман розповів про роботу над S.T.A.L.K.E.R.2., виховання дітей - 10-річного Даніїла та 7-річного Луки, спілкування українською, стосунки з дружиною, психологинею Іриною Фроловою, хто тримає рівновагу в їхній родину, як підготувалися до блекаутів та якими мріями живуть.

Одразу зрозумів, що S.T.A.L.K.E.R.2. - це буде не просто гра

- Гришо, ви теж причетні до гри S.T.A.L.K.E.R.2. Кого озвучили?

- Ролей у мене декілька. Я вже не дуже пам’ятаю, кого саме озвучував. Точно є улюблені бандити. Взагалі класно, що у новому «Сталкері» залишилися деякі якорні фразочки з першого «Сталкера». Є багато й нових, які, впевнений на сто відсотків, запам’ятаються гравцям.

- У коментарях під вашим дописом про гру люди постійно згадують фразу «чікі-брікі - і в дамки».

- Тут, здається, «чікі-брікі» немає, але є «маслини» з першого «Сталкера». А може, і навпаки. В принципі гравці прокайфують від того, що чують і старі знайомі фрази, і щось нове. Озвучка реально дуже крута, є прекрасні фрази, які стовідсотково запам’ятаються.

- Ви одразу погодилися на цю пропозицію?

- Звичайно.

- Просто читала на Forbes текст, що, наприклад, частина лейблів та артистів відмовилися надати треки через невелику оплату. Виявляється, фінансова складова для когось мала роль.

- Для мене абсолютно ні. Та ну як! Ви що! Це ж легендарна гра. Вихід «Сталкера» – це подія, на яку чекали 20 років.

Більше того, для мене це було дуже важливо. Ми з хлопцями з GSC (українська компанія, яка створила «Сталкера». – Авт.) багато говорили, якою буде озвучка, яким буде цей «Сталкер» з ідеологічної точки зору, і я одразу зрозумів, що це буде не просто гра, що це буде елемент українського впливу на світ. Тому погодився одразу.

- Це в хорошому сенсі класна пропаганда всього українського. А ще нещодавно прочитала, як російський стример обурювався словам із пісні Христини Соловій: «і скоро зовсім русні не буде, і буде мир на всій землі».

- Насправді, це більше, ніж просто елемент пропаганди. Це елемент промоції України і української позиції у світі. Як би це дивно не звучало щодо комп’ютерної гри.

Безумовно, нас всіх дуже радує, як біситься русня через те, що не може отримати свою озвучку, як їх коробить від України і певних пісень. Але якщо подивитися глибше, це величезна промоція України, зокрема української музики на весь світ. Увесь світ слухає те, що звучить по радіо в «Сталкері». І їм це цікаво. І вони пізнають Україну через цей світ. А те, що біситься русня, це додатковий бонус.

- Ви самі граєте в ігри?

- Граю. Але, чесно скажу, перший «Сталкер» мені особисто не зайшов. Не зайшла саме атмосфера, яка є невід’ємною частиною «Сталкера». Вона для мене занадто депресивна. Я просто більш оптимістична людина. Але як творцю мені дуже подобається.

З колегами проєкту «Ранок у великому місті» - Юлією Зорій, Сергієм Лиховидою та Олександром Швачкою. Фото: ICTV2

Наші діти завжди говорили українською

- «Ранок у великому місті» не завжди виходить у прямому ефірі, щось іде в запису. З огляду на те, як швидко міняється наше життя і новини, не боїтеся, що випуск може бути не в контексті?

- Про контексти «Ранку…», напевно, краще розмовляти з режисерами, редакторами, продюсерами. Мені, як ведучому, цікаво те, що «Ранок…» стоїть над конкретними подіями. Ця програма - про тенденції, про те, що не прив’язано до часу.

Наш світ не може бути створений виключно з новинної стрічки. Більше того, новинна стрічка зараз настільки інтенсивна, що, хочеш не хочеш, інколи треба з неї виходити. Навіть мені, людині, яка працює з новинами, треба інколи дивитися на щось, що абсолютно не пов’язане з гострими контекстами. Мозку теж треба відпочивати, щоб не втрачати гостроту сприйняття, щоб не замилювалося око. Тому взагалі не бачу в цьому якихось проблем.

- До речі, у вас у профілі в інстаграмі зазначено: «допомагаю тримати голову холодною». Що це значить?

- Власне кажучи, це я роблю у своїх YouTube-проєктах, де розказую про тенденції, про те, що відбувається з української точки зору. На тиждень це 4 програми «Скальпель» та «Суть в деталях» і 8 інтерв’ю. Одна із них відверто стьобна – це «топ 5 російських пропагандистських перлів».

В інших програмах намагаюся розказувати людям, що відбувається з війною, розказувати правду. В основному - росіянам і російськомовним. Не скажу пафосно – «відкривати очі», але пояснювати їм, що відбувається насправді.

Мої друзі, мої підписники кажуть, що в мене виходить розказувати про події простими словами. Умовно кажучи, пояснювати на яблуках, що відбувається.

- Вам доводиться розмовляти російською мовою, щоб ті, до кого ви звертаєтеся, зрозуміли. Вам як говорити зараз цією мовою?

- Я вийшов із російськомовної родини. Суто технічно ніяких питань немає. Оскільки я 1975 року народження, більшість понятійного інструментарію будувалася на російськомовних книжках. Ну так сталося…

Але в нашій родині ми говоримо виключно українською. Іноді буває, коли пишу тексти або після інтерв’ю російською, тільки-но виходжу з кімнати, починаю «на автоматі» говорити російською. Але родина одразу починає мене виправляти: «Тату, російська!». Вибачаюся і переходжу на українську. Так що для мене говорити російською – то робота.

Між іншим, наші діти завжди говорили українською. І ми до них завжди звертаємося українською.

- Власне, як дітям це вдалося – не переходити з російськомовними однолітками на російську? Бо діти маленькі і вони адаптуються під умови.

- Якось їм завжди вдавалося триматися. Інколи, коли ми поруч, підказуємо: «Пацани, продовжуйте говорити українською. Якщо хтось говорить російською, вони все одно розуміють українську». Вони, між іншим, і самі помічають: діти, які раніше говорили російською, теж з ними починають говорити українською, якщо вони говорять до них українською.

Плюс – обмеження російськомовного контенту. У нас з цим дуже чітко. YouTube або україномовний, або англомовний. Якщо чогось немає українською, вони можуть знайти англійською. Між іншим, це привело до того, що наш старший Даня реально прекрасно говорить англійською як для свого віку. Вимова, словниковий запас – це все набирається саме завдяки англомовному контенту.

- Ви сказали таку річ, що після спілкування російською не можете швидко переключитися на українську. Це наче якась мова-паразит, скрізь лізе.

- Паразит – не мова. Паразит – наша звичка. Мова – та й мова, вона не винна. Паразитом є хробак, який сидить в голові і каже: боже, Булгаков - це ж світове надбання, як же ми відмовимося від Булгакова?! Легко і невимушено можна відмовитися, якщо знати англійську, бо пласт англомовної, франкомовної, німецькомовної культури набагато глибший і більший, ніж російської.

Російська культура, на мою думку, глибоко переоцінена і у світі, і нами самими, бо нам вкладалося у голови, що по-іншому бути не може. Та може! Я вже не кажу про те, який величезний пласт української культури через це нами не був помічений, тому що українська культура заганялася в глибокий підвал і з написом «селюки». А, мовляв, російське – це все «високочоле». Та ніфіга!

З дружиною Іриною та синами. Фото: instagram.com/german_greg_tv/

Дружина тримає нашу сімейну «кукуху»

- Кілька років тому ви мені розповідали, що вчите, тоді ще старшого сина, самого розбиратися, що хороше, а що погане, щоб він ухвалював рішення самостійно. Як дитині розібратися у потоках інформації?

- Ми намагаємося розвивати критичне мислення. Наприклад, запитуємо: «Ти дивишся це відео, а що воно тобі дає? Щось корисне? Якщо ні, то навіщо витрачати час на щось некорисне». Наступне запитання: «А яким ти стаєш після перегляду цього відео?» Питання «що воно тобі дає?» частіше задаю я, «а яким ти стаєш?» - моя обожнювана дружина, яка психолог.

І це питання не тільки про даремно витрачений час, а й про сварки, лексику, яку часто використовують блогери у своїх відео.

В принципі вони вже самі намагаються модерувати контент, який дивляться. Хоча інколи лунає через всю хату: «Даню, а що це ти таке дивишся?» (сміється) На що він одразу: «Ой, вибачте, це випадково випало, це не я дивився, це хлопці старші, я просто стояв поруч».

Не без цього. Але ми вільні люди. Та й не можемо стояти над дитиною 24/7.

- На початку нашої розмови ви сказали, що ви оптимістична людина. За ці роки війни щось у вас змінилося? Як себе почуваєте?

- Почуваю себе більш дорослим. Напевно, ще більш стриманим у своїх очікуваннях. Розумію, що час дуже швидкоплинний, і якщо є можливість жити зараз, приймати якісь рішення зараз, треба це робити, бо завтра все може змінитися кардинально, і в тебе такої можливості може й не бути.

Звісно, мова не про те, що дозволяємо собі все що завгодно, бо живемо один раз. Ні! Якщо є можливість не потішити себе чимось зайвий раз, а спрямувати гроші, які у вас з’явилися, на допомогу, безумовно, варто це зробити.

Але якщо є можливість сходити в музей, прочитати книжку, подивитися кіно, погуляти з дітьми, не треба відкладати це на потім.

- Поки ми говоримо, ви готуєте сніданок родині. Це завжди була ваша віддушина, колись ви знімали й кулінарні ролики. Це в задоволення?

- Так. У нас так склалося, що практично завжди у мене є час, щоб приготувати сніданок. Це мій обов’язок, який я сам на себе взяв, і з радістю і задоволенням несу.

Але для когось це може бути стимулом, щоб вилізти зі стрічки новин, яка несе дуже багато стресу, і приготувати родині сніданок. Або пограти з дитиною в шахи. Зробити те, що ми можемо зробити тут і зараз.

Розумію, що це насправді дуже складно, і наш мозок все одно зосереджений на виживанні, переживаннях, страхах. Але якщо є можливість, варто це робити.

- Те, що ваша дружина - психолог, арттерапевт, допомагає тримати рівновагу? Знаю, що психологи не працюють з рідними, друзями, але вони, напевно, більше розуміють, що відбувається з людиною.

- Звичайно, дружина тримає нашу сімейну «кукуху». Це мені просто везушка надзвичайна. Обрати Ірину своєю дружиною – це взагалі одне з моїх найправильніших рішень у житті.

Хоча ви абсолютно маєте рацію - психологи не працюють з близькими і рідними. Але її досвід і знання, звичайно, нашій родині сильно допомагають. Я не можу бути у дружини в аналізі, але вона може нас всіх збирати і тримати.

- Ви можете про все їй виговоритися?

- Безумовно. Я можу про все їй виговоритися. Але аналіз, у психологічному сенсі, – це вже інший процес.

Буває, вона мені каже: «Ти комусь сказав те і те, а ти розумієш, як ця людина це почула?». Кажу: «Ну отак і почула». А Іра мені пояснює: «Ні, коли ти кажеш так, людина чує зовсім інше». Вона пояснює мені, як психіка сприймає ті чи інші слова, вчинки. Бо я доволі асоціальна тваринка…

- Як ви з хлопцями говорите про війну, про дотримання правил безпеки?

- Ми з ними розмовляємо про війну максимально чесно, але без якихось натуралістичних подробиць. І завжди спокійно. Моя дружина так вважає, і мене цьому навчила: діти бачать наш моральний стан. Коли ви піддаєтеся паніці, вони - теж. Якщо ви спокійні, то великий шанс, що і діти будуть спокійніше сприймати те, що відбувається. Завдяки дружині, як я вже сказав, ми намагаємося тримати «кукуху» в спокійному стані.

Але дуже важлива штука, на якій хочу зосередити увагу шановної громади: ми з дітьми максимально чесні. Ми їм не кажемо: нічого не відбувається, то грім, то вам здалося. Ми говоримо, що є небезпеки, і вони такі-то і такі, але є наші військові, ППО, які нас захищають. Є ми з мамою, для яких завдання вашої безпеки головне, тому все буде добре. Приховувати від дітей, що в країні йде війна, а потім вони з нею зіткнуться, - це максимально неправильно.

Григорій обожнює готувати для родини. Фото: instagram.com/german_greg_tv/

Оптиміст є оптимістом, якщо у нього підготовлені варіанти на всі випадки

- Чи обговорюєте ви в родині можливу мобілізацію, що це може статися?

- Звичайно, ми обговорюємо з дружиною те, що відбувається, як це відбувається. Чи можна підготуватися морально? Морально я розумію: якщо країна вирішить, що я їй важливіший у війську в тій чи іншій іпостасі, ніж зараз я потрібен на ідеологічному фронті, то так і буде.

А з дітьми говоримо про те, що люди, які зараз носять військову форму, є героями, які автоматично мають отримувати нашу повагу.

- Оновлювали дані? Нещодавно Анатолій Анатоліч розповідав, що не отримав відстрочку від мобілізації, бо в «Резерві+» йому прийшла відповідь, що він не є багатодітним батьком, незважаючи на наявність трьох дітей.

- Толіч? Судячи з усього, ті, хто заповнював ці бази, заходять в інсту ще рідше, ніж я. Впевнений що все оновлять і з усім розберуться. Я оновив дані в «Резерві+» практично одразу. У мене все в нормі.

- А до тривалих блекаутів готові?

- Я зрозумів цього року дві істини. По-перше, готовий чи не готовий – це питання, які залежать виключно від тебе. По-друге – все треба робити вчасно. Тому до блекаутів ми готові. Ми встигли вчасно купити додому резервну систему живлення.

Ми продумали й інший варіант, куди, наприклад, зможемо поїхати родиною на якийсь час, якщо блекаути будуть дуже й дуже тривалими, якщо пропаде центральне опалення. Там є індивідуальне опалення від газового котла, а не від міста. Одним словом, прописали план B.

Попереджений - значить, підготовлений. Нас дуже багато разів попереджали, що зима може бути дуже важкою. І ми, мені здається, підготувалися. Але ми вклалися у цю підготовку. Ми вклалися часом, пошуком, в тому числі й грошима. Це не просто думати собі: я оптиміст, значить, все буде добре, не треба ні до чого готуватися.

Оптиміст є оптимістом, якщо у нього підготовлені варіанти на всі випадки, і він підготував собі план А, план B, план C, а план D у нього майже дописаний. І раптом що - він за три години його допише.

- Дмитро Монатік презентував виставку своїх картин. Виявляється, це його хобі ще з дитинства. У вас є хобі?

- Моє хобі з самого дитинства – читання. Зараз це хобі перетворилося на роботу. Потім в якийсь момент моїм хобі стала кулінарія. І ще одне моє хобі - гольф.

- Дозволяєте сьогодні собі мріяти? Про що мрієте родиною?

- Вся наша родина мріє про спільні подорожі світом. Поїхати, наприклад, в турне європейськими країнами або на місяць в Японію, щоб відчути вайб цієї країни. Дуже-дуже хочеться поїхати на море всією родиною. Навіть неважливо куди. Ключове слово - всією родиною.

Мріяти дуже важливо. Мріяти обов’язково в наших умовах. Але мріяти не так, що через пів року закінчиться війна, і ми реалізуємо свою мрію. А мріяти про те, що, коли б війна не закінчилася, ми цю мрію реалізуємо. Мені здається, що зараз треба мріяти саме так.

Теги за темою
Зірки
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
У Трампа хотят, чтобы Украина принимала депортированных из США граждан третьих стран — WP
TSN
2025-05-07T09:25:28Z
72 часа до вероятной опасности: эксперты предсказывают атаки 8–9 мая
Новости Украины
2025-05-05T19:21:39Z
Путин насмехается над мирными усилиями США - МИД
Корреспондент
2025-05-07T10:01:36Z
Мерц подтвердил готовность передать Украине ракеты Taurus
Gazeta UA
2025-05-07T10:00:34Z
Трамп высказался о трехдневном "перемирии" Путина
Европейская правда
2025-05-05T21:01:44Z
Путин впервые публично заговорил о своем преемнике
Comments UA
2025-05-04T12:00:03Z
Тело журналистки Виктории Рощиной вернули в Украину
ZN UA
2025-04-24T12:09:43Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
Старый костюм Зеленского изжил себя: специалист по этикету назвала причину
Telegraf
2025-04-28T16:04:40Z
80 лет спустя: украинские фильмы о Второй мировой войне, которые стоит посмотреть
Факти ICTV
2025-05-07T09:58:56Z
Животные принты в одежде: что еще модно, а что стоит спрятать поглубже в шкаф
Comments UA
2025-05-07T09:24:38Z
Вячеслав Соломка после публичной ссоры с Камалией раскрыл правду об их отношениях
TSN
2025-04-26T20:46:39Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
"Я получила уже миллион угроз": "холостяк" Терен объявил войну блоггерке Алхим из-за русских песен и языка
Апостроф
2025-05-04T17:18:34Z
Больше не дом: одна из стран ЕС оставит украинцев без помощи на жилье и денег
Знай
2025-04-24T19:12:14Z
Молодая девушка постоянно жаловалась на усталость: через семь месяцев она умерла
Comments UA
2025-04-23T14:54:38Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Военный учет 17-летних: с чем у юношей могут возникнуть проблемы
TSN
2025-05-04T10:48:54Z
Как выбраться из ловушки минимальных взносов и увеличить свою пенсию
ZN UA
2025-05-07T10:01:20Z
"Сегодня начинается Конклав. В эти минуты я переезжаю в Ватикан": украинский кардинал сделал заявление
Апостроф
2025-05-07T09:55:37Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
Дроны прошли российскую ПВО: попадание в завод по производству "Шахедов"
Новости Украины
2025-04-24T07:45:11Z
Зачем нужно ходить спиной вперед 27 апреля и где нельзя оставлять алкоголь сегодня: приметы и запреты на Стефана
Знай
2025-04-27T02:03:32Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Уменьшает холестерин, улучшает сон и лечит кишечник: невероятные свойства обычного хумуса
Знай
2025-04-24T07:51:58Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Ночные перекусы: почему возникает голод после позднего ужина
Gazeta UA
2025-04-27T17:51:43Z
Долго не проживете: врачи назвали самый опасный алкоголь – многие украинцы пьют через день
Знай
2025-05-07T08:51:53Z
Грибной кофе завоевывает популярность: стоит ли пробовать и почему он так бодрит
Знай
2025-05-07T06:51:55Z
Элементарный тест с теннисным мячом покажет, доживете ли вы до 100 лет
Comments UA
2025-05-07T06:12:08Z
Скраб, спирт и дешевая косметика: вещи, провоцирующие больше высыпаний
Знай
2025-05-07T02:51:53Z
За перевозку этого лекарства украинцам могут дать 25 лет тюрьмы: о чем идет речь
TSN
2025-05-07T02:09:29Z
"Добрый вечер, мы из ПриватБанка": украинцев заставляют добровольно перечислять деньги в россию - новая мошенническая схема
Знай
2025-04-27T12:12:52Z
В 2025 году не будут повышать цены на газ
Gazeta UA
2025-04-23T11:21:19Z
Бычки, сардины и шпроты переходят в категорию деликатесов: как изменились цены
Знай
2025-04-28T03:52:35Z
Внешняя разведка назвала "маловероятным" укрепление рубля
Корреспондент
2025-04-27T16:01:15Z
Пошлины Трампа обрушили продажи Shein и Temu
Корреспондент
2025-05-07T09:51:32Z
Способна ли Россия запустить Запорожскую АЭС в этом году
Comments UA
2025-05-07T09:51:04Z
МАГАТЭ бьет тревогу: украинские АЭС работают в условиях постоянной опасности
Gazeta UA
2025-04-25T13:27:20Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
ОСР ДТЭК Сети уплатили 926 млн гривен налогов за 1-й квартал 2025-го
Апостроф
2025-05-07T09:48:15Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
В Запорожье возросло число травмированных. В ГСЧС показали последствия атаки 6 мая
ZN UA
2025-05-07T04:45:58Z
Удар по Киеву 24 апреля: количество жертв возросло
UAToday
2025-04-24T06:46:13Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
Из-за ревности— в тюрьму: харьковчанин забил товарища лопатой и выбросил из окна
TSN
2025-05-07T10:03:02Z
Известный ведущий во время обстрела Киева оказался в эпицентре громких взрывов
TSN
2025-05-07T10:01:23Z
В Подольском районе Киева произошла стрельба: полиция установила причастных – фото
Лига
2025-04-24T13:31:15Z
Атака на Киев: сбита ракета и 11 дронов РФ
Корреспондент
2025-05-07T09:30:52Z
Киев атаковали российские БпЛА: повреждены жилые дома
ZN UA
2025-05-07T09:30:11Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"
Знай
2025-04-28T07:00:08Z
Бойцы Азова захватили троих россиян на самокатах
Корреспондент
2025-04-27T18:06:09Z
В Киеве ограничили движение "красной линией" метро
Корреспондент
2025-05-07T10:03:17Z
Территории вокруг Чернобыля снова можно использовать для ведения сельского хозяйства
Gazeta UA
2025-05-07T09:42:33Z
Враг массированно атаковал Харьков ракетами
Хвиля
2025-04-24T03:57:06Z
Бой, ставший символом мужества украинской пехоты: трое бойцов ВСУ отбили штурм взвода ВС РФ
Фокус
2025-05-07T09:36:08Z
Массированная атака дронов РФ на Славянск: город частично без света
Новости Украины
2025-05-07T09:15:44Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Гибриды принесли Lamborghini почти €900 млн за квартал
Корреспондент
2025-05-06T18:15:55Z
Jeep представил новое поколение внедорожника Compass
Корреспондент
2025-05-06T16:34:01Z
Audi представила элегантные и мощные авто с расходом 2,8 л на 100 км
Фокус
2025-05-06T14:12:19Z
Renault выводит на рынок недорогой электрифицированный кроссовер для семьи с ГБО
Фокус
2025-05-06T12:06:37Z
У вас будет всего десять дней, а потом - штраф. Кому нужно обновить данные
Telegraf
2025-05-06T10:57:48Z
Гибриды принесли Lamborghini почти 900 миллионов евро за квартал
Корреспондент
2025-05-06T10:06:18Z
Одна подпись может оставить без автомобиля: какая ошибка грозит украинцам при продаже авто
Знай
2025-05-06T08:52:40Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Кабачки будете собирать ведрами: где лучше сажать овощи, чтобы плодоносили весь сезон
TSN
2025-05-07T09:48:42Z
Удача за 13 долларов: турист нашел крупный алмаз во время прогулки в парке
Фокус
2025-05-07T09:15:02Z
Редиска, которая не потеряет хруст: как правильно хранить популярный овощ
Знай
2025-04-27T13:51:25Z
Как правильно мыть клубнику: лайфхак, который заставит насекомых и личинок покинуть ягоду
Gazeta UA
2025-05-07T08:54:44Z
Интересные факты о сирене: чем удивляет знакомое растение, о чем вы точно не знали
TSN
2025-05-07T08:48:31Z
В Кривом Роге задержали известного украинского боксера: подробности
Telegraf
2025-04-26T15:27:45Z
Джошуа желает встретиться с Фьюри и назвал других возможных соперников
Корреспондент
2025-05-07T10:00:47Z
Малиновский может не выйти на поле в этом сезоне из-за операции
Корреспондент
2025-05-07T09:55:24Z
Тренер Интера рассказал об эмоциях после победы над Барселоной
Корреспондент
2025-05-07T08:36:34Z
Все разочарованы: Тренер Барселоны прокомментировал поражение от Интера
Корреспондент
2025-05-07T08:00:03Z
НХЛ, плей-офф: победы Каролины и Эдмонтона
Корреспондент
2025-05-07T05:09:01Z
Интер одержал победу над Барселоной в зрелищном матче
Корреспондент
2025-05-07T04:39:40Z
Лидер Арсенала - о матче с ПСЖ: Мы настроены очень позитивно
Корреспондент
2025-05-07T04:27:53Z
Киевское "Динамо" подписало легионера, которого обвиняли в изнасиловании
Gazeta UA
2025-05-07T01:45:15Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Разумный минимализм: Обзор мышки Rapoo VT3 Pro Max
GameMag
2025-05-07T10:01:28Z
Ученые наконец-то изобретут идеальный аккумулятор: помогут особые молекулы
Фокус
2025-05-07T10:00:42Z
Ученые наконец-то разгадали тайну экстремальных осадков: что помогло решить давний спор
Фокус
2025-05-07T09:51:50Z
Украинский разработчик добавил свою игру на российский фестиваль в Steam: Valve одобряет
Знай
2025-05-07T09:51:18Z
На Земле 2 млрд лет назад появился первый ядерный реактор: кто его построил
Фокус
2025-05-07T09:45:57Z
Никакого "интеллекта": почему ИИ на самом деле ничего не знает и что с этим делать
Фокус
2025-05-07T09:21:58Z
Не спешите выбрасывать: старый гаджет может бесплатно усилить Wi-Fi дома
Фокус
2025-05-07T09:21:37Z
ОАЭ тестируют ударный беспилотник JENIAH UCAV с ИИ
Корреспондент
2025-05-07T09:01:55Z