Про це пише портал Акценти.
Вночі 23 листопада 2024 року Олексій Невзоров виїхав на проспект Григоренка на Mercedes-Benz GLE, і, як він сам каже, машину почало крутити через ожеледицю, однак у процесі йому вдалося знести аж 6 припаркованих машин. Приїхала поліція, стаття 130 - водіння у нетверезому стані, Невзоров розписався, на експертизу їхати відмовився, а потім викупив ці 6 машин.
Інформації про Невзорова не надто багато, але відомо, що він був смотрящим за ДАБІ, а це структура, яка могла або дозволити будівництво, або заборонити, або настільки його ускладнити, що воно буде не рентабельне.
Ще Невзоров був прокурором прокуратури Київської області, а після відставки намагався стати суддею, не вийшло, але й засмучувався він не довго, зайнявся приватним бізнесом і лобіював інтереси забудовників у високих кабінетах. Виходило у Невзорова не погано, чому, очевидно, сприяла його теща – суддя Миколаївського апеляційного суду Тетяна Знаменівна Бондаренко.
З 1975 по 1990 роки Тетяна Бондаренко навчалась і працювала у росії, її колишній чоловік Кутовий Дмитро був військовим і ніс службу у Приморському краї, москві та ФРН, рідний брат Миколай – громадянин рф, а сестра Любов після 2014 року часто їздить до країни-агресора.
12 січня 2023 року Бондаренко стала членом Вищої ради правосуддя, але 27 червня подала заяву про звільнення, тепер вона виконує повноваження члена ВРП вже як суддя у відставці. Кажуть, на цю посаду її протягнув Князєв, вона – його людина, а у Миколаєві у них було багато взаємовигідних справ.
Загалом же Тетяна Знаменівна – типова суддя: у декларації «ні кола, ні двора», а по факту непогані статки. Зокрема, вона любить купувати дорогі авто, а у декларації занижувати їхню вартість. Все родинне майно оформлене на доньку Невзорову Катерину: 36 земельних ділянок площею 54,64 га на Київщині, останні придбані у червні 2024 року, нерухомість і більше 10 компаній.
У 2019 Невзоров балотувався у ВР від ОПЗЖ, не пройшов, але цікаво, що місце у списку партії Невзорову дав Столар і Дмитро Ісаєнко.
Від них ланцюжок тягнеться до ТОВ «Скай-Буд ЛТД». Столар та Ісаєнко пролобіювали у 2009 році передачу фірмі земельної ділянки біля метро «Осокорки» під забудову, після скандалів у 2015 році Київрада ухвалила рішення про розірвання договору, ділянці надали статус скверу, але фірма оскаржила рішення, статус сквера відмінили. До речі, у великі рішали Невзоров пробився якраз завдяки ТОВ «Скай-Буд ЛТД», співвласником якого він тепер є.
Ще один цікавий ланцюжок прослідковується через міністра національної єдності Олексія Чернишова, він дружить із Невзоровим, а також є близьким партнером кількох впливових персон в українському політикумі, зокрема і соратником Олександра Фельдмана з ОПЗЖ.
Отже, до такого солідного послужного списку Олексія Невзорова, який і смотрящим встиг побути, і прокурором, і привласнити не одну фірму, і на вибори піти, і заручитися дружбою високих людей, зокрема міністра, додається ще й ДТП через ожеледицю, але за статтею 130 - водіння у нетверезому стані. Тож питання до поліції: чи був він п’яним, що кажуть свідки та потерпілі, чи обійдеться наступного разу без жертв? Невзоров за великі гроші замітає за собою сліди, і останній доказ цьому – викуплені авто після аварії.