MY.UAНовини
«Я досі пам’ятаю запахи, кожну деталь», — фотографка Ніколєтта Стоянова про зйомки в селі Гроза та на війні
«Я досі пам’ятаю запахи, кожну деталь», — фотографка Ніколєтта Стоянова про зйомки в селі Гроза та на війні

«Я досі пам’ятаю запахи, кожну деталь», — фотографка Ніколєтта Стоянова про зйомки в селі Гроза та на війні

Ніколєтта Стоянова — фотокореспондентка, чиї знімки з України публікують світові видання. У інтерв’ю вона розповіла, як у 21 рік стала воєнною фотографкою, про зйомки на війні, в селі Гроза, Харкові та навчання за кордоном.

Усе почалося, як каже сама Ніколєтта, «з факультету журналістики». Після школи це був єдиний напрямок, який здався їй привабливим, тому вона вирішила вступити на цей факультет Одеського національного університету. Вона каже, що з дитинства захоплювалася фотографією, сама робила багато фото, спочатку на телефон, а потім на фотокамеру — але не мріяла про роботу в медіа.

«Я ніколи не уявляла себе журналісткою, але, вже навчаючись на першому курсі зрозуміла, що це — дійсно моє», — каже вона.

Під час літньої практики на другому курсі Ніколєтта потрапила до «Суспільного. Одеса», де згодом помітили першокурсницю та запропонували посаду фотокореспондентки. А вже у лютому 2022 року, на початку повномасштабного вторгнення Росії, Ніколєтта почала фіксувати наслідки війни на Одещині — руйнування, втрати, поховання загиблих.

Поховання 20-річного військового з Одещини. «Суспільне Одеса». Фото: Ніколєтта Стоянова

11 травня 2022-го, Затока, Одеська область. «Суспільне Одеса». Фото: Ніколєтта Стоянова

Одеса. Травень 2022 року. Чоловік ховає доньку, дружину та тещу, які загинули внаслідок російського удару по житловому будинку. «Суспільне.Одеса». Фото Ніколєтта Стоянова

Згодом, після деокупації частини територій, вона неодноразово зверталася з проханням дозволити їй працювати на фронті або в прифронтовій зоні, проте отримувала відмови.

«Улітку 2022 року була можливість вирушити у відрядження до Миколаївської та Херсонської областей. Я дуже просилася поїхати туди, але у відповідь чула: “Тобі лише 19 років, куди ти зібралася? Запитай дозвіл у батьків”. Дехто навіть зауважив: “Військові будуть більше думати про те, як уберегти тебе, ніж про виконання своїх завдань”», розповідає Ніколєтта Стоянова.

Після кількох місяців спроб отримати дозвіл працювати на фронті у серпні 2022 року Ніколєтта прийняла рішення піти з Суспільного та переїхати до Києва в пошуках іншої роботи.

«Цей крок був досить нелегким для мене. Авжеж мені було страшно починати щось нове, і ці страхи, на жаль, виправдовувалися. Протягом двох місяців я шукала роботу, переглядала вакансії — та жодного результату це не приносило. Ситуація здавалася безвихідною, але несподівано мій декан порадила мені податися на менторську програму від MDF Foundation, яка підтримувала молодих українських журналістів. Я вирішила ризикнути й надіслала все, що могла. І це спрацювало — я пройшла відбір і отримала менторство разом із фінансовою підтримкою у розмірі 3000 євро. І ось я сиджу з цією фінансовою підтримкою і розумію, що треба рухатися далі до своєї мети, але не навіть не уявляю, в якому напрямку», — розповідає Ніколєтта.

А за деякий час випадкове знайомство з іноземним журналістом допомогло їй стати фіксеркою.

«Після одного з ракетних ударів по Києву я вирушила на місце прильоту, щоб зафільмувати наслідки цієї атаки. Там я зустріла іноземного журналіста, який звернувся до мене з питанням: “Do you speak English?”. Виявилося, що він не міг домовитися з поліцейськими про отримання доступу до місця подій. Я допомогла йому налагодити комунікацію з правоохоронцями та надалі — з місцевими жителями. Пізніше він запросив мене на каву й запитав, чи знаю я, хто такі фіксери та чи мала я досвід роботи в цій сфері. Почувши моє “ні”, він здивувався: “Ти вже виконала фіксерську роботу, навіть не усвідомлюючи цього. Все у тебе вийде!”. Як з’ясувалося, його фіксер захворів, і через два дні він мав їхати в Херсонську область висвітлювати життя в деокупації. “Хочеш зі мною?” — запитав він. Я без вагань погодилася», — згадує фотокореспондентка.

Ніколєтта співпрацювала з різними іноземними журналістами, зокрема — з польським TVP та італійським RAI. Згодом почала й сама робити фото для іноземних медіа під час відряджень до прифронтових територій. Ніколєтта згадує один із найемоційніших своїх фоторепортажів, який вона зробила у грудні 2022 року в Херсоні. Місто лише місяць тому було звільнене від російської окупації, проте життя місцевих жителів перетворилося на щоденну боротьбу через постійні ворожі обстріли.

«14 грудня стало днем, яким наша команда журналістів запам’ятала назавжди. Вранці ми вирушили на зйомку до пункту Червоного Хреста. Людей там було багато — всі прийшли за гуманітарною допомогою. Волонтери попросили нас зачекати 20 хвилин, поки вони завершать роздачу. Через те, що у нас було трохи вільного часу, ми вирішили ненадовго від’їхати в магазин за святковим тортом, оскільки в нашого італійського колеги був день народження. Ми обирали торт, тоді як ворог почав обстрілювати місто. Наша команда одразу вирушила на місце вибухів. Виявилося, що під обстріл потрапив пункт Червоного Хреста. Ми побачили моторошну картину: на дорозі лежали тіла, серед них — волонтер, із яким ми мали їхати знімати евакуацію. Стіна, біля якої стояла наша машина за десять хвилин до цього, була посічена уламками. Тільки тому, що ми поїхали купувати торт, нам вдалося залишитися живими. Та понад усе мене вразило те, що попри втрату свого колеги, друга, волонтери Червоного Хреста виконали свою роботу: допомагали пораненим і здійснили евакуацію людей».

Евакуація Червоного Хреста. Херсон. Грудень 2022 року. Фото: Ніколєтта Стоянова

З часом Ніколєтта усвідомила, що її фотографії не мають залишатися лише в особистому архіві — їх повинні бачити, щоб розповідати світові історії українців під час війни. Це спонукало її розпочати співпрацю з фотоагенцією IPA, а також приєднатися до команди видання Frontliner, де вона поєднувала продюсерську роботу з фоторепортажами.

Так її роботи почали з’являтися на сторінках світових медіа, таких як The New York Times, Bloomberg тощо.

Харків. Вересень 2024 року. Bloomberg. Фото: Ніколєтта Стоянова

Фотографії Ніколєтти Стоянової також неодноразово використовував і Офіс президента України.

Ніколєтта розповідає, що робота воєнного фотокореспондента вимагає не лише сміливості, а й витримки. Вона згадує одну зі своїх найскладніших зйомок — коли російська армія завдала удару ракетою «Іскандер» по кафе-магазину в селі Гроза Куп’янського району Харківської області.

«Трагедія сталася під час поминального обіду, коли односельці прощалися з загиблим військовослужбовцем. Щойно люди зібралися в кафе, щоб вшанувати його пам’ять, стався ракетний удар. На місці загинули майже 60 осіб. Ми в той момент були в Краматорську. Побачили новину і миттєво вирушили на місце. За дві години вже були там і стали одними з перших журналістів, які задокументували цю трагедію. Це було неймовірно важко. У мене була камера з маленьким об’єктивом, і для того, щоб отримати чітке зображення, доводилося підходити дуже близько. Ось тіло, ось я — між нами була дуже невелика відстань. Я досі пам’ятаю запах, кожну деталь. Це було жахливо, але це реальність, яку потрібно показувати».

Фотографка каже, що зйомки в зонах бойових дій не проходять безслідно — і через виснаження, і через травмівний досвід:

«Я добре пам’ятаю пораду італійця, з яким починала працювати ще у 2022 році. Він сказав: “Ти молодець, що у 19 років документуєш усе це, але, будь ласка, стеж за своїм ментальним здоров’ям. Через 10 років це може зіграти з тобою злий жарт. Ти або зламаєшся, або виростеш у справжнього професіонала”. Тоді я лише віджартувалася: “Та що зі мною станеться? Все гаразд”. Але минуло два роки — і я почала відчувати перші наслідки. Як мені пояснила психологиня, діагностувати ПТСР можна лише через пів року після завершення бойових дій або після повної ізоляції від зони конфлікту. Але вже зараз я відчуваю тригери: гучні звуки — мій найбільший ворог. Щойно щось раптово стукне чи вибухне, я автоматично лякаюся, тіло реагує напругою. Я також помічаю зміни у собі. Наприклад, раніше я ніколи не відчувала злості чи агресії, а зараз ці емоції іноді з’являються. Частіше сумую. Додаються проблеми зі сном, болі у спині через постійне носіння бронежилета. У 21 рік я вже “крекчу”, як жартують мої друзі. Головне — вчасно визнати проблему і діяти. Я почала пити вітаміни, ходити до невропатолога, відвідувати психолога. Ніколи не думала, що це станеться зі мною, але це сталося. І це ще один виклик, який потрібно подолати».

Ніколєтта розповідає, що важливою для неї стала ще одна зустріч — із документалістом Мстиславом Черновим. Саме він запропонував їй податися на міжнародний конкурс для молодих фотографів віком до 24 років — Ian Parry Photojournalism Grant.

«Ми познайомилися з Мстиславом Черновим під час роботи в Херсоні, а згодом випадково зустрілися знову в Харкові. Тоді він запитав, чи подавала я заявку на фотожурналістський грант імені Яна Паррі. Я відповіла, що не наважилася, бо вважала, що не маю шансів: це ж міжнародний конкурс із високими вимогами. Але Мстислав наполегливо переконував мене не здаватися й обов’язково подати заявку. Того ж вечора я взяла себе в руки, обрала найкращі фотографії для проєкту, швидко все оформила та надіслала. До дедлайну залишалося лише п’ять хвилин. Пам’ятаю, як тоді подумала: “Чи правильно я вчинила?”. Проте вирішила спробувати. Через місяць у моїй електронній скриньці з’явився лист: “Ніколєтто, вітаємо!”».

Донеччина, 18 лютого 2023 року. Фото: Ніколєтта Стоянова

Загиблий у Херсоні. 12 грудня 2022 року. Фото: Ніколєтта Стоянова

У грудні 2023 року Ніколєтта Стоянова стала наймолодшою переможницею за всю історію конкурсу. Вона отримала фінансову підтримку в розмірі 10 тисяч фунтів стерлінгів, нове обладнання, публікації фото у The Guardian і зустрічі із редакторами провідних медіа світу. Ніколєтта зізнається, що такий розвиток подій був для неї абсолютно непередбачуваним.

«Пам’ятаю, як у квітні 2023-го під час зйомки в Серебрянському лісі на мій майже розряджений телефон надійшов дзвінок від грантодавців. Вони повідомили, що за місяць чекають мене в Лондоні й порадили негайно зайнятися оформленням візи. Наступного дня я вирушила до Києва у візовий центр, а вже за місяць опинилася в Лондоні, де почалася вся можлива магія, якої я прагнула. Грантодавці організували hostile environment training — інтенсивний чотириденний курс, який готував нас до найскладніших викликів журналістської роботи. Це була серйозна фізична і моральна підготовка. Вони також забезпечили мене новою бронею, а завдяки їхній фінансовій підтримці я змогла придбати професійну камеру, що значно підвищило мою впевненість у роботі. Знаєте, бувають моменти, коли здається, що б’єшся головою об стіну — нічого не виходить: немає ні потрібних контактів, ні можливостей для розвитку. Але в один момент усе змінюється, і життя наче накриває хвилею нових подій».

Так на одному зі влаштованих у Лондоні заходів Ніколєтта познайомилася з редактором Getty Images, який запропонував їй подальшу співпрацю.

«Наприкінці травня я повернулася додому з абсолютно іншим баченням того, як я працювала раніше і як можу працювати тепер. Після цього я вирішила залишити роботу у Frontliner і розпочати новий етап своєї кар’єри з Getty Images. Переїхала з Києва до Харкова, адже саме тут з’являється більше можливостей зосередитися на висвітленні подій із лінії фронту. Наприклад, буває, сиджу вдома з ноутбуком, чую вибух, бачу дим, розумію приблизну локацію. Тоді викликаю таксі, сідаю в авто і кажу водію: “Їдьте за адресою, а далі за димом, я доплачу”. Якось так і створюються репортажі», ділиться своїм досвідом військова фотожурналістка.

Нині Ніколєтта Стоянова також співпрацює з Офісом президента України, водночас продовжуючи знімати безпосередньо на передовій.

«Війна, безумовно, залишається в центрі моєї роботи, але я намагаюся знаходити баланс. Раніше я їздила на фронт майже щодня, але тепер роблю це рідше, щоб більше зосереджуватися на якості, а не на кількості. Адже постійна робота в таких умовах сильно впливає на людину. Я точно знаю, що не покину цю справу і продовжуватиму працювати в цьому напрямку. До речі, вже навіть були розмови з грантодавцями про можливість моєї роботи в Іраку. Але поки що я не готова. Сказала їм: “Давайте я розберуся з війною тут, в Україні, а потім уже поїду кудись іще”. Утім, мені цікаво. Я все більше заглиблююся у політичні проблеми, міжнародні відносини, геополітику».

Утім, фотожурналістка говорить, що часом виникає бажання залишити все й вирушити знімати щось мирне — хоча б на певний час. 

«Я згадую, як працювала з одним італійцем. У себе вдома він знімає фешн, потім приїжджає в Україну на три місяці, фотографує війну, а після цього повертається до своєї роботи в Італії. Я якось запитала його: “Альфредо, як ти це поєднуєш?”. Він відповів: “Фільтрую”. Думаю, що й мені в майбутньому доведеться навчитися фільтрувати: перемикатися між важкими й легкими темами, щоб не вигоріти, але водночас робити важливу роботу».

Стоянова додає, що головне для журналістів і фотографів, які працюють на війні не зупинятися і водночас дбати про себе. «Не варто вважати, що медіа, з яким ви працюєте зараз, — це остання сходинка у вашій кар’єрі. У мене так було — щоразу здавалося, ніби іншої можливості просто не знайду. Але життя показало, що вихід завжди є. Якщо це дійсно “ваша” редакція, ви зможете залишитися там так довго, наскільки це потрібно. Вірте у свої сили, ризикуйте й завжди розвивайтеся. І, що найголовніше, дбайте про своє ментальне та фізичне здоров’я, адже саме це є запорукою вашої ефективності та успіху».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
Орбан пригрозил ЕС из-за финансовой помощи Украине
Корреспондент
2025-07-19T20:06:19Z
РФ с облегчением восприняла угрозы Трампа - СМИ
Корреспондент
2025-07-19T19:24:55Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
В кортеже Путина заметили скорую: пошли нехорошие слухи. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-16T18:57:01Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Лукашенко распорядился штрафовать магазины за отсутствие картофеля
Корреспондент
2025-07-19T00:24:57Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Стала известна причина задымления возле ЗАЭС
Корреспондент
2025-07-19T15:54:42Z
Украина заполнила газовые хранилища почти на 30%
Корреспондент
2025-07-18T20:00:43Z
Из-за новых налогов для добытчиков без работы могут остаться десятки тысяч человек – глава Федерации
Апостроф
2025-07-16T15:57:45Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
В Чехии легализировали каннабис: сколько марихуаны разрешено иметь
Фокус
2025-07-18T19:06:28Z
Экспертша предупредила, от чего можно отравиться в жару
TSN
2025-07-18T18:21:07Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Никогда не ешьте этот овощ, если не хотите вонять целый день
Telegraf
2025-07-07T04:00:12Z
Даже Меган Маркл его употребляет: назван травяной чай, который поможет успокоить нервы
Знай
2025-07-07T02:51:26Z
Двух подростков-партизан посмертно наградили
Корреспондент
2025-07-19T14:21:35Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
В ВСУ заявили о восстановлении позиций в Запорожье
Корреспондент
2025-07-19T17:09:12Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Генштаб: Треть боев - на Покровском направлении
Корреспондент
2025-07-19T20:21:32Z
Воины ВСУ уничтожили редкий комплекс РЭБ россиян
Корреспондент
2025-07-19T19:42:53Z
Россияне убили пятерых жителей Константиновки
Корреспондент
2025-07-19T06:33:37Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Языковой омбудсмен призвала отменить особый статус русского языка
Корреспондент
2025-07-19T16:09:00Z
ПВО перехватила более 20 ракет и сотни дронов
Корреспондент
2025-07-19T08:15:19Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
Польша требует от МОН переписать учебники истории Украины: что произошло
Фокус
2025-07-17T14:30:53Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
В Лондонском Тауэре выставили саблю гетмана Мазепы. Экспозицию открыл Стивен Фрай
Gazeta UA
2025-07-18T18:21:52Z
Десять вещей, которые должны у каждого: как комбинировать образы и выглядеть стильно
Знай
2025-07-18T16:51:03Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Гороскоп для всех знаков зодиака на 10 июля 2025 года
Корреспондент
2025-07-09T08:09:52Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
В Украине есть самый "библейский" мост: где он находится и чем интересен
Telegraf
2025-07-18T19:39:13Z
Из долгов потом не выберетесь: 5 вещей, которые притягивают в дом нищету
Знай
2025-07-18T18:51:19Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Сливочное масло – где можно использовать, кроме кухни
Gazeta UA
2025-07-06T08:30:27Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
В ТЦ Киева произошла поножовщина: полиция задержала подозреваемого
Корреспондент
2025-07-19T16:36:12Z
Удар по Павлограду: в ОВА показали фото последствий
Корреспондент
2025-07-19T13:21:35Z
"Вагнеровцы" расстреляли 11 человек на шахте в Африке - СМИ
Корреспондент
2025-07-19T07:54:50Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Полиция нашла женщину, которая в метро Киева кричала пророссийские лозунги
Корреспондент
2025-07-19T11:54:06Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
Фрэнк Уоррен: Сегодняшний бой покажет, потребуется ли еще один реванш
Корреспондент
2025-07-19T20:21:43Z
Золото молодежного чемпионата Европы досталось украинцу Фельфнеру
Корреспондент
2025-07-19T19:51:39Z
На этапе Бриллиантовой лиги в Лондоне украинка Левченко не выступит
Корреспондент
2025-07-18T19:54:57Z
Усик прибыл на Уэмбли на бой против Дюбуа
Корреспондент
2025-07-19T19:33:41Z
Де Брейне о переходе в Наполи: Для меня это во всех смыслах удача
Корреспондент
2025-07-19T18:45:44Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Фанаты Frostpunk 2 могут выиграть 10 тысяч долларов и мощные видеокарты: разработчики объявили конкурс
Знай
2025-07-18T19:51:27Z
Meta отказалась подписывать кодекс практики ЕС по искусственному интеллекту
Корреспондент
2025-07-18T19:45:11Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Электрокары стали самыми популярными подержанными импортными авто в Украине
Корреспондент
2025-07-18T19:15:44Z
525-сильный зверь: в Украине заметили лимитированный заряженный пикап Ford за $120 000
Фокус
2025-07-18T12:00:27Z
Малахитовая ракета: старый 34-летний Mercedes W126 продают за $850 000
Фокус
2025-07-18T11:21:51Z
Китайские электрокары завоевали украинских водителей: популярные модели
Хвиля
2025-07-17T23:30:19Z
Японцы удивили: новый внедорожник от Nissan не боится ям и стоит меньше $20 000
Gazeta UA
2025-07-17T20:03:17Z
Volvo сокращает продажи моделей в США из-за высоких пошлин
Корреспондент
2025-07-17T19:42:32Z
Huawei представила универсал Stelato S9T
Корреспондент
2025-07-17T19:36:41Z
Mitsubishi представила трехрядный внедорожник Destinator
Корреспондент
2025-07-17T18:33:27Z