MY.UAНовини
"Робінзон на хуторі": як живе українка, за життям якої стежать мільйони американців
"Робінзон на хуторі": як живе українка, за життям якої стежать мільйони американців

"Робінзон на хуторі": як живе українка, за життям якої стежать мільйони американців

35-річна Анжеліка Кравець живе на хуторі Лисички на Тернопільщині, який заснував ще її прадід, вже 4 роки. Тут немає аптек, магазинів, лікарень – лише природа та дуже мало людей. І не війна стала причиною її переїзду, а бажання усамітнитися та жити одною.

Дівчина сама доглядає будинок, город, кіз, їй не важко забити цвях. У перервах між роботою вона влаштовує фотосесії, знімає відео та набирає підписників, які стежать за життям нового “Робінзону”.

Про причини відмови від столичного життя, про те, що тримає екскиянку на хуторі, про лікувальну самоту Анжеліка розповіла Коротко про.

"Сподівалася, що хутір мене полікує"

У Анжеліки – понад 67 000 підписників у YouTube з англійськими субтитрами, а переглядів, каже блогер, мільйони. Основна аудиторія YouTube – США, Канада, Європа та Латинська Америка. У TikTok та Instagram Анжеліку дивляться тисячі українців. Незалежно від місця розташування підписників, найчастіше їй пишуть захоплені коментарі про те, як здорово жити у селі разом із тваринами. Справді, важко не завмерти біля екрану, розглядаючи неспішні моменти сільського життя – сонячні світанки, вишиті подушки, на яких так солодко спиться, медитативна робота по саду та городу, щасливі тварини, коли ти нікуди не поспішаєш, не губишся у божевільному ритмі міста.

Однак за картинкою гламурної діви на пасторальному фоні не одразу розглянеш дівчину, яка перебралася зі столиці до села не лише за покликом душі чи заради гарних фото-відео, а й щоб ефективніше боротися з депресією. І допомагає їй у цьому природа.

- Тема психічного здоров'я досі залишається табуйованою, а я хотіла б відзначити, як важливо звертати на це увагу. Коли ти довго живеш прагненнями інших людей, тим, що тобі диктує суспільство, друзі, батьки, не зважаючи на те, що відчуваєш, настає вигоряння. Так було в мене, коли я жила в Києві, - відверто розповідає  Анжеліка. - Психіатр прописував мені антидепресанти, а всі навколо ставилися до цього так, ніби ти ненормальний – і я їх не пила. Фраза "ти що, психічно хворий?" сприймається так, ніби це найжахливіше, що може з тобою статися.

Блогер згадує, що в якийсь момент стало настільки складно з психічним здоров'ям, що єдиний вихід вона побачила в тому, щоб вести спокійне життя з низьким емоційним навантаженням.

- Та я завжди хотіла жити на природі, подалі від людей. Мені подобалося працювати із землею, і я сподівалася, що хутір мене полікує. Так я й переїхала. Теоретично могла б далі жити у Києві: я заробляю на це, але вже не бачу себе у столиці.

У Києві в Анжеліки Кравець був свій бренд одягу, відеоблог про фітнес, зйомки та чоловік, здавалося, про що можна ще мріяти? Але вона віддала перевагу життю на хуторі. Про своє рішення, ухвалене 4 роки тому, Анжеліка анітрохи не шкодує, хоча зазначає, що скрізь є свої плюси та мінуси.

- Оскільки я живу одна, немає нікого, хто б робив замість мене "брудну" роботу - чистити хлів маю я, прибивати дошки повинна я, носити важкі пакети повинна теж я, ніхто за мене це не зробить. У Києві із цим простіше. Тобі щось треба - спустився вниз із собачкою, пішов у магазин, прогулявся, докупив недостатнє. Але в Києві не хотілося виходити з дому – все давило на голову та люди навколо…

Різдво на хуторі. Фото: instagram.com/angelika.kravets

«Хочу показати людям, що село може бути сучасним»

На хуторі, де мешкає Анжеліка, немає школи, лікарні, аптеки, магазину. Однак поблизу є село Вишнівець, там із цивілізацією простіше.

– Там є замок, палац князів Вишневецьких, лікарня, супермаркет, аптеки – все, що хочеш. У Вишнівці є продукти, яких немає навіть у Києві, село знаходиться неподалік кордону – туди завозять незвичайні продукти. Наприклад, варіації сиру «Філадельфія», їх я надсилаю подрузі у Вінницю.

Ще один мінус життя на хуторі – немає асфальтованої дороги, доводиться ходити пішки болотом. Анжеліка каже, що викликає таксі. Але є нюанс – дорога є лише за сухої погоди. Якщо йде дощ, до асфальту і від нього до дому треба якось діставатися пішки два кілометри.

- Ідеш болотом у холод, весь брудний, вітер - 30 метрів за секунду б'є в обличчя, а тобі треба донести до будинку 10 кг собачого корму і ще щось собі - це важко. Іноді на пів дорозі доводиться повертатися додому, щоб переодягнутися. Незважаючи на ці складності, на хуторі все сприймається по-іншому, і це мені подобається.

Овочі Анжеліка вирощує у теплиці. Фото: instagram.com/angelika.kravets

У теплу пору року Анжеліка доглядає город, коли холодно - плете макраме і цілий рік - піклується про своє господарство - дві курочки, дві кози, коти і собаки.

- Оскільки я живу сама, я маю дуже багато часу на все, і я виконую багато функцій. Доглядаю за городом – він невеликий, мені достатньо. Там росте все, що я їм, і те, що хочу спробувати.

Щоправда, овочі не завжди ростуть так, як хочеться.

– Три роки я намагалася виростити помідори, така в мене була мета. Було прикро, що у тітки ростуть гарні помідори, а у мене ні. Мабуть, справа у ґрунті. Торік купила теплицю, вклала стільки грошей у помідори, а за підсумком виростила один ящик. Крім помідорів у мене ростуть баклажани, кольрабі, капусти різні, фенхель - все це овочи, нетипові для сільської грядки.

Я хочу показати людям інше село, що воно може бути сучасним. Навколо мене поля, аграрні компанії. Один комбайн чи трактор стоїть як “Мазераті”, вони тільки-но приїхали з конвеєра.

Люди чомусь думають, що село – це місце, де всі забуті. Тож усі із села намагаються виїхати. А я хочу звернути увагу на інший бік медалі. Хочу показати, що це нормально: людина може обрати жити у селі, самостійно, так, як вона хоче. Вирощувати продукти, якщо хоче вирощувати. Купувати те, що хоче купувати. Немає нічого дивного.

"П'ятницю" поки не знайшла та й не прагне

Незважаючи на те що хутір знаходиться і так далеко від села та цивілізації, Анжеліці хотілося б жити ще далі від людей.

- З сусідами я знайома давно, я тут виросла. З одного боку, це класно, з іншого - я хотіла б бути ще далі. В ідеалі, коли ти живеш зовсім один і весь хутір – твій. Родичі та друзі вже не кличуть у місто: я тут давно, усі звикли. До війни ще звали, казали: давай, перебирайся, чого ти там сидиш. А після початку повномасштабного вторгнення вже не звуть.

За 4 роки самотнього життя у селі “Робінзон на хуторі” не встигла скучити за іншими людьми та зустріти свого П'ятницю не бажає.

- Я ніколи не затримувалася у стосунках надовго, хоча була одружена. Потрібно було закрити цю потребу, поставити галочку. Всі довкола кажуть: треба вийти заміж, вийти заміж. А навіщо, за кого? Мені нормально однією. Немає потреби бути з кимось. Я вже не звертаю увагу на слова: з тобою щось не так чи кому ти потрібна у свої 35. Так, іноді мені потрібна чоловіча робота, але заради того, щоб забити цвях, терпіти якусь людину поряд із собою наступні 50 років я не готова.

З собачками - Олією та Пухлею у дворі будинку. Фото: instagram.com/angelika.kravets

Заробляє Анжеліка сама, за будинком теж сама доглядає.

- Немає в мене такої мотивації бути з кимось. Просто мені добре одною. Чи буде так все життя – не можу сказати. Але зараз це так.

Живучи на хуторі, Анжеліка робить фотосесії, гідні обкладинок модних журналів. Про те, як їй вдається зберігати гламурний вайб у спартанських умовах, залишається лише гадати.

- Зазвичай або я фотографую себе сама, або мене знімає подруга, коли буває в гостях. І навіть якщо не роблю фото, все одно вбираюся. Якщо у мене є гарний одяг, я його носитиму. Можу нафарбувати губи, накрутити волосся, сидячи увечері перед сервантом. Можу навіть фото не зробити, подивлюся на себе - і вирушаю гарна спати, - відверто розповідає блогер.

За її словами, такий спосіб життя складно зрозуміти людині, яка не спроможна жити сама, далеко від усіх.

- Люди не розуміють, як це, а я не можу зрозуміти, як жити з кимось, як можна звикнути до іншої людини поряд із собою. У Києві я також жила одна. Сама із собою. Людям це видається складним. Для мене те, що я роблю, – це звичайно. Для більшої кількості людей це не так. Мені здається: люди дивні, а для них дивна я (сміється).

На своє життя Анжеліка заробляє сама завдяки блогам.

- У мене є OnlyFans. Просто через те, що він є, у мене автоматично звідти йдуть гроші. Він все ще приносить мені прибуток, і я потихеньку його веду. Соцмережі теж приносять трохи прибутку.

Фотосесії в оцинкованому тазі замість ванної - хтось жив у селі, той пам'ятає. Фото: instagram.com/angelika.kravets

Життя у селі вчить прислухатися до себе

Звичайно, у багатьох глядачів постає питання: як за життя та роботи в селі Анжеліці вдається мати такий чудовий вигляд, та ще й, здається, не докладаючи до цього особливих зусиль. У всякому разі, так каже сама дівчина.

- Домашнього догляду я не маю. Я лише торік почала ходити до косметолога, і то рідко, рік тому робила ботокс – і все. Напевно, головне - це генетика. Виглядаю я добре, не докладаючи до цього жодних зусиль. Я б сказала: роблю все, щоб виглядати якнайгірше. Бо коли накриває депресія, не роблю нічого – не чищу зуби, можу тиждень не ходити в душ… Розумію, що мої зуби тримаються лише завдяки генетиці та гарному мікробіому. Або взяти мою шкіру. Вона вмивається раз на три дні водою та шампунем, який стікає з голови. Хоча, може, тому вона так добре виглядає? Останніми роками маю тільки такий догляд. Людині без депресії цього не зрозуміти.

Анжеліка каже, що особливо не доглядає за зовнішністю. Добре виглядати допомагає генетика. Фото: instagram.com/angelika.kravets

Але, каже Анжеліка, не поспішайте заздрити генетиці та зовнішності.

– Це індивідуальні особливості. Завжди є перекоси. Якщо в одному щось дано, в іншому забереться. Генетика так розпорядилася, що я не маю проблем із зовнішністю, але є проблема з депресією. У мене є і психіатр, і психоаналітик, але я надто пізно розпочала лікування. З 2011 року у мене розпочалися сильні панічні атаки. Тоді я дуже боялася приймати антидепресанти. Мені був 21 рік. А сьогодні жоден антидепресант мені не допомагає.

Міняти у своєму житті Анжеліка нічого не планує. Лише мріє бачити свій хутір сучасним. На думку Анжеліки, чим більше людина буде взаємодіяти із землею та природою, тим краще буде її взаємодія з людьми.

– Хочу, щоб це було модернове село, де все – для людини. Усі звикли, що у селах люди багато і тяжко трудяться, закривають потреби людей, які мешкають у місті. А в моїй уяві це має бути таке котеджне містечко. Це затишні будинки на природі, де можна тримати курей, кіз – господарство, яке ти можеш зробити один. По собі я знаю: догляд за рослинами та тваринами точно врівноважує психіку. Перевірила на собі “до” та “після”.

Було б ідеально, щоб туди могли приїжджати люди. Можливо, на тиждень відпочити, повзаємодіяти з природою. Наприклад, садити город, якщо це весна. Якщо літо - полоти і пробувати все, що вродило. Якщо це зима – плести макраме, колоти горіхи – робити все те, що люди роблять у селі взимку.

Природа та рукоділля допомагають зберегти психічне здоров'я. Фото: instagram.com/angelika.kravets

За словами Анжеліки, у селі її найбільше надихає природа та її невелике господарство: це те, що допомагає підтримувати менталку.

- Природа – єдине, що може виводити мене з тяжкого психічного стану. Я бачу захід сонця - і ним захоплююся. І коли ловлю себе на цьому замилуванні, розумію, що так, напевно, ще один день ми проживемо.

Є тут щось таке, заради чого хочеться жити. У моєму випадку це не мрії, не цілі, не інші люди, а та краса, яка оточує мене. Тільки це штовхає мене рухатися далі. Життя у селі вчить прислухатися до себе. Ці процеси йдуть повільно. Ти не можеш прискорити їх. Це як природа – якщо посуха, то посуха, якщо дощі, то дощі. Усі процеси йдуть поступово. Як із рослинами. Чим більше ти за чимось доглядаєш, тим краще воно росте.

Теги за темою
Тернопіль
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Дополнительные 2000 грн к пенсии: кто может получить
Знай
2025-06-27T18:36:38Z
Кабмин анонсировал изменения в начислении пенсий
Корреспондент
2025-07-07T18:27:07Z
Apple подала апелляцию на штраф ЕС в размере €500 млн
Корреспондент
2025-07-08T00:01:32Z
Переход на новый стандарт электронапряжения: как экономить свет
ZN UA
2025-07-07T22:22:18Z
В Украине хотят изменить порядок индексации пенсии: что будет отменено
Comments UA
2025-07-07T14:09:20Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
Россия захватила второе из четырех месторождений лития в Украине – Le Figaro
ZN UA
2025-06-27T11:24:21Z
Почему нельзя спать с открытыми окнами: неожиданный ответ
Gazeta UA
2025-06-28T02:21:22Z
Как узнать, что у человека порча: основные признаки и советы
Comments UA
2025-06-24T06:15:10Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Похудение без диет: как крыжовник помогает сжигать жир
Gazeta UA
2025-07-08T00:00:45Z
Три причины, почему просыпаемся за мгновение до звонка будильника
Gazeta UA
2025-07-07T21:42:40Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Сколько минут нужно ходить на неделю, чтобы продлить жизнь на 7 лет
TSN
2025-07-07T14:33:01Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
Все ли люди готовы к демократии? Неприятная правда
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T20:24:36Z
Трамп анонсировал больше оружия для Украины
Корреспондент
2025-07-08T00:30:08Z
Захватчики бьют по ТЦК, чтобы вызвать симпатию украинцев — Костенко
TSN
2025-07-08T00:18:36Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
Ей разбили голову в Верховной Раде: как сейчас выглядит "фанатка" Януковича Александра Кужель
Telegraf
2025-07-04T08:39:42Z
Россия нанесла удар по пригороду Харькова: подробности от Терехова
Апостроф
2025-06-28T18:48:07Z
Удар по мобилизации. Россия атакует ТЦК
Корреспондент
2025-07-07T21:18:24Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Николаев атаковали российские дроны: пожар в пригороде
Корреспондент
2025-07-08T01:12:24Z
РФ вторглась в пять населенных пунктов - DeepState
Корреспондент
2025-07-08T00:00:05Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Россия пытается взять большой город в полукольцо: есть ли успехи у солдат Путина
GlavRed
2025-06-28T07:27:54Z
Приказ Порошенко, разрешивший боевикам Гиркина избежать уничтожения, является госизменой – эксперт
TSN
2025-07-07T17:54:27Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Дополнительные выплаты от ООН: успейте оформить до конца июля
Знай
2025-06-28T08:21:47Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Почти голый "Ромео" неуклюже убегал через окно многоэтажки и стал звездой соцсетей
Telegraf
2025-07-08T01:33:25Z
Всеобщая мобилизация: за что могут объявить в розыск в июле
ZN UA
2025-07-08T01:03:41Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
Будни городских птиц: воробьи исчезают, вороны голодают, а попугаи размножаются
Комсомольская правда
2025-07-07T14:45:37Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Как американцы моют посуду: почему в США не используют губку
UAToday
2025-06-27T10:06:26Z
Зачем эксперты советуют брать с собой салфетку, когда идете покупать клубнику на рынок: хитрый трюк
TSN
2025-06-26T15:36:49Z
Гороскоп сегодня 8 июля: недоразумения с коллегами, скрытые интриги и выяснение отношений – прогноз для всех знаков Зодиака
Знай
2025-07-08T01:30:59Z
Жить долго и счастливо и умереть и один день: миф или реальность
Comments UA
2025-07-07T22:00:26Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Зеленский прокомментировал взрывы под Житомиром
Корреспондент
2025-07-07T20:24:18Z
Взрыв под Житомиром, "разнесший" пол-села: полиция назвала причину и указала на виновников
TSN
2025-07-07T13:48:55Z
Наводнение в Техасе: число жертв превысило сотню
Корреспондент
2025-07-08T01:42:29Z
Очередная авария "теневого" танкера РФ: в соцсетях пишут о взрыве
Корреспондент
2025-07-07T22:30:46Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
Шесть "Гераней" по Харькову: количество пострадавших постоянно растет
Gazeta UA
2025-07-07T10:36:30Z
В Германии мужчина открыл стрельбу из окна: ранен украинец
TSN
2025-07-05T17:27:35Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Камалия рассекретила, что стало последней каплей в ее браке с Захуром: "Умоляла год"
TSN
2025-06-27T09:21:29Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Супруга Козловского в купальнике очаровала фигурой и показала свой отдых с сыном
TSN
2025-07-07T19:36:09Z
Никто не решался строить здесь 500 лет, но этот особняк изменил правила игры
Telegraf
2025-07-07T19:24:41Z
Анастасия Цимбалару появилась на большом концерте дуэта "Очі в Очі" в Киеве
Фокус
2025-07-07T12:51:52Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
Ксения Мишина свозила маму в Карпаты и рассекретила, как они отдыхали в горах
TSN
2025-07-06T12:33:56Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
Надежные и недорогие: 5 брендов автомобилей, заставляющих надолго забыть о СТО
Знай
2025-06-27T11:51:00Z
Porsche представила новую спецверсию 911
Корреспондент
2025-07-07T17:30:56Z
Важно перед поездкой: где за границей не признают украинское водительское удостоверение
Comments UA
2025-07-07T13:15:51Z
Франция требует от Tesla прекратить рекламировать автомобили как беспилотные и угрожает штрафом
Европейская правда
2025-06-24T15:54:56Z
Зачем водители держат в гараже теннисный мячик: интересный лайфхак
Gazeta UA
2025-07-07T09:03:13Z
"Не бита, не крашена" - 5 фраз, разоблачающих перекупов авто
Знай
2025-07-06T20:51:59Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
На Google Maps нашли гигантский череп: он смотрит из воды у берегов канадского острова
Фокус
2025-07-07T07:51:42Z
Подводные камни Krafton: Создателя Subnautica выгнали из собственной студии
GameMag
2025-07-07T21:33:17Z
В Саудовской Аравии начинается мировой чемпионат по киберспорту
Корреспондент
2025-07-07T20:06:30Z
Астронавтка NASA показала фото "вторжения" малоизвестного объекта в атмосферу Земли
Comments UA
2025-07-06T05:21:50Z
На дне Атлантического океана обнаружили более тысячи бочек с радиоактивными отходами
TSN
2025-06-28T09:06:55Z
Новый раздел "Ветеран Pro" появился в приложении "Дія"
ZN UA
2025-07-07T15:00:35Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Пакьяо возвращается: легенда бокса объяснил мотивацию
Корреспондент
2025-06-27T08:18:01Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
ПСЖ — "Реал": онлайн-трансляция матча Клубного чемпионата мира-2025
ZN UA
2025-07-07T23:18:15Z
Один из самых дорогих новичков Манчестер Сити может быть продан
Корреспондент
2025-07-07T18:09:21Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
Щенсны останется в Барселоне, продлив свое соглашение с клубом
Корреспондент
2025-07-07T17:15:36Z
Галатасарай планирует сделать попытку трансфера Осимхена
Корреспондент
2025-07-07T16:48:11Z