MY.UAНовини
"Робінзон на хуторі": як живе українка, за життям якої стежать мільйони американців
"Робінзон на хуторі": як живе українка, за життям якої стежать мільйони американців

"Робінзон на хуторі": як живе українка, за життям якої стежать мільйони американців

35-річна Анжеліка Кравець живе на хуторі Лисички на Тернопільщині, який заснував ще її прадід, вже 4 роки. Тут немає аптек, магазинів, лікарень – лише природа та дуже мало людей. І не війна стала причиною її переїзду, а бажання усамітнитися та жити одною.

Дівчина сама доглядає будинок, город, кіз, їй не важко забити цвях. У перервах між роботою вона влаштовує фотосесії, знімає відео та набирає підписників, які стежать за життям нового “Робінзону”.

Про причини відмови від столичного життя, про те, що тримає екскиянку на хуторі, про лікувальну самоту Анжеліка розповіла Коротко про.

"Сподівалася, що хутір мене полікує"

У Анжеліки – понад 67 000 підписників у YouTube з англійськими субтитрами, а переглядів, каже блогер, мільйони. Основна аудиторія YouTube – США, Канада, Європа та Латинська Америка. У TikTok та Instagram Анжеліку дивляться тисячі українців. Незалежно від місця розташування підписників, найчастіше їй пишуть захоплені коментарі про те, як здорово жити у селі разом із тваринами. Справді, важко не завмерти біля екрану, розглядаючи неспішні моменти сільського життя – сонячні світанки, вишиті подушки, на яких так солодко спиться, медитативна робота по саду та городу, щасливі тварини, коли ти нікуди не поспішаєш, не губишся у божевільному ритмі міста.

Однак за картинкою гламурної діви на пасторальному фоні не одразу розглянеш дівчину, яка перебралася зі столиці до села не лише за покликом душі чи заради гарних фото-відео, а й щоб ефективніше боротися з депресією. І допомагає їй у цьому природа.

- Тема психічного здоров'я досі залишається табуйованою, а я хотіла б відзначити, як важливо звертати на це увагу. Коли ти довго живеш прагненнями інших людей, тим, що тобі диктує суспільство, друзі, батьки, не зважаючи на те, що відчуваєш, настає вигоряння. Так було в мене, коли я жила в Києві, - відверто розповідає  Анжеліка. - Психіатр прописував мені антидепресанти, а всі навколо ставилися до цього так, ніби ти ненормальний – і я їх не пила. Фраза "ти що, психічно хворий?" сприймається так, ніби це найжахливіше, що може з тобою статися.

Блогер згадує, що в якийсь момент стало настільки складно з психічним здоров'ям, що єдиний вихід вона побачила в тому, щоб вести спокійне життя з низьким емоційним навантаженням.

- Та я завжди хотіла жити на природі, подалі від людей. Мені подобалося працювати із землею, і я сподівалася, що хутір мене полікує. Так я й переїхала. Теоретично могла б далі жити у Києві: я заробляю на це, але вже не бачу себе у столиці.

У Києві в Анжеліки Кравець був свій бренд одягу, відеоблог про фітнес, зйомки та чоловік, здавалося, про що можна ще мріяти? Але вона віддала перевагу життю на хуторі. Про своє рішення, ухвалене 4 роки тому, Анжеліка анітрохи не шкодує, хоча зазначає, що скрізь є свої плюси та мінуси.

- Оскільки я живу одна, немає нікого, хто б робив замість мене "брудну" роботу - чистити хлів маю я, прибивати дошки повинна я, носити важкі пакети повинна теж я, ніхто за мене це не зробить. У Києві із цим простіше. Тобі щось треба - спустився вниз із собачкою, пішов у магазин, прогулявся, докупив недостатнє. Але в Києві не хотілося виходити з дому – все давило на голову та люди навколо…

Різдво на хуторі. Фото: instagram.com/angelika.kravets

«Хочу показати людям, що село може бути сучасним»

На хуторі, де мешкає Анжеліка, немає школи, лікарні, аптеки, магазину. Однак поблизу є село Вишнівець, там із цивілізацією простіше.

– Там є замок, палац князів Вишневецьких, лікарня, супермаркет, аптеки – все, що хочеш. У Вишнівці є продукти, яких немає навіть у Києві, село знаходиться неподалік кордону – туди завозять незвичайні продукти. Наприклад, варіації сиру «Філадельфія», їх я надсилаю подрузі у Вінницю.

Ще один мінус життя на хуторі – немає асфальтованої дороги, доводиться ходити пішки болотом. Анжеліка каже, що викликає таксі. Але є нюанс – дорога є лише за сухої погоди. Якщо йде дощ, до асфальту і від нього до дому треба якось діставатися пішки два кілометри.

- Ідеш болотом у холод, весь брудний, вітер - 30 метрів за секунду б'є в обличчя, а тобі треба донести до будинку 10 кг собачого корму і ще щось собі - це важко. Іноді на пів дорозі доводиться повертатися додому, щоб переодягнутися. Незважаючи на ці складності, на хуторі все сприймається по-іншому, і це мені подобається.

Овочі Анжеліка вирощує у теплиці. Фото: instagram.com/angelika.kravets

У теплу пору року Анжеліка доглядає город, коли холодно - плете макраме і цілий рік - піклується про своє господарство - дві курочки, дві кози, коти і собаки.

- Оскільки я живу сама, я маю дуже багато часу на все, і я виконую багато функцій. Доглядаю за городом – він невеликий, мені достатньо. Там росте все, що я їм, і те, що хочу спробувати.

Щоправда, овочі не завжди ростуть так, як хочеться.

– Три роки я намагалася виростити помідори, така в мене була мета. Було прикро, що у тітки ростуть гарні помідори, а у мене ні. Мабуть, справа у ґрунті. Торік купила теплицю, вклала стільки грошей у помідори, а за підсумком виростила один ящик. Крім помідорів у мене ростуть баклажани, кольрабі, капусти різні, фенхель - все це овочи, нетипові для сільської грядки.

Я хочу показати людям інше село, що воно може бути сучасним. Навколо мене поля, аграрні компанії. Один комбайн чи трактор стоїть як “Мазераті”, вони тільки-но приїхали з конвеєра.

Люди чомусь думають, що село – це місце, де всі забуті. Тож усі із села намагаються виїхати. А я хочу звернути увагу на інший бік медалі. Хочу показати, що це нормально: людина може обрати жити у селі, самостійно, так, як вона хоче. Вирощувати продукти, якщо хоче вирощувати. Купувати те, що хоче купувати. Немає нічого дивного.

"П'ятницю" поки не знайшла та й не прагне

Незважаючи на те що хутір знаходиться і так далеко від села та цивілізації, Анжеліці хотілося б жити ще далі від людей.

- З сусідами я знайома давно, я тут виросла. З одного боку, це класно, з іншого - я хотіла б бути ще далі. В ідеалі, коли ти живеш зовсім один і весь хутір – твій. Родичі та друзі вже не кличуть у місто: я тут давно, усі звикли. До війни ще звали, казали: давай, перебирайся, чого ти там сидиш. А після початку повномасштабного вторгнення вже не звуть.

За 4 роки самотнього життя у селі “Робінзон на хуторі” не встигла скучити за іншими людьми та зустріти свого П'ятницю не бажає.

- Я ніколи не затримувалася у стосунках надовго, хоча була одружена. Потрібно було закрити цю потребу, поставити галочку. Всі довкола кажуть: треба вийти заміж, вийти заміж. А навіщо, за кого? Мені нормально однією. Немає потреби бути з кимось. Я вже не звертаю увагу на слова: з тобою щось не так чи кому ти потрібна у свої 35. Так, іноді мені потрібна чоловіча робота, але заради того, щоб забити цвях, терпіти якусь людину поряд із собою наступні 50 років я не готова.

З собачками - Олією та Пухлею у дворі будинку. Фото: instagram.com/angelika.kravets

Заробляє Анжеліка сама, за будинком теж сама доглядає.

- Немає в мене такої мотивації бути з кимось. Просто мені добре одною. Чи буде так все життя – не можу сказати. Але зараз це так.

Живучи на хуторі, Анжеліка робить фотосесії, гідні обкладинок модних журналів. Про те, як їй вдається зберігати гламурний вайб у спартанських умовах, залишається лише гадати.

- Зазвичай або я фотографую себе сама, або мене знімає подруга, коли буває в гостях. І навіть якщо не роблю фото, все одно вбираюся. Якщо у мене є гарний одяг, я його носитиму. Можу нафарбувати губи, накрутити волосся, сидячи увечері перед сервантом. Можу навіть фото не зробити, подивлюся на себе - і вирушаю гарна спати, - відверто розповідає блогер.

За її словами, такий спосіб життя складно зрозуміти людині, яка не спроможна жити сама, далеко від усіх.

- Люди не розуміють, як це, а я не можу зрозуміти, як жити з кимось, як можна звикнути до іншої людини поряд із собою. У Києві я також жила одна. Сама із собою. Людям це видається складним. Для мене те, що я роблю, – це звичайно. Для більшої кількості людей це не так. Мені здається: люди дивні, а для них дивна я (сміється).

На своє життя Анжеліка заробляє сама завдяки блогам.

- У мене є OnlyFans. Просто через те, що він є, у мене автоматично звідти йдуть гроші. Він все ще приносить мені прибуток, і я потихеньку його веду. Соцмережі теж приносять трохи прибутку.

Фотосесії в оцинкованому тазі замість ванної - хтось жив у селі, той пам'ятає. Фото: instagram.com/angelika.kravets

Життя у селі вчить прислухатися до себе

Звичайно, у багатьох глядачів постає питання: як за життя та роботи в селі Анжеліці вдається мати такий чудовий вигляд, та ще й, здається, не докладаючи до цього особливих зусиль. У всякому разі, так каже сама дівчина.

- Домашнього догляду я не маю. Я лише торік почала ходити до косметолога, і то рідко, рік тому робила ботокс – і все. Напевно, головне - це генетика. Виглядаю я добре, не докладаючи до цього жодних зусиль. Я б сказала: роблю все, щоб виглядати якнайгірше. Бо коли накриває депресія, не роблю нічого – не чищу зуби, можу тиждень не ходити в душ… Розумію, що мої зуби тримаються лише завдяки генетиці та гарному мікробіому. Або взяти мою шкіру. Вона вмивається раз на три дні водою та шампунем, який стікає з голови. Хоча, може, тому вона так добре виглядає? Останніми роками маю тільки такий догляд. Людині без депресії цього не зрозуміти.

Анжеліка каже, що особливо не доглядає за зовнішністю. Добре виглядати допомагає генетика. Фото: instagram.com/angelika.kravets

Але, каже Анжеліка, не поспішайте заздрити генетиці та зовнішності.

– Це індивідуальні особливості. Завжди є перекоси. Якщо в одному щось дано, в іншому забереться. Генетика так розпорядилася, що я не маю проблем із зовнішністю, але є проблема з депресією. У мене є і психіатр, і психоаналітик, але я надто пізно розпочала лікування. З 2011 року у мене розпочалися сильні панічні атаки. Тоді я дуже боялася приймати антидепресанти. Мені був 21 рік. А сьогодні жоден антидепресант мені не допомагає.

Міняти у своєму житті Анжеліка нічого не планує. Лише мріє бачити свій хутір сучасним. На думку Анжеліки, чим більше людина буде взаємодіяти із землею та природою, тим краще буде її взаємодія з людьми.

– Хочу, щоб це було модернове село, де все – для людини. Усі звикли, що у селах люди багато і тяжко трудяться, закривають потреби людей, які мешкають у місті. А в моїй уяві це має бути таке котеджне містечко. Це затишні будинки на природі, де можна тримати курей, кіз – господарство, яке ти можеш зробити один. По собі я знаю: догляд за рослинами та тваринами точно врівноважує психіку. Перевірила на собі “до” та “після”.

Було б ідеально, щоб туди могли приїжджати люди. Можливо, на тиждень відпочити, повзаємодіяти з природою. Наприклад, садити город, якщо це весна. Якщо літо - полоти і пробувати все, що вродило. Якщо це зима – плести макраме, колоти горіхи – робити все те, що люди роблять у селі взимку.

Природа та рукоділля допомагають зберегти психічне здоров'я. Фото: instagram.com/angelika.kravets

За словами Анжеліки, у селі її найбільше надихає природа та її невелике господарство: це те, що допомагає підтримувати менталку.

- Природа – єдине, що може виводити мене з тяжкого психічного стану. Я бачу захід сонця - і ним захоплююся. І коли ловлю себе на цьому замилуванні, розумію, що так, напевно, ще один день ми проживемо.

Є тут щось таке, заради чого хочеться жити. У моєму випадку це не мрії, не цілі, не інші люди, а та краса, яка оточує мене. Тільки це штовхає мене рухатися далі. Життя у селі вчить прислухатися до себе. Ці процеси йдуть повільно. Ти не можеш прискорити їх. Це як природа – якщо посуха, то посуха, якщо дощі, то дощі. Усі процеси йдуть поступово. Як із рослинами. Чим більше ти за чимось доглядаєш, тим краще воно росте.

Теги за темою
Тернопіль
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Марк Цукерберг передбачає завершення епохи смартфонів
InternetUA
2025-02-22T13:01:47Z
Чорна діра в центрі нашої галактики «вирує» активністю
Portaltele
2025-02-22T12:19:13Z
Що станеться, якщо крихітна чорна діра зіштовхнеться з людиною
24tv
2025-02-22T12:06:46Z
Соцмережа Truth Social: в Україні не працює, але фейкові новини про Україну поширює
Комсомольская правда
2025-02-22T12:04:54Z
Перевірка фактів: старе фото мегалодона стало сенсацією в соцмережах
Фокус
2025-02-22T12:00:42Z
У Сонячній системі може ховатися ще один водний світ: де він знаходиться
ZN UA
2025-02-22T11:55:47Z
В ОП заявили, що угода про рідкісноземельні ресурси потребує доопрацювання
Комсомольская правда
2025-02-22T11:55:29Z
Новий серіал на Дія.Освіта роз’яснює, як залишатися онлайн під час знеструмлень
УкраинФорм
2025-02-22T11:36:16Z
VoWiFi від «Київстар»: як здійснювати голосові дзвінки, коли нема сигналу мобільної мережі
Политека
2025-02-22T11:33:23Z
Без землі та банок із водою: як швидко виростити цибулю на підвіконні
GlavRed
2025-02-22T12:57:49Z
Якщо помилитися, квітка загине: скільки можна тримати орхідею у воді
TSN
2025-02-22T12:33:48Z
Мульчування саду: який матеріал для цього обрати та як правильно проводити
24tv
2025-02-22T12:33:13Z
Які квіти посадити, якщо літо спекотне: найкращі посухостійкі багаторічники
GlavRed
2025-02-22T12:27:10Z
У Парижі одну 13-метрову кімнату перетворили на повноцінну квартиру: ось результат
24tv
2025-02-22T10:54:13Z
Значення все ж є: в якій послідовності кидати овочі в борщ
24tv
2025-02-22T10:51:34Z
Марна трата грошей і сил: які квіти ніколи не можна садити в тіні
GlavRed
2025-02-22T10:27:51Z
Загадка для найуважніших: треба знайти слово "капелюх" за 5 секунд
GlavRed
2025-02-22T10:27:13Z
Урожаю буде більше, ніж в сусідів: 5 найкращих сортів моркви
24tv
2025-02-22T10:00:22Z
В Одесі затримали чоловіка, який стріляв у військовослужбовця ТЦК
УкраинФорм
2025-02-22T13:00:27Z
У Херсоні росіяни скинули вибухівку на авто - поранений цивільний
УкраинФорм
2025-02-22T12:39:52Z
На Чорнобильській АЕС виявили новий осередок тління після дронової атаки Росії
Комсомольская правда
2025-02-22T12:37:37Z
Авіатроща Іл-76: експертизи підтвердили майже 50 збігів ДНК останків українських військовополонених
УкраинФорм
2025-02-22T12:30:43Z
Атака безпілотника на Чорнобильську АЕС: яка ситуація з радіацією
TSN
2025-02-22T12:21:49Z
У Куп’янську російський дрон влучив в автівку, двоє опранених
УкраинФорм
2025-02-22T12:16:06Z
На Харківщині дрон влучив в автомобіль: двоє поранених
ZN UA
2025-02-22T11:48:11Z
Вночі на ЧАЕС виявили новий осередок тління: тривають роботи з ліквідації
24tv
2025-02-22T11:06:39Z
До 7 років позбавлення волі засуджено кременчуківця за смертельне побиття своєї бабусі
Украина Криминальная
2025-02-22T11:00:45Z
Луньов провів свій 150-й матч в УПЛ
Football.ua
2025-02-22T13:01:31Z
Верес шокував розгромом Кривбасу
Football.ua
2025-02-22T13:01:08Z
Гол Попова Колосу – 900-й для Чорноморця в чемпіонаті України
Football.ua
2025-02-22T12:42:15Z
У WBC відреагували на можливу втрату поясу Усика заради бою з Дюбуа: чи заберуть титул українця
24tv
2025-02-22T12:24:21Z
Голанд може пропустити матч із Ліверпулем
Football.ua
2025-02-22T12:19:16Z
Барселона незабаром оголосить про продовження контракту з Іньїго Мартінесом — Романо
Football.ua
2025-02-22T12:00:00Z
Саудівські клуби готові заплатити один мільярд євро за Вінісіуса — Relevo
Football.ua
2025-02-22T11:48:54Z
Усик відповів, чи битиметься з переможцем протистояння Паркер – Баколе
24tv
2025-02-22T11:48:11Z
Андрій Цуриков провів 250-й матч у футбольній кар'єрі
УкраинФорм
2025-02-22T11:45:26Z
Реінтеграція українців після війни. Демограф назвала найскладнішу категорію громадян
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T13:00:00Z
ЗСУ розбили штурми ворожих бронегруп на Краматорському напрямку: в мережі з'явилось відео
24tv
2025-02-22T12:42:54Z
Накриє весняна погода: стала відома точна дата потепління в Україні
GlavRed
2025-02-22T12:30:45Z
Довге перебування на бойових позиціях призводить до необхідності тривалої реабілітації: Решетилова
TSN
2025-02-22T12:21:35Z
Костянтинівка під масованим ударом, є жертви
1News
2025-02-22T12:12:00Z
"Я хочу застрелитись": уповноважена Зеленського розповіла, чому командири не витримують
TSN
2025-02-22T12:03:20Z
Припинення війни малоймовірне: РФ може захопити Донбас до кінця року, — ЗМІ
Фокус
2025-02-22T11:51:16Z
З обміном «азовців» і морпіхів є проблема, росіяни не хочуть їх віддавати - Коордштаб
УкраинФорм
2025-02-22T11:45:08Z
"Втрати за кілька годин": морпіхи відбили ворожий штурм біля села Улакли
24tv
2025-02-22T11:27:21Z
Звідусіль ллється брехня, – Саніна з чоловіком відповіли на хейт через проживання за кордоном
24tv
2025-02-22T12:48:17Z
Рецензія на фільм «Бруталіст» / The Brutalist
ITC
2025-02-22T12:16:23Z
Нова зірка "Білого лотоса" вразив глядачів суперстильними плавками
24tv
2025-02-22T11:51:53Z
Учасників Ziferblat щодня "крутили" в рекламі на українському ТБ: у мережі знайшли архівне відео
24tv
2025-02-22T11:33:09Z
Представник Естонії на "Євробаченні-2025" у дуеті з відомою зіркою заспівав про мир Києва та Москви
TSN
2025-02-22T11:21:24Z
Новий рекорд Гіннесса: чоловік створив кубик Lego розміром з клітину крові
Фокус
2025-02-22T10:45:29Z
Ніколи не забуду, – Наталія Могилевська розповіла про найстрашнішу ніч у своєму житті
24tv
2025-02-22T10:27:02Z
У понеділок в Києві відкриється офіс 4 Центру рекрутингу Сил тероборони
УкраинФорм
2025-02-22T10:12:30Z
Художник Нікіта Тітов відкрив виставку у Франківську
УкраинФорм
2025-02-22T09:48:20Z
Сили оборони випробували роботизовану платформу «Воля-Е»
УкраинФорм
2025-02-22T13:00:03Z
Україна атакує росію роєм нових безпілотників "Трембіта" – Forbes
iPress
2025-02-22T12:51:23Z
Американська письменниця заявила, що Маск є батьком її дитини та подала на мільярдера до суду
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T12:48:51Z
Дрон-розвідник "Орлан" розбився у Казахстані: Росія глузливо звинувачує Францію
24tv
2025-02-22T12:39:50Z
ЄС готує Україні військову допомогу на 20 мільярдів євро
360ua.news
2025-02-22T12:36:41Z
Розкриті технічні характеристики норвезької бойової крилатої ракети Naval Strike
InternetUA
2025-02-22T12:31:00Z
Підводні човни США отримають сучасні ядерні реактори, щоб стримувати агресію "суперників"
InternetUA
2025-02-22T12:24:52Z
Недобросовісні командири мають отримати бан на посади – уповноважена президента
TSN
2025-02-22T12:21:31Z
Міша Крупін після мобілізації показав, як минають його навчання: "Все життя мріяв"
TSN
2025-02-22T12:21:01Z
Сповільнити появу сивини допоможе конкретний перелік овочів
24tv
2025-02-22T12:06:14Z
Будьте уважні: скільки часу можна носити гель-лак на ногах
24tv
2025-02-22T11:33:33Z
Невидимий фронт: як інфекційні хвороби загрожують військовим і що з цим робити
ZN UA
2025-02-22T11:04:38Z
Ви могли про це не знати: 6 небезпечних речей, які ми зберігаємо вдома
24tv
2025-02-22T10:30:42Z
Відлякайте мишей та щурів назавжди: вони не можуть терпіти лише один запах
24tv
2025-02-22T09:24:51Z
Як сухе повітря шкодить здоров’ю та як цьому зарадити: відповідь лікаря
TSN
2025-02-22T08:51:35Z
Як дбати про волосся в морозну погоду
24tv
2025-02-22T07:06:42Z
Кому від 1 березня можуть анулювати декларації із сімейними лікарями
TSN
2025-02-22T05:33:44Z
Дієта з кави, вина, шоколаду та фруктів знизила ризик порушення обміну речовин
Portaltele
2025-02-22T05:15:52Z
Вже на 10% дешевше: в Україні різко змінилась ціна на популярний продукт
GlavRed
2025-02-22T12:45:07Z
Держекоінспекція підбила підсумки тижня: понад 5 млн грн збитків через екопорушення
Знай
2025-02-22T12:42:06Z
Україна може зайняти 20% біометанового ринку Європи
AgroPortal
2025-02-22T12:30:48Z
Виплати чорнобильцям: яку суму коштів можуть отримати українці
24tv
2025-02-22T12:24:15Z
Суд рф конфіскував активи найбільшої української алкогольної групи Bayadera Group
AgroNews
2025-02-22T12:06:28Z
Кабмін розширив програму компенсації за робочі місця для людей з інвалідністю
Украина Криминальная
2025-02-22T12:06:09Z
Прийдеться віддати половину середньої зарплати: скільки коштує 1000 злотих в Україні
24tv
2025-02-22T11:51:03Z
Непрозорі торгівельні схеми «Нафтогазу» лягають на плечі українських платників податків – Омельченко
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T11:30:24Z
Промислове поголів'я ВРХ за рік збільшилось на 7 тис. голів
AgroPortal
2025-02-22T11:30:09Z
Як було відновлено унікальний міні-тягач DAF Pony
AutoCentre
2025-02-22T10:46:55Z
В Україні почали виробляти бронекапсули для HMMWV
InternetUA
2025-02-22T08:58:20Z
Mercedes планує випустити мініатюрну версію Гелендвагена
AutoCentre
2025-02-22T08:06:48Z
Більшість не знає: чому не можна вмикати фари перед запуском двигуна авто
GlavRed
2025-02-22T04:27:52Z
Обережно, нова схема пограбувань водіїв: як не стати жертвою зимових шахраїв
Знай
2025-02-22T03:51:47Z
Досвідчена водійка показала "метод" дистанційного прогріву авто: мережа у захваті від хитрості
24tv
2025-02-21T21:27:57Z
Комплектуючі BMW возитимуть на водневих тягачах IVECO S-eWay Fuel Cell
AutoCentre
2025-02-21T18:33:23Z
Позашляховий монстр: представлено найпотужніший і найнезвичніший Jeep Wrangler
Фокус
2025-02-21T17:12:04Z
Яке паливо найкраще використовувати взимку для автомобіля: поради водіям
ТСН
2025-02-21T16:18:54Z
США ставлять під загрозу створення трибуналу для Росії
360ua.news
2025-02-22T13:00:26Z
Фіцо виправдав напад Росії на Україну та заявив, що Зеленському "потрібна війна"
Европейская правда
2025-02-22T12:57:58Z
Росіяни скинули сім бомб на Костянтинівку: є загиблі та поранені
TSN
2025-02-22T12:51:57Z
Стармер кине виклик Трампу новою допомогою Україні
iPress
2025-02-22T12:51:42Z
Трамп відновлює $5,3 млрд замороженої допомоги: виключно на безпеку і боротьбу з наркотиками
iPress
2025-02-22T12:51:25Z
США подали резолюцію ООН щодо війни в Україні
360ua.news
2025-02-22T12:51:25Z
Білий дім змінив командування армії США
iPress
2025-02-22T12:51:17Z
Трамп ставиться до України як до об'єкта, але вона має довести всім свою суб'єктність - Spiegel
УкраинФорм
2025-02-22T12:45:52Z
Сибіга потролив росіян з їхнім закликом "усунути першопричини" війни в Україні
Европейская правда
2025-02-22T12:45:17Z