MY.UAНовини
Мобілізація, Залужний, F-16, Курська операція: найважливіші події 2024 року в Україні
Мобілізація, Залужний, F-16, Курська операція: найважливіші події 2024 року в Україні

Мобілізація, Залужний, F-16, Курська операція: найважливіші події 2024 року в Україні

Рік, що минає, став роком складних випробувань і важливих рішень для України, визначаючи не лише її військові стратегії, але й місце на міжнародній арені. Фокус розповідає, які події були найбільш значними у третій рік повномасштабного вторгнення.

Цей рік став для України ще одним роком великої боротьби за свою незалежність і суверенітет. Протягом 2024-го події на фронті та в тилу швидко змінювали один одного, створюючи нові виклики та можливості для країни. Від ключових операцій Збройних сил України до нових етапів дипломатичних зусиль та міжнародної підтримки — цей рік ознаменувався як важливими перемогами, так і тяжкими втратами. Всі ці події не лише визначають хід війни, але й формують майбутнє України, як у воєнному, так і в політичному контексті. Від обміну полоненими до новітніх технологій зброї, від ударів по стратегічних об'єктах до міжнародних дипломатичних ініціатив — кожен день 2024 року приносив нові повороти у війні, яка впливає на безпеку та стабільність не тільки в Україні, але й у світі загалом.

Повернення українських героїв додому

Найбільший обмін полоненими за весь період війни відбувся 3 січня 2024 року. Під час операції додому повернулися 230 українців, серед яких 224 військовослужбовці та 6 цивільних осіб.

Звільнені військові представляють різні підрозділи: 130 бійців Збройних сил України, 55 нацгвардійців, 38 прикордонників, а також 1 поліцейський. Серед них є оборонці Маріуполя, острова Зміїний і Чорнобильської атомної електростанції. Звільнено також 48 осіб, яких раніше вважали зниклими безвісти.

Цей обмін став результатом складних переговорів та дипломатичних зусиль, зокрема за участі Об'єднаних Арабських Еміратів, які виступили посередниками в процесі звільнення українців.

Повернення цих українців стало важливим символом надії для їхніх родин та нагадуванням про необхідність продовження дипломатичних зусиль для звільнення всіх полонених.

Протягом 2024 року відбулося ще десять обмінів: 31 січня повернулися 207 українців, 8 лютого – 100, 31 травня – 75, 25 червня – 90, 28 червня – 10, 17 липня – 95, 24 серпня – 115, 13 вересня – 49, 14 вересня – 103, 19 жовтня – 95 наших людей.

Обмін відбувся після піврічної перерви і відмови росіян вести перемовини
Фото: Володимир Зеленський Telegram-канал

Атаки на російські НПЗ

З кінця січня 2024 року Україна розпочала серію успішних операцій проти російських нафтопереробних заводів (НПЗ) та нафтових об'єктів. Використовуючи безпілотні літальні апарати (БПЛА), Головне управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО) завдає точних ударів по стратегічних об'єктах на території Росії.

Так в січні відбулись атаки на нафтобази в Брянській, Курській та Бєлгородській областях, зокрема на "Орелнафтопродукт" в Орлі та "Петербурзький нафтовий термінал". В любому — удар по нафтобазі "Польова" в Курській області. Через місяць — атака на НПЗ "Перший завод" у Калузькій області та інші нафтові об'єкти у Ростовській та Курській областях. Удар по "Лукойлу" в Смоленській області та нафтобазах у Нижньокамську і Єлабузі відбувся в квітні, а в травні пролунали вибухи на НПЗ у Туапсе, Волгоградській та Рязанській областях. На початку літа українські дрони атакували нафтобазу в Білгородській області. Після нафтопереробні заводи в Рязані та Волгоградській області.

Атаки все ще продовжуються. Так нещодавно пролунали вибухи в Орлі — українські дрони знов атакували місцеву нафтобазу. Також, раніше в ніч на 29 листопада дрони вдарили по нафтобазі в Кам'янському районі Ростовської області РФ, через що на її території виникла велика пожежа. Крім того, 13 листопада дрони ЗСУ влучили по нафтобазі в Пензі. А в ніч на 12 листопада вразили російський склад паливно-мастильних матеріалів у Бєлгородській області.

Ці операції спрямовані на ослаблення російської нафтової інфраструктури, що є важливим елементом економічної та військової могутності Росії. Атаки нафтопереробних об'єктів мають стратегічне значення і демонструють високий рівень ефективності українських сил.

Відставка Залужного

8 лютого 2024 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Валерія Залужного з посади головнокомандувача Збройних сил України. Залужний очолював ЗСУ з липня 2021 року і став символом українського опору під час війни з Росією.

Зеленський пояснив своє рішення необхідністю "перезавантаження" керівництва ЗСУ, підкреслюючи, що це не означає зміни стратегічних підходів або напрямків дій. Призначення нових осіб у ключові пости було частиною плану для вдосконалення військових структур і адаптації до нових викликів війни.

Замість Залужного на посаду головнокомандувача був призначений генерал-полковник Олександр Сирський, який раніше очолював Сухопутні війська України. Зеленський також присвоїв Залужному звання Героя України за його видатні заслуги у військовій сфері.

Залужний, зокрема, продовжує кар'єру на дипломатичній ниві: у березні 2024 року він був призначений послом України у Великій Британії.

Це звільнення стало важливим моментом для України та її військових, викликавши значний резонанс як в Україні, так і за її межами.

Зараз Залужний працює над зміцненням двосторонніх відносин між Україною та Великою Британією в різних сферах
Фото: Ганна Маляр / Facebook

Вихід ЗСУ з Авдіївки

17 лютого українські війська завершили виведення своїх підрозділів із міста Авдіївка в Донецькій області, яке протягом кількох місяців стало епіцентром запеклих боїв.

Битва за Авдіївку тривала з 2014 року, коли місто стало частиною бойових дій на сході України після початку війни на Донбасі. Проте найбільш інтенсивні та масштабні бої почалися в середині 2022 року, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

З початку 2022 року бої за Авдіївку були частиною ширшої боротьби за контроль над Донбасом. Місто було стратегічно важливим, оскільки його розташування дозволяло контролювати важливі дороги та спостерігати за активністю противника. Російські війська та сепаратисти активно намагалися захопити Авдіївку, що призвело до постійних і жорстоких боїв.

Зокрема, з осені 2022 року бої набрали нової інтенсивності, коли російські війська спробували здійснити штурм міста. Протягом 2023 року Авдіївка залишалася однією з найбільш обстрілюваних та зруйнованих точок на фронті.

Вихід ЗСУ на початку 2024 року з міста був здійснений, аби уникнути оточення та зберегти боєздатність підрозділів. Це стратегічне рішення було ухвалено на основі аналізу ситуації, де подальше перебування в місті могло б призвести до великих втрат серед особового складу ЗСУ.

За словами головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, вихід був частиною плану по переходу до оборони на більш вигідних рубежах. Залишення Авдіївки дозволило зберегти життя українських військових і забезпечити кращі умови для наступних оборонних операцій.

Зазначається, що протягом п’яти місяців, з жовтня 2023 року до лютого 2024 року, російські війська кілька разів намагалися штурмувати Авдіївку, застосовуючи важку техніку, артилерію та авіацію. Зокрема, за цей період було знищено понад 364 російських танки та 748 бойових броньованих машин, а також понад 250 артилерійських систем. В результаті контрнаступальних дій України вдалося захопити 95 російських військових у полон.

Тим часом, російська армія зазнала значних втрат. У процесі штурмів було знищено понад 47 тисяч особового складу противника, а також кілька літаків. Українські військові продовжували надавати опір, зберігаючи території на сході Донбасу, але зрештою було ухвалено рішення про вихід із Авдіївки, аби уникнути масових жертв.

Попри вихід з міста, українські війська продовжують тримати оборону на інших рубежах Донбасу та готуються до подальших бойових дій.

Окупанти майже повністю знищили Авдіївку
Фото: Соцмережi

1100 ракет проти енергосистеми України

Навесні 2024 року Росія здійснила серію масштабних атак на енергетичну інфраструктуру України, використовуючи різноманітні види ракет та безпілотних літальних апаратів. Загалом, за цей період було випущено близько 1100 ракет, включаючи крилаті та балістичні ракети, що призвело до значних пошкоджень енергосистеми та перебоїв у постачанні електроенергії по всій країні.

Перші блекаути цього року почались з 22 березня. Тоді Росія здійснила масштабний комбінований ракетно-авіаційний удар по Україні, використовуючи 151 повітряну ціль, з яких 92 були знищені силами протиповітряної оборони України. Ударів зазнали Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Хмельницький, Полтавська область, Вінницька область, Львівська область, Івано-Франківська область, Миколаївська область, Одеська область та інші частини країни.

Внаслідок атаки було пошкоджено Дніпрогес: зруйновано другий енергоблок, що призвело до забруднення ґрунту та витоку нафтопродуктів у річку Дніпро. У Харкові було зафіксовано відключення електропостачання, а в семи областях (Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Кіровоградська, Запорізька, Одеська та Донецька) відбулися екстрені відключення електроенергії.

На протезі всього періоду Росія продовжує здійснювати масовані атаки по український енергетичній системі. Найскладніші блекаути перепали на літо, тоді відключення світла тривали по 8-10 годин. Зараз блекаути продовжуються але тривають до 4 годин на добу і не по всій Україні.

Закон про мобілізацію

Одне з самих не популярних рішень української влади — посилення мобілізації.

18 травня в Україні вступили в силу зміни до законодавства, які стосуються мобілізації, військового обліку та проходження військової служби.

Однією з головних змін — обов’язок для всіх чоловіків віком від 18 до 60 років самостійно оновити свої дані для військового обліку протягом 60 днів з моменту набуття чинності закону.

Ще одна важлива зміна — зниження призовного віку з 27 до 25 років. Також змінились умови отримання відстрочок від мобілізації. Окремо посилено відповідальність за порушення законодавства у сфері мобілізації та військового обліку. Ті, хто не оновили вчасно дані або порушили вимоги щодо військового обліку, можуть бути оштрафовані. Також передбачено введення санкцій, зокрема конфіскації транспортних засобів, у разі порушення встановлених норм.

Після того, як вийшов термін в 60 днів для оновлення даних — посилилась так звана бусифікація. Представники ТЦК почали примусову мобілізацію на вулиці тих, хто ніби не оновив свої дані, порушуючи при цьому права людей і чинні закони.

Удар по лікарні "Охматдит"

8 липня Росія здійснила масований ракетний удар по Україні, внаслідок якого загинули десятки людей, а сотні отримали поранення. Однією з цілей атаки стала дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит" у Києві. За даними слідства, ЗС РФ атакували ракетою Х-101.

У результаті ракетного удару по "Охматдиту" загинули двоє працівників лікарні, а ще 32 особи, серед яких діти, отримали поранення. Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що всі пацієнти, які перебували в операційних та реанімаційних відділеннях під час атаки, були евакуйовані та врятовані.

Загалом внаслідок масованого ракетного обстрілу загинули 47 осіб, зокрема 33 у Києві, 10 у Кривому Розі, 3 у Покровську та 1 у Дніпрі. Близько 190 осіб отримали поранення.

Після атаки рятувальні та аварійно-рятувальні роботи тривали протягом кількох днів.

Ця трагедія стала черговим підтвердженням терористичних методів ведення війни з боку Росії та підкреслила необхідність посилення обороноздатності України та захисту цивільного населення.

8 липня ворог поцілив по ще двох лікарнях у центрі Києва та по об'єктах у Кривому Розі та Дніпрі
Фото: НДСЛ Охматдит

F-16 в Україні

У серпні 2024 року Україна отримала перші винищувачі F-16. Це не тільки значний крок у посиленні повітряної сили країни, а й важлива перемога в переговорному процесі з міжнародними партнерами, зокрема США та країнами Європейського Союзу, які погодилися надати Україні ці високотехнологічні бойові літаки.

F-16 є одним з найпоширеніших бойових літаків у світі, здатним виконувати широкий спектр завдань, включаючи захист повітряного простору, удари по наземних цілях та проведення розвідки. Їхня здатність працювати в умовах протиповітряної оборони робить їх незамінним елементом для забезпечення національної безпеки України, особливо в умовах постійних загроз з боку Росії.

Отримання F-16 стало результатом інтенсивних переговорів, які тривали багато місяців.

Зараз винищувачі виконують важливу роль у захисті українського неба. На початку грудня президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Sky News заявив, що під час масованого ракетного удару ЗС РФ українські винищувачі F-16 успішно перехопили та знищили сім російських крилатих ракет, спрямованих на цивільні об'єкти.

Загалом Україна мала отримати 85 винищувачів F-16 від Нідерландів, Данії, Норвегії та Бельгії, що мало значно посилити військово-повітряні сили країни.

Одним важливим аспектом переваги F-16 є його сумісність із системами НАТО

Курська операція

25 грудня ЗСУ завдали удару по пункту управління 810-ї окремої бригади морської піхоти (ОБРМП) Російської Федерації, розташованому в покинутій цивільній будівлі у місті Льгов Курської області.

Цей удар став частиною тривалої операції ЗСУ в Курській області, яка розпочалася 6 серпня 2024 року, коли українські війська перетнули російсько-український кордон поблизу міста Суджа. Протягом наступних місяців українські сили просувалися вглиб території Росії, контролюючи кілька сотень квадратних кілометрів. Це перша українська загальновійськова операція на прикордонній території Росії з початку повномасштабного російського вторгнення.

За час операції втрати російської армії наближаються до 21 тисячі солдатів, зокрема знищено 1101 одиницю озброєння і військової техніки, серед яких 54 танки та 276 бойових броньованих машин. Курська операція ЗСУ також змусила Росію перегрупувати свої війська, зокрема перекинути підрозділи з Донецької області та Запорізького напрямку для зупинення українського наступу.

Попри тиск з боку російських військ, українські сили продовжують утримувати контроль над значною частиною Курської області, що свідчить про ефективність операції та здатність ЗСУ до ведення бойових дій на території противника.

План перемоги

16 жовтня президент України Володимир Зеленський представив деталі "Плану перемоги", амбіційного документа, спрямованого на завершення війни з Росією та відновлення національної безпеки країни. План складається з п’яти основних пунктів:

  • запрошення України в НАТО до закінчення війни;
  • продовження операцій на території РФ та зняття заборон щодо ударів;
  • розміщення в Україні комплексний неядерний стратегічний пакет стримування;
  • економічного потенціалу України, природних ресурсів;
  • післявоєнного періоду — "найдосвідченіший військовий контингент" в Україні.

А також трьох таємних додатків, які були передані лідерам США, Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії для подальшого узгодження.

Президент Зеленський підкреслив, що реалізація цього плану стане важливим етапом у примушенні Росії до миру та завершенні конфлікту. Він також зазначив, що "План перемоги" вже підтримали ключові міжнародні партнери, і його виконання має на меті повне відновлення миру та суверенітету України вже в найближчі роки.

Нагадаємо, Фокус запитав військових, як вони оцінюють цей "документ" та яка ймовірність швидкого закінчення війни. Думки бійців розділились.

"Орешником" по Дніпру

21 листопада Росія вперше застосувала нову ракету середньої дальності "Орешник" по заводу "Південмаш" у Дніпрі.

Напередодні повідомлялося, що РФ може готувати удар по Україні стратегічною ракетою РС-26 "Рубеж". Пуск планувався з полігону в Астраханській області.

Президент РФ Володимир Путін заявив про удар новітньою балістичною ракетою "Орешник" в без'ядерному гіперзвуковому оснащенні у відповідь на пуски ЗСУ західних ракет ATACMS і Storm Shadow по території РФ. США також кажуть, що це була експериментальна балістична ракета середньої дальності, створена на базі міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) РС-26 "Рубеж".

За інформацією офіційних осіб США, ймовірно, Росія має лише кілька таких ракет
Фото: З відкритих джерел

Путін продовжує відкрито погрожувати новим ударом "Орешником" по Україні. Наприклад, на засіданні керівників країн блоку ОДКБ в Астані 28 листопада він заявив, що Генеральний штаб разом із Міністерством оборони РФ уже підбирають цілі. У списку — "центри ухвалення рішень", військові об'єкти та підприємства оборонної промисловості.

Дійшло до того, що на своїй пресконференції глава Кремлю запропонував вдарити по Києву "Орешником" і подивитися, чи зможуть з нею впоратися західні системи протиповітряної та протиракетної оборони. Він додав, що Росія до такого "експерименту" готова, але сумнівається, що до цього готова інша сторона.

У відповідь Зеленський наголосив на наслідках такого "експерименту", назвавши лідера країни-агресорки нецензурним словом.

"Люди гинуть, а йому "цікаво"… До***йоб", — написав він.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Дефицит хлеба в Киеве: когда ждать рекордного роста цен
Политека
2025-07-17T20:00:12Z
«Укрзалізниця» оголосила рамковий тендер на закупівлю 15,5 тис т металопрокату
AgroNews
2025-07-17T18:18:09Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
"Успешно релоцировано в Германию": появились кадры взлета самолета, который заметили над Киевом
Фокус
2025-07-16T23:21:01Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
Трамп может "поставить на колени" Путина и закончить войну: заявление Зеленского
Comments UA
2025-07-17T15:51:59Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
ЕС и Украина "точно хотят войны": Орбан назвал единственного человека, способного добиться мира
TSN
2025-07-17T21:18:49Z
Разговоры Трампа с Путиным: что на самом деле думает президент США
Comments UA
2025-07-17T21:18:27Z
Ей разбили голову в Верховной Раде: как сейчас выглядит "фанатка" Януковича Александра Кужель
Telegraf
2025-07-04T08:39:42Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
Украина получила неожиданного союзника в Белом доме: на Западе озвучили детали
Comments UA
2025-07-15T13:04:10Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Даже если с собственного огорода: как правильно мыть овощи, чтобы не отравиться
Знай
2025-07-17T20:51:16Z
Лето, жара и стройная фигура: как худеть в зной с кайфом, а не с насилием над собой
Знай
2025-07-17T18:51:56Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Никогда не ешьте этот овощ, если не хотите вонять целый день
Telegraf
2025-07-07T04:00:12Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Покровское направление снова под массированными штурмами россиян
Новости Украины
2025-07-17T14:39:03Z
Генштаб сообщил, на каких направлениях сегодня было наиболее горячо
Gazeta UA
2025-07-17T20:42:54Z
Африканское лето или зонт всегда в сумке: какой сюрприз приготовит август 2025 в Украине, прогноз погоды
Знай
2025-07-17T19:36:11Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
В Черкассах тренер проиграла в казино 1,35 млн грн, собранных на поездку детей в Грузию
Фокус
2025-07-17T20:57:44Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
Что строго запрещено делать 18 июля, чтобы из дома не ушли деньги, удача и благополучие
Telegraf
2025-07-17T21:21:57Z
18 июля 2025 года: Иоанна Печерского — что сегодня нельзя делать
Фокус
2025-07-17T21:12:01Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Польша требует от МОН переписать учебники истории Украины: что произошло
Фокус
2025-07-17T14:30:53Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
День ангела 18 июля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-07-17T21:18:19Z
Табу тем для первого свидания: о чем лучше промолчать
Comments UA
2025-07-17T21:12:57Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Сливочное масло – где можно использовать, кроме кухни
Gazeta UA
2025-07-06T08:30:27Z
Гороскоп на неделю 7-13 июля для всех знаков Зодика: недобитые бывшие Овнов, момент истины Стрельцов и удар для Раков
Знай
2025-07-07T01:30:18Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
В оккупированной Ялте скончался известный режиссер-фанат Путина, родившийся из Донецка
Comments UA
2025-07-17T18:51:54Z
Кевин Флинн возвращается: Disney показала новый трейлер фильма «Трон: Арес»
GameMag
2025-07-17T18:40:36Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Илона Гвоздева из "Тацы со звездами" неожиданно остановила свой развод: что решил суд и почему она молчит
Знай
2025-07-15T18:52:13Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Погиб экстремальный спортсмен Феликс Баумгартнер, совершивший прыжок в стратосферу
ZN UA
2025-07-17T21:01:48Z
В Северной Осетии взорвали высокопоставленного офицера минобороны РФ: что известно
TSN
2025-07-17T19:54:55Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Полузащитник Русенборга пришел развивать свой талант в Манчестер Сити
Корреспондент
2025-07-17T21:36:27Z
Рекордные гонорары: сколько заработают Усик и Дюбуа за бой-реванш
UAToday
2025-07-17T21:06:54Z
Погибший в аварии Диогу Жота увековечен в Зале славы Вулверхэмптона
Корреспондент
2025-07-17T21:03:32Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T20:48:03Z
Бразилия сменилась Испанией: Альмада стал игроком испанского топ-клуба
Корреспондент
2025-07-17T20:03:21Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
В США представили собственный аналог "Шахеда"
TSN
2025-07-17T21:06:12Z
В сети показали впечатляющее видео вращения Земли
Корреспондент
2025-07-17T20:04:06Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Японцы удивили: новый внедорожник от Nissan не боится ям и стоит меньше $20 000
Gazeta UA
2025-07-17T20:03:17Z
Volvo сокращает продажи моделей в США из-за высоких пошлин
Корреспондент
2025-07-17T19:42:32Z
Huawei представила универсал Stelato S9T
Корреспондент
2025-07-17T19:36:41Z
Mitsubishi представила трехрядный внедорожник Destinator
Корреспондент
2025-07-17T18:33:27Z
Сэкономит немалые деньги: эксперты назвали простой способ устранения царапин на кузове авто
Фокус
2025-07-17T15:36:41Z
General Motors показали электрифицированный седан с запасом хода более 1000 км
Фокус
2025-07-17T13:51:51Z
На львовских улицах был замечен суперкар за космическую сумму
Telegraf
2025-07-17T12:54:06Z