Ринок переповнений механічними клавіатурами, орієнтованими на геймерів. Однак комп’ютери використовуються не лише для ігор. Для тих, хто багато друкує та займається створенням текстів, Freewrite розробила клавіатуру Wordrunner.
Новинка має 88 клавішу з тихими перемикачами Kailh Box Brown та позбавлена цифрового блоку. Водночас вона отримала чимало унікальних, зручних для письменників функцій, включаючи електромеханічний «лічильник слів», який рахує надруковані слова, як одометр автомобіля рахує кілометри пробігу. Є також електромеханічний таймер для спринтів письма, набір спеціальних макроклавіш та функціональний ряд, який був перевизначений спеціально для виконання дій, необхідних письменникам.
Freewrite відома як виробник текстових процесорів (або розумних друкарських машинок) – невеликих пристроїв з РК-екранами та клавіатурами, призначених для того, щоб допомогти письменникам займатися своєю справою без відволікання на використання повноцінних комп’ютерів. Wordrunner – це перша автономна клавіатура компанії, і вона призначена для підключення до ПК або Mac за допомогою Bluetooth (може підтримувати 3 профілі) або USB-C. Пристрій має повністю металевий корпус та просте біле підсвічування.
Клавіатура Freewrite Wordrunner має два дисплеї:
- Дисплей лічильника слів – 8-розрядний електромеханічний лічильник
- Дисплей таймера – 4-розрядний дисплей у стилі hh:mm
Wordrunner не вимагатиме встановлення спеціального програмного забезпечення, оскільки лічильник слів та таймер отримуватимуть всю свою інформацію від апаратного забезпечення. Компанія каже, що для вимірювання кількості слів вона використовуватиме простий алгоритм, який визначає, коли користувач натискає пробіл або вводить розділові знаки, такі як крапка. Таймер можна налаштувати за допомогою кнопок на самій клавіатурі, і він може працювати як 25-хвилинний сеанс Pomodoro, так і мати власну тривалість.
У верхньому лівому куті клавіатури є яскраво-червоний джойстик/ручка, який можна використовувати для керування медіа, та три макроклавіші з позначками Zap, Pow та Bam, які можна налаштувати. Вони розташовані над блоком Page Up/Page Down у верхньому правому куті.
Замість традиційних функціональних клавіш F1-F12, Wordrunner має клавіші, призначені для функцій, які можуть знадобитися письменникам під час редагування, таких як «Абзац вниз», «Абзац вгору», «Знайти», «Замінити», «Скасувати» та «Повторити».
Клавіатура має розміри 374×320×18 мм та вагу 0,86 кг.
Freewrite планує у лютому запустити на Kickstarter кампанію для збору коштів на випуск клавіатури Wordrunner. Тоді буде оголошена її ціна.
Джерело: tomshardware