MY.UAНовини
Торгують з РФ та обкрадають ЗСУ: стало відомо, хто краде мільйони на тендерах в Міноборони
Торгують з РФ та обкрадають ЗСУ: стало відомо, хто краде мільйони на тендерах в Міноборони

Торгують з РФ та обкрадають ЗСУ: стало відомо, хто краде мільйони на тендерах в Міноборони

Хто і як заробляє на війні, ставлячи під загрозу національну безпеку України.

Таємні зустрічі. Погрози й убивства. Бізнес на сировині з Росії та фактичне фінансування країни терориста. Хто під час війни заробляє десятки мільйонів на дивних тендерах Міністерства оборони? І до чого тут одіозний зрадник України?

У цьому випуску проекту Хапуга.UA розповідаємо, як компанії з орбіти одіозного Пономарьова та його посіпаки, публічно відхрещуючись від “шефа”, продовжують забирати гроші з бюджету країни, яку “начальник”, за даними ДБР, зрадив. Більше того – саме “пономарьовці” чомусь іноді стають безальтернативними постачальниками товарів, увага, для Міноборони й Нацгвардії. 

Нардеп від забороненої проросійської партіі ОПЗЖ Олександр Пономарьов другий рік у СІЗО і очікує вироку: ДБР звинувачує його у державній зраді та колабораціонізмі. 

Пономарьову за співпрацю з окупантами у Бердянську загрожує до 15 років ув'язнення. Втім це, виявляється, аж ніяк не впливає на заробітки фірм і людей, пов’язаних з імовірним зрадником України. Вони навпаки збільшують свої статки і експерти вважають — все це “імперія Пономарьова”, і вона продовжує розростатись. 

Чи був би можливим такий “прорив у тил” без участі зацікавлених хапуг у владних кабінетах — розслідуємо.

Військовим машинам потрібне не тільки пальне, але й моторна олива. Її закуповують через тендери, але не завжди прозоро, і саме так було цього разу. 9 серпня поточного року Державне підприємство Міністерства оборони України “Державний оператор тилу” оголошує тендер.

Оливи державники хочуть купити на 28 мільйонів 800 тисяч гривень, і все б нічого, але “Оператор тилу” чомусь розміщує цей тендер з неправильним класифікатором коду — замість “олив” його ставлять у категорію “нафта та дистиляти”.

Ця ніби то невеличка помилка, неправильне зазначення коду, призводить до того, що постачальники олив, яких насправді багато, не бачать цього оголошення у системі, шукаючи його за кодом “оливи”. 
І це було умисне обмеження кола потенційних учасників, про що один з підприємців поскаржився в Державну аудиторську службу країни. Про реакцію аудиторів нам поки що нічого не відомо. А що скажуть в “Операторі тилу” щодо “порушення принципів добросовісної конкуренції”?

“Давайте я вам розкажу. Тобто це була допущена людська помилка, яку ми виявили тільки на етапі після того, як аукціон відбувся. Тобто, в нас вже не було можливості внести певні зміни, виправити цю помилку на періоді уточнень, на періоді прийому пропозиції до цієї закупівлі і так далі”, — каже менеджерка програм паливно-мастильних матеріалів Державного оператора тилу Марина Єремєєва.

В результаті цієї “людської помилки” на тендер на майже 29 мільйонів гривень прийшла лише одна фірма – ТОВ “Ресурс Ойл А”. Вона стала одноосібним учасником і переможцем. “Ресурсу Ойл А” не завадило отримати Міноборонівські гроші ані те, що тендер був фактично прихований, ані те, що за цією структурою стоять люди, наближені до ймовірного зрадника України нардепа Пономарьова – і про це далі. 

Київська область, село Гребінки. За цим парканом розташовані виробничі потужності тієї самої фірми “Ресурс Ойл А”. Одразу розкриваємо інтригу — це місце з давніх-давен було фактично перевалочною базою заводу Пономарьова “Агрінол” з Бердянську: там він моторні оливи виробляв, а тут переважно зберігав. Також саме тут, за однією адресою із “Ресурс Ойл А”, зареєстрована філія “Агрінол Еко Груп”.

Кілька років тому компанія та її база фігурували в карній справі Служби безпеки України як місце зберігання пального, протизаконно завезеного з Росії. 

Втім це не заважало і не заважає зараз “Ресурсу” вигравати тендери Міноборони. В чому ж секрет?

Начальник виробництва заперечує зв’язок з самим Пономарьовим, проте навіть не намагається приховати дещо іншого – дуже важливого. Сергій Валентиров — колишній народний обранець від Блоку Петра Порошенка й мабуть найближчий бізнес-соратник Пономарьова — займав пост директора торгового дому його “Агрінолу”. Безліч цікавого про цю пару знає і не боїться говорити ветеран АТО Андрій Маджаров.

“Історія з Сергієм Валентировим у мого оточення, у мене особисто, вже йде з 2018 року, бо він ще підозрюється у замовному вбивстві мого побратима”, — розповів Маджаров.

Попри те, що сам Сергій Валентиров публічно відхрещується від зв’язків із Пономарьовим, багато людей і в тому числі Андрій Маджаров упевнені — він як раніше залишається тіньовим куратором пономарьовських схем.

“Поки його компаньйон сидить в СІЗО, Сергій Валентиров займається і продовжує торгувати виробами з тих заводів, які лишилися на неокупованій території, на підконтрольній території України з Російською Федерацією”, — каже Маджаров.

Віталій Олешко з позивним “Сармат”, убитий побратим Маджарова,  активно критикував Пономарьова і Валентирова, зокрема, за постачання неякісних олив в армію. Ось, наприклад, на цьому відео 2018 року, Олешко особисто питає у Валентирова про Пономарьова та зняття з останнього депутатської недоторканності.

Власне, з цієї розмови можна чітко винести, що Сергій Валентиров захищав Пономарьова, навіть коли його звинуватили у диверсії проти української армії.

В кінці Сармат коротко підвів підсумок: Валентиров — абсолютно пропономарьовська людина, яка особисто відповідає за Бердянськ. 

Рівно через 2 місяці після публікації цього відео Віталія Олешка було вбито. Родичі та друзі впевнені – замовником був саме Валентиров.

“Валентиров завжди відповідав у Пономарьова за силове крило. Тобто у нього була пов'язана з бандитами, з якими він комунікував, і якщо треба було зробити брудну роботу, то це покладалось на Валентирова”, — розповів Маджаров.

Виконавців вбивства давно знайшли, але от головного і досі немає — замовників вбивства і досі не знайшли та не засудили.

“Досудове розслідування досі йде. Це ЄРДР по замовникам вбивства, в якому фігурує якраз підозрюються замовниками вбивства Валентиров та Пономарьов. Досудове слідство досі йде”, — каже Маджаров.

Втім цей кримінальний факт, здається, не дуже дошкуляє колишньому нардепу. Він багато пересувається Києвом. Зокрема, зустрічається і веде перемовини з кимось біля Слідчого управління Національної поліції. Або ж їздить до Боярського ТЦК, куди його пускають — не простий же смертний — без черги.

Що екс-нардеп, врешті решт, сам нам скаже — стосовно зв’язків з Пономарьовим та бізнесу на постачанні олив та інших товарів до Міноборони:

— Я не можу нести відповідальність за його вчинки і за вчинки його комерційних структур, тому що я не працюю в нього і не працював… Особисто у мене компанії, яка заробляє на виробництво та продажу олив, немає. Я ФОП, тобто продуктами не займаюсь. По досвіду я даю деякі консультації, тому що в минулому я багато займався цим питанням. 

— А як саме ви в минулому цим займались? Тобто в яких рамках?

— Я був менеджером відділу збуту на деяких бердянських підприємствах. То було до 2014-го року. 

— Я вас зрозумів. А чи можете ви підказати, яке саме підприємства ви маєте на увазі?

— Це були бердянські підприємства, “Агрінол”. 

— Які ви маєте відносини з компанією “Ресурс Ойл А”?

— Консультаційні.

— Тобто ви і зараз підтримуєте з ними відносини з цією компанією, правильно?

— Коли вони потребують моєї консультації, це не на постійній основі.

Багато з почутого тільки-но — відверта нахабна брехня. З фірмою “Ресурс Ойл А”  та колись офіційно пономарьовським “Агрінолом” Валентирова пов’язують далеко не тільки “консультаційні” чи історичні відносини.
Справа в тім, що його інша, офіційна фірма — ТОВ “ВС ТРЕЙД 22”, де Валентиров засновник — бочками закуповує безпосередньо в “Агрінолу” мастило.

— А ваша фірма ТОВ ВС Трейд 22 вона купляє мастила та оливи у “Агренолу”?
— Ні.

І перепродає його на “Ресурс Ойл А” — це чітко видно й відомо податківцям, як і те, що далі це мастило з “Ресурсу” потрапляє не тільки на Міноборони, але й, наприклад, на металургійний комбінат Арселлор Міталл Кривий Ріг.
Більше того, директором на фірмі ТОВ “ВС ТРЕЙД 22” у Валентирова є Сергій Слободян, ось вони разом на дружньому фото. А на цьому фото Сергій Слободян зі своєю дружиною Юлією, яка віднедавна є власницею 49-ти відсотків акцій ТОВ “Ресурс Ойл А”. 

Здавалося б, коло замкнулось — є і родинні, і дружні, і суто бізнес-зв'язки — купівля і продаж мастила, втім пан Валентиров наполягає: 

— Не треба шукати того, чого немає. Я вже відповідав неодноразово на питання, ми проходили необхідну ідентифікацію, перевірки. Немає жодних причин зараз таку стурбованість вам проявляти.Якщо ви ведете розслідування, то я не можу вам допомагати, я ж не ваш співробітник.

Насправді, причин проявляти стурбованість в цій історії безліч. Окрім дивних тенедрів із одним учасником, органам варто дізнатися – звідки ж береться тут, на базі в Гребінках, сировина? 

З податкових і митних баз не важко довідатись: через низку компаній, в першу чергу через колись пономарьовсько-валентировський “Агрінол”, оливи сюди завозять із Грузії.

До вторгнення завод був розташований у Бердянську, який зараз окупований. Після вторгнення, за словами Андрія Маджарова, окупанти дали вивезти техніку з Бердянську до Грузії

“В Грузії з 22-го року з літа з'явився “Агрінол”, тільки вже грузинський, на якому працюють ті ж самі співробітники з пулу Пономарьова-Валентирова”, — каже Маджаров.

Росіяни дозволили вивезти свій бізнес з окупованих територій — кому ще так пощастило? Навіть більше того, “Агрінол” і досі закуповує сировину для виробництва олив та мастил у Росії, а потім продають це нашій державі.

“Вони контролюють той бізнес, вони його запустили в Грузії, досі закуповують первинні мастила в Росії і завозять так само сюди в Україну. І так само через цей “Ресурс Ойл” вони продають, просто лейбу іншу клеять, і продають на “Оборонпром”. Тобто співпраця з ворогом у нас не закінчилась і займаються ті самі люди. Єдина особа сидить в СІЗО — Пономарьов Олександр Сергійович по державній зраді, інше все працює. За більше двох років вони адаптувалися вже під умови, які створило повномасштабне вторгнення, але далі працює за “Оборонпромом”, просто умовно створили трохи інший бренд для того, щоб трошечки в юридичному полі і публічно відвести від себе погляд громади”, — каже Маджаров.

Російські мастила для українських військових машин — це вже, погодьтеся, справа значно серйозніша за неправильний код у тендері, хай він і був на майже 29 мільйонів. Але ж скільки іще таких тендерів могло бути? І головне — купівля продукції з російської сировини — це по факту фінансування країни-агресора. 

Хто з можновладців робить можливими такі заробітки на Міноборони і чим це загрожує нацбезпеці? Проект Хапуга.UA продовжує дослідження теми — далі буде.  

На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: РОЗСЛІДУВАННЯ! Торгують з РФ та обкрадають ЗСУ: стало відомо, хто краде мільйони на тендерах в МО

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Херсонський краєзнавчий музей до свого 135-річчя відкрив нову банерну виставку «Шляхами вільного степу»
УкраинФорм
2025-11-15T02:03:53Z
"Відьмак" без Генрі Кавілла: чому в 4 сезоні серіалу замінили головного актора
24tv
2025-11-14T22:27:55Z
"Я не відчуваю": Тарас Цимбалюк прийняв несподіване рішення на церемонії троянд
GlavRed
2025-11-14T22:27:49Z
На війні загинув харківський художник та поет Сергій Науменко
УкраинФорм
2025-11-14T21:48:29Z
Солістка ансамблю "Кралиця" вразила виконанням хіта "Не п'яна – закохана" в метро
24tv
2025-11-14T21:21:47Z
Художник показав, як виглядав Кватч з The Elder Scrolls IV Oblivion до нападу даедра
24tv
2025-11-14T20:51:39Z
Українки в Голлівуді: фільми з Ольгою Куриленко та Іванною Сахно
24tv
2025-11-14T20:45:30Z
Після втрати коханого: рідкісний вихід Сандри Буллок на публіку
GlavRed
2025-11-14T20:27:30Z
Продавець року і головний мотиватор читати: як Ілларіон Павлюк став зіркою соцмереж
24tv
2025-11-14T20:27:05Z
Підвищення тарифів на опалення в Полтавській області: які ціни тепер
Политека
2025-11-15T03:30:46Z
«Зимова підтримка»: як оформити виплати
ZN UA
2025-11-15T03:24:11Z
Один тариф для всіх: чому багаті та бідні платять однаково за комуналку
Знай
2025-11-15T03:12:42Z
США знизять мита для Швейцарії: скільки їй доведеться заплатити
ZN UA
2025-11-15T02:57:19Z
Економіка РФ переходить у фазу структурного сповільнення - розвідка
УкраинФорм
2025-11-15T01:21:50Z
Відчайдушна Polestar запозичує стратегію Faraday Future
Топ Жир
2025-11-15T01:12:46Z
Фермери Польщі виходять на масштабні протести проти імпорту з України
ZN UA
2025-11-15T00:24:29Z
Що буде з цінами на молочку до кінця року: експерт дав прогноз
GlavRed
2025-11-14T23:27:32Z
Суд у Німеччині стягнув з Google €465 млн за порушення антимонопольного законодавства
InternetUA
2025-11-14T23:03:29Z
Передача Patriot Україні від Німеччини затрималася через шатдаун у США
ГЛАВКОМ NET
2025-11-15T03:48:32Z
Британія тимчасово зняла санкції з «Лукойлу» для Болгарії
TSN
2025-11-15T03:48:24Z
США у серпні провели випробування ядерної бомби В61-12 без боєзаряду
УкраинФорм
2025-11-15T03:36:42Z
Це найбільший виклик для Зеленського: політолог сказав, що варто зробити у "справі Міндіча"
24tv
2025-11-15T03:33:17Z
Неправда воєнного часу
Украинская правда
2025-11-15T03:30:15Z
У США існує гучна пропутінська фракція, що блокує допомогу Україні — Аслунд
TSN
2025-11-15T03:06:56Z
Трамп відмовляється підтримувати Грін через її «постійні скарги» та «лівацькі погляди»
УкраинФорм
2025-11-15T03:00:53Z
Як лобіювати Дональда Трампа зі швейцарською точністю: подарунки, золото і дипломатія лестощів
ZN UA
2025-11-15T02:54:21Z
Напруження зростає: як зникнення Лаврова пов'язане з невдоволенням у Кремлі
24tv
2025-11-15T02:42:46Z
На Полтавщині викрили жінок, які передавали дані про групи оповіщення ТЦК і поліції 
УкраинФорм
2025-11-15T03:24:01Z
На Харківщині від детонації БпЛА загинула пенсіонерка
ГЛАВКОМ NET
2025-11-15T03:06:33Z
Інтернет-шахраї видурили у двох українців 154 тисячі гривень
InternetUA
2025-11-15T02:42:49Z
Росіяни вдарили "Шахедом" по міському ринку на Одещині, загинули люди, є багато поранених - Кіпер
ZN UA
2025-11-15T02:42:02Z
У Дніпрі вночі пролунали дві серії вибухів
TSN
2025-11-15T00:06:06Z
Стокгольм: автобус врізався в зупинку, шість загиблих і кілька поранених
ГЛАВКОМ NET
2025-11-14T23:36:58Z
СБУ затримала іноземного агента ФСБ, який коригував удари по Житомирщині та Хмельниччині
InternetUA
2025-11-14T22:12:36Z
Потужний вибух у Воронежі: над ракетним центром РФ з'явилася заграва під час атаки дронів
TSN
2025-11-14T21:03:57Z
Прикарпаття: вантажівка збила на смерть пенсіонерку
ГЛАВКОМ NET
2025-11-14T20:57:00Z
У Дії для студентів другого курсу доступні майже 11 тисяч грантів
УкраинФорм
2025-11-15T03:33:34Z
Частина українців може втратити пенсії: кого позбавлять виплат
Знай
2025-11-15T03:30:35Z
Тисячі українців можуть залишитися без компенсації за зруйноване житло: причина
ГЛАВКОМ NET
2025-11-15T03:27:49Z
У Франківську Херсонський державний університет відзначив 108-му річницю створення
УкраинФорм
2025-11-15T02:51:08Z
У Франції слідом за Shein візьмуться ще за низку "дешевих" онлайн-магазинів
InternetUA
2025-11-15T02:03:02Z
Північнокорейські війська взяли на себе місію з розмінування Курщини
ГЛАВКОМ NET
2025-11-15T01:42:29Z
Щодня дарувала любов дітям: Росія вбила у Києві виховательку Світлану Ващенко
24tv
2025-11-15T01:42:14Z
Це змінить хід війни, – військовий експерт спрогнозував, коли "Фламінго" масово полетять на РФ
24tv
2025-11-15T01:33:23Z
Жест ввічливості може обійтися дорого: коли заборонено вмикати "аварійку"
GlavRed
2025-11-15T01:27:59Z
Вчені з’ясували, як відновлюється людська печінка
УкраинФорм
2025-11-15T02:33:46Z
Торкнеться багатьох українців: важливі зміни вже з 1 грудня
Хвиля
2025-11-14T20:21:46Z
У Європі понад 30 мільйонів дітей і підлітків мають психічні розлади
iPress
2025-11-14T19:48:42Z
Африка переживає найбільший спалах холери за 25 років
360ua.news
2025-11-14T18:12:03Z
У Швейцарії розробили мікроробота, щоб доставляти ліки через судини
InternetUA
2025-11-14T16:03:42Z
Гідрогеолог оцінив воду, яка продається в численних автоматах
ГЛАВКОМ NET
2025-11-14T16:00:27Z
Епідемія холери в Африці досягла найвищого рівня за чверть століття – Reuters
iPress
2025-11-14T13:09:01Z
Рівень глюкози зашкалюватиме: ранкова звичка, яка підвищує цукор у крові
Знай
2025-11-14T12:51:55Z
У Швейцарії розробили мікроробота, щоб доставляти ліки через судини
УкраинФорм
2025-11-14T11:06:10Z
Ринок комерційних авто: найпопулярніші моделі серед українських водіїв
Хвиля
2025-11-15T02:30:42Z
Під цим суперкарським вбранням ховається справжній Корвет
Топ Жир
2025-11-15T02:12:13Z
Тепер ви можете придбати новий Dodge Hellcat у десяти додаткових штатах
Топ Жир
2025-11-15T00:42:26Z
Lexus не виявляє жодної турботи про UX 2026 року
Топ Жир
2025-11-14T23:42:35Z
Volkswagen робить ставку на Rivian, щоб вирішити проблеми з програмним забезпеченням для своїх автомобілів з ДВЗ
Топ Жир
2025-11-14T22:57:22Z
Chevrolet представив оновлену версію Camaro, проте вона недоступна для покупки
Топ Жир
2025-11-14T22:27:47Z
Продажі електромобілів стрімко зростають у світі на тлі падіння американського ринку
Топ Жир
2025-11-14T21:42:39Z
Дилєри Mitsubishi прагнуть отримати седан та вантажівку для порятунку автосалонів від падіння продажів
Топ Жир
2025-11-14T20:57:40Z
Тисяча кінських сил у задньопривідному Silverado від Yenko з механічною коробкою передач розпалить ваш ентузіазм
Топ Жир
2025-11-14T20:12:13Z
На Закарпатті затримали працівників «Укрзалізниці», які зливали пальне з локомотивів
УкраинФорм
2025-11-15T03:27:06Z
Гороскоп на 15 листопада: один знак зодіаку побачить віщий сон
24tv
2025-11-15T03:03:55Z
Графік відключення світла в Полтавській області на 16 листопада: де 12 годин не буде електрики
Политека
2025-11-15T03:00:58Z
Три знаки зодіаку невдовзі накриє хвиля щастя та успіху: хто у списку
GlavRed
2025-11-15T01:42:53Z
Громада Києва передала на фронт ще 1,5 тисячі дронів
УкраинФорм
2025-11-15T01:36:37Z
Громади Чернігівщини отримали генератори від Тайваню
УкраинФорм
2025-11-15T00:45:44Z
Окупанти атакують Дніпро безпілотниками: є влучання
ГЛАВКОМ NET
2025-11-15T00:00:13Z
У Хмельницькому з початку війни побудували 13 укриттів для шкіл і дитсадків
УкраинФорм
2025-11-14T23:48:34Z
Війна, день 1360. Сили оборони України вдарили ракетами та дронами по низці об’єктів на території росії
Football.ua
2025-11-14T23:00:26Z
Як визначити погоду взимку за кісточкою хурми: дивовижний метод предків
GlavRed
2025-11-15T03:24:47Z
Мініджунглі у місті: мало хто знає, що в одному з парків Львова ростуть справжні банани
24tv
2025-11-15T02:51:14Z
Доля підготувала зміни: які знаки зодіаку скоро знайдуть справжнє кохання
GlavRed
2025-11-15T02:36:15Z
Як можна довго зберігати часник на кухні: хитрий трюк з сіллю
GlavRed
2025-11-15T01:27:14Z
Що колір ваших очей говорить про вашу особистість: психологічне значення відтінків
GlavRed
2025-11-15T00:27:28Z
Торт без борошна: рецепт з гарбузом та шоколадом
24tv
2025-11-14T21:39:48Z
Про хитрість мовчать досвідчені сантехніки: іржа зникне з одним засобом
GlavRed
2025-11-14T21:27:43Z
Білосніжні пляжі та покинуті кораблі: безвізова країна для українців, яку варто побачити
24tv
2025-11-14T21:15:49Z
Обов'язково прати в гарячій воді: названо чотири речі
GlavRed
2025-11-14T20:27:45Z
Неандертальці насправді могли не вимерти: як це можливо
ZN UA
2025-11-15T03:24:28Z
Учені розповіли про "приховану загрозу" для майбутньої місячної бази
ZN UA
2025-11-15T02:33:00Z
В умовах блекауту: як підключити роутер до павербанку
ZN UA
2025-11-15T01:03:49Z
Вибух у космосі: вчені попередили про загрозу знищення цілих планет
GlavRed
2025-11-15T00:27:05Z
Розробники Battlefield 6 обіцяють виправити головну проблему гри
InternetUA
2025-11-15T00:03:26Z
Чому більшість людей є правшами: гени та міфи
TSN
2025-11-14T22:21:00Z
Telegram встановив рекорд – заблоковано понад 519 тисяч каналів за добу
InternetUA
2025-11-14T21:27:16Z
Керівники ключових програм Tesla звільнилися після восьми років роботи
InternetUA
2025-11-14T21:00:54Z
Велике оновлення для STALKER 2: що нового з'явиться у грі, яку готують до релізу на PS 5
24tv
2025-11-14T20:18:53Z
Росія атакує Україну БпЛА: напрямок руху
TSN
2025-11-15T00:06:40Z
Молодіжна збірна України зазнала другої поразки поспіль у відборі до Євро-2027
Football.ua
2025-11-14T23:27:15Z
Гамбург продовжив контракт із Клаусом Костою на посаді спортивного директора
Football.ua
2025-11-14T22:33:45Z
Відбір до ЧС-2026: Польща та Нідерланди сильнішого не визначили, Вольтемаде запалює за Німеччину
Football.ua
2025-11-14T22:00:08Z
Хорватія здобула путівку на чемпіонат світу-2026 після перемоги над Фарерами
Football.ua
2025-11-14T21:54:56Z
Хорватія кваліфікувалася на ЧС-2026 з футболу
УкраинФорм
2025-11-14T21:54:51Z
Боксер з України готовий піти на ганебний вчинок заради бою із легендою
24tv
2025-11-14T21:39:34Z
Брак для Динамо, який підкорив Європу: як виглядав Олександр Зінченко у дитинстві
24tv
2025-11-14T21:00:50Z
Ліверпуль не планує переривати оренду Елліотта, попри відсутність ігрового часу в Астон Віллі
Football.ua
2025-11-14T21:00:42Z