MY.UAНовини
«Якщо живі — треба жити»: Лілія Ребрик про новорічну магію, родинні традиції і плани на 2025 рік
«Якщо живі — треба жити»: Лілія Ребрик про новорічну магію, родинні традиції і плани на 2025 рік

«Якщо живі — треба жити»: Лілія Ребрик про новорічну магію, родинні традиції і плани на 2025 рік

Попри насичений графік, багатодітна мама знаходить час і на знімання, і на роботу на телебаченні, і на добрі справи. У розмові з Viva! Лілія Ребрик розповіла, як їй вдається встигати все і при цьому зберігати тепло у стосунках та закоханий блиск в очах. Про плани і мрії на 2025 рік, який обіцяє бути не менш насиченим та натхненним, читайте в ексклюзивному інтерв’ю.

Матеріал створено за підтримки бренду Wonder.

— Які новорічні традиції ви любите найбільше? Чи є ті, що перейняли з дитинства й передаєте своїм донькам?

Святкування Нового року – це завжди найтепліші дитячі спогади. У нас дуже велика родина. Мій тато з сім'ї, в якій п'ятеро дітей, у маминій — двоє, і кожен з їхніх братів-сестер має по двоє дітей, а в тих — свої дітлахи. До початку повномасштабної війни ще була жива моя бабуся, вона трохи не дожила до 100 років… Ми так цінували поїздки до неї в село! Робили все можливе, щоб на Старий новий рік приїхати й зібратися всім за великим родинним  столом, хоча розкидані не просто по Україні, а по всьому світу. В її селі ще збереглися традиції колядок, вертепів та щедрівок, і ми отримували незабутні враження та емоції. Це було дуже круто! Я щаслива, що мої діти встигли побачити все й перейняли традицію колядок.

Я дуже добре пам'ятаю свою бабусю, маму Георгіну, як ми її називали. Вона просто сиділа в центрі за столом і мовчала, милувалася нами. Не хотіла їсти, їй вже було важко ходити. Вона просто дивилася на нас з блаженним виразом обличчя, спостерігала, раділа, бо вдома, за родинним столом, збиралися усі її діти та онуки. Мабуть, це і є справжнє щастя. Я відчувала, як їй добре.

У мене медійна робота, й зазвичай в акторів Новий рік — період “жнив”. Це як у тому анекдоті: “Ой, я не можу, в мене “ялиночки”. Ще з юнацьких років я “пахала” весь рік, щоб потім у новорічну ніч сказати: “Я  на свято не працюю”. Мені завжди хотілося зустрічати Новий рік з рідними.

Зараз у мене вже своя велика родина — троє дітей, мій чоловік, його та мої батьки. Ми плануємо зустрітися на новорічні свята, адже це найкраща нагода. До того ж я можу, відчуваю в собі сили створювати свято для рідних. Так, воно буде набагато скромнішим, адже нинішні свята не безтурботні, як колись. Раніше зима означала для нас очікування свята, якоїсь магії, здійснення мрій. А зараз ми скролимо новини й боїмося “Орєшніка”, ядерного удару.

До війни ми більше переймалися тим, що подарувати на Новий рік, а тепер думаємо, як вижити та при цьому не “поїхати дахом”. Раніше планували на Новий рік поїздки — лижі, ковзани… А зараз хочеться побути вдома в тиші та спокої. Ми всі змінилися як внутрішньо, так і зовні. У нас тепер інші очі. Але дуже хочеться як колись вірити в диво, в казку. Зараз у нас одна на всіх мрія. Ми втомилися, але маємо не занепадати духом, а продовжувати жити. Я дуже люблю повторювати: якщо живі — треба жити.

— Чи прикрашаєте вдома ялинку? Можливо, маєте новорічні прикраси з історією?

Ми щороку прикрашаємо ялинку і вже встановили свою красуню, яку прикрасили з дівчатками ще 1 грудня. Вона в рожевих тонах, з однаковими іграшками у стилі pink. У нас в сім'ї три дівчинки — хіба міг бути інший колір? Дівчатка з неймовірним азартом в'язали бантики й стрічки. Діана їх робила, а Поля допомагала. Аделька спостерігала, а я підказувала, що й куди повісити. Словом, це по-справжньому сімейний процес. Щодо новорічних іграшок з історією, то в родині моєї мами у Чернівцях, де зараз живуть батьки, завжди на Новий рік була жива ялинка. То й зараз на ній навіть будуть іграшки з мого дитинства — це дуже зворушливо. Жоден модний, трендовий декор не порівняти з тим форматом, бо це дійсно історія. До речі, після народження нашої першої доньки ми щороку їздили в Чернівці на Новий рік та обов'язково купували іграшку для бабусі, яку Діанка дарувала їй. Потім з'явилася Поліна, і вони вже вдвох дарували новорічні прикраси. Я підхопила цю тему з іграшками з історією. Моя мама дуже кайфує від цього і пам'ятає кожну подаровану прикрасу. Це тепла родинна традиція. Ви не уявляєте, яка енергетика у тієї ялинки, на якій іграшки мого дитинства й моїх дітей! Цьогоріч ми будемо везти вже три іграшки — від Діани, Поліни й Адельки.

— Ви зіграли одну з головних ролей у фільмі “Потяг у 31 грудня”. Що особливого в цій ролі для вас?

Не можу сказати, що це одна з головних ролей, просто одна з них, але зіграти провідницю — це вже особливе завдання. Провідники й провідниці — герої сучасності, залізні люди, які мотивують і надихають. У мого персонажа навіть імені немає, це просто Павлівна. Знаєте, є такі — провідниця Павлівна, все, питань немає. І мій партнер Юра Горбунов зіграв Петровича. Така от парочка, такий акторський творчий тандем. Але не буду спойлерити...

— Творці фільму називають його найтеплішою комедією року. Що, на ваш погляд, робить цю стрічку затишною і святковою?

Хочу відзначити неймовірно теплу атмосферу на знімальному майданчику. Як красиві діти народжуються в любові, так і тут. Переконана, що в нас вийде дуже красиве святкове кіно, романтична тепла комедія, яка подарує глядачам ті емоції, яких зараз так бракує, адже в цій стрічці є все для цього, навіть діти народжуються. Не можу розповідати сюжет, але ви незабаром самі переконаєтеся в тому, що це дійсно тепла, сімейна, романтична стрічка.

До речі, знімання проходили влітку, й мене дуже вразив сніг. Уявіть, ми приходимо на перон, і стоїть наш “Потяг у 31 грудня” весь засніжений, на землі сніг, і ти розумієш, що треба грати так, наче на вулиці зима. У нас були дні та сцени, які знімалися на вулиці, на реальному вокзалі, було фільмування всередині потяга у павільйонах. У свій перший знімальний літній день я потрапила в зимову в казку — це такий кайф! Звісно, особливою цю стрічку робить акторський склад. Усе побачите самі з 1 січня.

— Чи траплялися у вашому житті пригоди, що перегукуються із сюжетом фільму “Потяг у 31 грудня”?

Ні, бо, як я вже розповіла, люблю зустрічати Новий рік із родиною. Завжди планувала якісь поїздки, що випадають на цей період, до або після свята. Але мені завжди було цікаво дивитися на тих людей, які беруть квитки на 31 грудня і кудись їдуть. Гадаю, зустріти в поїзді Новий рік — це своєрідна романтика.

— Як ви встигаєте поєднувати обов’язки багатодітної мами, дружини, акторки та телеведучої? У чому ваш організаційний секрет?

Вважаю, що потрібно правильно організувати роботу. Це не так просто, але цього можна навчитися, і, як на мене, я це вмію бездоганно.

Часто жінки дуже часто багато на себе звалюють, а потім ходять виснажені, без настрою, бо просто постійно хочуть спати. Ні, так не можна, бо мама — це такий собі Wi-Fi енергії в сім’ї. Якщо вона виснажена, то батарейки розряджені в усіх.

Я така мама, яка вміє доручити щось своїм рідним, близьким. Якщо хтось із них може погуляти з вашою дитиною, то попросіть про це, а самі відпочиньте або зробіть щось корисне для себе. Родина — це команда, де всі грають в одні ворота. У нас одні правила, про які ми домовляємося, і у кожного свої обов'язки.

— А ще ви ведете блог і займаєтесь власним благодійним фондом. Де знаходите на все час та сили?

Коли ти по-справжньому любиш те, що робиш, то час і сили знаходяться. Для мене благодійний фонд — це не про обов'язки, а про можливість бути корисною, допомагати іншим. Не разово, не точково, а регулярно, масштабно. В нас невеличка команда, але ми пропускаємо через себе кожну історію, кожен запит, який отримуємо на пошту, і намагаємося індивідуально допомогти тій чи іншій сім’ї. Своєю підтримкою ми дуже хочемо зберегти кожну українську родину. Адже сім’я — це тато, мама й дитина; це мама, бабуся і дитина; дідусь, тато й онук; це жінки трьох поколінь; це вдова захисника, який поклав своє життя за Україну. Це чоловік і жінка, розділені фронтом, евакуацією, війною. Родина — це вся наша Україна.

Ми переконані, що кожна добра справа обов'язково повернеться до свого творця бумерангом, тому й називаємо свої посилки “бумерангами добра”. Сьогодні допомагаєш ти — завтра допоможуть тобі. Це своєрідний кругообіг добра в природі. Бо ми чесні перед тим, кому допомагаємо, і перед тим, хто робить добро для нас. Ми довіряємо тим сім'ям, які підтримуємо. Відповідно, нам довіряють ті, хто хоче надати поміч донатами, товарами, вміннями, знаннями. Тому що є різні проєкти. Серед них — такі, що забезпечують психологічну й емоційну підтримку. У нас подібні зустрічі в межах проєкту “Нескорена” — там ми допомагаємо жінкам, на долю яких випали випробування цієї клятої війни. Один із флагманів нашого фонду — проєкт “Народження в бомбосховищах” для підтримки діток, народжених у перший рік повномасштабної війни. Ці немовлята з’явилися на світ у бомбосховищах і підвалах, пологових у чужих містах. Їхні мами тікали з-під обстрілів та з окупації, зазнаючи неймовірного стресу, втрачаючи буквально все. Але попри це дарували найдорожче — життя. Ці діти обов'язково мають жити в мирній, незалежній країні. Ми хочемо максимально підтримувати такі сім'ї. Маємо багато запитів від людей, і серце обливається кров'ю, коли читаєш, через які випробування довелося їм пройти.

Для старших діток є проєкт “Даруй знання”, в межах якого ми підтримуємо їх протягом навчального року. А для тих, хто залишається в зоні бойових дій і продовжує навчання онлайн на прифронтових територіях, нам вдалося закупити й передати планшети, адже те, що необхідно для дистанційного навчання, не кожен собі може дозволити.

Діти мають право на дитинство, і наше завдання — робити для цього все можливе. В житті кожної дитини всупереч будь-яким обставинам має бути  свято й віра у диво. Тож для малечі, що перебуває на прифронтових територіях, ми запустили “таємний бумеранг добра” від Миколая, на зразок “таємного Санти”. Абсолютно незнайомі люди стають на деякий час Миколайчиком для чиєї чи іншої родини, купують подарунок і надсилають його поштою родинам з прифронтових територій. Ми надаємо всім охочим долучитися до проєкту адресу, контакти, вік, стать, інформацію про кількість дітей в сім'ї, їхні вподобання та мрії. Це дуже зворушлива, благородна ініціатива, спрямована на те, щоб зробити цей світ добрішим. Ви питаєте, звідки я беру сили… Та мене вже не зупинити! Така мета якраз і надає сили та змогу дихати вільно.

Що стосується блогу, то це для мене можливість ділитися досвідом. Я завжди чесна зі своїми підписниками, в мене дуже класна, добра й розумна сторінка, на якій багато чудових, мудрих людей. І ми часто обмінюємося корисними, цікавими порадами, досвідом. Закидую якусь тему й відчуваю неймовірний фідбек від підписників, зазвичай ніхто не лишається десь осторонь, ми активно ділимося думками. Звісно, трапляється хейт, але це просто частина публічності, тому важливо правильно до нього ставитися і пам'ятати, що люди, які тебе критикують, мають зайвий час і насправді пишуть про себе, про свої комплекси й проблеми. Якщо їм після цього стало легше — відчуйте свою місію: ви просто їм допомогли. Але здебільшого мої фоловери — мегакласні люди, яких я дуже ціную, з якими із задоволенням ділюся своїми емоціями, переживаннями й подіями зі свого життя.

— Як після народження третьої дитини змінилися стосунки з вашими старшими доньками, Діаною і Поліною?

Вони дуже чекали на появу сестрички. В нашій сім'ї є правило: з появою кожної дитини любові стає ще більше. Ми не ділимо її на трьох, а збільшуємо втричі. Коли з'явилася друга донька, ми любов, ніжність, турботу помножили на два. З появою третьої дитини любов, ніжність і турбота збільшилися втричі. Це дуже крутий принцип. Якщо говорити про увагу, яку ми приділяємо дітям, то для нас важливо проводити час усім разом і з кожною дитиною окремо. Потрібно завжди знаходити для цього можливість, адже діти дивляться на батьків і в них вибудовується модель поведінки на майбутнє.

— Адель зовсім маленька, але вже, мабуть, проявляє свій характер. Яка вона? Чи нагадує вас або чоловіка?

Ой, Адель прекрасна! Кожна дитина особлива по-своєму. Коли ми дізналися, що в нас буде третя донька, я вже й не думала, що мене можна чимось здивувати. Діана й Поля дуже різні, тож я була переконана, що Аделька буде більше схожою або на Діану, або на Полю, але вона геть інша. Діти вміють дивувати та тримати в тонусі. Й це найпрекрасніше, що може з нами статися у житті.

— Як ви з Андрієм розділяєте обов’язки вдома? Як, маючи трьох дітей і собаку, тримати в житті  баланс? Поділіться на власному прикладі.

Дуже важливо тримати баланс у житті незалежно від того, скільки в тебе дітей. Можливо мати трьох дітей і бути успішною. Можна бути прекрасними батьками й при цьому залишатися чоловіком і жінкою, які кохають одне одного й не втомлюються проявляти ніжність, увагу, турботу, поважають одне одного, говорять про свої почуття. Тобто це все і є складники родини, в якій панує любов. Я знаю, що в нас немає обов'язків, натомість є нормальне, живе бажання допомогти. Ми дуже любимо одне одного. І це найпотужніша сила, яка тримає родину в гармонії й балансі. Попри всі обставини.

— У вирі щоденних справ залишається час для романтики?

Час на романтику знайдеться завжди, якщо є бажання. Просто на різних етапах життя вона інша. Зараз, коли ми з трьома дітьми, особливо коли одне з них ще немовля, це такий квест. Але тим цікавіше, тим гостріше відчуваєш цю романтику, коли врешті-решт вдається побути одне з одним. З іншого боку, навіть разом випити каву зранку можна з романтикою, відчути її. Зрештою, можна робити романтично що завгодно.

— Які плани на наступний рік ви поставили для себе? Чи є проєкти, про які вже можете розповісти?

Можу розказати про ті проєкти, які плавно переходять з 2024 року у 2025-й. Це і ранковий проєкт “Ранок Вдома”,  і проєкт “Дочекаюсь” на телеканалі “Дім”. Зараз ми знімаємо сезон зустрічей українців, яких розлучила війна. А ще це театральні вистави у Молодому театрі, в якому я працюю вже багато років, й антрепризні гастрольні вистави. Також, звісно, багато планів і проєктів на новий рік заплановано в діяльності фонду. Дуже хочеться допомогти ще більшій кількості людей. І щоб ми нарешті дочекалися омріяної перемоги. Хочеться безтурботності, спокою, побуту, в якому було б все затишно і комфортно.

— А які сімейні бажання ви загадуєте на 2025 рік?

Я хочу, щоб наші дівчатка росли здоровими, красивими, сильними. Щоб вони усміхалися, щоб у них було дитинство. Щоб ми мали можливість їм дарувати це. Також, звісно, хочеться безтурботності, спокою. Ми всі живемо у стресі, тож є бажання нарешті зробити видих та насолоджуватися життям повною мірою. Хоча діти нам дарують цю насолоду, потрібен ще зовнішній спокій, який би давав нам право дихати на повні груди, насолоджуватися, усміхатися, не озираючись назад, не думаючи про те, що зараз не можна цього робити. Дуже хочеться, щоб наші діти якнайшвидше відчули, що таке мирне небо.

— Як гадаєте, новорічний настрій приходить сам чи його потрібно створювати самотужки?

Впевнена, що новорічний настрій приходить сам, адже вся передсвяткова метушня вабить і нагадує про себе. Але зараз нас всіх змінила війна. Ти розумієш, що вже немає такого, як раніше, настрою, але ж діти хочуть свята, радості. Тому я навчилася допомагати собі ззовні, коли важко всередині. Це шлях від зовнішнього до внутрішнього: коли зле, маєш поганий настрій — варто вдягнути щось яскраве, розправити плечі, зробити, наприклад, мейкап чи якусь процедуру, яка тобі допомагає. І ти вже починаєш потроху усміхатися, тобі набагато краще, бо ти собі допоміг. Відразу стає легше. Так само і з настроєм зараз, в умовах війни.

Ми заново вчимося усміхатися. Попри все, всупереч всім обставинам, намагаємося “тримати обличчя”, бо розуміємо, що ворог якраз прагне того, щоб ми змарніли. Не дамо йому відчути цю емоцію. Ми не змарніємо. Й святкуватимемо Новий рік. Станемо усміхатися. Будемо створювати новорічний настрій і підемо в кінотеатри з 1 січня на кіно, відзняте в Україні, створене з любов'ю. Наповнюватимемо цей світ теплом і коханням. Бо ми — українці, ми такі, ми сильні. Вміємо усміхатися долі, а вона усміхатиметься нам у відповідь. Я дуже вірю в бумеранг добра у житті.

Style: Wonder (@wonder__gallery)

Photo: Дарʼя Чупрун (@chuprunfoto)

Make: Кенюль Насібова (@nasibova.mua)

Hair: Олена Ключник (@lena.kliuchnyk)

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Россия озвучила условия перед переговорами в Стамбуле: чего Кремль требует от Украины
UAToday
2025-05-13T15:45:36Z
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
В Мексике в прямом эфире убили кандидатку в мэры
Корреспондент
2025-05-13T04:18:18Z
Зеленский: оружие уже на складах, России не поможет даже 30 дней перемирия
UAToday
2025-05-13T18:27:09Z
Конфискация российских активов: канцлер Германии предупредил о рисках для Европы
TSN
2025-05-15T17:18:57Z
Премьер Великобритании о переговорах в Стамбуле: Путин препятствует миру
Европейская правда
2025-05-15T16:43:21Z
Победительница "Битвы экстрасенсов" назвала дату масштабной атаки РФ на Украину
TSN
2025-05-11T13:34:57Z
Трамп озвучил новое требование к Украине после речи Путина
Telegraf
2025-05-11T16:58:17Z
Портников объяснил, почему Путин отказался от прекращения огня и предложил переговоры
TSN
2025-05-11T13:34:59Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
Необратимые изменения: врач рассказал о диагнозе известной российской певицы, заставившей ее уйти со сцены
Comments UA
2025-05-11T20:57:50Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
Степан Казанин резко высказался об исчезновении Елены Кравец из "Квартал 95": "Мы ее научили..."
Знай
2025-05-10T09:51:08Z
Илона Гвоздева после подачи заявления на развод неожиданно показалась с мужем
TSN
2025-05-15T14:34:39Z
Рейтинг кинопремьер: что смотреть в кинотеатрах с 15 по 22 мая
VGorode
2025-05-15T09:06:05Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
София Ротару продала элитную недвижимость в Москве: насколько продешевила певица
Знай
2025-05-04T04:51:29Z
Святославу Вакарчуку - 50: ТСН.ua публикует эксклюзивные фото лидера "Океана Эльзы"
TSN
2025-05-14T05:18:43Z
В ТЦК назвали главную проблему с мобилизацией мужчин старше 55 лет
UAToday
2025-05-14T16:27:28Z
Украинки не планируют возвращаться домой после войны: результаты опроса
Comments UA
2025-05-07T22:27:31Z
Силы беспилотных систем уничтожили дроны россиян
Корреспондент
2025-05-14T20:54:30Z
Под заснеженной горой может скрываться вход в "мир пришельцев": документы ЦРУ
Фокус
2025-05-11T16:51:58Z
Армия РФ наступает на 10 направлениях - Генштаб
Корреспондент
2025-05-15T13:42:56Z
НМТ-2025: устранить недостатки в регистрационных документах можно до 19 мая
Корреспондент
2025-05-15T12:30:38Z
Зеленский отреагировал на идею Папы Льва XIV
Корреспондент
2025-05-14T21:24:03Z
Пенсионерам выплатят специальные надбавки: какие суммы обещают
Знай
2025-05-03T15:30:37Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Завтрак для женщин: что должно быть в рационе каждой
Gazeta UA
2025-05-09T21:39:52Z
Какие 2 продукта нужно обязательно есть, чтобы улучшить память и защитить мозг от старения
UAToday
2025-05-13T09:03:06Z
Ученые открыли редкую мутацию, которая позволяет высыпаться всего за 4 часа
Факти ICTV
2025-05-11T09:30:52Z
В Украине стремительно растет заболеваемость корью: уже зафиксированы смертельные случаи
TSN
2025-05-15T14:34:56Z
Как определить, что авокадо точно спелое: простые уловки
TSN
2025-05-15T14:34:08Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Почему рукола горчит: как вырастить нежный урожай
TSN
2025-05-15T14:33:20Z
Ученые выяснили, связана ли вакцина от COVID-19 с риском выкидыша
TSN
2025-05-15T14:33:03Z
В Ивано-Франковске и Луцке прогремели взрывы
Корреспондент
2025-05-15T03:39:51Z
На Киевщине задержали мужчину за изнасилование 15-летней девушки
Корреспондент
2025-05-13T12:06:52Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
В ОВА показали последствия атаки дронов на Полтавщине
Корреспондент
2025-05-15T06:21:56Z
В Луцке адвокат "выводила" из розыска уклонистов
Корреспондент
2025-05-15T15:24:20Z
В Украину из ФРГ экстрадировали подозреваемого в мошенничестве иностранца
Корреспондент
2025-05-15T15:18:43Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
В Одессе произошёл взрыв во дворе частного дома
Корреспондент
2025-05-13T16:12:12Z
В Запорожье возросло число травмированных. В ГСЧС показали последствия атаки 6 мая
ZN UA
2025-05-07T04:45:58Z
Остаемся без еды: Украину накроет опасная жара и засуха уже летом, что обещает прогноз погоды
Знай
2025-05-11T04:30:41Z
Генштаб обновил данные о потерях РФ в войне
Корреспондент
2025-05-13T05:06:12Z
Синоптики дали прогноз погоды на сегодня 13 мая в Украине
UAToday
2025-05-13T04:30:17Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
Житель Киева ночью запустил салют из окна квартиры
Корреспондент
2025-05-15T17:09:39Z
Гороскоп для знаков зодиака на 16 мая 2025 года
Корреспондент
2025-05-15T15:48:02Z
Медсестра одним выстрелом из гранатомета уничтожила группу оккупантов
Comments UA
2025-05-12T13:52:51Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
В Киеве прохладно и сыро: синоптики обновили прогноз на субботу
Gazeta UA
2025-05-10T03:24:36Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Торговый дефицит Украины вырос до $8,5 млрд
Корреспондент
2025-05-15T17:09:05Z
Нацбанк снова снизил курсы доллара и евро
Корреспондент
2025-05-15T16:12:08Z
Запорожская АЭС уже неделю на грани блэкаута: в МАГАТЭ сделали заявление
Корреспондент
2025-05-15T14:35:24Z
В Украине резко изменились цены на сезонный овощ: что известно
TSN
2025-05-15T14:34:48Z
Реестр убытков начал принимать заявления о разрушенной нежилой недвижимости
Корреспондент
2025-05-15T14:03:52Z
Минфин оценил восстановление защитной арки ЧАЭС в €100 млн
UAToday
2025-05-15T14:03:35Z
Небрежность экс-руководителей обошлась Запорожьеоблэнерго в 730 млн
Корреспондент
2025-05-15T12:00:24Z
Последствия весенних заморозков ощутим осенью: что будет с урожаем-2025
Корреспондент
2025-05-15T11:51:50Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
На складе Tesla накоплено более 10 тысяч непроданных пикапов Cybertruck
Корреспондент
2025-05-07T17:39:20Z
Toyota представила электрический bZ4X Touring
Корреспондент
2025-05-15T16:51:36Z
По 5 тысяч за машину: почему автогражданка в Украине так сильно подорожала в 2025 году
VGorode
2025-05-15T09:57:26Z
В Украине вырос спрос на гибридные автомобили
Корреспондент
2025-05-15T09:33:10Z
Надежные и комфортные: названы 10 лучших автомобилей с пробегом за свои деньги
UAToday
2025-05-15T08:03:42Z
Хакеры превратили Nissan LEAF в дистанционно управляемую машину
Корреспондент
2025-05-14T19:18:55Z
Audi показала новый e-tron GT quattro
Корреспондент
2025-05-14T16:00:31Z
BMW представила специальную версию внедорожника X7 для Японии
Корреспондент
2025-05-13T16:48:42Z
"Згідний" или "згодний": языковед разъяснил употребление схожих слов
TSN
2025-05-12T17:19:12Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Две ложки этого средства во время стирки — вещи будут, будто новые: пятна сойдут, как и не было
TSN
2025-05-15T16:45:02Z
Гонконгский миллиардер Джозеф Лау выставил редкие вина на аукцион
Корреспондент
2025-05-15T15:54:22Z
Как выглядеть ухоженной женщиной: секреты красоты от Шэрон Стоун
TSN
2025-05-15T14:34:53Z
На грядке пожелтел весь укроп — в чем причина и как спасти зелень
TSN
2025-05-15T14:34:10Z
Гороскоп на 15 мая 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-05-14T15:27:48Z
Что такое смоки блонд: кому модный оттенок подходит и почему его не рекомендуют делать дома
TSN
2025-05-14T14:36:08Z
Apple готовит технологию управления iPhone с помощью мозга - СМИ
UAToday
2025-05-15T13:03:54Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
В Африке обнаружили вид геккона, который считался исчезнувшим более 30 лет
Корреспондент
2025-05-15T17:03:24Z
Сам выбирает цели: Турция представила обновленный Bayraktar TB2 с ИИ
Корреспондент
2025-05-15T15:54:18Z
Первыми погибнут растения, а Земля станет похожа на Марс: когда это произойдет
TSN
2025-05-15T14:34:03Z
Украина подписала первую международную конвенцию об ИИ и правах человека
Корреспондент
2025-05-15T10:45:18Z
Apple готовит технологию управления iPhone с помощью мозга - СМИ
Корреспондент
2025-05-14T19:51:34Z
К Земле приближается потенциально опасный астероид
Корреспондент
2025-05-14T14:51:08Z
На Солнце произошла крупная вспышка с выбросом: Земля под ударом
UAToday
2025-05-14T14:09:32Z
Анчелотти хочет вернуть звезду мирового футбола в сборную Бразилии
Корреспондент
2025-05-13T14:39:38Z
Осимхен выбрал для себя приоритетный клуб для дальнейшей карьеры
Корреспондент
2025-05-12T17:18:15Z
Было обидно: Ярмоленко поделился воспоминаниями о Лиге наций без него
Корреспондент
2025-05-13T13:48:17Z
Страдает имидж: Украинская федерация оценила дисквалификацию Кокошко
Корреспондент
2025-05-15T17:09:37Z
Первый трансфер Алонсо: Реал без торга готов выкупить защитника Борнмута
Корреспондент
2025-05-15T17:03:48Z
Идет разбор: Федерация легкой атлетики Украины о ситуации с Бех-Романчук
Корреспондент
2025-05-15T16:48:47Z
По взаимному согласию: Полесье официально расторгло контракт с тренером
Корреспондент
2025-05-15T16:24:46Z
Он дразнится? Промоутер Джошуа призвал Фьюри определиться
Корреспондент
2025-05-15T16:21:10Z
Поставить точку: назначена дата реванша Джервонта - Роуч
Корреспондент
2025-05-15T16:06:48Z