Метою китайських хакерів, які влаштували кібератаку на Міністерство фінансів США, був важливий відділ відомства, який займається санкціями проти країн і груп осіб, які запроваджує влада США.
Про це повідомляє Washington Post з посиланням на американських посадовців, інформує "Європейська правда".
За словами посадовців, які говорили на умовах анонімності, головною ціллю кібератаки на управління з контролю за іноземними активами (OFAC) були китайські організації, щодо яких уряд США може розглянути можливість запровадження фінансових санкцій.
Посадовці додали, що злом також торкнувся Управління фінансових досліджень Міністерства фінансів.
Нинішні і колишні посадовці зазначають, що навіть незасекречені документи можуть бути дуже корисними для такого конкурента, як Китай, оскільки це може допомогти хакерам зрозуміти, як США розробляють санкційну політику і кого розглядають як потенційні цілі.
Речник Міністерства фінансів відмовився від коментарів.
Міністерство закордонних справ Китаю назвало заяви про злом "безпідставними" і заявило, що Пекін "завжди виступав проти будь-яких форм хакерських атак".
Інцидент стався на початку цього місяця, коли зловмисник зламав стороннього постачальника послуг кібербезпеки і зміг отримати віддалений доступ до систем Міністерства фінансів і деяких несекретних документів, зазначив представник відомства.