MY.UAНовини
Гроші вчителям, підготовка до реформи школи, військовий вишкіл: що чекає на освіту в 2025 році
Гроші вчителям, підготовка до реформи школи, військовий вишкіл: що чекає на освіту в 2025 році

Гроші вчителям, підготовка до реформи школи, військовий вишкіл: що чекає на освіту в 2025 році

Також цьогоріч вчителям, учням та студентам варто готуватися і до інших цікавих нововведень. Пріоритетом при цьому в освітньому процесі надалі є безпека. Втілення яких важливих реформ та новацій варто очікувати, до чого готуватися учителям, учням, батькам та студентам у 2025 році, розповідаємо у матеріалі 24 Каналу.

Найважливіші події української освіти у 2025 році

Вчительська тисяча

З 1 січня 2025 року вчителі в Україні отримуватимуть щомісячну доплату до зарплати у розмірі 1000 гривень. З 1 вересня ця сума збільшиться до 2000 гривень. У МОН зазначили, що доплати передбачені для всіх педагогічних працівників шкіл:

  • вчителів;
  • психологів;
  • керівників гуртків тощо.

Кошти нараховуватимуть незалежно від того, чи вчитель звернувся, чи не звернувся. Їх заклали у державний бюджет на 2025 рік. Для майже пів мільйона шкільних працівників передбачили 12 мільярдів гривень. Ці доплати встановили на час дії воєнного стану, а також протягом того року, коли він буде припинений або скасований.


Учителі отримають доплати до зарплати / Freepik

Закон України "Про дошкільну освіту"

З 1 січня 2025 року набув чинності Закон України "Про дошкільну освіту". Серед важливих змін такі:

  • Для вихователів – оптимізація навантаження, 56 днів щорічної відпустки, можливість встановлення вищих доплат та надбавок.
  • Для батьків – територіальна доступність садочків, вибір форми навчання: очна, мережева, дистанційна; нові типи організації освітньої діяльності: мобільні, сімейні, мінісадки.
  • Для закладів дошкільної освіти – чіткі правила прийому дітей, створення умов для інклюзивного чи спеціального освітнього середовища.
  • Для влади та засновників садочків – обов'язок забезпечити потрібні ресурси, відповідальність за доступність садочків, справедливу оплату праці вихователів.

Нововведення забезпечать інклюзивність, увагу до потреб дітей і створення умов для їхнього гармонійного розвитку.

Цікаво! В Україні з вересня 2026 року в усіх дитсадках діти віком 5 – 6 років обов'язково вивчатимуть англійську мову.

Школа офлайн

Президент Володимир Зеленський наголошував, що офлайн-навчання має бути пріоритетним там, де це дозволяє безпекова ситуація. Міносвіти при цьому розробило стратегію "Школа офлайн". Цю програму в Україні упроваджуватимуть з 1 вересня 2025 року. Вона діятиме на період воєнного стану.

Мета проєкту – забезпечити безпечне очне навчання та якісну дистанційну освіту. Проєкт "Школа офлайн" включає 5 компонентів, що передбачають інфраструктуру, навчання за місцем перебування, перегляд мереж дистанційних шкіл, нові правила для дітей за кордоном та зміни для вчителів. Детальніше ми розповідали про це тут. Тож з 1 вересня 2025 року на учнів та вчителів очікує чимало змін. Розповідаємо детальніше.

  • Організація дистанційних класів

З 1 вересня 2025 року мінімальна кількість учнів у дистанційному класі становитиме 20 осіб. Діти, які навчаються за сімейною або екстернатною формами, не враховують у цю кількість. Індивідуальні форми навчання держава фінансуватиме окремо. Дистанційні класи в одній школі повинні бути організовані для учнів з 1 по 9 клас, 1 по 11 клас, 5 по 11 клас або з 8 по 11 клас (для ліцеїв).

  • Навчання учнів за кордоном

З 1 вересня 2025 року діти, які перебувають за кордоном, зможуть навчатися в українській системі освіти на сімейній, екстернатній формі та в дистанційних класах з українознавчим компонентом. Паралельне навчання за повною програмою в українській школі дистанційно та в іноземній школі очно не передбачили.

  • Навчання учнів-переселенців

Діти-переселенці з 1 вересня 2025 року навчатимуться очно у школах за місцем свого фактичного перебування. Покрокова інструкція, як батьки можуть перевести дитину в школу за місцем проживання, – за посиланням. Переміщені учні матимуть можливість залишитися на дистанційному навчанні у своїх закладах освіти якщо:

  • у школах за місцем перебування немає вільних місць для очного навчання;
  • місцеві школи відповідного рівня освіти не працюють очно;
  • усі місцеві школи, де проживає учень, припинили свою діяльність.


Як у 2025 році вчитимуться учні в Україні / Freepik

  • Навчання дітей на ТОТ

Якщо дистанційні класи з учнями на ТОТ продовжують працювати відповідно до оновлених правил, то учні продовжуватимуть навчання у своїх класах. Або ж можуть перейти в інший заклад освіти у межах своєї області, який продовжить функціонувати.

Ще однією можливістю для дітей на ТОТ є педагогічний патронаж, тобто індивідуальна форма освіти. Він передбачає, що за кожним учнем закріплюють учителя, який зможе разом з дитиною сформувати розклад та траєкторію навчання відповідно до її потреб.

Ознайомитися з усіма компонентами політики "Школа офлайн" можна за посиланням.

В українських школах з 1 вересня 2025 року створять також спеціальні класи для дітей з особливими освітніми потребами (ООП), що є частиною Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.

  • Підземні заклади освіти

На сьогодні в Україні будують понад 139 підземних шкіл. Також кілька десятків закладів професійно-технічної освіти. Усі ці будівництва здійснюють у прифронтових і прикордонних регіонах, де тривають обстріли і є влучання. Завершення будівництва абсолютно всіх об'єктів варто очікувати до 1 вересня 2025 року.

Пілотування реформи старшої профільної школи

З 2027 року в Україні реформують старшу школу. Учні навчатимуться 12 років. Кожен школяр зможе обрати профіль, який йому цікавий. А вже з 1 вересня 2025 року стартує пілотування реформи в окремих ліцеях усієї країни. Ще торік колективи з 30 ліцеїв почали підготовку до пілоту: створили візії своїх закладів, співпрацюючи із закордонними ліцеями, аналізують потреби та можливості тощо.

Зауважимо, що учні у старших класах після втілення реформи старшої профільної школи вивчатимуть обов'язково такі предмети:

  • українську мову;
  • українську літературу;
  • історію України;
  • англійську мову;
  • математику;
  • фізичну культуру;
  • захист України.

Інші предмети учні вивчатимуть залежно від вибраного профілю навчання. Варіантів профілів – десятки. Проте є три тематичні кластери, у межах яких формуватимуть профілі навчання:

  1. Мовно-літературний: українська мова й література, іноземні мови й літератури тощо.
  2. STEM: природничі науки, ІТ, математика тощо.
  3. Суспільно-гуманітарний: історія, правознавство, психологія, соціологія тощо.

Детальніше про основні зміни, цілі, шляхи та дати впровадження цієї реформи читайте у матеріалі 24 Каналу "Реформа профільної середньої освіти: репетитори будуть не потрібні, кількість предметів зменшать" за посиланням.

Військовий вишкіл учнів і студентів

Уряд України погодив Порядок проведення початкової загальновійськової підготовки у школах, училищах і коледжах. Цю підготовку мають пройти всі учні та студенти, які здобувають профільну середню освіту в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), спеціалізованої, фахової передвищої освіти усіх форм власності.

Початкову підготовку реалізують шляхом викладання навчального предмета "Захист України" у школах, училищах і коледжах задля військово-патріотичного виховання.


Учні та студенти проходитимуть військовий вишкіл / Depositphotos

Що важливо, студенти 3 курсу з 2025 року проходитимуть обов'язкову військову підготовку. Вона не пов'язана з мобілізацією та охоплює навички поводження зі зброєю, захист та надання першої медичної допомоги.

Чоловіків-студентів при цьому відраховуватимуть з університетів за відмову проходити базовий військовий вишкіл, який з 1 вересня 2025 року стане частиною освітнього процесу в усіх ЗВО України. Його запровадять замість строкової служби. Базову загальновійськову підготовку мають проходити чоловіки на денній чи дуальній формі навчання та певні інші категорії студентів.

Кошти на освіту

На освіту й науку у Держбюджеті на 2025 рік передбачили 194,3 мільярда гривень.


Куди скерують кошти на освіту / МОН

Ключовий напрям – фінансування фахової передвищої та вищої освіти. На це скерують 55,6 мільярда гривень. Ще 12 мільярдів гривень з бюджету спрямують на доплати вчителям: по 1000 гривень щомісяця з 1 січня та по 2000 гривень – з 1 вересня 2025 року. На облаштування укриттів у школах виділили 6,2 мільярда гривень. На підтримку наукових досліджень – 3,3 мільярда гривень.

Для забезпечення харчування учнів початкових класів у бюджеті заклали 2,9 мільярда гривень, а на розвиток Нової української школи (НУШ) – 2,15 мільярда гривень.

Закупівлю шкільних автобусів фінансуватимуть в обсязі 1,6 мільярда гривень, а на модернізацію харчоблоків витратять 960 мільйонів гривень.

На створення навчально-практичних центрів у закладах професійної освіти передбачили 540 мільйонів гривень, а на забезпечення протипожежного захисту у закладах загальної середньої освіти – 500 мільйонів гривень.

НМТ і вступна кампанія

Національний мультипредметний тест

У 2025 році для вступу у виші України абітурієнти мають подати результати національного мультитесту. Навіть ті, хто планує вступати на творчі спеціальності. НМТ у 2025 році відбуватиметься протягом 14 травня – 25 липня у форматі комп'ютерного тестування. Мультитест при цьому міститиме два блоки: основний, до якого увійдуть три обов'язкові навчальні предмети, і додатковий, що міститиме завдання з одного навчального предмета на вибір.

Обов'язкові – українська мова, математика та історія України, на вибір – українська література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика, хімія та географія.

Цікаво! Замість результатів НМТ 2025 року, можна буде подати для вступу і результати НМТ 2022, 2023 або 2024 року чи матурального іспиту.

Кожен учасник НМТ проходитиме тестування в один день у два етапи. Під час першого, який триватиме 120 хвилин, потрібно буде виконати завдання з української мови та математики. Під час другого, теж тривалістю 120 хвилин, – з історії України та навчального предмета на вибір, вказаного під час реєстрації для участі в НМТ. Між етапами буде 20-хвилинна перерва.

Зверніть увагу! Блок з історії України у 2025 році міститиме завдання за весь шкільний курс. У наступному році до питань, що стосуються подій другої половини XVI – початку XXI століття, додадуть питання зі стародавньої історії України.

Завдання НМТ у 2025 році укладатимуть за чинними програмами ЗНО. Їх перекладуть кримськотатарською, польською, румунською та угорською мовами.

Важливо! ДПА у 2025 році учні 4, 9, 11 класів не складатимуть.

Вступ на бакалаврат

Усі вступники у 2025 році братимуть участь у конкурсному відборі з використанням однакового розрахунку конкурсного бала. Його розраховуватимуть шляхом переведення тестових балів, отриманих за кожен предметний тест НМТ, у рейтинговий бал за 200-бальною шкалою. Для вступу на кожну спеціальність для усіх тестових предметів МОН встановить вагові коефіцієнти.

Для спеціальностей "Стоматологія", "Медицина", "Педіатрія", "Фармація, промислова фармація" галузі знань "Охорона здоров'я", спеціальностей "Право", "Публічне управління та адміністрування", "Міжнародне право", "Міжнародні економічні відносини", "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" конкурсний бал для вступу і на контракт, і на бюджет не може бути меншим ніж 150 балів.

Для всіх інших абітурієнтів конкурсний бал для вступу на бюджет на основі повної загальної середньої освіти не може бути меншим ніж 130 балів. Ця вимога не стосуватиметься дітей загиблих військовослужбовців та поліцейських, померлих полонених чи військовослужбовців, визнаних безвісно відсутньою особою.


Як відбуватиметься вступна кампанія у 2025 році / Freepik

Вступ в магістратуру та аспірантуру

Вступ у магістратуру попередньо відбуватиметься на основі результатів ЄВІ, ЄФВВ, фахових іспитів, творчих заліків тощо.

У 2025 році для вступу в аспірантуру потрібні будуть результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ). А також – єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) з філософії науки.

Вступити до аспірантури на денну форму навчання можна буде лише за державним замовленням. Для допуску до вступних випробувань у ЗВО (крім вступу до асистентури-стажування) майбутні вступники мають скласти ЄФВВ з філософії науки та ЄВІ з оцінкою за кожний його компонент не менше ніж 150 балів.

У 2025 році передбачили також збереження квот, пільг та пільгових категорій, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій. Як відбуватимуться та які бали треба набрати, читайте детально тут.

Продовження реформ у вищій освіті

Реформування мережі вишів. В Україні триває модернізація мережі закладів вищої освіти. У МОН зазначали, що вона передбачає не лише зменшення кількості вишів, а й покращення їхньої якості. Загалом в Україні мають намір сформувати три типи університетів.

  • Перший – місто-, регіоноутворювальний інтелектуальний центр з високою складовою дослідницької діяльності.
  • Другий – галузеві – регіонально орієнтовані заклади освіти. Наприклад, лісотехнічні, металургійні університети можуть залишитися у певній області, де велика питома вага цієї галузі.
  • Третій – так звані liberal arts universities – світоглядні маленькі університети. Наприклад, Український католицький університет, Острозька академія, Київська школа економіки тощо.

Гранти на вищу освіту. У 2025 році Міністерство освіти і науки України продовжить процес надання грантів для вступників до закладів вищої освіти. Цьогоріч, зауважили у МОН, у фокусі уваги буде аграрна сфера. Але планують продовжувати підтримувати здобуття освіти в IT-секторі. Нагадаємо, 2024 року запровадили пілотний проєкт щодо надання грантів для вступників на контрактну форму навчання вишах. Аби отримати грант на 15 тисяч гривень, абітурієнт мав набрати щонайменше 150 балів з двох предметів НМТ. Вступники, які отримали за НМТ понад 170 балів з двох предметів, могли отримати вже 25 тисяч гривень.

Зміна ректорів. У багатьох вишах України має змінитися керівництво. У найближчі півтора-два роки багато ректорів українських університетів покинуть свої посади через закінчення строку їхнього перебування на цих посадах. Нардеп Сергій Бабак заявив, що обмеження двома строками для ректорів запрацювало з 2014 року, і зараз відбувається зміна покоління керівників ЗВО.

Повернення іноземних студентів. МОН також планує після завершення війни повернути в Україну як мінімум 100 тисяч студентів. У відомстві вважають, що треба підвищувати мінімальну вартість навчання на контракті у вишах. Причому поступово і на популярних спеціальностях.

Фінансування вищої освіти. У МОН заявляли, що в Україні мають намір збільшити фінансування для пріоритетних для держави спеціальностей. Зокрема, для навчання лікарів, учителів, психологів, будівельних інженерів та агрономів. У МОН кажуть, що для відбудови країни після Перемоги Україні будуть потрібні також архітектори, фахівці комп'ютерних наук, психологи.

Новації у шкільному світі

Безоплатне харчування. У 2025 році всіх українських учнів забезпечать безкоштовним харчуванням у школах. Кабмін, зокрема, продовжить допомагати організовувати безоплатне гаряче харчування для учнів початкової школи з січня 2025 року місцевим громадам.

Навчальний рік. Цей навчальний рік 2024 – 2025 в українських школах розпочався 2 вересня 2024 року і триватиме офіційно до 30 червня 2025 року. У МОН зазначали, що не у всіх школах навчатимуться до 30 червня, адже деякі можуть завершити навчання раніше, якщо виконають програму.

Посилена безпека. В Україні реалізують програму "Безпечна школа". Йдеться про чергування поліцейських, наявність рамок металошукачів на вході та швидке реагування на будь-які інциденти. Станом на листопад 2024 року в понад 1 тисячі шкіл працюють Офіцери служби безпеки. У 2024/2025 навчальному році максимальна кількість шкіл, які можуть долучитися, – 2000, у 2025-2026 роках – 3000. Приєднатися зможуть ті школи, у яких навчається понад 200 учнів на очній або змішаній формі.

PISA. З 17 березня до 4 травня 2025 року в Україні відбуватиметься основний етап міжнародного дослідження якості освіти PISA-2025. Перевірятимуть знання 15-річних підлітків. У фокусі уваги буде природничо-наукова освіта. Традиційно оцінюватимуть і компетентність учнівства в галузі математики та читання.

Закриття частини шкіл. Фінансування малокомплектних шкіл в Україні припинять з 1 вересня. До розрахунку освітньої субвенції з 1 вересня 2025 року будуть включені лише ті школи, у яких навчається щонайменше 45 дітей.

Плани запровадження єдиного курсу історії. У Міносвіти України торік анонсували, що можуть об'єднати історію України та всесвітню історію в один курс. Зокрема, пропонували сформувати загальноосвітній україноцентричний курс історії з позицій викликів сучасності (можливі назви: "Історія: Україна і світ", "Історія України і світу"). Загалом школи можуть обирати інтегровані курси або окреме викладання предметів. Деталі читайтеза посиланням.


Що варто знати учням та вчителям / Freepik

Перекваліфікація вчителів. В Україні також хочуть дещо видозмінити процес перекваліфікації вчителів. У МОН кажуть: один з орієнтирів – гроші, які держава виділяє на підвищення кваліфікації вчителів, мають іти за вчителем. Він натомість сам визначатиме, куди йому йти на перекваліфікацію. До слова, освітяни тепер проходитимуть медогляд по-новому.

Українізація закладів освіти. Недавно нардеп Наталія Піпа зареєструвалазаконопроєкт №12086, який має сприяти більшій українізації закладів освіти. Він передбачає спілкування у закладі освіти у межах освітнього процесу лише українською мовою. Документ очікує на законодавче ухвалення. Детальніше про нього ми писали тут.

Мобілізація та відстрочка

Під мобілізацію в Україні не підпадають педагоги та наукові працівники, що мають науковий ступінь і працюють у закладі освіти щонайменше на 3/4 ставки. А також студенти, які навчаються на денній чи дуальній формі та здобувають професійну, фахову передвищу або вищу освіту. Однак отримати відстрочку від мобілізації в січні 2025 року не зможуть студенти, які навчаються на заочному чи вечірньому відділенні або здобувають другу чи третю вищу освіту.

Виїзд студентів за кордон

2024 року Міносвіти України нарешті дозволило частині студентів-чоловіків перетинати кордон. Вони можуть взяти участь у програмах академічної мобільності для навчання за межами нашої країни. Таку можливість надали студентам віком від 18 до 22 років, які навчаються на бакалавраті або магістратурі медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування на один семестр.

У Верховній Раді також запропонували законопроєкт, який дасть можливість безперешкодно перетинати кордон громадянам України віком до 24 років, які є здобувачами професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти за денною або дуальною формами навчання в закордонному закладі освіти.

Теги за темою
Школа
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Ситуація з електроенергією в Україні стабільна, відключення споживачів не плануються, - Міненерго
Комсомольская правда
2025-07-14T18:18:28Z
Конференції відновлення у Римі: укладено угод на €13 млрд
iPress
2025-07-14T17:58:13Z
Нова угода у сфері торгівлі може зруйнувати багаторічні зв’язки у світовому автовиробництві
Топ Жир
2025-07-14T17:18:12Z
Більше одного будинку у власності: чи законно це і які податки треба сплачувати
24tv
2025-07-14T16:57:25Z
Інвестиції в металургію генерують зростання економіки в 4,5 рази – Метінвест
ZN UA
2025-07-14T16:52:17Z
У Нідерландах хочуть переобладнати старі вагони на польові шпиталі
Европейская правда
2025-07-14T16:52:11Z
Режим глобальної економіки: чому Трамп намагається його "скасувати", а Євросоюз – зберегти
Лига
2025-07-14T16:33:10Z
Польща погрожує знову блокувати українську агропродукцію, якщо цього не зробить ЄС
AgroPortal
2025-07-14T16:00:02Z
Видобуток нафти у світі: ТОП країн з виробництва "чорного золота"
24tv
2025-07-14T15:33:57Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
Головний біль як спадок: вчені виявили зв’язок між мігренню та генами неандертальців
TSN
2025-07-14T17:51:46Z
Обшуки в системі НСЗУ: у ГПУ розкрили подробиці розкрадання мільйонів для тяжкохворих
Фокус
2025-07-14T17:27:50Z
Що змушує кротів тікати назавжди: простий перевірений метод від садівника
GlavRed
2025-07-14T17:27:06Z
Як зберігати швидкопсувні продукти влітку: поради для безпеки вашого здоров’я
24tv
2025-07-14T17:24:23Z
Викрито схему розкрадання у МОЗ: поліція та прокуратура проводять обшуки – ЗМІ
Фокус
2025-07-14T17:21:24Z
Видалення катаракти та імплантація кришталика є безоплатними за Програмою медгарантій - МОЗ
УкраинФорм
2025-07-14T14:45:55Z
Навіщо кидати аспірин у пральну машинку: таблетка вирішить поширені проблеми
24tv
2025-07-14T14:30:45Z
Навіть сліду не залишиться: як знищити усі бур’яни лише за допомогою одного засобу
GlavRed
2025-07-14T13:27:07Z
Ультиматум Трампа Путину, новые Patriot, сопротивление торговой сделке Украины и ЕС: новости дня
Европейская правда
2025-07-14T18:21:12Z
Президент повідомив, хто стане новим міністром оборони
ГЛАВКОМ NET
2025-07-14T18:15:14Z
Експремʼєра Косова засудили за шахрайство з державними коштами
Европейская правда
2025-07-14T18:15:09Z
"Рішення запізніле": чи зможуть 17 Patriot повністю захистити Україну від масованих обстрілів
24tv
2025-07-14T18:15:07Z
Єврокомісія схвалила «роумінговий безвіз» для України
УкраинФорм
2025-07-14T18:12:57Z
Келлог закрив небо над Україною, - політтехнолог про масовані обстріли
Политека
2025-07-14T18:12:41Z
Супутникові знімки показали будівництво Росією п’яти секретних ядерних баз
УкраинФорм
2025-07-14T18:12:40Z
"Так ми пішли за ним": як Ліна Костенко зустрілася з диктатором Путіним
GlavRed
2025-07-14T18:12:31Z
50 днів від Трампа для Путіна. Це зрада чи перемога?
ГЛАВКОМ NET
2025-07-14T18:09:05Z
На Запоріжжі уражений склад боєприпасів росіян - Центр вивчення окупації
УкраинФорм
2025-07-14T18:18:19Z
У Києві викрили схему на мільйони з паліативною допомогою - перевіряють причетність посадовців МОЗ
УкраинФорм
2025-07-14T17:54:43Z
Обмеження руху в Одесі: де не можна проїхати
Политека
2025-07-14T17:30:46Z
Коли й у яких областях будуть сильні дощі та грози
24tv
2025-07-14T17:03:27Z
Блогер заправилася на двох АЗС у Києві та порівняла витрати бензину: результат вразив мережу
Telegraf
2025-07-14T17:00:26Z
Росіяни активізують перевезення через Маріуполь
УкраинФорм
2025-07-14T17:00:08Z
Зберігають на території колишнього рибкомбінату: ЗС РФ таємно звозять БК до Маріуполя
Фокус
2025-07-14T16:51:02Z
Графік відключення світла в Чернігівській області: кого закликали готуватися
Политека
2025-07-14T16:31:20Z
Ворог цинічно вдарив по Харківщині: кількість постраждалих зростає
GlavRed
2025-07-14T16:27:41Z
Вони разом ще зі школи: як виглядає дружина соліста хору "Гомін" Вадима Яценка
24tv
2025-07-14T18:21:15Z
Гордість і визнання: Джамала візьме участь у Grammy Awards
GlavRed
2025-07-14T18:12:33Z
Надя Дорофєєва стала членкинею "Греммі" та показала запрошення від популярної Академії США
TSN
2025-07-14T17:51:36Z
Брітні Спірс втретє стала мамою - удочерила дівчинку
Комсомольская правда
2025-07-14T17:51:29Z
Український письменник та журналіст Андрій Курков очолить журі премії імені Жака Делора
Детектор М
2025-07-14T17:45:55Z
Не робіть це, створюючи трендовий прибережний стиль на кухні: від чого застерігають дизайнери
24tv
2025-07-14T17:36:27Z
HBO почала зйомки серіалу про Гаррі Поттера: у Мережі з'явився перший кадр
GlavRed
2025-07-14T17:27:31Z
Який вигляд мав би сьогодні Франц Кафка: фотопроєкт Соні Плакидюк і Давида Петросяна
Вива
2025-07-14T16:48:44Z
OLENA NOSALII представляє інтимний кліп про свободу після прощання
Storyboom
2025-07-14T16:07:58Z
Перша допомога та керування дронами: чого навчатимуть дітей у школах
Знай
2025-07-14T18:21:41Z
Відомий наркоторговець Чернецький, попри 5-річний термін ув'язнення, ходить у столичну клініку та спокійно гуляє Києвом
Khreschatyk
2025-07-14T18:21:15Z
У Ветеран PRO зʼявився сервіс пошуку фахівця із супроводу
УкраинФорм
2025-07-14T18:15:00Z
Зеленський і міністр оборони Данії обговорили виробництво дронів-перехоплювачів і далекобійних БПЛА
УкраинФорм
2025-07-14T18:06:59Z
Данія допоможе українським військовим із супутниковим звʼязком
Европейская правда
2025-07-14T18:04:20Z
В Атланті розпочинає роботу почесна консулка України
УкраинФорм
2025-07-14T18:01:22Z
США можуть озброїти ЗСУ крилатими ракетами JASSM із дальністю до 925 км
360ua.news
2025-07-14T18:00:25Z
Безпілотник на воді: країна, яка межує з Росією, готується до патрулювання кордону по-новому
InternetUA
2025-07-14T17:58:37Z
Австралія здійснила перші стрільби з HIMARS на своїй території
УкраинФорм
2025-07-14T17:58:17Z
Чому кішки ненавидять купатися: 7 причин
Фокус
2025-07-14T18:12:41Z
Комарі зникнуть назавжди: один натуральний засіб легко позбавить від комах
GlavRed
2025-07-14T17:30:06Z
Цю страву за обидві щоки їстимуть навіть ті, хто не любить кабачки: секрет в одному інгредієнті
Telegraf
2025-07-14T17:12:24Z
5 ефективних способів уникнути укусів комарів: це дуже просто
24tv
2025-07-14T17:03:50Z
Нам здаються крутими люди, які мають ці шість рис характеру — дослідження
ZN UA
2025-07-14T16:57:18Z
Спадковий договір: як отримати догляд і зберегти контроль над житлом
Хвиля
2025-07-14T16:51:42Z
Можуть покращити або зіпсувати дизайн будинку: як правильно розташувати вікна вдома
24tv
2025-07-14T16:48:05Z
Як легко відчистити клавіатуру від бруду: прості та дієві лайфхаки
InternetUA
2025-07-14T16:46:59Z
Дасть фору багатьом ягідним аналогам: як приготувати варення з кабачків
24tv
2025-07-14T16:42:43Z
Жорстоке вбивство підлітка в Харкові: хлопця знайшли розчленованим у колекторі
TSN
2025-07-14T18:18:12Z
У столиці затримали жінку, яка за гроші намагалась допомогти "ухилянтам"
Khreschatyk
2025-07-14T18:15:56Z
В Британії розбився літак з іноземцями
ГЛАВКОМ NET
2025-07-14T18:15:11Z
Жінку ошукали шахраї під час купівлі дров онлайн
InternetUA
2025-07-14T18:07:15Z
Справа Крупи. Адвокати назвали розмір застави, яка є підйомною для ексголови МСЕК
ГЛАВКОМ NET
2025-07-14T18:00:19Z
Затримано чоловіка за розповсюдження дитячої порнографії через месенджери
InternetUA
2025-07-14T16:58:09Z
Росіяни впродовж дня атакували Дніпропетровщину FPV-дронами та з артилерії, є поранена
УкраинФорм
2025-07-14T16:45:33Z
Іспанію сколихнув землетрус після кількох днів повеней
УкраинФорм
2025-07-14T16:27:57Z
У Кривому Розі сталася стрілянина за участі поліції та ТЦК, троє поранених
360ua.news
2025-07-14T16:24:15Z
Ньюкасл зробив офіційну пропозицію щодо Екітіке
Football.ua
2025-07-14T18:21:49Z
Реал підписав Каррераса
Football.ua
2025-07-14T18:18:37Z
Репетитор Усика провів несподівану паралель між чемпіоном світу і семикласником
24tv
2025-07-14T18:12:55Z
Мільйони фунтів за бій: скільки "Вемблі" може заробити за реванш Усика з Дюбуа
24tv
2025-07-14T18:06:13Z
Аль-Хелаїфі — про інцидент з Луїсом Енріке: У нас найповажніший тренер у світі
Football.ua
2025-07-14T18:01:24Z
Офіційно: Модрич підписав контракт з Міланом
Football.ua
2025-07-14T17:51:30Z
Мілан запропонує Тіава з доплатою за Скальвіні – ЗМІ
Football.ua
2025-07-14T17:34:55Z
Ще у позаминулому столітті: коли відбувся перший в Україні футбольний матч
24tv
2025-07-14T17:24:52Z
Вірастюк розповів про стронгмена, який після виступу в США не повернувся з-за кордону
24tv
2025-07-14T17:24:03Z
ШІ вже зливає дані ваших компаній: як мінімізувати ризики
InternetUA
2025-07-14T18:21:27Z
Російські "супутники-вбивці" здійснюють дивні маневри у космосі: що відбувається на орбіті Землі
24tv
2025-07-14T18:06:41Z
Знайшли древні піраміди у Польщі: знахідка перевернула все з ніг на голову
Фокус
2025-07-14T17:21:55Z
Найбільша у світі піщана батарея — де її збудували і навіщо
InternetUA
2025-07-14T17:16:07Z
Не розповідайте ШІ зайвого: популярні чат-боти готові донести на вас владі
Фокус
2025-07-14T16:30:28Z
Вчені сфотографували Сонце з рекордно близької відстані
Gazeta UA
2025-07-14T16:27:04Z
Дослідники знайшли новий спосіб обдурити ChatGPT, щоб той видавав ключі активації для Windows
24tv
2025-07-14T16:06:20Z
«Читомо» створює Дорадчу раду для інституційного співфінансування медіа
Детектор М
2025-07-14T15:52:14Z
Чи можна говорити телефоном під час грози: несподівана відповідь
24tv
2025-07-14T15:45:09Z
Lamborghini не виключає можливості реалізації мрії шанувальників бренду
Топ Жир
2025-07-14T18:03:51Z
У Німеччині продають Dodge WC52 для їзди рейками
AutoCentre
2025-07-14T18:03:14Z
Еммануель Макрон змінить DS 7 на Renault Rafale
AutoCentre
2025-07-14T17:15:14Z
Цей електричний працівник ззовні нагадує звичайний сімейний позашляховик, але інтер’єр вас здивує
Топ Жир
2025-07-14T16:48:19Z
Запущено перший безпілотний автобус для аеропорту
AutoCentre
2025-07-14T16:27:10Z
Тюнери в захваті: захищений блок керування Ford нарешті зламано
Топ Жир
2025-07-14T16:03:32Z
Як не угробити авто: для чого в машині антифриз і коли його потрібно терміново міняти
GlavRed
2025-07-14T15:27:33Z
Найпопулярніший електромобіль VW може з’явитися у зовсім новій версії
Топ Жир
2025-07-14T15:18:04Z
Революційний Jetour T1 незабаром з’явиться на дорогах України
AutoCentre
2025-07-14T14:57:33Z