MY.UAНовини
Гібридна війна та ефект Орбана: яким був 2024 для зближення України з ЄС і чого чекати в 2025
Гібридна війна та ефект Орбана: яким був 2024 для зближення України з ЄС і чого чекати в 2025

Гібридна війна та ефект Орбана: яким був 2024 для зближення України з ЄС і чого чекати в 2025

Відкриття перемовин про вступ до ЄС стало історичним досягненням України в 2024 році. Наступного року український уряд планує активізувати ще більше зусиль на цьому шляху. Сама ж Європа готується відповідати на величезні для себе виклики – повернення Дональда Трампа в Білий Дім у США та зміцнення власного військово-промислового комплексу.

Про головні досягнення України на євроінтеграційному шляху та чого чекати у 2025 році Києву та всередині ЄС – читайте в підсумковому матеріалі 24 Каналу.

Початок переговорів про вступ і зближення з ЄС

Початок перемовин про вступ до ЄС і проведення першої міжурядової конференції за участі європейських та українських чиновників ознаменував 2024 рік як історичний. Україна та Євросоюз відкрили переговори про вступ 25 червня 2025 року в Люксембурзі.

Цьому рішенню передували пів року очікування через формування переговорних груп, офіційних протоколів із подальшими кроками та найважливішою подією для самого ЄС – виборами до Європарламенту. Саме через внутрішні політичні зміни в Євросоюзі питання про просування України по євроінтеграційному треку відклали до кінця червня.

Політичне рішення щодо відкриття перемовин схвалили ще в грудні 2023 року під час засідання Європейської Ради, коли прем'єр Угорщини Віктор Орбан "випадково" вийшов на каву під час голосування.

З того часу Брюссель і Київ активно проводять скринінг українського законодавства на відповідність до законодавства ЄС (Acquis communautaire).

  • У листопаді Україна та Єврокомісія вже завершили оцінку законодавства за першим кластером "Основи процесу вступу в ЄС" і почали скринінг за другим кластером "Внутрішній ринок".
  • Загалом перемовний процес складається із шести кластерів, які своєю чергою поділяються на 33 глави. Ще дві глави "Інституції" та "Інші питання" розглядатимуть окремо, поза кластерами.

Засновник адвокаційної платформи Brussels Freedom Hub Роланд Фройденштейн у коментарі 24 Каналу заявив, що 2024 рік став важливим не лише через офіційне відкриття перемовин щодо вступу України до ЄС. Цей рік також відзначився й ознаменувався зміцненням підтримки з боку союзників думки про те, що майбутнє України – в складі Європейського Союзу.

Роланд Фройденштейн

Засновник адвокаційної платформи Brussels Freedom Hub

Я б виділив одну країну, де ми мали справжній поворот у цьому питанні протягом 2024 року, і це Франція. Знову ж таки, був підготовчий етап, а саме Братиславська промова президента Франції Еммануеля Макрона у 2023 році (де Макрон підкреслив важливість європейської інтеграції України й підтримав її вступ до ЄС – 24 Канал). Я думаю, що формальне примирення Франції з думкою про те, що Україна має стати членом ЄС в осяжному майбутньому, відбулося в 2024 році.

Втім, не всі країни налаштовані підтримувати євроінтеграційний курс України. Зокрема, Угорщина під час свого головування в Раді ЄС не сприяла пришвидшенню процесу вступу.

З інших досягнень, які також сприяють зближенню із ЄС, є імплементація реформ в межах Ukrainian Facility Plan. Євросоюз виділив Україні 50 мільярдів євро фінансової допомоги у вигляді грантів та низькопроцентних кредитів. Однак Єврокомісія виплачує транші через систему умовності – український уряд отримує гроші тільки після виконання певних реформ.

Навесні цього року Київ презентував Брюсселю план реформ, який схвалили в ЄК. В межах цього механізму Україна вже отримала 16,1 мільярда євро.

Структурні реформи передбачаються в усіх сферах – від державного управління та підприємництва до інтеграції в єдиний ринок ЄС та соціальної політики.

За словами першої віцепрем'єр-міністерки – міністерки економіки Юлії Свириденко, цього року Україна виконала 23 кроки із затвердженого плану. Дев'ять з них – достроково. У 2025 році український уряд має виконати ще більше завдань, аби отримати фінансову допомогу від ЄС.

Юлія Свириденко

перша віцепрем'єр-міністерка – міністерка економіки

Більшість наступних індикаторів (56) припаде саме на 2025 рік. Якщо виконаємо їх, Україна отримає ще 12,5 мільярда євро у бюджет наступного року.

Перші успіхи на шляху до ЄС: що принесе 2025 рік

На шляху євроінтеграції 2025 рік для України може також стати історичним. Київ планує відкрити перші переговорні блоки вже протягом наступних шести місяців.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що під час польського головування в Раді ЄС переговори можуть розпочатися по двох кластерах. Віцепрем'єрка України з питань євроінтеграції Ольга Стефанішина наголосила, що разом із польською стороною і новою єврокомісаркою з питань розширення Мартою Кос спланували як можна відкрити перші 15 переговорних розділів, які стосуються верховенства права, вже в першому півріччі 2025 року.

Ольга Стефанішина

Віцепрем'єрка України з питань євроінтеграції

Це абсолютно можливо. Україна рухається динамічно, у нас позитивна оцінка за результатами звіту про розширення, у нас є домовленості щодо наших зобов’язань, які ми маємо виконати, і всіх передумов для відкриття другого кластеру.

Президент України Володимир Зеленський поставив ще більш амбітну мету – відкрити шість переговорних кластерів до кінця 2025 року.

В самому Євросоюзі висловлюють готовність просуватися у переговорах щодо вступу з Україною. Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн підтвердила плани щодо відкриття переговорних кластерів, однак чи відкриють усі переговорні блоки наступного року вона не проінформувала.

Ми маємо продовжувати нашу політичну підтримку для України. Вони досягли величезного прогресу на шляху до членства в Європейському Союзі. Якщо вони будуть надалі дотримуватися цих зусиль, ми маємо бути готовими відкрити переговори навколо фундаментального кластера на початку 2025 року і (відкрити) інші кластери – впродовж цього ж року,
– підкреслила фон дер Ляєн.

Водночас єврокомісарка із розширення Марта Кос вважає, що переговорний кластер 1 "Основи процесу вступу в ЄС" (Fundamentals) з Україною може бути відкрито в першій половині 2025 року, найімовірніше, у квітні – травні.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що під час головування в Раді ЄС Варшава сприятиме пришвидшенню процесу євроінтеграції України. Втім, відповідно "наскільки це дозволятиме методологія ЄС". У Польщі кажуть, що переговори про членство не будуть легким завданням, зокрема через такі чутливі питання, як сільське господарство.

Зазначимо, що в 2025 році Україна та ЄС розпочнуть відкривати переговорні кластери та глави. Однак цей процес є частиною доволі складної та бюрократичної процедури, характерної для розширення ЄС.

Для відкриття кожної переговорної глави потрібне одностайне схвалення всіх країн-членів, і те саме стосується її закриття після виконання необхідних реформ. З огляду на те, що в переговорному плані передбачено 35 глав, це означає потенційні 70 можливостей для накладення вето.

Аналітик Роланд Фройденштейн вважає, що наступного року Україні варто зосередитися на зміцненні незалежності судової влади та боротьбі з корупцією. Головне завдання станом на зараз не так прийняття нових законів, скільки імплементація необхідних реформ.

У своєму річному звіті Єврокомісія оцінила рівень реформ в Україні на 1,82 бала за шкалою від 0 до 4 (покращення порівняно з тогорічними 1,68 балами).

Україна досягла "доброго прогресу" у шести з 33 сфер, але жодна з них не отримала найвищого балу за швидкість реформ.

Роланд Фройденштейн вважає, що успіхи на шляху євроінтеграції також залежатимуть і від політичних питань, а саме від того, як закінчиться війна в Україні.

Як розвиватиметься війна і чи виживе Україна як життєздатна ліберальна демократія з гарним економічним майбутнім і позитивною перспективою як незалежна країна, як незалежна суверенна країна – ось справжнє питання. Від цього, зрештою, залежатиме і те, чи приєднається вона до ЄС в осяжному майбутньому, чи ні,
– розповів Фройденштейн.

Що приніс 2024 рік для ЄС та чого очікувати у 2025 році?

Цей рік для ЄС ознаменувався політичними змінами — у червні відбулися вибори до Європарламенту, а з 1 грудня нова Колегія Єврокомісії стала до роботи.

Попри зростання впливу ультраправих, Європі вдалося зберегти центристську більшість із домінантною правоцентристською Європейською народною партією. Урсула фон дер Ляєн зберегла свою позицію президентки Єврокомісії на другий термін до 2029 року.

2024 рік також продемонстрував ЄС необхідність зміцнювати власний оборонно-промисловий комплекс і посилювати оборонні позиції, зокрема на тлі можливого повернення Дональда Трампа до Білого Дому.

Відомо, що Трамп у попередні роки критикував Європу за недостатнє фінансування оборони, і його прихід може означати зменшення підтримки України з боку США, що підштовхне ЄС до посилення власних зусиль.
Цього року ЄС, хоча й із запізненням, передав Україні мільйон обіцяних снарядів. Затримка в постачанні склала цілих 12 місяців, що не могло не позначитися на фронті.

Для відповіді на ці виклики в оновленій Єврокомісії з'явилася нова посада – єврокомісар з питань оборони та космосу. Ним став проукраїнський експрем'єр Литви Андрюс Кубілюс. За його словами, наступного року ЄС планує виготовити близько двох мільйонів артилерійських снарядів.

Окрім цього, у 2024 році ЄС почне формувати довгостроковий бюджет на період 2027 – 2034 років. Як будуть розподілятися кошти, визначатиме головні пріоритети ЄС на найближчі сім років. Одним із таких пріоритетів може стати збільшення оборонних витрат.

Андрюс Кубілюс пропонує закласти на цю сферу 100 мільярдів євро, що вдесятеро перевищує нинішні витрати.

Роланд Фройденштейн каже, що наразі в Євросоюзі існує загальний консенсус, втім відкрите питання – чи деякі країни заблокують збільшення військових витрат? Зокрема, це залежатиме і від результатів виборів у Німеччині в лютому 2025 року.

Нам потрібно створити економію від масштабу на європейському рівні в оборонній промисловості. Це означає, що ми повинні максимально використовувати переваги стандартизації, посилити наднаціональну співпрацю та зменшити відокремленість підходів до безпеки та оборони,
– каже Фройденштейн.

Наступний рік для Європи може стати справжнім викликом, зокрема через зменшення підтримки Києва з боку Вашингтону. Переобраний президент США Дональд Трамп вже робив заяви, щодо ймовірного скорочення обсягів військової допомоги для України. Тож увесь тягар може лягти на плечі Євросоюзу.

Останні місяці цього року лідери та міністри європейських країн вели активні переговори щодо забезпечення подальшої допомоги для України. Зокрема, міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський скликав засідання "Веймарського трикутника +" у Варшаві. А в Берліні очільники МЗС Франції, Італії, Великобританії, Іспанії, Німеччини Італії та головна дипломатка ЄС підписали спільну декларацію. Документ передбачає збільшення військової допомоги Україні та незмінну підтримку на її шляху до ЄС і НАТО.

Цього року Євросоюз зіткнувся з новими викликами на геополітичній арені. На тлі приходу до влади проросійської партії в Грузії "Грузинська мрія", країну охопили протести. Зокрема, причиною стала заява грузинського уряду про відмову від перемовин про вступ до ЄС у 2028 році. Таким чином ЄС втратив потенційний вплив у Східній Європі.

Наразі Євросоюз втрачає Грузію, тому що грузинський уряд, очолюваний грузинською мрією, очевидно, прийняв рішення повернутися до "матінки-Росії" і спробувати догодити Путіну, вдаривши ногою по Європейському Союзу,
– пояснює Роланд Фройденштейн.

Аналітик Фройденштейн каже, що в 2025 році ЄС доведеться зіткнутися з новими викликами, зокрема на геополітичному фронті.

  • Перш за все, це гібридна війна Росії як проти Євросоюзу, так і проти його окремих держав-членів.

Ми говоримо не лише про напад Росії на Україну та вчинення нею воєнних злочинів, ми говоримо про всі ці диверсії, кібератаки, вбивства, перерізання телекомунікаційних кабелів у Балтійському морі. І ЄС поки що намагається сформулювати відповідь на це,
– пояснив експерт.

  • Другим важливим геополітичним та геоекономічним викликом є Китай. На думку Фройденштейна, Китай допомагає Росії в цих гібридних атаках. Зокрема, через потенційне використання китайських кораблів при пошкодженні морських кабелів.

Повністю розірвати всі економічні стосунки з Китаєм Євросоюз не може. Такі б дії призвели б до втрати мільйонів робочих місць і глибокої економічної та політичної кризи. У 2025 році Євросоюз має знайти правильний баланс, як зміцнити стратегічну автономію стосовно Китаю і при цьому не зруйнувати повністю економіки – це один з головних викликів 2025 року.

  • Третій виклик — це друга адміністрація Дональда Трампа. Поки всередині Білого дому йде боротьба за владу, Євросоюз та Україна не відчувають зміни політики у Вашингтоні. Однак, цей момент настане після інавгурації Дональда Трампа 20 січня 2025 року.

"Європа готується до численних викликів з боку Білого дому, який потенційно є найбільш антиєвропейським Білим домом в новітній історії Сполучених Штатів. І буде дуже складно знайти відповідь на ці виклики", – підсумував Роланд Фройденштейн.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Понад 70 підписів: зірки Євробачення вимагають заборонити Ізраїлю брати участь у конкурсі
24tv
2025-05-07T17:09:12Z
У Франківську зафіксували книжковий рекорд України
УкраинФорм
2025-05-07T16:54:57Z
ССО опублікували фільм "Ворон-Месник": він присвячений учасникам Руху опору на ТОТ
24tv
2025-05-07T16:54:52Z
Які країни відмовились від Євробачення 2025
24tv
2025-05-07T16:42:51Z
Капітан Америка «засвітив» важливе місце дії «Месники: Судний день» — засніжену батьківщину Доктора Дума
ITC
2025-05-07T16:28:30Z
Вийшов тизер третього сезону «Фундації» — Sci-Fi серіалу за романами Айзека Азімова
ITC
2025-05-07T16:28:15Z
"Поголила вуса і зменшила ніс": доньку Лорак викрили в пластиці через нове відео
GlavRed
2025-05-07T16:27:03Z
У Будинку Європи в Загребі відкрилася виставка дитячого малюнка «Кольори війни і надії»
УкраинФорм
2025-05-07T16:06:16Z
"Євробачення-2025": Ziferblat провів репетицію номера на головній сцені в Базелі і показав фото
ТСН
2025-05-07T15:48:47Z
Фіцо заявив про "серйозну спробу" зірвати його візит до Москви
Европейская правда
2025-05-07T17:34:25Z
Парад страху. Експерти пояснили, як цьогорічне 9 травня стане кошмаром для Путіна
Telegraf
2025-05-07T17:33:05Z
Лякалки Путіна: чи становить загрозу для Києва ракета "Орешнік"
ТСН
2025-05-07T17:30:43Z
Трамп проголосив 8 травня Днем Перемоги - подробиці
ТСН
2025-05-07T17:30:40Z
Сі Цзіньпін прилетів до Москви на парад
ТСН
2025-05-07T17:28:35Z
Чи скасує Путін парад у Москві через удари дронів - в РНБО дали відповідь
GlavRed
2025-05-07T17:27:00Z
Робив фото із перехожими: Зеленського помітили в центрі Києва
24tv
2025-05-07T17:24:04Z
Макрон прийняв тимчасового президента Сирії під час його першого візиту на Захід
Европейская правда
2025-05-07T17:22:49Z
До Москви на 9 травня їде невелика група депутатів Європарламенту
Европейская правда
2025-05-07T17:21:58Z
Скандальній Алхім оголосили війну. Але не все так однозначно
Telegraf
2025-05-07T17:33:55Z
Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги
УкраинФорм
2025-05-07T17:33:03Z
Субсидії для ВПО в Дніпрі: хто може втратити допомогу в травні
Политека
2025-05-07T17:31:34Z
Стареньких попередили – пенсія може поменшати через довідку: хто у зоні ризику
Знай
2025-05-07T17:30:38Z
Ремонт захисної арки ЧАЕС обійдеться у понад €25 млн – ЗМІ
1News
2025-05-07T17:30:35Z
Фатальна вечірка-пастка: свідок розкрив жахливі подробиці історії Марії Ковальчук
24tv
2025-05-07T17:27:05Z
Дорожче, ніж в європейських країнах: в Україні подорожчає вартість навчання у вишах
GlavRed
2025-05-07T17:27:04Z
Зміни порядку проходження ВЛК - Міноборони роз’яснило рішення уряду
УкраинФорм
2025-05-07T17:21:33Z
Китайські розробники представили бойовий фрегат 054B Qinzhou нового покоління
InternetUA
2025-05-07T17:13:52Z
Чи можна лягати спати голодним: ендокринолог дав чітку відповідь
GlavRed
2025-05-07T17:27:36Z
Знайшли новий метод лікування стійкого ПТСР
24tv
2025-05-07T17:12:44Z
Ціни на ліки для українців знизяться, як тільки Уряд забезпечить ринкові умови і дозволить маркетинг
TSN
2025-05-07T17:06:14Z
Україна готова ділитися досвідом у військовій медицині з НАТО - командирка медроти
УкраинФорм
2025-05-07T17:04:48Z
Лікарка неврологиня пояснила як ґаджети впливають на психіку дитини і що з цим робити
360ua.news
2025-05-07T15:30:23Z
Коли магнітні бурі у травні та як покращити самопочуття
Факти ICTV
2025-05-07T15:15:55Z
85% населення світу не отримує достатньо необхідної поживної речовини в раціоні
24tv
2025-05-07T14:12:50Z
3 знаки зодіаку, яким варто подбати про себе під час магнітних бур
24tv
2025-05-07T14:12:50Z
Медична безпека: Україна, Польща та ЕМА обговорили постачання критичних ліків
Хвиля
2025-05-07T13:30:51Z
Парадокси воєнного часу. Атака дронів, стрільба і дитина на гойдалці: відео з Василькова
ГЛАВКОМ NET
2025-05-07T17:03:38Z
У Хмельницькому чоловік тікав з ТЦК через вікно
Украина Криминальная
2025-05-07T16:58:12Z
У Києві вибухнув термінал «ПриватБанку»: дивом обійшлося без жертв
FaceNews
2025-05-07T16:46:08Z
Лісові пожежі на Харківщині після ударів рф: детонують боєприпаси, готується евакуація місцевих жителів
FaceNews
2025-05-07T16:15:35Z
У захопленій Каховці трьох місцевих жителів затримали нібито за підготовку теракту
УкраинФорм
2025-05-07T16:10:49Z
В одному із столичних закладів вибухнув термінал
ГЛАВКОМ NET
2025-05-07T16:06:41Z
Наслідки нічного обстрілу Києва: оприлюднено кадри перших хвилин після атаки
ТСН
2025-05-07T15:21:01Z
Поліцейські Львова встановили учасників та очевидців побиття малолітнього хлопця
Украина Криминальная
2025-05-07T15:11:53Z
Пролежала два тижні без їжі. Поліцейські евакуювали мешканку Покровська
ГЛАВКОМ NET
2025-05-07T15:06:38Z
Податківець із Дніпропетровщини передавав конфіденційні дані телеграм-каналу
InternetUA
2025-05-07T17:31:58Z
Греція і Болгарія підписали 5-річну угоду про водні ресурси, важливу для грецьких фермерів
Европейская правда
2025-05-07T17:22:54Z
Зміни у наданні послуг: клієнтів "Нафтогазу" попередили про нововведення
Знай
2025-05-07T17:12:31Z
Міжнародні резерви України сягнули рекорду з початку війни - $46,7 мільярда
УкраинФорм
2025-05-07T17:09:04Z
Яка буде пенсія в Україні, якщо отримувати середню зарплату і мати 35 років стажу
Telegraf
2025-05-07T16:58:59Z
Світовий перехід на відновлювану енергію пробуксовує: у Британії теж не виходить
InternetUA
2025-05-07T16:58:09Z
Нова система оплати за проїзд у Дніпрі: що змінилося для українців
Политека
2025-05-07T16:31:40Z
НБУ затвердив методологію стрес-тестування банків у 2025 році
УкраинФорм
2025-05-07T16:27:51Z
Гроші США та українські надра: чи вигідна угода про мінерали для України і які будуть прибутки
24tv
2025-05-07T16:03:53Z
Україну накриє сніг та мороз: синоптики назвали регіони
GlavRed
2025-05-07T17:27:42Z
Лягають там ротами: ЗСУ заманили ворога у дві пастки під Покровськом
24tv
2025-05-07T17:18:09Z
Діти граються у похорон: підготовка до Дня перемоги на окупованих територіях шокує
24tv
2025-05-07T17:03:26Z
«Київкомунсервіс» отримав нові сміттєвози
AutoCentre
2025-05-07T16:52:46Z
Що обрати 12-кімнатний таунхаус на Мангеттені чи квартиру у Києві? Ціни на столичну нерухомість шокують
ГЛАВКОМ NET
2025-05-07T16:51:06Z
Росіяни підібралися ближче до Покровська, у місті залишаються понад дві тисячі мешканців, - голова ОВА
Комсомольская правда
2025-05-07T16:48:06Z
"Життєрадісна та світла людина": на фронті загинув Василь Довбуш, колишній працівник ТРК "Люкс"
24tv
2025-05-07T16:45:56Z
У зоні активних бойових дій на Донеччині залишаються 175 дітей
УкраинФорм
2025-05-07T16:42:21Z
Затримано агента рф, який намагався видавати себе за військового
InternetUA
2025-05-07T16:31:16Z
Tesla представила найдоступнішу версію Model Y у США
Топ Жир
2025-05-07T16:45:01Z
Ви пам’ятаєте, коли нові Demon 170 коштували понад 250 тисяч доларів?
Топ Жир
2025-05-07T16:15:50Z
Американський електромобіль Mitsubishi буде переробленою версією Nissan
Топ Жир
2025-05-07T14:30:41Z
820 сил і двері як у Rolls-Royce: представлено розкішний кабріолет "Гелендваген"
Фокус
2025-05-07T14:27:25Z
На заводах BMW почали працювати електровантажівки MAN eTGX
AutoCentre
2025-05-07T13:19:29Z
Нова електрична модель Hyundai відокремлюється від лінійки Ioniq
Топ Жир
2025-05-07T13:00:56Z
Презентовано недорогий сімейний електрокросовер Hyundai із запасом ходу 700 км
Фокус
2025-05-07T12:51:23Z
Поки Tesla вагається: Volvo продала свій 5000-й вантажний електромобіль
AutoGeek
2025-05-07T12:27:14Z
Koenigsegg Jesko Absolut встановлює нові рекорди швидкості з легкістю
Топ Жир
2025-05-07T12:15:52Z
Що побачили першим: оптична ілюзія, яка розповість про вас більше психолога
GlavRed
2025-05-07T17:27:45Z
Зелень буде свіжою тижнями: знайдено секретне місце для зберігання
GlavRed
2025-05-07T17:27:04Z
Що не можна робити туристам у Туреччині, щоб не потрапити в халепу
24tv
2025-05-07T16:39:53Z
Ви б не впізнали: яким раніше було улюблене місце для прогулянок в Києві й де воно знаходиться
Telegraf
2025-05-07T16:27:29Z
Де відпочити у Європі: найкращі курортні місця без великої кількості туристів
Фокус
2025-05-07T16:21:28Z
100 привітань з днем народження для мами
Мій Харків
2025-05-07T15:31:58Z
Щоб завжди була ідеальна чистота на кухні: 4 звички, які слід взяти до уваги
24tv
2025-05-07T15:27:11Z
Вскочать в останній вагон: три знаки Зодіаку, яким пощастить до кінця весни 2025 року
Фокус
2025-05-07T15:21:26Z
Теорія фантиків
Петр и Мазепа
2025-05-07T15:00:31Z
Первак: Деякі гравці Лівого Берега вже по-футбольному "наїлись"
Football.ua
2025-05-07T17:28:22Z
Аморім: Бруну — один з найкращих гравців світу, і ми хочемо його зберегти
Football.ua
2025-05-07T17:28:08Z
Одень день зі Світоліною: чим займається перша ракетка України перед турніром у Римі
24tv
2025-05-07T17:27:41Z
Гутьєррес зацікавив Ювентус і Наполі
Football.ua
2025-05-07T17:22:53Z
Магучіх та Левченко виступлять на комерційному турнірі в Катарі
УкраинФорм
2025-05-07T17:09:41Z
Пам'ятник українському голкіперу Степану Чубенку евакуювали з Краматорська
24tv
2025-05-07T17:09:05Z
«Застрягли». Дружина російського футболіста поскаржилася на проблеми з авіасполученням
ГЛАВКОМ NET
2025-05-07T16:54:09Z
Вернидуб: Розуміємо, що третя сходинка для Кривбасу вже недосяжна. Наші суперники – дуже потужні
Football.ua
2025-05-07T16:40:35Z
"Це буде кінець його кар'єри": промоутер дав прогноз на пекельний мегафайт року
24tv
2025-05-07T16:33:09Z
Nvidia та MediaTek покажуть спільний процесор N1 на Computex 2025
ITC
2025-05-07T17:16:42Z
Як вибрати інтернет-магазин шин та дисків – ключові критерії вибору
AutoCentre
2025-05-07T17:04:59Z
Головоломка-тест: лише найкмітливіші знайдуть помилку на зображенні за лічені секунди
Gazeta UA
2025-05-07T16:58:57Z
«Галлюцінує» не лише ChatGPT, але й його користувачі — спілкування з чатботами підживлює психічні відхилення
ITC
2025-05-07T16:52:20Z
Блогерка показала, яким би був Met Gala 2025 в Україні: епічне відео
24tv
2025-05-07T16:33:38Z
Як технології змінюють спорт: FAVBET Tech на Sport&Business Club Ukrain
Telegraf
2025-05-07T16:31:25Z
Китай — все? NVIDIA тихо згорнула замовлення та продаж RTX 5090D
ITC
2025-05-07T16:28:52Z
Google випустила Gemini 2.5 Pro — модель ШІ створює вебзастосунки з простих ідей
ITC
2025-05-07T16:28:05Z
Шашлик буде танути в роті: кулінар розкрила секрет ідеального маринаду для мʼяса
GlavRed
2025-05-07T16:27:56Z