MY.UAНовини
Нові системи озброєння, які очікуються у 2025 році: чим можуть здивувати західні інженери
Нові системи озброєння, які очікуються у 2025 році: чим можуть здивувати західні інженери

Нові системи озброєння, які очікуються у 2025 році: чим можуть здивувати західні інженери

Майбутнє систем озброєння характеризується кількома ключовими тенденціями, які відображають глобальні зміни у військовій стратегії та розвиток технологій. Серед ключових аспектів — автономність систем, гіперзвукові можливості, стійкість до протидії та скритність, а також збільшення мобільності та універсальності.

Західні розробники перспективних систем озброєння роблять акцент на високотехнологічні рішення, що зумовлено реаліями сьогодення. Вимоги армій країн НАТО зміщуються в бік високоточних систем, які повинні перевершити наявне озброєння за швидкістю і руйнівною силою. Це стосується як традиційних видів зброї — танків, ракет, артилерійських снарядів, стрілецької зброї, так і платформ і різних носіїв засобів ураження, включно з перспективними рішеннями в галузі авіації. У зв'язку з цим Фокус зібрав інформацію про нові західні системи озброєння, які очікуються у 2025 році.

Гіперзвукова зброя

Американські розробники в галузі гіперзвукових ракет протягом останніх років стикалися з численними складнощами. Випробування нових рішень у сфері гіперзвуку не завжди проходили успішно. Проте армія США на порозі впровадження кількох систем, які дадуть перевагу в перегонах високотехнологічного озброєння з Китаєм і Росією.

Гіперзвукова зброя великої дальності (LRHW)

Армія США зіткнулася з труднощами в реалізації програми розгортання гіперзвукових ракет Long-Range Hypersonic Weapon (LRHW). За даними звіту Рахункової палати США (GAO), мети з постачання першої батареї до початку 2025 фінансового року (з жовтня 2024) досягти не вдалося.

Проте після кількох невдалих спроб армія США 12 грудня провела перший успішний випробувальний пуск гіперзвукової ракети LRHW — Dark Eagle.

Для пуску було задіяно повноцінну батарею LRHW, що включає мобільний пункт управління і пускову установку Transporter Erector.

Основні відомі характеристики:

  • Швидкість: 4,9 Маха,
  • Дальність: до 3100 км,
  • Склад дивізіону: 4 пускові установки на 8 ракет,
  • Вартість: $41 млн за одиницю (ціни 2023 року).

Маса бойової частини поки не розкривається.

Випробування Dark Eagle
Фото: the war zone

Dark Eagle є важливим кроком у розвитку гіперзвукового озброєння США, а успішне випробування ракети стало важливим досягненням у контексті конкуренції з гіперзвуковими розробками Китаю і Росії, які вже ввели такі системи в експлуатацію. Крім того, ці випробування також показали значний прогрес у подоланні технічних проблем, які переслідували програму в попередні роки.

HACM і ARRW

Американські військові та корпорація Northrop Grumman активно розробляють гіперзвукову крилату ракету Hypersonic Attack Cruise Missile (HACM). У 2025 фінансовому році ВПС США планують провести всебічні льотні випробування цієї перспективної ракети, яка буде оснащена прямоточним повітряно-реактивним двигуном і здатна летіти зі швидкістю, що перевищує 5 махів.

Ракета HACM має низку ключових особливостей, які виділяють її серед інших гіперзвукових озброєнь:

  • Швидкість: перевищує 5 Махів;
  • Маневреність: можливість обходити системи протиракетної оборони;
  • Компактність: дає змогу використовувати ракети з різних платформ, включно з винищувачами-бомбардувальниками F-15E і F/A-18F.

Технологія розробляється на основі напрацювань Агентства передових оборонних дослідницьких проєктів (DARPA) за участю австралійських партнерів.

Крім HACM, у США ведеться розробка іншої гіперзвукової ракети — Air-Launched Rapid Response Weapon (ARRW). ARRW являє собою гіперзвуковий модуль, що планує, встановлюваний на ракеті, проте фахівці відзначають низку обмежень, включно з меншою гнучкістю у виборі платформ для запуску. У результаті перевагу віддають HACM з огляду на її компактність і універсальність.

Танки

Наступного року очікується продовження підготовки до експлуатаційної готовності нового британського основного бойового танка (ОБТ) Challenger 3. Новий танк, який називають найсучаснішим і найсмертоноснішим в історії британських збройних сил, продемонстрував високотехнологічні рішення, що відповідають вимогам майбутніх воєн.

Новий ОБТ являє собою значне оновлення порівняно з Challenger 2, що охоплює удосконалення в озброєнні, захисті, системах управління і мобільності. Танк Challenger 3 оснащений 120-мм гладкоствольною гарматою L55A1, що замінила нарізну L30A1. Машина також оснащена повністю цифровою архітектурою системи управління і прицілювання, що дає можливість виявляти і вражати цілі в будь-яких умовах.

Армія Великої Британії має отримати загалом 148 танків, а перші Challenger 3 надійдуть на озброєння 2025 року.

Британський танк Challenger 3
Фото: UK Army

Авіація

Програма NGAD

У США ведуться роботи зі створення бойового літака 6-го покоління Next Generation Air Dominance (NGAD). Компанії Boeing і Lockheed Martin, основні претенденти на контракт, готувалися до початку виробництва, передбачуваного вже цього року. Однак нерішучість ВПС відкладає запуск програми, яка повинна була стати проривною і створити перший у світі винищувач 6-го покоління.

Концепт Next Generation Air Dominance
Фото: ВПС США

Тим часом недавній аналіз ВПС США підтвердив необхідність розробки пілотованого винищувача NGAD. Однак, як заявив міністр ВПС Френк Кендалл, висока вартість розробки і виробництва може стати серйозною перешкодою для продовження програми.

Додаткові питання пов'язані з інтеграцією нового винищувача в методику Agile Combat Employment — концепцію розосередженого базування для запобігання атакам. Крім того, залишаються невирішеними питання про супутні елементи, такі як літак-заправник наступного покоління, необхідний для підтримки нового літака.

Програма є продовженням секретного проєкту X-Plane 2014 року під керівництвом DARPA, під час якого тестували технології, що розглядаються зараз для NGAD.

Важливо Літак 6 покоління NGAD: яким буде винищувач за 300 млн доларів

У відкритому доступі є ілюстрації нового літака. Винищувач майбутнього матиме стрілоподібне крило з трапецієподібними консолями та зламаною задньою кромкою, що віддана під керуючі поверхні та сопла.

Відмінною особливістю є складні кілі, які на певних режимах прибираються в ніші на крилі, що сприяє зниженню радіолокаційної помітності. Повітрозабірники розташовані на верхньому боці крила, захищаючи двигуни від опромінення радарами, а сопла оснащені ґратчастими дефлекторами для зниження теплової сигнатури.

Винищувач оснащений внутрішнім вантажовідсіком для розміщення ракет класу "повітря-повітря", таких як AIM-120. Це рішення мінімізує зовнішні виступаючі елементи, покращуючи аеродинаміку і скритність. На ілюстрації також показано можливість взаємодії літака з іншими платформами, включно із супутниками та авіацією, що підтверджує орієнтацію NGAD на мережеві бойові дії.

Важливо Конкурент NGAD: у США готують новий проєкт винищувачів шостого покоління (фото)

Зазначимо, що у 2025 році, ймовірно, провідними компаніями, такими як Lockheed Martin і Boeing, роботи в цьому напрямі продовжаться, або ж будуть запропоновані нові концепти. Однак очікувати на перші польоти зразків з огляду на проблеми, з якими зіткнулася програма NGAD, не варто.

Безпілотні системи

Розробка безпілотних систем наступного покоління стрімко просувається, і програма MQ-Next, ініційована ВПС США, обіцяє стати значним кроком уперед. Новий безпілотник прийде на зміну MQ-9 Reaper, який, хоча й залишається ефективним, уже застарів в умовах сучасних загроз.

Однією з ключових особливостей MQ-Next стане малопомітність. Конструктори планують використовувати гібридно-електричний двигун, який знизить теплову сигнатуру дрона, а також спеціальні матеріали, що поглинають радіолокаційне випромінювання. Його аеродинамічна форма і конфігурація вихлопної системи будуть спроектовані так, щоб мінімізувати помітність для радарів. Ці нововведення дозволять апарату діяти в складному середовищі, насиченому сучасними системами протиповітряної оборони.

Безпілотник MQ-Next
Фото: ВПС США

Основний акцент у розробці MQ-Next зроблено на поліпшенні виживаності та універсальності. Ось ключові нововведення, які виділяють майбутню платформу:

  • MQ-Next використовуватиме технології зниження радіолокаційної, теплової та акустичної помітності, чому сприятиме спеціальна аеродинамічна конструкція для зменшення ефективної площі розсіювання (RCS).
  • Платформа підтримуватиме швидку заміну модульних комплектів для виконання різних завдань — розвідка і спостереження (ISR), радіоелектронна боротьба (EW), удари по цілях з високою точністю.
  • Безпілотник зможе діяти незалежно завдяки інтеграції ШІ та передовим алгоритмам. А сумісність із мережевими операціями дасть йому змогу координуватися з пілотованою авіацією та іншими безпілотниками.
  • Гібридний двигун і масштабована архітектура дадуть змогу знизити вартість експлуатації та обслуговування порівняно з MQ-9.

Артилерійські боєприпаси

LRMP

Компанія General Atomics Electromagnetic Systems (GA-EMS) отримала замовлення від армії США на розробку нового 155-мм артилерійського снаряда Long Range Maneuvering Projectile (LRMP). Цей боєприпас обіцяє змінити сучасні уявлення про можливості артилерії, забезпечуючи дальність понад 120 км — це вчетверо більше, порівняно з традиційними артилерійськими снарядами.

LRMP вирізняється інноваційною конструкцією, що забезпечує високу дальність і точність. Його унікальна аеродинамічна форма, заснована на трикутнику Рело, і складні крила дають змогу снаряду переходити у фазу ковзання після запуску.

Боєприпас піднімається на 12-14 кілометрів, де розкриваються крила, що забезпечує стабільне ковзання до цілі. При цьому снаряд оснащений передовими системами наведення, що використовують камери та алгоритми машинного навчання. Це дає змогу коригувати траєкторію в реальному часі навіть за відсутності GPS. Крім того LRMP сумісний з наявними артилерійськими платформами і може використовуватися для виконання різних завдань — від ураження цілей до розвідувальних місій.

Первинні тести LRMP підтвердили аеродинамічну стійкість і надійність конструкції. У 2025 році плануються додаткові випробування на полігоні Дагвей, щоб відпрацювати фази ковзання і точність ураження цілей.

Макет 155-мм боєприпасу LRMP
Фото: Army Recognition

Компанія General Atomics готується до масштабного виробництва, заявляючи про можливість випуску до 100 000 снарядів на місяць. Це зробить LRMP доступним рішенням для модернізації артилерії ВМС США і союзників.

Стрілецьке озброєння

Програма NGSW

У 2025 році слід очікувати ширшого впровадження нових зразків стрілецького озброєння, відомого під назвою NGSW.

Програма NGSW включає два ключові типи зброї:

  1. NGSW-Rifle (NGSW-R): Заміна для стандартної штурмової гвинтівки M4.
  2. NGSW-Automatic Rifle (NGSW-AR): Заміна для кулемета M249 SAW.

Одна з ключових особливостей NGSW — використання нового боєприпасу калібру 6.8 мм, який був розроблений для забезпечення кращої пробивної здатності та збільшення дальності ураження цілей. Він поєднує високу початкову швидкість польоту і меншу вагу порівняно з традиційними набоями 7.62×51 мм і 5.56×45 мм, що дає солдатам більше вогневої потужності без значного збільшення навантаження.

Фото: VPK.name

Програма NGSW привернула кількох великих оборонних підрядників, Наприклад, SIG Sauer пропонує систему, що включає гвинтівку MCX-SPEAR, автоматичний карабін і власний варіант боєприпасу з латунною гільзою.

Нові гвинтівки і кулемети мають бути ефективними на дистанції до 600 метрів і більше. При цьому зброю розробляють з урахуванням зниження віддачі та зручності використання. Крім того, нова зброя передбачає інтеграцію прицілів із функцією автоматичного обчислення балістичної траєкторії, що прискорює прицілювання і збільшує точність.

Лазерне озброєння

На тлі зростання загроз з боку дешевих безпілотників і ракет, розробки в галузі високоенергетичної лазерної зброї стали пріоритетом для провідних оборонних компаній і держав. Нові лазерні системи є економічно ефективним рішенням для протидії асиметричним загрозам, знижуючи вартість перехоплення цілей порівняно з традиційними ракетами.

Лазерна зброя в США

Американські оборонні компанії активно розробляють системи спрямованої енергетичної зброї. Серед них виділяються:

  • AN/SEQ-3 (LaWS): Твердотільний лазер потужністю 30-50 кВт, розроблений для боротьби з безпілотниками і малими катерами. Ефективна дальність до 1,6 км, високоточна робота дозволяє знищувати цілі за лічені секунди.
  • HELIOS від Lockheed Martin: Потужність 60-150 кВт, інтеграція з системою Aegis дає змогу знищувати дрони і малі катери на дальностях до кількох кілометрів, а також засліплювати оптичні системи противника. У 2022 році перші установки розмістять на есмінцях класу Arleigh Burke.

Велика Британія та Європа

  • DragonFire: Спільна розробка MBDA UK, Leonardo UK і QinetiQ. Система призначена для Королівського військово-морського флоту та інших видів військ, з точністю ураження, яку можна порівняти з попаданням у монету з відстані 1 км.
  • Європейська MBDA: Інвестує в мобільні та стаціонарні лазерні системи для боротьби з повітряними загрозами.

Ізраїльська система Iron Beam

Ізраїльські фахівці з Rafael Advanced Defense Systems розробили Iron Beam, призначену для захисту на ближніх дистанціях (до 7 км).

  • Наземна версія: Потужність до 500 кВт, мобільність і практично необмежений боєзапас.
  • Корабельна версія: Потужність до 100 кВт, призначена для морських операцій.

Підсумки

Майбутнє озброєнь пов'язане з високими технологіями та адаптацією до нових викликів. Автономні системи, гіперзвукові ракети, енергетична зброя і мережеві технології змінять підходи до ведення війни, роблячи її більш технологічною, точною і адаптивною. Можливо, наступного року багато інновацій не буде реалізовано повною мірою, проте збройові компанії, природно, прагнуть вкластися в терміни укладених контрактів, надавши армійцям боєздатні зразки передових систем озброєння.

Теги за темою
Оружиеавиация
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Инсайдер: Ремастер первой трилогии God of War для PlayStation 5 будет анонсирован в ближайшее время
GameMag
2025-02-22T21:55:05Z
Продолжение Cyberpunk 2077? CD Projekt RED ищет старшего аниматора для создания иммерсивной игры от первого лица
GameMag
2025-02-22T21:36:33Z
Посмотрите на новую геймплейную демонстрацию ремейка "Готики" на ПК с GeForce RTX 5090 — выходит в 2025 году
GameMag
2025-02-22T20:37:43Z
Bandai Namco планирует поставить выпуск ремастеров Tales of на поток
GameMag
2025-02-22T20:31:45Z
Илон Маск обвинил агентство Reuters во лжи относительно отключения Украины от Starlink
ZN UA
2025-02-22T20:28:52Z
Microsoft предложила использовать генеративный ИИ для воскрешения игровой классики
GameMag
2025-02-22T20:12:47Z
5 лучших приложений для пар, которые укрепят отношения и здорово развлекут
Знай
2025-02-22T19:51:21Z
Создатель Xbox Симус Блэкли: "Разговоры о самой мощной консоли больше никого не удивляют, все решает контент"
GameMag
2025-02-22T19:42:30Z
Лотерейный гений: пара пенсионеров обыграла систему и разбогатела на 26 миллионов
Знай
2025-02-22T18:51:23Z
День ангела 23 февраля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-02-22T22:18:24Z
Убивает не только мотивацию: ученые рассказали, как травля на работе влияет на наши семьи
Фокус
2025-02-22T19:36:06Z
Таро гороскоп на воскресенье: кому следует быть очень внимательным
Comments UA
2025-02-22T18:30:21Z
Готовим невероятно вкусный щербет: рецепт восточных сладостей
TSN
2025-02-22T17:36:55Z
Гороскоп на 23 февраля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-02-22T17:03:53Z
Как сделать равенство «3+3=3−3» верным: нужно перевести только одну спичку
TSN
2025-02-22T16:54:16Z
Три знака Зодиака, которые встретят свою любовь весной 2025 года
Фокус
2025-02-22T16:45:50Z
Как определить, что перед вами свежесрезанные розы: на что обратить внимание
TSN
2025-02-22T16:39:52Z
Куда поехать в конце зимы: ТОП-9 мест для незабываемого отдыха
Comments UA
2025-02-22T13:42:21Z
Под Одессой – прилет БПЛА, в Киеве упали обломки
Корреспондент
2025-02-22T22:09:19Z
Выписали пенсионера из больницы - и через минуту он умер на пороге: трагедия, которая шокировала всех
Знай
2025-02-22T20:51:53Z
В Калифорнии нашли «виновного» в масштабных пожарах
Comments UA
2025-02-22T19:18:56Z
В Киеве водитель элитного автомобиля устроил стрельбу на дороге
Апостроф
2025-02-22T18:27:21Z
В Житомирской области во время пожара погибли двое детей и двое взрослых
Корреспондент
2025-02-22T17:27:57Z
В ужасном ДТП погиб музыкант рок-группы KISS из-за опрометчивости 90-летней матери
TSN
2025-02-22T17:27:33Z
Дроны СБУ остановили работу нефтеперекачивающей станции в Краснодарском крае – источники
UAToday
2025-02-22T17:03:30Z
За нападение на ТЦК - 180 тысяч штрафа: суд начал оформлять наказания
Знай
2025-02-22T16:30:43Z
В Житомире отчим ударил 7-летнего пасынка ногой в лицо: подробности
TSN
2025-02-22T16:21:14Z
Астон Вілла – Челсі 2:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Football.ua
2025-02-22T21:16:46Z
Динамо – Карпаты: онлайн-видеотрансляция матча УПЛ
TSN
2025-02-22T18:33:20Z
В Саудовской Аравии готовы заплатить миллиард евро за звезду "Реала" – СМИ
ZN UA
2025-02-22T17:43:20Z
Забарный получил красную карточку: "Борнмут" проиграл "Вулверхэмптону" в поединке АПЛ
TSN
2025-02-22T17:33:59Z
Украинец Забарный впервые в карьере был удален в матче АПЛ
ZN UA
2025-02-22T17:12:03Z
Арсенал у меншості та із Зінченком поступився в дербі Вест Гему
Football.ua
2025-02-22T17:01:35Z
Франция выиграла женскую эстафету на чемпионате мира, Украина не вошла в топ-10
Корреспондент
2025-02-22T15:51:15Z
Манчестер Сити – Ливерпуль: где смотреть и ставки букмекеров на матч АПЛ
TSN
2025-02-22T14:21:36Z
Чжилей заявил, кого желает получить в соперники
Корреспондент
2025-02-22T14:12:58Z
В Запорожской области активизировались оккупанты, но силы обороны держат фронт
ZN UA
2025-02-22T22:34:15Z
Вражеские беспилотники атакуют Украину: направление движения
TSN
2025-02-22T22:33:11Z
РФ ударила по Кривому Рогу
Корреспондент
2025-02-22T22:27:38Z
В Луганской области школьные охранники обыскивают детей - партизаны
Корреспондент
2025-02-22T20:57:56Z
Враг атакует Украину ударными дронами и авиацией: взрывы раздаются в нескольких областях
TSN
2025-02-22T20:06:57Z
На двух направлениях становится очень сложно: что говорят военные
Comments UA
2025-02-22T19:45:40Z
Россияне повторно ударили по Константиновке - погибла женщина, минимум трое раненых
Комсомольская правда
2025-02-22T19:30:46Z
По украинцам решили ударить заоблачными тарифами на воду: подорожание в 2,5 раза
Знай
2025-02-22T17:30:53Z
Гороскоп на воскресенье 23 февраля 2025 года
UAToday
2025-02-22T17:03:30Z
Джордж Мартин слышал о разработке экранизации Elden Ring
GameMag
2025-02-22T21:19:55Z
Не Томом Харди единым: актеры, которым пророчат роль следующего Джеймса Бонда
Marie Claire
2025-02-22T18:00:42Z
Браслеты, ленты и бисер: Андре Тан подсказал, с какими аксессуарами нужно сиять весной 2025
Знай
2025-02-22T16:51:43Z
Вера Кобзарь рассказала, почему скрывала беременность от родных: "Родители узнали на седьмом месяце"
TSN
2025-02-22T16:21:19Z
Танго, твист и вог: лучшие танцевальные сцены из кино
Marie Claire
2025-02-22T15:00:56Z
12 недель в топе: какой фильм "не отпускает" фанатов Netflix уже 3 месяца
Фокус
2025-02-22T14:30:28Z
Весна-лето 2025: 5 новых тенденций в моде
Comments UA
2025-02-22T13:21:39Z
Глава Amazon пытается понять, кто должен сыграть нового Джеймса Бонда — зрители массово голосуют за Генри Кавилла
GameMag
2025-02-22T13:07:29Z
Расставляем акценты: 11 модных украшений на 2025 год, которые сделают образ ярче
Marie Claire
2025-02-22T13:00:30Z
Мясопустное воскресенье: запреты и традиции
ZN UA
2025-02-22T22:34:13Z
23 февраля 2025 года: Поликарпов день - что сегодня нельзя делать
Фокус
2025-02-22T22:00:05Z
Переоформление паспорта и прописки: изменяющееся после переименования улицы
Политека
2025-02-22T21:01:02Z
Украинская молодежь все чаще уезжает за границу без родителей: "Дальше они исчезают"
Знай
2025-02-22T20:30:32Z
Решила действовать: женщина умело проучила водителя, занявшего ее парковочное место
Фокус
2025-02-22T19:36:59Z
Мобилизация их обойдет: категории украинцев, которым точно не вручат повестку в марте
Знай
2025-02-22T19:30:00Z
"Я не понимаю русского языка": сотрудница ПриватБанка отшила русскоязычного клиента
Апостроф
2025-02-22T19:27:26Z
"Мне писать заявление?": как в Украине пересчитывают пенсии, если человек продолжает работать
Знай
2025-02-22T19:12:55Z
ВСУ испытали логистическо-эвакуационную платформу "Воля-Е" – видео
Лига
2025-02-22T18:03:49Z
Излечили врожденную слепоту: врачи провели уникальную быструю операцию незрячим детям
Фокус
2025-02-22T20:51:04Z
Антибиотики и вирусы: почему они не работают
Comments UA
2025-02-22T20:18:13Z
Можно ли спать всего 4 часа в сутки: ученые дали неожиданный ответ
TSN
2025-02-22T19:24:00Z
Залог здорового сна: ученые заявили, что дело совсем не в его продолжительности
Фокус
2025-02-22T18:12:47Z
Заменитель сахара в напитках может провоцировать проблемы с сердцем
Знай
2025-02-22T17:51:32Z
Буддийский секрет: ученые назвали необычный способ успокоения раздраженного кишечника
Фокус
2025-02-22T17:30:42Z
В Украине рентген и КТ пациенты должны получать бесплатно: куда звонить, когда требуют деньги
UAToday
2025-02-22T17:03:56Z
Она есть в коле и йогуртах: популярная добавка оказалась источником инфарктов и инсультов
Фокус
2025-02-22T16:30:35Z
Почему кофе пьют с холодной водой: простое объяснение, что с нею нужно делать
TSN
2025-02-22T15:33:40Z
Стаж 35 лет и зарплата 15 000 грн: на какую пенсию можно рассчитывать
Знай
2025-02-22T21:12:05Z
На оплату коммуналки или покупку продуктов: украинцам выплатят почти 11 000 гривен
Знай
2025-02-22T20:12:28Z
Стоит ли украинцам ждать введения графиков газоснабжения: в Раде спрогнозировали
Фокус
2025-02-22T20:12:23Z
Цены на сливочное масло бьют рекорды: известно сколько стоит
Политека
2025-02-22T19:30:43Z
Украина заняла первое место в мире по уровню потребления овощей населением
ZN UA
2025-02-22T19:01:16Z
Будут ли графики газоснабжения для населения: эксперт ответил
TSN
2025-02-22T18:33:27Z
45 грн за доллар – это счастье: банкиры советуют украинцам готовиться к резкому скачку
Знай
2025-02-22T18:30:46Z
Цены на овощи и фрукты в Украине: что подешевело
Политека
2025-02-22T17:30:04Z
Пенсионный фонд проводит инвентаризацию пенсий: кто может потерять значительную часть выплат
Политека
2025-02-22T17:03:40Z
Один взгляд, и это - любовь: в Киеве заметили элитный суперкар BMW, который топит 300 км/ч
Знай
2025-02-22T15:51:46Z
Пушка-ракета на 800 "лошадок": в Киеве засветился агрессивный "Гелик" за 20 млн грн
Знай
2025-02-22T11:51:10Z
Гость из 90-х: в Украине нашли редкий 33-летний мотоцикл "Днепр" без пробега
Фокус
2025-02-22T10:57:09Z
Дебютировала новая Honda Accord 2025: как изменился семейный седан
Фокус
2025-02-22T10:00:17Z
Кто кого должен пропустить: запутанный тест на правила дорожного движения с ответом
TSN
2025-02-22T08:06:07Z
Культовая капсула времени: обнаружен знаменитый BMW 2002 года в новом состоянии
Фокус
2025-02-21T14:51:32Z
Нового конкурента Tesla Model Y и Porsche Macan от Renault показали до премьеры
Фокус
2025-02-21T08:51:34Z
ЯПОНСКИЙ СТИЛЬ, БРИТАНСКИЙ ОПЫТ: ГЛАВНОЕ О NISSAN QASHQAI
Корреспондент
2025-02-21T06:03:58Z
Renault выпустит недорогой городской электромобиль за 18 000 евро
Фокус
2025-02-20T16:00:17Z
США ужесточают требования к Украине – СМИ
Корреспондент
2025-02-22T22:39:01Z
Соглашение о полезных ископаемых: Стефанчук сделал важное заявление
TSN
2025-02-22T22:16:12Z
Трамп сделал важное заявление о прекращении войны в Украине: что он сказал
TSN
2025-02-22T22:03:04Z
В США объяснили, что предусматривает соглашение о редкоземельных металлах
TSN
2025-02-22T21:36:29Z
Готовиться ли к массированной атаке в третью годовщину великой войны: в Воздушных силах ответили
Апостроф
2025-02-22T21:30:09Z
Зеленский провел разговор с премьером Нидерландов: заявления лидеров
Хвиля
2025-02-22T20:15:58Z
Делаем все возможное, чтобы переговоры об Украине проходили с участием Украины и Европы, - Зеленский
Комсомольская правда
2025-02-22T20:03:41Z
​Маск назвал фейком информацию о якобы отключении Starlink Украине
Апостроф
2025-02-22T20:03:27Z
Зять Орбана хочет купить Raiffeisen у РФ. Банк слухи не опровергает
Лига
2025-02-22T20:00:26Z