![У ДСНС спростували інформацію про смерть пса Патрона](https://thumbor.my.ua/hWDMSReRDdofw56FAyT-LwF9il8=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F9707d0bc6a2a5c2b88a84a73d27d8911.jpg)
У ДСНС спростували інформацію про смерть пса Патрона
У Державній службі України з надзвичайних ситуацій спростували інформацію про смерть пса Патрона, яка шириться в інтернеті.
Як передає Укрінформ, про це ДСНС повідомила у Фейсбуці та оприлюднила відповідне відео.
«У мережі поширюється інформація про те, що наш чотирилапий друг «пішов за веселку». Попереджаємо, що це – фейк!», - наголосли в ДСНС.
«З Патроном усе добре. Він живий, здоровий, продовжує виконувати свої важливі завдання та бажає всім щасливого Нового року», - запевнили рятувальники.
Як повідомлялося, пес Патрон - найвідоміша собака-сапер у світі, талісман ДСНС, який здобув велику популярність за часів повномасштабного російського вторгнення в Україну.
Теги за темою
ГСЧСПоділитися сюжетом
Джерело матеріала