/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F1dad7e9e43b7cf300ba69e22e94aa04d.jpg)
Стефанчук обговорив з премʼєром Естонії протидію російській пропаганді
Про це Стефанчук повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.
"Відзначив активну співпрацю між нашими державами на президентському, парламентському та урядовому рівнях. Висловив вдячність Естонії за вагому політичну підтримку, а також за військову, фінансову і гуманітарну допомогу на шляху до нашої спільної Перемоги", - зазначив голова парламенту.
Окремо Стефанчук подякував за адвокацію України і підтримку на міжнародних майданчиках українських ініціатив, зокрема програми "Зерно з України".
Також голова парламенту висловив вдячність за активну підтримку української Формули миру та участь Естонії у заходах, спрямованих на її реалізацію.
"Під час розмови ми обговорили питання кібербезпеки, враховуючи лідерство Естонії в IT-коаліції, та заходи з протидії російській пропаганді", - підкреслив Стефанчук.
Окрему увагу, за його словами, приділили посиленню обороноздатності України у відповідь на значну активізацію російського терору. Крім того, обговорили питання підтримки енергетичної сфери, відбудови України і посилення санкційного тиску на Росію.
Як повідомляв Укрінформ, Стефанчук і лідер німецької демократичної опозиції, кандидат у канцлери від консервативного блоку ХДС/ХСС Фрідріх Мерц під час зустрічі в Києві обговорили створення міжнародного компенсаційного механізму.
Фото: Фейсбук / Руслан Стефанчук