MY.UAНовини
Нові послуги в Дії, сотні дронів і Мрія: як розвивалася цифрова Україна в 2024 і що буде в 2025
Нові послуги в Дії, сотні дронів і Мрія: як розвивалася цифрова Україна в 2024 і що буде в 2025

Нові послуги в Дії, сотні дронів і Мрія: як розвивалася цифрова Україна в 2024 і що буде в 2025

Цьогоріч Україна посіла п'яте місце за рівнем розвитку цифрових державних послуг серед 193 країн у рейтингу Оnline services Index, міжнародного дослідження E-Government Development Index. Ще у 2018 році Україна була лише на 102 місці.

За цифровізацію в Україні відповідає Мінцифра, створена 2019 року. Цього року відомству виповнилося п'ять років. З нагоди цього 24 Каналу у Мінцифрі розповіли про головні досягнення року. У 2024-му міністерство реалізувало сотні проєктів у різних сферах: від цифрової освіти та govtech до ініціатив для бізнесу й оборонних технологій.

Мінцифрі виповнилося п'ять років. За цей час сфера нашої діяльності вийшла за межі запуску цифрових послуг. Ми почали займатися формуванням полісі у сфері дефенс-тек, відкрили ринок дронів, РЕБ, роботів, трансформуємо систему освіти тощо. Паралельно займаємося нашими ключовими проєктами — розвитком ІТ-сфери, телекому, проєктів Дія.Бізнес, Дія.Освіта. Наша команда перейшла на систему управління OKR, завдяки чому підвищили ефективність Мінцифри в 10 разів. За 2024 рік ми встигли реалізувати десятки проєктів та ініціатив. А плани на наступний рік ще амбітніші,
– зазначав Михайло Федоров, віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій та голова Мінцифри.

Дія: нові послуги та країни

У 2024 році кількість користувачів Дії сягнула понад 21 млн українців. У застосунку вже доступні 28 документів та понад 30 сервісів, ще понад 130 послуг – на порталі Дія.

У Дії українці отримали десятки нових сервісів, один з яких – Шлюб онлайн. Україна стала першою країною у світі, де весь цикл одруження можна пройти в застосунку. Зокрема через Дію можна зробити пропозицію. У застосунку вже зробилои понад 1,7 млн пропозицій.

Мінцифра у 2024 році / Фото Мінцифри

Цікаво! Шлюб онлайн у Дії потрапив до списку TIME Best Inventions 2024 в категорії Apps & Software.

Також цього року в Дії стали доступні освітні документи, а з ними й сотні мемів про дипломи та сертифікати. Окрім цього, додали посвідчення ветерана, актові записи про шлюб, розлучення чи зміну прізвища. Серед сервісів — комплексна послуга для запуску чи масштабування бізнесу; Зимова єПідтримка, яка стала наймасовішою за всю історію; електронне бронювання; гранти на навчання; рекрутинг в Армію дронів тощо.

Окрім цього, у 2024 році використання Дії під’єднали 5000 нових партнерів, і тепер загальна кількість бізнесів та установ сягнула 20 000. Зокрема, Дія.Підпис інтегрували у Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка – глядачі можуть простіше купити квитки на вистави. Також шеринг документів через Дію інтегрували в robota.ua та Uklon, шеринг документів і Дія.Підпис інтегрував УЦОЯО в кабінет вступника для реєстрації на мультитест.

Дія в Time / Фото Мінцифри

Загалом Дія.Підписом українці скористалися понад 55 млн разів, а копіями документів поділилися через Дію понад 36 млн разів.

Також цього року Мінцифра відкрила код Дії, наголосили у міністерстві – завдяки цьому інші країни, розробники можуть вивчати архітектуру побудови Дії та логіку роботи з даними.

Це важливий крок до прозорості й масштабування продукту. Щодо цього – Дією продовжують цікавитися інші країни. Уже завершили Discovery Phase з упровадження Дії в Еквадорі, Вірменії, Замбії та Гватемалі за підтримки USAID. Окрім цього, три нові країни цікавляться Дією, серед них — Північна Македонія,
– додали у Мінцифрі.

Дія.Освіта: серіали та студії

Зараз майже 60 % українців володіють базовими та просунутими цифровими навичками, кажуть у Мінцифрі. У 2021 році цей показник був близько 52%, а в 2019-му – близько 47 %. За твердженнями міністерства, важливу роль у цих результатах відіграла платформа Дія.Освіта, і вже зараз понад 6 млн українців залучені до програм цифрової грамотності.

Спершу контент на платформі був націлений на підвищення цифрової грамотності. Минулого року Дія.Освіта трансформувалася – і тепер тут також доступні освітні серіали та інтерактивні симулятори, які допомагають зробити крок назустріч новій професії – від аналітика до майстра нігтьового сервісу.

Загалом на платформі доступні понад 270 серіалів, а кількість реєстрацій уже перевищила 2,3 млн. Окрім цього, Дія.Освіта взяла бронзу Effie Award за інформаційну кампанію з кібергігієни, завдяки якій понад 400 тисяч громадян здобули практичні знання з кібергігієни на платформі Дія.Освіта.

Ще один важливий проєкт – ІТ-студії. Його місія – перетворити уроки інформатики на створення нових можливостей. Щоб діти не просто вчилися користуватися Word, а програмували власні ігри, аналізували дані тощо. У 2024 році ІТ-студії інтегрували 4 300 шкіл, а це 35 % усіх шкіл.

Дія.Бізнес: підтримка власної справи

Це проєкт, покликаний підтримати українських підприємців і дати інструменти для запуску, розвитку чи масштабування бізнесу. Перший складник Дія.Бізнес – онлайн-портал. Цього року його оновили й додали більше можливостей, кажуть у Мінцифрі. Серед оновлень такі:

  • персоналізований контент;
  • чатбот;
  • удосконалений особистий кабінет;
  • маркетплейс фінансових можливостей;
  • нові розділи: Дія.Бізнес Старт, Дія.Бізнес Розвиток, Дія.Бізнес Експорт, Дія.Бізнес Жінкам, Дія.Бізнес Ветеранам і Дія.Бізнес Digital, який надає цифрові інструменти бізнесу, а також можливості для покращення кіберзахисту.

З вересня оновлений портал Дія.Бізнес уже відвідали понад 300 000 українців.

Дія.Бізнес також розвиває експортний напрям з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, щоб якнайбільше українських підприємців могли масштабуватися на нові ринки. Зокрема, вже уклали експортні контракти на загальну суму 1,6+ млрд грн.

Другий складник – офлайн-центри Дія.Бізнес. Відкрито вже 15 центрів, один із них – у Варшаві. У центрах можна отримувати безоплатні консультації, навчатися, тестувати свої ідеї тощо. Окрім цього, Дія.Бізнес запускає освітньо-грантові програми. Серед них такі: Відважна, Початок, Власне, Світанок, Міцність, Міцність 2, Траєкторія. Для підтримки підприємців і за весь час уже видано 211 млн грн грантових коштів від партнерів мережі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Дія.City

Дія.City працює вже майже 3 роки. Попри виклики повномасштабної війни, простір продовжує розвиватися, а технологічні компанії та стартапи — користуватися всіма його перевагами, зазначають у Мінцифрі.

Зараз у Дія.City – понад 1 450 резидентів, в яких працюють 94 000 фахівців. Цього року приєдналися такі відомі технологічні бренди, серед яких такі:

  • Grammarly;
  • Rakuten Viber;
  • Petcube;
  • Intellias;
  • Netpeak та багато інших.

Також із цього року до Дія.City можуть долучатися виробники біонічних протезів.

У 2024 році спільно з Львівським ІТ кластером Мінцифра запустила платформу CodeUA для матчмейкінгу між українськими IT-компаніями та глобальними бізнесами, що шукають надійних партнерів для реалізації технологічних проєктів. У Мінцифрі проєкт порівнюють з Upwork для глобального бізнесу та українського ШIT. На платформі вже зареєструвалися понад 650 компаній і більш ніж 100 клієнтів, які шукають виконавців технологічних завдань.

Brave1: сотні одиниць сучасного озброєння

Кластер оборонних технологій Brave1 працює з квітня 2023 року. За цей час на платформі зареєстрували понад 3 200 технологічних розробок, понад 230 з них кодифіковані за стандартами НАТО. Із запуском кластера розробники та інноватори здобули можливість отримувати всебічну підтримку для власних проєктів, які перебувають ще на стадії ідей чи вже готових продуктів.

Сформували повноцінні ринки у сферах безпілотних літальних апаратів, наземних роботизованих комплексів та радіоелектронної боротьби. Ринок дефенс-тек розвивається динамічно, і на полі бою з’являються розробки, яких не існувало раніше. Загалом за весь час роботи кластера зареєстровано більше ніж 800 БпЛА різних типів, понад 280 роботів, понад 240 засобів РЕБ, більше ніж 800 БпЛА, та близько 200 оборонних розробок у сфері AI/ML, 65+ систем зв'язку.

Окремий трек – видача грантів. Загалом Brave1 видав понад 400 грантів на суму більше 1,3 млрд грн. І вперше цього року гранти отримали розробники ракет. Кілька компаній уже досягли значних результатів та здійснюють випробування.

UNITED24 та UNITED24 media

За 2024 рік фандрейзингова платформа UNITED24 акумулювала понад 12 млрд грн на підтримку України.

Ініційована президентом платформа продовжує об’єднувати людей з усього світу, зокрема, завдяки діяльності амбасадорів. Цього року до платформи долучилися акторки Алісса Мілано та Гіларі Свенк. Завдяки спільним зусиллям світових та українських амбасадорів, а також донорам з усього світу вдалося реалізувати близько 15 проєктів.

UNITED24 допомогла зібрати кошти на відновлення мостів, будинків та шкільних укриттів, повернуто доступ до води мешканцям Херсонщини, придбано сучасні реанімобілі, інкубатори для новонароджених, роботів та іншу необхідну техніку.

Також продовжує роботу UNITED24 media. Медіа висвітлює події в Україні. Загалом в англомовних каналах UNITED24 media за 2024 рік – понад 2 млрд переглядів. Більшість аудиторії — із США, Німеччини, Великої Британії та Канади.

Розвиток сфери електронних комунікацій

Системні обстріли по енергосистемі стали викликом для телеком-сфери, зазначають у Мінцифрі. Попри знеструмлення українцям потрібно залишитися на зв’язку та з інтернетом. Тож громадяни почали активніше під’єднувати оптичну технологію xPON. Вона дає змогу залишатися до 72 годин з інтернетом під час знеструмлень. Загалом уже більше 2000 провайдерів пропонують інтернет за технологією xPON. 4,2 мільйона абонентів уже користуються технологією, яка забезпечує високу швидкість, роботу під час знеструмлень та стабільність фіксованого інтернету.

Також цього року ще 809 населених пунктів отримали покриття мобільним зв'язком та інтернетом додатковим мобільним оператором. Окрім цього, Україна починає працювати над пілотом 5G в Україні. Запуск запланований у Львові в липні-серпні 2025 року, далі в Києві та Одесі. Пілот триватиме 2 роки.

Мрія: як цифровізують освіту

40 пілотних шкіл пройшли перший семестр з Мрією – застосунком для освіти. Це заклади освіти Запоріжжя, Миколаївщини, Одещини, Київщини та Києва, Івано-Франківщини, Дніпропетровщини.

Учителі, батьки і діти тестували функціонал Мрії: план дня, конструктор розкладу, динаміку досягнень, чати, бібліотеку персоналізованого контенту від провідних освітніх платформ, Мрія ID та багато іншого. За перший семестр учителі виставили оцінки 560 000 разів, батьки понад 120 000 разів перевірили, як справи в дітей, а діти отримали 86 000 домашніх завдань,
– розповідають у Мінцифрі.

З 2025 року до Мрії вже почнуть під'єднувати охочі школи. Окрім цього, команда вже розпочала роботу над дошкіллям та позашкіллям.

Як розвивався напрям штучного інтелекту

Мінцифра вже давно розвиває напрям штучного інтелекту – як регулювання сфери, так і впровадження технологій у різні напрями. Зокрема, у Дію, Мрію, Дія.Освіта, для аналізу нормативно-правових актів та у військові проєкти.

Міністерство ставить ціль до 2030 року увійти в топ-3 країн світу за рівнем розробки та впровадження рішень на основі штучного інтелекту. Для досягнення цієї мети Мінцифра вже впровадила важливі рішення.

Зокрема, опублікували Білу книгу, яка описує підхід до регулювання ШІ в Україні. На першому етапі реалізації регулювання готують компанії до майбутніх вимог шляхом надання інструментів. Також презентували рекомендації для бізнесів, як відповідально й безпечно для себе та клієнтів використовувати ШІ. А українські компанії підписали Добровільний кодекс поведінки з етичного використання штучного інтелекту та засвідчили, що розроблятимуть інноваційні продукти, дотримуючись прав людини

Також Мінцифра працює над запуском двох важливих проєктів, які дадуть можливість розвивати технології ШІ в Україні. Перший — АІ Center of Excellence, який стане міжнародним хабом для розробки й інтеграції AI-рішень у публічному секторі. Другий проєкт — Sandbox для тестування високотехнологічних продуктів, побудованих на технологіях штучного інтелекту й блокчейн.

Що відбувалося у сфері міжнародної співпраці Мінцифри у 2024 році

Співпрацею з урядами, бізнесом та міжнародними організаціями в усьому світі у Мінцифрі займається окремий відділ міжнародної співпраці.

2024 рік також став ефективним у міжнародній співпраці, кажуть у міністерстві. Серед ключових ініціатив і проєктів такі:

  • Всесвітній економічний форум відкрив в Україні GGTC Kyiv. Це другий у світі GovTech-центр, перший – у Берліні. Центр поширюватиме найкращі українські практики електронного урядування на глобальному рівні;
  • платформа Digital State UA, офіційний запуск якої планується на початок лютого. Проєкт об’єднає всі українські ініціативи у сферах GovTech, IT та Tech на міжнародній арені. Це дасть змогу залучати контракти для нашого ІТ-бізнесу, інновацій та інвестицій у державний сектор;
  • Талліннський механізм – міжнародний формат підтримки цивільної інфраструктури України перед кіберзагрозами. Ініціатива працює вже рік, і за цей час долучилися 11 країн, а учасники змогли зібрати 200 мільйонів євро.
  • Мінцифра – євроінтеграційний лідер. Європейська комісія високо оцінила прогрес у сфері "Цифрова трансформація та медіа" – на 3,5 з 5.

Які плани у Мінцифри на 2025 рік

У планах Мінцифри на наступний рік – подальший розвиток цифрової держави. Зокрема, запуск проактивних послуг у Дії, консульські послуги, послуги для водіїв. Також планують оновлення інституту CDTO, зокрема запустити чотири нові факультети в CDTO Campus — GovTech, Cyber, AI та Дія-факультет, щоб навчати цифрових лідерів. А також перезапуск UNITED24 і Brave1.

Окрім цього, у пріоритеті залишаються воєнні проєкти й посилення військового напряму. Окремий фокус – на розвитку штучного інтелекту й тотальна інтеграція технології в усі сфери.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
ППО і РЕБ перехопили десятки “шахедів” за день
1News
2025-01-04T22:18:17Z
Удосконалення українських засобів ураження прокоментував Лакійчук
InternetUA
2025-01-04T22:09:14Z
Повторна ВЛК для обмежено придатних: що загрожує за невчасний чи непройдений медогляд
TSN
2025-01-04T22:06:17Z
Мобілізація в Україні: як проходити повторний огляд обмежено придатним
24tv
2025-01-04T21:45:12Z
Чи змусять окупанти ЗСУ вийти з Покровська: в ОСУВ "Хортиця" дали відповідь
GlavRed
2025-01-04T21:27:05Z
Мобілізація поліції: кого заберуть, а кого забронюють
Знай
2025-01-04T21:12:55Z
Флот Португалії спостерігає за п'ятьма військовими кораблями рф біля своїх берегів
iPress
2025-01-04T21:03:52Z
Над данським портом зафіксували близько 20 невідомих дронів
iPress
2025-01-04T21:03:05Z
Польські військові почали опановувати експлуатацію FPV-дронів
InternetUA
2025-01-04T21:00:44Z
Повернення на службу після СЗЧ: Банкова зробила заяву
ГЛАВКОМ NET
2025-01-04T22:42:54Z
Канцлер Австрії йде у відставку після провалу коаліційних переговорів
УкраинФорм
2025-01-04T22:37:27Z
Держсекретар США Блінкен оцінив ситуацію на фронті в Україні
Хвиля
2025-01-04T22:24:59Z
Зеленський: за два дні боїв на Курщині Росія втратила до батальйону солдатів КНДР
ГЛАВКОМ NET
2025-01-04T22:18:45Z
Зеленський на «Рамштайні» говоритиме з партнерами про захист від КАБів та російської авіації
УкраинФорм
2025-01-04T22:18:29Z
Розмова тривала понад три години: відомий американський подкастер записав інтерв'ю із Зеленським
TSN
2025-01-04T22:18:02Z
Швеція відправить корабель ВМС до Фінляндії для допомоги у розслідуванні обставин пошкодження кабелю
InternetUA
2025-01-04T22:16:40Z
Шольц з Трампом зібралися в Москву: в Німеччині анонсували зустрічі з Путіним
GlavRed
2025-01-04T21:45:21Z
"Перемир'я" між Україною та Росією: експерт з міжнародної безпеки пояснив нову заяву Блінкена
24tv
2025-01-04T21:18:31Z
Впав і загорівся: у Росії розбився військовий гелікоптер Мі-28
24tv
2025-01-04T22:37:00Z
На Харківщині горів психоневрологічний інтернат, постраждали шестеро людей
УкраинФорм
2025-01-04T22:27:11Z
Інтернет-афериста засуджено до року позбавлення волі за шахрайство на понад 100 тисяч гривень
InternetUA
2025-01-04T22:18:54Z
Атака на Сумщину: число постраждалих сягнуло 10 осіб
1News
2025-01-04T22:18:28Z
Російський удар по багатоповерхівці на Сумщині: що відомо про наслідки
TSN
2025-01-04T22:06:50Z
Теракт у Новому Орлеані: один із загиблих має зв'язок із британською королівською родиною
ГЛАВКОМ NET
2025-01-04T21:48:41Z
Шахрайка продавала в інтернеті неіснуючі меблі та техніку
InternetUA
2025-01-04T20:21:08Z
У Пакистані внаслідок вибуху в автобусі загинули 4 людини, понад 30 осіб поранено
УкраинФорм
2025-01-04T19:00:10Z
Чоловік побив поліцейського у новорічну ніч: деталі інциденту у Луцьку
Политека
2025-01-04T18:27:51Z
Ой, як незручно: стилісти назвали українкам аксесуари, які давно не модні
Знай
2024-12-24T04:51:45Z
Пара приміряла свою весільну сукню через 25 років: вона сіла ідеально – от тільки не на дружину
24tv
2024-12-24T04:48:52Z
Дженніфер Еністон показала розкішну фігуру в бікіні
GlavRed
2025-01-04T22:27:44Z
3 таємничі фільми на Netflix, які триматимуть у напрузі до самого кінця
24tv
2025-01-04T21:54:31Z
Оля Цибульська стала жертвою шахраїв: намагалися вкрасти машину
Комсомольская правда
2025-01-04T20:18:11Z
Конкурс від мера Івано-Франківська: хто найкраще заспіває чи скаже вірш про Бандеру – отримає 10 тисяч
Знай
2025-01-04T19:51:10Z
Щедрівка "Щедрий вечір, добрий вечір": текст української обрядової пісні
24tv
2025-01-04T17:00:45Z
5 чудових українських комедій, які можна подивитися всією сім'єю
24tv
2025-01-04T16:15:57Z
Кровотечі та прееклампсія: Ліза Глінська вперше детально розповіла про свою непросту вагітність
24tv
2025-01-04T16:15:19Z
На фронті - 149 зіткнень, ЗСУ відбили 30 атак на Курському напрямку
УкраинФорм
2025-01-04T22:36:49Z
Ворог завдав авіаудару по житловому сектору в Свесі: ДСНС завершила рятувальні роботи
24tv
2025-01-04T22:03:02Z
З 1 лютого порядок виплат родичам полонених і безвісти зниклих військових зміниться, – ЗМІ
24tv
2025-01-04T22:00:22Z
У Росії підірвано воєнного злочинця, причетного до вбивства цивільних у селі Гроза на Харківщині
Украина Криминальная
2025-01-04T21:57:43Z
Росіяни не хочуть заходити в Покровськ: у ЗСУ розповіли про наміри ворога
24tv
2025-01-04T20:39:53Z
Кияни пропонують створити український Діснейленд у Гідропарку: петиція
ГЛАВКОМ NET
2025-01-04T20:27:58Z
У Криму загине багато птахів, яких рятують від мазуту - зоозахисник
УкраинФорм
2025-01-04T20:15:56Z
У Миколаєві показали оновлений трамвай
AutoCentre
2025-01-04T20:15:42Z
Росіяни заявили про атаку дрона на пропагандистів: одного вбито, пятьох поранено
ГЛАВКОМ NET
2025-01-04T20:06:04Z
Банки покращили якість кредитного портфеля: проблемних позик стало менше
Хвиля
2025-01-04T21:30:43Z
Економічний прогноз на 2025 рік: експерти розповіли про курс долара, інфляцію та рівень безробіття
Политека
2025-01-04T21:27:35Z
Допис Порошенка про зупинку транзиту газу. Чому глузує мережа?
ГЛАВКОМ NET
2025-01-04T21:03:52Z
Блокування рахунків у 2025 році: у НБУ розповіли, які операції підозрілі для банків
Политека
2025-01-04T21:00:23Z
Ціни на цитрусові: стало відомо, як вони змінилися у новому році
Политека
2025-01-04T20:27:34Z
ПФУ розпочав фінансування пенсій, субсидій та лікарняних за січень: скільки грошей виділили українцям
Хвиля
2025-01-04T20:06:21Z
Що буде, якщо не приватизувати землю біля будинку
24tv
2025-01-04T20:03:48Z
Зняв гроші або отримав переказ: за що банки почнуть блокувати українцям картки
Знай
2025-01-04T19:36:55Z
Старі чеки більше не будуть дійсними: що змінилося і чому можна "влетіти" на штраф
Знай
2025-01-04T19:24:08Z
АПЛ: «Арсенал» Зінченка втратив очки у Брайтоні
УкраинФорм
2025-01-04T22:15:34Z
Верона та Удінезе переможця не виявили
Football.ua
2025-01-04T22:12:34Z
Калафіорі – про нічию Арсеналу: Занадто багато дурних помилок
Football.ua
2025-01-04T21:51:20Z
Авторитетний промоутер розповів, чим Дюбуа краще за Усика
24tv
2025-01-04T21:39:03Z
Флік – про розгромну перемогу: Нам потрібно було почати новий рік саме так
Football.ua
2025-01-04T21:21:24Z
Челсі та Арсенал грають на користь Ліверпуля: лондонці знову провалились без Мудрика та Зінченка
24tv
2025-01-04T21:15:25Z
Артета прокоментував нічию Арсеналу
Football.ua
2025-01-04T21:00:15Z
Лунін отримав шанс: українець замінить Куртуа в наступному матчі Реала
24tv
2025-01-04T20:54:56Z
Хамес Родрігес змінить клуб
Football.ua
2025-01-04T20:45:25Z
Старовинна страва, яка має бути на вашому столі на Водохреще: капусняк з качкою родом з минулого
24tv
2025-01-04T22:00:58Z
5 дивовижних парфумів для першого побачення: зачарують з першого подиху
24tv
2025-01-04T20:45:37Z
Як прочитати за рік понад 200 книг: читачка поділилася своїм секретом
24tv
2025-01-04T20:18:02Z
Думскролінг руйнує наше життя, але можна вирватися з цієї цифрової спіралі у 4 прості кроки
24tv
2025-01-04T19:57:41Z
Він популярний не лише через швидкість: ризький салат, який готують за хвилину до приходу гостей
24tv
2025-01-04T19:33:46Z
Маленький секрет, а стільки клопоту: чому капсули для прання не розчиняються
GlavRed
2025-01-04T19:27:51Z
Ці 5 речей дешевлять ваш дім: не використовуйте їх
24tv
2025-01-04T19:27:27Z
Що "відштовхує" гроші: ці речі крадуть багатство й успіх, їх варто позбутися
TSN
2025-01-04T17:18:45Z
Рецепт зимового десерту з мандаринами від судді "Мастер Шеф": як приготувати меренговий рулет
Политека
2025-01-04T16:42:33Z
Щоб не кишіло пиловими кліщами: як часто треба змінювати постільну білизну
24tv
2025-01-04T22:15:40Z
Як пережити блекаут взимку: як зберегти тепло та світло
Политека
2025-01-04T20:42:15Z
Яка різниця між яйцями С2 і Д3: як обрати якісну категорію - є секрет
GlavRed
2025-01-04T18:27:44Z
Чи дійсно насичені жири підвищують "поганий" холестерин і шкідливі для серця
24tv
2025-01-04T16:51:44Z
Що буде, якщо часто вживати куркуму: вона можже впливати на мозок
24tv
2025-01-04T16:15:00Z
Небезпечні хвороби які можуть загрожувати людству у 2025 році
360ua.news
2025-01-04T16:03:03Z
Як військовослужбовцю оформити інвалідність: детальна інструкція МОЗ
24tv
2025-01-04T15:27:44Z
Як доглядати за кімнатними рослинами взимку: головні секрети
TSN
2025-01-04T13:06:32Z
Низький тиск: наскільки це небезпечно
24tv
2025-01-04T12:48:09Z
Ретроградить одразу 3 планети: чому початок 2025 року – дуже складний час і як це пережити знакам Зодіаку
Знай
2025-01-04T21:30:38Z
Фахівці розповіли, який процесор вибрати економному геймеру у 2025 році
InternetUA
2025-01-04T21:18:52Z
G.Skill представила пам’ять DDR5-6000 у наборах CL26-36-36-96 до 64 ГБ та CL28-36-36-96 до 96 ГБ
ITC
2025-01-04T20:57:37Z
До Землі наближається потенційно небезпечний астероїд завдовжки 248 метрів
УкраинФорм
2025-01-04T20:33:53Z
Google розробляє інтеграцію асистента Gemini Live у рядок завдань Windows
Portaltele
2025-01-04T20:21:54Z
На роботу їдемо у "валізі": італійці збирають пасажирські електромодулі, женуть - 100 км/год
Знай
2025-01-04T18:51:45Z
Інтернет-провайдери готують тарифний удар: як зміниться вартість послуг з лютого
Знай
2025-01-04T18:36:42Z
Фахівці розповіли, як легко перенести свої контакти, коли змінюєте iPhone на Android
InternetUA
2025-01-04T18:18:18Z
Календар магнітних бур на січень 2025 року: найнебезпечніші дати
Фокус
2025-01-04T18:15:41Z
Hyundai випустить електричний мінівен із футуристичним дизайном
ГЛАВКОМ NET
2025-01-04T17:09:33Z
Недорогий електромобіль Chevrolet стане «зеленою» альтернативою Suzuki Jimny
ГЛАВКОМ NET
2025-01-04T15:33:51Z
Зірка Голлівуду продає унікальний вінтажний спорткар Mercedes-Benz
Фокус
2025-01-04T11:42:44Z
У Tesla вперше за понад десятиліття скоротився річний обсяг продажів електромобілів
ITC
2025-01-04T10:24:19Z
DAF Trucks представляє революційні вантажівки для гри Сonstruction Simulator
AutoCentre
2025-01-04T10:06:35Z
Довідки ТЦК більше не потрібні: для водіїв запровадили важливі зміни
Хвиля
2025-01-04T08:45:26Z
У мінівену Hyundai Staria з’явиться електрична версія
AutoCentre
2025-01-04T08:06:50Z
Штраф та відмова у виплатах: що загрожує водіям за літню гуму взимку
Хвиля
2025-01-04T04:48:56Z
Досвідчені водії закликають натерти лобове скло цибулею: для чого це потрібно
GlavRed
2025-01-04T01:27:32Z