Про це Укрінформу повідомили в Головному управлінні забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки МОУ.
«Фахівці Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки МОУ підготували важливу інформацію для виробників ОВТ. Зокрема, щодо алгоритму кодифікації нових зразків ОВТ, проведення Типових випробувань, внесення змін у Технічні умови тощо. Ця інформація зібрана на сайті Міноборони у рубриці «Арсенал». Крім того, тут розміщені зразки документів та покрокові дії виробника для підготовки необхідного пакета технічної документації», - зазначили в управлінні.
Там наголосили, що Україні необхідно і далі нарощувати власне виробництво ОВТ за широкою номенклатурою, тож вітчизняним зброярам необхідно сприяти на всіх етапах розробки та виробництва зразків озброєння та військової техніки.
З необхідною інформацією виробники ОВТ можуть ознайомитись за посиланням.
У разі виникнення додаткових запитань виробники та розробники зразків озброєння можуть надіслати їх на електронну пошту Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу ОВТ mdalc@mil.ua
Як повідомляв Укрінформ, Міністерство оборони України за 9 місяців 2024 року кодифікувало й допустило до експлуатації в Силах оборони понад 900 зразків озброєння і військової техніки, зокрема понад 600 – вітчизняного виробництва.
Фото: Міноборони