MY.UAНовини
Григорій Герман – про озвучку S.T.A.L.K.E.R.2., стосунки у родині, мову та почуття оптимізму
Григорій Герман – про озвучку S.T.A.L.K.E.R.2., стосунки у родині, мову та почуття оптимізму

Григорій Герман – про озвучку S.T.A.L.K.E.R.2., стосунки у родині, мову та почуття оптимізму

Наша розмова з Григорієм Германом, ведучим програми «Ранок у великому місті» на ICTV2, співпала з виходом легендарної гри S.T.A.L.K.E.R.2. Якщо ви не гравець, то культові фрази бандитів з першої гри – його голосу справа. Чого тільки варті «чікі-брікі – і в дамки» або «ай мля, я маслину спіймав».

В інтерв’ю Коротко про Григорій Герман розповів про роботу над S.T.A.L.K.E.R.2., виховання дітей - 10-річного Даніїла та 7-річного Луки, спілкування українською, стосунки з дружиною, психологинею Іриною Фроловою, хто тримає рівновагу в їхній родину, як підготувалися до блекаутів та якими мріями живуть.

Одразу зрозумів, що S.T.A.L.K.E.R.2. - це буде не просто гра

- Гришо, ви теж причетні до гри S.T.A.L.K.E.R.2. Кого озвучили?

- Ролей у мене декілька. Я вже не дуже пам’ятаю, кого саме озвучував. Точно є улюблені бандити. Взагалі класно, що у новому «Сталкері» залишилися деякі якорні фразочки з першого «Сталкера». Є багато й нових, які, впевнений на сто відсотків, запам’ятаються гравцям.

- У коментарях під вашим дописом про гру люди постійно згадують фразу «чікі-брікі - і в дамки».

- Тут, здається, «чікі-брікі» немає, але є «маслини» з першого «Сталкера». А може, і навпаки. В принципі гравці прокайфують від того, що чують і старі знайомі фрази, і щось нове. Озвучка реально дуже крута, є прекрасні фрази, які стовідсотково запам’ятаються.

- Ви одразу погодилися на цю пропозицію?

- Звичайно.

- Просто читала на Forbes текст, що, наприклад, частина лейблів та артистів відмовилися надати треки через невелику оплату. Виявляється, фінансова складова для когось мала роль.

- Для мене абсолютно ні. Та ну як! Ви що! Це ж легендарна гра. Вихід «Сталкера» – це подія, на яку чекали 20 років.

Більше того, для мене це було дуже важливо. Ми з хлопцями з GSC (українська компанія, яка створила «Сталкера». – Авт.) багато говорили, якою буде озвучка, яким буде цей «Сталкер» з ідеологічної точки зору, і я одразу зрозумів, що це буде не просто гра, що це буде елемент українського впливу на світ. Тому погодився одразу.

- Це в хорошому сенсі класна пропаганда всього українського. А ще нещодавно прочитала, як російський стример обурювався словам із пісні Христини Соловій: «і скоро зовсім русні не буде, і буде мир на всій землі».

- Насправді, це більше, ніж просто елемент пропаганди. Це елемент промоції України і української позиції у світі. Як би це дивно не звучало щодо комп’ютерної гри.

Безумовно, нас всіх дуже радує, як біситься русня через те, що не може отримати свою озвучку, як їх коробить від України і певних пісень. Але якщо подивитися глибше, це величезна промоція України, зокрема української музики на весь світ. Увесь світ слухає те, що звучить по радіо в «Сталкері». І їм це цікаво. І вони пізнають Україну через цей світ. А те, що біситься русня, це додатковий бонус.

- Ви самі граєте в ігри?

- Граю. Але, чесно скажу, перший «Сталкер» мені особисто не зайшов. Не зайшла саме атмосфера, яка є невід’ємною частиною «Сталкера». Вона для мене занадто депресивна. Я просто більш оптимістична людина. Але як творцю мені дуже подобається.

З колегами проєкту «Ранок у великому місті» - Юлією Зорій, Сергієм Лиховидою та Олександром Швачкою. Фото: ICTV2

Наші діти завжди говорили українською

- «Ранок у великому місті» не завжди виходить у прямому ефірі, щось іде в запису. З огляду на те, як швидко міняється наше життя і новини, не боїтеся, що випуск може бути не в контексті?

- Про контексти «Ранку…», напевно, краще розмовляти з режисерами, редакторами, продюсерами. Мені, як ведучому, цікаво те, що «Ранок…» стоїть над конкретними подіями. Ця програма - про тенденції, про те, що не прив’язано до часу.

Наш світ не може бути створений виключно з новинної стрічки. Більше того, новинна стрічка зараз настільки інтенсивна, що, хочеш не хочеш, інколи треба з неї виходити. Навіть мені, людині, яка працює з новинами, треба інколи дивитися на щось, що абсолютно не пов’язане з гострими контекстами. Мозку теж треба відпочивати, щоб не втрачати гостроту сприйняття, щоб не замилювалося око. Тому взагалі не бачу в цьому якихось проблем.

- До речі, у вас у профілі в інстаграмі зазначено: «допомагаю тримати голову холодною». Що це значить?

- Власне кажучи, це я роблю у своїх YouTube-проєктах, де розказую про тенденції, про те, що відбувається з української точки зору. На тиждень це 4 програми «Скальпель» та «Суть в деталях» і 8 інтерв’ю. Одна із них відверто стьобна – це «топ 5 російських пропагандистських перлів».

В інших програмах намагаюся розказувати людям, що відбувається з війною, розказувати правду. В основному - росіянам і російськомовним. Не скажу пафосно – «відкривати очі», але пояснювати їм, що відбувається насправді.

Мої друзі, мої підписники кажуть, що в мене виходить розказувати про події простими словами. Умовно кажучи, пояснювати на яблуках, що відбувається.

- Вам доводиться розмовляти російською мовою, щоб ті, до кого ви звертаєтеся, зрозуміли. Вам як говорити зараз цією мовою?

- Я вийшов із російськомовної родини. Суто технічно ніяких питань немає. Оскільки я 1975 року народження, більшість понятійного інструментарію будувалася на російськомовних книжках. Ну так сталося…

Але в нашій родині ми говоримо виключно українською. Іноді буває, коли пишу тексти або після інтерв’ю російською, тільки-но виходжу з кімнати, починаю «на автоматі» говорити російською. Але родина одразу починає мене виправляти: «Тату, російська!». Вибачаюся і переходжу на українську. Так що для мене говорити російською – то робота.

Між іншим, наші діти завжди говорили українською. І ми до них завжди звертаємося українською.

- Власне, як дітям це вдалося – не переходити з російськомовними однолітками на російську? Бо діти маленькі і вони адаптуються під умови.

- Якось їм завжди вдавалося триматися. Інколи, коли ми поруч, підказуємо: «Пацани, продовжуйте говорити українською. Якщо хтось говорить російською, вони все одно розуміють українську». Вони, між іншим, і самі помічають: діти, які раніше говорили російською, теж з ними починають говорити українською, якщо вони говорять до них українською.

Плюс – обмеження російськомовного контенту. У нас з цим дуже чітко. YouTube або україномовний, або англомовний. Якщо чогось немає українською, вони можуть знайти англійською. Між іншим, це привело до того, що наш старший Даня реально прекрасно говорить англійською як для свого віку. Вимова, словниковий запас – це все набирається саме завдяки англомовному контенту.

- Ви сказали таку річ, що після спілкування російською не можете швидко переключитися на українську. Це наче якась мова-паразит, скрізь лізе.

- Паразит – не мова. Паразит – наша звичка. Мова – та й мова, вона не винна. Паразитом є хробак, який сидить в голові і каже: боже, Булгаков - це ж світове надбання, як же ми відмовимося від Булгакова?! Легко і невимушено можна відмовитися, якщо знати англійську, бо пласт англомовної, франкомовної, німецькомовної культури набагато глибший і більший, ніж російської.

Російська культура, на мою думку, глибоко переоцінена і у світі, і нами самими, бо нам вкладалося у голови, що по-іншому бути не може. Та може! Я вже не кажу про те, який величезний пласт української культури через це нами не був помічений, тому що українська культура заганялася в глибокий підвал і з написом «селюки». А, мовляв, російське – це все «високочоле». Та ніфіга!

З дружиною Іриною та синами. Фото: instagram.com/german_greg_tv/

Дружина тримає нашу сімейну «кукуху»

- Кілька років тому ви мені розповідали, що вчите, тоді ще старшого сина, самого розбиратися, що хороше, а що погане, щоб він ухвалював рішення самостійно. Як дитині розібратися у потоках інформації?

- Ми намагаємося розвивати критичне мислення. Наприклад, запитуємо: «Ти дивишся це відео, а що воно тобі дає? Щось корисне? Якщо ні, то навіщо витрачати час на щось некорисне». Наступне запитання: «А яким ти стаєш після перегляду цього відео?» Питання «що воно тобі дає?» частіше задаю я, «а яким ти стаєш?» - моя обожнювана дружина, яка психолог.

І це питання не тільки про даремно витрачений час, а й про сварки, лексику, яку часто використовують блогери у своїх відео.

В принципі вони вже самі намагаються модерувати контент, який дивляться. Хоча інколи лунає через всю хату: «Даню, а що це ти таке дивишся?» (сміється) На що він одразу: «Ой, вибачте, це випадково випало, це не я дивився, це хлопці старші, я просто стояв поруч».

Не без цього. Але ми вільні люди. Та й не можемо стояти над дитиною 24/7.

- На початку нашої розмови ви сказали, що ви оптимістична людина. За ці роки війни щось у вас змінилося? Як себе почуваєте?

- Почуваю себе більш дорослим. Напевно, ще більш стриманим у своїх очікуваннях. Розумію, що час дуже швидкоплинний, і якщо є можливість жити зараз, приймати якісь рішення зараз, треба це робити, бо завтра все може змінитися кардинально, і в тебе такої можливості може й не бути.

Звісно, мова не про те, що дозволяємо собі все що завгодно, бо живемо один раз. Ні! Якщо є можливість не потішити себе чимось зайвий раз, а спрямувати гроші, які у вас з’явилися, на допомогу, безумовно, варто це зробити.

Але якщо є можливість сходити в музей, прочитати книжку, подивитися кіно, погуляти з дітьми, не треба відкладати це на потім.

- Поки ми говоримо, ви готуєте сніданок родині. Це завжди була ваша віддушина, колись ви знімали й кулінарні ролики. Це в задоволення?

- Так. У нас так склалося, що практично завжди у мене є час, щоб приготувати сніданок. Це мій обов’язок, який я сам на себе взяв, і з радістю і задоволенням несу.

Але для когось це може бути стимулом, щоб вилізти зі стрічки новин, яка несе дуже багато стресу, і приготувати родині сніданок. Або пограти з дитиною в шахи. Зробити те, що ми можемо зробити тут і зараз.

Розумію, що це насправді дуже складно, і наш мозок все одно зосереджений на виживанні, переживаннях, страхах. Але якщо є можливість, варто це робити.

- Те, що ваша дружина - психолог, арттерапевт, допомагає тримати рівновагу? Знаю, що психологи не працюють з рідними, друзями, але вони, напевно, більше розуміють, що відбувається з людиною.

- Звичайно, дружина тримає нашу сімейну «кукуху». Це мені просто везушка надзвичайна. Обрати Ірину своєю дружиною – це взагалі одне з моїх найправильніших рішень у житті.

Хоча ви абсолютно маєте рацію - психологи не працюють з близькими і рідними. Але її досвід і знання, звичайно, нашій родині сильно допомагають. Я не можу бути у дружини в аналізі, але вона може нас всіх збирати і тримати.

- Ви можете про все їй виговоритися?

- Безумовно. Я можу про все їй виговоритися. Але аналіз, у психологічному сенсі, – це вже інший процес.

Буває, вона мені каже: «Ти комусь сказав те і те, а ти розумієш, як ця людина це почула?». Кажу: «Ну отак і почула». А Іра мені пояснює: «Ні, коли ти кажеш так, людина чує зовсім інше». Вона пояснює мені, як психіка сприймає ті чи інші слова, вчинки. Бо я доволі асоціальна тваринка…

- Як ви з хлопцями говорите про війну, про дотримання правил безпеки?

- Ми з ними розмовляємо про війну максимально чесно, але без якихось натуралістичних подробиць. І завжди спокійно. Моя дружина так вважає, і мене цьому навчила: діти бачать наш моральний стан. Коли ви піддаєтеся паніці, вони - теж. Якщо ви спокійні, то великий шанс, що і діти будуть спокійніше сприймати те, що відбувається. Завдяки дружині, як я вже сказав, ми намагаємося тримати «кукуху» в спокійному стані.

Але дуже важлива штука, на якій хочу зосередити увагу шановної громади: ми з дітьми максимально чесні. Ми їм не кажемо: нічого не відбувається, то грім, то вам здалося. Ми говоримо, що є небезпеки, і вони такі-то і такі, але є наші військові, ППО, які нас захищають. Є ми з мамою, для яких завдання вашої безпеки головне, тому все буде добре. Приховувати від дітей, що в країні йде війна, а потім вони з нею зіткнуться, - це максимально неправильно.

Григорій обожнює готувати для родини. Фото: instagram.com/german_greg_tv/

Оптиміст є оптимістом, якщо у нього підготовлені варіанти на всі випадки

- Чи обговорюєте ви в родині можливу мобілізацію, що це може статися?

- Звичайно, ми обговорюємо з дружиною те, що відбувається, як це відбувається. Чи можна підготуватися морально? Морально я розумію: якщо країна вирішить, що я їй важливіший у війську в тій чи іншій іпостасі, ніж зараз я потрібен на ідеологічному фронті, то так і буде.

А з дітьми говоримо про те, що люди, які зараз носять військову форму, є героями, які автоматично мають отримувати нашу повагу.

- Оновлювали дані? Нещодавно Анатолій Анатоліч розповідав, що не отримав відстрочку від мобілізації, бо в «Резерві+» йому прийшла відповідь, що він не є багатодітним батьком, незважаючи на наявність трьох дітей.

- Толіч? Судячи з усього, ті, хто заповнював ці бази, заходять в інсту ще рідше, ніж я. Впевнений що все оновлять і з усім розберуться. Я оновив дані в «Резерві+» практично одразу. У мене все в нормі.

- А до тривалих блекаутів готові?

- Я зрозумів цього року дві істини. По-перше, готовий чи не готовий – це питання, які залежать виключно від тебе. По-друге – все треба робити вчасно. Тому до блекаутів ми готові. Ми встигли вчасно купити додому резервну систему живлення.

Ми продумали й інший варіант, куди, наприклад, зможемо поїхати родиною на якийсь час, якщо блекаути будуть дуже й дуже тривалими, якщо пропаде центральне опалення. Там є індивідуальне опалення від газового котла, а не від міста. Одним словом, прописали план B.

Попереджений - значить, підготовлений. Нас дуже багато разів попереджали, що зима може бути дуже важкою. І ми, мені здається, підготувалися. Але ми вклалися у цю підготовку. Ми вклалися часом, пошуком, в тому числі й грошима. Це не просто думати собі: я оптиміст, значить, все буде добре, не треба ні до чого готуватися.

Оптиміст є оптимістом, якщо у нього підготовлені варіанти на всі випадки, і він підготував собі план А, план B, план C, а план D у нього майже дописаний. І раптом що - він за три години його допише.

- Дмитро Монатік презентував виставку своїх картин. Виявляється, це його хобі ще з дитинства. У вас є хобі?

- Моє хобі з самого дитинства – читання. Зараз це хобі перетворилося на роботу. Потім в якийсь момент моїм хобі стала кулінарія. І ще одне моє хобі - гольф.

- Дозволяєте сьогодні собі мріяти? Про що мрієте родиною?

- Вся наша родина мріє про спільні подорожі світом. Поїхати, наприклад, в турне європейськими країнами або на місяць в Японію, щоб відчути вайб цієї країни. Дуже-дуже хочеться поїхати на море всією родиною. Навіть неважливо куди. Ключове слово - всією родиною.

Мріяти дуже важливо. Мріяти обов’язково в наших умовах. Але мріяти не так, що через пів року закінчиться війна, і ми реалізуємо свою мрію. А мріяти про те, що, коли б війна не закінчилася, ми цю мрію реалізуємо. Мені здається, що зараз треба мріяти саме так.

Теги за темою
Зірки
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Минималка вырастет втрое, а спецпенсии отменят: украинцам обещают новые социальные стандарты
Знай
2025-07-17T15:36:22Z
"Укрзализныця" назначила дополнительные рейсы "Интерсити+"
Апостроф
2025-07-17T14:49:50Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
"Успешно релоцировано в Германию": появились кадры взлета самолета, который заметили над Киевом
Фокус
2025-07-16T23:21:01Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
Трамп может "поставить на колени" Путина и закончить войну: заявление Зеленского
Comments UA
2025-07-17T15:51:59Z
"Каждый день страшно": Зеленский ответил на 50-дневный ультиматум Трампа
TSN
2025-07-17T15:36:22Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Участие Японии в военных учениях с США: в МИД РФ пригрозили "контрмерами"
Апостроф
2025-07-17T16:33:46Z
Не знает, где границы: Орбан "потерял" Украину, но в МИД помогли ее найти с помощью ИИ
Фокус
2025-07-17T16:33:34Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
РБК-Украина обратилась в полицию из-за препятствования журналистской работе
Новости Украины
2025-07-17T15:45:44Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Почему крем с SPF — не только для лета: защита кожи от солнца круглый год
Gazeta UA
2025-07-17T15:00:33Z
Что нужно есть, чтобы не заболеть раком почек
Comments UA
2025-07-17T15:00:00Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Сколько минут нужно ходить на неделю, чтобы продлить жизнь на 7 лет
TSN
2025-07-07T14:33:01Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Покровское направление снова под массированными штурмами россиян
Новости Украины
2025-07-17T14:39:03Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
У столичных депутатов заканчивается терпение: чем на самом деле занимается команда Кличко
Comments UA
2025-07-17T16:21:00Z
Стало відомо, чому яйця треба їсти щодня
AgroNews
2025-07-17T16:18:41Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Опровергли фейк РФ об "оккупации": где морпехи подняли флаг
Comments UA
2025-07-07T13:15:30Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Польша требует от МОН переписать учебники истории Украины: что произошло
Фокус
2025-07-17T14:30:53Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
Плюс 1180 грн ежемесячно независимо от стажа: части пенсионеров приготовили новые бонусы – за что начислят доплату
Знай
2025-07-17T16:06:12Z
Разница поражает: какую зарплату получают учителя в Украине и Европе
Comments UA
2025-07-17T15:57:18Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
В жизнь ворвутся проблемы и потеряете счастье: что нельзя делать 17 июля, приметы
GlavRed
2025-07-16T14:28:42Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
"Супермама" выводит на чистую воду: к кому «пришли» после показа шоу
GlavRed
2025-07-17T16:27:33Z
Компания Вакарчука и стендап-шоу признаны критически важными
Корреспондент
2025-07-17T15:27:38Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Илона Гвоздева из "Тацы со звездами" неожиданно остановила свой развод: что решил суд и почему она молчит
Знай
2025-07-15T18:52:13Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
После каких бадов лучше не садиться за руль: мелатонин – особая осторожность
Знай
2025-07-17T15:21:30Z
Нежная зелень будет радовать вплоть до осени: что нужно сделать в июле
TSN
2025-07-17T15:06:20Z
Сливочное масло – где можно использовать, кроме кухни
Gazeta UA
2025-07-06T08:30:27Z
Гороскоп на неделю 7-13 июля для всех знаков Зодика: недобитые бывшие Овнов, момент истины Стрельцов и удар для Раков
Знай
2025-07-07T01:30:18Z
День ангела 7 июля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-07-06T21:21:17Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Трагедия в Днепре: в пруду утонул четырехлетний ребенок
Корреспондент
2025-07-17T16:33:41Z
В Днепре произошла трагедия с 4-летним ребенком: что известно
Comments UA
2025-07-17T16:33:10Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Туран существенно изменил состав Шахтера на ответную игру с Ильвесом
Корреспондент
2025-07-17T16:30:40Z
Усик и Дюбуа устроили очередную дуэль взглядов во время пресс-конференции
ZN UA
2025-07-17T16:30:29Z
Определились команды-соперницы для участия в отборе на Кубок Украины
Корреспондент
2025-07-17T16:09:56Z
Мбемо и 80 млн евро: пойдет ли Брентфорд на уступки Манчестер Юнайтед?
Корреспондент
2025-07-17T15:39:45Z
Прогноз на бой Усик – Дюбуа: букмекеры изменили шансы на победу
Comments UA
2025-07-17T15:30:52Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Почему колонизация Марса обречена на провал: астрофизик объяснил
TSN
2025-07-17T16:06:19Z
Як створити гарячу лінію для клієнтів без офісу та SIM-карт: рішення для сучасного бізнесу
AgroNews
2025-07-17T15:46:02Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Сэкономит немалые деньги: эксперты назвали простой способ устранения царапин на кузове авто
Фокус
2025-07-17T15:36:41Z
General Motors показали электрифицированный седан с запасом хода более 1000 км
Фокус
2025-07-17T13:51:51Z
На львовских улицах был замечен суперкар за космическую сумму
Telegraf
2025-07-17T12:54:06Z
Каждый второй автомобиль, импортируемый украинцами - электромобиль
Корреспондент
2025-07-17T09:18:43Z
Дешевле iPhone: в Китае выпустили недорогой и мощный электроскутер
Фокус
2025-07-17T07:36:14Z
Назвали самые популярные подержанные иномарки
Gazeta UA
2025-07-17T07:10:54Z
Электрифицированная легенда: рассекречен новый Ford Bronco 2026
Фокус
2025-07-17T06:42:06Z