Ви дізнаєтесь:
Постільна білизна потребує регулярного очищення у правильних умовах, адже вона є запорукою комфорту під час сну. Важливу роль у цьому відіграє її прання. Більшість використовує для цього пральну машинку навіть не здогадуючись, в якому режимі краще прати постіль.
Главред дізнався, яку програму вибрати для постільної білизни, а також на скількох градусах і у якому режимі краще прати окремі елементи, як от наволочки чи простирадло.
Для постільної білизни є кілька оптимальних режимів прання, в залежності від того з якого матеріалу зроблена постіль. Наприклад, режим "Бавовна" краще обирати для натуральних тканин - бавовни, або льону.
На делікатному режимі можна прати шовкові або синтетичні тканини. Також в деяких пральних машинах є режим "постільна білизна", який спеціально призначений для наволочок, простирадла чи підковдри.
Не менш важливою для прання білизни є температура. Вважається, що чим більше градусів, тим краще очищуються речі у пральній машинці. Тому виникає питання, чи можна прати постільну білизну на 60 градусах.
Температура 60°C вважається оптимальною для прання більшості видів постільної білизни. Вона ефективно видаляє бактерії, пилових кліщів і бруд. Однак потрібно враховувати, які застереження щодо прання наніс виробник на бирці.
Якщо у вас забруднилися лише наволочки на подушки, то користувачі Quora поділилися порадами, як краще їх прати окремо. Важливо використовувати делікатний режим, температуру 40 градусів та теплу воду.
"Якщо вони дуже брудні, я можу використовувати гарячу воду для кращого очищення, але обов’язково перед цим перевірити етикетку з догляду", - написав один із них.
Буває й так, що потрібно обрати, який режим прання простирадла є найкращим, то потрібно обрати програму "Довге прання", середню швидкість віджиму та температуру 40-60 градусів. Таких же рекомендацій варто дотримуватися і для прання підковдри.
Читайте також:
Що таке Quora
Quora - це соціальний веб-сайт запитань і відповідей та онлайн-ринок знань зі штаб-квартирою в Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія. Він був заснований 25 червня 2009 р. і став загальнодоступним 21 червня 2010 р. Користувачі можуть співпрацювати, редагуючи запитання та коментуючи відповіді, надані іншими користувачами. Станом на 2020 р. веб-сайт відвідували 300 мільйонів користувачів щомісяця, повідомляє Вікіпедія.