MY.UAНовини
"Робінзон на хуторі": як живе українка, за життям якої стежать мільйони американців
"Робінзон на хуторі": як живе українка, за життям якої стежать мільйони американців

"Робінзон на хуторі": як живе українка, за життям якої стежать мільйони американців

35-річна Анжеліка Кравець живе на хуторі Лисички на Тернопільщині, який заснував ще її прадід, вже 4 роки. Тут немає аптек, магазинів, лікарень – лише природа та дуже мало людей. І не війна стала причиною її переїзду, а бажання усамітнитися та жити одною.

Дівчина сама доглядає будинок, город, кіз, їй не важко забити цвях. У перервах між роботою вона влаштовує фотосесії, знімає відео та набирає підписників, які стежать за життям нового “Робінзону”.

Про причини відмови від столичного життя, про те, що тримає екскиянку на хуторі, про лікувальну самоту Анжеліка розповіла Коротко про.

"Сподівалася, що хутір мене полікує"

У Анжеліки – понад 67 000 підписників у YouTube з англійськими субтитрами, а переглядів, каже блогер, мільйони. Основна аудиторія YouTube – США, Канада, Європа та Латинська Америка. У TikTok та Instagram Анжеліку дивляться тисячі українців. Незалежно від місця розташування підписників, найчастіше їй пишуть захоплені коментарі про те, як здорово жити у селі разом із тваринами. Справді, важко не завмерти біля екрану, розглядаючи неспішні моменти сільського життя – сонячні світанки, вишиті подушки, на яких так солодко спиться, медитативна робота по саду та городу, щасливі тварини, коли ти нікуди не поспішаєш, не губишся у божевільному ритмі міста.

Однак за картинкою гламурної діви на пасторальному фоні не одразу розглянеш дівчину, яка перебралася зі столиці до села не лише за покликом душі чи заради гарних фото-відео, а й щоб ефективніше боротися з депресією. І допомагає їй у цьому природа.

- Тема психічного здоров'я досі залишається табуйованою, а я хотіла б відзначити, як важливо звертати на це увагу. Коли ти довго живеш прагненнями інших людей, тим, що тобі диктує суспільство, друзі, батьки, не зважаючи на те, що відчуваєш, настає вигоряння. Так було в мене, коли я жила в Києві, - відверто розповідає  Анжеліка. - Психіатр прописував мені антидепресанти, а всі навколо ставилися до цього так, ніби ти ненормальний – і я їх не пила. Фраза "ти що, психічно хворий?" сприймається так, ніби це найжахливіше, що може з тобою статися.

Блогер згадує, що в якийсь момент стало настільки складно з психічним здоров'ям, що єдиний вихід вона побачила в тому, щоб вести спокійне життя з низьким емоційним навантаженням.

- Та я завжди хотіла жити на природі, подалі від людей. Мені подобалося працювати із землею, і я сподівалася, що хутір мене полікує. Так я й переїхала. Теоретично могла б далі жити у Києві: я заробляю на це, але вже не бачу себе у столиці.

У Києві в Анжеліки Кравець був свій бренд одягу, відеоблог про фітнес, зйомки та чоловік, здавалося, про що можна ще мріяти? Але вона віддала перевагу життю на хуторі. Про своє рішення, ухвалене 4 роки тому, Анжеліка анітрохи не шкодує, хоча зазначає, що скрізь є свої плюси та мінуси.

- Оскільки я живу одна, немає нікого, хто б робив замість мене "брудну" роботу - чистити хлів маю я, прибивати дошки повинна я, носити важкі пакети повинна теж я, ніхто за мене це не зробить. У Києві із цим простіше. Тобі щось треба - спустився вниз із собачкою, пішов у магазин, прогулявся, докупив недостатнє. Але в Києві не хотілося виходити з дому – все давило на голову та люди навколо…

Різдво на хуторі. Фото: instagram.com/angelika.kravets

«Хочу показати людям, що село може бути сучасним»

На хуторі, де мешкає Анжеліка, немає школи, лікарні, аптеки, магазину. Однак поблизу є село Вишнівець, там із цивілізацією простіше.

– Там є замок, палац князів Вишневецьких, лікарня, супермаркет, аптеки – все, що хочеш. У Вишнівці є продукти, яких немає навіть у Києві, село знаходиться неподалік кордону – туди завозять незвичайні продукти. Наприклад, варіації сиру «Філадельфія», їх я надсилаю подрузі у Вінницю.

Ще один мінус життя на хуторі – немає асфальтованої дороги, доводиться ходити пішки болотом. Анжеліка каже, що викликає таксі. Але є нюанс – дорога є лише за сухої погоди. Якщо йде дощ, до асфальту і від нього до дому треба якось діставатися пішки два кілометри.

- Ідеш болотом у холод, весь брудний, вітер - 30 метрів за секунду б'є в обличчя, а тобі треба донести до будинку 10 кг собачого корму і ще щось собі - це важко. Іноді на пів дорозі доводиться повертатися додому, щоб переодягнутися. Незважаючи на ці складності, на хуторі все сприймається по-іншому, і це мені подобається.

Овочі Анжеліка вирощує у теплиці. Фото: instagram.com/angelika.kravets

У теплу пору року Анжеліка доглядає город, коли холодно - плете макраме і цілий рік - піклується про своє господарство - дві курочки, дві кози, коти і собаки.

- Оскільки я живу сама, я маю дуже багато часу на все, і я виконую багато функцій. Доглядаю за городом – він невеликий, мені достатньо. Там росте все, що я їм, і те, що хочу спробувати.

Щоправда, овочі не завжди ростуть так, як хочеться.

– Три роки я намагалася виростити помідори, така в мене була мета. Було прикро, що у тітки ростуть гарні помідори, а у мене ні. Мабуть, справа у ґрунті. Торік купила теплицю, вклала стільки грошей у помідори, а за підсумком виростила один ящик. Крім помідорів у мене ростуть баклажани, кольрабі, капусти різні, фенхель - все це овочи, нетипові для сільської грядки.

Я хочу показати людям інше село, що воно може бути сучасним. Навколо мене поля, аграрні компанії. Один комбайн чи трактор стоїть як “Мазераті”, вони тільки-но приїхали з конвеєра.

Люди чомусь думають, що село – це місце, де всі забуті. Тож усі із села намагаються виїхати. А я хочу звернути увагу на інший бік медалі. Хочу показати, що це нормально: людина може обрати жити у селі, самостійно, так, як вона хоче. Вирощувати продукти, якщо хоче вирощувати. Купувати те, що хоче купувати. Немає нічого дивного.

"П'ятницю" поки не знайшла та й не прагне

Незважаючи на те що хутір знаходиться і так далеко від села та цивілізації, Анжеліці хотілося б жити ще далі від людей.

- З сусідами я знайома давно, я тут виросла. З одного боку, це класно, з іншого - я хотіла б бути ще далі. В ідеалі, коли ти живеш зовсім один і весь хутір – твій. Родичі та друзі вже не кличуть у місто: я тут давно, усі звикли. До війни ще звали, казали: давай, перебирайся, чого ти там сидиш. А після початку повномасштабного вторгнення вже не звуть.

За 4 роки самотнього життя у селі “Робінзон на хуторі” не встигла скучити за іншими людьми та зустріти свого П'ятницю не бажає.

- Я ніколи не затримувалася у стосунках надовго, хоча була одружена. Потрібно було закрити цю потребу, поставити галочку. Всі довкола кажуть: треба вийти заміж, вийти заміж. А навіщо, за кого? Мені нормально однією. Немає потреби бути з кимось. Я вже не звертаю увагу на слова: з тобою щось не так чи кому ти потрібна у свої 35. Так, іноді мені потрібна чоловіча робота, але заради того, щоб забити цвях, терпіти якусь людину поряд із собою наступні 50 років я не готова.

З собачками - Олією та Пухлею у дворі будинку. Фото: instagram.com/angelika.kravets

Заробляє Анжеліка сама, за будинком теж сама доглядає.

- Немає в мене такої мотивації бути з кимось. Просто мені добре одною. Чи буде так все життя – не можу сказати. Але зараз це так.

Живучи на хуторі, Анжеліка робить фотосесії, гідні обкладинок модних журналів. Про те, як їй вдається зберігати гламурний вайб у спартанських умовах, залишається лише гадати.

- Зазвичай або я фотографую себе сама, або мене знімає подруга, коли буває в гостях. І навіть якщо не роблю фото, все одно вбираюся. Якщо у мене є гарний одяг, я його носитиму. Можу нафарбувати губи, накрутити волосся, сидячи увечері перед сервантом. Можу навіть фото не зробити, подивлюся на себе - і вирушаю гарна спати, - відверто розповідає блогер.

За її словами, такий спосіб життя складно зрозуміти людині, яка не спроможна жити сама, далеко від усіх.

- Люди не розуміють, як це, а я не можу зрозуміти, як жити з кимось, як можна звикнути до іншої людини поряд із собою. У Києві я також жила одна. Сама із собою. Людям це видається складним. Для мене те, що я роблю, – це звичайно. Для більшої кількості людей це не так. Мені здається: люди дивні, а для них дивна я (сміється).

На своє життя Анжеліка заробляє сама завдяки блогам.

- У мене є OnlyFans. Просто через те, що він є, у мене автоматично звідти йдуть гроші. Він все ще приносить мені прибуток, і я потихеньку його веду. Соцмережі теж приносять трохи прибутку.

Фотосесії в оцинкованому тазі замість ванної - хтось жив у селі, той пам'ятає. Фото: instagram.com/angelika.kravets

Життя у селі вчить прислухатися до себе

Звичайно, у багатьох глядачів постає питання: як за життя та роботи в селі Анжеліці вдається мати такий чудовий вигляд, та ще й, здається, не докладаючи до цього особливих зусиль. У всякому разі, так каже сама дівчина.

- Домашнього догляду я не маю. Я лише торік почала ходити до косметолога, і то рідко, рік тому робила ботокс – і все. Напевно, головне - це генетика. Виглядаю я добре, не докладаючи до цього жодних зусиль. Я б сказала: роблю все, щоб виглядати якнайгірше. Бо коли накриває депресія, не роблю нічого – не чищу зуби, можу тиждень не ходити в душ… Розумію, що мої зуби тримаються лише завдяки генетиці та гарному мікробіому. Або взяти мою шкіру. Вона вмивається раз на три дні водою та шампунем, який стікає з голови. Хоча, може, тому вона так добре виглядає? Останніми роками маю тільки такий догляд. Людині без депресії цього не зрозуміти.

Анжеліка каже, що особливо не доглядає за зовнішністю. Добре виглядати допомагає генетика. Фото: instagram.com/angelika.kravets

Але, каже Анжеліка, не поспішайте заздрити генетиці та зовнішності.

– Це індивідуальні особливості. Завжди є перекоси. Якщо в одному щось дано, в іншому забереться. Генетика так розпорядилася, що я не маю проблем із зовнішністю, але є проблема з депресією. У мене є і психіатр, і психоаналітик, але я надто пізно розпочала лікування. З 2011 року у мене розпочалися сильні панічні атаки. Тоді я дуже боялася приймати антидепресанти. Мені був 21 рік. А сьогодні жоден антидепресант мені не допомагає.

Міняти у своєму житті Анжеліка нічого не планує. Лише мріє бачити свій хутір сучасним. На думку Анжеліки, чим більше людина буде взаємодіяти із землею та природою, тим краще буде її взаємодія з людьми.

– Хочу, щоб це було модернове село, де все – для людини. Усі звикли, що у селах люди багато і тяжко трудяться, закривають потреби людей, які мешкають у місті. А в моїй уяві це має бути таке котеджне містечко. Це затишні будинки на природі, де можна тримати курей, кіз – господарство, яке ти можеш зробити один. По собі я знаю: догляд за рослинами та тваринами точно врівноважує психіку. Перевірила на собі “до” та “після”.

Було б ідеально, щоб туди могли приїжджати люди. Можливо, на тиждень відпочити, повзаємодіяти з природою. Наприклад, садити город, якщо це весна. Якщо літо - полоти і пробувати все, що вродило. Якщо це зима – плести макраме, колоти горіхи – робити все те, що люди роблять у селі взимку.

Природа та рукоділля допомагають зберегти психічне здоров'я. Фото: instagram.com/angelika.kravets

За словами Анжеліки, у селі її найбільше надихає природа та її невелике господарство: це те, що допомагає підтримувати менталку.

- Природа – єдине, що може виводити мене з тяжкого психічного стану. Я бачу захід сонця - і ним захоплююся. І коли ловлю себе на цьому замилуванні, розумію, що так, напевно, ще один день ми проживемо.

Є тут щось таке, заради чого хочеться жити. У моєму випадку це не мрії, не цілі, не інші люди, а та краса, яка оточує мене. Тільки це штовхає мене рухатися далі. Життя у селі вчить прислухатися до себе. Ці процеси йдуть повільно. Ти не можеш прискорити їх. Це як природа – якщо посуха, то посуха, якщо дощі, то дощі. Усі процеси йдуть поступово. Як із рослинами. Чим більше ти за чимось доглядаєш, тим краще воно росте.

Теги за темою
Тернополь
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
В Европе впервые состоялся запуск орбитальной ракеты-носителя
Корреспондент
2025-03-30T22:27:29Z
Netflix: Консоли уходят в прошлое, сегодняшние дети не мечтают о PlayStation 6
GameMag
2025-03-30T20:33:58Z
Дикий мир: Обзор Monster Hunter Wilds
GameMag
2025-03-30T20:33:03Z
Общение вылечило мозг: ученые выяснили, что экстраверты меньше употребляют антидепрессанты
Фокус
2025-03-30T19:42:54Z
Джоэл всё сделал правильно: Глава Naughty Dog Нил Дракманн поделился мнением о финале The Last of Us
GameMag
2025-03-30T19:07:33Z
Нас начнут кормить искусственной рыбой: ученые предлагают ее на замену исчезающей настоящей
Фокус
2025-03-30T18:51:05Z
Разработчики Black Desert сворачивают поддержку старых консолей — летом игра выйдет на PlayStation 5 и Xbox Series X|S
GameMag
2025-03-30T18:10:12Z
iPad Pro з 5G-модемом Apple, iPad 12 та інші в центрі чуток
Portaltele
2025-03-30T17:42:02Z
Таинственные открытия вблизи Мертвого моря: археологи раскопали изменившее представление об истории
Знай
2025-03-30T15:51:37Z
Что день рождения может рассказать о вашем характере. Проверьте себя
Gazeta UA
2025-03-30T21:39:19Z
Как снизить энергопотребление холодильника на 30%: советы после которых вы не узнаете суммы в квитанциях
Знай
2025-03-30T20:52:35Z
Это произойдет до 2026 года: нумеролог рассказал, как последняя цифра вашего года рождения расскрывает будущее
Знай
2025-03-30T20:30:53Z
Без этих манипуляций вы утратите весь урожай: что сделать с плодовыми деревьями уже сегодня
Telegraf
2025-03-30T19:21:25Z
Как подавить безосновательную ревность: четыре эффективных шага
Gazeta UA
2025-03-30T18:27:40Z
Эмоция, дарующая нам молодость: ученые узнали, как счастье помогает жить дольше
Фокус
2025-03-30T18:21:24Z
Забвение для них хуже плевков в спину: ученые узнали, как нарциссы реагируют на сплетни
Фокус
2025-03-30T17:21:53Z
Почувствуют себя любимцами судьбы - астролог о знаках, обладающих суперсилой
Gazeta UA
2025-03-30T17:09:21Z
Как закупорить бутылку недопитого вина: лучшие варианты
Gazeta UA
2025-03-30T16:54:19Z
Удар по Купянску: число пострадавших возросло
Корреспондент
2025-03-30T21:42:57Z
В Мурманске неизвестный с крыши обстреливает автомобили и дома
Корреспондент
2025-03-30T21:00:39Z
Войска РФ атаковали Херсон, есть пострадавшая
Корреспондент
2025-03-30T19:24:15Z
Появились фото и имя подозреваемого в убийстве экс-депутата из Каменского Плахотника
Telegraf
2025-03-30T19:03:10Z
Военный ветеран получил травмы во время драки в Киеве
Апостроф
2025-03-30T16:03:54Z
Мужчина разбился прямо в ТЦ в центре Одессы
Telegraf
2025-03-30T16:03:53Z
На Полтавщине подростки издевались на 10-летним ребенком: дело дошло до омбудсмена
Фокус
2025-03-30T13:51:00Z
В Мьянме, где погибли сотни людей, произошли новые землетрясения
Комсомольская правда
2025-03-30T13:36:06Z
Землетрясение в Мьянме привело к самым масштабным разрушениям в Азии за сто лет – Красный Крест
ZN UA
2025-03-30T13:01:10Z
Первый гол забил на 47 секунде: Яремчук отметился дублем в ворота Панатинаикоса
Факти ICTV
2025-03-30T20:37:59Z
В РФ топ-чиновник умер во время хоккейного матча: он отправлял россиян на войну
Фокус
2025-03-30T17:36:48Z
Экс-ассистент Тухеля может возглавить немецкий топ-клуб
Корреспондент
2025-03-30T16:18:05Z
Лунин оказался в эпицентре скандала в Испании
Telegraf
2025-03-30T15:24:01Z
Карпаты разгромили Черноморець в дебютном матче Кучера
Корреспондент
2025-03-30T15:04:21Z
НБА может создать новый баскетбольный турнир в Европе
ZN UA
2025-03-30T14:46:45Z
Лунин попал в досадную ситуацию из-за недостаточного уровня знания испанского
Корреспондент
2025-03-30T13:36:26Z
Российский топ-чиновник умер во время хоккейного матча: гнал россиян на войну
Telegraf
2025-03-30T11:48:01Z
"Реал" согласовал бесплатный переход звезды "Ливерпуля" и сборной Англии – СМИ
ZN UA
2025-03-30T11:16:23Z
DeepState рассказал о новых продвижениях РФ
Корреспондент
2025-03-30T23:09:50Z
Российские войска продвинулись вблизи трех населенных пунктов
Gazeta UA
2025-03-30T22:21:28Z
Военный госпиталь в Харькове возобновил операции после обстрела
Корреспондент
2025-03-30T21:45:15Z
Генштаб оценил ситуацию на фронте
Корреспондент
2025-03-30T20:57:54Z
Бой идет за каждое здание: часть Торецка - под контролем оккупантов
Новости Украины
2025-03-30T19:36:40Z
Ситуация резко ухудшилась: у РФ есть значительные достижения на Донбассе
Comments UA
2025-03-30T17:57:02Z
После дождей в Украине ударит тепло до +20, синоптики назвали дату
Telegraf
2025-03-30T17:51:39Z
Россия обстреляла эвакуационный экипаж на Сумщине
Корреспондент
2025-03-30T17:24:11Z
Взрывы в Днепре: в Воздушных силах предупреждали о движении БпЛА
Факти ICTV
2025-03-30T17:00:09Z
Слух: Перезапуск "Блэйда" с Махершалой Али был отменен
GameMag
2025-03-30T18:19:39Z
Стали известны песни всех 37 стран-участниц «Евровидения-2025»
UAToday
2025-03-30T16:51:17Z
«В современных украинских комедиях в кадре одни и те же краски и эмоции». Интервью с актрисой Екатериной Вишневой/Вишневая пытается разрушать штампы и стереотипы в кино
Апостроф
2025-03-30T16:21:42Z
Совместить военную службу и съемки: как это делают Салем, Сова, Девизоров и другие звезды
Комсомольская правда
2025-03-30T13:04:07Z
Маша Полякова рассказала про свидание с Артемом Пивоваровым: "Если ты хочешь..."
Знай
2025-03-30T11:51:57Z
Раба Изаура: взгляд на бразильскую литературу через окно фазенды
ZN UA
2025-03-30T10:03:29Z
Евровидение-2025: определены песни всех 37 стран-участниц
Апостроф
2025-03-30T07:00:28Z
Украинский актер наткнулся на мурал с Зеленским в Нью-Йорке
Апостроф
2025-03-30T06:36:40Z
"Меня унизили тем, что зачислили в мою бригаду Нацгвардии Козловского": продюсер рассказал о позоре
Апостроф
2025-03-30T05:54:02Z
Услуга «Муниципальная няня»: кто может воспользоваться
ZN UA
2025-03-30T23:43:59Z
"На прицеле" у ТЦК: кого из украинцев в апреле будут мобилизовать в первую очередь
Telegraf
2025-03-30T22:24:34Z
В Италии над секретным объектом зафиксировали российский дрон
ZN UA
2025-03-30T21:39:45Z
День Ипатия Чудотворца 31 марта: что категорически запрещено делать сегодня
Telegraf
2025-03-30T21:21:50Z
Операции на Белгородщине: в ВСУ объяснили цель
Gazeta UA
2025-03-30T21:15:20Z
Уроки языка: как сказать на украинском «строить глазки»
ZN UA
2025-03-30T21:03:19Z
Можно согреться или поджариться: журналистка пожаловалась на купе "Укрзализныци"
Telegraf
2025-03-30T20:42:17Z
Воздушные силы ВСУ подвели итоги своей работы за март
Gazeta UA
2025-03-30T20:39:13Z
Редкие машины: украинские артиллеристы стали использовать польские грузовики Jelcz
Фокус
2025-03-30T19:21:51Z
"Электронная ВЛК" без ТЦК и справок: в Минобороны объяснили, что изменится с 1 апреля
UAToday
2025-03-30T20:06:16Z
Как использовать картофельные очистки: интересные идеи
Gazeta UA
2025-03-30T18:09:07Z
Орехи и лишний вес: почему миф о калориях оказался ошибочным и что говорят новые научные данные
Знай
2025-03-30T16:51:01Z
Эта распространенная медицинская практика "убивает" микрофлору кишечника
Comments UA
2025-03-30T14:28:42Z
Синяки появляются без травм: о каких проблемах со здоровьем сигнализирует симптом
Comments UA
2025-03-30T13:57:50Z
Почему вредно каждый день пить кофе: ТОП-10 причин
Comments UA
2025-03-30T13:27:33Z
Мурлыканье кошек: загадка природы и важный сигнал для хозяев
Знай
2025-03-30T13:12:33Z
Этим знакам Зодиака категорически запрещено употреблять рыбу
Comments UA
2025-03-30T12:42:07Z
Сколько овсянки можно съедать, чтобы не набрать лишний вес
Gazeta UA
2025-03-30T12:24:24Z
Пакет молока уже по 65 грн, а 300 гр творога - 95: супермаркеты резко повысили цены на молочку
Знай
2025-03-30T20:12:41Z
Цены не порадуют: во сколько украинцам обойдется пасхальная корзина в 2025
Фокус
2025-03-30T18:12:23Z
Украинское сельское хозяйство на грани: дефицит удобрений ударит по продуктам и кошелькам украинцев
Знай
2025-03-30T17:21:32Z
В приложении Укрзалізниці возобновили продажу льготных билетов для лиц с инвалидностью
Факти ICTV
2025-03-30T17:21:18Z
Цены на яйца в Украине бьют рекорды: сколько стоит десяток
Хвиля
2025-03-30T17:15:55Z
Что будет с минимальной зарплатой в Украине в 2025 году: жесткий ответ правительства
Знай
2025-03-30T17:06:32Z
Главное за 30 марта: уклонистов объявят в розыск, Ощадбанк вводит новые комиссии, а украинцы потеряют отсрочку
Знай
2025-03-30T16:54:21Z
Налоги для ФОПов, повышение ставок, банковская тайна: что записали в Меморандум с МВФ
UAToday
2025-03-30T16:51:30Z
Газ, свет и отопление: украинцам ответили, будет ли повышение тарифов в апреле
Знай
2025-03-30T16:36:20Z
Первый серийный летающий автомобиль успешно прошел испытания
UAToday
2025-03-30T09:30:45Z
Для жестких и экстремальных дорог: автолюбителям показали копию Land Roover с двигателем BMW
Знай
2025-03-30T03:51:27Z
В Украине продают танк Т-10: сколько он стоит
TSN
2025-03-30T00:48:16Z
Российским ударом по Днепру уничтожено детище Маска: фото
TSN
2025-03-30T00:04:22Z
Не битый и с кожаным салоном: на Днепропетровщине продают танк, доставшийся от деда
Comments UA
2025-03-29T15:36:56Z
При каких условиях водители могут остаться без прав из-за состояния автомобильных фар
UAToday
2025-03-29T10:51:56Z
В Украине появился оригинальный семейный электрокар Zeekr с запасом хода 700 км
Фокус
2025-03-29T08:57:04Z
Элитный спа на колесах за 20 млн грн: Mercedes Sprinter превратили во внедорожный шикарный автодом
Знай
2025-03-29T07:51:27Z
Toyota заявила о рекордном производстве автомобилей
Корреспондент
2025-03-29T07:45:37Z
Сибига: РФ пытается воспользоваться геополитическим моментом
Корреспондент
2025-03-31T00:15:16Z
Угрозы Трампа не подействовали: Иран отказался от переговоров с США
Comments UA
2025-03-30T21:27:03Z
"Не можем попасть в ловушку": FT рассказала, почему страны Балтии обеспокоены перемирием в Украине
Хвиля
2025-03-30T21:12:58Z
Зеленский поговорил со Стуббом после его визита в США
Корреспондент
2025-03-30T21:00:49Z
Сибига о требованиях РФ: не примем ничего, что оставит Украину слабой
Европейская правда
2025-03-30T20:39:39Z
Ультиматумы Путина: Украина назвала четыре "требования" России
GlavRed
2025-03-30T20:33:56Z
За сколько лет Путин подготовит армию и страну для большой войны с Европой: расчеты разведки Германии
Новости Украины
2025-03-30T20:30:26Z
Зеленский раскрыл свои доходы
Апостроф
2025-03-30T20:15:17Z
Аннексируют ли США Гренландию: Трамп дал категорический ответ
Comments UA
2025-03-30T20:12:31Z