MY.UAНовини
Uni-Laman Group у центрі скандалу через російські зв’язки та кримінальні справи
Uni-Laman Group у центрі скандалу через російські зв’язки та кримінальні справи

Uni-Laman Group у центрі скандалу через російські зв’язки та кримінальні справи

Український логістичний холдинг Uni-Laman Group опинився у центрі скандалу через заяви про його російські зв’язки та неоднозначну корпоративну діяльність. Основна увага громадськості прикута до бізнесмена Геннадія Сорочинського, який очолює раду директорів групи.

Журналісти заявили, що Uni-Laman Group досі підтримує діяльність свого представництва в Росії під назвою Inter Logistic. Ця інформація викликала суспільний резонанс, оскільки український бізнес у Росії в умовах війни стає об’єктом особливого осуду.

Однак варто зазначити, що частина звинувачень базується на неточностях. Наприклад, згадана в розслідуваннях компанія Uni-Laman Agency, нібито підконтрольна Геннадію Сорочинському, насправді не існує. Натомість, за даними публічних реєстрів, у холдинг Uni-Laman Group входить ТОВ «Ламан Шиппінг Ейдженсі», засновником якого вказана Гіт Олена Володимирівна із Запоріжжя. Всі ці структури залишаються пов’язаними з холдингом, що викликає додаткові запитання про їхню роль у підтримці діяльності в Росії.

Uni-Laman Group позиціонує себе як провідного гравця у сфері логістики. За інформацією, оприлюдненою на бізнес-платформі «Бізнес-Гід», компанія активно працює на ринках України, Росії, Китаю, Єгипту, Молдови та інших країн. У профілі компанії зазначено, що вона «за короткий період здобула репутацію чесного та надійного перевізника».

Втім, твердження про активність у Росії викликають занепокоєння, оскільки співпраця з країною-агресором може свідчити про нехтування принципами відповідальності українського бізнесу.

Геннадій Сорочинський, як ключова фігура Uni-Laman Group, перебуває під пильним поглядом громадськості. Його ім’я фігурує у звинуваченнях щодо можливих маніпуляцій з корпоративною структурою та використання активів компанії в сумнівних операціях. Поки що офіційні кримінальні провадження проти нього не розпочаті, але суспільний резонанс змушує правоохоронні органи звертати увагу на діяльність холдингу.

Ми знайшли компанію з майже ідентичною назвою – Uni-Laman Shipping Agency – в Москві. Якщо вірити даним публічних реєстрів країни-агресорки, ця «контора» була ліквідована у спосіб «припинення діяльності юридичної особи шляхом реорганізації у формі приєднання» ще у серпні 2016 року. Але є нюанси.

Ми звернули увагу, що хтось «підчистив» пошукову видачу Google від згадок, які б вказували на зв’язок російського ТОВ «Юні-Ламан Шиппінг Едженсі» з українським логістичним холдингом Uni-Laman Group.

Наприклад, в онлайн довіднику підприємств і компаній Новоросійська ми знайшли ТОВ «Юні-Ламан Шиппінг Едженсі», зареєстроване за адресою: вулиця Миру, будинок 1-р. При спробі зайти на сторінку цієї компанії в російському довіднику «Жолтиє страніци» відбувається автоматична переадресація на сторінку ТОВ «Інтер Логістик».

Новоросійські «Юні-Ламан Шиппінг Едженсі» і «Інтер Логістик» мають ідентичні адреси, а також контактний телефон: +7 (8617) 79-77-17. Крім того співпадають адреси московських офісів цих компаній: проспект Андропова, буд. 22. Тобто, можна констатувати, що російський «Юні-Ламан Шиппінг Едженсі» з українського холдингу Uni-Laman Group був поглинутий «Інтер Логістиком».

Чи мають до останнього стосунок українські бенефіціари Uni-Laman Group? Спробуємо розібратися.

З 2021 року гендиректором ТОВ «Інтер Логістик» є Біліна Сєргєй Алєксандровіч. Наші колеги вважають, що це українець із подвійним громадянством. В українських публічних реєстрах неодноразово згадується такий собі Билина Сергій Олександрович, який має частки в логістичному бізнесі в Києві і окупованому країною-агресоркою Криму.

Згідно з російським сервісом Audit-it, власником найбільшої частки (72,73%) в статутному фонді ТОВ «Інтер Логістик» є панамська «офшорка» «Спешиал Шиппінг Інк».

За даними сервісу Clarity Project, «Спешиал Шиппінг Інк» з Панами до серпня 2021 року володіла одеським ТОВ «Юні-Оріент Шиппінг Ейдженсі». 26.07.2021 року власником статутного фонду цієї логістичної компанії стало ТОВ «Насібжан», що спеціалізується на «забезпеченні фізичного комфорту». Компанію перереєстрували у Дніпрі під назвою «Делін Групп» і перепрофілювали.

Те, що «Юні-Оріент Шиппінг Ейдженсі» раніше мала безпосередній стосунок до холдингу Uni-Laman Group, не є таємницею. Зокрема, вона була зареєстрована за однією адресою (Одеса, Військовий узвіз, буд. 12) з іншою компанію холдингу – ООО «Ламан Шиппінг», якою зараз володіє і керує голова ради директорів Uni-Laman Group Геннадій Сорочинський.

Ще у 2020 році основним бенефіціаром «Ламан Шиппінгу» вказувався Підмазко Ігор Михайлович (зараз людина з такими ПІБ працює провідним спеціалістом у Біляївському ТЦК в Одеській області). Він же був гендиректором «Юні-Оріент Шиппінг Ейдженсі» до передачі її панамською «офшоркою» запорізькому «фунту».

Кінцевий бенефіціар ТОВ «Насібжан», що стало власником колишньої компанії із структури Uni-Laman Group, – Настасін Віталій Олександрович із Запоріжжя. За даними публічних реєстрів, на нього записано близько півсотні товариств з обмеженою відповідальністю. З великою долею вірогідності він є «номіналом» або ж підставною особою, на яку перекидають «пахучі» активи.

Якщо від одеського ТОВ «Юні-Оріент Шиппінг Ейдженсі» лишився лише код ЄДРПОУ, то його новоросійський «тезка» досі існує. Але, схоже, на відміну від «Інтер Логістика», який оперує мільярдами російських рублів на рік, жодної діяльності вже не веде. Та цікаве інше.

Згідно з даними Audit-it, російський «Юні-Оріент Шиппінг Ейдженсі» прямо чи опосередковано (через менеджмент, бенефіціарів тощо) пов’язаний з уже згаданим ТОВ «Інтер Логістик» та зареєстрованим у Владивостоці ТОВ «Транс-Оушен Шиппінг Ейдженсі».

В українських реєстрах є ТОВ зі схожою назвою – «Транс-Оушен Експрес». Його через компанію «Праймлайт Оверсіз Лтд.» з Британських Віргінських островів номінально контролює громадянин Панами Крістіно Гевара Салазар. Він же через кіпріотську «Юні Ламан Контейнер Лайн Лтд» виступає кінцевим бенефіціаром ТОВ «Ламан Транс-Експрес». Воно зареєстроване в Біляївці Одеської області, де, можливо, працює у військоматі колишній номінальний власник «Ламан Шиппінгу», місце якого посів Геннадій Сорочинський.

«Ламан Транс-Експрес», як вказано на його офіційному сайті, входить в структуру холдингу Uni-Laman Group.

Іще одна складова Uni-Laman Group – ТОВ «Юні-Ламан Шиппінг». Наразі його гендиректор і номінальний бенефіціар – Талат Іміров, що офіційно проживає на вулиці Грибоєдова в місті Алмати в Казахстані. До нього (до 2019 року) цією компанією в рівних долях номінально володіли Тьосса Ігор Михайлович та Клименко Володимир Володимирович.

Володимир Клименко зараз є «підписантом» ТОВ «Ламан Інвест Групп», зареєстрованого в Біляївці Одеської області. Засновником і кінцевим бенефіціаром компанії вказана Атаманюк Лілія Іванівна. Клименко очолив фірму Лілії Атаманюк в 2021-у, коли Uni-Laman Group вкотре перетасовував свою корпоративну колоду. Раніше гендиректором «Ламан Інвест Груп» був такий собі Березлєв Сергій Миколайович. Він же очолював ТОВ «Арго Транслогістик», зареєстроване в Одесі на Військовому узвозі, 12. Там же, де «гніздились» інші компанії зі структури Uni-Laman Group.

Через адвоката Гризан Олесю Петрівну «Ламан Інвест Груп» зареєстрував власну торгову марку. Ця ж юристка також реєструвала торгові марки для згаданих вище «Ламан Шиппінг» та «Ламан Транс-Експрес». Ці обставини ми згадуємо щоб підкреслити, що «Ламан Інвест Груп» має зв’язок із холдингом Uni-Laman Group. Навіщо?

17 березня 2016 року в Біляївці Одеської області було вбито «авторитетного бізнесмена», місцевого політика Миколу Атаманюка, очевидно, родича нинішньої бенефіціарки ТОВ «Ламан Інвест Груп». Очевидно не тільки через збіг прізвищ – ЗМІ називали Атаманюка власником якоїсь транспортно-експедиційної компанії «Ламан»

Кілер випустив в Атаманюка кілька куль і зміг втекти. Утім, ненадовго – вбивцю (ним виявився колишній військовий Олександр Шиляєв) спіймали і судили. Від початку убивство розглядали як замовне, але Шиляєв якось переконав слідство і суд, що на вбивство його підштовхнула особиста неприязнь. Замість довічного він отримав 12 років ув’язнення, а замовник убивства розчинився в повітрі.

Убивство одного із бенефіціарів – далеко не єдиний кримінальний епізод в анамнезі Uni-Laman Group. Що пояснює регулярну зміну адрес реєстрації, менеджменту і номінальних засновників.

Зокрема, ТОВ «Ламан Шиппінг» з 2018-го фігурує у розслідуванні Податкової щодо масштабної злочинної схеми з ухиляння від податків. Ця компанія згадується у справі СБУ 2020 року про контрабанду в Україну анаболічних стероїдів із Китаю. «Ламан Шиппінг» у справі фігурує одеське ТОВ «Ауріга Лтд», яке раніше носило назву «Юні-Оріент Шиппінг» і також мало прямий стосунок до Uni-Laman Group.

ТОВ «Ламан Шиппінг Ейдженсі» у іншій справі згадувався як митний брокер у схемі незаконного імпорту великої партії тютюну. Це саме ТОВ фігурує у кримінальному провадженні за ознаками службового підроблення, зловживання владою і ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах. Також «Ламан Шипінг Ейдженсі» проходить у справі про незаконний експорт деревини.

Іншу компанію холдингу – «Ламан Транс-Експрес» – в минулому році звинуватили у фінансових махінаціях, приховуванні прибутку, виплату зарплат «чорним налом» у конвертах, несплаті податків, невиплаті заробітної плати та інших гріхах.

Та найбільш цікаве в контексті кримінальних справ ТОВ «Юні-Оріент Шиппінг Ейдженсі», яке батьки-засновники холдингу Uni-Laman Group від гріха подалі перейменували і запхали у Дніпро.

У далекому 2011 році, 21 листопада, в Одесі пролунали постріли. Жертвою кілера став 43-річний Ігор Хатюшенко. Загиблий був колишнім митником, який на той час став фактичним монополістом з розмитнення імпорту-експорту в одеському регіоні. Тоді спроби розмитнити товар через брокерів, не підконтрольних Хатюшенкові, блокувала сама митниця.

Від початку грішили навіть на чеченську мафію. Лише у 2013-у слідство вирішило придивитися до тих, хто виграв від смерті Ігоря Хатюшенко – став збирати вершки з розмитнення в Одеській області. Як свідчать матеріали Судового реєстру, найбільше слідчих зацікавило ТОВ «Юні-Оріент Шиппінг Ейдженсі».

Знайти докази причетності бенефіціарів чи менеджменту компанії до вбивства Хатюшенка правоохоронцям не вдалось (цей злочин досі не розкритий). Однак під час відпрацювання версії про причетність «Юні-Оріент Шиппінг Ейдженсі» слідчі з’ясували, що [цитую]: «з метою заниження митної вартості вантажів, посадові особи зазначеного підприємства під час митного оформлення товарів, що надійшли на їх адресу, вносять завідомо неправдиві дані в митні декларації та товарно-супровідні документи, а саме занижують фактичну вагу, змінюють країну походження товару, використовують підроблені сертифікати якості та гідності на вантаж, вносять не повні відомості про кількість, вартість та вид товарів в митні декларації».

Утім, ці як і інші закиди доведені в суді не були. Понад те, жодна справа Uni-Laman Group не дійшла до суду. Схоже, так саме буде і з обвинуваченнями у співпраці з окупантами.

Очевидний зв’язок холдингу Uni-Laman Group з Росією (якщо не брати до уваги не до кінця затерті згадки в інтернеті) проходив через панамську «Спешиал Шиппінг Інк» – номінального бенефіціара новоросійського ТОВ «Інтер Логістик», на який в 2016-му після вбивства Миколи Атаманюка перекинули левову частку російського бізнесу холдингу з Одеси. Фактична ліквідація одеського «Юні-Оріент Шиппінг Ейдженсі», «номіналом» якої також була «Спешиал Шиппінг Інк», цей зв’язок обірвала. Принаймні, де-юре. Зауважимо, що це сталося у другій половині 2021-го, коли Рада національної безпеки і оборони вже щедро накладала персональні санкції за зв’язки з росіянами. І тому чимало компаній судомно ховали свої російські сліди.

Інше питання, чи змінився реальний кінцевий бенефіціар «Спешиал Шиппінг Інк»? Якщо ні, то це довело б присутність Uni-Laman Group в Росії. Відповідно, і сплату податків до бюджету карїни-агресорки, з якого фінансується війна проти України.

Утім, корпоративна структура Uni-Laman Group, як і російських компаній, які можна було б пов’язати із холдингом, не дозволяє із упевненістю стверджувати, хто саме насправді за ним стоїть. Наприклад, Геннадій Сорочинський, який в останні роки грає роль голови ради директорів Uni-Laman Group і кінцевого бенефіціара ТОВ «Ламан Шиппінг», практично жодного стосунку до логістики не мав. Він – адвокат. Після вбивства Миколи Атаманюка усіма справами «Ламан Шиппінг» керує його директор В’ячеслав Боровський.

В’ячеслав Боровський колись встиг попрацювати гендиректором іншого логістичного холдингу з Одеси – ПП «Поляріс». Кінцевим бенефіціаром цієї юрособи вказаний Захаров Олександр Валентинович, в резюме якого згадується робота директором групи компаній «Юні-Ламан».

Враховуючи, що холдинг регулярно опиняється в хитросплетіннях темних справ, не дивно, що його істинні кінцеві бенефіціари воліють не світитися.

Джерело матеріала
Росія зробила цинічну заяву про удар по пору Одеси
ГЛАВКОМ NET
Кандидат у президенти Польщі втрапив у скандал через незвичайний жест на дебатах
ГЛАВКОМ NET
Єврокомісія пригрозила Угорщині через закон про боротьбу з незалежними медіа
Европейская правда
Соратники Фіцо хочуть офіційно вимагати від України компенсації за допомогу
Европейская правда
Кремль готує армію до зіткнення з НАТО після війни – The Telegraph
ГЛАВКОМ NET
Україна стала однією з головних тем дебатів кандидатів у президенти Польщі
Европейская правда
Німецька профспілка поліцейських вимагає ширшого залучення ШІ після нападу в Гамбурзі
Европейская правда
Клименко: Серед звільнених з полону 21 військовослужбовець із МВС
ГЛАВКОМ NET
Верещук: наша стратегія – готувати дітей до війни
ГЛАВКОМ NET
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
"Євробачення-2025": полька в сексі-вбранні ошелешила танцями та небезпечно політала над сценою
ТСН
Співак та композитор Олександр Тищенко повідомив про трагедію у своїй родині
ГЛАВКОМ NET
Учасниця "Холостяка-12" оголосила про вагітність і показала свій помітно округлий животик
ТСН
Каменських замилувала романтикою з Потапом і показала подарунок від нього на річницю шлюбу
ТСН
"Холостяк" Терен шокував зізнанням про розрив з Бєлєнь після шоу: "Складно сказати, що ми були разом"
ТСН
"Холостяк" Терен після гучних скандалів з Бєлєнь зізнався, чи тримає на неї образу: "Виринуло багато"
ТСН
Переможниця "Холостяка-13" Бєлєнь гнівно звинуватила Терена у порушенні обіцянки: "Виживає, як може"
ТСН
Дашу Квіткову запідозрили у романі з відомим 23-річним футболістом
ТСН
Поки ще є час: весняне підживлення, яке активує шалене зростання томатів — рецепт
ТСН
Вчені назвали добавку, яка може уповільнити старіння на три роки
ТСН
Яка користь банана для здоров’я чоловіка
ТСН
Білкова дієта: принцип дії та дозволені продукти
ТСН
Як схуднути на кефірі за три дні: варіанти дієти
ТСН
Засіб номер 1 від білокрилки: як боротися зі шкідниками
ТСН
Спалах гепатиту А: скільки коштує вакцинація у столичних приватних клініках
ГЛАВКОМ NET
Спалах гепатиту А. Інфекціоніст розповів, кому варто уникнути вакцинації
ГЛАВКОМ NET
Спалах гепатиту А: де вакцинуватися найдешевше
ГЛАВКОМ NET
Дівам варто більше вчитися, а Скорпіонам слід попрацювати з імпульсивністю: гороскоп за картами Таро на 23 травня 2025 року
TSN
Астрологи назвали два знаки зодіаку, доля яких постійно змінюється
ТСН
Лушпиння часнику творить дива на городі: чому його обов’язково треба збирати, а не викидати
ТСН
11 квітів, які не дають рости бур’янам, розпушують ґрунт, відлякують шкідників і приваблюють бджіл
ТСН
В жодному разі: чому народні прикмети радять не прати на ніч — запам’ятайте на все життя
ТСН
Обов’язково зробіть це з томатами після садіння у відкритий ґрунт: правильне підживлення та поливання помідорів
ТСН
Який твій особливий дар: розшифровка за датою народження
ТСН
Цей молочний продукт зовсім не корисний для вашого здоров’я, але він є майже у всіх холодильниках
ТСН
З цими інгредієнтами млинці будуть в рази смачніші: зробіть таке тісто — і не пошкодуєте
ТСН
Влада показала наслідки нічної атаки на Київ
ГЛАВКОМ NET
«Я їду додому»: зворушливі відео зі звільненими воїнами
ГЛАВКОМ NET
У результаті обміну полоненими додому повернулися 27 захисників Маріуполя
ГЛАВКОМ NET
Чи буде тепло в червні? Прогноз синоптиків
ГЛАВКОМ NET
Карта бойових дій в Україні станом на 24 травня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
Масована атака на Київщину: є поранені, пошкодження в п’яти районах
ГЛАВКОМ NET
РФ атакувала Україну 250-ма дронами: постраждали шість областей
ГЛАВКОМ NET
Втрати ворога станом на 24 травня 2025 – Генштаб ЗСУ
ГЛАВКОМ NET
Продовольчі ярмарки у Києві 24-25 травня: де можна придбати фермерські продукти
ГЛАВКОМ NET
М'ясоїди і вегани посперечалися через конкурс барбекю у німецькому містечку
Европейская правда
Російська армія накопичує війська на кордоні Харківщини
ГЛАВКОМ NET
У Фінляндії прокоментували зростання активності РФ у Балтійському морі
Европейская правда
Відгуляли весілля у Страсну п’ятницю: стало відомо, чому Мінкульт відсторонив керівницю Софії Київської
ГЛАВКОМ NET
Безплатно, бистро і жарко. 200 псевдоросіянізмів в українській мові
ГЛАВКОМ NET
У Туреччині пройшли масштабні міжнародні військові навчання
Европейская правда
Захищав Україну у память про маму, яку вбила російська ДРГ. Згадаймо Юрія Капоріна
ГЛАВКОМ NET
Захисниця «Азовсталі» Пташка прийшла на відкриття пам’ятника загиблому коханому
ГЛАВКОМ NET
У «Дії» будуть недоступні деякі послуги для водіїв: причина
ГЛАВКОМ NET
У Києві винесли вирок коригувальнику і одразу віддали його на обмін
ГЛАВКОМ NET
У Черкасах двоє чоловіків побили «кіборга», який служить в ТЦК
ГЛАВКОМ NET
Напад у Гамбурзі: поліція вимагає помістити нападницю у психіатричну лікарню
Европейская правда
Нічна атака на Київ: стало відомо, скільки людей постраждали
ГЛАВКОМ NET
Масований обстріл Києва: пожежі спалахнули одразу в кількох районах
VGorode
Уночі Київ пережив одну з наймасованіших комбінованих атак РФ: все, що відомо
ГЛАВКОМ NET
Наслідки атаки РФ на Київщину: постраждали люди, виникла пожежа
ГЛАВКОМ NET
У російському місті Єлець лунали вибухи: знову постраждав хімічний завод
ГЛАВКОМ NET
У Києві триває ліквідація наслідків нічного обстрілу: кадри від ДСНС
ГЛАВКОМ NET
ДТЕК «Енерго» пройшов сертифікацію на відповідність міжнародному екологічному стандарту
ГЛАВКОМ NET
Для інтеграції до європейського ринку слід скасувати прайс-кепи – Всеукраїнська енергетична асамблея
ГЛАВКОМ NET
Хмельниччина зменшила експорт зерна, молока та м'яса
AgroPortal
В Україні не виробляється обладнання для переробки фундука
AgroPortal
У Тульській області РФ уражено хімічне підприємство «Азот»
ГЛАВКОМ NET
Kernel першим в Україні отримав товарну аграрну ноту
AgroPortal
В ДАР призупинено добір на спеціальну бюджетну дотацію на утримання корів, кіз та овець
Agravery
На Херсонщині фіксують загибель зернових на 100% через приморозки та посуху
AgroPortal
ЗМІ: ЄС тимчасово відновить квоти для української агропродукції
Европейская правда
Кукурудза нового покоління: ШІ та генетика допомагають зменшити потребу в добривах
AgroPortal
Нова ракета Falcon 9 вивела на орбіту ще 27 супутників Starlink
ГЛАВКОМ NET
Магнітна буря 23 травня: яка її потужність
ТСН
Випорожнення пінгвінів можуть пом’якшити зміну клімату на планеті
ТСН
Екологічна катастрофа ставить під загрозу виживання бджіл і людства
TSN
"Атлантида пісків": у пустелі Руб-ель-Халі знайшли місто 5000-річної давнини
ТСН
Вчені знайшли восьмий континент: що відомо про нове відкриття
ТСН
Археологи знайшли місце, де Ісус перетворив воду на вино: фото
ТСН
У "Дії" призупинять роботу низки сервісів: що відомо
ТСН
Пішов з життя видатний ексгравець «Динамо»
ГЛАВКОМ NET
Вікенд для легіонерів збірної України: кубковий фінал Трубіна і фініш в Англії та Іспанії
ГЛАВКОМ NET
Був командиром спецпризначенців. На Курщині ЗСУ ліквідували чемпіона світу
ГЛАВКОМ NET
Жіноча збірна України з пляжного футболу здобула перемогу в другій грі Євроліги-2025
ГЛАВКОМ NET
Тренер «Наполі» Конте встановив унікальне досягнення за титулами в Серії А
ГЛАВКОМ NET
Збірна Росії з хокею остаточно відсторонена від Олімпіади-2026 – джерело
ГЛАВКОМ NET
Організатори присвятили чемпіонат Росії з кікбоксингу закладчику, якого ліквідували ЗСУ
ГЛАВКОМ NET
Юнацька збірна України із футзалу в червні виступить на турнірі у Хорватії
ГЛАВКОМ NET
Збірні України з хокею дізналися місця проведення чемпіонатів світу у 2026 році
ГЛАВКОМ NET
Tesla втрачає позиції: названо нового лідера на ринку електромобілів у Європі
ГЛАВКОМ NET
У Києві помітили новий Lamborghini Urus S
VGorode
Маск анонсував появу перших роботаксі у Техасі
ГЛАВКОМ NET
Як зробити так, щоб пральна машина не "стрибала": цікавий спосіб, щоб змусити її стояти нерухомо
ТСН
Зарядити електромобіль стало дорожче: як змінилися ціни
ГЛАВКОМ NET
AWT Bavaria оголошує про відкриття нового інноваційного простору - AWT Studio UNIT.City
Корреспондент
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир