Програма Windows Insider дає можливість протестувати ранні версії улюбленої багатьма ОС, але має кілька недоліків. Чому вам варто двічі подумати перед тим, як приєднатися до програми, пояснює редактор XDA-Developer.
Що варто знати
- Нестабільний інтерфейс користувача: «інсайдерські» збірки схильні до помилок і збоїв, що впливають на такі завдання, як рендеринг відео та масштабування на ультрашироких моніторах.
- Випадкові перезавантаження: несподівані перезавантаження – це нормально, і вони можуть перервати роботу, що може призвести до втрати даних, особливо якщо ви не використовуєте автозбереження.
- Зниження продуктивності: такі складання можуть викликати уповільнення роботи в ресурсоємних задачах, таких як ігри та редагування відео, причому продуктивність може змінюватись в залежності від складання.
- Ризик банальної втрати даних: часті збої або “сині екрани смерті” стануть вашими друзями, вони можуть зашкодити системним файлам.
- Проблеми конфіденційності: Microsoft збирає діагностичні дані з вашого пристрою, що в разі чого може викликати проблеми з конфіденційністю у деяких користувачів.
- Часті оновлення: регулярні оновлення хоч і виправляють помилки, але можуть вносити нові, а тривале встановлення може порушити ваш звичайний робочий процес.
Для більшості користувачів очікування стабільних оновлень є кращим варіантом, ніж вирішення цих постійних проблем.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала