MY.UAНовини
"Робінзон на хуторі": як живе українка, за життям якої стежать мільйони американців
"Робінзон на хуторі": як живе українка, за життям якої стежать мільйони американців

"Робінзон на хуторі": як живе українка, за життям якої стежать мільйони американців

35-річна Анжеліка Кравець живе на хуторі Лисички на Тернопільщині, який заснував ще її прадід, вже 4 роки. Тут немає аптек, магазинів, лікарень – лише природа та дуже мало людей. І не війна стала причиною її переїзду, а бажання усамітнитися та жити одною.

Дівчина сама доглядає будинок, город, кіз, їй не важко забити цвях. У перервах між роботою вона влаштовує фотосесії, знімає відео та набирає підписників, які стежать за життям нового “Робінзону”.

Про причини відмови від столичного життя, про те, що тримає екскиянку на хуторі, про лікувальну самоту Анжеліка розповіла Коротко про.

"Сподівалася, що хутір мене полікує"

У Анжеліки – понад 67 000 підписників у YouTube з англійськими субтитрами, а переглядів, каже блогер, мільйони. Основна аудиторія YouTube – США, Канада, Європа та Латинська Америка. У TikTok та Instagram Анжеліку дивляться тисячі українців. Незалежно від місця розташування підписників, найчастіше їй пишуть захоплені коментарі про те, як здорово жити у селі разом із тваринами. Справді, важко не завмерти біля екрану, розглядаючи неспішні моменти сільського життя – сонячні світанки, вишиті подушки, на яких так солодко спиться, медитативна робота по саду та городу, щасливі тварини, коли ти нікуди не поспішаєш, не губишся у божевільному ритмі міста.

Однак за картинкою гламурної діви на пасторальному фоні не одразу розглянеш дівчину, яка перебралася зі столиці до села не лише за покликом душі чи заради гарних фото-відео, а й щоб ефективніше боротися з депресією. І допомагає їй у цьому природа.

- Тема психічного здоров'я досі залишається табуйованою, а я хотіла б відзначити, як важливо звертати на це увагу. Коли ти довго живеш прагненнями інших людей, тим, що тобі диктує суспільство, друзі, батьки, не зважаючи на те, що відчуваєш, настає вигоряння. Так було в мене, коли я жила в Києві, - відверто розповідає  Анжеліка. - Психіатр прописував мені антидепресанти, а всі навколо ставилися до цього так, ніби ти ненормальний – і я їх не пила. Фраза "ти що, психічно хворий?" сприймається так, ніби це найжахливіше, що може з тобою статися.

Блогер згадує, що в якийсь момент стало настільки складно з психічним здоров'ям, що єдиний вихід вона побачила в тому, щоб вести спокійне життя з низьким емоційним навантаженням.

- Та я завжди хотіла жити на природі, подалі від людей. Мені подобалося працювати із землею, і я сподівалася, що хутір мене полікує. Так я й переїхала. Теоретично могла б далі жити у Києві: я заробляю на це, але вже не бачу себе у столиці.

У Києві в Анжеліки Кравець був свій бренд одягу, відеоблог про фітнес, зйомки та чоловік, здавалося, про що можна ще мріяти? Але вона віддала перевагу життю на хуторі. Про своє рішення, ухвалене 4 роки тому, Анжеліка анітрохи не шкодує, хоча зазначає, що скрізь є свої плюси та мінуси.

- Оскільки я живу одна, немає нікого, хто б робив замість мене "брудну" роботу - чистити хлів маю я, прибивати дошки повинна я, носити важкі пакети повинна теж я, ніхто за мене це не зробить. У Києві із цим простіше. Тобі щось треба - спустився вниз із собачкою, пішов у магазин, прогулявся, докупив недостатнє. Але в Києві не хотілося виходити з дому – все давило на голову та люди навколо…

Різдво на хуторі. Фото: instagram.com/angelika.kravets

«Хочу показати людям, що село може бути сучасним»

На хуторі, де мешкає Анжеліка, немає школи, лікарні, аптеки, магазину. Однак поблизу є село Вишнівець, там із цивілізацією простіше.

– Там є замок, палац князів Вишневецьких, лікарня, супермаркет, аптеки – все, що хочеш. У Вишнівці є продукти, яких немає навіть у Києві, село знаходиться неподалік кордону – туди завозять незвичайні продукти. Наприклад, варіації сиру «Філадельфія», їх я надсилаю подрузі у Вінницю.

Ще один мінус життя на хуторі – немає асфальтованої дороги, доводиться ходити пішки болотом. Анжеліка каже, що викликає таксі. Але є нюанс – дорога є лише за сухої погоди. Якщо йде дощ, до асфальту і від нього до дому треба якось діставатися пішки два кілометри.

- Ідеш болотом у холод, весь брудний, вітер - 30 метрів за секунду б'є в обличчя, а тобі треба донести до будинку 10 кг собачого корму і ще щось собі - це важко. Іноді на пів дорозі доводиться повертатися додому, щоб переодягнутися. Незважаючи на ці складності, на хуторі все сприймається по-іншому, і це мені подобається.

Овочі Анжеліка вирощує у теплиці. Фото: instagram.com/angelika.kravets

У теплу пору року Анжеліка доглядає город, коли холодно - плете макраме і цілий рік - піклується про своє господарство - дві курочки, дві кози, коти і собаки.

- Оскільки я живу сама, я маю дуже багато часу на все, і я виконую багато функцій. Доглядаю за городом – він невеликий, мені достатньо. Там росте все, що я їм, і те, що хочу спробувати.

Щоправда, овочі не завжди ростуть так, як хочеться.

– Три роки я намагалася виростити помідори, така в мене була мета. Було прикро, що у тітки ростуть гарні помідори, а у мене ні. Мабуть, справа у ґрунті. Торік купила теплицю, вклала стільки грошей у помідори, а за підсумком виростила один ящик. Крім помідорів у мене ростуть баклажани, кольрабі, капусти різні, фенхель - все це овочи, нетипові для сільської грядки.

Я хочу показати людям інше село, що воно може бути сучасним. Навколо мене поля, аграрні компанії. Один комбайн чи трактор стоїть як “Мазераті”, вони тільки-но приїхали з конвеєра.

Люди чомусь думають, що село – це місце, де всі забуті. Тож усі із села намагаються виїхати. А я хочу звернути увагу на інший бік медалі. Хочу показати, що це нормально: людина може обрати жити у селі, самостійно, так, як вона хоче. Вирощувати продукти, якщо хоче вирощувати. Купувати те, що хоче купувати. Немає нічого дивного.

"П'ятницю" поки не знайшла та й не прагне

Незважаючи на те що хутір знаходиться і так далеко від села та цивілізації, Анжеліці хотілося б жити ще далі від людей.

- З сусідами я знайома давно, я тут виросла. З одного боку, це класно, з іншого - я хотіла б бути ще далі. В ідеалі, коли ти живеш зовсім один і весь хутір – твій. Родичі та друзі вже не кличуть у місто: я тут давно, усі звикли. До війни ще звали, казали: давай, перебирайся, чого ти там сидиш. А після початку повномасштабного вторгнення вже не звуть.

За 4 роки самотнього життя у селі “Робінзон на хуторі” не встигла скучити за іншими людьми та зустріти свого П'ятницю не бажає.

- Я ніколи не затримувалася у стосунках надовго, хоча була одружена. Потрібно було закрити цю потребу, поставити галочку. Всі довкола кажуть: треба вийти заміж, вийти заміж. А навіщо, за кого? Мені нормально однією. Немає потреби бути з кимось. Я вже не звертаю увагу на слова: з тобою щось не так чи кому ти потрібна у свої 35. Так, іноді мені потрібна чоловіча робота, але заради того, щоб забити цвях, терпіти якусь людину поряд із собою наступні 50 років я не готова.

З собачками - Олією та Пухлею у дворі будинку. Фото: instagram.com/angelika.kravets

Заробляє Анжеліка сама, за будинком теж сама доглядає.

- Немає в мене такої мотивації бути з кимось. Просто мені добре одною. Чи буде так все життя – не можу сказати. Але зараз це так.

Живучи на хуторі, Анжеліка робить фотосесії, гідні обкладинок модних журналів. Про те, як їй вдається зберігати гламурний вайб у спартанських умовах, залишається лише гадати.

- Зазвичай або я фотографую себе сама, або мене знімає подруга, коли буває в гостях. І навіть якщо не роблю фото, все одно вбираюся. Якщо у мене є гарний одяг, я його носитиму. Можу нафарбувати губи, накрутити волосся, сидячи увечері перед сервантом. Можу навіть фото не зробити, подивлюся на себе - і вирушаю гарна спати, - відверто розповідає блогер.

За її словами, такий спосіб життя складно зрозуміти людині, яка не спроможна жити сама, далеко від усіх.

- Люди не розуміють, як це, а я не можу зрозуміти, як жити з кимось, як можна звикнути до іншої людини поряд із собою. У Києві я також жила одна. Сама із собою. Людям це видається складним. Для мене те, що я роблю, – це звичайно. Для більшої кількості людей це не так. Мені здається: люди дивні, а для них дивна я (сміється).

На своє життя Анжеліка заробляє сама завдяки блогам.

- У мене є OnlyFans. Просто через те, що він є, у мене автоматично звідти йдуть гроші. Він все ще приносить мені прибуток, і я потихеньку його веду. Соцмережі теж приносять трохи прибутку.

Фотосесії в оцинкованому тазі замість ванної - хтось жив у селі, той пам'ятає. Фото: instagram.com/angelika.kravets

Життя у селі вчить прислухатися до себе

Звичайно, у багатьох глядачів постає питання: як за життя та роботи в селі Анжеліці вдається мати такий чудовий вигляд, та ще й, здається, не докладаючи до цього особливих зусиль. У всякому разі, так каже сама дівчина.

- Домашнього догляду я не маю. Я лише торік почала ходити до косметолога, і то рідко, рік тому робила ботокс – і все. Напевно, головне - це генетика. Виглядаю я добре, не докладаючи до цього жодних зусиль. Я б сказала: роблю все, щоб виглядати якнайгірше. Бо коли накриває депресія, не роблю нічого – не чищу зуби, можу тиждень не ходити в душ… Розумію, що мої зуби тримаються лише завдяки генетиці та гарному мікробіому. Або взяти мою шкіру. Вона вмивається раз на три дні водою та шампунем, який стікає з голови. Хоча, може, тому вона так добре виглядає? Останніми роками маю тільки такий догляд. Людині без депресії цього не зрозуміти.

Анжеліка каже, що особливо не доглядає за зовнішністю. Добре виглядати допомагає генетика. Фото: instagram.com/angelika.kravets

Але, каже Анжеліка, не поспішайте заздрити генетиці та зовнішності.

– Це індивідуальні особливості. Завжди є перекоси. Якщо в одному щось дано, в іншому забереться. Генетика так розпорядилася, що я не маю проблем із зовнішністю, але є проблема з депресією. У мене є і психіатр, і психоаналітик, але я надто пізно розпочала лікування. З 2011 року у мене розпочалися сильні панічні атаки. Тоді я дуже боялася приймати антидепресанти. Мені був 21 рік. А сьогодні жоден антидепресант мені не допомагає.

Міняти у своєму житті Анжеліка нічого не планує. Лише мріє бачити свій хутір сучасним. На думку Анжеліки, чим більше людина буде взаємодіяти із землею та природою, тим краще буде її взаємодія з людьми.

– Хочу, щоб це було модернове село, де все – для людини. Усі звикли, що у селах люди багато і тяжко трудяться, закривають потреби людей, які мешкають у місті. А в моїй уяві це має бути таке котеджне містечко. Це затишні будинки на природі, де можна тримати курей, кіз – господарство, яке ти можеш зробити один. По собі я знаю: догляд за рослинами та тваринами точно врівноважує психіку. Перевірила на собі “до” та “після”.

Було б ідеально, щоб туди могли приїжджати люди. Можливо, на тиждень відпочити, повзаємодіяти з природою. Наприклад, садити город, якщо це весна. Якщо літо - полоти і пробувати все, що вродило. Якщо це зима – плести макраме, колоти горіхи – робити все те, що люди роблять у селі взимку.

Природа та рукоділля допомагають зберегти психічне здоров'я. Фото: instagram.com/angelika.kravets

За словами Анжеліки, у селі її найбільше надихає природа та її невелике господарство: це те, що допомагає підтримувати менталку.

- Природа – єдине, що може виводити мене з тяжкого психічного стану. Я бачу захід сонця - і ним захоплююся. І коли ловлю себе на цьому замилуванні, розумію, що так, напевно, ще один день ми проживемо.

Є тут щось таке, заради чого хочеться жити. У моєму випадку це не мрії, не цілі, не інші люди, а та краса, яка оточує мене. Тільки це штовхає мене рухатися далі. Життя у селі вчить прислухатися до себе. Ці процеси йдуть повільно. Ти не можеш прискорити їх. Це як природа – якщо посуха, то посуха, якщо дощі, то дощі. Усі процеси йдуть поступово. Як із рослинами. Чим більше ти за чимось доглядаєш, тим краще воно росте.

Теги за темою
Тернопіль
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Базовий манікюр на кожен день: 10 кольорів, які ніколи не набриднуть
Gazeta UA
2025-05-08T01:15:21Z
Тяжкохвора Селін Діон виступить на Євробаченні-2025 у Базелі - ЗМІ
GlavRed
2025-05-07T23:27:40Z
"Я ридаю, я плачу, мене пробирає": Потап зізнався, хто його "торкає"
GlavRed
2025-05-07T22:27:46Z
"Цей чоловік любить мене": Аліна Доротюк виходить заміж
GlavRed
2025-05-07T21:27:46Z
Про спокійний сон можна забути: 5 фільмів жахів 2025 року, які варті перегляду
24tv
2025-05-07T21:03:41Z
"Мені важко": 73-річна Аллегрова зовсім здала і не в силах вийти на сцену
GlavRed
2025-05-07T20:27:00Z
Євробачення-2025: гурт Ziferblat запитали, чи приносить війна в Україні "переваги"
Фокус
2025-05-07T20:06:43Z
Не лише "Спіймати Кайдаша": 3 українські серіали, які змушують сміятися
24tv
2025-05-07T19:34:05Z
"Переможці" в сауні та Маленький принц з України: якою була перша репетиція Євробачення-2025
GlavRed
2025-05-07T19:27:25Z
До довічного ув’язнення за матеріалами СБУ засуджено зрадницю з Херсонської області
УкраинФорм
2025-05-08T03:12:57Z
Чому парад на Красній площі Москви – законна військова мета для України
GlavRed
2025-05-08T03:06:29Z
Папу Римського не обрано, початок «триденного перемир’я» Путіна: головне за ніч
ГЛАВКОМ NET
2025-05-08T03:03:14Z
Україна і НАТО шукають рішення для боротьби з дронами на оптоволокні
InternetUA
2025-05-08T03:01:19Z
У світі є велика криза розуміння того, що таке влада, навіщо вона потрібна і кому - політтехнолог
Политека
2025-05-08T02:34:03Z
"Розпочав із ляпаса": чому Мерца не змогли обрати канцлером Німеччини з першого разу
24tv
2025-05-08T02:33:32Z
Ухилянтам готують потужний удар: які покарання задіють
Знай
2025-05-08T02:30:16Z
У Берліні тимчасово заборонили символіку СРСР
ZN UA
2025-05-08T01:58:28Z
Лубінець обговорив із нідерландською делегацією повернення громадян України із російського полону
УкраинФорм
2025-05-08T01:54:10Z
Від початку року Міноборони допустило до експлуатації понад 60 зразків боєприпасів
УкраинФорм
2025-05-08T03:03:17Z
Яке свято 8 травня 2025 та навіщо цього дня пекли пироги
Факти ICTV
2025-05-08T03:00:33Z
Північна Корея запустила кілька балістичних ракет у бік Японського моря
УкраинФорм
2025-05-08T02:42:46Z
Що стоїть за назвою операції Індії проти Пакистану – "Сіндур", – NYT
24tv
2025-05-08T02:03:41Z
У центрах пробації з початку року перебуває понад 81 тисяча засуджених - Мін'юст
УкраинФорм
2025-05-08T01:25:54Z
На Куп’янському напрямку пілоти дронів вистежили і знищили в укритті транспорт росіян
УкраинФорм
2025-05-08T00:49:54Z
За участі 125 бортів: бій винищувачів Пакистану та Індії був одним з найбільших в сучасній авіації, — CNN
Фокус
2025-05-08T00:42:17Z
Одна категорія українців матиме пенсію в 17 тисяч при середній зарплаті
Telegraf
2025-05-08T00:30:16Z
Конклав не зміг обрати нового Папу Римського в 1-ий день голосування - деталі
GlavRed
2025-05-07T23:27:17Z
У дитячій лікарні Львова відкрили сучасну операційну для немовлят
УкраинФорм
2025-05-08T01:51:06Z
Вчені з'ясували, чому робота у нічну зміну шкодить здоров'ю
ГЛАВКОМ NET
2025-05-07T23:01:42Z
Сезон кліщів: як захиститися від укусу
ZN UA
2025-05-07T22:43:46Z
На молоці чи на воді: експерти нарешті пояснили, як правильно варити вівсянку
24tv
2025-05-07T20:57:46Z
Мокрота у горлі та біль: як полегшити симптоми кашлю
Знай
2025-05-07T18:51:08Z
Україна оцінила, скільки коштуватиме відновлення медичної системи
Хвиля
2025-05-07T18:00:58Z
Неприємний запах зі зливу пройде за лічені хвилини: важливі поради сантехніків
24tv
2025-05-07T17:45:10Z
Чи можна лягати спати голодним: ендокринолог дав чітку відповідь
GlavRed
2025-05-07T17:27:36Z
Знайшли новий метод лікування стійкого ПТСР
24tv
2025-05-07T17:12:44Z
Біля кордону з Молдовою затримали 26-річного чоловіка, який намагався видати себе за жінку - ДПСУ
УкраинФорм
2025-05-08T03:12:12Z
13-річний хлопець знайшов невідомі елементи живлення, які при контакті один з одним спалахнули
Украина Криминальная
2025-05-08T01:12:25Z
Кинув дві гранати на подвірʼя сусіда: за хуліганські дії у Синельниківському районі поліцейські затримали 50-річного чоловіка
Украина Криминальная
2025-05-08T01:09:12Z
В Лохвиці на вулиці Героїв України мотоцикліст протаранив фуру DAF, його у тяжкому стані госпіталізували
Украина Криминальная
2025-05-08T01:06:35Z
Удар Росії по Чорнобильській АЕС завдав мільйонних збитків – The Guardian
ГЛАВКОМ NET
2025-05-08T01:00:39Z
На Чернігівщині військовому РФ оголосили підозру у вбивстві пенсіонера
УкраинФорм
2025-05-07T23:55:48Z
На Харківщині сапери знешкодили російський КАБ
УкраинФорм
2025-05-07T23:06:14Z
Неочікуваний поворот: у США поліція виявила єнота, який намагався приховати наркозлочини власниці
Фокус
2025-05-07T22:51:01Z
Побиття школярки в Білій Церкві: як покарали батьків винуватців
Фокус
2025-05-07T22:21:39Z
Плачуть і сваряться: в аеропортах РФ масові затримки рейсів через ударні БпЛА
Фокус
2025-05-08T02:45:34Z
Україна не виключає відмову від долара і перехід на євро — Пишний
ZN UA
2025-05-08T02:21:54Z
Новий сезон овочів та фруктів в Україні: чого чекати від цін у 2025 році
Хвиля
2025-05-08T02:15:49Z
Країни Балтійського регіону впроваджують офлайн-системи для забезпечення безпеки платежів
InternetUA
2025-05-08T02:01:36Z
Підвищення тарифів на комунальні послуги в Житомирській області: нові ціни неприємно здивують
Политека
2025-05-08T02:01:16Z
Фонд Ukraine Facility: на що спрямували 400 млн євро допомоги
Хвиля
2025-05-07T23:42:04Z
Пенсіонери з 9 областей отримають значну доплату: кому і як нарахують гроші
GlavRed
2025-05-07T23:27:39Z
В Україні злетіли ціни на паливо: коли вартість бензину піде вниз
GlavRed
2025-05-07T21:27:48Z
Обвалились ціни на популярний продукт: найнижча вартість за останні роки
GlavRed
2025-05-07T20:27:18Z
Здогадуються одиниці: що означає дивний червоний хрест на світлофорі
GlavRed
2025-05-08T02:34:45Z
Kia Sportage 2026 року отримав оновлений дизайн та збільшену вартість
Топ Жир
2025-05-08T01:45:46Z
Для чого потрібні кнопки із "+" та "-" на кермі в авто: відповідь здивує водіїв
GlavRed
2025-05-08T01:33:24Z
Поліція зупинила Lamborghini на трасі, використовуючи Dodge Charger
Топ Жир
2025-05-08T01:30:52Z
У Audi електричний автомобіль з великої літери має сміховинно малий багажник під капотом
Топ Жир
2025-05-08T01:00:47Z
Водія Porsche оштрафували на 2700 доларів у Каліфорнії
Топ Жир
2025-05-07T23:45:12Z
Непридатні до служби? Італійські поліцейські вимагають розслідування щодо автомобіля Alfa Romeo Tonale
Топ Жир
2025-05-07T22:45:24Z
Новий BMW X7 другого покоління: знайоме та абсолютно нове водночас
Топ Жир
2025-05-07T22:30:13Z
Хтось витратив майже 100 тисяч доларів на шасі без кузова
Топ Жир
2025-05-07T21:45:28Z
На Херсонщині оголосили підозру депутату з Генічеська, який обрався до окупаційного органу влади
УкраинФорм
2025-05-08T03:15:26Z
В більшості областях України без опадів: прогноз погоди на 8 травня
ГЛАВКОМ NET
2025-05-08T03:12:32Z
У Миколаєві атака безпілотників на місто завдала збитків довкіллю на ₴172 мільйони - Держекоінспекція
УкраинФорм
2025-05-08T02:19:05Z
Дівам краще не погоджуватись на авантюри: гороскоп на 8 травня
24tv
2025-05-08T02:06:49Z
Гуска в київському метро стала зіркою TikTok: як птаха завоювала популярність
Telegraf
2025-05-08T01:30:52Z
Повернувся з полону Артем Косой з Донеччини, який потрапив у неволю з батьком і братом
УкраинФорм
2025-05-07T23:43:26Z
Атака на Київ: уламки БпЛА впали біля школи імені Стуса, пошкоджено відділення Укрпошти
24tv
2025-05-07T23:36:09Z
Ворог просунувся біля 3 населених пунктів у Донецькій області: у DeepState розповіли, де саме
24tv
2025-05-07T21:51:56Z
За перші 7 хвилин "перемирʼя" РФ вже кілька разів вдарила по прифронтовим районам — військовий оглядач
ТСН
2025-05-07T21:33:10Z
Збережіть, щоб ніколи не робити цієї помилки: які інгредієнти не можна класти у холодець
24tv
2025-05-08T03:09:40Z
Найтемніша ніч перед світанком: у чиє життя повернуться багатство та романтика
Gazeta UA
2025-05-08T03:09:14Z
Заковиристий тест на IQ: знайдіть 3 відмінності в картинках лучниці за 15 секунд
GlavRed
2025-05-08T02:54:45Z
Три міста, які варто відвідати туристам: думка іноземного експерта
ГЛАВКОМ NET
2025-05-08T00:00:54Z
Гороскоп за місячним календарем: що слід обов'язково зробити 8 травня
GlavRed
2025-05-07T22:27:28Z
На ділянку навіть не зайдуть: як відлякати щурів раз і назавжди
24tv
2025-05-07T21:36:15Z
Для бутербродів чи салатів: плавлений сир за 15 хвилин, який захочеться їсти ложкою
24tv
2025-05-07T19:36:12Z
Стрижки які непотрібно укладати: спробуйте і ви назавжди в них закохаєтесь
24tv
2025-05-07T18:51:11Z
Посівний календар на травень 2025: що і коли саджати для щедрого врожаю
Факти ICTV
2025-05-07T18:31:20Z
ПСЖ вийшов у фінал Ліги чемпіонів, вибивши з турніру три англійські команди поспіль
Telegraf
2025-05-07T22:31:17Z
Манчестер Юнайтед — Атлетік Більбао: цікаві варіанти ставок на поєдинок Ліги Європи
Football.ua
2025-05-07T21:58:41Z
Костюк розгромила філліпінку Еалу на старті турніру WTA 1000 у Римі
УкраинФорм
2025-05-07T21:42:38Z
Ліга Європи та Ліга конференцій: розклад усіх матчів-відповідей 1/2 фіналу
ZN UA
2025-05-07T21:22:14Z
Інтер та ПСЖ визначать переможця Ліги чемпіонів-2024/25
24tv
2025-05-07T21:09:20Z
ПСЖ залишив Зінченка без фіналу: "парижани" перемогли Арсенал та стали фіналістом ЛЧ
24tv
2025-05-07T20:57:42Z
Йоргенсен – про матч-відповідь проти Юргордена: У Челсі ніхто не вважає, що справу вже зроблено
Football.ua
2025-05-07T20:52:26Z
Наполі хоче підписати Де Брюйне, гравець також має пропозицію від Ліверпуля – Ді Марціо
Football.ua
2025-05-07T20:31:56Z
Сон Хин Мін не допоможе Тоттенгему у матчі-відповіді з Буде/Глімт
Football.ua
2025-05-07T20:25:35Z
Netflix показав, що чекає на героїв у фіналі "Гри в кальмара": прем'єра вже близько
Знай
2025-05-08T03:12:42Z
Не тільки десерт: звідки беруть пташине молоко
GlavRed
2025-05-08T02:03:10Z
Netflix анонсувала кілька важливих змін для своїх додатків на телевізорах та смартфонах
InternetUA
2025-05-08T01:01:48Z
Десятки років досліджень не допомогли: вчені наочно показали, як мало люди знають про глибокий океан
Telegraf
2025-05-08T00:03:40Z
Electronic Arts обіцяє, що поки що не підвищуватиме ціни на ігри
InternetUA
2025-05-07T23:31:17Z
Колишні розробники Monero запустили приватний блокчейн Tari: токени можна майнити на ПК та Mac
ITC
2025-05-07T23:22:15Z
Вчені розкрили загадку кораблів, які вважали піратськими
Gazeta UA
2025-05-07T22:39:59Z
Google додала в iPhone функцію, яка допомагає зрозуміти складні тексти
InternetUA
2025-05-07T21:46:22Z
WhatsApp переміг шпигунів: NSO Group має сплатити 167 мільйонів доларів за атаку
24tv
2025-05-07T20:49:42Z