MY.UAНовини
Більше, ніж просто мультфільми: 10 найкращих анімаційних картин 2024 року
Більше, ніж просто мультфільми: 10 найкращих анімаційних картин 2024 року

Більше, ніж просто мультфільми: 10 найкращих анімаційних картин 2024 року

Автори анімаційних фільмів сміливо піднімають у них важливі та потрібні теми, здатні впливати не тільки на дітей, а й змушувати замислитися дорослих.

2024 рік видався багатим не лише на цікаві фільми та серіали, а й на мультиплікацію. Анімаційні фільми давно вийшли з категорії "тільки для дітей" і своїм сюжетом, глибиною смислів та візуальною складовою зрівнялися або навіть перевершили їх. Причому високий рівень показали не тільки американські, а й аніматори з інших країн, а жанр охоплює спектр від фентезі та наукової фантастики до приземлених історій про сімейні втрати. Ресурс Polygon назвав найкращі з них.

"Лінда хоче курку" ("Курка для Лінди")

Французький анімаційний фільм "Лінда хоче курку" К'яри Мальте і Себастьєна Лауденбаха, який отримав приз Cristal за найкращий ігровий фільм в Ансі, розповідає історію, що відбувається в сучасній Франції і оповідає про маленьку дівчинку на ім'я Лінда. Вона дуже хоче їсти курку з перцем. Для мами Лінди, Полетт, яка в основному подає до столу страви з напівфабрикатів, приготування курки вже саме по собі є викликом. А через загальний страйк, що триває в їхньому місті, всі продуктові магазини зачинені, що ще більше ускладнює це завдання. Але Полетт почувається дуже винною через те, що несправедливо покарала Лінду за крадіжку заповітної каблучки, тож вона вирушає на ферму, щоб купити живу курку. Це започатковує лякаючу місію Лінди та Полетт вбити, приготувати та з'їсти цю курку, про що ніхто з них раніше навіть не думав.

За своєю суттю, це фільм про пам'ять і горе, що повільно драпірується на задньому плані, поки воно не наростає до м'якого катарсичного моменту. Адже одержимість Лінди куркою з перцем пояснюється тим, що цю страву готував її покійний батько, якого вона ледь пам'ятає.

Незважаючи на це, "Лінда хоче курку" – фільм, сповнений жартів, з великою кількістю гумору і кумедних ситуацій, які випливають з абсурдної природи сюжету.

"Консьєрж"

Заснований на манзі Цучікі Нісімури "Консьєрж в універмазі Хоккеку", мультфільм "Консьєрж" був адаптований для екрану режисером Есімі Ітадзу ("Король-олень") і сценаристом Сатомі Осімою ("Удача благоволить леді Нікуко"). У центрі сюжету — молода жінка на ім'я Акіно. Вона стає консьєржем в універмазі, який обслуговує тварин. Її робота полягає в тому, щоб задовольнити потреби всіх клієнтів, особливо з категорії "Дуже важливі тварини". Це істоти, які вимерли в дикій природі, такі як морські норки та японські вовки. Акіно сповнена рішучості зробити свою роботу добре, але вона хвилюється про те, щоб не помилитися.

Найчарівніша частина "Консьєржа" — це спостереження за тим, як тварини роблять дуже людські речі, наприклад, купують сумки і роблять пропозиції своїм партнерам, зберігаючи при цьому свою тваринну фізичну форму. Особливу симпатію викликає містер Феррет, бізнесмен-хорек, дуже нервовий, але стильний. Він одягнений у крихітний костюмчик і відвідує модний універмаг, бо розважає двох найпрестижніших клієнтів своєї компанії: крихітну сову і його дружину, вдягнутих в елегантні куртки. Містер Феррет хоче всіляко догодити їм, оскільки сова могла б допомогти йому в його бізнесі.

В епізодичній структурі фільму є тонка лінія про самотність і зв'язок, яка виривається на передній план у фінальному акті, в тандемі з квітучою впевненістю Акіно. Картина містить деякі роздуми про те, наскільки самотні деякі з вимерлих тварин, і як універмаг слугує для них притулком.

"Потік. Останній кіт на землі"

"Потік. Останній кіт на землі" – повнометражний анімаційний фільм 2024 року латвійського режисера Ґінтса Зілбалодіса, який знімали 4,5 року. Сюжет мультфільму будується навколо історії кота під час потопу. Він змушений покинути дім і сховатися в невеликому човні разом з іншими тваринами.

За сюжетом картини, після того, як катастрофічна подія затопила світ, з якого люди або евакуювалися, або вже були знищені, головний герой – чорний кіт – опиняється наодинці та намагається втриматися на плаву (в буквальному сенсі). Зрештою він знаходить притулок разом із милим псом у човні, яким керує капібара. Поки ті, хто вижив, дрейфують просторами постапокаліптичного водного світу, вони заводять друга-птаха.

Усі герої володіють різними особистостями і здібностями, які набагато перевершують більшість ледачих домашніх вихованців. Але фільм Зілбалодіса також повністю позбавлений діалогів, що дає місце виразній мультяшності та моторошній тиші. У занепалому світі всюди небезпека, а іноді й на човні. Зілбалодіс усе це фіксує плавною камерою, яка наближає глядача до фактури цього світу.

Кінокритик та історик кіно Христина Матіса зазначила, що "Потік" відрізняється від усього, що ми звикли бачити в анімаційних фільмах. Інший критик, Антон Долін, вважає, що сюжет "Потоку" — це історія кінця світу. Він також зазначає, що цей фільм — "незалежне кіно, що завжди викликає симпатію, і при цьому зроблене як гранично авторське".

"Думками навиворіт 2"

"Думками навиворіт 2" – американський комп'ютерно-анімаційний фільм про дорослішання режисера Келсі Манна, продюсера Марка Нільсена і сценаристки Мег Лефов. Він став запізнілим продовженням блискучого фільму Піта Доктера 2015 року "Головоломка" від Pixar Animation і встановив рекорд за зборами, ставши найкасовішим анімаційним фільмом за всю історію кіно.

Стрічка розповідає про дорослішання дівчинки на ім'я Райлі, яка в підлітковому віці стикається з новими емоціями, як-от тривожність, заздрість, сором, нудьга і ностальгія. Це майстерно вибудувана історія, повна жартів про психічний ландшафт і вже знайомих персонажів (особливо Емі Полер у ролі Радості та Філліс Сміт у ролі Печалі), але вона привносить справді нові ідеї в обстановку та марнославство Доктера. Це смішно, чуйно і лукаво, викликаючи підліткові почуття самосвідомості, заздрості, низької самооцінки і зіткнення між очікуваннями і реальністю.

Незважаючи на те, що кажуть касові збори, це далеко не найкращий фільм Pixar, але це рідкісний випадок, коли справді добре зібраний, добромисний проєкт отримує ту увагу, на яку він заслуговує.

"Озирнись"

Японський анімаційний фільм "Озирнись" – адаптація Кієтакою Осіямою ван-шотової манги автора Chainsaw Man Тацуки Фудзімото — вірна як тексту, так і духу цього тексту: несамовита історія про працю мистецтва, яка сама по собі є працею мистецтва.

У центрі сюжету – Аюму Фудзіно, четвертокласниця, яка малює мангу для розділу в шкільній газеті. Талант малювати виділяє її серед учнів, і вона стає доволі популярною в класі. Одного разу вчитель розповідає їй про Кемото – ученицю, котра відмовляється ходити до школи, але теж хоче намалювати мангу для шкільної газети. Вражена рівнем майстерності Кемото і намагаючись наздогнати її, Фудзіно кидає всі сили на те, щоб навчитися краще малювати, але всі її зусилля марні. І тоді дівчинка кидає спроби наздогнати суперницю і повертається до звичайного шкільного життя. Усе змінює день, коли вони волею долі зустрілися.

"Озирнись" – це більше, ніж просто приголомшливо добре зроблена анімація. За словами редактора журналу Paste Туссен Іган, це хвилююче свідоцтво сили мистецтва підносити і наставляти тих, хто вкладає свої серця і уми в працю з його створення, а також його сили пов'язувати людей один з одним через величезні проміжки часу, простору і життєвого досвіду.

"Це, без сумнівів, шедевр, народжений серцем", – вважає Іган.

"Володар перснів: Війна рогіррім"

Режисер "Володаря перснів: Війна Рогіррім" Кендзі Каміяма ("Той, хто біжить по лезу: Чорний лотос") взявся за завдання створити анімоване Середзем'я, яке відчувалося б як частина того самого гобелена, що й фільми Пітера Джексона "Володар перснів", – і йому це вдалося. Звісно, у нього була допомога. Продюсерка (і співавторка трилогії Джексона) Філіпа Бойєнс залучила оригінальних концепт-художників Джексона Алана Лі і Джона Гоу і забезпечила команді Каміями повний доступ до архівів Wētā Workshop в якості візуальних посилань. Це Середзем'я близько знайоме фанатам, аж до рельєфів на різьблених колонах Медусельда, Золотого залу Едораса.

"Війна рохіррім" слідує за Герой, принцесою Рохана, яка веде свій народ через небезпечну зиму, нескінченну облогу і трагічне падіння династії її батька. Увага до деталей і відтворення — найсильніший бік фільму. "Війна Рохіррім" має вигляд і відчувається як "Володар перснів" Джексона якнайкраще.

Його найбільша слабкість – це точне відтворення власних орієнталістських візуальних тропів Толкіна. Але все ж він сповнений пригод з битвами, королівської драми і захопливого хаосу монстрів.

"Марс-експрес"

"Марс-експрес" – дебютний анімаційний науково-фантастичний фільм у стилі неонуар режисера й аніматора Жеремі Перена. Дія фільму відбувається у XXIII столітті, і в ньому розповідається про двох приватних детективів, яких відправили на Землю, щоб спіймати хакера, якого звинувачують у зломі роботів, і тим самим ефективно звільнити їх від захисних заходів, покликаних тримати їх слухняними й підпорядкованими людям. Коли їхнє розслідування несподівано заходить у глухий кут, Алін і Карлос беруться за іншу справу, цього разу про студентку коледжу, яка загадково зникла після того, як її сусідку по кімнаті вбили в їхній кімнаті в гуртожитку. У істинно нуарному стилі пара поступово виявляє, що дві, здавалося б, окремі справи не тільки насправді тісно переплетені, а й мають стосунок до сюжету, який загрожує основам суспільства людей і роботів.

Увага до деталей, що приділяється побудові світу фільму, поширюється і на його численних персонажів-андроїдів, кожен з яких має свій власний унікальний дизайн і особистість. Порівняння з "Царством падальщиків", яке часто можна почути від критиків, не є довільним: Джонатан Джоб Нкондо, який працював художником і дизайнером персонажів у цьому серіалі, також зробив свій внесок у дизайн роботів для "Марс-експрес".

"Марс-експрес" – це щільно складена науково-фантастична історія, в якій мало власних імен, але багато підтексту. Він перебуває у світі, який не стільки розповідає, скільки показує глибину своєї розповіді та побудови світу, довіряючи своїй аудиторії приділяти пильну увагу і з'єднувати точки поруч із персонажами фільму. Коротше кажучи, це рідкісний приклад "дорослої" анімації, яка ставиться до своєї аудиторії як до дорослої, і її виконання підносить її посил, доки вона впевнено не стає одним із найкращих анімаційних фільмів року.

"Я"

"Я" – історія, створена американським аніматором, сценаристом і автором незалежного кіно, двічі номінантом на "Оскар" Доном Герцфельдтом. Він вважається одним із найвидатніших аніматорів, які живуть нині, оскільки його фільмам вдається втиснути більше ідей і сенсу в 20 хвилин, ніж більшості мейнстримних фільмів ледве вдається зібрати за дві години.

У центрі музичного мультфільму – людиноподібна істота, що нагадує розумний арахіс із парою паличкових ніг і серйозним неправильним прикусом, спостерігає, як її партнер миє новонароджену дитину, коли її увага раптово відволікається на маленький тазик, який використовують як ванну. Це маленьке півколо активує щось усередині нього. Пригнічений і болючий спогад з його дитинства проривається в ідею, яка змінить майбутнє його виду. Гуманоїдний арахіс починає одержимо працювати над своїм новим винаходом, нехтуючи спілкуванням із сім'єю.

Фільм досліджує такі делікатні теми, як смертність, вічність і марність сподівання виключно на технології в пошуках відповідей на найзаплутаніші та найважливіші питання життя. Це той тип картин, які залишаються з глядачем надовго після їхнього перегляду і змушують поглянути на себе, людей довкола і світ по-іншому.

"Мононоке: Привид під дощем"

Японський анімаційний фільм "Мононоке: Привид під дощем" режисера Кенджі Накамури – відродження оповідно-захопливого аніме 2007 року, який занурює глядачів у моторошний фантастичний світ політичних інтриг і мстивих духів. Чарівний гачок оригінального серіалу – історії про привидів, розказані у форматі детективного процесуалу – зберігся, а його неповторний візуальний стиль був плавно оновлений для сучасних методів анімації.

Дія картини "Мононоке: Привид під дощем" відбувається в епоху Едо і оповідає про двох молодих жінок, Аса і Каму, які нещодавно потрапили в гарем, де панують напруженість і хитрість. Намагаючись розібратися в політичних інтригах і суперництві цього місця, вони стикаються з мстивим духом. На цьому гнітючому тлі з'являється таємничий мандрівний аптекар Кусуріурі, єдина людина, здатна зрозуміти і знешкодити цю злу сутність. Цей фільм занурює глядачів у світ, де надприродне змішується з іграми за владу, пропонуючи глибокі роздуми про помсту і справедливість.

Перше, що будь-хто помічає у фільмі — візуальний дизайн. Він настільки барвистий, детальний і текстурований, що межує з психоделікою. Що менш очевидно при побіжному погляді, так це те, наскільки тісно стримана кожна з таємниць Мононоке, і як майстерно Накамура представляє їх візуально.

"Дикий робот"

Анімаційна картина "Дикий робот" режисера Кріса Сандерса доводить, що DreamWorks переживає епоху розквіту. Фільм не тільки чудовий, з пишним мальовничим краєвидом, а й є глибоко зворушливою історією про складнощі батьківства і важливість доброти.

Мультфільм оповідає про робота на ім'я Роуз, яка опиняється застряглою на віддаленому острові. Вона намагається асимілюватися з місцевою дикою природою, яка ставиться до неї з підозрою (і одна до одної), і зрештою бере до себе на виховання маленьке гусеня, а в друзі – в'їдливого лиса.

Роуз доводиться пройти довгий шлях від недовіри до неї до прийняття, врятувати своїх друзів і пожертвувати собою заради їхнього спокійного життя. Але картина не закінчується на трагічній ноті.

Незважаючи на те, що у фільмі є тварини, які розмовляють, він повчальний не тільки для дітей, а й для дорослих. Водночас Кріс Сандерс бере на себе деякі серйозні теми, роблячи їх досить доступними для дітей. Він неймовірно емоційний, але при цьому не здається надмірно дидактичним щодо своїх більш масштабних тем.

Раніше Фокус писав про топ-10 найкращих серіалів 2024 року.

Теги за темою
Рейтинг
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Победительница "Битвы экстрасенсов" назвала дату масштабной атаки РФ на Украину
TSN
2025-05-11T13:34:57Z
Зеленский: оружие уже на складах, России не поможет даже 30 дней перемирия
UAToday
2025-05-13T18:27:09Z
Россия озвучила условия перед переговорами в Стамбуле: чего Кремль требует от Украины
UAToday
2025-05-13T15:45:36Z
Разведка США раскрыла планы Путина на 2025 год
Корреспондент
2025-05-24T16:33:54Z
Сибига после ночной атаки РФ: мир должен давлением требовать от России прекратить убийства
Европейская правда
2025-05-25T06:22:09Z
Трамп обвинил Россию в краже технологии гиперзвуковых ракет
Корреспондент
2025-05-25T06:09:30Z
В Мексике в прямом эфире убили кандидатку в мэры
Корреспондент
2025-05-13T04:18:18Z
Совет ЕС 27 мая обсудит лишение Венгрии права голоса в Евросоюзе
Европейская правда
2025-05-22T16:00:45Z
Портников объяснил, почему Путин отказался от прекращения огня и предложил переговоры
TSN
2025-05-11T13:34:59Z
Необратимые изменения: врач рассказал о диагнозе известной российской певицы, заставившей ее уйти со сцены
Comments UA
2025-05-11T20:57:50Z
Яна Глущенко с мужем и сыном показала свой роскошный особняк за 200 тыс. долларов: вид изнутри
TSN
2025-05-16T19:19:10Z
Известный украинский певец высказался о неизлечимом сыне и раскрыл главную проблему
TSN
2025-05-21T16:18:11Z
Победитель Евровидения-2025 хочет исключить Израиль из конкурса
Корреспондент
2025-05-22T15:48:51Z
На войне погиб актер Назар Малик
Корреспондент
2025-05-25T03:12:56Z
У Меркьюри была внебрачная дочь - Daily Mail
Корреспондент
2025-05-23T21:57:00Z
Мадонна кардинально изменила стиль ради мамы
Корреспондент
2025-05-19T09:15:58Z
Виктор Розовый высказался о разводе с Ольгой Мерзликиной
Корреспондент
2025-05-19T07:57:04Z
Святославу Вакарчуку - 50: ТСН.ua публикует эксклюзивные фото лидера "Океана Эльзы"
TSN
2025-05-14T05:18:43Z
Этот паразит грызет клетки человека: ученые сделали жуткое открытие
TSN
2025-05-19T07:48:24Z
Какое питание поможет сохранить здоровье в старости — исследование
TSN
2025-05-17T21:18:17Z
Тля на смородине: методы борьбы с вредителями
TSN
2025-05-24T17:52:42Z
Мыло или гель для душа: что выбрать для кожи и гигиены
UAToday
2025-05-24T12:06:20Z
Идеальное мясо для шашлыка: рекомендации по выбору от диетолога
UAToday
2025-05-24T10:03:47Z
Чем полезен творог и стоит ли есть его каждый день: диетологи рассказали обо всех нюансах
UAToday
2025-05-24T09:03:02Z
Враги помидоров: список растений, которые нельзя сажать рядом
TSN
2025-05-21T16:33:49Z
Как определить, что авокадо точно спелое: простые уловки
TSN
2025-05-15T14:34:08Z
Как личность влияет на сон: ученые поразили исследованием
UAToday
2025-05-23T12:36:34Z
Эти два знака зодиака могут тянуть из вас энергию: как их распознать и защититься
TSN
2025-05-19T07:18:37Z
Гороскоп для знаков зодиака на 22 мая 2025 года
Корреспондент
2025-05-21T08:03:41Z
Гороскоп на 25 мая 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-05-24T15:27:13Z
На грядке пожелтел весь укроп — в чем причина и как спасти зелень
TSN
2025-05-15T14:34:10Z
Чем обработать картошку перед посадкой, чтобы защитить от колорадского жука
TSN
2025-05-24T17:51:36Z
В Испании хотят бороться с наплывом туристов новым налогом на аренду жилья
Европейская правда
2025-05-23T16:02:21Z
Что добавить в лунку во время высадки рассады сладкого перца для хорошего урожая
TSN
2025-05-17T20:22:26Z
Гороскоп на 18 мая 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-05-17T15:30:37Z
Гороскоп на 23 мая 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-05-22T16:55:28Z
Медсестра одним выстрелом из гранатомета уничтожила группу оккупантов
Comments UA
2025-05-12T13:52:51Z
Почему Закарпатская область не Ужгородская: историк удивил ответом
TSN
2025-05-17T21:18:56Z
В Киеве объявлена воздушная тревога: что угрожает столице
TSN
2025-05-17T21:18:45Z
Синоптики дали прогноз погоды на сегодня 24 мая в Украине
UAToday
2025-05-24T04:27:56Z
Генштаб опубликовал карты боёв на фронте
Корреспондент
2025-05-25T05:54:59Z
В Харькове и Николаеве произошли прилеты
Корреспондент
2025-05-24T23:12:33Z
Атака шахедов: в Киеве прогремели взрывы
Корреспондент
2025-05-18T00:18:39Z
Генштаб показал новые карты боев на фронте
Корреспондент
2025-05-24T06:03:54Z
На подконтрольную Украине территорию вернули еще 9 детей
Корреспондент
2025-05-22T15:12:07Z
25 мая — какой церковный праздник, почему нельзя резать, рубить или использовать острые лезвия
TSN
2025-05-25T03:06:24Z
Новое усиление мобилизации: кого ищут ТЦК
Корреспондент
2025-05-23T08:24:46Z
В ТЦК назвали главную проблему с мобилизацией мужчин старше 55 лет
UAToday
2025-05-14T16:27:28Z
Зеленский отреагировал на идею Папы Льва XIV
Корреспондент
2025-05-14T21:24:03Z
Какой завтра, 26 мая, праздник — все об этом дне, какой церковный праздник, что нельзя делать
TSN
2025-05-25T06:06:41Z
Польша подняла истребители из-за атаки на Украину
Корреспондент
2025-05-25T05:27:50Z
Под заснеженной горой может скрываться вход в "мир пришельцев": документы ЦРУ
Фокус
2025-05-11T16:51:58Z
Силы беспилотных систем уничтожили дроны россиян
Корреспондент
2025-05-14T20:54:30Z
18 мая: церковный праздник сегодня, три вещи, которые лучше не делать в этот день
UAToday
2025-05-18T04:00:15Z
Атака на Киев: известны уточненные данные о последствиях
Корреспондент
2025-05-24T13:03:34Z
На Франковщине чиновник торговал закрытыми данными ГПСУ
Корреспондент
2025-05-16T11:57:53Z
В Ивано-Франковске и Луцке прогремели взрывы
Корреспондент
2025-05-15T03:39:51Z
На Киевщине задержали мужчину за изнасилование 15-летней девушки
Корреспондент
2025-05-13T12:06:52Z
Ночной удар по Киеву: ГСЧС назвало количество жертв и показало кадры разрушений
TSN
2025-05-25T05:18:52Z
РФ атаковала промышленное предприятие в Суммах — какие последствия
TSN
2025-05-25T05:18:28Z
В Одессе произошёл взрыв во дворе частного дома
Корреспондент
2025-05-13T16:12:12Z
Поджог имущества Стармера: задержан второй подозреваемый
Корреспондент
2025-05-17T21:18:55Z
В ОВА показали последствия атаки дронов на Полтавщине
Корреспондент
2025-05-15T06:21:56Z
Выращивание картофеля: аграрные секреты, о которых знают не все
TSN
2025-05-20T14:06:17Z
В Украине выросло энергопотребление в конце недели
Корреспондент
2025-05-23T08:06:19Z
Доллар подорожал: курс валют на 19 мая 2025
TSN
2025-05-19T06:06:00Z
Санкции уничтожают агросектор РФ - разведка
Корреспондент
2025-05-18T16:39:20Z
Пенсионный фонд увеличил выплаты за последний месяц
Корреспондент
2025-05-24T09:45:46Z
Россия заключит с Бахрейном трехлетний контракт на поставку СПГ
Корреспондент
2025-05-23T17:48:58Z
Moody's снизило кредитный рейтинг США
Корреспондент
2025-05-16T23:51:08Z
В Украине благодаря содействию ПРООН установлено более 450 МВт генерации
Корреспондент
2025-05-23T17:39:25Z
Курс валют на 23 мая: сколько стоят доллар, евро и злотый
TSN
2025-05-23T17:38:26Z
В NASA зафиксировали в океане гигантскую форму жизни: ее видно даже из космоса
UAToday
2025-05-18T19:15:31Z
Apple готовит технологию управления iPhone с помощью мозга - СМИ
UAToday
2025-05-15T13:03:54Z
В Великобритании нашли скульптуру богини победы возрастом более 1800 лет
Корреспондент
2025-05-21T18:36:10Z
Команда с украинцем выиграла в Казахстане турнир по Counter-Strike 2
Корреспондент
2025-05-19T00:09:16Z
В Украине разработали дрон Батяр, похожий на "шахед"
Корреспондент
2025-05-23T21:18:31Z
ИИ Microsoft предсказывает погоду и природные катастрофы точнее людей
Корреспондент
2025-05-23T20:24:24Z
Anthropic представила новые ИИ-модели Claude 4
Корреспондент
2025-05-23T20:03:19Z
Apple планирует выпустить умные очки в 2026 году - СМИ
Корреспондент
2025-05-23T17:27:20Z
Хаббл сфотографировал наклонённую галактику NGC 3511
Корреспондент
2025-05-23T15:12:32Z
Стало известно, каким водителям больше нельзя управлять автомобилем
UAToday
2025-05-24T13:06:02Z
Китай поставил под угрозу производство электромобилей в Европе
Корреспондент
2025-05-19T10:27:19Z
Waymo отзывает почти все свои роботакси из-за столкновений с препятствиями
Корреспондент
2025-05-15T18:30:16Z
Итальянская Giamaro Automobili представила свои первые гиперкары
Корреспондент
2025-05-23T20:15:02Z
Dodge представила обновленный Charger Daytona 2026 модельного года
Корреспондент
2025-05-23T17:15:08Z
Xiaomi представила свой первый кроссовер
Корреспондент
2025-05-22T18:57:39Z
Китайская BYD впервые обогнала Tesla по продажам электромобилей в Европе
Корреспондент
2025-05-22T18:45:00Z
Юный Арвид Линдблад готов заменить Лиама Лоусона в Racing Bulls
Корреспондент
2025-05-22T12:24:30Z
Дебютировало шестое поколение Toyota RAV4
Корреспондент
2025-05-21T17:18:37Z
Прощание с Реалом: заключительный матч сезона стал последним для Модрича
Корреспондент
2025-05-24T17:33:32Z
Достойное обновление эмблемы на форме Динамо после 30-го чемпионства
Корреспондент
2025-05-24T17:00:58Z
Совладелец МЮ лишился почти трети своего состояния
Корреспондент
2025-05-16T20:36:12Z
Довбик назвал настоящего лидера сборной Украины
Корреспондент
2025-05-24T10:21:32Z
Плей-офф НБА: Миннесота разгромила Оклахому в игре на своей площадке
Корреспондент
2025-05-25T04:51:51Z
Известный игрок Манчестер Юнайтед не смог попасть на стадион клуба АПЛ
Корреспондент
2025-05-25T04:30:54Z
Анчелотти хочет вернуть звезду мирового футбола в сборную Бразилии
Корреспондент
2025-05-13T14:39:38Z
Осимхен выбрал для себя приоритетный клуб для дальнейшей карьеры
Корреспондент
2025-05-12T17:18:15Z
Было обидно: Ярмоленко поделился воспоминаниями о Лиге наций без него
Корреспондент
2025-05-13T13:48:17Z